>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Ligi Narodów [17-18.11.2020]

Status
Zamknięty.
lukas88 283,2K

lukas88

Forum VIP
Czekałem z typami na składy bo nie wiedziałem jakie będzie podejście Anglików i Belgów do tego spotkania.

Anglia- Islandia
Typ: Anglia strzeli w obu połowach
Kurs: 1,75

Fortuna
6/10


ang.png

Anglicy w silnym zestawieniu z Keanem i Grealishem w pierwszej linii. Islandia to nie jakaś europejska potęga i uważam ze powinniśmy zobaczyć dosć jednostronne ofensywne widowisko. Oba zespoły mecz o pietruszkę więc powinien być ciekawy futbol bez wielkiej presji i dbania o twardą defensywę. Proponuję zatem bramkę Anglików w obu połowach.

--------------------------------------------------------------------------------------

Belgia- Dania
Typ: BTS
Kurs: 1,92
Fortuna

Stawka 6/10

21212.png

Belgowie w solidnym zestawieniu z Lukaku, Mertensem czy De Bruyne. Jednak Duńczycy w ostatnich miesiącach robią furrorę na europejskich boiskach, świetny środek pola z Eriksenem, Hojbergiem i Delaneya robi świetną robotę. Uważam że Belgowie są minimalnym faworytem w tym spotkaniu ale z uwagi na fakt iż jest to spotkanie o pietruszkę nie gram Belgów lecz bramki obu drużyn, gdyż uważam że powinniśmy zobaczyć ciekawe, ofensywne widowisko z obu stron.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Holandia 1:2 (3żk)
Polska powyżej 2,5 kartki, @2,14 Unibet
obie strzela, @1,63 Betsson


Miałem nie ruszać tego spotkania, bo ciężko coś sensownego wybrać po takiej kompromitacji jaką nam zafundowali Polacy w spotkaniu z Włochami, większość gra w stronę Holandii i jest to sensowny wybór, bo raczej goście zgarną komplet punktów, ja jednak tradycyjnie nie zagram przeciwko Polsce. Są już składy, na papierze nie wygląda to źle, fajnie, że od początku wystąpi Płacheta, który jest chyba największym wygranym tego zgrupowania. Atmosfera może i nie jest najlepsza, ale nie wierzę, że Polacy przejdą obok meczu, żeby zagrać przeciwko trenerowi, może trochę naiwnie, ale gra z orzełkiem na piersi zobowiązuje i liczę, że nikt nie odstawi nogi, w końcu reprezentują kraj a nie trenera. Wybrałem typ na powyżej 2,5 kartki naszej reprezentacji właśnie z powodu tego, że liczę, że będą chcieli zmazać choć trochę plamę po niedzielnym "wyczynie". W pierwszym spotkaniu w
Amsterdamie otrzymali 5 żółtych kartek, w kolejnych 4 spotkaniach regularnie po 2 żółte, a w niedzielę, w sumie 3 żółte, w tym dwie Góralskiego co w konsekwencji dało czerwoną. Drugi typ dla lepszego oglądania to obie drużyny strzelą, teoretycznie gorzej niż w niedzielę nie może być, gramy u siebie fakt, że bez kibiców, ale chyba dwóch takich słabych spotkań nie rozegramy i jeżeli nawet przegramy to mam nadzieję, że po walce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Czy ktoś oglądał Ruskich? Oni coś żarli? 5-0 z Serbią, która potrzebowała bramek... dramat powiem, bo liczyłem, że będzie im zależało na 1 miejscu... Szok ten wynik
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Czy ktoś oglądał Ruskich? Oni coś żarli? 5-0 z Serbią, która potrzebowała bramek... dramat powiem, bo liczyłem, że będzie im zależało na 1 miejscu... Szok ten wynik
jak dla mnie to w piękny sposób dogadało się trio Węgry, Rosja, Serbia - wyrolowali Turków na miękko
wszyscy zadowoleni
Węgrzy z awansem, Ruscy bezpieczni, Serbowie się utrzymali
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom