>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Ligi Narodów [17-18.11.2020]

Status
Zamknięty.
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Co Wy piszecie z ta Albania... Nie wystapia w najsliniejszym składzie,
3 podstawowych graczy zabraknie.
Kumbulla obronca Romy z powodu covidu w Romie, Abrashi pilakrz Freiburga za kartki pauzuje, a teraz wczoraj poszło info, że Hysaj ma wirusa.

Do tego w zespole Ormian tez covid.
O Ormianach to pewne info? Wiesz może ilu graczy? Kurcze nie mam zbytnio dostępu do sprawdzonych źródeĺ aby polukać sobie
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
O Ormianach to pewne info? Wiesz może ilu graczy? Kurcze nie mam zbytnio dostępu do sprawdzonych źródeĺ aby polukać sobie
Nie wiem ilu, na stronie Hoffenheim można zobaczyć:
„While on international duty with the Armenian national team, Sargis #Adamyan tested positive for corona virus.”
Jest to na ten moment najwiesza gwiazda Ormian pod nieobecnośćć pilkarza Romy.
 
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Serbia-Rosja typ: over 5,5 żółtych kartek

Co myślicie o kartkach w tym spotkaniu? Serbia cały czas z szansami na utrzymanie w dywizji B (warunek to ich wygrana + wygrana Węgier). Rosja walczy o zwycięstwo w grupie. Obie ekipy będą atakowały bo grają o coś więc żadna nie odstawi nogi. Myślę że kartki się posypią. Bezpieczniej over 4,5.


Kazachstan-Litwa typ: Kazachstan wygra
Tutaj prosta sprawa. Kazachstan wydaję się być lepszą drużyną niż Litwa. Jest to również bezpośredni pojedynek o utrzymanie się w dywizji C. Kazachstan ciężko teren na pewno co działa na ich plus. Myślę, że u siebie przypieczętują utrzymanie. Bezpieczniej polecam podwójną szansę 1-1.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Czy Norwegia po problemach z koronawirusem przysyla dzis do Austrii "druga reprezentacje" doslownie? Patrzac na kursy to tak sie wlasnie dzieje. Ktos sie natknal na informacje?
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Serbia-Rosja typ: over 5,5 żółtych kartek

Co myślicie o kartkach w tym spotkaniu? Serbia cały czas z szansami na utrzymanie w dywizji B (warunek to ich wygrana + wygrana Węgier). Rosja walczy o zwycięstwo w grupie. Obie ekipy będą atakowały bo grają o coś więc żadna nie odstawi nogi. Myślę że kartki się posypią. Bezpieczniej over 4,5.


Kazachstan-Litwa typ: Kazachstan wygra
Tutaj prosta sprawa. Kazachstan wydaję się być lepszą drużyną niż Litwa. Jest to również bezpośredni pojedynek o utrzymanie się w dywizji C. Kazachstan ciężko teren na pewno co działa na ich plus. Myślę, że u siebie przypieczętują utrzymanie. Bezpieczniej polecam podwójną szansę 1-1.
Pamietaj, ze Serbia ma dobre stosunki z Rosją.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Czy Norwegia po problemach z koronawirusem przysyla dzis do Austrii "druga reprezentacje" doslownie? Patrzac na kursy to tak sie wlasnie dzieje. Ktos sie natknal na informacje?
Link poniżej . Jest w nim napisane że nie wiadomo czy nawet skompletują tą jedebastkę. Można śmiało dawać Austrię z handicapem 0:1 lub 0:2. W Norwegii totalne rezerwy zagrają.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Przedwczoraj pojawiło się info, że Norwegowie będą próbować zmontować skład na dzisiejszy mecz, ale nie jest pewne czy im się uda to zrobić.

Ja dziś biorę na tapetę dywizję C, gdzie oprócz meczu Gruzja-Estonia wszystkie pozostałe są o awans lub utrzymanie. Myślę, że warto pograć overy w tych spotkaniach, bo nie powinno być żadnych kalkulacji a kursy są zachęcające.
Grając w 5 spotkaniach over 1.5 w fortunie mamy kurs 6.1 plus bonus 1.14 to nam daje prawie 7. Oczywiście warto też spróbować over 2.5 lub BTS. Ogólnie rzecz biorąc spodziewam się sporej ilości bramek w dniu dzisiejszym w całej Lidze Narodów. Ostatnie kolejki sprzyjają overom, bo z jednej strony większość mecżów jest o stawkę a z drugiej reprezentacje nabrały rytmu. Wszyscy pamiętamy jak to wyglądało po długiej przerwie.
Post automatycznie złączony:

Dziś masóweczka na Holendrow. Ojojoj
Mam nadzieję, że zagrają na zwolnienie Brzęczka. Choć pewnie rudy dalej będzie udawał, że nic się nie dzieje i dalej trzymał to beztalencie na stanowisku a sam Wujo będzie opowiadał te swoje kocopoły, że nie jest źle.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Rozjadą ich jak walec drogowy. W poprzednim meczu dałem na naszych. Ale po tym co pokazali to nie mam wątpliwości kto wygra dzisiejszy mecz. Obejrzałem cały mecz i można wyciągnąć wniosek taki że nasza reprezentacja jest w totalnej rozsypce. Nigdy tak słabo grającej reprezentacji nie widziałem. To jest katastrofa co oni robią w ataku jak i zarówno w obronie. Dno i jeszcze raz dno. Brzęczek musi zostać usunięty ze stanowiska po meczu. Nie widzę innej możliwości. Ale pewno będą trzymać tego nieudacznika. W meczu o punkty on testuje ustawienie . To jest niepoważne podejście do tematu.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Warto mieć na uwadze że Niderlandy dziś nie wyjda najmocniejszym skladem. Kilku podstawowych zawodników ma odpocząć. Zobaczymy godzinę przed spotkaniem jakie będą sklady
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
To czysty win na Holendrów można dać plus handicap na Austrię. To jest dubelek jak się patrzy. Nie wierzę że naszych stać na cokolwiek z takim przeciwnikiem jakim jest Holandia. Nie można w ciągu kilku dni cokolwiek poprawić. Zgranie buduje się w meczach towarzyskich a nie w meczach o punkty. Ten trener musi wylecieć.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Reprezentacja Holandii bez Ryana Babela na ostatni mecz grupowy Ligi Narodów. Zawodnik tureckiego Galatasaray jest zarażony koronawirusem.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Rosja x2
Turcja x2
Ako: 1.96 E efortuna



Mialem juz nie podawać niczego na Lige Narodow, ale jednak wezme delikatną kontre na kurs 7.00, ktory podawalem wyzej.
Poszła wlasnie info, ze w Serbskiej druzynie jest covid i napewno nie zobaczymy 2 podstawowych graczy, dodatkowo wyczytalem, ze podobno Tadic opuscil zgrupowanie, ale to nie jest potwierdzone. Rosja z Serbia ma dobre stosunki, a trzeba napisac, ze oprocz miejsce w grupie goście walczą o miejsce w drugim koszyku losowania na MŚ. Musza ugrac lepszy wynik niż Rumunia z Irlandia dzisiaj.
Jak juz pisalem wyzej na Wegrzech podstawowi gracze powracali do klubow, tutaj Turcy x2 wygladaja naprawde ok. Orban, Gulasci, Szalai, Sallai czy Szaboszlaii.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Hours before today's game, 🇦🇲 rules out 4 players for positive COVID tests.

3 of the 4 players were expected to be starters (striker Adamyan, attacking midfielder Ghazaryan and defender Calisir).
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
To czysty win na Holendrów można dać plus handicap na Austrię. To jest dubelek jak się patrzy. Nie wierzę że naszych stać na cokolwiek z takim przeciwnikiem jakim jest Holandia. Nie można w ciągu kilku dni cokolwiek poprawić. Zgranie buduje się w meczach towarzyskich a nie w meczach o punkty. Ten trener musi wylecieć.
Austria w ostatnim meczu nieźle męczyła konia. Plus chyba o nic nie grają bo chyba nawet przegraną da im pierwsze miejsce.
 
chosen70 135,2K

chosen70

Użytkownik
Polska liczba fauli +14.5 @2.00 Fortuna

Jak wygląda gra naszej reprezentacji chyba nikomu nie muszę opisywać. W meczu z Włochami zaprezentowaliśmy się nijak, miernie, słabo. Trzy dni później przychodzi nam się zmierzyć z Holendrami, którzy prezentują miły dla oka styl gry, tworzą sobie wiele sytuacji podbramkowych. Skłaniam się w tym meczu w stronę fauli Polaków, które w poprzednich meczach Ligi Narodów wyglądały następująco:

14 vs Włochy, 16 vs Bośnia i Hercegowina, 20 vs Włochy, 18 vs BiH, 23 vs Holandia.

Sędzia spotkania będzie Orel Grinfeld z Izraela, który w tym roku poprowadził 6 meczów na tle europejskim. Odgwizdał w nich kolejno: 44, 33, 31, 25, 27, 19 fauli. Uważam, że nasi kadrowicze wielokrotnie będą musieli uciekać się do faulu, aby powstrzymać rywala. Linia +14.5 fauli powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom