>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 9.12.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów przed nami. W kilku grupach dojdzie do niezwykłych pojedynków o awans. Najciekawiej zdecydowanie powinno być na Anfield. Chimeryczny Liverpool podejmie FC Basel. Czy zespół Brendana Rodgersa jest w stanie wygrać ten pojedynek i ostatecznie awansować :?: Ponadto emocji nie zabraknie w Monako czy Lizbonie. Bowiem w tej grupie również nie ma ostatecznych rozstrzygnięć. Zapowiada się arcyciekawy wtorek.
Zapraszamy do wspólnej dyskusji oraz analizy.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Real - Ludogorets 1,14 giełda
Real ma teraz super wielką formę, w LM nie robił prezentów nikomu w ostatnich latach.
Wyniki można sobie sprawdzić zarówno w całej LM jak i ostatnich meczach w u siebie
czy wszystkich rozgrywkach.
W takich meczach Ronaldo może dołączyć do walki o króla strzelców w LM.
Widziałem wszystkie mecze tych ekip w LM i skoro Real mimo problemów w Bułgarii
potrafił wygrać to tu crazy forest nie mają czego szukać.
Dziś Mikołaj był w Barcelonie a w we wtorek będzie w Madrycie bo to nie daleko
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
dx2 248,8K

dx2

Użytkownik
Liverpool-Basel 1 @1.75 ⛔
Jeden z meczow o &quot;wszystko&quot; rozgrywanych we wtorek i srode. Liverpool zawodzi, wygral tylko jeden mecz w fazie grupowej, ale i tak wszyscy licza na magie Anfield Road i ze The Reds jednak awansuja dalej. Bazylea bardzo niewygodne rywal, ale jestesmy na wyspach, a u siebie L&#39;pool moze ograc teoretycznie kazdego przeciwnika. Brendan Rodgers juz tydzien temu, wiedzac ze w Premier League nastapi maraton 3 meczow przed godzina zero i starciem z Bazyela, zapowiedzial ze bedzie oszczedzac Stevena Gerrarda w tym tygodniu. I faktycznie slowa dotrzymal. Stevie G. z Stoke zagral raptem 15 minut, z Leicester zagral caly mecz, wpisal sie na liste strzelcow i byl kluczowym graczem meczu, natomiast w srode ze Sunderlandem Gerrard znowu zagral troszke ponad 20 ostatnich minut. Tu juz nie ma odwrotu, liczy sie tylko zwyciestwo. Czy nadzieje pozostana na Anfield ? Mam wlasnie nadzieje.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
ostatnia kolejka to ostatni raz można polać wodę ;)
Włoskim leniom wystarczy remis, Atletico też nie ma po co szarżować, żeby nie wypuścić 1 miejsca, więc będą grać na remis
Juventus Atletico : remis 3.1
Olympiakos Malmo, odpuszczone

Real jak napisał Szefu to prezent od Mikołaja, jeżeli Grinch nic nie namiesza to wyjdzie, że buki dały lokatę
Turasy z Stambulu zwykle dwa razy nie dostają lania u siebie, więc jadący na Sanchezie Arsenal może mieć znowu zdziwko jak ze Stoke. Galata o nic, Arsenal z marnymi szansami na 1 miejsce w grupie, widzę tu polubowny remis
Galatasray Arsenal remis 3.45
Benfa u siebie rzadko przegrywa w LM, a Bayer to nie jest etatowy killer na wyjazdach gdzie tracą na wartości. Fajne kursy na Orły w opcji remis zwrot,

Benifca 2.14 remis zwrot

Liverpool nie prezentuje się na tyle okazale, by im ufać po takim kursie. Zwłaszcza jak się przypomni thriller z Ludogorets... Basel nie raz już namieszała w LM, więc ostrożnie bym podchodzil i podaruje sobie to spotkanie
Monaco Zenit no bet
Borussia, w LM 180 stopni tego co w Bundesliga, więc u siebie powinni załatwić Fiołki z Brukseli, ale po takim kursie to ja popatrzę z boku
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Olympiakos - Malmoe 1


Gospodarze pokazali w tym sezonie , że na własnym obiekcie są w stanie pokonać prawie każdego ( zwycięstwo z Juventusem i Atletico) . W pierwszym meczu Olympiakos przegrał na wyjeździe z Malmoe , więc teraz jest okazja do rewanżu . W przypadku porażki Olympiakos nie zagra nawet Le . Moim zdaniem gospodarze się zepną w wygrają . Obstawiam tutaj 2:0 lub 3:0.


Real - Ludogorets Real -1

W ostatnich 8 meczach u siebie Real nie przegrał , więc i tutaj nie ma co szukać niespodzianki . Gospodarze w ostatnich swoich 8 meczach tylko raz nie pokryli tego handi . Obstawiam tutaj wynik 4:0 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
ostatnia kolejka to ostatni raz można polać wodę ;)
Włoskim leniom wystarczy remis, Atletico też nie ma po co szarżować, żeby nie wypuścić 1 miejsca, więc będą grać na remis
Juventus Atletico : remis 3.1
Tak, tak, wystarczy im remis, ale Włosi będą walczyć o dwubramkowe zwycięstwo, które da im pierwsze miejsce, co będzie miało duże znaczenie przy losowaniu 1/8.
 
takon 37

takon

Użytkownik
Witam !
Jutro wtorek, liga mistrzów. Mam zamiar zagrać kupon w stsie za 1000 zł. Sam myślę nad liverpoolem i handi realu na - 1.5 , - 2.5 i chciałbym spytać co myślicie o takim ako ? Być może ktoś z forum chce zarobić i uważa, że ma bardziej prawdopodobne typy ode mnie z kursem 2-3, wtedy od wygranej mogę odpalić 2 stówki, najważniejsze żeby był kimś z wysoką reputacją na forum. Także czekam na opinie ????
 
H 902

hank

Użytkownik
Olympiakos u siebie mocny, zagrają z najsłabszym zespołem grupy, ale w meczu o nic, LE to nie żaden rarytas, no po za hiszpańskim czy portugalskimi ekipami, które lubią te rozgrywki, większość traktuje jako zło konieczne. Kto wie czy Grecy będą chcieli grać, a może wyjdą z założenia, że jest im to niepotrzebne. W meczu o &quot;nic&quot; 1.3 na grecki klub to jak tykająca bomba
Malmo 9.2
Olympiakos przy porażce Juve wychodzi z grupy, jeśli oczywiście sam wygra.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Juventus - Atletico
Typy:
0-0 HT @2.50 Unibet (1.63 w betssonie/betsafe ???? ) ✅✅
0-0 FT @7.50 Unibet (5.40 w betssonie/betsafe ) ✅✅✅ bank rozbity.
Trzeba przyznać, że małe kursy na te typy, ale buki wiedzą co się święci. Pierwszy mecz tych drużyn pokazał jak wyrównany może być pojedynek, jeśli obie drużyny posiadają bardzo mocne formacje defensywne. Niemal zero sytuacji, strzałów. Dużo walki, szachów, Atletico wtenczas spięte, bo po porażce z Olympiakosem nie mogli sobie pozwolić na drugą wpadkę, ale Juventus był dobrze zdyscyplinowany taktycznie, ale ostatecznie wpadł jakiś gol po pierwszej groźnej akcji w 74`. Tutaj role się odwrócą. Atletico nie musi wygrać, będą czekać tylko na kontry, będą robić to co lubią najbardziej, czyli przeszkadzanie rywalowi. Królewskich w ten sposób rozgryźli już niemal w 100%, Juve będzie łatwiej. Drużyna z Włoch też nie może szarżować, bowiem strata bramki może ich kosztować brakiem awansu do kolejnej fazy, bo to że Olympiakos wygra to nie ma co się obawiać. Wygrana dwoma bramkami? Chyba ktoś na głowę upadł, jeśli myśli o takim scenariuszu. Juventus będzie miał problem ze strzeleniem czegokolwiek, Atletico również na wyjazdach nie porywa jeśli chodzi o ofensywę. By ich zaskoczyć, trzeba zagrać jak Olympiakos, czy Valencia lub Sociedad. Bez kompleksów od pierwszych minut , do tego trochę szczęścia i atakować większą ilością zawodników, na co Juve nie może sobie pozwolić. W defensywie Rojiblancos podwajają, właściwie każdy walczy zawodnik walczy w defensywie. Nie będzie wysokiego pressingu, ale na własnej połowie ciężko będzie gospodarzom stworzyć jakieś sytuacje, gdy rywal będzie miał nawet całą jedenastkę. Do HT niemal pewniak - jeśli wyłączymy karne i jakieś rykoszety to się o to nie martwię.

Olympiakos - Malmoe

Typ: Olympiakos do HT @1.89 Unibet ✅✅
Grecy już od początku muszą zaatakować i słuchać co się dzieje w Turynie. U siebie pokonali i Juve i Atletico, teraz czas na najgorszą drużynę Malmo, którzy na wyjazdach grają słabo, co odrabiają grą na własnym boisku. Jako, że we Włoszech stawiam, że długo się będzie utrzymywał remis, to sądzę, że gospodarze szybko wyjdą na prowadzenie i czekać na cud we Włoszech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
S 10

sardyn16

Użytkownik
Liverpool-Basel X2 2,1
Ja liczę na jakąś niespodziankę i odpadnięcie Liverpoolu z LM. Niby w lidze ostatnio w końcu przestali przegrywać ale moim zdaniem to jeszcze nie to a szwajcarzy na pewno są w lepszej formie po serii zwycięstw ligowych i myślę że ich morale w tym meczu będą dużo większe.
Borussia-Anderlecht strzeli drużyna gości? NIE 2,35

Stawiam w tym meczu na to, że drużyna gości nie strzeli bramki.
Gospodarze chcą zdobyć w tym meczu komplet punktów, żeby spokojnie awansować z pierwszego miejsca w grupie i mają na to bardzo duże szanse, więc powinni ustrzec się błędów i pewnie wygrać te mecz do 0 tak jak to zrobili w pierwszym meczu ogrywając Anderlecht 3:0.
Drużyna gości już nie ma szans na awans do dalszej fazy rozgrywek LM, natomiast awans do LE z trzeciego miejsca ma już zapewniony i tak naprawdę już w tym meczu nic nie musi.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Liverpool - Basel
Mecz o życie dla obu ekip. Stawiam na bramki z obu stron. Liverpool musi atakować od początku a Bazylea jeśli w ogóle nie trafi do siatki to najprawdopodobniej nie awansuje. Osobiście przestrzegam przed stawianiem klasycznej &quot;1&quot;. Jak dla mnie to nic pewnego. Moim zdaniem goście mają na ten moment lepszy atak. Oczywiście nie mam tu na myśli ligi szwajcarskiej gdzie leją praktycznie wszystkich po kolei ale w LM także mają większy dorobek niż wyspiarze. Fakt, że Szwajcarzy nie potrafią grać na wyjazdach. Polegli nawet z Ludogorcem ale potrafili strzelić nawet bramkę na Santago Bernabeu więc powinno im się udać to także i na Anfield, gdzie defensywa gospodarzy przechodzi głęboki kryzys.
PS
Czy tylko ja widzę tu analogię do sytuacji z sezonu 2011/2012 kiedy to Bazel jechał w ostatniej kolejce na Old Trafford by walczyć o awans z Man Utd? ;)

Mój typ:
BTS - TAK

Kurs: 1,69 toto-mix
✅✅✅ :browar565:
Przyznam, było nerwowo.

Galatasaray - Arsenal

Arsenal żeby być rozstawiony w losowaniu musi albo wygrać i liczyć na porażkę BVB albo liczyć na remis Niemców ale wtedy &quot;Kanonierzy&quot; musieliby bardzo wysoko wygrać z Galatą. Praktycznie więc szans na wygranie grupy nie ma ale potencjał w ataku nadal jest spory. Spodziewam się tu wielu bramek i to z obu stron. Obrona Turków to jedna z najgorszych defensyw w całej LM. To samo z resztą z ofensywą. Paradoksalnie to powinno dać napastnikom dodatkowego kopa żeby poprawić tą haniebną statystykę (w pięciu meczach 3 bramki) i godnie pożegnać się z rozgrywkami. Dlatego moim zdaniem 1 bramka może nie dać Anglikom tak potrzebnego zwycięstwa. Welbeck i Sanchez powinni postarać się by dorobek Arsenalu w tym meczu nie był nadto skromny.
Mój typ:
Arsenal LB 1,5
WIĘCEJ 1,9 toto-mix ????
Poszło łatwo i przyjemnie. Wystarczył ledwie kwadrans.


 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rafu 247

rafu

Użytkownik
Ja juz dzisiaj pobieram Basel +1 po kursie 2.10 z betssona.
Moim zdaniem to jest niesamowity prezent od bukmacherow. Oczywiscie pewnie niewiele osob z tego skorzysta i wiecej osob postawi na Liverpool po marnym kursie, liczac, ze The Reds potraktuja kwestie zycia i smierci powaznie. I moze i potraktuja, ale sklad jakim dysponuje Liverpool nie pozwoli im na pokonanie Bazylei. Kazdy kto oglada PL i Liverpool, wie o czym mowie. The Reds sa beznadziejni, zero pomyslu na gre - wychodza zenujace transfery Rodgersa. Tak naprawde na gre w Liverpoolu na chwile obecna zasluguja tylko Sterling i Henderson. Ogolnie ich gra nie trzyma sie kupy, a Bazylea to fajny, ciekawy zespol, ktory bezproblemowo powinien poradzic sobie z Liverpoolem, nawet na Anfield. Widac bylo w poprzednim meczu z Realem, ze im bardzo zalezy. Co jak co, ale przez polowe meczu to oni cisneli krolewskich. Nawet Ancelotti byl po meczu pod wrazeniem Szwajcarow, stwierdzajac, ze sa oni zespolem lepszym niz Liverpool i gralo im sie z nimi duzo trudniej niz z The Reds. Osobiscie pogram tez bezposrednio na Basel po kursie 5 za drobne, bo widze tutaj naprawde duze value.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jednak odpuszczę polowanie na grubą niespodziankę w Pireusie, Grecy faktycznie mogą wierzyć do końca i odjechać Malmo, bo u siebie przyzwyczaili do pewnego wysokiego poziomu, ale po takim kursie na pewno nie zamierzam się w to pchać
P.S. Dzisiaj śniło mi się, że Basel prowadziło 2-0 z Liverpooolem, ale podobno sny interpretuje się na odwrót ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Liverpool - Basel
typ:2
5.25
Bet365

Jutro na Anfield gospodarze prawdopodobnie rozegrają swój ostatni mecz w tym sezonie w tej edycji Champions League, Nadszedł czas na upokorzenie na które w pełni zasługuje zespół gospodarzy. Zacznijmy od tego że oczywiście Liverpool gra u siebie, ma Gerrarda,Sterlinga itp., Anfield,magia itd. Mimo to seria czterech porażek z rzędu czy stracona wygrana w derbach z Evertonem w ostatnich minutach dobitnie pokazują że jeśli piłkarze Liverpoolu mieliby coś z siebie jutro wykrzesać to chciałbym wiedzieć niby co to takiego jest? 31.08 Liverpool pokonał na wyjeździe Tottenham, od tamtej pory raz zdarzyło się żeby Liverpool pewnie i przekonująco ograł rywala różnicą co najmniej dwóch bramek, tydzień temu ograli ostatni zespół ligi Leicester 3:1. Kompromitacje z kolei można wymieniać i wymieniać, 1:3 z Crystal Palace, 1:3 z West Ham, remis z Ludogorcem. Gdyby wtedy wygrali na terenie Bułgarów mieliby punkt przewagi nad Basel i to oni byli by panami sytuacji. Jednak tak nie jest, goście,liderzy Szwajcarskiej Super League mogą postawić autobus i nastawić się na kontry i czekać na to co zrobią gospodarze. To podopieczni Brendana Rodgersa będą musieli jutro zakasać rękawy i zrobić wszystko żeby odwrócić złą kartę. Wyeliminowanie Manchesteru United w lidze mistrzów i to już w fazie grupowej czy ogranie Chelsea gdy ta jeszcze nie miała zapewnionego awansu do 1/8 finału zaledwie rok temu. Sukcesy Basel w lidze mistrzów przeciwko angielskim zespołom są niesamowite, a udało im się to osiągnąć gdy wyżej wymienione zespoły nie grały takiej padaczki jaką gra teraz Liverpool.
Rodgers nie ma napastnika, trzeba to przyznać, ani Lambert ani Balotelli nie są w stanie zastąpić Sturridge&#39;a a Sterling czy Gerrard też rewelacyjnie nie grają w tym sezonie. Pokonanie Liverpoolu nie jest na pewno takie trudne jak wskazuje na to kurs, gospodarze muszą, nerwy mogą puścić w każdej chwili komukolwiek w tej drużynie i czerwona kartka może paść dosyć szybko, będą naciskać na Basel ale Szwajcarów zadowala remis, więc jak już raz napisałem,to oni są panami sytuacji i to oni jutro mogą zszokować całą Anglie wyrzucając wicemistrza kraju z rozgrywek już w fazie grupowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Grac45 56,2K

Grac45

Forum VIP
Monaco - Zenit
Jeden z tych meczów, gdzie o awansie decyduje bezpośredni ostatni mecz. Typowy no bet do stawiania na jakąkolwiek z drużyn, być może znajdą się ludzie co dalej rok w rok wierzą w potęgę gazpromu i wielkiego tuza jakim miał być Zenit a tu co edycje to słabsze wyniki. Co do Monaco zespół z 7 punktami i ze zdobyczą 2 bramek w 5 meczach, hardkorowo. Powiedzmy, że jak zrobią jutro kolejne 0-0 i tym samym awansują przejdą do historii jako zespół, który ma awans z najmniejszą liczbą bramek. Zawsze to jakieś osiągnięcie i tak i tak. :cool:
Jak już wspomniałem jest to mecz o awans z tym, że to Zenit jest w gorszej sytuacji wyjściowej bo musi w Księstwie zgarnąć 3 punkty. Każdy scenariusz meczu i wynik meczu będzie otwartą niczym nasze nowe autostrady do pokazywania kartek. Sędziuje &quot;no-name&quot; ze Słowenii a co za tym idzie przy tak ciężko gatunkowym meczu i sam może się zagotować. Piłkarze nie będą kalkulować, żółte kartki schodzą na tor boczny, liczy się tylko awans a ewentualne ubytki i absencje w następnej rudzie będą zmartwieniem dopiero po meczu.
Gruby over kartkowy, i czekam na propozycje od buków bo na razie jeszcze nic nie ma, nawet u ziemniaków trzeba czekać

over 5,5 kartki 2,05 ⛔
bet365

Liverpool - Basel
Podobnie jak wyżej opisany mecz i ten jest o &quot;wszystko albo o Ligę Europy&quot; i tutaj scenariusz z sypaniem kartek powinien spokojnie być do zrealizowania choć ja nie mam takiego przekonania do sędziego Kuipersa z Holandii, doświadczony sędzia na arenie europejskiej odpowiednio zawiesi wysoko poprzeczkę i nie będzie od pierwszego faulu szastać kartkami. Ostatni mecz co prowadził, który oglądałem był pomiędzy Włochami a Chorwacją gdzie i fauli i łokci i różnorakiej prowokacji nie brakowało dał tylko skromną liczbę 3 kartek.
Widzę ruch na forum w jedną stronę, wszystkie bety przeciwko Liverpoolowi i nie ma się co dziwić. Basel to nie byle szczoch, który awansował raz jedyny i pisze kartę historii na lata. Szwajcarzy rok w rok udowadniają jaki posiadają potencjał w szkoleniu młodzieży i wyszukiwania talentów. Rok temu podbili Stamford Bridge to tym bardziej mogą powtórzyć to na Anfild. Liverpool i bez kontuzjowanego od dawien dawna Sturridge&#39;a i bez Ballotelego w ataku ze starym za pyziałym Lambertem, to nie może się udać nie ma prawa przynajmniej. Jeden szybki, bez szału Sterling nie pociągnie The Reds.
Oprócz DNB na Szwajcarów najmocniej wchodzę w ich bramkę po bardzo atrakcyjnym kursie. Jeśli Ludogoretz na przestrzeni dwu meczu z Anglikami strzela 3 bramki czy też drwale z Palace zdobywają tą samą liczbę bramek i to w jednym meczu to Basel przy tych faktach jest pewniakiem do zdobycia jednej bramki.
Basel strzeli bramkę 1,50 ✅
bet365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liverpool - Basel
Basel +1 AH ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 1/10 ✅
Basel DNB ::: 3,50 ::: Bet365 ::: 1/10 ▶
Basel lub remis ::: 2,05 ::: Bet365 ::: 1/10 ✅
Liverpool gra o zwycięstwo, bo tylko 3 punkty premiują ich do następnej fazy pucharowej, czyli będą musieli się otworzyć by wbić gola Szwajcarom. Jak znam życie to im bardziej coś się chce, tym większa jest presja, stres i z reguły jest odwrotnie od wytyczonych założeń. Anfield ma wspaniałą historię, ale jutro większe szanse daje gościom.
Po pierwsze kurs na gospodarzy uważam za mocno zaniżony, przecież &quot;The Reds&quot; grają w tym sezonie przeciętnie, w lidze krajowej słabo, w Champions League podobnie. Naprawdę oni nie mają czym straszyć, 1:3 z ostatnim w tabeli Leicester kompletnie mnie nie przekonuje. Pomimo, że od 4 meczów nie przegrali, to jednak nie jest to żadna chluba, bo poziom rywali nie był najwyższy. Remis 2:2 z Ludogorets, 1:0 z 13 Stoke City czy ostatni remis 0:0 z 14 Sunderlandem to nie są oszałamiające wyniki. To nie jest Liverpool z poprzedniego sezonu!
Basel to ekipa która kiedyś pokonał Chelsea na Stamford Bridge czy remisowała parę lat temu z United 3:3. Mocno overowa drużyna, w końcu to Szwajcarzy gdzie pada dość dużo bramek w porównaniu z innymi ligami w Europie. Oni powinni co prawda awansować już wcześniej, ale np. czerwona kartka w 18 minucie z Bułgarami i strata gola w 90 minucie na pewno ich zabolała. Jutro nie zdziwcie się jak Basel wejdzie z handicapem.
Wynik: 1:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,7K

root

Użytkownik
Liverpool - Basel x2 2.05 bet365 ✅ 1-1 ✅
Widzę, że tutaj już wiele osób poleca typy w kierunku Basel, ja również to czynię, gdyż jak wiadomo Szwajcarska drużyna, to jest najbardziej niewygodny rywal dla Angielskich zespołów!
Od lat, zawsze skazywani na pożarcie, udowadniają, że &quot;Dawid&quot; może wygrywać z przysłowiowym &quot;Goliatem&quot; nie inaczej według mnie będzie tym razem, Szwajcarom wystarcza remis, dlatego x2 to najrozsądniejsza opcja, Liverpool jest w dołku, nie gra nic, grałem na nich z Ludogoretsem i się mocno zawiodłem, według mnie, właśnie ten minimalizm z tamtego meczu zostanie ukarany odpadnięciem z Ligi Mistrzów, Liverpoolowi zostanie walka w LE, gdzie kto wie czy na wiosnę nie będą już w lepszej formie i nie powalczą nawet o zwycięstwo w tym mniejszym pucharze, gdzie wiadomo nagroda od tego sezonu jest warta gry na maksa, a szanse na wygraną LE Liverpool ma znacznie większe, niż na zajęcie miejsca w top 4 Premier League.
edit:
Za wygranie Ligi Europy od tego sezonu nagrodą jest oczywiście awans do Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie, czyli zespół który wygra Ligę Europy w sezonie 2014/15, uzyskuje dzięki temu awans do Ligi Mistrzów w sezonie 2015/16.
Monaco - Zenit X 3.30 bet365 ⛔ 2-0 ⛔
W pierwszym meczu, pomiędzy zespołami których szkoleniowcami są Portugalczycy, mieliśmy remis, czy teraz będzie podobnie? według mnie tak, gospodarzom do awansu wystarcza remis i będą zapewne skupieni na obronie tego wyniku i grze bardziej z kontry, niż na atakowaniu, co zapewne będzie czynił Zenit, dlatego dla ostrożniejszych polecam tutaj ✅ 1x po kursie 1.42 w bet35 ✅, bo nie widzę tutaj zwycięstwa Rosyjskiego zespołu, obie drużyny są na podobnym poziomie, a wszystko pod kontrolą ma drużyna reprezentująca Ligue 1, są wyżej, mają 1 punkt więcej, remis oznacza awans, a więc może się zdarzyć według mnie, że wyprowadzą skuteczną kontrę i nawet wygrają, ale po prostu najpewniejszy wydaje mi się tutaj remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
⚽ Liverpool - Basel
Typ: Liverpool
Kurs: 1,72 ⛔
Bukmacher: Betclic

Liverpool u siebie jest w stanie dokonać rzeczy wielkich. Tak naprawdę wystarczy wygrać i przepchnąć ten awans dalej. Grają słabo, ale jutro pokażą wszystko co najlepsze. Wierzę w to. Zbyt dużo było tych upokorzeń, by teraz poddać mecz i wywiesić białą flagę. YNWA!

⚽ Real - Ludogorets
Typ: Pierwszy gol padnie w minutach 1-15 ⛔
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betclic

Królewscy mają klarowną sytuację, wychodzą z pierwszego miejsca, ale oni u siebie nie odpuszczą. Wycisną ostatnie krople potu z ludzi z lasu, a nakręcona machina ustrzeli kilka bramek. W powietrzu czuć zapach kolejnego hattricka. Mało doświadczona drużyna gości przychodząc do takiej świątyni futbolu nie będzie wiedziała na którą bramkę ma atakować. Szybkie KO jest możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
GALATASATY - ARSENAL 1 DNB @ 2.10

1. Patrząc po składzie wystawionym na ten mecz po stronie Arsenalu widać, że Wenger odpuszcza ten mecz i mimo buńczucznych zapowiedzi o przełamaniu nie ma mowy o graniu na 100% po stronie Kanonierów. Ostatnia porażka ze Stoke &#39;umocniła&#39; Arsenal poza zespołami walczącymi o LM i nie wierzę, że ten mecz będzie jakimś ważnym, szczególnie, że szanse na pierwsze miejsce w grupie są iluzoryczne (tylko wygrana przy porażce Borrusii).

2. Gospodarze od czasu zmiany trenera grają bardzo dobrze. Trzy zwycięstwa w lidze tureckiej i widać, że atmosfera się wyklarowała. Wszystko wróciło do normy i mimo, że ten mecz jest meczem o pietruszkę jeśli chodzi o układ w tabeli to na pewno Galata u siebie powinna pokazać zęby. W końcu w tej edycji LM zdobyli zaledwie punkt!

JUVENTUS - ATLETICO X @ 3.15, UNDER 2.5 @ 1.52

Po ostatnim sezonie, kiedy to Juve odpadło z LM nie chce mi się wierzyć, że dziś rzucą się na Atletico i za wszelką cenę będą chcieli wygrać dwoma bramkami. Sytuacja jest dość klarowna:
1. Olympiakos swój mecz pewnie wygra więc włosi nie mogą ryzykować porażki.
2. Atletico jest mocne i każdy to wie, ryzykowanie w meczu z nimi może się skończyć porażką.
3. Brak awansu Juve byłby wręcz sensacją, której drugi raz pod rząd na pewno w Turynie nie chcą.

LIVERPOOL - SUNDERLAND NO BET

Ciężki mecz. Wiele osób pisze, że Liverpool w dołku, że z Basel im ciężko idzie itd. To fakt, jednak jest pewien ważny faktor w tej sprawie: dla Liverpoolu Liga Mistrzów jest ostatnią deską uratowania sezonu. Obecnie mają sporą stratę do czołówki tabeli i jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, że włączą się do walki o czołowe miejsca, szczególnie, że do czołówki aspirują m.in. Arsenal i Tottenham, a pierwsze 3 miejsca są praktycznie poza zasięgiem.

Liverpool trochę jakby odpuścił ostatnie spotkanie z Sunderlandem. Mecz był nudny i wg mnie zawodnicy Liverpoolu byli już myślami przy dzisiejszym spotkaniu. Osobiście nie gram tego meczu ale jakbym miał obstawić to chyba jednak typowałbym na gospodarzy, szczególnie, że kursy w granicach 1.80 są pokaźne.

MONACO - ZENIT UNDER 2.5 @ 1.54

Co tu dużo mówić: mecz o awans. Podejrzewam dużo walki, nerwowości, może czerwo jakieś. Brzydką grę, kopanie, grę na czas, wybijanie piłek. Tak się często gra, gdy stawka jest tego warta.
Monaco 5/5 undery, Zenit 4/5. Nie widzę nic, co mogłoby wskazywać na przełamanie. Wg mnie gra będzie brzydka i dopiero pod koniec meczu Zenit zaryzykuje.
Monaco strzeliło w tej edycji LM 2 (dwie) bramki więc nie podejrzewam ich o jakieś szybki strzelanie (obie bramki w drugiej połowie) więc pewnie zechcą zagrać na zero z tyłu i kontry.
Zenit na pewno się nie otworzy od początku, bo byłoby to bez sensu. Jedna bramka może zadecydować i wg mnie tak będzie. 1:0 ale nie wiem, w którą stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom