>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 9.09 - 12.09.2011

Status
Zamknięty.
B 30

betclic_expert

Użytkownik




Kursy: Betclic

W najbliższy weekend 6 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Najciekawsze spotkanie czeka nas w piątek. Lider, Lech Poznań zagra u siebie z Mistrzem Polski Wisłą Karków. Lech dobrze rozpoczął sezon. W ostatniej kolejce przegrał swój pierwszy mecz w tym sezonie z Górnikiem Zabrze 2-1. Wisła od trzech spotkań nie wygrała, strzelając tylko jedną bramkę...
Ciężki mecz do obstawiana. Wiśle zawsze się ciężko grało w Poznaniu.
Najłatwiejsze zadanie z czołowych drużyn ma teoretycznie Legia Warszawa, która u siebie podejmuje Podbeskidzie Bielsko Biała. Legia gra bardzo skutecznie. W ostatnich 5 spotkaniach tylko ze Śląskiem strzelili jedną bramkę, aczkolwiek stworzyli sobie dużo sytuacji do strzelenia bramek. Grają dobrze i uważam, że warto pomyśleć o typie: over 2.5 bądz Legia z handicapem.


Co Wy sądzicie o spotkaniach tej kolejki? Jakie są Wasze prognozy i sugestie? Na jakich typach zarobimy?


Zapraszam do dyskusji odnośnie 6 kolejki kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

Pamiętajcie, że nowi gracze w Betclic mogę zagrać pierwszy kupon bez ryzyka do 200zł!!
Więcej informacji: Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Hoho, arcyciekawy mecz w Poznaniu, na daną chwilę trudno wytypować zwycięzcę, ale skłaniał bym się tu bardziej ku gospodarzom, ewentualnie można by wziąć poprawkę na remis, jakiś 1X albo Lech DNB? Ale pewnie kursy nie warte ryzyka. W tym meczyku przypasowałby mi over 2,5. Bet-at-home widzę wystawił kurs rzędu 1.95, jak dla mnie typek wart ryzyka po takim kursie. Liczę na duet Rudnevs-Stilic. Wisła formą nie zachwyca i myślę, że szybko to się nie zmieni. 15 września czeka już Odense z tego co pamiętam także może jakieś luki w kadrze na ekstraklasę się pojawią?
Co do Legii, tu się chyba wydaje typek pewny, co prawda też czeka ich mecz w LE i to nie łatwy bo wyjazd do Eindhoven to nie byle co, ale... powiedzmy sobie szczerze, Podbeskidzie słabo sobie radzi, a szkoda bo bardzo mi się podobali w I lidze. Myślę, że HC -1,5 na Legię można łykać. Na Bet-at-home jest kurs 1.70 na 0:1, czekam jednak na kursy w Bet365 bo wszyscy wiemy jak to z Bah&#39;em jest :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Najbardziej imponująco zapowiada się konfrontacja Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Naprzeciw siebie staną dwaj ostatni Mistrzowie Polski. Gospodarze triumfowali w rozgrywkach 2009/2010, a goście w sezonie 2010/2011.
Lech, po bardzo dobrym początku obecnych rozgrywek liczy na podtrzymanie swojej passy i umocnienie się w czołówce tabeli. Wisła, która całkiem udanie zaprezentowała się w eliminacjach Ligi Mistrzów, w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy ma do &quot;Kolejorza&quot; kilkupunktową stratę. W piątek nadarza się doskonała okazja, by ją zniwelować. Obie drużyny mają w swoich składach zawodników znajdujących się w fenomenalnej dyspozycji. Kibice mogą się szykować na popisowe akcje w wykonaniu m.in. Semira Stlica i Artjoma Rudneva z Lecha oraz Patryka Małeckiego i Maora Meliksona z Wisły. Teraz pozostaje jedno zasadnicze pytanie, jak obydwie ekipy podejdą do tego spotkania. Mecz walki i brutalnej gry, obydwie drużyny w ostatniej kolejce przegrały swoje spotkania. W 1 połowie przy badawczej grze gospodarzy i gości nie powinniśmy być świadkami bramek. W 5 meczach Lecha w obecnym sezonie, tylko jeden raz stracili gola w pierwszej połowie! Było to w ostatniej kolejce w meczu z Górnikiem Zabrze, w 45&#39; minucie. A Wisła Kraków? hmm... najlepsza defensywa w całej lidze, najmniej straconych bramek bo tylko 3... to mówi samo za siebie.
Lech poznań - Wisła Kraków 0:1
Typ: suma bramek 1 połowa - poniżej 0,5
Kurs: 2.70


Do tego można dorzucić typ na mecz Widzewa, który spisuje się całkiem przyzwoicie w tym sezonie. Widzew jest jednym z dwóch zespołów, które w tym sezonie jeszcze nie przegrały. A Bełchatów oprócz pogromu baniaminka w 2 kolejce, notuje same porażki, teraz z Widzewem będzie także trudno, lecz nie stawiam ich do końca na straconej pozycji, przebudzenie kiedyś musi nastąpić. W drużynie Widzewa ta wygrana ze Śląskiem zrobiła duże nadzieje piłkarzom i kibicom z Łodzi. W Bełchatowie nastapiła zmiana trenera. Pawła Janasa, który już przygotowywał się do pojedynku z Widzewem, zastąpił Kamil Kiereś. Nie ma co się dziwić, zespół który miał walczyć o puchary jak zapowiadano, walczyć może o utrzymanie w lidze. Zmiana trenera była więc nieunikniona. Nowy trener może podziałać mobilizująco na drużynę, dlatego Bełchatów postawi wszystko na jedną kartę. Biorę na siebie odpowiedzialność za drużynę, z którą już tak wiele przeżyłem – powiedział szkoleniowiec, który w piątkowym sparingu z Górnikiem po raz pierwszy poprowadzi pierwszy zespół. W Łodzi zmian trenera nie było, ale za to przybyło dwóch nowych zawodników. Doszedł Brazylijczyk i Tunezyjczyk. Pierwszy z nich to piłkarz ofensywny, a drugi to obrońca. Niestety z Widzewem na dłużej rozstał się kapitan jedenastki z Al. Piłsudskiego Łukasz Broź, który w meczu ze Śląskiem doznał poważnej kontuzji. W tym roku zawodnika na boisku już nie zobaczymy i jest to poważne osłabienie naszej jedenastki. Oby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy to Widzew przegrał na stadionie przy ulicy Sportowej w doliczonym czasie. Mam nieco oryginalny pomysł na to spotkanie. Przewiduję dwa scenariusze, albo Bełchatów zacznie w końcu grać na normalnym poziomie i wygrywać mecze, albo Widzew będzie dalej niepokonany.
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 0:0
Typ: gospodarze lub goście wygrają
Kurs: 1.70


Mecz w granicach remisu... X do przerwy, X na koniec ?
Brawo dla tego pana za typ... dziękować dziękować...
Na koniec zamieszczam aktualna Tabele, może komuś się przyda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 0

ziomator

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa to jedna z najmniej przewidywalnych lig w Europie. Dlaczego? Otóż może o tym świadczyć cały poprzedni sezon oraz początek obecnego. Każdy z każdym może wygrać, dlatego też i kursy są niezwykle atrakcyjne. Tylko jeden mecz, którego kurs świadczy o pewnym zwycięstwie Legii (i myślę, że przy obecnej formie klubu ze stolicy inny wynik jak zwycięstwo gospodarzy paść nie może). Pozostałe kursy wszystkie w granicach 2,0 lub grubo powyżej, powodują że typowanie należy do niezwykle ciężkich. Nie ma na ten moment drużyny, którą można określić mianem &quot;outsidera&quot; bądź drużyny &quot;lidera&quot;, która by ogrywała wszystkich jak chce i kiedy chce - przykład z poprzedniej kolejki Lecha i Śląska. Tyle tytułem wstępu.

W piątek odbędzie się mecz Ruchu z Zagłebięm. Goście pomimo ogromnych nadzieji pokładanych w ich grze, nie mogą się przełamać i mają ogromny problem ze zdobywaniem punktów. Wzmocnienie siły napadu w postaci Sernasa póki co nie przynosi oczekiwanych efektów. Mimo to gra Zagłębia wygląda solidnie i przełamanie to tylko kwestia czasu. Gospodarze podobnie jak inna drużyna ze Śląska, Górnik Zabrze stara się grać niezwykle ambitnie. Nadrabiając bieganiem, ale niestety ich footbal jest niezwykle chaotyczny i wróże tej drużynie co najwyżej miejsce w środku tabeli. Nie wydaję mi się aby zwycięstwo u siebie z Jagielloniem było jakimś dobrym prognostykiem, ponieważ Jagiellonia opierająca swoją gre w głównej mierze na Tomku Frankowskim jest tylko przeciętną drużyna z Ekstraklasy. Myślę, że po 2 tygodniowej przerwie, obie drużyny przejdą obok meczu jak często możemy to obserwować. Najbardziej prawdopodobny wynik to X, z lekkim wskazaniem na gości.

Typ: X
Kurs: 3,2 (bah)

Kolejnym ciekawym meczem jest mecz Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław. Goście grają bez jakiś zbędnych fajerwerków ale systematycznie zdobywają punkty. Mecz z Widzewem faktycznie nie wyszedł, bo Widzew okazał się poprostu drużyną lepszą. Mimo, że skład personalnie do najmocniejszych nie należy to jednak trener Orest Lenczyk potrafi wpłynąć tak na drużynę aby ta gromadziła punkty. Myślę, że nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego sezonu gdzie jedna runda przespana, a w kolejnej z walki o utrzymanie do wicemistrza.
Korona Kielce pomimo osłabień, które miały na celu odciażyć budżet (odejście Niedzielana, nie gra Golański) prezentuje się nadzwyczajnie dobrze. Na pewno duży udział ma w tym doświadczony trener (głównie w niższych ligach). Gra 3-ema środkowym pomocnikiami pozwala opanować środek pola. Gra jednej jaki i drugiej drużyny jest bardzo solidna, atutem Kielczen jest gra na własnym boisku. Mimo to myślę, że Śląsk po słabym meczu z Widzewem odniesie zwycięstwo. Korona to dobra drużyna, ale wypoczęty Śląsk pod wodzą Lenczyka po wysokim kursie wywiezie komplet punktów.

Typ: 2
Kurs: 2,6 (bah)

Moje typy na pozostałe mecze to:

Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin X
Lech Poznan - Wisla Krakow 1
GKS Belchatow - Widzew Lodz 1
Korona Kielce - Slask Wroclaw 2
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biala 1
Cracovia Krakow - LKS Lodz 1
Jagiellonia Bialystok - Polonia Warszawa X
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze X
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W piątek odbędzie się mecz Ruchu z Zagłebięm. Goście pomimo ogromnych nadzieji pokładanych w ich grze, nie mogą się przełamać i mają ogromny problem ze zdobywaniem punktów. Wzmocnienie siły napadu w postaci Sernasa póki co nie przynosi oczekiwanych efektów. Mimo to gra Zagłębia wygląda solidnie i przełamanie to tylko kwestia czasu.
Sernas miał być maszynką do zdobywania bramek, a póki co nie spełnia oczekiwań. Być może dlatego, że trudno gra mu się, kiedy jest osamotniony z przodu. Jestem jednak zdania, że jeszcze bramki będzie zdobywał.
Zagłębie grało solidnie, ale w zasadzie w meczach z Lechem i Wisłą. Pojedynki z Podbeskidziem czy Cracovią to już zupełnie inne mecze. Nieporadność drużyny w konstruowaniu akcji i fatalny błąd w obronie Hanka [w meczu z Pasami], który nomen omen powinien wylądować na ławce, ale cieszy się niebywałym powodzeniem u trenera Urbana.
Zagłębie wykorzystuje okres przerwy na reprezentacje i przygotowuje się do meczu z Ruchem na obozie w Zakopanem. Czy przyniesie to spodziewany efekt? Wydaje się, że X, o którym była tutaj mowa to najbardziej prawdopodobny wynik w tym meczu.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ruch- Zagłębie X, X do połowy, under 2.5⛔
Ostatnie dwa mecze Zagłębia były fatalne w ich wykonaniu. Jestem prawie pewny, że gdyby nie głupie czerwone kartki Cracovii to goście ten mecz wygraliby. Czy obóz w Zakopanem będzie zbawieniem? Szczerze to wątpię by gra Zagłębia nagle stała się bardzo ciekawa dla oka a przy tym efektywna.
Po przerwie reprezentacyjnej ciężko powiedzieć jak zagrają oba zespoły i tak jak koledzy wyżej typuję remis, bądź under 2.5. Można także zagrać X do połowy.
Ruch czyli typowy średniak naszej ligi w tym sezonie na swoim boisku wygrał dwa razy, jednak nie były to przekonywujące zwycięstwa( ostatnia minuta z Bełchatowem plus niewykorzystany karny Frankowskiego). Obie ekipy mogą się męczyć tym spotkaniem w piątek.
Bełchatów- Widzew X do przerwy✅
Oto mecz drużyn, które są dla mnie bardzo nieprzewidywalne. Jeśli miałbym wystawić typ na ten mecz na podstawie ostatniej kolejki to oczywiście gram pewną 2 bo Widzew w moim odczuciu zagrał bardzo dobry mecz we Wrocławiu, szczególnie 1 połowa była świetna. Jednak jest kilka czynników, które powodują wstrzymanie tej decyzji.
Przerwa reprezentacyjna wybija niektóre zespoły z rytmu, GKS zmienił do tego trenera i to spotkanie staje się zagadką. Stąd mój typ na remis do połowy. Zresztą Bełchatów u siebie sprawia często wrażenie jakby grali zachowawczo. Jest to drużyna która do tej pory kompletnie nie wykorzystuje potencjału ofensywnego jaki posiada.
Na sucho podam jeszcze jeden typ, który zagram na pewno:
Cracovia- ŁKS X2✅
 
legia 122

legia

Użytkownik
W 5 meczach Lecha w obecnym sezonie, tylko jeden raz stracili gola w pierwszej połowie! Było to w ostatniej kolejce w meczu z Górnikiem Zabrze, w 45&#39; minucie. A Wisła Kraków? hmm... najlepsza defensywa w całej lidze, najmniej straconych bramek bo tylko 3... to mówi samo za siebie.
Lech poznań - Wisła Kraków
Typ: suma bramek 1 połowa - poniżej 0,5
Kurs: 2.70

Skoro tylko raz w 5 meczach stracili gola w pierwszej połowie to jest to argument za tym że ta tendencja ma się utrzymać na dłuższą metę ? Jak tylko raz na 5 rzutów monetą wypadnie Ci orzeł to znaczy że jest większe prawdopodobieństwo że w kolejnym rzucie padnie reszka ?
Abstrahując już od tego że obstawianie że nie padnie żaden gol w pierwszej połowie to czysta loteria to zauważ że Lech może mieć poważne problemy ze skleceniem defensywy. Żaden szanujący się typer nie powinien bagatelizować takiej sytuacji.
&quot;Przeciwko Wiśle nie zagrają na pewno Marcin Kikut i Manuel Arboleda, a bardzo wątpliwy jest występ Grzegorza Wojtkowiaka i Huberta Wołąkiewicza. Jakby tego było mało to w nocy z wtorku na środę czasu polskiego swój mecz w reprezentacji Panamy rozegra Luis Henriquez, a dopiero w środę gra reprezentacja Polski do lat 20 z Marcinem Kamińskim w składzie.&quot;
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Skoro tylko raz w 5 meczach stracili gola w pierwszej połowie to jest to argument za tym że ta tendencja ma się utrzymać na dłuższą metę ? Jak tylko raz na 5 rzutów monetą wypadnie Ci orzeł to znaczy że jest większe prawdopodobieństwo że w kolejnym rzucie padnie reszka ?
Zawsze mam szacunek do Ciebie, bo podajesz dobre typy i piszesz ciekawe rzeczy, ale tym razem pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.
Moim zdaniem to stwierdzenie nie na miejscu. Właśnie, że styl gry preferowany przez niektóre drużyny może powodować, że taka tendencja może utrzymywać się przez dłuższy czas.
Przykładowo Lech Poznań w poprzednim sezonie stracił 23 bramki, z czego tylko 7 w pierwszych połowach.
Dobry przykład to też Lechia Gdańsk, która zdobyła w poprzednim sezonie 37 bramek, ale tylko 9 z nich w pierwszych połowach !
Albo Manchester United, który do przerwy u siebie niemal zawsze prowadzi. Bodajże na 19 spotkan w jednym lub w dwoch w poprzednim sezonie nie udało się prowadzić Czerwonym Diabłom.
----
Jeśli chodzi o sam typ to jestem przeciwny. Jak dla mnie Lech jeśli faktycznie będzie miał takie problemy z obroną - powinien pójść na wymianę ciosów, co zaowocuje bramkami już przed przerwą.
Ogółem liczę na dobry mecz, ale póki co pozostaję bez typu.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Witaj TBM
Co do samego meczu to według mnie najlepiej wstrzymać się do momentu gdy wykrystalizuje się obrona Lecha. Jeżeli ubytki będą znaczące to X2 wydaje mi się dosyć ciekawą opcją. Tym meczem Wiślacy zapewne będą chcieli puścić w niepamięć ostatnie niepowodzenia i podbudować nieco morale przed Ligą Europejską. Na pewno jakaś tam zadra w nich tkwi że nie udało się wejść do LM. Dobra gra i korzystny wynik spowodują że zresetują umysły wymazując z pamięci ostatnie niepowodzenia przed kolejnymi pojedynkami w lidze i w Europie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co do meczu Lecha z Wisła w Wisle nie zagra Patryk Małecki jak by nie patrzeć poważne osłabienie Krakowian.
 
D 6

dominho

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków

Zdecydowanie najciekawszy mecz zbliżającej się kolejki Ekstraklasy. Osobiście jestem mocno zdziwiony kursami na gole, ale skoro nadarza się okazja warto spróbować. Uważam, że ten mecz będzie obfity w bramki z prostej przyczyny. Naprzeciw obrońcom Wisły stanie aktualnie najbardziej skuteczna drużyna w kraju. Co ważne Lechici swoje bramki zodbywają na wszelkie sposoby (po wrzutkach, z dystansu, po podaniach prostopadlych, indywidualnych akcjach, czy krótkich kombinacjach z tzw. klepki). Jeżeli brak Małeckiego ma natomiast przeszkodzić Wiśle w strzelaniu bramek, to zdecydowanie osłabienia w formacji obronnej Lecha nadrobią z nawiązką te niedogodności. Od dawna kontuzjowani są Kikut i Arboleda, na problemy z mięśniami narzekają Wołąkiewicz i Wojtkowiak (występy niepewne), a dziś pojawiła się informacja, że wracający ze zgrupowania reprezentacji Luis Henriquez również nie będzie zdolny do gry. W zasadzie trenerowi Bakero pozostaje w obronie Djurdjević i nieprzygotowany w pełni Bruma. Oba zespoły przegrały również swoje ostatnie mecze, więc będą chciały udowodnić, że to tylko wypadki przy pracy, o czym zresztą w wywiadach zapewniają.

Moje typy:
both to score @1.90 bet365 | 7/10
over 2,5 @2.20 bet365 | 6/10
Wisła over 1,5 @3.50 bet365 | 1/10
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Co do meczu Lecha z Wisła w Wisle nie zagra Patryk Małecki jak by nie patrzeć poważne osłabienie Krakowian.
Małecki? Przecież on w tym sezonie nic nie gra i żaden przypadkowy gol nie zmieni mojej opinii o jego grze. Dla Wisły to wzmocnienie. ;)
Co do meczu.. Sam jestem skłonny zagrać jakiś over, ale z tą &quot;kiepską&quot; obroną Lecha różnie bywa w tym sezonie. ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Cracovia Kraków - ŁKS Łódź
Cracovia podobnie jak przed rokiem fatalnie zaczęła nowy sezon. Wówczas przed spadkiem uratowała ją rewelacyjna wiosna. Myślę, że tym razem krakowianie muszą wziąć się do roboty zdecydowanie szybciej, a z kim zdobywać komplety punktów, jak nie z beniaminkiem przed własną publicznością. ŁKS jest ostatni w tabeli, a w dorobku ma jeden punkt mniej, aniżeli ich niedzielny rywal. Cracovia musi się w końcu odblokować przed własną publicznością, gdzie na ogół radzi sobie całkiem nieźle. Z Koroną stracili bramkę w końcówce, a na Legię byli po prostu za słabi. Teraz czas na teoretycznie łatwiejszego rywala i trzeba to wykorzystać. ŁKS z nowym, doświadczonym trenerem, który będzie chciał wyciągnąć z dołka swój nowy zespół, jednak początki często bywają trudne. W tak krótkim czasie, Probierz na pewno nie dokona żadnych cudów. Cracovia gra twardą piłkę, co może być w niedzielę ich atutem. Nie upatruję w tym meczu niespodzianki, jaką niewątpliwie byłaby strata punktów gospodarzy.
Moja propozycja: Cracovia - 1,80 Betclic ⛔
 
legia 122

legia

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: over 3,5 bramki

Wielu osobom scenariusz tego meczu wydaje się taki że gra będzie toczyła się głównie w środku pola a dominować będzie walka i asekuranctwo z obydwu stron. Co za tym idzie nie spodziewają się tu gradu bramek. Bukmacherzy także przychylają się do tej opinii co widać po kursach.
Ja mam całkowicie odmienne zdanie. Z Poznania docierają hiobowe wieści związane z nawet nie dziurą a prawdziwą wyrwą w formacji defensywnej. W obliczu takich braków sądzę że będą chcieli przenieść ciężar gry na ofensywę. Co do Wisły nie spodziewam się kunktatorstwa i asekuranckiej gry z ich strony. Obydwie drużyny powalczą tu o całą pulę, remis nikogo nie zadowala. Jestem pewien że Wisła przy 3 remisach i porażce w 5 pierwszych kolejkach nie przyjedzie z zamiarem uciułania jednego punkcika. Tym bardziej że potrzebują pozytywnego bodźca i mocnego kopa po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Zwycięstwo będzie tu bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia pozwoli odbudować nieco morale przed Ligą Europejską i zmaganiami w lidze. Nie spodziewam się tu kunktatorstwa a ofensywnej gry z obydwu stron. Sądzę że obejrzymy dobre widowisko z dużą ilością sytuacji bramkowych. Obydwie drużyny używając terminologii bokserskiej pójdą na otwartą wymianę.
 
itusiek 0

itusiek

Użytkownik
Co do meczu Lecha z Wisła w Wisle nie zagra Patryk Małecki jak by nie patrzeć poważne osłabienie Krakowian.
a ja myślę że wcale Wisła nie będzie osłabiona,na jego pozycji może zagrać jak się nie mylę Mellikson
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
LECH POZNAŃ - WISŁA KRAKÓW
0:1
Dziś wieczorem zostanie rozegrany szlagier Ekstraklasy, a mianowicie spotkanie dwóch gigantów pretendujących do tytułu Mistrzostwa Polski - Lecha i Wisły. Rozgrywki ligowe zdecydowanie lepiej rozpoczął Lech, który w pięciu spotkaniach zgromadził dziesięć punktów i przewodzi ligowej tabeli. Wisła w lidze radzi sobie kiepsko, gdyż po 5 kolejkach ma tylko jedno zwycięstwo. W Krakowie wszyscy oczekiwali LM a jest tylko faza grupowa LE. Postawa Wisły w lidze na pewno jest dużym rozczarowaniem, porażka w ostatniej kolejce na własnym obiekcie z Lechią Gdansk daje duzo do myślenia. Atutem po stronie Lecha będzie gra na własnym obiekcie przy wspanialej publiczności. Wedlug mnie faworytem jest zdecydowanie Kolejorz, który już udowodnil że w tym sezonie będzie się liczył w walce o mistrozstwo, m.in pewne zwyciestwa nad Belchatowem, Ruchem czy ŁKS-em. Warto tez dodać że do Poznania nie przyjedzie zawieszony Patryk Małecki. Według mnie Lech wygra a Rudnev strzeli chociaz jedną bramkę.

Moje propozycje:
Lech wygra: 2,10⛔
Rudnev strzeli: 2,30⛔
Bukmacher: Betclic
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wielu osobom scenariusz tego meczu wydaje się taki że gra będzie toczyła się głównie w środku pola a dominować będzie walka i asekuranctwo z obydwu stron. Co za tym idzie nie spodziewają się tu gradu bramek.
No to dołączam do Ciebie. Ja także pod górkę ????
Są naciski na Maaskanta aby Wisła grała efektowniej, ładniej dla oka. Podobno w drużynie Białej Gwiazdy wszystko co było oddzielono grubą kreską i zaczynają nowy czas z Ligą Europejską i walką o obronę tytułu Mistrza. Jeśli to faktycznie prawda, to czas pokazać tą ładną grę w meczu z Lechem.
Kolejorz z pewnymi problemami w obronie, ale z maszynką w ofensywie. Stilić, Rudniew są w formie, a i z Poznania słychać głosy, że Kriwiec wraca do wysokiej dyspozycji co tylko poszerza opcje w ofensywie.
Bramki z obu stron i ciekawe widowisko - na to liczę, a kursy na overy kuszą ????
---------
Jutro Bełchatów podejmuje Widzew. Młodzi trenerzy, ale gra powinna być zachowawcza. Tym bardziej, że GKS ma problemy z kontuzjami zawodników ofensywnych, a i Widzewowi w tym sezonie remisy odpowiadają. Mecz w granicach remisu... X do przerwy, X na koniec ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Ruch Chorzów - Zagłebie Lubin 2 2.80 w Betclic
Ewentualnie x2 po kursie 1,.45 w Betclic
Bardzo interesujące spotkanie. Większe szansę daje gościom. Mają potencjał, indywidualności. M.in Sernas, Kowalczyk, Małkowski.
W prasie spekulacje, że posada Urbana &quot;wisi na włosku&quot; i musi dwa mecze wygrać. Ruch jest w ich zasięgu i powinni to wygrać. Gospodarze z Zagłębiem u siebie nie wygrali od 1998 roku. Ekipa z Lubina nie marnowała ostatnich 2 tygodni. Wybrała się na mini zgrupowanie do Zakopanego, zintegrować drużynę i dobrze przygotować się do meczu z &quot;Niebieskimi&quot;.
Dlatego stawiam 2, a bezpiecznym typem uważam x2.
W betclic ten zakład możecie zagrać bez ryzyka. Jeśli typ nie wejdzie dostaniecie zwrot do 200PLN!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ruch Chorzów - Zagłebie Lubin 2 2.80 w Betclic
Ewentualnie x2 po kursie 1,.45 w Betclic
Bardzo interesujące spotkanie. Większe szansę daje gościom. Mają potencjał, indywidualności. M.in Sernas, Kowalczyk, Małkowski.
Nie wiem co Cie sklonilo, zeby sugerowac granie na Zagłębie. Moze betclic chce dzis zarobic;) ? Oglądałem w tym sezonie 3 mecze Miedziowych i muszę przyznać, że ci poniekąd sympatyczni chłopcy nie umieją w ogóle grać w pilke. Szczegolnie ich indolecja byla widoczna w meczu z Wisla, gdzie mogli miejscowym strzelic z 5 goli z kontry, a malo ktora kontra w ogole dochodzila do pola karnego. Mozna bylo sie posmiac z ich gry. Urban to niezly trener, ale on musi pracowac z zawodnikami na pewnym juz poziomie. A nie z jakimis kołkami. Ruch to poukladana solidna druzyna, z dobra pomocą i atakiem. Mysle, ze powinni ten mecz wygrac.✅
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała (połowa/cały mecz)
typ: 1/1
kurs: 1,7
W sobotę na Łazienkowską przyjeżdża beniaminek z Bielsko-Białej. Drużyna Podbeskidzia sezon zaczęła mocno słabo i po pięciu meczach z dorobkiem trzech punktów zajmuje 14 pozycję. Obrona gości wygląda katastrofalnie, zawodnicy tej formacji dopuścili do utraty aż 11 goli (więcej straconych ma tylko drugi beniaminek ŁKS). W drużynie gospodarzy nie wystąpi z powodu kontuzji Manu, natomiast w składzie gości nie zobaczymy Sachy. Legia w lidze prezentuje wysoką formę. Podopieczni Skorży mimo tego, iż rozegrali tylko 4 mecze w lidze w tym sezonie to i tak zajmują wysokie 4 miejsce ze stratą 1 pkt do lidera. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy w dniu jutrzejszym będzie wręcz sensacją. Legioniści w sobotę grają również o dobre samopoczucie przed starciem z PSV Eindhoven. Uważam więc, że będą chcieli strzelić jak najszybciej gola i spokojnie kontrolować grę.

Prawdopodobne składy:
Legia: Kuciak – Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak – Vrdoljak, Borysiuk, Gol – Radović, Ljuboja, Rybus
Podbeskidzie: Bąk – Cienciała, Sourek, Konieczny, Król - Rogalski, Metelka, Koman, Nather – Sikora, Demjan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom