>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (8.12.2015) - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów przed nami. We wtorek najciekawiej zapowiada się mecz w Wolfsburgu. Niemcy zagrają z Manchesterem United. Czerwone Diabły najprawdopodobniej muszą wygrać, o ile PSV zrobi to samo przeciwko CSKA. Ponadto interesująco powinno być w Lizbonie, gdzie Benfica zagra z Atletico.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 44

patryk912

Użytkownik
Spotkanie: PSV - CSKA
Typ: PSV
Kurs: 1.95
Buk: Bet365

Kursy lecą do góry więc może i warto jeszcze przeczekać i pograć coś na live. Jednak ja pobieram taki kurs ponieważ uważam go za spore Value, PSV w świetnej formie natomiast CSKA w dołku. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami wygrali piłkarze z CSKA, którzy i tak nie mają szans na awans i śmiem powątpiewać w to że przeciwstawią się ekipie z Holandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 91

mateo843

Użytkownik
Benfica - Atletico Madryt 1:2
Typ : Benfica +1,5 / Kurs : 1,25 / Unibet ✅✅✅
Typ : Under 2,5 / Kurs : 1,54 / Unibet ⛔⛔⛔

Ciekawy mecz się szykuje, aż sam jestem ciekawy wyniku. Mecz o pierwsze miejsce w grupie w lepszej sytuacji gospodarze, którzy wygrali jeden mecz z drużyną z Hiszpanii (mam rację ?, jeśli ma się tyle samo punktów, liczą się mecze bezpośrednie, jeśli nie to niech mnie ktoś poprawi ), wystarczy im remis i zajmą pierwsze miejsce.

Atletico dawno nie przegrało, nie gromi rywali, ale gra bardzo skutecznie, ale szczerze czy miała ona ostatnio ciężkiego rywala, od meczu z Realem u siebie na początku października, od tego czasu 3 mecze w LM, dwa u siebie wygrane z Astaną 4:0 i Galatasaray 2:0 i mecz wyjazdowy z Astaną zremisowany 0-0, drużyna z Madrytu ma bardzo dobrą obronę, tylko sześć bramek straconych w lidzę i tylko dwie w LM.

Drużyna z Portugalii w tym sezonie tylko dwie porażki u siebie, obie ze Sportingiem. Przypomnijmy sobie że w pierwszym meczu, to Benfica ograła drużynę z Madrytu 1:2. Dziwią mnie tak wysokie kursy na Benfice 2,9-3,2. Dałbym w tym meczu 50/50, dzięki atutowi swojego boiska, więcej szans daje drużynie z Portugali, ale to może być wyrównane spotkanie, ewentualnie za drobne zwycięstwo Benficki jako singiel. Jeżeli nawet to Atletico wygra nie spodziewam się wygranej dwoma golami, max jednym.



PSV - CSKA 1:0
Typ : PSV / Kurs : 1,91 / Bet365 ✅✅✅
Typ : PSV(-1) / Kurs : 2,50 / Bet365 ZWROT
Typ : PSV(-1,5) / Kurs : 3,20 / Bet365 ⛔⛔⛔

PSV, drużyna której na wyjedzie zdarzają się wpadki, ale u siebie to jest już porządny zespół, ograł Manchester i Wolfsburg(jeszcze przed ich tym kryzysem, który teraz mają), i ostatnio zremisował z Manchesterm na ich stadionie, ten cenny punkt, może nie tyle ten jeden punkt, co uniemożliwienie zdobycia kompletu punktów Czerwonym Diabłom. Dzięki temu remisowi, wszystko jest w rękach drużyny z Holandii, to proste wygrywają to awansują, nie będą musieli patrzeć na wynik z drugiego meczu w tej grupie. Świetnie trafi bo CSKA ostatnio w kryzysie, drużyna z Moskwy przy ewentualnym zwycięstwie, wskakuje na trzecie miejsce, ale szanse są na to nikłe. Gospodarze w tym sezonie u siebie nie przegrali ani jednego meczu, tylko jeden remis i aż dziewięć zwycięstw, te kursy zbyt mocno kuszą.

W drużynie PSV, kontuzji najważniejszych graczy niema, więc nie powinniśmy zobaczyć we wtorek niespodzianki.



Manchester City - Borussia Monchengladbach 4:2
Typ : Borussia (+1,5) / Kurs : 1,48 / Bet365 ⛔⛔⛔
Typ : Borussia (+1) / Kurs : 1,80 / Bet365 ⛔⛔⛔
Typ : X2 / Kurs : 2,30 / Bet365 ⛔⛔⛔
Typ : Borrusia DNB / Kurs : 3,75 / Bet365 ⛔⛔⛔

Edit /
Do Przerwy szło świetnie, i nagle w 5 minut tracą 3 bramki, lekkie rozczarowanie, szczególnie że Sevila ograła Juve :razz:

Bardzo ciekawe spotkanie, sprawa awansu rozstrzygnięta, ale walka o 3 miejsce nadal trwa. W drugim spotkaniu Sevilla zagra z Juventusem u siebie, oczywiście wiadomo Sevilla w bardzo słabej dyspozycji, szanse na wygranie nikłe, ale będą grać u siebie, niewiadomo jak Juventus zagra ten ostatni mecz, bo awans już jest. Więc Borussia powinna zagrać tutaj o trzy punkty, kto wie jakby się losy grupy ułożyły gdyby goście od początku sezonu prezentowali taki poziom jak teraz, wygrana 3:1 z Bayerenem ostatnio u siebie, w LM dwa remisy z Juve i pewna wygrana z Sevilla. City w dołku i nie spodziewam się po nich fajerwerków, szanse na pierwsze miejsce bardzo nikłe, więc nie oczekuję po graczach gospodarzy jakiegoś większego zaangażowania w tym meczu.

Pierwsze dwa typy dość bezpieczne, jeżeli już City miałoby to wygrać, nie spodziewam się jakiegoś pogromy z ich strony.
Dwa pozostałe już trochę ryzykowniej, ale jeżeli Borussia zagra na 100% swoich możliwości, bo widać że są w formie, to mogą wykorzystać gorszy okres Manchesteru i mogą się w dobrym stylu pożegnać z LM.


Inne :

Real Madryt - Malmo

Nigdzie jeszcze nie znalazłem, chociaż jakoś wykwitnie nie szukał, zakładów na bramki Benzemy albo Ronaldo, ciekawe jakie będą kursy, bo Real powinien u siebie się trochę zabawić z Szwedami, w takim meczu Cristiano powinien coś ustrzelić. Oczywiście jak Cristiano/Benzema wyjdą w pierwszym składzie, bo kursy na HA nie przekonują mnie zbytnio.

Edit /
Cristiano - 4
Benzema - 3

:razz:


Wolfsburg - Manchester Utd

Wielka niewiadoma, to goście musza wygrać, tzn jeśli PSV przegrałoby to również i Manchester może przegrać, ale nie oszukujmy się taki scenariusz jest mało prawdopodobny. Mecz który najlepiej obserwować na livie, zobaczyć jak obie drużyny będą grały. Jeszcze miesiąc temu, bym w ciemno typował wilki, ale teraz. Hmm, ciężki wybór. Może under 2,5 po 1,70-1,80⛔, dość prawdopodobne, ale jednak lepiej odpuścić ten mecz, jedni jak i drudzy nie odpuszczą, szybki gol Wolfsburga i Manchester będzie musiał ruszyć do przodu z całą siłą, albo nawet w przypadku remisu jak dotrą do nich informacje że PSV wygrywa, no nie zbyt ryzykowne spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Psv - Cska
Jesli Jutro wygra cska to oprócz prmi za wygrana, zajmą 3 miejsce premiowane grą w LE więc nie mozna powiedziec ze o nic nie waalcza. ostatnia kolejka, kazdy o cos gra, więc ja bym sie za bardzo na undery nie nastawial
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Nigdzie jeszcze nie znalazłem, chociaż jakoś wykwitnie nie szukał, zakładów na bramki Benzemy albo Ronaldo, ciekawe jakie będą kursy, bo Real powinien u siebie się trochę zabawić z Szwedami, w takim meczu Cristiano powinien coś ustrzelić.
Ronaldo @1.25- 2gole+ @2.0
[email protected] 2gole+ @2.87
[email protected] [email protected]
Ciekaw jestem co sądzicie o meczu City-BorussiaM.
Manchester lekki dołek, ostatnie pięć spotkań( Liga+LM) to 1-1-3 br 4:8.
BM ostatni mecz przegrało 30.09 właśnie z MC ale trzeba pamiętać że był to jeszcze ten okres słabszej ogólnie gry Borussii, od tamtej pory w Bundeslidze + LM rozegrali 11 meczy z bilansem 7-4-0 a na rozkładzie mają Schalke,Wolfsburg,Sevillę czy ostatnio Bayern. Z drugiej strony aż siedem z tych spotkań rozegrali u siebie, ja się będę jednak skłaniał ku X2 ,może nawet czystej 2(@5.25), zależy jakie wieści z zespołów wyszperam w internetach, bo jednak niewiadomych jest kilka. MC awans ma zapewniony więc jaka będzie mobilizacja i skład. Czy BM zależy na LE ,zepną się żeby mieć pewny awans czy odpuszczą , na zasadzie zagramy tam - super, Sevilla nas wyprzedzi - też dobrze, skupiamy się na lidze i następnym meczu z Leverkusen.
Niezłą opcją na tą chwilę wydają się:
Borussia(+0.75) @ 2.05
Borussia DC @ 2.25
Borussia DNB @ 3.35
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Na wtorek i środę zagram AKO 5 spotkań. Wtorkowe typy to:
Manchester City - Borussia Moenchengladbach
Borussia powyżej 0,5 gola @1,36
4:2 ✅
City jak to zostało napisane przez @CzarnaOspa w dołku. W weekend przegrali ze Stoke 0:2. Nie za dobrze im szło, dobrze dysponowani Arnautovic, Krkic oraz Shaquiri ładnie namieszali pod bramką City. W ostatnich 10 meczach na wszystkich frontach, tylko w dwóch zachowali czyste konto (Manchester United i Aston Villa w Premier League). Liczę też na wyraźną zwyżkę formy Borussi, która w miniony weekend pokonała Bayern tracący dopiero 5 raz punkty w tym sezonie. Niemiecki klub walczy jeszce o Ligę Europy, City już zapewniło sobie awans, także myślę, że Borussia wykorzysta niecałkowitą koncentrację City i zdobędzie przynajmniej jedną bramkę, gdyż przy remisie Borussi i zwycięstwie Sevilli, to niemiecka drużyna odpadnie z europejskich pucharów.
Sevilla - Juventus
Sevilla powyżej 0,5 gola @1,27
1:0 ✅
Tu również oczekuję od hiszpańskiej drużyny walki do końcowych minut o Ligę Europy. W fazie grupowej andaluzyjczycy strzelali w każdym meczu prócz... no właśnie Juventusowi w Turynie - 2:0. Mimo tego, liczę że hiszpańskiej piłce zależy na europejskich pucharach, a zwłaszcza Sevilli, która Puchar UEFA lub Ligę Europy wygrywała juz czterokrotnie (co jest rekordem) oraz Superpuchar UEFA. Sevilla ostatni raz nie strzeliła u siebie bramki w meczu z Atletico Madryt, który odbył się 30 sierpnia, czyli już ponad dwa miesiące temu.
Real Madryt - Malmo FF
Gol przed 14:59? NIE @1,59
12&#39; ⛔
Real w ostatnim meczu u siebie podejmuje Malmo FF, które zachowuje jeszcze iluzoryczne szanse na awans do Ligi Europy, jednak musi przynajmniej zremisować na Bernabeu przy korzystnym dla nich wyniku w Paryżu pomiędzy PSG a Shakhtarem. Malmo traciło bramki w pierwszym kwadransie gry tylko z PSG. Drużyna Realu musi się (jeśli chodzi o nich) rozpędzać dosyć długo, żeby zdobyć pierwszą bramkę. Spadek formy oraz słabsza gra w ostatnim okresie Realu spowodowała, że wyszukałem taki właśnie zakład, który przy kursie @1,59 daje duze pole popisu.
Wszystkie kursy z Unibetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Real Madryt vs. Malmo
Typ: HT/FT: Real/Real - 1.42/unibet ✅✅✅ 3:0/8:0 izzi

Ale nam się unibet zagalopował z tym kursem! Średnio buki oferują nam 1.30 na to zdarzenia a nawet betsson daje 1.12! Także to co dał unibet wydaję się fajną promocją. Wiadomo, że lepiej coś do tego dołożyć i grać dubelka jednak ja zagram to na singlu trochę wyższą stawką aby nadrobić Barcelone z weekendu a także zapewnić sobie bonus w unibecie. Ale teraz o samym typie.
Real przystępuję do tego spotkania z pewnym pierwszym miejscem w grupie a także wiadomością, że przez głupotę odpadł z Pucharu Króla. W sobotę pokazali sportową złość i naprawdę zagrali fantastyczną pierwszą połowę z Getafe gdzie prowadzili 4-0. Plotki wokół transferu Lewego do Realu strasznie zmotywowały Benzemę, który zagrał fantastyczne spotkanie i zdobył dwa gole w ciągu pierwszych 16 minut. Dzięki remisowi Barcelony tracą oni do nich tylko 4 pkt i marzenia o wygraniu ligi nadal są realne. A co w drużynie Malmo? W lidze ostatnio wygrana w ważnym spotkaniu z Molde jednak bramka stracona już w 4 minucie. W LM mają jeszcze szansę na to aby awansować do LE jednak musiałoby się złożyć na to parę nierealnych czynników a głównym z nich jest wywiezienie punktów z Madrytu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w LM wygrał Real 2-0 i tam do przerwy także &quot;Królewscy&quot; mieli dobry rezultat gdyż prowadzili po bramce Ronaldo. Składów jeszcze nie mamy ale z tego czytam to ze zespołem trenują już Ramos oraz Marcelo co daje dużo większą możliwość rotowania linią defensywną. Wydaje mi się, że w ofensywie nie ma co mówić, bo mimo, że Ronaldo jest w średniej formie to mamy jeszcze paru innych magików, którym chce się ostatnio grać (nasuwa mi się Bale na myśl). Wiadomo, że Szwedzi przyjadą do Madrytu po bezbramkowy remis i przez pierwsze minuty będą się bronić. Czym to się może skończyć? Szybką bramką Realu i pogromem lub tez biciem głową mur zespołu Realu. Biorąc pod uwagę statystyki to zespół mistrza Szwecji wszystkie 4 spotkania, które przegrywał w tym sezonie w grupie przegrał także w 1 połowie. Za to Real wszystko co wygrał, wywoził z pierwszej połowy po której także prowadził. Ostatnie 10 spotkań Realu to 7 wygranych i właśnie to wygrane są głównie spowodowane dobrą dyspozycją w pierwszej połowie gdyż we wszystkich tych spotkaniach Real także schodził do szatni z zaliczką przed drugą połową. Wniosek nasuwa się jeden: Jeżeli Real ma wygrać to spotkanie a tak będzie to już w pierwszej połowie będzie chciał sobie zapewnić dobrą zaliczkę! Także kurs jak najbardziej do gry i pobieram nawet na singlu! Powodzenia!

&lt;big&gt;Kadra Realu Madryt na Malmö:&lt;/big&gt;
Bramkarze: Casilla, Rubén Yáñez, Alex Craninx.
Obrońcy: Pepe, Nacho, Marcelo, Arbeloa i Danilo.
Pomocnicy: Kroos, James, Casemiro, Kovačić, Czeryszew, Isco i Marcos Llorente.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Jesé oraz Lucas Vázquez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chamberlain 468,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Odkładałem napisanie analiz na Ligę Mistrzów, a to już jutro, więc kilka propozycji ode mnie.
Benfica - Atletico Madryt
1 połowa Remis @ 1.95 Bet365 ⛔
1 połowa DW 0:0 @ 2.43 Unibet ⛔

Mecz o pierwsze miejsce w grupie, ale czy aby na pewno takie ważne? Obie drużyny mają już awans, obie nie będą raczej ryzykować jakiś kontuzji, oraz głupich kartek, więc mecz zapowiada nam się prawdę mówiąc bez walki. Atletico jak już trafi bramkę to się uspokaja i gra na zero z tyłu, lecz nie zawsze ta bramka przychodzi szybko, Benfica już pokonała Atletico na wyjeździe więc u siebie na pewno zadowolą się remisem. Ja stawiam na nudną pierwszą połowę, po której będzie remis, gram również dokładny wynik do przerwy 0:0 w Unibecie, bo kursy trochę się różnią od kursów u innych bukmacherów.
Galatasaray - FC Astana
Over 2.5 bramki @ 1.87 Unibet ⛔
Over 3.5 bramki @ 3.25 Unibet ⛔

Mecz na pożegnanie obu drużyn z Ligą Mistrzów, Galatasaray mecze kompletnie nie wyszły, sądziłem, że bardziej namieszają, zaś Astana potrafiła u siebie zremisować ze wszystkimi w grupie, na wyjazdach było już gorzej i dwie porażki. Mecz ten będzie nie tylko na pożegnanie, ale również o szansę gry w Lidze Europejskiej, Galacie wystarczy w sumie tylko remis, ale Astana według mnie powalczy ile tylko będzie mogła, gra w LE to dla nich również wielka szansa. Postanowiłem pograć over z prostych względów, wiadomo jaką siłą ofensywną posiadają gospodarze, gdyby się postarali sami mogliby ten over nawet pokryć, Astana od siebie powinna też coś dorzucić, w pierwszym meczu padł wynik 2:2, aż po 3 samobójach, jutro tyle ich zapewne nie zobaczymy, ale 3 brameczki powinny wpaść, dla większego ryzyka próbuję również over 3.5 bramek.
Manchester City - Borussia Monchengladbach
Borussia Monchengladbach @ 5.25 Bet365 ⛔
Borussia Monchengladbach lub remis @ 2.30 Unibet ⛔

A więc sytuacja wygląda tak, City ma już awans, podobnie jak Juventus, Borussia z Sevillą powalczy o Ligę Europejską i obu drużynom powinno zależeć. Najlepiej dla Borussii byłoby gdyby mecz z City wygrali, wtedy nie musieliby by się oglądać na Sevillę, na zwycięstwo ich na pewno stać, a po takim kursie grzech nie spróbować. Gracze z Monchengladbach jest na pewno bardzo zmotywowane, po wygranej u siebie z Bayernem aż 3:1, myślę, że to dało im takiego kopa, że wierzą w wygraną z każdym. Pierwszy mecz zakończył się porażką Borussii 1:2, ale kto wie jak mecz by się potoczył, gdyby wykorzystali karnego w pierwszej połowie, a 90 minucie nie stracili bramki po karnym, teraz sądzę, że będą mieli więcej szczęścia i zwycięstwo stać ich jak najbardziej.
Wolfsburg - Manchester United
Matteo Darmian otrzyma kartkę @ 3.35 Unibet ✅
Marouane Fellaini otrzyma kartkę @ 3.00 Unibet ⛔
Unibet wystawił kursy na kartki graczy tylko drużyny z Manchesteru, ale i z tego warto skorzystać. Wszystkie drużyny w grupie mają szansę na awans, CSKA najmniejszą, a obok nich wydaje mi się, że United. PSV jeśli wygra u siebie z Rosjanami, to będą mieli 10 pkt, wtedy Manchesterowi nie będzie wystarczył nawet remis, tylko zwycięstwo, wyjazd mają trudny, więc w pewnym momencie mogą puszczać nerwy w obu drużynach. Postanowiłem pograć kartki wyżej wymienionych zawodników, Fellaini dość często fauluje w Lidze Mistrzów, w fazie grupowej faulował aż 8 razy, przez co zanotował 1 żółtą kartkę, dużo czasu nie potrzebuje by złapać kilka głupich fauli, więc jak najbardziej do gry. Darmian do tej pory nie dostał żadnej żółtej kartki i grał dość czysto, w fazie grupowej tylko 1 faul w 3 meczach, dzisiaj może to się zmienić, patrząc na wagę spotkania, w Premier League do tej pory zanotował aż 5 żółtych kartek w 13 meczach, jutro również ma duże szanse na kartonik.
E: Nieprzewidywalna LM, oby jutro było lepiej.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
PSV - CSKA 1 @1,80 b365

A tam pieprzenie, że Rosjanie będą chcieli walczyć o LE. Śmiech. Oni już myślą o wakacjach, tzn przerwie zimowej, którą będą mieli po tym spotkaniu. Widać było, że są słabi już w eliminacyjnych spotkaniach ze Spartą i Sportingiem, tyle że dopisało im niesamowite szczęście. PSV mega mnie zaskoczyli, bo przewidywałem nawet 4 miejsce w tej grupie i notabene są co prawda na to szanse, ale nie wierzę w taki obrót spraw. PSV u siebie mega forma, pokonać ManUtd obojętnie w jakiej formie, to mega +, tak samo Wolfsburg. Defensywa CSKA to tragedia i o tym warto wspomnieć. Tak samo Akinfeev mocno obniżył loty.
Fatalna postawa CSKA, ostatnio 6 meczów bez zwycięstwa + jeden towarzyski też przegrany mocno obrazuje formę piłkarzy z Rosji.
PSV wygrywa i nie patrzy nawet na drugi mecz.;)
Na Galatę bym uważał. Turcy niespecjalnie upodobali sobie grę w LE, więc myślę, że ważniejsze dla nich będzie walka o mistrzostwo Turcji. Astana walczy o każdy punkt. U siebie świetnie, nikt nie wygrał z nimi. Teraz potrzebują zwycięstwa w Turcji, co łatwe nie będzie, ale kursy mocno spadają. Postawili nawet ciężkie warunki z Benfiką w Lizbonie, mając kilka sytuacji, więc kto wie, co się jutro stanie. Granie na Galatę dla mnie bez sensu. Jak coś, to szukać niespodzianki po świetnym kursie. Ja w swoim temacie już dawno dałem z zabezpieczeniem DNB 2 @8 w uni;)

Benfica - Atletico Madryt
BTS NIE @1.75 rivalo
Rzecz jasna liczę, że Atletico wygra to, ale łatwo nie będzie. Gra jest warta świeczki, bo to walka o 1 miejsce, które w następnej fazie upoważnia do gry z zespołami z 2gich miejsc. Tutaj zgodnie z kolegą nie nastawiałbym się na dużą ilość bramek. Oczywiście kurs na Atleti do zera dużo lepszy, ale zabezpieczam się i no BTS po tym kursie jeszcze lepiej wygląda. Atleti w pierwszym meczu pechowo przegrali z Benficą, bo mieli dużo więcej dogodnych sytuacji, ale ich wyjazdowa gra nie jest już tak dobra. Niemniej bez Jacksona mogą więcej zdziałać w ataku. Benfica nie jest jakoś specjalnie mocna w tym sezonie. Na krajowym podwórku dwukrotnie pokonani przez Sporting do zera i to u siebie. Strzelanie goli przeciw Rojiblancos do łatwych rzeczy nie należy. Tylko 2 bramki stracone, właśnie z pierwszego meczu przez Benfikę w LM, a w lidze po 14. kolejkach ledwie 6 bramek straconych.
Typowe 0-2 dla Atleti? Nie mam nic przeciwko.
Wolfsburg - ManUtd nobet. Dużo korzystniejszą sytuację mają gospodarze, bo nie mogą przegrać tego spotkania. Czerwone Diabły ratuje tylko zwycięstwo, bo ciężko oczekiwać, by PSV nie wygrali swojego spotkania. Być może o2.5?
Real Madryt - Malmo, PSG - Szachtar raczej bez niespodzianek. Może PSG lekko popuści, ale według mnie słabe to do grania, może live lub po poznaniu składów.
Sevilla według mnie powalczy u siebie z Juventusem. Dla Hiszpanów LE to bardzo ważne rozgrywki. Grają coraz lepiej, a u siebie potrafią pokonywać wielkie marki. Juventus tutaj IMO będzie przede wszystkim robił wszystko by nie stracić gola. U gospodarzy różnie bywa ze skutecznością, ale głównie jest z nią kiepsko.

Sevilla - Juventus
0-0HT 2.70 uni
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ostatnia kolejka - jest kilka spotkań gdzie drużyny rozstrzygną między sobą awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów - więc czekamy na walkę na noże. Piszę tego posta z betami na dużą ilość kartek właśnie w &quot;tych&quot; spotkaniach.

Z tego co pamiętam to chodliwe rynki na kartki ma Noworoczny oraz Betano - więc przejrzę ofertę - i co My tutaj mamy? Nie mamy na razie nic :cool:

Ale spotkania, którym warto się przyjrzeć to moim zdaniem:

Chelsea Londyn - FC Porto
Olympiakos Pierus - Arsenal Londyn
Wolfsburg - Manchester United
AS Roma - BATE Borysów

Także tutaj spodziewałbym się emocjo do samego końca. Są to przede wszystkim zespoły na podobnym poziomie - może poza ostatnią parą. Ale przegrana w każdym z tych przypadków - MOŻE skutkować odpadnięciem z Ligi Mistrzów.

Także trzeba chyba jeszcze czekać na kartki u buków. Co na to Panowie &quot;od kartek&quot; ?
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Z telefonu, więc krótko i na temat, przedstawię tasiemkę z tym gram bezpieczne mecze i na gospodarzy.

Real- Malmoe 1 1.09 ✅
PSG- Szahtar 1 1.44 ✅
City- Borussia 1X 1.18 ✅
Chelsea- Porto 1X 1.25
Roma- Bate 1 1.3
Valencia- Lyon 1X 1.09

Real wygranych potrzebuje, tak jak ryba wody, z pucharu króla odpadli, także została pogoń w lidzie z barca i LM. Pewnie coś C7 ustrzeli.

PSG silne u siebie, a co najważniejsze Ibra jest w formie i jest głodny gry jak i bramek.

City pomimo słabszego meczu w ze Stoke na wyjeździe, powinno się zmobilizować na LM, a zwłaszcza że grają u siebie. Mając na uwadze to co wyprawiali w poprzednich sezonach w LM gram oczywiscie bezpiecznie 1x

Mou z nożem na gardle, pewnie ustawi zespół bronimy się i walmy kontry.
Mecz być albo nie być dla Mou, nie mogą tego przegrać, bo jedynie w LM mogą coś jeszcze powalczyć, wiadomo dalsze etapy LM są 2016 a forma może przyjść.

Roma u siebie gra o awans z bate, które na wyjazdach gra tragicznie. Słabsze mecze w lidze oraz pogrom z barcą, mogą nie napawać optimizmem, ale mecz u siebie o awans i jeszcze z drużyną która jest co najmniej 2 klasy niżej. Idealny przeciwnik do zrehabilitowania się.

Valencia wiadomo remis z barcą może dać pozytywnego kopa drużynie, a także nowy trener działa mobilizująco, a wiadomo ambicje to Valencia ma.
Powinni to wygrać, ale w/w daje 1x na podbicie ako.


Bet365
Ako. 3.32
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mam problem z United w jutrzejszym spotkaniu... osobiście pograłem na ich zwycięstwo ale zastanawiam się jeszcze nad pograniem United wygra i powyżej 2.5 bramki 5.50.
Moim zdaniem wartym uwagi jest bet na 1.5 kartki dla PSV, po kursie 1.75 w Unibet. Ekipa z Holandii w 4 na 5 spotkaniach w LM pokrywała tą linię... jutro ważny dla nich mecz i myślę,że pokryją na spokojnie. Osobiście połączyłem ten bet z kartką dla Flaminiego. W meczu Arsenalu sędziuje Rizzoli, o problemach kadrowych Kanonierów nie będę pisał. Z połączenia tych betów wyszło mi ako ponad 5.00.
Myślę,że kartkę w meczu Wolfsburga dostanie jutro Dante. Naldo ma na koncie 2 kartki więc będzie grał zachowawczo. Jednak nie mogę nigdzie znaleźć betu na Brazylijczyka
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ostatnia kolejka - jest kilka spotkań gdzie drużyny rozstrzygną między sobą awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów - więc czekamy na walkę na noże. Piszę tego posta z betami na dużą ilość kartek właśnie w &quot;tych&quot; spotkaniach.
Także tutaj spodziewałbym się emocjo do samego końca. Są to przede wszystkim zespoły na podobnym poziomie - może poza ostatnią parą. Ale przegrana w każdym z tych przypadków - MOŻE skutkować odpadnięciem z Ligi Mistrzów.
I mam pierwszą sztukę do pogrania - może nie w poważnym bukmacherze - ale Marathonbet wypuścił na najciekawszy chyba wtorkowy mecz bardzo niską linię - 3.5 żółtej kartki po zaniżonym kursie 1.55 - i pograłem to ze swoją siatką w trebelku. Szukając dalej kartek w innych spotkaniach.
Wolfsburg vs Manchester United ▶ over 3.5 żółtej kartki 1.55 ✅ Marathonbet​

I myślę trzy argumenty za tym typem:​
1. Mecz o wyjście z grupy. O ogromnym ciężarze gatunkowym dla Manchesteru, którego w przypadku zwycięstwa PSV z CSKA (a grają w Eindhoven) urządza tylko i wyłącznie zwycięstwo - wtedy wychodzą z pierwszego miejsca.
2. Podsyłam statystyki z pierwszego spotkania powyższych drużyn - gdzie padło 5 żółtych kartek ▶ KLIK
3. To sędzia tego spotkania - Milorad Mažić, który na poziomie europejskich pucharów przeważnie sypie kartkami na lewo i prawo. Także linia 3.5 powinna być do łyknięcia na miękko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mat77 158

mat77

Użytkownik
Wolfsburg-MU 1X @1.4 ✅✅✅ Brawo &#39;&#39;Wilki&#39;&#39;, MU za burtą ku mej radości ????
Jedno z ciekawszych wtorkowych spotkań.Obie drużyny walczą o awans, gospodarzom wystarczy tutaj remis, natomiast gościom by nie oglądać się na mecz w Holandii potrzebne jest zwycięstwo.Remis da im awans, jeśli PSV zremisuje bądź przegra z CSKA.Jednak wg mnie najbardziej zanosi się na ten kolejny &#39;&#39;czarny sen angielskich kibiców&#39;&#39;.Za MU przemawia bardzo mało czynników, dobra gra defensywna okej ale za to w ofensywie grają naprawdę źle.Skuteczność w ostatnim czasie bardzo przeciętna.&#39;&#39;Wilki&#39;&#39; za to w obronie potrafią zagrać bardzo bojaźliwie, za to ze strzelaniem goli raczej nie mają problemu.Taki mecz 50/50, choć ostatnie czego tutaj się spodziewam to zwycięstwa United.Nie zagra najlepszy strzelec Manchesteru w tym sezonie, Rooney i jakby nie narzekać na Anglika to jednak duża strata patrząc w jakiej dyspozycji jest reszta ofensywnych graczy.Niemiecka drużyna stoi przed dużą szansą, wystarczy już tylko &#39;&#39;postawić kropkę nad i&#39;&#39; i myślę, że im się to uda i to piłkarze Dietera Heckinga będą świętować awans do 1/8 finału LM.

PSV-CSKA 1 DNB @1.3
✅✅✅ , btts tak @1.6 ✅✅✅
Spotkanie to już opisywane przez kilku innych użytkowników, robi się z tego trochę masówka ale typ ma pełne prawo wejścia.Choć wiadomo jak to z masówkami bywa.. więc mimo wszystko ja zabezpieczam się w razie remisu.PSV w tym sezonie u siebie 10 spotkań i wciąż niepokonane! Potrafili wygrać tutaj z MU czy Wolfsburgiem to czemu mieli by nie pokonać słabych Rosjan? CSKA widocznie pod formą, 7 spotkań bez zwycięstwa.Wygląda na to, że powoli chyba już wkraczają w sen zimowy. ???? Jest ten niesamowity Seydou Doumbia który razem z Musą potrafią wstrząsnąć niejedną defensywą no ale to może nie wystarczyć na zmotywowane na maxa i do tego w formie PSV.
Galatasaray(-1)-Astana x2 @1.42 ✅✅✅ , under 3,5 gola @1.35 ✅✅✅

Mecz który zadecyduje która z tych ekip zagra na wiosnę w LE.Turcy bardzo chimeryczni, skład i aspiracje mają zdecydowanie większe od rywali ale czy koniecznie będą chcieli zagrać w rogrywkach Ligi Europy? Wg mnie nie i podzielam zdanie @Vidala.Tutaj motywacja i zaangażowanie leży po stronie Astany.Wprawdzie ten zespół traci dużo gdy gra poza swoim terenem, jednak myślę, że spokojnie mecz może być na styku.Przemawia też za tym układ tabeli, Galacie wystarczy remis do awansu więc nie przypuszczam by tu zaatakowali rywali od razu.Będą prowadzić grę a Astana będzie cierpliwie czekać na kontrę, pachnie mi tu także jakimś underem bramkowym.
Benfica-Atletico Atletico wygra do zera @3 RYZYKANT! ah zabrakło kwadransu.. ⛔⛔⛔
Antoine Griezmann gol @2.25
⛔⛔⛔
Atletico potrzebuje zwycięstwa by zająć pierwsze miejsce przed Benficą (w Hiszpanii wygrała Benfica 2:1) Oba typy opieram głównie na tym, że goście grają szczególnie bardzo dobrze w defensywie.Tylko 3 stracone gole w ostatnich 10 spotkaniach mogą robić wrażenie.Atletico ma jedną z lepszych linii defensywnych w Europie, w ofensywie jednak już tak kolorowo nie jest i często się męczą by ugrać te 1:0, 2:0.Zresztą goście są znani z takich właśnie wyników.U gospodarzy nie widzę jakiejś specjalnej siły rażenia z przodu, jest Gaitán z 3 golami w tej edycji LM i co dalej? Atletico ma za to świetnego Griezmanna i to właśnie na niego liczę w tym meczu.Jest w formie, w pięciu ostatnich spotkaniach o punkty strzelał co najmniej jednego gola aż w czterech z nich.Póki co najlepszy strzelec drużyny Simeone 4 trafienia w LM a ogólnie 11.Jeśli strzela Atletico to przeważnie strzela właśnie Antoine.
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Galatasaray - Astana | Astana powyżej 2.5 rożnego (2.10)
Dla mnie to jest śmieszne, taki kurs na takie coś? Astana to ambitna drużyna, potrafiła się postawić Benfice oraz Atletico, a z Galatasaray walczą jeszcze o LE, więc co tutaj się zastanawiać? Typ perełka! Przypominam, że ostatnie spotkanie Astana z Turkami dobiła 7 rożnych a teraz jest o co grać i zapewne rożnych nie zabraknie, Piękny kurs ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Galatasaray - Astana @ BTS ( 1.85 ) ✅✅✅ OtoBet​

Na początek może podam pierwsze typy, które przyszły mi do głowy
a mianowicie pogranie w stronę jakiegoś Underu ( 3,5 / 2,5 ), no i BTS.
Na sucho stawiam sobie Under, i szybciutko układam w głowie wszystkie za i przeciw.
Nie mam pojecia dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że gospodarzom wcale nie przyjdzie tak łatwo zapewnić sobie dalszej zabawy w pucharach.
Przyjezdni są drużyną która na własnym stadionie nie pozwoliła wywieźć kompletu oczek żadnej z ekip
znajdujących się w grupie. W delegacjach nie szło im już tak dobrze, w Madrycie dostali srogie lanie, zaś
od Benfici dostali 2 gole w prezencie. W żadnym z wyjazdowych meczy nie udało im się zdobyć bramki, niestety jest
jest to jeden z faktów który mnie niepokoi ( kiedyś muszą się przełamać i ustrzelić coś na wyjeździe )... Jeśli uda im się zdobyć gola w dzisiejszym spotkaniu, a tak
czuję, że im się uda, to automatycznie ekipa gospodarzy będzie musiała atakować, i starać się o wyciągniecie
końcowego wyniku na swoją korzyści,a przynajmniej do remisu. Z tego też powodu jakikolwiek Under odpada, i pozostają opcje pójścia w stronę
Overu 2,5 bądź też BTS&#39;u. Myślę, że ostateczną dezycję podejmę, jutro w południe, jednak z tego miejsca
chciałbym was prosić o wyrażenie swej opini co do takich typów.


Man. City - Borussia M. @ Handi 0:2 Borussia M. ( 1.50 ) ⛔⛔⛔ OtoBet Co jak co, ale stracić 3 bramki w 5 minut ? grrr​

Tutaj pierwsze co mi przyszło do głowy to pograć w stronę Gladbach. Ostatni mecz przeciwko Bayernowi
może napawać optymizmem, ale czy,aby nie zgubnie ? Im dłużej się zastanawiam nad tym betem, tym
bardziej mam ochotę go sobie odpuścić. Faktem jest, że MC kompletnie bez formy, dodatkowo awans maja
zapewniony, niby istnieje cień szansy na wyjście z grupy z 1 miejsca, pytanie tylko
czy w aktualnym stanie stać ekipe gospodarzy na zwycięstwo z rozpędzoną Borussią, i czy wgl o tym myślą.
sam nie wiem... tu znowu chyba trzeba się z tym przespać


PSV - CSKA @ BTS ( 1.65 ) ✅✅✅ OtoBet​

Ostatni bet którym jestem zainteresowany to, znowu Walka o LE, a w przypadku PSV nawet o LM ! Bardzo ciężki mecz
do wytypowania, jednak BTS wydaje się być, jak najbardziej w porządku. Z opinii ludzi wynika, że Rosjanie w dzisiejszym spotkaniu
nie mają najmniejszych szans na odniesienie sukcesu. Ja jak zwykle jestem odmiennego zdania. LM to LM, i wszystko zależy od motywacji zespołu. CSKA w cale tak źle nie wypadało w meczach pucharowych, odnieśli porażkę z &quot;wilkami&quot; ( w pierwszym meczu 1:0, w drugim 2:0, z czego jedna bramka samobójcza ) przy czym swoje okazje w meczu też mieli, i nie można mówić, że nie. Kolejna porażka w Anglii z Man. U ( 1:0, tutaj akurat nie mieli zbyt dużo do powiedzenia, jednak w spotkaniu na własnej murawie było już troszkę inaczej 1:1, pewnie byłaby wygrana, gdyby wykorzystali rzut karny ), w dodatku Rosjanie już raz ograli w tych rozgrywkach PSV, dlatego zbytnio nie rozumiem takiego zmasowanego typowania wygranej gospodarzy ... stawka w meczu jest zbyt wysoka, aby bez większego problemu wytypować tutaj zwycięzce...

EDIT: już zdecydowałem, gram następująco :

Typ nr. 1
⚽ PSV - CSKA Moskwa @ BTS ( 1.65 )
STAWKA : 3j

Typ nr. 2
⚽ Galatasaray Istambuł - FC Astana @ BTS ( 1.80 )
⚽ Manchester City - Borussia M&#39;gladbach @ Europejski handicap 0:2 Borusiia M. ( 1.55 )
AKO : 2.79
STAWKA : 1.6j​
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Wolfsburg vs Utd.

Utd -1 RR @ 2,75 w całorocznym

Wpadło mi w oczy coś takiego.

Wiadomo jaka będzie stawka tego meczu dla Utd. Przy, bardzo prawdopodobnym, założeniu niekorzystnego, z ich punktu widzenia, wyniku w Eindhoven można założyć że Czerwone Diabły będą atakować tak długo, jak długo będzie szansa na awans. Ja zakładam że awans będzie się ważył do samego końca meczu a im tego końca bliżej tym bardziej desperackie ataki Utd. mogą mieć miejsce. Włącznie z graniem &quot;na aferę&quot; w ostatnich minutach. Na wygraną gości bym nie grał. Przy swoich atakach łatwo się nadziać na kontrę. Stracona przez Utd. bramka ( IMHO im wcześniej tym dla typu lepiej ) tylko powinna pomóc pokryć handi. Strzelona przez gości bramka też nie wydaje się zagrożeniem dla typu bo ciężko zakładać że będą bronić 1:0 i ryzykować jakiegoś przypadkowego gola, który wykluczy ich z rozgrywek LM.

Oczywiście RR to zawsze trochę loteria, bo równie dobrze goście mogą strzelić szybko 2 bramki i pilnować wyniku albo CSKA rozjechać PSV, ale po takim kursie uważam że warto spróbować.

Statystycznie w LM Utd. nie pokryło handi w dwóch meczach. Z wilkami u siebie 3:2 i CSKA na wyjeździe 1:3. W pozostałych przypadkach różnica wynosiła odpowiednio:

vs PSV ( wyjazd ) 9:3
vs CSKA ( u siebie ) 10:2

Sport sportem wiadomo, ale dla mnie -1 RR Utd. po kursie 2,75 naprawdę warto spróbować.

Pozdrawiam.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wolfsburg - MU
BTS @ 1,75 +++ Fortuna 13&#39; i już temat załatwiony
Dla mnie zdecydowanie bet tej kolejki LM. Jestem naprawdę zaskoczony, że nikt wcześniej nie podał tego typu. Mecz, w którym będzie walka po całości. MU musi wygrać jeśli chce przejść dalej. Zakładam, że PSV wygra u siebie. Niezwykle ciekawe spotkanie, w którym według mnie nie zabraknie goli. Spodziewałem się kursu na poziomie 1,60 max. Uważam, że motywacja w tym meczu obydwu drużyn będzie zdecydowanie na najwyższym możliwym poziomie. Diabły w ostatnich 3 meczach tylko 3 remisy i jedna bramka zdobywa. Wolfsburg ostatnio remis i porażka. Myślę, że dziś potancjały ofensywne jakie bez wątpienia posiadają te ekipy pozwolą strzelić gola jednym i drugim. W spotkaniach bezpośrednich między nimi zawsze padał BTS. 3/3. W tym meczu ogólnie wiele przemawia za Wolfsburgiem, gdyż wystarczy im remis i przystąpią w zasadzie w najmocniejszym składzie ( brak tylko Knoche ). Gorzej sprawa wygląda w MU, bo tam nie wystąpi z ważnych graczy Rooney, Shaw, Schneiderlin, Rojo, Herrera i Valencia. Według mnie jednak Diabły to Diabły. Ta drużyna ma wielki charakter i będą walczyć dziś na maxa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
VfL Wolfsburg - Manchester United
- Arcyciekawy i ważny mecz w ramach Ligi Mistrzów. Bliski awansu Wolfsburg zagra z niekoniecznie pewnym Manchesterem United. Czy Diabłom uda się wyjść z opresji :?:
- Sytuacja w tabeli jest gorąca. W przypadku wygranej PSV nad CSKA VfL nie może przegrać, a United muszą wygrać i trzymajmy się tego scenariusza.
- Wilki odnotowały ostatnio porażkę przeciwko Borussii Dortmund w Bundeslidze po niezwykłej końcówce (1:2). Dzisiaj muszą zapomnieć o tej konfrontacji i iść w zaparte w LM.
- Manchester z genialnie spisującą się defensywą ma kompletnie zepsutą ofensywę. Dzisiaj jednak, podopieczni van Gaala nie mogą sobie pozwolić na tak dramatyczną grę w napadzie. Martial i spółka muszą zacząć grać pewniej i skuteczniej.
- Na Old Trafford United wygrali 2:1 z Wolfsburgiem. Był to trudny mecz i dzisiaj powinno być podobnie. Jedni i drudzy wciąż mają potencjał i liczymy, że go w odpowiedni sposób wykorzystają.
Holender potrafi zaskoczyć i dzisiaj liczymy na lepszą ofensywę gości. Stąd typujey bramki w tym meczu:
Powyżej 2.5 gola, 1.95 Sportingbet ✅ 3:2
Powyżej 0.5 gola do przerwy, 1.40 Sportingbet ✅ 2:1
Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W drużynie PSV, kontuzji najważniejszych graczy niema, więc nie powinniśmy zobaczyć we wtorek niespodzianki.
Wedlug strony Injuries and suspensions w druzynie PSV ma zabraknac: Arias (15/2 d), Nersingh (13/3 f), Willems (0/0 d), Koch (0/0 d), Lestienne (7/1 f), Poulsen (2/0 d).
Szczegolnie moze brakowac Nersingha ktory byl zawodnikiem podstawowego skladu, a jego brak zaweza pole manewru (w ofensywie) trenerowi. Do tego brak podstawowego obroncy Ariasa. Moim zdaniem PSV to troche niewiadoma ktora potrafi zagrac dobry mecz na 0 z tyl jak i bardzo slaby mecze w defensywie tracac bramki praktycznie hurtowo z ogorami w lidze. Do tego z 6 bramek ktore strzelilo PSV w LM 3 strzelili zawodnicy ktorych dzisiaj nie bedzie - 2 Lestienne z CSKA oraz 1 Nersingh z Wolfsburgiem. Z drugiej jednak strony tez uwazam, ze CSKA nie bedzie chcialo awansowac do LE bo bedzie to dla nich jedynie problem, i wola sie skoncentrowac na domowej lidze, szczegolnie, ze wyraznie maja dolek formy i walka o mistrzostwo nie bedzie taka prosta jak sie to wydawalo. Myslalem, ze do Holandii nie przyjedzie polowa pierwszego skladu CSKA ale jednak wyglada na to, ze przyjada wszyscy. Mysle, ze ten mecz moze wielu popsuc humory wiec wole sie trzymac od niego z daleka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom