>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka PKO Ekstraklasy (19.08 - 21.08.2022)

Status
Zamknięty.
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Warta - Widzew
poniżej 1.5 gola 1 połowa & poniżej 3.5 bramek w meczu (BB)
@1.54
Betfan
W spotkaniu zespołów z dolnej połówki spodziewam się małej ilości bramek, ponieważ potencjał ofensywny jakim dysponują nie jest wybitny. Jest to ważny mecz, ponieważ wygrana danej drużyny pozwoli uciec znacznie od strefy spadkowej, a porażka może spowodować, że zarząd którejś z drużyn zdecyduje się na jakieś wzmocnienia. O wzmocnieniach coraz częściej mówi się w Widzewie, bo o ile za pierwsze spotkania drużyna była chwalona i zdobycze punktowe wydawały się kwestią czasu to teraz wygląda to gorzej i drużyna zebrała punkt w trzech ostatnich meczach. Mam wrażenie, że zespół Widzewa mniej chętnie zabiera się do ataków grając na wyjazdach co przekłada się na niezbyt dużą ilość bramek w tych spotkaniach. Warta natomiast ostatnio grając z beniaminkiem z Kielc gdy strzeliła pierwszą bramkę w spotkaniu to nie leciała na hurra do przodu tylko wolała skupić się na utrzymaniu dobrego wyniku,. Sądzę, że w spotkaniu z innym beniaminkiem może być podobnie. Stawiam na poniżej 1.5 bramki do przerwy. Dokładam również poniżej 3.5 w całym spotkaniu, co obie drużyny zazwyczaj w tym sezonie pokrywały.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +765
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Legia @ 1.84
Legia podwójna szansa 1-1 @ 1.55 (KE)
Legia strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.79
Wynik:


Legia i powyżej 2.5 gola w meczu @ 2.87
Legia strzeli powyżej 2.5 Goa @ 3.50
Wynik:
Fortuna


Dwa spotkania przełożone, ale jest w czym wybierać. Na start biorę zwycięstwo Legii. Górnik Zabrze już słabo wypadł w drugiej połowie przeciwko Raków Częstochowa, ale mimo to udało się zdobyć ważne trzy punkty. W spotkaniu z Stalą fajnie wyglądali do 30. minuty spotkania, a gdyby Podolski zamienił setkę/dwusetkę na gola na 2:0, to wynik mógłby być zdecydowanie inny niż porażka 1:3. Stal przeczekała Górnik i w tamtym dniu była mega skuteczna o czym nie można powiedzieć o Górniku. Wczoraj do ekipy z Zabrza dołączył 26-letni pomocnik Robin Kamber, ale czy zobaczymy go od pierwszych minut?, ciężko powiedzieć. Środek pola powinni stworzyć Manneh razem z Kotzke, który niestety demonem szybkości nie jest. Co prawda zdarzają mu się przechwyty piłek, ale niestety jeśli chodzi o kontry rywali i powrót to tu jest problem. Dlatego też jestem zdania, że Josue czy Kapustka mogą mieć tutaj autostradę. Trzeba dodać, że między słupkami Górnika wejdzie Bielica, bowiem czerwona kartkę ostatnio ujrzał Broll.
Legia w ostatniej kolejce wygrała na trudnym terenie 1:2 z Widzewem. Gra Legii zaczyna się powoli zazębiać, a dwie wygrane z rzędu są tego najlepszym dowodem. Legia na dodatek pozyskała Carlitosa, który pewnie dostanie minuty przeciwko Górnikowi. Na dzień dzisiejszy Legia wygląda zdecydowanie lepiej od Górnika piłkarsko i jakościowo. Na dodatek atut własnego boiska tutaj również powinien zrobić robotę. Górnik musi się pozbierać po ostatniej porażce aby nie dostać lania na Łazienkowskiej czego się niestety obawiam, dlatego też idę tutaj w kierunku gospodarzy, którzy powinni zdobyć trzy punkty i nastrzelać trochę goli rywalowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +765
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Legia Warszawa-Górnik Zabrze

Mecz, który historycznie zawsze budzi wiele emocji u kibiców obu drużyn. Już w piątkowy wieczór do Warszawy przyjeżdża Górnik Zabrze. Legia całkiem dobrze weszła w sezon, wygrali 3 z 4 spotkań, przegrali ze świetną tego dnia Cracovią. Widać, że powoli wracają na właściwe tory. Górnik natomiast przeplata dobry mecz słabszym. Potrafili pokonać Raków Częstochowa, po czym przegrali u siebie ze Stalą Mielec. Spodziewam się tutaj bardzo zaciętego spotkania, obie drużyny nie są jeszcze na takim poziomie, żebym pokusił się żeby iść czysto w stronę którejś z nich. Legia gra u siebie i wydaje mi się, że jest tam więcej jakości, stąd taki dośc kombinowany typ.

Legia lub remis, poniżej 4,5 gola i powyżej 6,5 rzutu rożnego Kurs: 1.54 Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +765
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Legia - Górnik
Betbuilder: 1X, poniżej 4,5 gola, obie połowy powyżej 1,5 gola - nie, Górnik strzeli w obu połowach - nie, Legia strzeli - tak
Kurs: 1,66
Betfan

Dużo już we wcześnejszych postach zostało powiedziane. Legia po klasyuku z Widzewem zalicza kolejny mecz z cyklu klasycznych.
Wygrali na wyjeździe w Łodzi, to u siebie powinni tez sobie poradzić. Liczę, że nie będzie wielu bramek. Górnik na wyjeździe w meczu z Radomiakiem postrzelał, ale Legia to mimo wszystko inna waga spotkania i nie sądzę, żeby chłopaki z Zabrza udźwignęli to obciążenie.
 
Ostatnia edycja:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Wisła Płock – Korona Kielce Typ: Wisła Płock @ 1,58 Betfan

Wybieram teoretycznie najpewniejszy typ 1X2 na tą kolejkę. Nafciarze dominują w Ekstraklasie. Ostatnio zanotowali pierwszą stratę punktów. W najbliższym meczu liczę na powrót na zwycięski szlak. Grają u siebie a rywal jest jednym z najsłabszych. Dodatkowo jest on osłabiony przez brak Balica. Nafciarze solidnie grają u siebie, kontuzji nie ma w zespole. Chyba wszyscy są do dyspozycji trenera z tego co widziałem. Na papierze wygląda to na łatwe zwycięstwo gospodarzy. Mnie to przekonuje i stawiam na kolejne zwycięstwo Wisły. Opcjonalnie można zagrać na typ Wisłą Płock powyżej 1,5, ponieważ Wisła jest mocno overowa drużyną u siebie.
Pucharowicze przełożyli swoje mecze, więc najbliższa kolejka będzie znowu okrojona. Zaległości będą odrobione już w następnej kolejce, ponieważ zespoły z top 4 poprzedniego sezonu nie grają w Pucharze Polski. Kolejna kolejka ciężka do typowania. Jaga zaskoczyła i zremisowała z Rakowem. Moim zdaniem przyczyną takiego wyniku jest lekceważąca postawa Rakowa w II połowie.. Trelowski słabo zagrał i w dużej mierze przyczynił się do porażki. Mateusz Wdowiak otrzymał wiele, krytycznych słów po tym meczu. Wpływ na to miała decyzja o strzale na bramce przy wyniku 2:0Jaga grała słaba w tym meczu, więc nie ufam im w tej kolejce. Oczywiście Miedź to obecnie najsłabszy zespół w lidze, ale Jagiellonia nie przekonała na tyle, żeby postawić na nią w typie.
Legia – Górnik tu uważam, że Legia wygra ten mecz i będzie kilka bramek. Nie biorę tego typu bo zagrałem go na kuponie.
Śląsk – Cracovia tutaj wygląda na under 2,5. Warta – Widzew też wygląda na under 2,5 i raczej w stronę Warty.
W niedziele gra Radomiak i myślałem oczywiście o typie na obie strzelą, ale odpuściłem. Zagłobie ma dobry początek i mocno poprawili grę w defensywie w porównaniu do poprzedniego sezonu. Radomiak wysoko ograł Lechię, ale obrona gości w tym meczu to był kabaret. Maloca fatalny jak zawsze, a Nalepa też był słaby. Podobno grał świeżo po urazie.
Piast – Stal wydaje mi się, że Piast wygra lub zremisuje w tym meczu. Stal zachwyca na początku, ale jakoś nie jestem przekonany czy w długiej perspektywie będą tak dobrze wyglądać. Aczkolwiek chciałbym, że utrzymali się.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1022
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Legia - Górnik
Betbulider
Legia lub remis
1 połowa handi 1:0 - Legia
under 4.5 bramki W meczu
Kurs: 1.52

Spotkanie wybrane przez kilku kolegów z działu. Podpisuje sie pod ich słowami obiema rękami. Legia trochę odżyla, dodatkowo powrot Carlitosa da więcej jakości z przodu. Od porażki z Cracovia jest progres, chociaż wygrana z Piatem nie powinna byc wyznacznikiem formy to zwycięstwo z dobrze spisujacym się Widzewem w Polskim Gran Derbi już tak. Czwarta pozycja przed ta kolejka napewno lepiej wygląda niż sama gra Legii.
Górnik z kolei znajduje się w środku tabeli i po porażkach z Cracovia I Stala oraz wygranymi z Rakowem i Radomiakiem prezentuje sie conajmniej slabo. Z zespołem z Radomia grał jeszcze Bartek Nowak, natomiast w meczu z Rakowem bylo widac jego brak, choć wygrali to podziękowania należą się napastnikom Papszuna i interwencjom Brolla. Właśnie jego zabraknie w dzisiejszym spotkaniu, co w polaczeniu z ciągle eksperymentalnym składem obrony Gornika daje duze szanse na popisy dla Legii. Jak wspomniałem widać w Zabrzu brak najlepszego obok Podolskiego zawodnika I narazie nikt nie potrafi godnie to zastąpić.
Dziś spodziewam się wygranej gospodarzy, BTTS i over bramkowego Legii - typuje wynik 2:1 dla stołecznych.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5 gola @ 1.79 Betfan


Analiza:
Rozpocznę od statystyk. W ostatnich 8/10 meczach pomiędzy tymi drużynami padały w spotkaniu minimum 3 bramki. Czyli over 2,5 często był pokrywany. W tamtym sezonie w Warszawie mecz skończył się wynikiem 5:3, a w Zabrzu było 3:2. Czyli średnio 6 bramek na mecz. Górnik przeplatuje dobre mecze ze słabymi. W ostatnim meczu po pierwszych 30 minutach zastanawiałem się ile Górnik wygra. Łatwość dochodzenia do sytuacji podbramkowych od początku meczu, Stal za to nijaka od początku. Podolski marnował dobre sytuacje, a Stal powoli dochodziła do sytuacji i za to bardziej skuteczna. Mecz mógł się całkowicie inaczej ułożyć, ale taka jest piłka. Stal pózniej się cofnęła, a Górnik miał trudności z tworzeniem sobie sytuacji. Górnik popełnia błędy w obronie. Legia natomiast z meczu na mecz coraz lepiej. Łapie rytm, pewność siebie. Nie musi grać w europejskich pucharach co jest bardzo korzystne w regularnym punktowaniu w lidze. Spodziewam się wielu bramek, a minimum 3 powinny wpaść
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1214
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Wisła Płock - Korona Kielce
Wisła Płock powyżej 1.5 goli
betfan 1.62

6 kolejka PKO BP Ekstraklasy, Wisła Płock zagra przed własną publicznością z Koroną Kielce. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 1.5 bramki dla gospodarzy. Wisła to obecnie najlepsza drużyna ligi z bilansem 4-1-0 i 13 punktami na koncie. Ofensywa z Płocka wygląda świetnie - 16 goli w dotychczas rozegranych meczach ligowych to przecież trochę ponad 3 bramki na mecz. Tacy gracze jak Davo, Wolski czy Vallo powinni po raz kolejny poprowadzić gospodarzy do zwycięstwa. Korona to obecnie ekipa środka tabeli, potrafiła choćby niespodziewanie ograć Lechię w Gdańsku, ale mimo wszystko moim zdaniem obecnie Wisła to zupełnie inna półka niż poprzedni rywale. Liczę tutaj na skuteczność gospodarzy i spokojne pokrycie podanej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1215
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Śląsk - Cracovia
Typ: x2
Kurs: 1,51
Buk: Betfan

Po znakomitym początku i zdobyciu kompletu punktów w trzech pierwszych spotkaniach z bilansem bramkowym 8:0 coś się w dobrze funkcjonującej maszynce trenera Jacka Zielińskiego zatrzymało i w efekcie zespół zanotował dwie kolejne przegrane.

Zaznaczyć tu należy z całą stanowczością, że gra Cracovii do końca nie siadła i drużyna nadal wyglądała nieźle (np. 57% posiadania piłki i 12 strzałów przeciwko Piastowi), natomiast zabrakło przysłowiowego łutu szczęścia i wyrachowania w kilku sytuacjach podbramkowych.

Widać, że prezes Filipiak zmienił swoją strategię prowadzenia zespołu na bardziej umiarkowaną i kolejny po Michale Probierzu trener obdarzony został dużym kredytem zaufania - ma komfort pracy, może planować długofalowo i nikt z dwóch porażek z rzędu problemu robił nie będzie. Pod jednym jednak warunkiem - że dobry początek nie zostanie w sobotę zaburzony trzecią kolejną przegraną.

Cracovia ma w tym spotkaniu wszystkie atuty w swoich rękach i w normalnej dyspozycji nie powinna mieć we Wrocławiu problemu. Sęk jednak w tym, że Śląsk tanio skóry na pewno nie odda (potrafił wykorzystać uśmiech losu i pokonać m. in. Pogoń, będąc zespołem gorszym) i każdemu zespołowi gra się ciężko na nowoczesnym wrocławskim stadionie.

W ostatniej kolejce podopieczni Ivana Djurdjevicia wykorzystali niemoc Lecha (która dalej trwa, co zobaczyliśmy we wczorajszej potyczce z półamatorami z Luksemburga) i ograli wciąż panującego majstra na ich terenie, dlatego na pewno morale zespołu znacznie wzrosło i zapowiada się ciekawy pojedynek.

Myślę jednak, że z obecną dyspozycją Cracovia po prostu nie zasługuje na trzecią kolejną porażkę, i choć nie będzie lekko, zrobi wszystko, co w swojej mocy, aby wywieźć z trudnego terenu punkty. A jeśli nie punkty, to przynajmniej jeden, w co doskonale wpasowuje się mój typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1215
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Wisła - Korona
Typ: Korona Kielce - Liczba fauli - powyżej 15.5 (rozliczenia według raportu publikowanego przez organizatora rozgrywek)
Kurs: 1,70 @ BetFan


W tym tygodniu spróbujemy jeszcze raz na faule w meczu Korony. Jak dotąd zespół z Kielc w każdym meczu przekraczał granicę 15 fauli nom oprócz ostatniego ale tam przez zdecydowaną większość czasu grał o jednego zawodnika mniej a i tak uzbierał 15 fauli. We wcześniejszych meczach 19 z Lechią, 17 ze Śląskiem, 17 z Cracovią, 18 z Legią. W najbliższym meczu na wyjeździe z liderem tabeli chyba wszyscy zakładamy że będą raczej w fazie defensywy z mniejszym posiadaniem piłki więc będą musieli atakować przeciwników a to sprzyja faulom. Zresztą w każdym meczu mieli mniejsze posiadanie piłki a mimo to wygrywali mecze remisowali ze Śląskiem czy Legią a jak przegrywali to jedną bramką więc ich taktyka wydaje się skuteczna i pozostaną na tej drodze będą bronić z zaangażowaniem i nieustępliwością czekając na swoje okazje. To sprzyja faulom i kartkom zobaczymy jak będzie w dalszej części sezonu kiedy będzie więcej absencji kartkowych i kontuzji z tak kontaktowej gry. Ale jak na razie trzeba będzie twardej gry z liderem tabeli żeby myśleć o pozytywnym wyniku. Przy tych statystykach kurs 1,7 wydaje się korzystny.
 
Ostatnia edycja:
J 5,5K

jasiu772

Użytkownik
Wisła - Korona
Typ hc -1,5 - 2
Kurs 1,47 fortuna
Dziś kolejne mecze szalonej polskiej ekstraklasy, gdzie każdy wynik jest możliwy. Koronie dużo lepiej się gra, gdy nie jest faworytem. Myślę, że dziś Korona ostro się postawi Plockowi. Ostatni mecz z Wartą nie wyszedł, ale drużyna walczy w każdym meczu. Nic nie odpuszcza. Myślę, że Ojrzynski będzie chciał udowodnić, że jest lepszym trenerem od Stano, który też był przymierzany do Korony. Wyniki wskazują, iż na papierze Wisła jest zdecydowanym faworytem, ale to jest nasza rodzima ekstraklasa. Liczę na twardą obronę Korony i ewentualnie szybkie kontry. Kalkuluje w najgorszym wypadku minimalna porażkę i dlatego stawiam hc w stronę Korony. Możliwe, że uda się coś więcej ugrać tak jak to przewidywałem w meczu z Lechią. Według mnie nie będzie to jednak spacerek płocczan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1472
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Wisła Płock : Korona Kielce 15:00
Typ: Sekulski strzeli gola Tak
Kurs: 2.4
Betfan
Lider z Płocka podejmuje już za chwilę zespół z Kielc. Jak na przodownika ligi niespodziewanego należy spodziewać się ofensywnego grania i kilku bramek na ich koncie. Atakuje tutaj gol Sekulskiego który strzelił jak dotąd jednego gola w tym sezonie. Wychodzi na szpicy w pierwszym składzie.. więc liczę na jego drugiego gola dziś. Powodzenia.

Sekulski nie strzelił w tym meczu gola, rozliczamy prawidłowo , więc plus znika //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +524
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
powyżej 25,5 fauli @ 1,68 22
Betfan

Po 5 spotkaniach Śląsk zajmuje 7 miejsce z 8pkt. na koncie, Cracovia miejsce 5 i 9pkt. także przed nami spotkanie sąsiadów w tabeli.
O ile drużyna z Wrocławia nie potrafi ustabilizować wyników bo raz remis, potem wygrana, porażka, remis i wygrana o tyle Cracovia wygląda jakby już wpadła w mały kryzys. Po świetnym początku i 3 zwycięstwach z rzędu i to bez straty bramki (w tym 3-0 z Legią) teraz przyszły 2 porażki i to bez zdobytej bramki.
Ciężko wskazać dzisiaj faworyta do zgarnięcia 3pkt. w tym spotkaniu, taki mecz na remis wychodzi.
Mimo wszystko liczę, że zarówno gospodarze jak i goście mocna jednak zawalczą o komplet punktów i na boisku nie zabraknie twardej i męskiej gry, która wymusi trochę fauli. Głównie liczę tutaj na ekipę z Krakowa gdyż w spotkaniach często popełniają sporo przewinień.
Śląsk w tym sezonie rozegrał u siebie 2 spotkania w których popełnili 9 - 10 fauli, natomiast Cracovia ma za sobą 2 wyjazdy w których faulowali 13 i 17 razy.
Co do ostatnich bezpośrednich starć we Wrocławiu to Śląsk miał bardzo dobrą serię 6 zwycięstw z rzędu, która została przerwaną przez Pasy w poprzednim sezonie zwycięstwem 2-0.
25, 28, 30, 32, 33, 27 i 27 - to ilości przewinień z tych ostatnich przytoczonych pojedynków także nie wygląda to najgorzej przy zaproponowanej linii.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Warta - Widzew [1X i poniżej 3.5 gola] 1.75 betfan
Ależ niefart... Gol na 0-1 w 92 minucie 🤦

Warta po słabym starcie zaczęła coś punktować, ale do tej pory bez punktów na "własnym" stadionie. Myślę, że to jest ten dzień, gdzie coś wpadnie do tabeli, bowiem rywal z Łodzi jak najbardziej do ogarnia. Liczę, że Warta twardo postawi się w obronie i nie ujrzymy wielu bramek w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom Zagłębie Lubin Najwięcej Rzutów rożnych 1,72 unibet

Podoba mi sie ten zakład Zagłębie u siebie gra ciekawa pikle bardzo dobry mecz z Lechem tylko remis bardzo dobra 2 polowa z obu stron sporo strzałów z dystansu- kreują sobie sytuacje bramkowe moze nie ma jeszcze skuteczności ale... nieźle wygląda gra w obronie co do różnych tak średnio w granicach 5 ich nabijają najsłabiej było w derbach na inauguracje gdzie byl tylko 1 korner i tak gra chyba wyglądała najgorzej.... im dalej w las tym lepiej wydaje mi się. co do gości jakoś mnie Warchoły nie przekonują ta swoja mieszanka latynoska w ofensywie robią sporo szumu na pewno jest tam potencjał ale gdzieś tam mam w pamięci poprzednia rundę. Jeśli patrzeć na kornery to także maja mecze w których potrafi ich nabić sporo (średnio tez w granicach 5 ) ogólnie drużyny o podobnym poziomie statystycznym(jak na razie to jest początek ligi i tych spotkań za dużo nie ma do analizy każdy mecz jest inny i ma swoja historie) gdzie mi osobiście lepiej podoba się ekipa Zagłębia która wydaje sie lepiej zbilansowana poukładana. Wiadomo mecz może sie rożnie ułożyć Radomiak juz miewał takie szalone mecze czerwone kartki karne itp
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +765
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Wisła Płock : Korona Kielce 15:00
Typ: Sekulski strzeli gola Tak
Kurs: 2.4
Betfan
Lider z Płocka podejmuje już za chwilę zespół z Kielc. Jak na przodownika ligi niespodziewanego należy spodziewać się ofensywnego grania i kilku bramek na ich koncie. Atakuje tutaj gol Sekulskiego który strzelił jak dotąd jednego gola w tym sezonie. Wychodzi na szpicy w pierwszym składzie.. więc liczę na jego drugiego gola dziś. Powodzenia.

Sekulski nie strzelił w tym meczu gola, rozliczamy prawidłowo , więc plus znika //Waldi1979
Tak tak ale na flascore podali że Sekulski.. i dałem plusa.. dopiero dziś się zorientowałem że to jednak Wolski strzelił. Tak samo pkt reputacji mi przyznali za typ bo też widocznie w błąd ich wprowadzila strona. Ale racja trzeba patrzeć na różne źródła ew. Na skróty meczu. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom