>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Napiszę kilka typów na under over

Górnik Zabrze-MKS Cracovia Kraków

typ: under 2,5 gola
kurs: 1,65
GB

Duma Śląska podejmować będzie Cracovię. Obie drużyny grają underowo. Szczególenie Craxa ale o tym za chwilkę. Górnik pomimo dobrego szkoleniowca i dobrego sponsora ma problemy z piłkarzami-po prostu niekórzy są za słabi a inni mają okres świetności za sobą (Hajto).

Cracovia gra od kilku dobrych spotkań systemem 3-5-2 i obojętne czy to wyjazd czy też u siebie. System ten opiera się o bardzo dobrze wybieganych pomocników którzy stanowią trzon tego systemu gry. Niestety ( a może i dla niektórych $tety) Cracovia strzela zarówno mało goli jak i tych goli bardzo mało traci. I nie chodzi tutaj że nie ma do tego kadry....
tylko ten system gry swoim założeniem stwarza mało sytuacji pod bramką rywala a jednocześnie zabezpiecza tyły.

Oto wyniki ostatnich meczów obu drużyn


Jagiellonia Bialystok Górnik Zabrze 1:1
Górnik Zabrze Ruch Chorzow 1:0
Wisla Krakow Górnik Zabrze 2:0 (bardzo dobry mecz Górników, szkoda tego karnego z kapelusza)
Lech Poznan Górnik Zabrze 4:1 ( to samo jak niżej)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 0:3 (spodziewany over... w końcu 1 mecz i od razu wysokie progi)



Cracovia Kraków Lodz LKS 0:0
Cracovia Kraków Jagiellonia Bialystok 2:0
Polonia Bytom Cracovia Kraków 1:0
Cracovia Kraków Ruch Chorzow 1:0
Legia Warszawa Cracovia Kraków 1:0


Cracovia 5 meczy 5 razy under 2,5 gola :!:
Górnik 5 meczy 3 undery 2,5 gola 2 overy 2,5 gola (ale z bardzo mocnymi drużynami)


Inne moje &quot;suche propozycje&quot;

Korona Kielce v Polonia Bytom-
----&gt; X na 1 połowę (coś mi mówi że moi prześpią 1 połowę :-? ) over 2,5 gola :idea:
Widzew Lodz v Ruch Chorzow-mecz przyjaźni.... hmm not bet :?: prawdopodobnie mecz na X i under 2,5 gola (pomimo wzmocnień Widzewa)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mam dziś bardzo podobne przemyślenia jak Marcin-Odra, ale dorzucam juz wczesniej napisane dwie analizy ;)

Górnik Zabrze – Cracovia Kraków
W przypadku Górnika chyba śmiało można powiedzieć : na kłopoty Cracovia!. Dlaczego? Ano dlatego, że w ostatnich trzech latach kiedy Górnicy walczyli o utrzymanie w lidze pewnie wygrywali domowe spotkania z Cracovią. Tym razem celem Zabrzan jest minimum 8 miejsce w lidze, lecz aby był on możliwy do zrealizowania już teraz należy gromadzić punkty, bo jak przyjdzie końcówka sezonu to okaże się, że przez słaby start Górnicy stracili szanse na wysoką lokatę. Póki co sponsorzy z Allianz Polska raczej zadowoleni nie są ponieważ drużyna w 5 spotkaniach zdobyła ledwie 4 punkty po szczęśliwej wygranej z Ruchem 1:0 i remisie z Jagiellonią 1:1. Czas więc powiększyć swój dorobek punktowy zwłaszcza iż rywale także nie zachwycają. Co prawda Pasy mają na swoim koncie o trzy punkty więcej, ale zwłaszcza w spotkaniach wyjazdowych grają słabo. (patrz porażka z Polonią Bytom 0:1). Mimo przeciętnych wyników o posadę raczej bać się nie musi trener Majewski, który jest dobrym znajomym prezesa Filipiaka Nie będę się rozpisywał na temat tego spotkania, a podsumowując, uważam, że po sobotnim spotkaniu Górnicy do swojego konta dopiszą co najmniej jeden punkt, a dla ryzykantów polecam czystą „jedynkę”.
Mój typ: Górnik Zabrze lub remis – 1,44 w Unibet

Korona Kielce – Polonia Bytom
Po porażkach w Bełchatowie (0:2) i Krakowie (0:4), piłkarze Korony odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w Chorzowie gdzie pokonali miejscowy Ruch 2:1. Na pewno to zwycięstwo podniosło morale zespołu, któremu brakowało wyjazdowych punktów, bo co jak co ale Korona u siebie jest naprawdę mocna. Achh ta atmosfera Kieleckiego stadionu, gdzie słabe mecze są średnimi, średnie dobrymi, dobre bardzo dobrymi, a bardzo dobre niezapomnianymi widowiskami... Uważam, że piłkarze Korony i tym razem nie zawiodą swoich kibiców. W dotychczas rozegranych domowych spotkaniach pokonała Lecha 1:0 i Odrę 2:0 i uważam, że teraz passę zwycięstw przedłuży i pewnie pokona beniaminka z Bytomia, który mimo wszystko jest głównym kandydatem do spadku.
Mój typ: Korona Kielce - 1,50 w Unibet
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No i Legia wygrała 2:0, od dzisiaj mówcie mi mistrzu hahahahahahahahaha :jupi: :gool: ????
Czemu mistrzu tak samo wierzyłem w Legie.Pokazali na co ich stać Astiz zagrał pieknie.Naprawde ta gra wygląda bardzo fajnie , jest pare mankamentów i przestojów czasem w grze ale to wszystko powinno sie zmienić i Legia idzie po Majstra!!
 
kovalsoon 0

kovalsoon

Użytkownik
6 kolejka Orange Ekstraklasy jest dla mnie bardzo ciężka, dużo ciekawych spotkań w których ciężko wytypować faworyta, co dopiero wynik. Znalazłem jednak spotkania, w których można zagrać u bukmacherów.

Korona Kielce - Polonia Bytom
O godz. 19:00 w Kielcach spotkają się dwie odmienne drużyny. Faworytem w tym spotkaniu jest Korona Kielce, która powinna odnieść 3 zwycięstwo z rzędu. Gospodarze nie grają tak jak Wisła, widowiskowo i stylowo, ale wygrywa spotkania. Druga sprawa, że w ostatnich dwóch spotkaniach mieli słabszych rywali, ale też to były zespoły ze Śląska. Po raz 3 mogą pokonać drużynę z tego regionu. I tak się stanie. Goście bardzo słabo grają, na wyjazdach tylko 1 punkt, a grali ze słabszymi drużynami niż Kolporter. Ciężko mi znaleźć argumenty, które przemawiają za Polonią. Tylko szczęście, którego w ostatnich meczach im nie sprzyjało. Korona za to z meczu na mecz lepiej gra i skuteczniej. Mają mocny wyrównany skład. Robak zaczął bramki strzelać, tak samo Edi, który również jest królem ostatniego podania. W ekipie nie ma jakich większych osłabień, prócz Gajtkowskiego, Świerczewskiego oraz Kaczmarka. Ale to nie powinno przeszkodzić w ustalaniu wyjściowej 11, bowiem skład mają szeroki. Goście to inna &quot;bajka&quot; i część piłkarzy chyba po raz pierwszy zagra na takim stadionie. Gospodarze pewnie wygra i powoli będę wracać do czołówki. A kurs warty grania!
Mój typ: 1 - kurs w Unibet 1.50!

Górnik Zabrze - Cracovia Kraków

Kolejny mecz opiszę z udziałem śląskiej drużyny. Przed tygodniem grałem na zwycięstwo Cracovii i niestety jako jedyne obstawiane spotkanie mi nie weszło. Tym razem nie stawiam na nich, a przeciwko. Kto czyta moje analizy to wie, że pisałem o brzydkiej grze Krakusów, ale grze która przynosi efekty. Jednak tydzień temu tylko to pierwsze miało miejsce. Grali źle, szarpaną piłkę i do tego bardzo nie skuteczną. Nie dziwię się, że tylko 3 bramki do tej pory strzelili. Chodź zajmują 6 miejsce w tabeli to na to miejsce nie zasługują. Wszystkie punkty zdobyli u siebie, na wyjazdach do tej pory nie zdobyli ani punktu. Teraz na zmienienie tej passy się nie zanosi. Goście w Zabrzu gra się bardzo źle, bowiem nigdy tam nie wygrali! Ostatni i jedyny punkt zdobyli na tym stadionie ponad 38 lat temu. W ostatnich spotkaniach w Zabrzu padały wyniki: 5-1, 3-0, 1-0. Gospodarze będą chcieli w końcu się przełamać i zacząć wygrywać. Miejsce 13 Górnika jest tymczasowe bo mierzą oni w tym sezonie na co najmniej 8 miejsce. Drużyna pod kierownictwem Ryszarda Wieczorka powinna z meczu na mecz grać coraz lepiej i można już poznać postęp w grze Zabrzan. Chodź podobnie jak&quot;pasy&quot; strzelili tylko 3 bramki, jednak terminarz mieli trudniejszy. To wg mnie będzie 11 zwycięstwo u siebie Górnika nad Cracovią. Muszą w końcu zacząć wygrywać, i okazji takiej nie powinny zatracić. Kurs bardzo wysoki, co na pewno cieszy
Mój typ: 1 - 2,55 Expekt, lub 1x mega bezpieczny; under

Widzew Łódź - Ruch Chorzow

3, ostatnie wybrane spotkanie jest również z udziałem śląskiej drużyny. Tym razem za faworyta uważać gospodarzy, którzy podobnie jak Górnik powinien w końcu zacząć wygrywać. Zła passa 11 spotkań bez zwycięstwa jest bardzo długa i czas ją zakończyć. Okazja ku temu nie mała, bowiem Ruch nie błyszczy ani grą, ani wynikami. Widzew z meczu na mecz gra coraz lepiej, ładniej dla oka, jednak nie ma to przełożenia na wynik. Goście grają na wyjazdach słabo, prócz Grodzisku na pozostałych stadionach polegli. Widzew u siebie ostatnich siedem spotkań pod rząd wygrywał, powinien i 8 raz. Nie ma co ukrywać i się rozpisywać. Jest to jeden z ważniejszych spotkań Widzewa. Muszą wygrać i pokazać że potrafi zdobywać punkty na własnym stadionie. Kurs bardzo wysoki
Mój typ: 1- 2,10 Expekt

W ostatnim sobotnim spotkaniu Wisła powinna pokonać Lech, jednak ja to spotkanie odpuszczam i nie będę analizował.
Jako kibic craxy musze sie z Toba nie zgodzić. Analiza korony i widzewa bardzo słuszna lecz co do cracovii sie nie zgodze. jestem na bierząco z ich treningami, taktyką i grą. Mecz z jagiellonią był meczem wygranym ale po słabej grze. natomiast mecz z ŁKSem był niestety bezbramkowy ale ŁKS w tym meczu nie miał nic do powiedzenia. Cracovia nie miała szczęścia mieli mnóstwo sytuacji, wiesz mi że jak na nich prawie 20 strzałów w meczu to dużo, trener majewski wypowiada się ze ich gra idzie ku lepszemu, myśle ze cracovia bedzie chciala wygrać w zabrzu gdyż górnik nie jest w dobrej dyspozycji. Cracovia nigdy nie zachwycała finezyjną grą ale szybka grą z klepki, niestety nie ma ofensywnego pomocnika , gizy i gra rozgrywa się czesciej skrzydłami, wiecej wrzutek.
Nie mam zamiaru Cie przekonywać ze cracovia na bank to wygra bo tego nie wiedza najstarsi górale, ale kibicuje cracovii od bardzo dawna i wiem ze jesli zagrają taka piłke jak z łksem to bedzie kozystny wynik.


a oto wypowiedz dzisiejsza trenera majewskiego:

Górnik to zespół, który na własnym stadionie będzie bardzo groźny, który wspomagany będzie przez ogromną publiczność. My jednak solidnie przepracowaliśmy ostatni tydzień. Jesteśmy dobrze przygotowani i zrobimy wszystko, aby wygrać w Zabrzu - zapewnia szkoleniowiec „Pasów”.
 
kovalsoon 0

kovalsoon

Użytkownik
No i Legia wygrała 2:0, od dzisiaj mówcie mi mistrzu hahahahahahahahaha :jupi: :gool: ????
Czemu mistrzu tak samo wierzyłem w Legie.Pokazali na co ich stać Astiz zagrał pieknie.Naprawde ta gra wygląda bardzo fajnie , jest pare mankamentów i przestojów czasem w grze ale to wszystko powinno sie zmienić i Legia idzie po Majstra!!
Masz racje, sam postawiłem na 1 kuponie na Legie wygrana a na drugim że strzelą bramkę. Sam im nie kibicuje bo ja nie ze stolicy ale patrząc na to co prezentuje Legia to mysle ze mistrz dla nich jest bardzo prawdopodobny.

ps: nie oglądałem meczu jak zagrał gizmo ? mam nadzieje że za rok wróci ;]
 
A 0

artek_1910

Użytkownik
Groclin-ŁKS
Typ:1
Analiza:
Nasz jedyny reprezentant na arenie międzynarodowej, podejmuje 14 drużynę OE ŁKS. Groclin na własnym boisku spisuje się dość słabo, jeden remis oraz jedna porażka i najwyższa pora zmienić tą złą passe i zacząć zdobywać pkt na własnym boisku, z takim rywalem jakim jest ŁKS nie powinen mieć problemów. ŁKS na wyjazdach ma dorobek jednego remisu i dwóch porażek. W niedziele zanotuje trzecią, i myśle że Wyparło przynajmniej dwa razy będzie wyjmował piłkę z siatki...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drogi kovalsoon. Ja nie jestem ani kibicem Cracovii, tym bardziej Górnika i oceniam pryzmat meczu obiektywnie. Twoja opinia jest stronnicza, bo jestem kibicem &quot;Pasów&quot;. Nie wiem czy oglądałeś mecze Górnika, ale z meczu na mecz grają lepiej, dokonali w przerwie dużo wzmocnień i kibice jak i działacze są głodni sukcesu. Jeżeli nie zdobędą punktu w tym meczu będzie to niespodzianka. Przyznaj sam, że Cracovia zdobywa większość punktów u siebie, na wyjazdach grają fatalnie...
 
kovalsoon 0

kovalsoon

Użytkownik
Drogi kovalsoon. Ja nie jestem ani kibicem Cracovii, tym bardziej Górnika i oceniam pryzmat meczu obiektywnie. Twoja opinia jest stronnicza, bo jestem kibicem &quot;Pasów&quot;. Nie wiem czy oglądałeś mecze Górnika, ale z meczu na mecz grają lepiej, dokonali w przerwie dużo wzmocnień i kibice jak i działacze są głodni sukcesu. Jeżeli nie zdobędą punktu w tym meczu będzie to niespodzianka. Przyznaj sam, że Cracovia zdobywa większość punktów u siebie, na wyjazdach grają fatalnie...

oczywiscie masz racje, cracovia jest drużyna swojego boiska choc i to nawet im czasem nie wychodzi. Początek sezonu nienalezy do najlepszych choć zajmuja 6 miejsce ... Mimo wszystko spędziłem sporo czasu na wywiadach piłkarzy czy tez trenera, cracovia też jest bardzo głodna tego sukcesu, ten tydzien mieli bardzo intensywny niukrywają że jada po zwycięstwo i będą bardzo zmotywowani. Co do górnika. według mnie narazie rozczarowywuje, dawny mistrz mający teraz dobrego sponsora, zrobił niezłe wzmocnienia nie radzi sobie jak narazie. ich ambicje były duzo większe niż ... 13 miejsce w tabeli. Przyznam szczerze że mecz może być ciekawy. Ja jednak wierze w zwycięstwo pasów.




jeszcze mała myśl na temat meczu wisły z lechem. Według mnie zespół prowadzony przez skorżę dostał zadyszki, przynajmniej widać to było w ostatnim meczu ktory mial bym atrakcja kolejki, a był smętny jak flaki z olejem... w grze wisły zabrakło takiego presingu. Drużyna Smudy jest na etapie przebudowań, wzmocnili sie bardzo, w poznaniu pokładają wielkie nadzieje na trenera smude. Lech na wyjazdach do tej pory grał bardzo słabo, myśle że to wielki sprawdzian dla lechitów czy będą się liczyć w stawce o fotel lidera czy grę w pucharach. Przyjeżdzają do krakowa bardzo zmotywowani. Według mnie Lech moze zaskoczyć w krakowie. Mój typ na ten mecz to X2
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do meczu Górnika z Cracovią to Craxa na wyjazdach gra słabo ale Górnik też nie zachwyca w tym seoznie niby tyle tranferów ale na grę to zbytnio nie wpływa wymęczone Derby z RUchem wygrane 1:0 dzięki prezentowi sędziego remis z Jagą porażki z legia Wisła,szczerze mówiac myślałem ze Górnik pokaze lepszy futbol ale w ich składzie potrzeba czasu by się odpowiednio zgrali.W moim przekonaniu w tym spotakniu oba zespoły podzielą się punktami ????

pozdRo
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ludzie, zrozumcie, że ta drużyna ma potencjał i w końcu zacznie wygrywać i zdobywać punkty. Teraz jest doskonała okazja. Wywiady z trenerami czy piłkarzami to inna bajka. Każdy piłkarz czy trener o każdym meczu będzie mówił, że jadą walczyć o 3 punkty, dadzą wszystko na boisku itp. To jest normalny komentarz profesjonalnych ludzi. Jak ma inaczej motywować drużynę? &quot;Jedziemy by nie przegrać&quot;; &quot;może uda nam się wygrać, ale jeżeli zdobędziemy punkt będzie dobrze&quot; itp.
Popatrzcie na terminarz Górnika. Grali z mocnymi rywalami, chodź przegrywali. W ostatnich dwóch meczach zagrali z drużynami swojego przekroju i zdobyli 4 punkty.
Cracovia nie jest na tyle silna by wygrała to spotkanie. Zagrają defensywnie i nastawią się na kontry, które nie przyniosą efektów w postaci strzelonych bramek.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja napisze jeszcze raz jak dla mnie remis jak w masło w meczu Górników z Cracovią.Nie wiem czemu ale zespoł Cracovi jest zupełnie niedoceniany jakby nie patrzeć to czwarty zespoł poprzedniego sezonu.W tamtym sezonie raz wygrał Górnik raz Craxa.Zespoł z Krakowa ma świetnego szkoleniowca Stefana Majewskiego który umie &#39;&#39;ułożyć&#39;&#39; piłkarzy na boisku,silną bronią Cracovi bedą z pewnością skrzydła ponieważ Pawlusinski,Bojarski czy Nowak to szybcy piłakrze potrafiacy świetnie zacentrować a w Górniku boki obrone są kulawe jakiś Litwin Papyckas czy jakoś tak i Pawelec który dla mnie ejst nieporozumieniem.Górnik kim zagrozi bramkę?Jarka?Gierczak?Zahorski? zaden z tych piłkarzy mnie nie przekonuje.W Górniku na dobrym poziomie grają Hajto,Brzęczek a reszta to ligowi średnaicy takie moje zdanie.Remis w tym meczu...

pozdRo
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie:Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Typ:x2 ✅ :gool:
Kurs:1,65
Analiza:

Dzisiaj w Łodzi Widzew podejmować będzie Ruch Chorzów. W tym sezonie po 5 kolejkach Widzew nie ma oszałamiającego dorobku punktowego - zaledwie dwa zdobytepo remisach z GKS&#39;em Bełchatów i Odrą Wodzisław, nic dziwnego, że zamyka tabelę. Należy jednak zauważyć że Widzew ostatnie dwa meczu zagrał z Lechem i Wisła. W środę kontrakty z Widzewem Łódź podpisało dwóch zawodników- Grzegorz Piechna oraz Litwin Mindaugas Panka. Jeśli dzisiaj zagrają to będą na pewno dużym wzmocnieniem.Jeśli chodzi o Ruch, jego sytuacja w tabeli jest dużo lepsza. Obecnie zajmuje dziewiątą pozycję z dorobkiem 6 punktów. Chorzowianie rozpoczęli sezon od potężnego uderzenia gdzierozbili Groclin 4:1. Potem przysła porażka 1:0 z Cracovią, skromne zwycięstwo z beniaminkiem - Zagłębiem Sosnowiec, a potem już tylko porażki. Obie drużyny dwa wcześniejsze mecze przegrały. Ostatni raz obie ekipy spotkały się w drugiej lidze, wtedy lepsza okazała się drużyna Widzewa, która zwyciężyła 2:0. Wg mnie teraz ładniejszą piłkę prezentują piłkarze Ruchu i to na nich dziś postawie , choć z podpórką.
 
kovalsoon 0

kovalsoon

Użytkownik
Spotkanie:Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Typ:x2
Kurs:1,65
Analiza:

Dzisiaj w Łodzi Widzew podejmować będzie Ruch Chorzów. W tym sezonie po 5 kolejkach Widzew nie ma oszałamiającego dorobku punktowego - zaledwie dwa zdobytepo remisach z GKS&#39;em Bełchatów i Odrą Wodzisław, nic dziwnego, że zamyka tabelę. Należy jednak zauważyć że Widzew ostatnie dwa meczu zagrał z Lechem i Wisła. W środę kontrakty z Widzewem Łódź podpisało dwóch zawodników- Grzegorz Piechna oraz Litwin Mindaugas Panka. Jeśli dzisiaj zagrają to będą na pewno dużym wzmocnieniem.Jeśli chodzi o Ruch, jego sytuacja w tabeli jest dużo lepsza. Obecnie zajmuje dziewiątą pozycję z dorobkiem 6 punktów. Chorzowianie rozpoczęli sezon od potężnego uderzenia gdzierozbili Groclin 4:1. Potem przysła porażka 1:0 z Cracovią, skromne zwycięstwo z beniaminkiem - Zagłębiem Sosnowiec, a potem już tylko porażki. Obie drużyny dwa wcześniejsze mecze przegrały. Ostatni raz obie ekipy spotkały się w drugiej lidze, wtedy lepsza okazała się drużyna Widzewa, która zwyciężyła 2:0. Wg mnie teraz ładniejszą piłkę prezentują piłkarze Ruchu i to na nich dziś postawie , choć z podpórką.
jesli chodzi o tym jestem odmiennego zdania. Ruch jest beniaminkiem który nie ma składu mogącego pwoaznie zaszaleć tego sezonu. Widzew mocno się wzmocnił, ich dorobek punktowy jest bardzo słaby, po 2 ostatnich porażkach, grając u siebie z ruchem napewno będą chcieli przerwać złą passę. jak dobrze powiedział flamaster jesli piechna zagra, moze byc duzym wzmocnieniem. Sam jednak zagrał bym czy widzew strzeli bramkę czy nie, strzeli ????
 
irokez_adam 0

irokez_adam

Użytkownik
Korona K.-Pol.Bytom
Typ:1 ✅
Mimo wielu słów krytyki Korona pokazała że potrafi wygrywać, pokonała takie zespoły jak Lech Poznań, Odra Wodzisław czy Ruch Chorzów. A wiec z pewnością poradzi sobie z całkiem przeciętną Polonią Bytom

Widzew Ł.-Ruch Ch.
Typ:1 ⛔
Drużyna z Łodzi gra coraz lepiej, z meczu na mecz widać postępy. Uważam, że zasługuje na wyższe miejsce niż 15. Swoją grą zremisowała z lepszym (tabelowo) GKSem i Odrą. Nie pozwolili na powtórzenie sytuacji z przed rokiem z Poznania i mocno bronili się przed Lechem przegrywając w ten sposób tylko 0:1. Uważam, że w tym spotkaniu Widzew ma szanse na komplet punktów. Krążą nawet pogłoski iż ruch da Widzewowi wygrać aby ten nie był na przedostatnim miejscu ale szczerze w to wątpię. Kolejnym argumentem za moim typem jest słaba gra Ruchu w ostatnim spotkaniu u siebie. Ruch z reguły gra ładna efektowną piłkę niestety nie pokazał sie z dobrej strony w meczu z Koroną. Tym bardziej nie poradzi sobie na wyjeździe. Jutro czekam na zdjęcia z tego meczu bo ciekaw jestem jak wyjdzie oprawa :mrgreen:

Wisla K.-Lech P.
Typ:10 (1 dla odważnych) ✅
Obawiam sie remisu w końcu Lech to groźniejszy przeciwnik niż GKS szczególnie z grajacym już Piotrem Reissem. Po meczu GKS-Wisła mówiono iż wisła przegrała po tym jak sędzia niesłusznie nie odgwizdał karnego no ale przecież karne to nie jedyny sposób zdobywania bramek. I jak na razie Legia wyprzedziła Wisłę a wiec ta musi bardziej sie starać dodatkową motywacją jest gra przed własną widownią i wypełnionym po brzegi stadionem.

Gornik Z.-Cracovia
Typ:1 ✅
To jest mój strzał nie mam pojęcia jak zakończy się to spotkanie...Biorę pod uwagę jeszcze remis.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie:Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Typ:x2 ✅ :jupi:
jesli chodzi o tym jestem odmiennego zdania
Alez to był emocjonujący mecz, szczególnie w drugiej odsłonie. Gdy gospodarze prowadzili już 2:0 praktycznie wydawało się już pewne ich zwycięstwo, ale piłkarze Ruchu udowodnili, że gra się do końca i &quot;wyciągneli&quot; wynik na 2:2. Naprawdę ta kolejka jest naprawdę ciekawa:wczorajszy mecz, dzisiejsze trzy /bez Cracovia- Górnik, po to nie był ciekawy mecz/.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@flamaster

Wiesz jak się nazywa to jak zagrał Widzew po strzeleniu na 2-0? MINIMALIZM! Oczywiście nie tylko Widzew tak gra, ale większość polskich, tych słabszych drużyn. Ile było dotychczas takich spotkań, prowadzi drużyna i po strzeleniu bramki na na 1-0 czy 2-0 cofa się, by na &quot;pół gwizdka&quot; dokończyć mecz. To jest chore i nazywa się profesjonalną piłką, Orange Ekstraklasa. Nigdy nie będziemy w czołówce europejskiej klubowej z takim podejściem. To Widzew przegrał 3 punkty, niż Ruch wygrał punkt. To co Widzew zrobił w Wodzisławiu (bramka na 1-1 w 93`, gdzie Odra wykazała minimalizm) zabrakło dzisiaj i skopiowali wyczyń Odry. Żal takie mecze obserwować...
Na szczęście grając OE (w ostatniej chwili gdy wysyłałem kupony zmieniłem na 1x, bo domyślałem się że jakiś remis w tych spotkaniach musi paść...
Moje statystyki:
Korona Kielce - Polonia Bytom 1 - kurs w Unibet 1.50! :jupi: ✅ 4-0
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 1 - 2,55 Expekt, lub 1x mega bezpieczny; under :jupi: ✅ ✅ ✅ 1-0
Widzew Łódź - Ruch Chorzow Mój typ: 1- 2,10 Expekt ⛔
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Groclin - ŁKS
under 2,5
1,75



Szóstą kolejkę naszej rodzimej Orange Ekstraklasy zamykać będzie mecz Groclinu z ŁKS&#39;em. W moich oczach spotykają się dwie underowe drużyny. Zarówno dzisiejsi gospodarze jak i goście mają problem z trafieniem do siatki. Groclin w przeciągu 5 kolejek strzelił 6 goli i tyle samo stracił (w 5 kolejkach w meczach Groclinu padało średnio 2,4 gola na mecz ), ŁKS natomiast nie może się pochwalić wieloma zdobyczami strzeleckimi bo na swoim koncie ma zaledwie 2 bramki strzelone i 4 stracone (co daje nam średnio 1,2 gola na mecz). Drużyny te spotkały się dwukrotnie w zeszłym sezonie... i dwukrotnie padał tam wynik poniżej 2,5 goli. Jak wiemy historia lubi się powtarzać a zarówno jedna jak i druga drużyna preferują defensywny futbol. W dzisiejszym spotkaniu trener gospodarzy Jacek Zieliński nie będzie mógł skorzystać z Łukasza Tupalskiego, Petra Babnicia oraz Pance Kumbeva. W drużynie ŁKS-u nie zobaczymy natomiast dwóch Brazylijczyków Andersona Dourado Ribaisa oraz Jose Paulo Bezerra. W tych okolicznościach najrozsądniejszą opcja na ten mecz wydaje mi się opcja under 2,5 gola po interesującym kursie.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Mi sie wydaje, że dzisiaj może paść więcej niż 2,5 bramki. Osłabienia w drużynie Groclinu nie są jakieś poważne, bo ci gracze nie są raczej podstawowymi zawodnikami. Po awansie do następnej rundy Pucharu UEFA gospodarze są podbudowani psychicznie. Do dobrzej formy z zeszłego sezonu wraca lider drużyny Adrian Sikora. Groclin na pewno mierzy w wyższe cele niż środek tabeli, bo zdecydowanie stać go na więcej. Co do ŁKSu to myślę, że w tym meczu jakoś ich gra nie odmieni sie i będą grali to co od początku sezonu. Jak dla mnie jest to drużyna do spadku w tym sezonie. Po prostu są za słabi w tych rozgrywkach na ekstraklasę. Mój typ na ten mecz to pewna wygrana gospodarzy i to raczej wysokim wynikiem ( 3-0 lub 3-1)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom