>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Premier League [24-26 wrzesień 2016]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP


Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
Liga angielska wraca z kolejną ciekawą kolejką! Piętnowane Diabły podejmują u siebie Lisy a więc mają idealną okazję na przełamanie i uciszenie krytykantów. Ciężki weekend szykuje się dla naszych bramkarzy. Artur Boruc będzie próbował zatrzymać mający świetną passę Everton a do Walii wybiera się Guardiola już z Aguero. Duże piętno spoczywa również na West Hamie, który potrzebuje dobrego meczu jednak Święci grają bardzo solidny futbol od początku sezonu.
Zachęcamy do dyskusji i rzetelnych analiz popartych argumentami oraz powoływanie się na źródła ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:30 Manchester United - Leicester
Propozycje z bet365
Typ: BTS Kurs: 1.80 Wynik: 4:1 ✅
Typ: powyżej 2.5 gola Kurs: 1.80 Wynik: 4:1 ✅

Przed nami przedsmak tego co będzie się działo w sobotę w PL. Czerwone Diabły, które nie potrafiły wygrać od trzech spotkań, w końcu przerwały złą passę i odniosły zwycięstwo 3:1 z Northampton. Jednak jestem zdania, że ten zespół potrzebuje czasu i zgrania żeby zaczął regularnie wygrywać. Bardzo dużo wymaga się od Pogby, który jak na razie jest cieniem tego co prezentował w Juventusie. Ibrahimović też ostatnio zalicza słabe występy. I to nie z tego powodu, że nie strzela, tylko po prostu mu nie idzie. Do składu nie pasuje mi całkowicie Fellaini, który moim zdaniem nie wnosi dużego wkładu w ofensywę United. Chętnie widziałbym tu Herrere, który w Bilbao bardzo dużo wnosił. Mourinho w ostatnim meczu od pierwszych minut postawił również na Rashforda. Ten młody chłopak zdecydowanie lepiej wypada gdy wchodził z ławki. Po mimo nie najlepszej postawy niektórych graczy United strzela bramki i to mnie interesuje w tym spotkaniu. Gospodarze są nieskuteczni, ale stwarzają sobie sytuacje podbramkowe. W obecnym sezonie w każdym ligowym spotkaniu strzelili minimum gola, i teraz zapewne też tak będzie. Od Leicester wszyscy wymagali, że zaprezentują ten sam poziom co w poprzednim sezonie. Niestety jak na razie tak się nie dzieje i goście grają w kratkę. Goście jednak podobnie jak MU stwarzają sobie klarowne sytuacje i strzelają bramki. Leicester w każdym dotychczasowym meczu strzeliło bramkę co mnie bardzo cieszy. Oba zespoły potrzebują punktów jeśli chcą się dalej liczyć w walce o mistrzostwo. To tylko może spowodować, że zobaczymy dobre zawody!.
Na koniec chce dopisać, że ostatnie mecze pomiędzy obiema drużynami kończyły się następująco:
07.08.16 CS Leicester Manchester Utd 1 : 2
01.05.16 PL Manchester Utd Leicester 1 : 1
28.11.15 PL Leicester Manchester Utd 1 : 1
31.01.15 PL Manchester Utd Leicester 3 : 1
21.09.14 PL Leicester Manchester Utd 5 : 3
13.04.04 PL Manchester Utd Leicester 1 : 0
27.09.03 PL Leicester Manchester Utd 1 : 4
To pokazuje, że gole w tych spotkaniach lubią padać i ja to kupuję. Z taką siłą ataku jaką obecnie mają obie drużyny tych goli powinno trochę paść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
1 93

180311

Użytkownik
16:00 Liverpool vs Hull City​


ZAKŁAD :HT/OVER 1.5
TYP: LIVERPOOL/TAK
STAWKA: JESZCZE NIE WIEM, ALE ZEEDYTUJĘ
BET365

Radzę Wam pobierać dopóki gorące.
Hull City po imponującym początku sezonu zaczyna grać tak jak powinna - czyli o utrzymanie. W ostatniej kolejce doznali porażki 1:4 z Arsenalem ( do przerwy 0:1 + niewykorzystany karny bodajże Sancheza) - oglądałem mecz i Arsena grał średnio, co za tym idzie Hull tragicznie.
Natomiast Liverpool w gazie i to porządnym. Najcięższy terminarz ze wszystkich drużyn po pięciu kolejkach. Efekt? 10pkt. Pokonany mistrz, wicemistrz, trzecia drużyna poprzedniego sezonu miała szczęście, iż dowiozła punkt ddo końca spotkania, pokonany mistrz z sezonu 14/15 pod wodzą nowego trenera - ambitnego taktyka Conte. Jedynie porażka z Burnley to wypadek przy pracy (30 strzałów do 3). We wtorek rozklepane Derby 3:0 w Pucharze Ligi(mnóstwo zmian w pierwszej jedynastce)

The Reds w każdym z spotkań dzieliło i rządziło i tym razem będzie tak samo.

ALTERNATYWNE TYPY:
Liverpool over 2.5 @1.83
HT/FT - Liverpool/Liverpool @1.66
Coutinho GOL @2.1
Liverpool (-2) @2.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Anglia Premiership
25.09.2016 17:00
West Ham - Southampton
Typ: 1
Kurs: 2,80
:eek:tobet:
Premier League i jedno ze starć siódmej serii spotkań. Mecz czołowych ekip z ubiegłego sezonu, które w tegorocznych rozgrywkach mocno zawodzą. WH dotychczas zdobył jeden komplet punktów (z drużyną A. Boruca wygrywając 1:0) i poniósł aż cztery porażki, co daje im aktualnie 18 pozycję w tabeli. Z kolei Southampton dopiero w poprzedniej kolejce wygrał pierwszy mecz w tym sezonie, wcześniej notując dwa remisy i dwie porażki. Dla obu zespołów jest to niewątpliwie ważny mecz, który przy zwycięstwie jednej z ekip może pozytywnie wpłynąć na następne ligowe pojedynki. Przeglądając statystyki z meczów z udziałem tych drużyn z ubiegłych lat, jeden fakt rzucił mi się od razu w oczy. Na 10 ostatnich spotkań rozegranych na swoim obiekcie aż 7 razy lepsi okazywali się gracze West Ham-u, dwa razy wygrali „Święci”, a raz padł remis. Jak widać ekipa gości nie radzi sobie tutaj najlepiej. Uważam, że w tym meczu może być podobnie i po komplet punktów sięgną gracze gospodarzy.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Sunderland - Crystal Palace -&gt; Crystal Palace HA 0.0 @1.900 2:3
Nie tyle, co na Crystal Palace, co przeciwko Sunderlandowi. Przytoczę tylko fragment z tego, co pisałem o Sunderlandzie w poprzedniej kolejce: &quot;Oglądałem dwa mecze tegoroczne Sunderlandu i wyglądają strasznie, wychodzą, aby się bronić i nie dostać zbyt wielu bramek&quot; - tak też było z Tottenhamem, wyszli, bronili się i dostali tylko jednego gola. Nie spodziewałbym się tutaj wielkiej rewolucji w grze Czarnych Kotów, po prostu Moyes nie dysponuje takimi graczami, którzy mogliby wziąć grę na siebie, coś wykreować. Sunderland, mój faworyt do spadku, zajmuje 19. lokatę z 1 &quot;oczkiem&quot; na koncie, bilans 0-1-3, bramkowy 3:9 - nie wygląda to dobrze, ta gra po prostu im się nie klei, nie ma monolitu, jest zbiór grajków. Crystal Palace jest natomiast na drugim biegunie, z pewnością podbudowani wysoką wygraną nad słabiutkim Stoke, co prawda przegrali w tygodniu w pucharze, ale tam grały bardziej rezerwy. CP dysponuje fajnym, równym składem, mają z przodu Benteke. Nie powiem, że w tym meczu Crystal Palace będzie przeważać nad Sunderlandem tak, jak Tottenham, ale tego meczu przegrać nie powinni.
Middlesbrough - Tottenham-&gt; Tottenham 0.0, -0.5 @1.775 1:2
Gospodarze tego meczu, podopieczni Aitora Karanki, zajmują przyzwoite, 13. miejsce w tabeli Premier League, jednak moim zdaniem M&#39;boro miało stosunkowo łatwy początek sezonu: remis ze Stoke, wygrana z Sunderlandem, remis z West Brom, porażki z Crystal Palace i Evertonem. Zatem punkty zdobywają tylko na drużynach ze środkowo-dolnych rejonów tabeli. W sobotę przyjdzie im się mierzyć z o wiele lepszym Tottenhamem, który idzie jak w burza. Najmniej (2) stracone bramki w sezonie, 3. miejsce w lidze, takie mecze, jak sobotnia rywalizacja z M&#39;boro należy do tych z gatunku must win. Widzę, że w tym meczu zabraknąć może Harry&#39;ego Kane&#39;a, więc z przodu pewnie zagra Vincent Janssen, nie jest to ta sama klasa, co Kane, jednak myślę, że z pomocą środkowej formacji Spurs, da radę coś ustrzelić. Idę w stronę Kogutów.
Bournemouth - Everton -&gt; Everton 0.0, -0.5 @1.850 1:0
Trzeci tydzień z rzędu chyba gram w stronę Evertonu, bo podoba mi się ich gra, mają dobrego trenera, no i ich wyniki (2. miejsce w tabeli, 4-1-0) wskazują na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Tym razem zmierzą się z Wisienkami Artura Boruca, które zajmują pierwsze bezpiecznie - 17. miejsce w tabeli. Szczerze mówiąc, nie widziałem chyba żadnego ich meczu w tym sezonie, więc o ich grze niewiele powiem, sugeruję się jedynie wynikami, które są w tym sezonie marne. Sprzedali w lato Matta Ritchiego, który był ich napędem, może dlatego ten sezon rozpoczęli znacznie słabiej, niż poprzedni. B&#39;mouth zdobył w tym sezonie 4 punkty: wygrana z West Brom oraz remis z Crystal Palace, poza tym porażki z: Manchesterami United i City oraz West Hamem. Everton jest aktualnie na fali, B&#39;mouth cieniuje, trzeba grać w ich stronę.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
14;00 Stadion
Liberty Stadium [Swansea ]

Sędzia:
N. Swarbrick
Asystenci:S. Ledger , D. Eaton
techniczny;A. Woolmer

Swansea City AFC
L L D L W

Manchester City
WWWWW


[ legenda W-wygrane / D-remisy/ L-porazki]

Nie minelo kilka dni a juz w sobote te drużyny spotkaja sie ponownie ,tym razem w Premiership.


21 go wrzesnia obydwie ekipy spotkały sie w pucharze AFC gdzie górą byli pilkarze Cityzens pokonujac gospodarzy 2-1.To spotkanie zapewnie skonczy sie też wygraną przyjezdnych.Napastnicy gospodarzy jak na razie maja rozlegulowane ``celowniki`` a sam pomocnik L. Fer [3 gole ]spotkania nie wygra. Goscie zagrają tylko bez Nolito pazuje za czerwona kartka , ale za to z K. De Bruyne i S. Agüero , powinni postrzelac sobie i poprowadzic City do nastepnej wygranej w lidze

Otobet 1,40 wygrana City ✅

i pokusze sie o handi [-1] City kurs;2;00 ✅ bet 365

1-3 ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Agüero nie jest czasami zawieszony jeszcze ?
obecnie Nolito za czerwo
czytaj to;
Angielska Federacja Piłki Nożnej (FA) wszczęła postępowanie i może zawiesić Aguero na trzy mecze: dwa Premier League (10 września z Manchesterem United i 17 września z AFC Bournemouth) oraz jeden Pucharu Anglii (w trzeciej rundzie ze Swansea City). Aguero, jeśli dostanie zakaz, może odwołać się od tej decyzji. Ma czas 31 sierpnia. Więc trzy spotkania juz pauzował ;)
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
A panowie co myślicie o przełamaniu STOKE?
STOKE - WBA
Przecież WBA to nie jest gigant, gra raczej defensywnie i z kontry czyli powinno oddać inicjatywe Stoke,sobotni gospodarze spisują się fatalnie i mają tylko 1 pkt, ale znów jeżeli nie liczymy ostatniej wtopy z CP to oni przegrali z czołówką czyli City i Totkami, oraz rewelacją tego sezonu jak na razie czyli Evertonem.
Jak wiemy skład Stoke ma spokojnie na pierwszą &quot;10&quot; ligi, zawsze byli bardzo mocni u siebie a i na wyjazdach przywozili dobre wyniki, zaliczyli ogromny falstart i pora zacząc odrabiać punkty.
Wraca Shaqiri więc może będzie to jakiś dodatkowy impuls, chociaż czy oni potrzebują takiego po tak tragicznym stracie?
Stoke to zespół który w zeszłym sezonie ogrywał u siebie obie ekipy z Manchestery czy The Blues, skład się nie zmienił prawie w ogóle, trener jest ten sam, więc o co chodzi?
2.37 od B365 uznaję za kurs godny ryzyka ????
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Liverpool - Hull 1 (kurs 1.22)
Manchester United - Leicester 1X (kurs 1.16)
Sunderland - Crystal Palace X2 (kurs 1.42)
Middlesbrough - Tottenham X2 (kurs 1.27)
AKO: 2,55
Bukmacher: Fortuna

Dlaczego wygrana Liverpoolu ? Pokazali ogromną klasę w meczu z Chelsea. To jak Klopp poukładał tą drużynę.. byłem po ogromnym wrażeniem ich gry. Liverpool potrafi spiąć się mocno na mocniejszych rywali ale dawać ciała z ogórkami, ale wydaje mi się że po ostatnich świetnych występach będą chcieli utrzymać ten trend i zdobyć komplet punktów na Anfield.
Manchester United zawodzi.. oglądałem wszystkie ich mecze w tym sezonie i muszę przyznać że znowu zaczynają grać nudną piłkę i się męczyć z rywalami. Lisy w meczu z Chelsea nie spisały się wcale tak źle. Ranieri dokonał o jedną zmianę za wcześnie, gdyby nie wpuszczał od razu Ulloa&#39;i z Vardym tylko poczekał i wpuścił Mahreza może to Lisy cieszyły by się z awansu. Kapustka na swój debiut pewnie poczeka ale mocno pachnie mi remisem w tym meczu z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Nie odważę postawić się grubiej na żadną z tych ekip, oby dwie ostatnio mocno średnio grają, stąd 1X.
Tak jak kolega beafraird - jest to typ bardziej przeciwko Sunderlandowi który wróżę spadek. Drużyna kompletnie bez polotu, zgrania, grają totalny piach i jeśli mają się przebudzić to na pewno nie w tym meczu. Może remis ugrają jakimś cudem przed własną publicznością ale Crystal Palace musi zacząć punktować.. Stąd X2 do AKO w sam raz.
Tottenham - no cóż, w tym sezonie też nie grają tak jak wszyscy byśmy się spodziewali. Muszą grać jeszcze w LM, czeka ich ważne starcie w następnej kolejce. Nie powinni przegrać, beniaminek potrafi się postawić wielu drużynom, stąd również X2 i taki o to fajny kurs na AKO wyszedł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
beerus 24

beerus

Użytkownik
vs.

Typ: Liverpool (handicap 0:1)
Kurs: 1,5
forBET

O potencjale Liverpoolu nie będę pisał bo każdy chyba wie, że są w wielkim gazie. Hull zagra bez pauzującego za czerwoną kartkę Jake&#39;a Livermore&#39;a (podstawowy zawodnik). Dodatkowo Hull ma problemu kadrowe związane z obroną. Kontuzjowani: Michael Dawson, Moses Odubajo, Alex Bruce, Brian Lenihan wszyscy wymienieni zawodnicy to obrońcy, także Mike Phelan musi grać tym co ma. W środę cała defensywa Hull grał w pucharze, na odpoczynek mieli zaledwie 2 dni, gdzie w Liverpoolu na czas pucharów Klopp dał odpocząć większości podstawowych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak myślicie co jest lepszym rozwiązaniem?
United wygra i powyżej 2.5 bramki w meczu 2.62
Obie strzelą i United wygra po 3.60
Czy obie strzelą wynik bez remisu 2.62

Powiem krótko gram progresję na United wygra i powyżej 2.5 bramki w meczu i teraz mam mętlik w głowie czy iść dalej za ciosem czy próbować któregoś z tamtych zakładów. Myślicie,że United stać na 3-0?
 
D 7

davis3

Użytkownik
Po tym co ostatnio wyprawia United myślę, że Leicester bardziej stać na zwycięstwo niż, że United wbije im 3 gole.
Z twoich propozycji wybrałbym że obie strzelą i wynik bez remisu.
Sam zagram ten mecz na kuponie bardzo ostrożnie (1.5 gola plus).
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Man United - Leicester

Manchester dobrze zaczął sezon, ale &quot;coś się popsuło&quot;. Winę za to ponoszą poszczególni piłkarze jak chociażby Rooney, który jest pierwszy do posadzenia na ławkę. Z typem w kierunku którejś z drużyn wstrzymam się do ogłoszenia składów. Jestem ciekaw czy Mourinho będzie miał jaja i posadzi kapitana na ławce. Z Rooneyem w składzie skłaniam się do grania +1 w stronę Leicester.

Drugi typ jaki gram w tym spotkaniu to BTS. Oba zespoły mają kim straszyć w ataku. Zarówno jedni jaki drudzy strzelają bramki w niemal każdym meczu. United nie strzeliło bramki tylko z Feyenordem w LE, a Leicester z Arsenalem w PL.

Man United - Leicester BTS @ 1,80 Bet365



Bournemouth - Everton

Może i Everton notuje bardzo dobre wyniki na początku sezonu, jest niepokonany, ale ja nie wierzę w tą drużynę. Wg mnie prędzej czy później zaczną przegrywać. Jak na razie The Toffees są bez porażki w lidze, ale trzeba dodać, że rywale nie byli wymagający: Boro, Sunderland, Stoke, WBA oraz Tottenham - jedyna drużyna z czołówki. Ja gram w tym meczu 1 DNB. Do tego over 2,5 oraz over 11 rożnych. Spodziewam się dobrego meczu. Bournemouth prezentuje ofensywny styl gry, lubi grać do przodu. Podobnie jest z Evertonem.

Bournemouth - Everton 1 DNB @ 2,53 Marathonbet
Bournemouth - Everton over 2,5 @ 1,98 Pinnacle
Bournemouth - Everton over 11 @ 1,95 Bet365
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool vs. Hull City

Wydaję mi się, że Liverpool to faworyt tego spotkania i jeżeli dziś nie wygra to będzie największa sensacja tego sezonu Premier League (do tej pory), jednak kto w naszej lidze rusza kursy 1.22 na czyste zwycięstwo? Chyba tylko idioci. Liverpool do tej pory miał 4 trudne spotkania w lidze, w których zdobył 10 pkt oraz jeden bardzo prosty mecz, który... przegrał. Taki właśnie jest zespół Kloppa, grabi bogatych i oddaje to potem biednym prawie jak Robin Hood. Czas w końcu przełamać tą passę w szczególności, że są ku temu powody. Zacznę może od gości, którzy sierpień mieli świetny, jednak we wrzesień już tak pięknie nie weszli (wymęczony remis z Burnley oraz porażka z Arsenalem). Do tego brak filara obrony jakim jest Livermore powinien się dzisiaj na nich odbić. Na Anfield sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Kolejne wygrane z Leicester, Chelsea oraz Derby County wprawiają kibiców oraz Kloppa w dobry nastrój przed sobotnim pojedynkiem. Do tego kadra &quot;The Reds&quot; jest w końcu kompletna: Can, Karius oraz Firmino są gotowi na dzisiejszy pojedynek. Pewne jest to, że właśnie niemiecki golkiper pojawi się dzisiaj od 1 minuty. Do Mignoleta ciężko się póki co przyczepić, jednak to właśnie Karius był sprowadzany jako bramkarz &quot;1&quot;. W tygodniu zaliczył czyste konto z Derby nie popełniając żadnego błędu. Wydaję mi się, że obrona oraz 3 zawodników w środkowej linii będzie wyglądała tak samo jak zwykle. Dylemat Klopp, powinien mieć w ataku, gdyż ma 5 zawodników na 3 miejsca, ale to już Niemiec ustali najlepiej. Co do samego typu na to spotkanie. Sądzę, że &quot;Tygrysy&quot; przyjadą na Anfield się przede wszystkim bronić i stracić jak najmniejszą liczbę bramek. Under 3.5? Jak najbardziej! Do tego jestem pewien, że Liverpool dziś w końcu zachowa czyste konto oraz wygra to spotkanie, bo wreszcie trzeba zacząć &quot;tluc&quot; także tych słabszych. Wybieram na to spotkanie win Liverpoolu oraz under 3.5. Dlaczego nie win do 0? Zabezpieczam się tym samym w wypadku 2-1 a kurs jest jeszcze lepszy. 4-0? Niezbyt to widzę gdyż Hull mimo wszystko ma dobrą obronę i tylko Arsenal był im wstanie strzelić 4 bramki ale to ze względu na to, że grał w przewadze przez niecałą godzinę.

Liverpool win i under 3.5 - 2.05/bet365
⛔

W takim meczu, gdzie Liverpool strzeli 2 lub 3 bramki trzeba zdecydować się na strzelca. Spory dylemat miałem między Coutinho a Lallaną, gdyż obu mam FPL, a kursy na nich są lepsze niż na resztę graczy. Wybrałem jednak Anglika ze względu na to, że odpoczywał w środku tygodnia to raz, a dwa lubi on strzelać na Anfield. Udało mu się to w spotkaniu z Leicester, a przecież w poprzednim sezonie także często to robił właśnie na własnym boisku. Kurs jest genialny, bo oscyluję w okolicach 3, a Adam tylko na papierze gra niżej, bo tak naprawdę wymienność pozycji w zespole Kloppa jest taka, że czasami gra on na środku ataku.

Adam Lallana strzeli gola - 2.95/betsafe ✅
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Manchester United - Leicester
Godz.13.30
Typ: United over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365


Czerwone Diabły pod wodzą Jose Mourinho miały odzyskać dawną świetność i ponownie walczyć o mistrzostwo Premie League. Pierwsze trzy ligowe kolejki w tym sezonie mogły to potwierdzać - komplet wygranych, Ibra zdobywał bramki, brakowało jeszcze aby Pogba się obudził i zaczął pomagać drużynie. Jednak Pep Guardiola i jego Man City podczas derbów miasta pokazały braki w drużynie United, wygrały tamto spotkanie 2-1 i wyraźnie osłabiły morale rywali. Po tamtej porażce podopieczni Mourinho odnotowali kolejne dwie porażki 0-1 z Feyenordem oraz 1-3 z Watford, dopiero w środku tygodnie wygrywając 3-1 z niżej notowanym Northamton poprawili sobie lekko humory. Stawiam dziś na over 1.5 gola gospodarzy ponieważ po pierwsze mają przewagę własnego stadionu gdzie nawet podczas słabego w ich wykonaniu spotkania z City mogli strzelić dwie bramki ( zdobyli jedną ), przyjeżdża do nich Leicester który w dotychczasowych meczach wyjazdowych w PL zawsze tracił 2 lub więcej bramki. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu tych drużyn o Tarczę - Czerwone Diabły strzeliły rywalowi dwie bramki i na to samo liczę dziś.

Wynik 4:1 ✅

Arsenal Londyn - Chelsea Londyn
Godz. 18.30
Typ: BTS
Kurs:1.60
Bukmacher: Otobet


W ostatnim sobotnim spotkaniu w Premier League dojdzie do derbów Londynu. Ja obstawiam, że w tym spotkaniu obie drużyny strzelą bramkę. Po pierwsze Arsenal w tym sezonie rozegrał pięć ligowych spotkań i zaledwie w jednym nie doszło do sytuacji gdzie obie drużyny strzeliły bramkę, dodatkowo w spotkaniu w LM z PSG zremisował 1-1 więc również doszło do BTS. Ich przeciwnicy mają identyczną statystykę w Premier League - pięć rozegranych spotkań - cztery z BTSem. Dodatkowo typ ten jest na przełamanie serii bezpośrednich spotkań w których od 29.10.2013r czyli prawie 3 lata nie było BTS! Oznacza to OSIEM spotkań bez pozytywnego rozpatrzenia tego typu. Jednak w tym sezonie Chelsea pod wodzą Contego gra inny, bardziej ofensywny futbol w którym łatwiej o bramki zarówno dla nich jak i dla przeciwników, Arsenal swoim stylem również preferuje szybką grę. Moim zdaniem w końcu przełamana zostanie wspomniana wcześniej passa i obie drużyny strzelą dziś bramkę.

Wynik 3:0 ⛔
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Swansea - Manchester City
Dzisiaj przed Łabędziami ciężkie zadanie czyli zatrzymanie lidera, który jako jedyny zgromadził komplet punktów w obecnym sezonie Premier League. Łukasz Fabiański i spółka nienajlepiej wspominają pojedynki z Obywatelami. Na ostatnie dziesięć spotkań pomiędzy sobą wygrali zaledwie jedno, padły dwa remisy i aż siedem zwycięstw Manchesteru City. Łabędzie nie rozpoczęli sezonu za dobrze. Jak dotąd zgromadzili na swoim koncie zaledwie 4pkt. Gospodarze wystąpią bez kontuzjowanego Dyera. Zespół Guardioli przyjeżdża bez Nolito, a jego miejsce zapewne zajmie Sane, na którego coraz bardziej liczą koledzy. Coraz lepiej prezentuje się młodziutki Iheanacho, który zdobył już dwie bramki w tym sezonie i wnosi sporo ożywienia pojawiając się na boisku. Zespół Obywateli w tym sezonie jeszcze nie przegrał :!: W dodatku na dziewięć rozegranych spotkań (między innymi eliminacje do ligi mistrzów oraz pierwsze spotkanie fazy grupowej) odnieśli dziewięć zwycięstw i są dzisiaj faworytem do zgarnięcia 3pkt.
Swansea: Fabiański - Naughton, Fernandez, Amat, Kingsley - Cork, Fer - Barrow, Sigurdsson, Routledge - Llorente
Man City: Bravo - Sagna, Stones, Otamendi, Kolarov - Fernandinho - Sterling, De Bruyne, Gundogan, Sane - Aguero

▶ Handicap 1:0
▶ Kurs : 1.75
▶ Otobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
24.09.2016 g. 16.00 Swansea- Manchester City
-
Typ: City over 2 bramki ✅✅✅
Kurs: 1,63
Marathon
Stawka 9 j


Rewanż za pojedynek z środka tygodnia w pucharze ligi, gdzie City wyszło 2 garniturem i wygrało 2-1. Oglądałem ubiegłotygodniowe spotkanie pomiędzy Swansea a Southampton, święci robili z łabędziami co chcieli, mogą się cieszyć że dostali tylko 1-0. City to znacznie wyższa półka niż Southampton, pod wodzą Pepa to zupełnie inny zespół, może pierwsze dwa mecze sezonu były średnie, potem zaczęła się koncertowa gra. Ponadto po 3-meczowym odpoczynku za ???? wraca Kun, co jest duuużym wzmocnieniem.
Uważam że The Cityzens gładko zdobędą dzisiaj 3 punkty i wygrają mecz 2-3 bramkami.

Alternatywnie:
Typ: 2 (-1,5) ✅✅✅
Kurs: 2,0
Marathon
Stawka 6 j

Typ: City strzeli w obu połowach ✅✅✅
Kurs: 1,9
Bet 365
Stawka 5 j


-----------------------------------------------------------------------

24.09.2016 g. 16.00 Bournemouth- Everton
-
Typ: 1X ✅✅✅
Kurs: 1,74
Pinnacle
Stawka 5 j


Przeciwko Evertonowi atakowałem już w ubiegłym tygodniu, ale mimo prowadzenia rywala, niestety nie udało się. Dziś Lukaku i spółka grają na wyjeździe z zespołem Artura Boruca. Nie wiem ile było prawdy a ile kurtuazji w słowach Pepa Guardioli po meczu City- Bournemouth, który powiedział &quot;Bournemouth to najlepszy zespół, z którym graliśmy w tym sezonie, stworzyli nam najwięcej problemów&quot; Jednak głównym powodem gry przeciw gościom jest fakt iż notują serię 4 zwycięstw z rzędu co w Premier League często się nie zdarza, szczególnie ligowym średnikom, jakim w moich oczach jest Everton.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jestem ciekaw czy Mourinho będzie miał jaja i posadzi kapitana na ławce. Z Rooneyem w składzie skłaniam się do grania +1 w stronę Leicester.
Akurat co do tego, że Jose ma jaja nie miałem wątpliwości nigdy ;)

Rooney na ławce, powinno to wyjść na dobre zespołowi zatem.

Manchester United: De Gea - Valencia, Smalling, Bailly, Blind, Pogba, Herrera, Rashford, Mata, Lingard, Ibrahimovic

Leicester City: Zieler - Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Mahrez, Drinkwater, Amartey, Albrighton, Slimani, Vardy

Z drugiej jednak strony ofensywny ten skład, pytanie czy rezygnacja z Fellainiego w środku pola nie wyjdzie na złe... Ale fajnie, że Ander Herrera pierwszy skład. Zasługuje na to, czuję, że to będzie dobry mecz w wykonaniu Man.Utd. Przewiduję wygraną. Kurs @ 1,75 b365, ale ja to biorę.
W 14 ostatnich meczach z Leicester Czerwone Diabły ładowały aż 33 gole rywalowi. Dziś powinny być kolejne trafienia. Potencjał w ofensywie MU niesamowity, super, że Rashford od początku, ale wiadomo Martial kontuzja. Do tego Lingard, ale tu akurat mam największe wąptliwości zawsze, no nie przekonuje mnie ten gościu za nic! Mimo iż zdobył kapitalna bramkę z Leicester w meczu o Tarczę Wspólnoty, ale pamietam jaki piach zagrał w derbach... każde podanie do niego to strata.

Czas przełamania się dziś, Manchester wygrywa @ 1,75 b365.✅✅4:1 Mata &amp; Pogba cud miód!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
O 1,3K

osiek

Użytkownik
MU - Leicester 4-1 2ŻK
Typ: Over 3,5 ŻK 1,61 Bet365 ⛔
MU brawo, w końcu miło było popatrzeć na ich grę. Lisy...

Myślę że typy takie jak kolegów wyżej, czyli bts, lb 2,5, x1 czy x2 są bardzo prawdopodobne. Jednak wynik, jak i przebieg meczu jest w tym przypadku trudny do przewidzenia. Osobiście gram na kartki. Linia 3,5 jak najbardziej do pokrycia. Gospodarze, jak pokazują statystki, mają jak do tej pory najmniej przebiegniętych kilometrów ze wszystkich zespołów. Goście natomiast zwiększyli nieco swoje procentowe posiadanie piłki, chociaż jak wiemy preferują raczej grę z kontry i wykorzystywanie błędów przeciwnika do zdobywania bramek. Myślę jednak że Lisy nie będą chciały dziś oddać inicjatywy co może się przełożyć na ostrzejsza grę. Dodatkowo spotkanie sędziuje Pan Mike Dean który jak do tej pory w tylko 4 meczach PL pokazał aż 22 żółte kartki. Liczę że i tym razem pokaże że nie boi się wyjąć kartonika ;p
Przewidywane składy:
Manchester:
(4-3-3) De Gea - Valencia, Bailly, Smalling, Blind - Herrera, Carrick, Pogba - Mata, Ibrahimović, Rashford
Leicester:
(4-4-2) Zieler - Hernandez, Huth, Morgan, Fuchs - Mahrez, Amartey, Drinkwater, Albrighton - Slimani, Vardy
Nie zagrają:
Manchester:
Jones (kontuzja), Martial, Shaw, Mkhitaryan (?)
Leicester:
Mendy (kontuzja)
Liverpool - Hull 5-1
Typ: Liverpool + LB over 2,5 1,66 Fortuna ✅

Gospodarze spotkania jak na razie radzą sobie bardzo dobrze. Zwycięstwo nad Lisami 4-1, wygrana z The Blues 1-2... Są z pewnością jednym z poważnych kandydatów do mistrzostwa. Goście zaczęli sezon od dwóch ligowych zwycięstw po czym przyszedł spadek formy - P/R/P. W ostatnim meczu udało się zgarnąć 3pkt wygrywając ze Stoke 1-2.
Jeśli Liverpool utrzyma dotychczasową formę i nie zaliczy wpadki jak w pojedynku z Burnley, 3pkt powinny zostać na Anfield.
Przewidywane składy:
Liverpool (1-4-3-3): Mignolet – Milner, Matip, Lovren, Clyne – Can, Henderson, Lallana – Coutinho, Firmino, Mane
Hull (1-4-3-3): Marshall – Robertson, Davies, Livermore, Elmohamady – Mason, Huddlestone, Clucas – Henriksen, Hernandez, Snodgrass
Nie zagrają:
Liverpool: Ojo (kontuzja), Sturridge, Wijnaldum (występy niepewne)
Hull: McGregor, Dawson, Odubajo, Bruce, Lenihan (kontuzje)
Swansea - MC 1-3
Typ: MC + LB over 2,5 1,88 Fortuna ✅

Obywatele to kolejna drużyna która ma apetyt na mistrzostwo.
Jak na razie pod wodzą Pepa Guardioli The Citizens wygrywają wszystko jak leci- Puchar Ligi, LM, rozgrywki ligowe. Goście zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów oraz bilansem bramkowym 15/4. Ostatnio w starciu z Bournemouth w końcu udało im się zagrać na zero z tyłu.
Łabędzie znajdują się na 15 pozycji i mają tylko jedno zwycięstwo.
Podobnie jak w meczu Liverpoolu myślę, że jeśli nie zaliczą jakiejś wpadki i utrzymają formę to 3pkt będą tylko formalnością.
Przewidywane składy:
Swansea:
Fabiański - Naughton, Fernandez, Amat, Kingsley - Cork, Fer - Barrow, Sigurdsson, Routledge - Llorente
Man City:
Bravo - Sagna, Stones, Otamendi, Kolarov - Fernandinho - Sterling, De Bruyne, Gundogan, Sane - Aguero
Nie zagrają:
Swansea:
Dyer (kontuzja)
Man City:
Nolito (kartki)
West Ham - Southampton 0-3
Typ: LB Over 2,5 1,90 Bet365 ✅ uff, myślałem że już tej trzeciej nie wcisną ;]

Gospodarze zajmują obecnie trzecie miejsce od końca w tabeli. Po pięciu kolejkach mają jak na razie tylko jedno zwycięstwo. Tylko w ostatnich dwóch spotkaniach stracili aż 8 bramek. Być może działa tak fak iż przenieśli się na nowy stadion który nie daje im póki co tyle pewności siebie co Boleyn Ground. Goście również nie najlepiej rozpoczęli sezon. Jak do tej pory bilans spotkań to 1/2/2. Ostatnie 3 mecze wyglądały jednak w wykonaniu Świętych już o wiele lepiej. Zwycięstwo w LE, następnie wygrana w lidze na własnym terenie z Łabędziami a na koniec sukces w Pucharze Ligi, pokonanie Crystal Palace 2-0. Myślę że żadna z drużyn nie zachowa czystego konta w tym spotkaniu. Liczę że obejrzymy kilka bramek, dlatego też gram over.
Przewidywane składy:
West Ham: (4-2-3-1) Adrian - Arbeloa, Reid, Ogbonna, Byram - Kouyate, Noble - Antonio, Lanzini, Payet - Zaza
Southampton: (4-3-1-2) Forster - Soares, Fonte, Dijk, Bertrand - Clasie, Romeu, Davis - Tadić - Long, Austin
Nie zagrają:
West Ham: Cresswell, Sakho, Ayew, Carroll, Masuaku (kontuzje)
Southampton: Gardos, Pied, Boufal (kontuzje)
składy info: goal.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom