>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (8.12.2015) - wtorek

Status
Zamknięty.
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Sevilla - Juventus x2 Expekt 1.50
Dla wszystkich co tak przewidują zwyciestwo drużyny z Hiszpanii bo waleczni, bo grają o honor itd itd.. Tak super wszystko fajnie, tylko ich &quot;waleczność&quot; wychodzi czasami bokiem chociażby w meczu z Borrusia M ;) Spinają się na wielkie marki jak ktoś tam pisał - pokonali Real w lidze u siebie, jaki i Borrusie M w pierwszym meczu ii? I koniec.
Juventus prezentuje się zdecydowanie lepiej od swojego dzisiejszego rywala i co ważniejsze - potrzebuje jednego punktu żeby nie trafić potem na &quot;gigantów&quot; tj. Real, Bayern itd. Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się 2:0 dla gospodarzy i w zasadzie mecz bez historii w wykonaniu Sevilli. Liczę na kontynuację dobrej formy Dybala od którego będzie dużo zależało w tym meczu, no i na skuteczność Moraty bo prawdopodobnie wyjdzie w pierwszej 11 . Gdyby nie obecna sytuacja- chodzi mi o potrzebe jednego pkt- to stawiałbym czysta 2 na Juve, bo Krychowiak jeszcze nigdy sam meczu nie wygrał ;)
Manchester City - Borussia M&#39;gladbach x2 Expekt 2.40
O tym jak prezentuje się ostatnio City każdy wie, panowie wcześniej pisali z resztą, więc nie ma sensu się powtarzać. Pobieranie &quot;Obywateli&quot; za 1.55 na Expekcie to czysta głupota. Nie chodzi tylko o ostatnie wygłupienie się ze Stoke, ale o całokształt. Bony ? Mimo, że grali w niebieskich koszulkach to był zupełnie niewidoczny. Jeśli dzisiaj nie zagra Yaya to dalej panika gaming w środku pola . Kevin De Bruyne sam nie wykeruje wszystkiego. Silva ? Wrócił po kontuzji i co ? Potrzebuje czasu żeby wrócić do formy dlatego gra po prostu gorzej. Obrona prawdopodobnie bez kapitana zespołu, który nie ma co ukrywać - jest filarem defensywy gospodarzy. Sterling...? Dajcie spokój. To ile on zepsuł sytuacji bramkowych(mowię o LM) to jest żal jak na to ile zarabia.. Myślę, że większość z Was pamięta sytuację w mecu z Juventusem która sama w zasadzie zapada w pamięć - dostawienie nogi z paru metrów na pustą iiii FAIL - coś w stylu extraklasa trolls, padaka. Dlatego własnie gram przeciwko City. Bardzo mi się podoba ofensywny football ze strony Niemieckiej drużyny i pokazali że marka nie gra roli, Lewy i jego koledzy coś o tym wiedzą ;) Raffael w świetnej formie zarówno jak i Stindl - myślę, że sytuacji na bramkę/bramki nie będzie brakować a co za tym idzie w przypadku tej drużyny skuteczności również. Bardzo dobrą robotę odwala w środku pola Xhaka który potrafi zaskoczyć całą linię jednym podaniem . Z defensywą jest trochę gorzej bo tracą sporo bramek, ale też dużo strzelają dzięki ofensywnej grze, o której wspomniałem wyżej. Czy City dzisiaj wykorzysta którąś z potencjalnych szans ? Zobaczymy już niedługo . W pierwszym meczu faworyci wygrali mega na farcie 2:1 w &#39;90 minucie i wtedy można powiedzieć, że byli w formie, a teraz gdy sytuacja się odwróciła mam nadzieję, że wynik również będzie inny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Tu trzeba sprostować, Shakhtar nie przegrał w lidze od sierpnia ostatnio rozbijając swoich przeciwników, więc czy jest to drużyna &quot;rozbita&quot;...
Pokazali się ładnie odrabiając 3 gole z Realem, a to wyczyn, widać ducha walki.
PSG zapewniony awans, mogą luźniej zagrać.

Shakhtar WIN @6,5 Bet36
Tu trzeba też sprostować - spoko, masz racje, ale ich przeciwnicy to nie ten sam poziom. Błagam Cię drużyny z ligi Ukraińskiej mogą się cieszyć &quot;rekordami&quot; i świetną passą, ale tylko w swoim okręgu.
Częściowo rezerwowy skład PSG powinien sobie poradzić na luzie z takim zespołem. A 3 gole z Realem? Na pewno traktują to jako wyczyn i pewnie gdyby było więcej czasu wkopali by 4 bramke, ale kto nie strzela teraz Realowi:]
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Czekałem na składy i mam:
Varela kartka TAK
3.75
Unibet
To młody obrońca, w meczu z West Hamem zagrał 45&#39; a dziś podstawa w tak ważnym meczu? Czuje value, zapewne sam występ w LM będzie dla niego olbrzymim przeżyciem oczywiście ranga spotkania potężna. Ja próbuje bo widzę value...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Na szybko
Galatasaray - Astana
ponad 4,5 kartki @1.88
Dwie temperamentne narodowości, stawką LE.Gospodarze u siebie średni 3 kartki, Astana w gościach statystycznie 2. Sędzia Tomson dwa mecze LM/10 kartek
Manchester C. - Borussia M.
Borussia powyżej 3,5 rzutu rożnego @ 2.0
Nawet jeśli City będzie miało przewagę, to BM jest na tyle klasową drużyna że stać ich na nabicie co najmniej 4 kornerów.Tym bardziej jeśli zależny im na LE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
allen21 122

allen21

Użytkownik
Wolfsburg - MU

Typ: powyżej 9.5 rogów w meczu
Kurs: 1.85
Buk: Betsafe

Niezwykle ważne spotkanie dla obu zespołów. United muszą wygrać by nie oglądać sie na spotkanie w Holandii. Niemcom do awansu wystarczy remis. Bramka strzelona przez jednych albo drugich zmusi rywala di zdecydowanych ataków. Chociaż pierwsze spotkanie tych druzyn zaprzecza mojemu typowi to jednak spodziewam sie wymiany ciosow obfitującej w wiele sytuacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom