>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 9.09 - 12.09.2011

Status
Zamknięty.
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch - Zagłębie
Typ: x2
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betsson
Stawka: 7/10
Wynik: -
Analiza:
Po dwu tygodniowej przerwie związanej z meczami reprezentacyjnym powraca T-Mobile Ekstraklasa. Na pierwsze danie w piątkowy wieczór, a zarazem na otwarcie 6. kolejki przy ul.cichej w Chorzowie zagra tamtejszy Ruch z Zagłębiem Lubin.
&quot;Niebiescy&quot; po pięciu rozegranych kolejkach zajmują dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 7 pkt. w tym ,aż 6 zdobyli na własnym stadionie, gdzie w pierwszej kolejce pokonali 2-1 Gks Bełchatów, a w zeszłej kolejce niespodziewanie 1-0 Jagiellonie. &quot;Miedziowi&quot; z rozegranym o jednym mniej meczu zdobyli zaledwie 3 pkt. trzykrotnie remisując na własnym obiekcie, jedyny wyjazd do Krakowa z Wisła zakonczył się porażka 0-1. Obecnie wiec zespół Jana Urbana, który miał być &quot;czarnym koniem&quot; ligi znajduje sie dopiero na 13 pozycji.
Spotkania bezpośrednie: w ostatnich sezonach w Chorzowie Zagłębie w pojedynkach z Ruchem radziło sobie bardzo dobrze, a potwierdza to fakt że piłkarze z Lubina nie przegrali od 1998r. W tym czasie &quot;Miedziowi&quot; cztery spotkania wygrali, a trzy zakończyły się podziałem punktów. W ostatnim sezonie mecz zakończyły się remisem 2-2.
Prawdopodobne składy:
Ruch Chorzów: Perdijić – Lewczuk, Grodzicki, Stawarczyk, Szyndrowski – Grzyb, Malinowski, Straka, Janoszka – Abbott, Piech
Rezerwowi: Pesković, Josl, Smektała, Grzelak, Zieńczuk, Jankowski, Olszar.
Zagłębie Lubin: Isailović – Rymaniak, Hanek, Reina, Kowalczyk– Hanzel, Rachwał – Abwo, Pawłowski, Galkevicius – Sernas.
Rezerwowi: Ptak, Costa, Telichowski, Gancarczyk, Rakowski, Małkowski, Traore.
Podsumowanie:
Ruch to ligowy średniak i jeśli chodzi o zaskoczenie rywala taktyka/gra nie ma za bardzo jak... natomiast Zagłębie po letnich transferach potrzebowało czasu ażeby wszyscy zawodnicy się zgrali, myślę wiec że mogą zaskoczyć Ruch i nawet wygrać to spotkanie, a przynajmniej nie przegrać.
Typ: 0-2​
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Powiem tak,Zagłębie w piłkę grać potrafi,pokazali to choćby w Krakowie i w meczu z Lechem u siebie,po tych spotkaniach przyszedł niestety dołek formy i tragiczny mecz min.z Podbeskidziem,ja jednak usprawiedliwiłbym formę Miedziowych ciężkim kalendarzem na starcie rozgrywek,no bo dostać Legię,Wisłę i Lecha w trzech pierwszych kolejkach(mimo,że z Legią nie zdołali zagrać,ale to też cios,bo każdy klub nastawia się mocno na inaugurację)to niezła dawka jak na Polską ligę,dzisiejszy mecz to typowy no bet,ja sam kilka tygodni temu postawiłbym dom na Zagłębie i pewnie dziś o 20 nie miałbym gdzie mieszkać,znając nieprzewidywalność naszej &quot;Premiershit&quot; Kurs na nich jest miodem,ale Ruch w swojej bezbarwności potrafi coś z siebie wykrzesać,ta drużyna jest w czubie ligi,jeśli patrzeć poprzez pryzmat zaangażowania w mecz,bo stadion jak i całe zaplecze tej drużyny,to komuna,czy kluczem sukcesów i mobilizacji w szarej chorzowskiej rzeczywistości,klubu z tak wielką tradycją jest trener Fornalik??Śmiem twierdzić,że tak,ten gość potrafi się wkurzyć kiedy trzeba i zmobilizować piłkarzy do największego wysiłku,ja osobiście skazywałem Niebieskich na spadek w tym sezonie,ale obserwując dość dosadnie jego początek,mogę powoli wycofać się z tej tezy,jeśli więc miałbym obstawiać wynik dzisiejszego spotkania,to sądzę,że będzie to remis 1:1,jeśli jednak Zagłębie przegra,to Urban wraca do Pampeluny trenować młodzież,bo w Polsce szybko nikt go nie weźmie,po kursie jaki oferuje Unibet,warto zaryzykować podział punktów,obecną formę drużyn oceniam na 55/45 % na korzyść gospodarzy,w moim odczuciu nie pozwoli to jednak wygrać.
@sandomingo,Ja tam spisku ze strony jego osoby bym się nie dopatrywał,chociaż może głupi jestem,ale jeśli widzisz w forumowym supporcie Betclic osobę,która wie o ustawkach,to ciśnij na Ruch:smile:


Ruch Chorzów vs Zagłębie Lubin
Remis - @3,10⛔
Unibet

Drugie dzisiejsze spotkanie,to pojedynek na Red Bull Arenie w Poznaniu,gdzie miejscowe Byki......nie no żart:cool:Gdzie Mistrz Polski z przed dwóch lat Lech,podejmie obecnie panującą na tronie Wisłę,mecz określany jako hit kolejki,lecz hitem jest tylko z nazwy,obydwie drużyny w kryzysie,Lech tym kadrowym,Wisła mentalnym,bo o ile porażkę z Apoelem trzeba przyjąć na klatę,o tyle ta z Lechią przytrafić się nie mogła ! Brak zaangażowania i przejście obok meczu było widoczne gołym okiem,nie spodobało mi się to jako wieloletniemu kibicowi drużyny z Reymonta,jestem przyzwyczajony,że od lat piłkarze grający pod Wawelem zostawiają jaja na murawie,zbierając je z niej dopiero po meczu,w pojedynku z drużyną z Gdańska nie było to widoczne,nie podobało mi tłumaczenie o załamaniu psychicznym po meczu na Cyprze,to profesjonaliści,zarabiają krocie i muszą być gotowi na takie sytuacje i na pozbieranie się po nich,tym bardziej,że kibice w Krakowie oszukać się nie dadzą,dziś po 2 tygodniach od spotkania z Lechią przyjdzie nam się zmierzyć na ciężkim terenie,Lech wraca na Bułgarską po wyjazdowych eskapadach i gościnie we Wronkach,trener Bakero namawia kibiców Kolejorza do dopingu i pomocy drużynie,w uczynieniu kroku do zwycięstwa nad Białą Gwiazdą,którą będą chcieć jeszcze bardziej pogrążyć,czy im się to uda??Nie wiem,mam nadzieję,że nie,lecz to gospodarze są faworytem tego spotkania,do świetnej formy wraca Stilić,który po raz kolejny przymierzany do wyjazdu na zachód,zostaje w Poznaniu,co powinno cieszyć każdego fana Ekstraklasy,dobrze przepracował okres przygotowawczy i zrozumienie z &quot;9&quot; jaką jest Rudnew procentuje,Artiom nie potrzebuje wielu sytuacji,żeby wpakować piłkę do siatki,coś dziś powinien udowodnić i podtrzymać dobrą passę,ja osobiście mam nadzieję,że trener Maaskant,którego bardzo cenię,chociaż troszkę u mnie zaminusował swoimi rozwiązaniami taktycznymi w meczach pucharowych,dotrzyma słowa i postawi na ofensywę,bo jak skończyła się obrona Wawelu w Nikozji,to wszyscy widzieliśmy,a ofensywne parcie i możliwości w tej formacji mamy zdecydowanie lepsze,niż w defensywie,mecz na pewno będzie ostry,spodziewam się wielu fauli,czerwonej kartki i nieustępliwości,jak przed rokiem,gdzie swoją długą karierę musiał zakończyć Cleber,oto moje propozycję na wieczorny Hit.Powodzenia !
Lech Poznań vs Wisła Kraków Lech Poznań @2,15⛔
Rudnew Strzeli @2,70⛔
Czerwona Kartka w meczu - @4,00⛔
Over 2,5 @2,20⛔
Unibet
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Lech-Wisła 20:00

Lech @ 2,00 6/10
Lech(-1) @ 3,7 3/10

Lech w sezonie kiedy gra w zasadzie tylko na jednym froncie zaczal bardzo dobrze. Nie chodzi mi tylko o wyniki, ale generalny obraz gry poznańskiej drużyny rysuje się bardzo dobrze, w zasadzie jedyny słabszy mecz piłkarze Bakero rozegrali w Zabrzu co było wynikiem b. dobrej gry Górnika. Wydawalo mi sie ze Lech po prostu liczył na to, że Górnik jak reszta druzyn w lidze dostosuje sie do długiego rozgrywania piłki przez Kolejorza. Adam Nawałka jednak ustawił drużynę dość odważnie i dostał w pełni zasłużoną nagrodę w postaci 3pkt. Dzisiaj na Bułgarskiej debiut w tym sezonie, kibice na pewno spragnieni piłki po długim wakacyjnym marazmie. Imo w ostatniej kolejce i Wisła i Lech zagrały swoje najgorsze spotkania w tym sezonie (nie liczac meczu Wisły na Cyprze), jednak o ile uznałbym porazke Lecha jako błąd przy pracy o tyle z krakowska druzyna od poczatku sezonu dzieje sie cos zlego. Obraz ten troche zaklamywaly łatwe zwyciestwa w poczatkowych fazach LM jednak poczatek ligi i decydujace starcia pokazaly ze zespół jeszcze nie wszedl dobrze w ten sezon. Od ostatniej kolejki mineły 2 tygodnie, na pewno trener mial szanse zeby poprawic niektore warianty gry ktore szwankowały pod koniec sierpnia jednak czy mógł poprawic gre zespolu na tyle aby przeciwstawic sie
Kolejorzowi w Poznaniu? Na dodatek brak Patryka Małeckiego, bedzie sporym osłabieniem Białej Gwiazdy. Wiadomym jest, że pomimo bardzo prawdopodobnego braku dopingu ze strony poznańskiego kotła, to jednak atut własnego boiska bedzie sprzyjał gospodarzom. Zapewne mimo protestu kibice co rusz beda spontanicznym dopingiem zagrzewać swoich pupili do walki. Imo na dzień dziesiejszy Lech jest lepszym zespolem, po prysznicu w Zabrzu dzisiaj z jeszcze wieksza ambicja powinni podejsc do tego meczu. Wisła przed meczem w LE, jestem pewien ze meczu w zaden sposob nie odpusci jednak niespodzianka by bylo dla mnie wywiezienie przez nich z Poznania jakiejkolwiek zdobycie pkt, moim zdaniem dobry value na win Lecha, handi również jak najbardziej do pokrycia.
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała

Moja propozycja na ten mecz: Legia nie straci bramki kurs ok. 1.83

Drużyna Podbeskidzia w tym sezonie ekstraklasy na wyjeździe nie strzeliła jeszcze bramki remisując 0-0 z drużyna z Lubina oraz przegrywając 6-0 z GKS_em Bełchatów.

Legia Warszawa dotychczas rozegrała w roli gospodarza dwa spotkania tracąc 1 bramke w spotkaniu z Górnikiem Zabrze (3-1) oraz dwie bramki w pojedynku ze Śląskiem (1-2).

W dzisiejszym pojedynku któraś drużyna przerwie &quot;passe&quot; bądź to Legia pierwszy raz nie straci bramki u siebie, badź Podbeskidzie pierwszy raz strzeli bramke na wyjeździe.
Wyżej oceniam potencjał obronny Legi niż ofensywny Podbeskidzia.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
0:0​

Pierwsze dzisiejsze spotkanie to pojedynek GKSu z Widzewem. Gospodarze sezon rozpoczęli poniżej oczekiwań. Miała być walka o puchary a na razie jest walka w dolnej części tabeli. A nawet słowo walka jest przesadzone bo dotychczas GKS poniósł 4 porażki pokonując tylko beniaminka z Bielska - Białej. Słabe wyniki oraz brak stylu gry zadecydowały o dymisji Pawła Janasa. Jego następcą został dotychczasowy II trener Kamil Kiereś. Czy to jest dobry krok? Okaże się po najbliższych meczach. Już dziś czeka gospodarzy trudne zadanie ponieważ będą podejmować jedną z dwóch niepokonanych drużyn Ekstraklasy - Widzew. Drużyna z Łodzi przed sezonem była raczej stawiana w roli kandydata do okupywania dolnej części tabeli. Jednak początek sezonu przyniósł małą niespodziankę z ich strony. Wpierw trzy remisy a następnie zwycięstwa z Polonią i Śląskiem czyli teoretycznie mocniejszymi rywalami. Te wyniki muszą budzić szacunek dla tego zespołu. Mimo tego uważam, że dziś będzie im ciężko o kolejne 3 punkty. GKS z nowym szkoleniowcem i nowym pomysłem na grę (było to widać w sparingu z Górnikiem wygranym 2:0) będzie walczył o zwycięstwo. Do tego przemawiają za nimi wyniki wcześniejszych spotkań. Ostatnie pięć pojedynków w Bełchatowie kończyło się zwycięstwem gospodarzy.

Moje propozycje:

GKS / GKS dnb (około 2.40 / 1.70) ⛔ / ▶
remis do przerwy (około 2.05)✅
 
adi80 2

adi80

Użytkownik
Legia - Podbeskidzie over 2.5 kurs 1.65✅
Witam. Legia w tym sezonie każdy mecz to over 2.5, Podbeskidzie w 3 kolejkach over 2.5. Pozdrawiam i trafień życzę.

Niestety, miałem jakieś dziwne uczucie, że Podbeskidzie strzeli pierwszą bramkę na wyjeździe ale to Legia miała strzelić przynajmniej 2... ????
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Jagiellonia Białystok-Polonia Warszawa
Mecz o lidera dla zespołu gości. Jeśli wygrają to będą prowadzić w lidze. O 3 punkty w Białymstoku Czarnym Koszulom będzie jednak bardzo trudno. Przy Słonecznej gra się Polonistom źle. Trzy ostatnie ekstraklasowe potyczki to przegrane (1:2, 0:1 i 0:1). Nikt by się nie zdziwił gdyby tym razem było podobnie. Mecze tych zespołów na Podlasiu zawsze są wyrównane, ale to jednak gospodarzom udaje się zwyciężyć. W Jagiellonii brak Burkhardta i Sidqy&#39;ego, ale do tych osłabień wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić. W Polonii brak Bruno, absolutnie czołowego gracza tego zespołu w pierwszych kolejkach. Do Białegostoku nie pojechał również Baszczyński, niepewny jest występ Wszołka. O ile brak Baszcza Polonia bezproblemowo może uzupełnić, to każda luka w ofensywie stanowi problem Czarnych Koszul. Aby prowadzić w Białymstoku rozsądną grę w ataku musi przebudzić się Robert Jeż, który na razie bardzo zawodzi. Szczerze mówiąc myślę, że Słowak potrzebuje jeszcze kilku spotkań by dojść do pełni dyspozycji, wyjazd na kadrę z pewnością mu tego nie ułatwił. Dlatego jestem ciekawy jak będzie wyglądać gra ofensywna gości. Może być ciężko o gola.
Natomiast w Jadze jest niezawodny Tomasz Frankowski. Wszystkim powszechnie wiadomo, że &quot;Franek&quot; ma patent na Polonię, co widać choćby w historii gier pomiędzy Jagą, a Polonią. We wspomnianych 3 meczach Frankowski za każdym razem zdobywał gola, co więcej było to trafienie decydujące o zwycięstwie Jagiellonii. Czyżby tym razem miałoby być podobnie?
Typy:
Jagiellonia @ 2,60 bet-at-home ✅
Jagiellonia DNB @ 1,85 bwin ✅
DW: 1:0 @ 7,25 Unibet ⛔
Frankowski strzeli 2,70 @ Unibet ✅
Frankowski strzeli (last goal) 6,00 @ Unibet ⛔
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Cracovia Kraków - ŁKS Łódź
Cracovia po trzech wyjazdowych meczach wraca na własny teren, gdzie podejmować będzie ŁKS. Bilans dotychczasowych spotkań jest korzystny dla Pasów, na 25 pojedynków wygrali aż 16, przegrywając tylko 1 w 1967 roku. Wydaje się więc że jest to idealny rywal na przełamanie zlej passy. W Cracovii do dyspozycji trenera będzie dwóch nowych zawodników, izraelski rozgrywający Tamir Cahalon oraz czeski stoper Jan Hosek. Obaj ci zawodnicy pokazali się z dobrej strony w zremisowanym meczu z MFK Rużomberok. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy w drużynie Pasów Alexa Suvorova, który otrzymał w ostatnim meczu czerwoną kartkę, oraz Suarta, który dalej leczy uraz. W drużynie ŁKS wielkie zmiany, pojawił się nowy trener Michał Probierz oraz czterech nowych zawodników : Szczot, Golański, Kascelan i Łukasiewicz. Dwóch pierwszych doznało kontuzji w towarzyskim spotkaniu z Polonią Warszawa( przegranym 1:0 ) i nie będą w stanie zagrać w Krakowie, pozostała dwójka jest do dyspozycji trenera. Probierz zaskoczył i zostawił w domu aż trzech graczy którzy rozpoczynali sezon w wyjściowym składzie. To Maciej Bykowski, Tomasz Nowak i Radosław Pruchnik, zagrali oni także w przegranym meczu z Legią.
Probierz zapowiedział grę ofensywną, więc może pokusi się o grę dwoma napastnikami, Mięciel + Saganowski ?. Wydaje się że efekt nowej miotły ma małe szanse powodzenia już w dzisiejszym meczu, większość argumentów jest po stronie Cracovii i ciężko wyobrazić sobie inny wynik niż wygrana gospodarzy(oby). Jeżeli zapowiedzi Probierza się spełnią i ŁKS wyjdzie w ustawieniu ofensywnym dobrym typem będzie także over 2,5/3,5. ŁKS podobnie jak Cracovia prezentuje się fatalnie w defensywie, więc sytuacji 100% nie powinno brakować. Ofensywny kwartet Pasów w każdym z ostatnich 5 meczy zapewniał gole, jeżeli w meczu z ŁKS nic się nie zmieni i dalej passa strzelanych bramek w kolejnym meczu się utrzyma, o over nie powinno być trudno, tym bardziej że tak jak pisałem wcześniej, ŁKS prawdopodobnie też zagra ofensywnie i duet doświadczonych napastników Łódzkiej drużyny może coś dołożyć od siebie.

Cracovia Kraków -
ŁKS Łódź ( Hc 0-1 ) 1 @ 3,60
Cracovia Kraków -
ŁKS Łódź 1@ 1,90
Cracovia Kraków -
ŁKS Łódź over 2,5 @ 1,85, jeżeli ktoś woli większe ryzyko można zagrać over 3,5 @ 3,15
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Co do meczu Cracovia - ŁKS , to mam odmienne zdanie od kolegi , lepszego meczu przełamanie to Łodzianie nie będą mieli , jest nowy trener zresztą dobry fachowiec ,jest jedna ze słabszych ekip naszej ligi , nic tylko wygrać bądż zremisować,a że kursy sprzyjające to wynik X2 jak najbardziej realny i tak zagram.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Zawsze smieszy mnie jak widze uzytkownika, ktory ma w avatarze herb swojego klubu i stawia jak zawsze na swoja druzyne;) To nie jest bukmacherka tylko zwykle kibicowanie i stawianie na swoich. A do tego co pisal crossmen trzeba jeszcze przypomniec to co sie dzialo 2 sezony temu, kiedy ŁKS lecial z ligi przy zielonym stoliku a zyskala na tym Craxa. Łodzianie na pewno to pamietaja i zagraja z megazaangazowaniem. Generalnie dla mnie ten mecz to NO BET. Aczkolwiek wydaje mi sie, ze jest lekkie value na ŁKSie.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Witam. Co myślicie o graniu na Lechie jutro? Może po wygranej, chociaż skromnej z Wisłą w końcu znowu zaczną jakąś serie zwycięstw? Nie lubie obstawiać Ekstraklasy i dlatego sięgam po pomoc lepiej obeznanych w naszym podwórku kolegów.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Bo Zabrze jest typową drużyną swojego podwórka i tam często urywała pkt najlepszym a na wyjeździe jeszcze częściej tracili z najgorszymi...A Lechia od dluższego czasu gra seriami i nie wiem czy to się zmieni czy nie...A pytanie zadałem do ludzi którzy chcieliby mi pomóc to przeanalizować a nie tylko się posprzeczać...
Po dłuższym przemyśleniu zagram:
Lechia-Górnik 1 2.0
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
2:1​

Dzisiaj ostatnie spotkanie 6 kolejki. Lechia podejmuje Górnik. W tym pojedynku ciężko wskazać faworyta mimo że ostatnie wyniki wskazują na ekipę z Zabrza. Gospodarze słabo rozpoczęli sezon. Przegrywając dwa pierwsze spotkania a dwa kolejne remisując. Wprawdzie remisy są lepszymi rezultatami niż porażki jednak gra podopiecznych trenera Kafarskiego wyglądała gorzej niż w pierwszych pojedynkach. Na szczęście dla nich przyszło przełamanie przeciwko Wiśle, która była przybita odpadnięciem z LM. To zwycięstwo powinno podziałać mobilizująco na zawodników. A dziś jeśli myślą o kolejnych 3 punktach muszą zagrać tak jak mówi wracający po kontuzji Krzysztof Bąk: &quot;Musimy zostawić serce na boisku i zrobić wszystko, by komplet punktów został w Gdańsku.&quot; Rywal jest na pewno wymagający. Zabrzanie w ostatniej kolejce również sprawili niespodziankę po ciekawym spotkaniu pokonując Lecha Poznań 2:1. Wcześniej mogli się cieszyć, ze zwycięstwa z przeciętnym GKSem oraz remisów z Widzewem i Śląskiem. Dzisiejsze spotkanie będzie sprawdzianem dla obu ekip. Goście będą chcieli pierwszy raz wygrać na PGE Arenie i pokazać, że zwycięstwo z Wisłą to nie przypadek a goście potwierdzić dobrą dyspozycję. W ubiegłym sezonie Lechia u siebie wysoko pokonała Zabrzan (5:1) teraz o podobny wynik może być ciężko, tym bardziej, że tak jak w meczu z Wisłą zagrają osłabieni w ofensywie. Kontuzjowani są Traore, Sazankou i Bensona. Za to spore szanse na debiut ma Josip Tadic.
moje propozycje:
remis do przerwy (około 2.05)⛔
Lechia dnb (około 1.50)✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kibice Lechii dobrze pamiętają ostatni ligowy mecz z Górnikiem w Gdańsku, kiedy to &quot;biało-zieloni&quot; rozgromili zabrzan aż 5:1. Górnik w spotkaniach z Lechią dwukrotnie zaznał porażki i raz zremisował, jednak bilans wszystkich 26 dotychczasowych spotkań tych klubów przemawia wyraźnie na korzyść drużyny z Zabrza i to ona będzie faworytem tego spotkania. Ważną informacją dla kibiców Biało-Zielonych jest powrót do gry Krzysztofa Bąka, który kilka tygodni temu doznał kontuzji kostki. Szansę na swój pierwszy występ będzie miał chorwacki napastnik Josip Tadić. Górnik gra w tym sezonie powyżej oczekiwań. Na pewno przyjedzie do Gdańska z zamiarem uzyskania dobrego wyniku. Oba zespoły podchodzą do poniedziałkowego meczu z szacunkiem do rywala. Jedyne co przychodzi mi do głowy to.. bardzo bezpieczne handi na Górnik po niskim kursie. Najlepiej do taśmy.. ale lepiej odpuścić ten mecz.
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze 2:1

Typ: 2 / handicap : 0-2.5

Kurs: 1.20


 
maradie 47

maradie

Użytkownik
-

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
12.09.2011 | 18:30
W meczu zamykającym 6. kolejkę spotkań w piłkarskiej ekstraklasie na PGE Arenie w Gdańsku zmierzą się zespoły miejscowej Lechii i Górnika Zabrze. Obie drużyny zajmują lokaty w dolnej części tabeli, jednak nieco więcej punktów na swoim koncie zgromadził Górnik. Lechia po 2 porażkach i 2 remisach zanotowała wreszcie pierwsze zwycięstwo, z jakże trudnym rywalem, jakim jest Wisła Kraków. Gdańszczanie wygrali na wyjeździe 1-0, co było ogromną sensacją poprzedniej kolejki. Górnik Ostatnie 2 mecze Górnika to także zwycięstwa, a 2-1 przed tygodniem z Lechem Poznań też musi robić wrażenie. Oba zespoły będą chciały podtrzymać dobrą dyspozycję z ostatnich spotkań i zdobyć dziś 3 punkty. Lechia czeka na pierwsze domowe zwycięstwo i przełamanie na nowym stadionie, natomiast Górnik nie zaznał jeszcze w tym sezonie smaku wyjazdowej wygranej.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami to 3 zwycięstwa Lechii, 1 wygrana Górnika i 2 remisy. Jeśli chodzi o personalia to w Lechii nie zobaczymy dziś m. in. 3 napastników: Razaka Traore, Aliaksandra Sazankou i Freda Bensona. Do gry gotowy jest już Krzysztof Bąk, a do meczowej osiemnastki włączony został także nowy nabytek Gdańszczan – Josip Tadic. W Górniku do meczowej kadry nie załapali się Gasparik i Magiera, a w ich miejsce powołani zostali Pazdan i Nakoulma.

Josip Tadic - nowy nabytek Lechii zapewne zadebiutuje w jej barwach​
Wg mnie w tym meczu ciężko wskazać wyraźnego faworyta. Zarówno Lechia, jak i Górnik mają swoje atuty, żeby odnieść zwycięstwo w tym meczu. Wydaje mi się jednak, że żadna ze stron nie ma tych atutów zdecydowanie więcej od drugiej, a przeanalizowanie wszystkich mocnych i słabych stron da nam dzisiaj wynik remisowy. Ciekawostką jest fakt, że do tej pory na PGE Arenie rozegrano 3 mecze i wszystkie 3 kończyły się remisami (Lechia – Cracovia 1-1, Lechia – ŁKS 0-0, PolskaNiemcy 2-2). Uważam, że dziś będzie podobnie i obie drużyny podzielą się punktami.

PGE Arena narazie sprawiedliwa dla każdego - daje wszystkim po 1 punkcie​

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze @ X @ 3.40
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Lechia - Górnik
Tak jak przedmówca , trudno wytypowac wynik tego meczu, faworytem są gospodarze po ostatniej wygranej 0:1 z Wisłą , natomiast Górnik w tym sezonie ograł dobrze dysponowanego Lecha. Wiec jesli chodzi o takie aspekty jest 1:1. Jednak Lechia ma atut &#39;&#39;swojego boiska&#39;&#39; na którym nie może sie przełamac jeśli chodzi o zwyciestwo. Ostatni remis 0:0 z ŁKS&#39;em był nieszczesliwy, drużyna z Gdańska miała świetne okazje, lecz brak skutecznosci.
Licze na przełamanie sie Lechi i dobre widowisko, obie drużyny dużo nie strzelają wiec może byc tez under 2,5.
LECHIA - GÓRNIK 1✅
_____________________________
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Bo Zabrze jest typową drużyną swojego podwórka i tam często urywała pkt najlepszym a na wyjeździe jeszcze częściej tracili z najgorszymi...A Lechia od dluższego czasu gra seriami i nie wiem czy to się zmieni czy nie...A pytanie zadałem do ludzi którzy chcieliby mi pomóc to przeanalizować a nie tylko się posprzeczać...
Po dłuższym przemyśleniu zagram:
Lechia-Górnik 1 2.0✅
Tak jak mówiłem Lechia podtrzymała dobra passe, ale mecz dość wyrownany i mógł paść zupełnie inny wynik...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom