>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka PKO Ekstraklasy (27.08 - 29.08.2021)

Status
Zamknięty.
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin Typ: Lech więcej różnych 1,55 betfan kartki....ech

Klasyk dla kibiców oj będzie sie działo Pogoni gra sie ciężko przy Bułgarskiej ja idę w korki - kurs nie powala ale Lech maszyna zresztą widać po temacie jakie zainteresowanie tego typu typem jest mała masówka ale co tam...Lech gra tylko na jednym froncie wiec o żadnych umęczeniach nie ma mowy. Pogon ma swoje problemy ale styl dumy pomorza moze sporo problemów kolejarzowi na robić wiec typ na rożne moze być 100% lepszy niz 1x2- zastanawiałem sie nad kartkami ale..... Lech maszynka do rożnych tak maja graczy technicznych lubią grać szeroka na skrzydłach duzo 1na 1 strzałów z dystansu tez u nich nie brakuje...kwestia jaki będzie wynik czy szybko strzela wtedy moze byc rożnie ale..... Lech średnio 8 RR/mecz, a Pogoń 7,2 RR/mecz. wiec...myślę ze presja meczu u siebie publiki wpłynie na to ze Lech będzie pod gra prowadził ja a wiec Pogoń nastawi sie na kontrę i tych stałych fragmentów będą miec troszkę mniej nie wiadomo jak tam z Grosikiem itp wiadomo gdybanie boisko kartka moze to zweryfikować ale...Lech ma potencjał w środku i na skrzydłach gra na Isaka tez swoje robi....
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.50 Betfan

Mecz na szczycie a więc liczę na to że sporo w meczu może się dziać i nikt za bardzo nogi odstawiać nie będzie. Obie drużyny jeśli są w niekomfortowej sytuacji tzn przegrywają lubią dośc sporo faulować co przekłada się również na kartki. I myślę że w dzisiejszym meczu może ich paść dość dużo. Mecz sędziuje Tomasz Musiał który ma średnią 3.86 zółtych kartek. Więc częściej w meczach których sędziuje pada powyżej 3.5 kartek. Dlatego myślę że kurs 1.50 jest tutaj opłacalny i sam to pogram.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Pogoń Szczecin [obie drużyny strzelą gola - tak] 2.10 pzbuk

Mocno opisane już wyżej przez wiele osób spotkanie w Poznaniu. Tendencja jest w stronę zwycięstwa gospodarzy i sporej liczby cornerów w spotkaniu. Rzecz jasna są ku temu podstawy patrząc na pierwsze kolejki tego sezonu. Dzisiaj do Poznania przyjeżdża ekipa ze Szczecina. Lech gra fajnie Lech strzela bramki, ale Pogoń to nie chłopcy do bicia. Myślę, że dzisiaj się postawią i jeśli nie urwą punktów gospodarzom, to chociaż kopną tego jednego gola. Nabijają sporo różnych, więc może coś po jakimś stałym fragmencie wpaść do bramki. Kolejorz rozpędzimy, też powinien kopnąć, więc widzi mi się mecz z golami z obu stron. Trochę dziwi mnie tak wysoki kurs na tą opcję, ale skoro buk daje, to trzeba brać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
ponad 27,5 fauli @ 1,75 (EE)
Totalbet

ponad 3,5 kartek @ 1,72
ponad 4,5 kartek @ 2,7
Unibet

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ:
over 3,5 żk @ 1.72
over 4,5 żk @ 2.70
Unibet


Analiza:
Derby! Takie mecze na Śląsku lubimy. W Zabrzu już od dawna jest nagłaśniany ten mecz, stadion będzie pełny, bilety rozchodzą się jak bułeczki.. itd. Media huczą, kolejne zwiastuny, wpisy i zachęcanie kibiców do przyjścia na mecz. Słowem wstępu o całej otoczce wokół meczu, a teraz juz przechodzę do sedna.. Walka, walka i jeszcze raz walka. Tak widzę ten mecz. Niestety statystyki nie potwierdzają tego. Dzięki czemu na derby otrzymujemy taką linie i taki kurs. Ja to biorę. Ostatnie cztery mecze w derbach poniżej 3,5 żk, Górnik w tym sezonie po 4 meczach średnio 1 żk/mecz, a Piast 1,2 żk/mecz. Wszystko przeciwko typowi, który proponuje. Ale derby rządzą się innymi prawami i spróbuje wykorzystać te słabe statystyki i sądzę, że pojawi się dużo karteczek na boisku. Górnik dwa pierwsze mecze słabiutko (grali z Pogonią i Lechem czyli aktualne top 3), pózniej wygrana z Stalą i Jagiellonią. Ten ostatni mecz to bardziej skłonny jestem powiedzieć, że to Jaga zagrała słaby mecz niż Górnik dobry. Dalej uważam, że Górnik wygląda miernie (choć wolałbym się mylić). Sądzę, że Piast wygląda lepiej kadrowo i to gospodarze powinni nadrobić na boisko walecznością, agresywnością, ambicją itd. Ogólnie myślę, że Urban charakteryzuje się takim pazurem i ciężką ręką. Zmobilizuje swoich zawodników, którzy wyjdą nabuzowani na boisko.
Edit: Dorzucam, że sędzią spotkania jest Damian Kos w tym sezonie 2 mecze i średnia 3,5 żk/mecz. W tamtym sezonie 5 żk/mecz. Mało doświadczony sędzia, a ranga spotkania wysoka.
Pozwolę sobie zacytować to co o tym spotkaniu napisał ziroxxx w swoim poście bowiem całkowicie się z tym zgadzam a nie chcę pisać to samo, dołożę tylko parę zdań od siebie.
Jedna uwaga tylko, te typy na kartki nie są na żółte tylko ogółem na kartki także czerwona jest w tym przypadku liczona jako 2 kartki.

Statystyki kartek w tych ostatnich spotkaniach faktycznie nie powalają na kolana ale w końcu będzie taki mecz w którym tych kilka zobaczymy i dzisiaj wydaje się do tego znakomita okazja. Pełne trybuny w Zabrzu i żywiołowy z nich doping będą pchać zawodników gospodarzy do zwycięstwa za wszelką cenę. Co warto wspomnieć na ostatnie 6 spotkań pomiędzy tymi drużynami Górnik nie odniósł zwycięstwa, zaledwie 2 remisy i 4 porażki (w tym 2 u siebie). W poprzednim sezonie Piast odniósł 2 zwycięstwa, w tym 1 na początku sezonu gdy grał fatalnie i seryjnie przegrywał spotkania także sami zawodnicy jak i kibice będą chcieli przełamania tej serii nie bacząc na środki.
Nie do końca zgadzam się, z tym że zwycięstwo Górnika z Jagiellonią było spowodowane słabą grą Jagi bowiem Zabrzanie w tamtym spotkaniu wyglądali całkiem dobrze. Ich skład nie jest wcale taki słaby jak nieraz niektórzy to sugerują, w każdej formacji mają doświadczonych i ogranych zawodników, którzy decydują o grze zespołu także przed Piastem dzisiaj bardzo ciężki mecz.
Co do Piasta to fakt, że kadrowo nie wygląda to źle. Po odejściu Świerczoka wydawało się, że będzie problem ze zdobywaniem bramek a tutaj jest mała niespodzianka i Piast ma już 9 bramek strzelonych. O wiele gorzej niż można było przypuszczać spisuje się defensywa, która popełnia masę błędów po których rywale zdobywają bramki.
Jeżeli dzisiaj Piast chce wywieźć z Zabrza jakiekolwiek punkty to przede wszystkim musi poprawić grę w defensywie, przypilnować Jimeneza i szczególnie przy stałych fragmentach gry Kubicę, który potrafi dobrze grać głową co pokazał w Białymstoku.
Jak wszyscy wiedzą nie zagra Podolski ale uważam, że to wcale nie jest osłabienie gospodarzy bowiem do pełnej formy jeszcze trochę mu brakuje i być może za bardzo by chciał w tym spotkaniu strzelić bramkę a nie zawsze to potem dobrze wychodzi.
Do kartek dorzucam typ na przewinienia bowiem tych nie powinno brakować. Co prawda w poprzednim sezonie w tych 2 spotkaniach padało mało fauli bo tylko 23 i 24 ale były to spotkania rozgrywane bez publiczności także atmosfera była zupełnie inna. Wcześniej fauli nie brakowało: 30, 29, 36 czy 35.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +463
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Rzuty rożne w Lech-Pogoń powiny być już dawno zamknięte, jest 8 a powinno być spokonie już z 12. Teraz Lech czerwona i pewnie skończy się na 10 sztukach. Teraz tylko się brutalnie faulują zamiast grać. Szkoda bo tu lekko powinno być z 15 rożnych, ale pech straszny.

Niby 4 rożne w 23-24 minuty realne, ale nie z taką grą i czerwoną Lecha.

I over 11,5 do kosza. Nie wiem jak to nie weszło, jakieś zastoje po 20 minut.
 
Ostatnia edycja:
paga 28K

paga

Użytkownik
Tego Kvekve to bym w poniedziałek powitał skierowaniem do psychologa sportowego. Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby mając żółtko tak kopnąć zawodnika z tyłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Kamilo, Lech nie wygrał wszystkich meczów domowych. w pierwszej kolejce był remis z Radomiakiem. Poza tym w Poznaniu póki jest bojkot Kotła, nie ma dopingu. Z pozostałą częścią się zgadzam:)
Lech się zaciął ,z Radomiakiem masz rację początek sezonu ,dzisiaj Radom w 2 połowie też zaskoczył ta liga jednak jest ciężka do obstawiania
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Typ:
Raków + 1,5 bramki
Kurs: 2,38 (eFortuna)

Dziwi mnie ten kurs na drużynę Marka Papszuna. Wiadomo, Raków w piątek wrócił z Belgii, za pewne są mocno podmęczeni spotkaniem przegranym 0:3, ale wstydu nie przynieśli. Jestem też zmieszany co do transferów Rakowa, non stop słyszymy o nowych zawodnikach, prezes klubu zapowiada jeszcze dodatkowe transfery - kadra Rakowa powiększa się coraz bardziej ale na co? Tak naprawdę Rakowi została gra na dwóch frontach (liga, PP), a szaleją na rynku jakby dostali się do LKE. Ale okej, to też ma sporo plusów.
Dlaczego uważam, że Raków strzeli co najmniej 2 gole? Raków ostatni mecz zagrał w lidzie 8.08.2021r., W ilości punktów mają taką samą ilość jak Wisła P. pomimo 2 spotkań mniej. Od Rakowa w każdym meczu bije pewność siebie oraz świetna organizacja gry. Wisła P. jakiś cudem pokonała 4:0 Lubin (moim zdaniem trener Żuraw jest nieodpowiednim trenerem na to stanowisko), ale na ten moment to drużyna na drugą część tabeli.
 
Ostatnia edycja:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Ivi Lopez strzeli gola @ 3,25 Betclic


W pucharowym starciu Ivi Lopez zagrał około 20 minut, więc powinien być być na siłach. Wiśle daleko jest do takich zespołów jak Zenit czy Gent, więc będzie o łatwiej dojść do sytuacji bramkowych. Dla gwiazdy Rakowa jest to szansa dla na wpisanie się na listę strzelców. W dwóch dotychczasowych meczach, w których grał zaliczył z Piastem gola i asystę a Białą Gwiazdą asystę, co pokazuje ogromny potencjał gracza z Hiszpanii.
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Wisla Krakow - Legia Warszawa
Team goals - Legia Warsaw Over 0.5 (90 mins) & Total booking pts - Over 29.5 (90 mins)
forbet 1.61

Kiedyś jeden z największych hitów Ekstraklasy, dziś po prostu jeden z jej klasyków. Wisła Kraków przy Reymonta zagra z Legią Warszawa. Stawiam tutaj na bramkę dla gości oraz powyżej 29 punktów kartkowych (w praktyce potrzeba tutaj przykładowo trzech żółtych kartek lub czerwonej + jedna żółta). Wisła może być umiarkowanie zadowolona z początku sezonu, 7 punktów w 5 meczach to nie jest rewelacyjny wynik. Z drugiej strony lata, gdy Biała Gwiazda była w czołówce dawno już minęły. Poza pierwszym meczem z Zagłębiem Lubin (gdzie "Miedziowi" zmarnowali rzut karny) Wisła traciła bramki w każdym z kolejnych meczów. Jeśli chodzi o kartki, to gracze z Krakowa dostają średnio ponad 1 na mecz (1.2). Prestiż tego meczu oraz fakt zapełnienia dużej części stadionu może jednak dodatkowo "podkręcić" atmosferę spotkania - kto wie, czy nie przełoży się to na kartki. Legia przyjeżdża do Krakowa świeżo po awansie do fazy
grupowej Ligi Europy. Ostatnio ekipa ze stolicy częściej grała w eliminacjach europejskich pucharów niż w lidze, ale na pewno sporo już o zespole Michniewicza wiadomo. Legia dostaje sporo żółtych kartek, średnio ponad 2 na mecz (2.6 biorąc pod uwagę poprzednie 5 spotkań). Jeśli chodzi o mecze o stawkę, to warszawski zespół nie strzelił bramki tylko przeciwko Dinamu Zagrzeb, co z resztą przełożyło się na koniec marzeń o Lidze Mistrzów. Podsumowując - ten mecz to wciąż uznany na naszych boiskach klasyk, będzie sporo kibiców na trybunach, więc atmosfera powinna być naprawdę gorąca. Jeśli chodzi o bramkę dla gości jestem spokojny - defensywa Wisły wciąż nie wygląda najlepiej i jest w budowie podobnie jak cały zespół Białej Gwiazdy. Jeśli chodzi o kartki czy też punkty kartkowe, to po prostu aż nie chce się wierzyć, żeby ten mecz nie był zacięty. 3 żółte kartki, jakaś czerwona lub nawet upomnienia kartonikami za niekoniecznie sportowe zagrania - to wszystko wydaje się jak najbardziej prawdopodobne. Zakład jest dostępny w BetArchitekcie i wydaje mi się
to jedna z fajniejszych opcji na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Wisła K. - Legia
Legia @ 2.30 STS


Kolega powyżej dużo rozsądnych słów napisał odnośnie tego spotkania zachowując zimną głowę i realizm. Kiedyś mecz wzbudzał wielkie emocje nie tylko w Krakowie czy Warszawie , dzisiaj już tak kolorowo nie jest. Legia przyjeżdża co prawda jako mistrz kraju , ale Wisła już nie ta co kiedyś. Generalnie obydwie ekipy spuściły z tonu jeśli idzie o poziom sportowy. Nie te nazwiska , nie te umiejętności co kiedyś myślę że odbije się to też dzisiaj na poziomie spotkania. Owszem może też być dosyć " żółtawo" na murawie i sporo fauli ale wynikających nie tylko z zaciętości ale też ciężkich warunków do gry , mokrej i śliskiej murawy spowodowanych deszczową aurą. Myślę że będzie to typowy mecz walki , siłowy i sądzę że lepiej w takich warunkach zaprezentują się przyjezdni. Mają co prawda Legioniści w nogach czwartkowe spotkanie ze Slavią ale zdołają według mnie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę . Według mnie zadecyduje wyższa jakość indywidualna pojedynczych graczy i przełoży się to na wynik. Przewiduje jednobramkową wygraną Legii w tym pojedynku.


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom