>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 10.12.2014 - środa

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca- PSG 1 1,45
Unibet
No coz kurs jest jaki jest ale ide w Barce. Ostatnio dobra forma a jezeli chodzi o PSG zupelnie inaczej. Ostatnie 3 mecze w lidze PSG to 2wymecozne zwyciestwa( w tym jeden szwindel sedziego z Nantes) oraz remis. Gra nijaka, gdyby nie Zlatan to bylo by bardzo kiepsko. Wiadomo,zPSG wystarczy remis do 1 miejsca i zagaja to co lubiajednak forma obu druzyn wydaje sie byc zupełnie odmienna.Od czasu dna jakie bylo z Celta to Barca sopniowo prezentuje sie coraz lepiej. Byc moze Iniesta zagra dzisiaj w koncu od 1 minuty. Powinno byc ok jezeli Barca wyjdzie dwoma wyzszymi stoperami (bezMasche) bo jednak jakbym mial zobaczyc javiera wygladajacego jak karzelek przy zlatanie to byl by to niesmaczny widok. Oby Lucho pomyslał nad tym. Kursy to troche przegiecie bo powinno byc min 1,55 na FCB ale jednak zdecyduje sie to pobrac.Do grania tego typu skłania mnie pzede wszystkim forma i styl jakie obie ekipy prezentuja. Ogladalem 2 ost mecze PSG i 2 Barcy i wyglada to jednak odmiennie.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
I ja od siebie coś dorzucę. Zacznę od Romy która odstawiła dobry numer z Sassuolo remisując 2-2 przy kosmicznym procencie własnego posiadania i to grając w dziesięciu. Mam wrażenie ze te dzisiejsze ruchy kursów są pokłosiem tego meczu a prawda jest taka ze Roma na maxa zlekceważyła Sassuolo, które naprawdę miało multum kontr i to niemal wszystkie po długim zagraniu do osamotnionego Zazy który miał tyle miejsca ze to się w głowie nie mieści. Mogę się mylić ale według mnie męczarnie Romy wynikały właśnie z faktu ze w tym miesiącu nie liczy się nic innego jak pokonanie City. Przechodząc do Anglików należy powiedzieć ze City rzeczywiście jest w dobrej formie ale w ostatnim meczu z Evertonem kiedy kontuzji doznał Aguero nie wyglądało to już tak rewelacyjnie. Niby atakowali, przeważali ale nie przekładało się to ani na sytuacje strzeleckie ani na bramki. No poza jedną, która była świątecznym prezentem od sędziego Marinera. City przeważało w środku pola i dosłownie trzymało Everton na własnej połowie przez spore fragmenty gry. Może to być trochę złudne bo miałem wrażenie ze wynika to z tego ze The Toffees nie pala się do ataku i czekają na kontrę – pomysł zakrawający o ideał gdy ma się Lukaku w ataku :p A na serio to Everton według mnie przespał ten mecz budząc się dopiero w końcówce kiedy było już za późno. Dobre wrażenie jakie pozostawiła po sobie obrona City może być mega złudne. Jestem przekonany ze gdyby Everton zagrał mniej bojaźliwie to Hart nie miałby szans zachować czystego konta w tym meczu. Pogdybałem odnośnie tamtego spotkania ale dziś jedna i druga ekipę czeka zupełnie inny mecz aniżeli w ostatniej kolejce ligowej bo dziś role się odwrócą. To City musi wygrać wiec zaatakują. Z kolei Roma będzie mogła zagrać z kontry do czego skrzydłowych ma wybornych. Rzymianie zrobili niedawno na Olimpico niezły zawód kibicom dostając oklep od Bayernu. Trzeba powiedzieć ze City a Bayern to niebo a ziemia. Tym bardziej ze Anglicy dziś grają mocno osłabieni m.in. bez swoich najlepszych graczy w poszczególnych formacjach tj. Aguero, Toure i Kompanego. Jak dla mnie niespodzianki tu nie będzie i Roma ugra awans.
Roma +0 @ 1,97 marathonbet
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Chelsea Londyn - Sporting Lizbona​


To już ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów w tym sezonie. W tej grupie jedynie drużyna Mourinho jest pewna swojego miejsca. Po 5 meczach z dorobkiem 11 punktów jest niezagrożona pierwszego miejsca. Pozostałe trzy drużyny mają o co grać dzisiaj. Drużynie przyjezdnych wystarczy dzisiaj remis, a do tego będzie potrzebna co najmniej jedna bramka, bo nie wyobrażam sobie, że The Blues dzisiaj nie wpakowali piłki do bramki Rui Patricio. W drugim meczu tej grupy Maribor podejmuje Schalke Gelsenkirchen. Słoweńska drużyna walczy już tylko o awans do Ligi Europejskiej i potrzebuje do tego celu trzech oczek. Ale wracamy do meczu na Stamford Bridge. Marco Silva nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług Naniego, który doznał urazu w weekendowym meczu w lidze. Będzie to spore ofensywne osłabienie gości. Nie zagra także Cedric Soares, który pauzuje za kartki. Z kolei u gospodarzy skład na to spotkanie to jedna wielka niewiadoma. Jedynie co wiemy to, że zagra Diego Costa, co potwierdził The Special One na konferencji przedmeczowej. Najprawdopodobniej zobaczymy także Fabregasa, który nie zagra w sobotnim spotkaniu z Hull po obejrzeniu piątej kartki ze Srokami. Joe Mourinho wspomniał także na konferencji prasował, że da szanse zmiennikom. Być może od pierwszej minuty zobaczymy Zoumę, Christiansena, Salaha czy też Ake. Portugalczyk powiedział również, że Terry, Hazard i Willian są na &#39;wakacjach&#39; i w dzisiejszym meczu nie zobaczymy ich nawet na ławce rezerwowych. W roli debiutanta w środku pola zobaczymy osiemnastoletniego Rubena Loftus-Cheeka. Chłopak ma potencjał i Mou chce go sprawdzić w pierwszym zespole. Chelsea oglądam na co dzień i wiem jaki futbol grają. Widziałem także mecz Sportingu z Mariborem, Schalke oraz ich dwa ostatnie mecze ligowe. Ich gra bazuje się na zabójczych kontrach, mają bardzo szybkich i uzdolnionych technicznie piłkarzy oraz w pakiecie zabójcę w polu karnym, którym jest Slimani. Wiadomo, że brak Naniego stawia ekipę z Lizbony w trudnym położeniu, ale jest tutaj kilku dobrych zmienników. Mane, Montero czy też Carrillo to piłkarze, którzy w pojedynkę mogą wygrać mecz. Jeśli nie zabraknie skuteczności to Chelsea nie powinna tutaj zachować czystego konta. Dodatkowym atutem tego typu jest fakt, że w Chelsea zobaczymy eksperymentalne ustawienie obronne. Typuję dzisiaj BTSa.
Przewidywane składy:
Chelsea: Cech - Luis, Zouma, Cahill, Christiansen - Mikel, Ramires, Remy, Schurrle, Salah - Costa
Sporting: Patricio - Silva, Sarr, Mauricio, Nascimento - Mario, Carvalho, Silva - Mane, Slimani, Carrillo
Moja propozycja:
Both team to score @ 2.00 Bet365 ✅ 3:1

Czy portugalskie fanki będą miały dziś okazję do okazania radości?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
W ostatniej kolejce każdych zmagań grupowych należy sobie zadać pytanie kto jeszcze o coś gra tzn. AWANS?
Są to zespoły: Roma, M. City, CSKA, Sporting i Schalke.
Przeciwko Bayernowi nie ma co grać wiec odpada CSKA a Maribor &quot;łapie&quot; dużo remisów wiec Schalke też odpuszczam.
Roma - M. City x2 za 1,5 Bet65 9\10 ✅ 0:2
Rzymianie ostatnio &quot;spuścili z tonu&quot; zremisowali z Sassuolo 2:2 i to uratowali remis w doliczonym czasie gry. Fakt &quot;gonili wynik&quot; w dziesięciu a jeden remis to nic wielkiego, ale ekipa z Modeny nie należy do tuzów Serie A a bardzo łatwo strzeliła 2 bramki. Moim zdaniem w Rzymie coś się zacina ostatnie 5 meczów (3-1-1) i sny o gonieniu Juventusu trzeba odłożyć na dalszy plan. Po drugiej strony potentaci z Manchesteru, którzy w ostatnich pięciu meczach (4-1-0) odrobili 5 z 8 punktów straty do lidera Chelsea. Ich gra się układa bramki strzela jak na zawołanie strzela Aguero. Właśnie Argentyńczyka dziś zabraknie ale przy tak wyrównanym składzie to nie problem. Gole z powodzeniem mogą zdobywać: Jovetić, Navas czy Dżeko o Lampardzie nie wspominając. Moim zdaniem trudniej o bardzo dobre wyniki w Premiership niż o dobre w Serie A, więc w roli faworytów do awansu upatruje &quot;Anglików&quot;. By to osiągnąć podopieczni &quot;Inżyniera&quot; potrzebują wygrać ja zadowolę się stawką za nieprzegrany mecz.
Chelsea - Sporting +1,5 za 1,45 Bet65 za 3/10 ⛔ 3:1
Chelsea wyszła z 1 miejsca w grupie... i tu właściwie mógłbym skończyć. Terry, Wiliam i Hazard na pewno odpoczną. Mourinho bardziej zastanawia się jak odzyskać właściwy rytm w rozgrywkach ligowych niż jak wygrać ze Sportingiem. Jeśli dublerzy bardzo będą się chcieli pokazać Chelsea wygra minimalnie.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
AS Roma - Manchester City
Typ : Suma punktów za kartki Over 45 @ 1.53 ŁyliamHill

Ze wszystkich dzisiejszych meczów wziąłem pod lupę to, które będzie dzisiaj elektryzować większość fanów piłki nożnej w Europie, która śledzi rozgrywki Ligi Mistrzów. Na Stadio Olimpico zmierzy się stołeczna Roma z zespołem The Citizens, którzy przyjechali z Manchesteru. W mojej ocenie mecz ten jest jedną wielką niewiadomą pod względem wyniku, ponieważ City spisuje się w LM po prostu beznadziejnie i to nie tylko w tej edycji, lecz również na przestrzeni lat, a Roma z roku na rok staje się coraz to mocniejszym klubem na arenie Europy i z pewnością nie stoi tutaj na przegranej pozycji, tym bardziej, że gra w swoim domu czyli w Rzymie.
Moim typem na dzisiaj, do którego jestem mocno przekonany jest suma punktów za kartki powyżej 45, która powinna zostać przekroczona bez żadnego problemu. Wpływa na to kilka czynników, które według mnie powodują, że typ, który właśnie przedstawiam ma dość duże szanse powodzenia. Po pierwsze i najważniejsze - dla obu ekip jest to mecz z gatunku o wszystko, gdzie każdy błąd, każdy detal, każda sekunda zawahania może przesądzić o utracie awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Założenia obu ekip będą takie, że z całą pewnością mają zostawić w dzisiejszym meczu całe zdrowie i wszystkie pokłady swoich sił, aby osiągnąć fazę pucharową. Z pewnością o odkładaniu nogi nie będzie mowy co skutkować będzie częstymi faulami i oczywiście kartkami, które w tym meczu są zdecydowanie nieuniknione (niewykluczona również czerwona kartka). W obu ekipach znajdują się piłkarze, którzy potrafią złapać kartki, a dodając do nich tych, którzy będą dzisiaj w niektórych momentach zmuszeni do stopowania akcji w nieprzepisowy sposób - tworzy nam się obraz overu kartkowego.
Drugim bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na over kartkowy jest sędzia, który w przypadku grania kartek jest bardzo istotną postacią w naszym potencjalnym zarobku. Sędziować mecz będzie Milorad Mazić pochodzenia serbskiego, który w swoich meczach pucharowych pokrywał wyżej wymieniony over 5 razy w 6 spotkaniach, które sędziował w europejskich pucharach. Dodając do tego prestiż spotkania, z pewnością nerwy z obu stron i walkę do samego końca obydwu drużyn jestem dość spokojny co do wyniku mojego zakładu. W mojej ocenie jest to najlepszy możliwy zakład na mecz dzisiejszego &quot;klasyku&quot;.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Barcelona - PSG
Zdecydowanie mecz dnia. Trwa burza na forum kto wygra, ja przechodzę koło tego konfliktu bokiem pomimo, że sam mam ten mecz na kuponie. Gram bowiem BTS po niezłym kursie i jestem raczej spokojny o powodzenie. Gra toczy się o pierwsze miejsce. Sytuacja w jakiej są Katalończycy i Paryżanie to niemal kopia spotkania Juventus-Atletico. Jednak ciężko mi sobie wyobrazić aby tu także padł bezbramkowy remis. Barcelona bardzo rzadko nie strzela goli u siebie. Z kolei duet Cavani-Ibra i zerowy dorobek w tak ważnym meczu? To chyba niemożliwe. Podsumowując stawiam na bramki, gdyż w przeciwieństwie do wczorajszego &quot;meczu dnia&quot; gdzie drużyny jakoś nie kwapiły się do ataku, dzisiaj na Camp Nou zdecydowanie spotkają się ekipy, które preferują futbol na TAK.
Mój typ:
BTS: TAK
Kurs: 1,66 toto-mix ✅


Bayern-CSKA

Faworyt jest tu zdecydowany a kurs niewarty gry. Do tego nie wiadomo jak zmotywowani na ten mecz wyjdą Bawarczycy bo przy jednoczesnej desperacji Moskali, wynik wcale może nie być taki jednoznaczny. Celuję w typ iż goście wykonają w meczu przynajmniej 3 rzuty rożne. Przeanalizowałem wszystkie wczorajsze mecze i nawet Bułgarzy, którzy zebrali lanie od Realu, rzeczone 3 rogi wykonali więc CSKA, które ma jeszcze nawet szanse na 2 miejsce w grupie, spokojnie powinno ten typ pokryć i to z nawiązką.
Mój typ:
Rzuty rożne gości - over 2,5 w meczu
Kurs: 1,55 toto-mix ✅
 
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
Barcelona -PSG 1 @1.45
Barcelona gra o zwyciestwo w grupie, PSG pewnie caly czas mysli o zadomowieniu sie wsrod potentatow CL. Poza tym wskazany moze bylby rewanz za Parc de Prince. Gram w tasmie, bo kurs nieduzy, ale cos dla emocji zagram symbolicznie. Parafrazujac ostatnii hit internetu o grze Barcelonie napisze tak:
Jest wszystko w porzadku, dobrze, dobrze robia. Dobrze wszystko jest, w porzadku. Jest git. Pozdrawiam cala Barcelone, dobrych chlopakow i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.
P.S. Dobry przekaz jest najwazniejszy.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Obecnie wartość wygranej Barcelony ma taką samą jak PSG + 2. Bez jaj PSG to nie są chłopcy do bicia, to nie Sevilla, żeby zostać wręcz zgwałconym 5:1 ot tak. To nie ogórki, mogą grać w Ligue 1, męczyć bułę ze słabeuszami ale tutaj przyjdzie im zagrać z wielką Barceloną i co wyjdą i dostaną w papę? Wraca Ibra, na pewno będzie mega motywacja, żeby po raz kolejny utrzeć nosa Barcelonce. Nawet jeśli przegrają, to minimalnie. W ubiegłym sezonie potrafili grać z Barceloną, w tym również.
Zasadnicze pytanie jest czy Barca wygra 3 bramkami? Nie wydaje mi się.
Dlatego już wolę pobrać PSG +2 @ 1.38 do taśmy.
 
S 17

sendrju88

Użytkownik
Ajax - APOEL (handi-1): 1 @2.55 Unibet
Dzisiaj stawiam w kierunku Arka i jego kolegów. Bardzo podoba mi się ich gra a jak powiedział sam Milik oraz jego trener - nie bedzie odpuszczania, tylko walka na całego by na wiosne w Amsterdamie były też europejskie puchary. APOEL to nie ta sama drużyna co jeszcze jakis czas temu. Ajax w tej edycji LM jeszcze bez zwycięstwa, kiedy tego nie zmienic i nie odnieść efektownej victorii jak nie w meczu decydującym o 3 miejscu w tabeli ?
 
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
10 Dec 2014, 20:45 Soccer » Europe » Champions League » Barcelona - Paris SG
typ Paris SG over 10,5 fauli ✅
1,5 Unibet

Mecz o 1 miejsce w grupie bardzo prestiżowy wiadomo jak graja obie ekipy od kogo najwięcej zależy powrót Ibry... tutaj raczej goscie beda biegali za piłka co moim zdaniem będzie przekładać sie na faule- kartki dla PSG. Barca lubi i podtrawi grac piłką długo cierpliwie sam Leo swoimi rajdami powinien spowodować kilka fauli zawsze przy tego typu betach istnieje ryzyko interpretacji sędziego ale dla mnie pefka sam Zlatan popełni z 2-3 faule.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Czekałem na składy, więc stawiam na
over 1,5 bramki gospodarzy: Chelsea, Barcelona i Ajax.✅
Barca do zajęcia pierwszego miejsca potrzebuje wygranej. Skład eksperymentalny z Pedro jako prawy obrońca(?) lub z Messim jako ofensywnym pomocnikiem , Pedro na skrzydle i 3 w obronie. Myślę , że sa w stanie wygrać i strzelić 2 bramki.
Chelsea z przodu z Costą, Schurle i Salahem. Dwóch ostatnich będzie się chciało pokazać, a gdy miałem okazję oglądać Salaha to gość całkiem niezłe wrażenie robił i nawet bym zaryzykował jego gola dzisiaj.Ale nie mam nic na koncie , więc już nie postawie :grin: w drugiej linii Fabregas, więc jestem dość spokojny.
Ajax w zasadzie w najmocniejszym składzie i powinni sobie spokojnie poradzić i strzelić minimum 2 gole.

4.03 w óni
za wszystkie te zdarzenia.
Powodzenia !
edyta:
Dość gładko weszło, większość w pierwszej połowie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Chelsea - Sporting
Sporting Po jednym z lepszych w ostatnich czasach sezonie ( tym poprzednim), obecnie prezentuje się przeciętnie. Na jeden mecz być może potrafią się spiąć, natomiast ja nie widzę ich ani w czubie ligi krajowej ani w następnej fazie LM. Większość typujących opiera swe granie na zalożeniu że tylko Sportingowi zależy. Nawet gdy Chelsea zagra lekko rezerwowym składem to i tak jest moim mniemaniu lepsza od graczy z Portugalii. Poza tym część Graczy będzie chciała udowodnić, że to im należy się miejsce w podstawowym składzie. Stawiam tu na Chelsea. Sporting zagra bez Naniego.Za kartki pauzuje z kolei Cedric Soares....Typ lekko przeciw ogólnemu trendowi. Czy słusznie? Zobaczymy...
Chelsea Londyn kurs 1,7
Chelsea - 1 kurs 2,80 STS
wynik 3:1


i jeden suchar
Ath Bilbao - Bate
Bilbao kurs 1,41 STS ( superoferta )
wynik 2:0

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Bayern Monachium - CSKA Moskwa

Liga: ⚽ - LIGA MISTRZÓW 14/15: Faza grupowa
Godzina: 20:45
Typ: Götze M. strzeli gola ✅✅✅
Kurs: 2.25
Analiza: Czekałem do podania składów bo miałem grać na Lewego, że strzeli, ale skoro go nie ma wyjściowej jedenastce, a w ataku zobaczymy trio Ribery, Götze i Muller zdecydowałem się zagrać na bramkostrzelnego Götze, który teoretycznie ma grać na środku ataku czyli pewnie jako fałszywa 9.
Jak pewnie większość z was wie, Mario lubi strzelać bramki, a dzisiaj kto inny ma je strzelać dla Bayernu jak nie ma Lewego? No jedynie widzę tutaj jeszcze bramkę Riberiego, ale jednak ja zaufam Götze i stawiam, że strzeli.
W tegorocznej Lidze Mistrzów zdobył do tej pory 2 gole i prowadzi w tej klasyfikacji względem reszty swojego zespołu.
A na krajowych stadionach zdobył tych goli już 7 bramek i również jest liderem klasyfikacji względem swojego zespołu.
Także dzisiaj nie może być inaczej jak gol dla Mario.​
kurs pobrany z Betclic
w moim temacie inne typy na dzisiejszy wieczór, jednak bez napisanych analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Bayern Monachium - CSKA Moskwa

Liga: ⚽ - LIGA MISTRZÓW 14/15: Faza grupowa
Godzina: 20:45
Typ: Götze M. strzeli gola ✅✅✅
Kurs: 2.25
Analiza: Czekałem do podania składów bo miałem grać na Lewego, że strzeli, ale skoro go nie ma wyjściowej jedenastce, a w ataku zobaczymy trio Ribery, Götze i Muller zdecydowałem się zagrać na bramkostrzelnego Götze, który teoretycznie ma grać na środku ataku czyli pewnie jako fałszywa 9.
Jak pewnie większość z was wie, Mario lubi strzelać bramki, a dzisiaj kto inny ma je strzelać dla Bayernu jak nie ma Lewego? No jedynie widzę tutaj jeszcze bramkę Riberiego, ale jednak ja zaufam Götze i stawiam, że strzeli.
W tegorocznej Lidze Mistrzów zdobył do tej pory 2 gole i prowadzi w tej klasyfikacji względem reszty swojego zespołu.
A na krajowych stadionach zdobył tych goli już 7 bramek i również jest liderem klasyfikacji względem swojego zespołu.
Także dzisiaj nie może być inaczej jak gol dla Mario.​
Trochę ostatnio brak mi czasu na udzielanie się na forum ale nie mogłem wytrzymać. Wiem, typ Ci wszedł i w ogóle... co nie zmienia faktu, że był beznadziejny. Mario ostatnio w formie jak &quot;Ebi Smolarek po powrocie do Polski&quot;... Co mecz to jest zdejmowany, a Ty po kursie 2.25 na niego stawiasz, że strzeli? Weszło, fajnie ale argumentacja naprawdę marna. Widać, że sugerujesz się tylko statystykami. No ale kto co lubi.
Sam Postawiłem na Rode po kursie 5.50 który to co wchodzi to rozgrywa niesamowite zawody. Tu dodatkowo było wiadomo, że zagra od początku... a biorąc pod uwagę jego formę kurs był warty ryzyka.
Co prawda wiele nie postawiłem ale na pewno był to nieporównywalnie lepszy typ niż na ostatnio bardzo przeciętnie grającego Gotze. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom