>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka PKO Ekstraklasy (27.08 - 29.08.2021)

Status
Zamknięty.
loki123 244K

loki123

Użytkownik
29.08.2021 15:00
Zagłębię Lubin - Śląsk Wrocław
Obie drużyny strzelą gola: TAK
Bukmacher. Betfan
Kurs. 1,75

W meczu derbowym dolnego śląska w niedzielę dojdzie do pojedynku pomiędzy Zagłębiem Lubin i Śląskiem Wrocław w ramach 6 kolejki naszej Ekstraklasy. Gospodarze tego pojedynku po 5 kolejkach zajmują 13 miejsce z dorobkiem 6 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 5-8. Podopieczni trenera Żurawia nie mogą zaliczyć początku tego sezonu do udanych ponieważ nie radzą sobie za dobrze a przykładem niech będzie porażka w ostatniej kolejce w Płocku aż 0-4 oraz w Krakowie z Wisłą 3-0, lecz na swoim boisku prezentują się o wiele lepiej odnosząc 2 zwycięstwa nad Pogonią 2-0 i 3-1 z Łęczną. Goście czyli Śląsk Wrocław w tabeli zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 7 punktów po tym jak zanotowali 1 zwycięstwo i 4 remisy zdobywając przy tym 6 bramek i tracąc 5. Podopieczni trenera Magiery w tym sezonie rozegrali już 11 meczy gdzie tylko w 2 spotkaniach nie strzelili gola. Mecz zapowiada się interesująco i na pewno zobaczymy bramki po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +414
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław @ over 2,5gola @ 1,94 @ betfan
Troszkę nie mam pomysłu na tą kolejkę i wyszedł z tego taki typ. Utkwiły mi w pamięci w tych derbowych meczach w ostatnich spotkaniach overy bramkowe. Kojarze albo jakieś spektakularne 4-0, albo strzelaninę 4-4. I taki over dobrze mi pasuje do obecnych dyspozycji drużyn. Lubin potrafi być chłopcem do bicia, szczególnie w obronie (4 bramki stracone w Płocki, 3 w Krakowie), ale potrafi też zagrać dobry mecz z przodu jak chociażby z Pogonią. Sląsk za Magiery w ogóle uchodzi za bardzo ofensywną drużynę. Dlatego 3 bramki lub więcej w tym meczu są bardzo prawdopodobne. Jeszcze lepszy typ podał kolega wyżej (obie drużyny strzelą), no ale jako że jest zajęty gram podobny. 3-0/0-3 też mnie nie zdziwi, a mój typ pokryje. Poniżej ostatnie spotkania derbowe Lubina i Śląska:
zag-sla.JPG
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
K 1,2K

Kartezjusz

Użytkownik
Stal Mielec - Górnik Łęczna
over 4,5 kartek
kurs 2 STS

Tegoroczni beniaminkowie rozpoczęli sezon zgodnie z oczekiwaniami i zapowiada się, że będą uczestniczyć od początku w walce o spadek. Zapewne sztaby drużyn, jak i piłkarze zdają sobie sprawę, że pomimo początku sezonu najbliższe spotkanie jest już w zasadzie meczem o 6 pkt. i ewentualna porażka z drugą drużyną, która jest pretendentem do spadku, może zaważyć na koniec sezonu. Myślę, że takie przeświadczenie te drużyny mają i od początku spotkania będziemy widzieć determinacje na boisku. Górnik Łęczna to drużyna, która w dotychczasowych meczach łapała zwykle 2 kartki. Ich defensywa sprzyja okazjom przeciwników. Myślę, że zwykle statyczna Stal będzie bardziej śmiała w ofensywie grając na własnym boisku oraz fakt, że mają za przeciwnika Łęczną, co spowoduje, że mecz będzie stosunkowo otwarty, a przez to pojawi się więcej fauli przerywających akcje. Organizacja Stal w zeszłym sezonie miała średnią kartek 2.2 na mecz i myślę, że w tym sezonie będzie to wyglądało podobnie. Sędziował spotkanie będzie Pan Przybył, który mniej więcej jest w środku stawki pod względem pokazywanych kartek i nie powinien akurat w tym meczu zaniżyć swojej średniej. Jest czynnikiem neutralnym wobec zarysowanego przeze mnie kontekstu meczu, a kurs 2 wydaje mi się stosunkowo wysoki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +479
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: gol w obu połowach
@1.68 Fortuna

Wisła Kraków po 5-ciu kolejkach legitymuje się bilansem bramkowym 10:7. W każdym z dotychczasowych ligowych spotkań z jej udziałem padały gole w obydwu połowach. Legia Warszawa po trzech rozegranych kolejkach posiada bilans bramkowy 4:3. Jak widać obydwie drużyny w obecnym sezonie preferują ofensywny football, dzięki czemu zdobywają sporo bramek. Jednak ich defensywy też nie są nieomylne przez co często tracą gole. Na 6 ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy obydwoma drużynami aż w 5-ciu padały bramki w obydwu połowach. Tylko ostatnie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem a w 5-ciu pozostałych pojedynkach padły aż 24 gole! Tym razem również liczę, że zobaczymy kilka bramek i że padną one w obydwu połowach.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
⚽ Stal Mielec - Górnik Łęczna (2:0)
Typ: poniżej 2.5 @1,75

Lvbet

Zarówno z boku jak i statystycznie dzisiaj prawdopodobnie będziemy świadkami klasycznej ekstraklasowej kopaniny. Dwóch kandydatów na papierze do spadku zmierzy się dzisiaj na otwarcie 6 kolejki. Stal jest lekkim faworytem według bukmacherów i chyba słusznie. Mieli do tej pory jeden przebłysk wygrywając u siebie z Wisłą Kraków 2:1. Poza tym ciężko szukać jakichkolwiek pozytywów. 3 porażki i jeden remis i to z innym beniaminkiem Termalicą na otwarcie sezonu. W tych pozostałych meczach strzelili tylko 2 gole. Pokazuje to, że wynik z Wisłą raczej był wyjątkiem od reguły i kwestią dobrego wejścia w mecz. Tutaj Stal wiedząc, że gra z teoretycznie jeszcze słabsza drużyną powinna rozegrać cierpliwie mecz szukając swojej okazji na skromne wygranie meczu. Z drugiej strony mamy Górnik Łęczna, który jest ostatni w tabeli i tutaj już nie możemy wskazać żadnych pozytywnych stron. 2 remisy w tym jeden 0:0 to cały dorobek punktowy gośći z Łęcznej. Tylko 3 strzelone bramki w 5 meczach tego sezonu pokazują jak bardzo nie radzą sobie górnicy w ofensywie. Ich jedyne punkty w tym sezonie zostały wyrwane przez defensywe i tak też myślę bedą dzisiaj próbowali powstrzymać atakującą Stal, po której też nie można oczekiwać nawałnicy. Naprawdę cieżko spodziewać się strzelaniny w dzisiejszym meczu i jeśli kursy są zbliżone moim zdaniem warto pograć under. Stawiałbym skromne zwycięstwo gospodarzy po bardzo słabym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Nieciecza - Cracovia
1/x & under 4.5
betfan
@1.52
Uważam Niecieczę za lepiej prezentującą się drużynę od Cracovii na początku sezonu. Nie jest to przepaść między drużynami, ale uważam, że grają lepiej i powinni zdobyć więcej punktów na poczatku sezonu, a przynajmniej w meczach z Mielcem czy Wisłą Kraków. Cracovia od początku grała bardzo słabo aż do ostatniego weekendu, kiedy to pokonała Jagiellonię. Uważam jednak, że w przypadku tej drużyny warto stwierdzić, iż "jedna jaskółka wiosny nie czyni" i poczekać na kolejne mecze. Cracovia nie będzie wg mnie drużyną, która będzie miała serie zdobyczy trzypunktowych, bo po prostu gra słabo. Nieciecza nadal czeka na wygraną, która im się w tym sezonie już należała. Myślę, że nawet jeśli jutro nie wygrają to będą blisko tego, bo z kim jak nie z Cracovią. Nieciecza miała teraz dłuższą przerwę i na pewno wnikliwie analizowano początek meczu z Lechem, który był katastrofalny i nie powinien się powtórzyć. Oczywiście nie chodzi mi tu o bramkę z rzutu wolnego, która była nie do obrony, ale o zachowanie przy innej z bramek i całokształt. Sądzę, że mimo dość overowych spotkań u tych drużyn to 5 lub więcej bramek nie padnie, a faworytem jest Nieciecza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice | Obie drużyny strzelą - TAK @1,73 fortuna

W tej kolejce wybieram bts w tym spotkaniu. Obie druzyny w tym sezonie pokazały że potrafią strzelić gola ale też defensywa nie jest ich mocną stroną. Jeśli chodzi o Górnika to nadal twierdzę że z przodu mają potencjał tylko potrzeba czasu. W ostatnim meczu z Jagiellonią wreszcie coś pograli i przede wszystkim strzelili aż 3 gole, natomiast defensywie trudno zaufać bo wystarczy spojrzeć na nazwiska, a w każdym meczu popełniają dużo prostych błędów. Piast natomiast ma więcej goli strzelonych w tym sezonie, ale nadal trudno jest mi ocenić ich ofensywę, jest Hiszpan, Portugalczyk, w środku też są nazwiska, ostatni mecz ze Śląskiem - ładnie pograna akcja, ale wciąż to za mało jak na taki "potencjał ekstraklasowy", myślę że też z czasem zacznie to jeszcze lepiej funkcjonować, jednak defensywa wygląda słabo, 8 goli straconych, wydawało mi się że ten tył Piasta będzie dawał radę, ale nie wygląda to zbyt stabilnie. Do tego są to derby, raczej oba zespoły będą dzisiaj chciały zaprezentować swoją najwyższą formę, myślę ze zobaczymy ciekawy mecz choć w przeszłości różnie to bywało.
 
Ostatnia edycja:
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Liczba Rzutów rożnych: Ponad 10.5
@1.82 Unibet


Do Poznania przyjeżdża Pogoń, która po dwoch meczach wyjazdowych zdobyla tylko jedno oczko natomiast rzuty rożne w ich meczach to normalka od dłuższego czasu. Mecz z Wartą zrobili sami 7 rzutów rożnych, mecz z Zagłębiem zrobili 9 rzutów rożnych i podejrzewam, że to była kwestia niekorzystnego wyniku i musieli gonić. Lech w tym sezonie pokazuje siłę i grając u siebie stawiam, że Pogoń będzie musiała gonić wynik więc rożnych zrobią 5-6 sztuk minimum. W ostatnich dwóch meczach pomiędzy tymi drużynami było po 11 rożnych w meczy gdzie pogoń miała kolejno 8 i 7 kornerów. Lech w tym sezonie to inny zespół i naprawdę potrafią grać ofensywnie i zdobywać dużo stałych fragmentów z narożników. Przeciwnicy Lecha zazwyczaj też otrzymują kornery bo przypomnę, że Lechia miała ich aż 10 a Termalica 7 ! W przypadku Lecha nie ma znaczeni czy przegrywają, remisują czy wygrywają to oni wciąż mają parcie na więcej więc nawet przy korzystnym wyniku nie powinni zwolnić. Standardowo za drobne 12,5 rożnych z kursem 3.15.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +338
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Górnik podwójna szansa 1-1 @ 2.10 (konkurs ekstraklasy)
Górnik @ 2.76

Fortuna

Czas na pierwsze Derby Śląsk w tym sezonie. Górnik Zabrze, który zaliczył falstart w końcu zaczął punktować. Dwie porażki w pierwszych dwóch kolejkach nie były przypadkowe bowiem Górnik grał z dużo lepszymi drużynami, które w tym sezonie powalczą o mistrza. Później przyszedł mecz z Stalą wygrany 1:0 i niespodzianka w Białymstoku, gdzie to Zabrzanie również odnieśli zwycięstwo wygrywając 1:3.
Liderem drużyny znowu staje się Jimenez, który ma na swoim koncie już trzy trafienia. Mocno o sobie daje znać w środku pola Manneh i Nowak, którzy wchodzą na swój poziom. Młody Kubica, którego nie byłem zwolennikiem w poprzednim sezonie zaliczył dwa ładne trafienia w spotkaniu z Jagą i można się spodziewać, że jutro zagra od pierwszych minut.
Czy Górnik pójdzie za ciosem i wygra?. Chciałbym żeby tak się stało. Zabrzanie tydzień temu odpoczywali od zmagań ligowych, ale nie odpoczywali od grania. Trener sporządził mecz wśród własnej drużyny i rozegrano w nim pełne 90. minut. Urban chciał utrzymać rytm meczowy i oby to wyszło zawodnikom na dobre.
Piast ma jedno oczko więcej niż Górnik notując dwa wygrane, remis i porażkę. Na wyjeździe Piast zaliczył wygraną i porażkę podobnie jak Górnik z Pogonią w Szczecinie. Fornalik zapewne ma pomysł na ten mecz, ale wydaje mi się, że to już nie jest ta sama drużyna co w poprzednim sezonie. Odejście Świerczok zrobiło tutaj swoje w ofensywie gości.
Mecz z pewnością będzie na styku. Mimo to liczę, że Górnik wykorzysta atut własnego boiska, kibiców, którzy mają się pojawić w około 20 tyś na trybunach.
Dodam, że na pewno nie zagra Podolski, który uzyskał pozytywny wynik testu w Niemczech…

Lech - Pogoń
Lech @ 1.92
Fortuna

Moim zdaniem trzeba iść tutaj w Lecha dopóki grają najlepszą piłkę w lidze i nie złapali jeszcze zadyszki. Teraz przed nimi drugi poważny sprawdzian w tym sezonie i pojedynek z Pogonią. Goście zmobilizowani żeby urwać punkty. W tygodniu przyszedł Grosicki ale zapewne jeszcze nie zagra w tym spotkaniu. Oby tylko jego przyjście nie rozwaliło szatni...
Lech w gazie i pokazuje to z każdym nadchodzącym meczem. Myślę, ze możemy spodziewać się kolejnych trzech punktów po stronie Kolejorza.
 
Ostatnia edycja:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia nie przegra @ 1,50 Totalbet (EE)


Oba zespoły przegrały dwa ostatnie mecze. Każdy będzie chciał przerwać tą złą serię, dlatego całkiem możliwe bramki z obu stron ze wskazaniem jednak na Jagiellonię. Ogólnie sprawiała lepsze wrażenie w ofensywie niż Warta. Miała więcej groźnych sytuacji, w tym więcej 100% oraz zdobytych goli po własnych akcjach wypracowanych w całości samemu.

P.S. Jak tam paga?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +338
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Stal Mielec - Górnik Łęczna
Typ: Stal Mielec @ 2,50 Betfan (MATCHDAY BOOST)


Na ten weekend miałem przygotowany inny typ ale dzisiejszy BOOST od Betfan przekonał mnie do zagrania tego typu. Oczywiście już wcześniej zakładałem wygraną Stali w tym meczu natomiast granie jej po kursie 1,9-2,0 nie było dla mnie korzystne myślę że po kursie 2,5 jest to typ do grania a nawet z kursami przeciwstawnymi np. z fortuny na X 3,45 i na gości 4,10 tworzą 7 % SUREBETA no niestety w polskich realiach pożera ten pewny zysk nasz kochany podatek 12%. Ale do sedna skoro już nici z pewnego zysku to dlaczego warto zagrać na Stal. Bo Stal robi lepsze wrażenie (przynajmniej w początkowej fazie sezonu) niż beniaminek z Łęcznej. Dla porównania mecz ostatniej kolejki Górników z Łęcznej z Wisłą Kraków i porażka 1-3 u siebie mecz w zasadzie do jednej bramki gospodarze przegrali 1-3 w strzałach celnych 1-10 ogólnie sytuacje bramkowe 9-19 rzuty rożne 0-5. Tydzień wcześniej z tą samą Wisłą swój mecz rozegrała Stal również u siebie i tutaj wygrana 2-1 sytuacje bramkowe 11-17 ale już strzały celne 6-5 rzuty rożne 8-4. To tylko statystyki ale myślę, że kto oglądał również miał poczucie podobne do tego co wynika ze statystyk która ekipa zaprezentowała się lepiej na tle tego samego przeciwnika w odstępie zaledwie tygodnia. Biorąc pod uwagę pozostałe mecze początku sezonu można odnieść podobne wrażenie Stal przegrywa 1-4 ale na wyjeździe ale z Pogonią która zakładam będzie się biła o czoło tabeli natomiast goście przegrali 0-4 ale u siebie i z Wartą Poznań którą widzę raczej w środku ligowej tabeli. Górnik trochę niespodziewanie awansował do Ekstraklasy w końcu to 6 zespół poprzedniego sezonu w I lidze do tego dosyć późno bo chyba pod koniec czerwca mieli bardzo krótki czas na regenerację przed kolejnym sezonem myślę, że z utęsknieniem czekają na przerwę reprezentacyjną i może po niej coś drgnie w zespole z Łęcznej. Natomiast Stal daje sygnał swoim zawodnikom że trzeba ostro zasuwać wypożyczyła dwóch zawodników po jednym z Zagłębia Lubin i Śląska Wrocław zwłaszcza wypożyczenie Piaseckiego może być ciekawym ruchem zawodnik już w tym sezonie trafił 3 razy dla Ślaska ostatnio ładna bramka z przewrotki w meczu z Piastem na wagę 1 punktu wydawało się że wypiera powoli ze składu Exposito więc raczej nie zadowoli się ławką w Mielcu zrobi wszystko żeby grać. Ostatnie mecze między tymi zespołami odbyły się jeszcze na zapleczu Ekstraklasy w sezonie 17/18 i tam 2 razy lepsza była Stal 1-0 u siebie i 4-3 na wyjeździe. Dzisiaj również przewiduje skromne ale jednak zwycięstwo Stali dlatego polecam ten typ po bardzo dobrym kursie.

//edit
Gdyby ktoś chciał szukać SUREBETA u zagranicznych nielegalnych przypominam to niech pamięta że kurs z BOOS-ta trzeba przyjąć 2,20 po uwzględnieniu podatku nie wiem na ile realne to są kursy ale da się zrobić pytanie czy jest ktoś z zagranicy na tym forum albo akurat jest na wczasach :cool:
f01.jpg
Zródło: https://www.betexplorer.com/soccer/poland/ekstraklasa/stal-mielec-leczna/6T3Pw7LO/

f02.jpg

Może coś z typem X2 by się znalazło "szukajcie a znajdziecie" ja liczę na wygraną Stali są ku temu argumenty. Powodzenia.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +474
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Nieciecza - Cracovia
Typ: x2 i poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,75
Buk: LVBet

Przed nami ostatnia kolejka rozgrywek ligowych przed przerwą na reprezentację i kolejna z bardzo trudnymi do wytypowania spotkaniami, w których niezwykle ciężko wskazać faworyta.

Dziś po analizie spotkań zdecydowałem się postawić na typ dwudrogowy ze wskazaniem ilości goli, a to dlatego, że w meczu Termaliki z Cracovią nie spodziewam się gradu bramek - raczej będzie to zachowawcza gra i spotkanie, jak mawiał klasyk, dla koneserów.

Niecieczanie w roli beniaminka nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie nastąpi to również w sobotę. Podbudowani pokonaniem Jagiellonii podopieczni polskiego Guardioli jednogłośnie wypowiadali się, że trzy punkty potrzebne zespołowi jak tlen pozwoliły na odbudowanie atmosfery i za wszelką cenę muszą tę passę kontynuować w kolejnym spotkaniu. Wygrana pozwoli im spokojnie popracować podczas przerwy reprezentacyjnej, a nad trenerem Lewandowskim w przypadku porażki zawisną czarne chmury.

Oglądałem fragmenty spotkań Termaliki i niestety mam wrażenie, że z obecnym składem ciężko im będzie się utrzymać. Nazwiska z pierwszego składu na głowę nie powalają, a zespół prezentuje się co najwyżej średnio. Brak jest zgrania, zaangażowania i nie widać, żeby gracze gotowi byli umrzeć za drużynę i walczyć do upadłego. Być może potrzeba im jeszcze trochę czasu, a być może po prostu drużyna nie trybi tak, jak powinna, i wymaga rewolucji.

Tego nie wiemy - wiemy natomiast, że wieża Babel Probierza szykuje się na kolejne trzy punkty, zagrała z Jagą z zębem i jest na fali, dlatego zdecydowanie bliżej mi do stwierdzenia, że po nudnym i nieciekawym widowisku zwycięży Cracovia. A jeśli nie będzie w stanie sforsować muru Niecieczan (w meczu z Lechem grali aż piątką obrońców) to zakończy się dość popularnym w naszej lidze rezultatem bezbramkowym, który też wpasowuje się w mój typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +401
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ:
over 10,5 RR @ 1.85 (EE) 11
over 11,5 RR @ 2.50 11
STS


Analiza:
Co tydzień będę to powtarzał. Lech = maszynka do rożnych. Jak wchodzą rożne to po co to zmieniać? To już 6x z rzędu typ na rogi Kolejorza. Kolejne trudne spotkanie przed Lechem, tym razem zagrają z dobrze dysponowaną Pogonią. Lech średnio 8 RR/mecz, a Pogoń 7,2 RR/mecz. Lech najlepszy w lidze pod tym względem, a Pogoń na trzecim miejscu. Pogoń wzmocniła się Grosickim, nie wiemy czy zagra już w pierwszym meczu, ale skrzydłowy charakteryzuje się rajdami w bocznych strefach boiska co zwiększa prawdopodobieństwa nabicia rożnych dzięki jego zagraniom. Obie drużyny w dobrej formie i dobrze punktujące. Mecz na szczycie zapowiada się bardzo obiecująco. Liczę, że spotkanie będzie intensywne, z wymianą ciosów, z sytuacjami pod obu bramkami. Długo utrzymujący remis może zabić mecz i wtedy rogi mogą nie wejść. W przypadku objęcia prowadzenia przez jedną z drużyn to druga będzie w stanie przejąć inicjatywę i dążyć do odrobienia strat.

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ:
over 3,5 żk @ 1.72 5
over 4,5 żk @ 2.70 5 (trochę fartem 😁)
Unibet


Analiza:
Derby! Takie mecze na Śląsku lubimy. W Zabrzu już od dawna jest nagłaśniany ten mecz, stadion będzie pełny, bilety rozchodzą się jak bułeczki.. itd. Media huczą, kolejne zwiastuny, wpisy i zachęcanie kibiców do przyjścia na mecz. Słowem wstępu o całej otoczce wokół meczu, a teraz juz przechodzę do sedna.. Walka, walka i jeszcze raz walka. Tak widzę ten mecz. Niestety statystyki nie potwierdzają tego. Dzięki czemu na derby otrzymujemy taką linie i taki kurs. Ja to biorę. Ostatnie cztery mecze w derbach poniżej 3,5 żk, Górnik w tym sezonie po 4 meczach średnio 1 żk/mecz, a Piast 1,2 żk/mecz. Wszystko przeciwko typowi, który proponuje. Ale derby rządzą się innymi prawami i spróbuje wykorzystać te słabe statystyki i sądzę, że pojawi się dużo karteczek na boisku. Górnik dwa pierwsze mecze słabiutko (grali z Pogonią i Lechem czyli aktualne top 3), pózniej wygrana z Stalą i Jagiellonią. Ten ostatni mecz to bardziej skłonny jestem powiedzieć, że to Jaga zagrała słaby mecz niż Górnik dobry. Dalej uważam, że Górnik wygląda miernie (choć wolałbym się mylić). Sądzę, że Piast wygląda lepiej kadrowo i to gospodarze powinni nadrobić na boisko walecznością, agresywnością, ambicją itd. Ogólnie myślę, że Urban charakteryzuje się takim pazurem i ciężką ręką. Zmobilizuje swoich zawodników, którzy wyjdą nabuzowani na boisko.
Edit: Dorzucam, że sędzią spotkania jest Damian Kos w tym sezonie 2 mecze i średnia 3,5 żk/mecz. W tamtym sezonie 5 żk/mecz. Mało doświadczony sędzia, a ranga spotkania wysoka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +655
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Wisła Płock - Raków Częstochowa
obie drużyny strzelą gola @1.76 BETFAN

Właśnie spędziłem godzinę czasu, żeby napisać jakąś sensowną analizę. Zacząłem szukać... I nie znalazłem nic ciekawego. Ani różne, ani kartki, ani faule. Po 5 kolejkach Ekstraklasa zagięła mnie po całości, ponieważ sprawdzając statystyki po 5 meczach nic się nie trzyma kupy. W jednym meczu zespoły nabijają 15 rożnych, żeby w następnym mieć ich 7, to samo z faulami i kartkami. Patrzyłem również na statystyki sędziów i tu też bywa różnie. Można powiedzieć, że zmarnowałem godzinę.
Zagram na gole w meczu Wisły Płock z Rakowem Częstochowa. Nikt nie podjął się analizy tego spotkania.
Wisła Płock miała niemrawy początek, 3 pierwsze kolejki to tylko 3 gole łącznie, wszystkie mecze po 1:0, dwie porażki i jedna wygrana. W czwartej kolejce grad goli i wynik 4:3 z Piastem, a później 4:0 z Zagłębiem Lubin.
Raków póki co tylko 3 spotkania w lidze, w każdym ze spotkań przynajmniej 3 gole. Wyniki średnie, po części spowodowane grą w europejskich pucharach i rotacją w składzie. Teraz o europie mogą już zapomnieć, ponieważ odpadli w czwartek z Gent. Mecz był w Belgii, więc mają tak naprawdę dwa dni przerwy pomiędzy spotkaniami, ponieważ grają w niedzielę o 12:30. Myślę, że ciężko będzie im tak szybko zebrać i stanąć na wysokości zadania.
Wisła Płock mnie nie przekonuje, ale jestem zdania, że w tym meczu jest w stanie powalczyć o punkty i wykorzystać słabsze przygotowanie do meczu rywala. Powinni strzelić gola, a może i dwa. Natomiast Raków jest trochę nieprzewidywalny i dopiero od następnej kolejki będzie można założyć, że powróci na właściwe tory w lidze. Myślę, że w tym meczu również zdobędą gola i mimo fatalnej porażki z Gent, postawią się gospodarzom. W tej kolejce wybieram typ, że obie drużyny strzelą gola po kursie 1.76 w BETFAN.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +503
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Pogoń 1:1 (5-6 RR)
powyżej 10,5 RR, @1,70 Betfan


Najciekawsze dzisiejsze spotkanie, lider podejmuje vice lidera, Lech jak narazie bez porażki, po remisie na inaugurację wygrali kolejne 4 mecze, Pogoń jak narazie 3 wygrane, remis i porażka w Lubinie. Faworytem są gospodarze, ale uważam, że przyjezdni postawią ciężkie warunki, a jak Lech się męczy to nabija sporo rożnych, zresztą goście ze Szczecina też są w czołówce ligi jeśli chodzi o cornery, wstępnie myślałem o rożnych w stronę Kolejorza, ale różnie może się mecz potoczyć, jak Lech prędko zdobędzie gola to Pogoń będzie atakować i to ona wtedy teoretycznie będzie miała większe szanse na rożne, dlatego idę w over ogólny. Lech u siebie nabija średnio 6,67 RR/mecz, natomiast Pogoń w delegacji aż 8 RR/mecz, jak już wspomniałem na początku Lech jeszcze nie przegrał w tym sezonie, a Pogoń jeszcze nie wygrała na wyjeździe, wydaje mi się, że obojętnie, w która stronę pójdzie to spotkanie to rożnych powinniśmy zobaczyć sporo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Mecz: Lech - Pogoń
Typ: 1
Kurs: 1,95
Buk: fortuna

Lechem Poznań jest w wyśmienitej formie i do zdobycia kompletu punktów przed przerwą na reprezentację został ostatni krok do wykonania. Pogoń jest wiceliderem,ale w ostatniej kolejce Lech też podejmował drużynę z 2 miejsca ,a przewaga była druzgocąca i to że Lechia przegrała 2:0 to był najniższy wymiar kary.Lech miał multum sytuacji bramkowych ,a Lechia nie oddała celnego strzału w całym meczu . Lech stracił w tym sezonie tylko 2 bramki, wygrywając wszystkie mecze na Bułgarskiej.Trener Lecha Poznań, Maciej Skorża nie będzie mógł jutro skorzystać z usług kontuzjowanego Arona Johannssona, nie zagra też Adriel Ba Loua, który znajdzie się jeszcze poza kadrą meczową. Do dwudziestki będzie mógł wrócić zawieszony w ostatnich trzech kolejkach Joel Pereira co nie oznacza od razu wskoczenia do wyjściowej jedenastki. Trochę większe problemy kadrowe przed hitem 6. kolejki ma opiekun Pogoni Szczecin, Kosta Runjaic. W jego zespole kontuzjowani są środkowi pomocnicy – Alexander Gorgon, Damian Dąbrowski i Kacper Kozłowski, który urazu doznał w tym tygodniu.Kolejorz będąc w takim gazie i tak dobrze poukładany przez trenera, grając na własnym stadionie przy dopingu ok. 20 tys. widowni moim zdaniem mimo nieobliczalności naszej ekstraklasy jest murowanym kandydatem do zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
Z 21

zet

Użytkownik
Kamilo, Lech nie wygrał wszystkich meczów domowych. w pierwszej kolejce był remis z Radomiakiem. Poza tym w Poznaniu póki jest bojkot Kotła, nie ma dopingu. Z pozostałą częścią się zgadzam:)
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Pogoń
powyżej 10,5 RR,
z wielkim fartem w 97 minucie
Kurs 1,70
Betfan


Już kilka osób wczesniej napisało o tym typie i nie ma się co dziwić. Obie ekipy ostatnio notują świetne występy jeżeli chodzi o nabijanie rzutów rożnych. Tylko w meczu Lecha z Cracovią rogów było mało bo 4 :1 a, w pozostałych spotkaniach zawsze po kilkanaście. Z Lechią 17, z Bruk Betem 15, z Górnikiem 14 z Radomiakiem 15. Pogoń też sporo z Mielcem 13 z Zagłebiem 14 z Piastem 12 z Wartą 10.
Szykuje się kolejne ofensywne spotkanie i sądzę, że ta linia spokojnie zostanie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom