>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 10.12.2014 - środa

Status
Zamknięty.
R 6

rymek1987

Użytkownik
Witam. Na początku warto napisać że od lat śledzę forum ale nie wiem czemu nigdy jeszcze tutaj chyba nic nie napisałem od siebie ;) Czas wreszcie to naprawić !

Co do dzisiejszych spotkań. Chciałbym odnieść się do meczu &quot;na szczycie&quot; , czyli spotkania Barcy z Psg. Jak wieloletni fan klubu ze stolicy Katalonii zapewne już domyślacie się na kogo jestem skłonny postawić ;) Otóż spokojnie. Mam parę słów odnośnie Barcelony które wypada tu przelać.

Barcelona z momentem zmiany zarządu na obecny nie jest klubem przed którym każdy drżał. Jestem skłonny powiedzieć że przez ostatnie kilka lat Blaugrana zarządzana jest wprost przeciwnie do wyklarowanego kierunku. Nie przemyślane transfery, rok rocznie zmiany na stanowisku trenerskim, afery różnego typu. To już nie jest to co za kadencji Laporty.

Barca obecnie to gigant na bardzo glinianych nogach. I teraz przejdźmy do dzisiejszego meczu.
Większość użytkowników proponuje czyste &quot;jedynki&quot;. Wstrzymałbym się z tym i zaproponował bardziej moim zdaniem pewne rozwiązanie czyli &quot;obie drużyny strzelą&quot;.
Dlaczego ? Barcelona i jej blok defensywny niestety wzbudza obecnie tylko uśmiech politowania. Wypalony Pique, Mathieu który jest kolejnym &quot;wytworem&quot; umiejętności człowieka od transferów czyli Andoniego Zubizarrety. Dzisiaj nie gra Alves czyli kolejny na którym wiesza się w Katalonii psy.
Każdy rywal który ma jakieś tam pojęcie o ofensywie Barcelonie bramkę strzeli. Paryżanie pojęcie mają, mają kim straszyć w ofensywie i sądzę że dzisiaj na Camp Nou strzelą bramkę. Barca prawdopodobnie odpowie bo Messi jest w gazie, do tego &quot;Gryzak&quot; Suarez klimatyzuje się z każdym meczem. Neymar ostatnio &quot;bramkowo&quot; przygasł ale też możliwe że wypali.
Obie drużyny zatem mają możliwości aby dzisiaj strzelać te gole.

Dlaczego taki typ a nie zwycięstwo gospodarzy ? Z prostego powodu. Jak mówiłem Barcelona już nie jest tą drużyną której baliby się najwięksi. PSG może i nie zrobi sensacji na CN ale powalczyć i tym samym postrzelać może jak najbardziej.

Barcelona - PSG &quot; obie drużyny strzelą&quot; TAK - 1.55 BETSSON
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
badi 51

badi

Użytkownik
Ajax - APOEL
Obie drużyny już bez szans na awans do dalszej fazy jednak ciągle jest o co grać w tym meczu, pomijam sam aspekt pieniężny, oba kluby chętnie znajdą się na wiosnę w lidze europy, więc mecz powinien być dość zacięty, dlatego decyduje się tutaj na over kartek i fauli:
Over 4 kartki azjan @ 1.8 bet365⛔
Powyżej 26.5 faula @1.8 maraton⛔
Dodatkowo pobocznie Milik strzeli - dlaczego ? Poza tym że jest forma to nie zagra jego konkurent z ataku, więc szansa że Milik zostanie zmieniony jest bardzo mała + kurs całkiem przyjemny.
Milik to score @2.5 Intragame✅

Barcelona - PSG
Obie drużyny na pewno będą chciały zająć pierwsze miejsce w gr, bo lepiej jest uniknąć już w kolejnej fazie takich teamów jak bayer, czelska, czy atleti/real w przypadku PSG więc w meczu powinno być trochę walki, a linia jest jak dla mnie śmiesznie niska.
over 3 żółte kartki azjan @1.74 - maraton⛔
 
E 474

eutanazy

Użytkownik
kto się podejmie wyjaśnienia sytuacji w grupie E przy takich wynikach:
roma - city 1:1
bayern - cska 4:4
Jaka była by wtedy kolejność w grupie?
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Ajax v APOEL 1 @1,66 Bet365 ✅
W ramach ostatniej kolejki fazy grupowej w Amsterdamie dojdzie do bardzo interesującego spotkania. Ajax wraz z mistrzem Cypru Apoelem będą grali o prawo gry w lidze europejskiej. Piłkarze z Amsterdamu są bojowo nastawieni do tego spotkania, nie zamierzają kalkulować i zgarnąć pełną pulę. Przypomnę tylko, że Ajaxowi wystarczy remis aby zapewnić sobie start w LE. Na przedmeczowej konferencji trener de Boer rozwiał moje wątpliwości odnośnie tego jak mistrz Holandii zapatruje się na grę w LE i wypowiedział takie o to słowa: „Zawsze należy dążyć do najlepszych. W Lidze Europy również występują znakomite zespoły. Konfrontacja z nimi da nam więcej doświadczenia i siły. Mecze w pucharach europejskich są ważne dla rozwoju zawodników. Poziom i tempo gry jest zdecydowanie wyższe. W Lidze Europy jest o co grać. To wciąż lepsze niż występowanie jedynie w lidze&quot; . Goście z kolei słabiutko zaprezentowali się w tej edycji LM, chociaż trafili na naprawdę mocną grupę. Udało im się ugrać tylko jeden punkt remisując u siebie właśnie z Ajaxem, warto też dodać, że w pięciu kolejkach LM strzelili do tej pory tylko jedną bramkę a dokładnie Ajaxowi.
Według mnie APOEL nie jest tak samo groźną ekipa jak ta, która eliminowała z Ligi Mistrzów parę lat temu Lyon. Na chwilę obecna są dla mnie słabszą drużyną od mistrza Holandii. Ajax na pewno będzie też chciał wykorzystać dobra dyspozycję naszego reprezentanta Arka Milika, który ostatnio strzela sporo bramek i dzisiaj wychodzi w pierwszym składzie. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Barcelona - PSG
A ja myślę, że Barcelona to spotkanie wygra. I nie piszę tego jako ślepo zapatrzony kibic Barcy, a na podstawie tego co się dzieje w tym sezonie.
Mógłbym napisać tu niezłe wypracowanie nt. tego jak wygląda Barcelona w tym sezonie w porównaniu do innych ale to chyba nie ma większego sensu bo każdy kto interesuje się piłką, ogląda mecze wie jak wygląda obecnie Blaugrana. Pomijając tę kwestię przejdę do swoich przemyśleń na temat tego spotkania.
Barcelona w ostatnich tygodniach wygląda naprawdę dobrze. Po przegranych meczach z Realem i Celtą widać, że Katalończycy wskoczyli na wyższy poziom czego efektem jest 7 kolejnych zwycięstw z rzędu, a bilans bramkowy w tych spotkaniach to 23:3. Poza tym spotkanie z Sevillą, które zakończyło się demolką 5:1 było jednym z najlepszych, jak nie najlepszym w obecnym sezonie i to na tle bardzo solidnego rywala. To co mnie cieszy najbardziej to uśmiech, który w ostatnim czasie powrócił na twarz Leo Messiego. Widać, że &quot;La Pulga&quot; uporał ze swoimi problemami, przynajmniej częściowo, co pozwoliło mu znowu cieszyć się grą. Efekt? Cztery ostatnie spotkania i trzy hat tricki na koncie. Tak, to jest ten Messi, za którym wszyscy tęskniliśmy. Odnośnie pozostałej dwójki napastników to widać, że Neymar się trochę zblokował jeśli chodzi o strzelanie goli jednak nie można mieć o to do niego pretensji bo jego forma wcale nie jest taka zła, a to nie jest typ goleadora jak np. Suarez więc tutaj bym się aż tak nie przejmował, choć oczywiście mógłby znowu coś zacząć kąsać. Z kolei Suarez cały czas uczy się gry w nowym zespole, z nowymi kolegami, w nowej filozofii. Trochę martwi brak skuteczności Suareza choć trzeba przyznać, że gdyby nie dramatyczne błędy liniowego w meczu z Valencią to Luis miałby również na koncie premierowego gola w La Liga. Cieszy natomiast to, że jego współpraca z Messim i Neymarem wygląda co raz lepiej, dochodzi do sytuacji strzeleckich więc kwestią czasu jest to, aż regularnie zacznie trafiać do siatki. Jeśli chodzi o pomoc to zapewne zagra tam Busi, Iniesta i Rakitic. Trochę niezrozumiałe jest dla mnie (i nie tylko) ciągle wystawianie Sergio w obecnej formie. Niby miał kilka lepszych momentów ale moim zdaniem obecnie Mascherano bije go na głowę jako DM. Obrona również pozostawia wiele do życzenia, kiepska forma Pique (choć i tak lepsza niż pare tygodni temu), trochę głupio tracone bramki z Espanyolem czy Sevillą jednak i tak wydaje mi się, że jest lepiej niż w październiku-listopadzie. Dziś nie zagra Dani Alves, który pauzuje za kartki więc w jego miejsce prawdopodobnie pojawi się Adriano.
Co do PSG to większość zachwyca się ich passą, w trakcie której od początku sezon nie ponieśli jeszcze żadnej porażki. Co prawda Ligue 1 nie należy do super mocnych lig więc tutaj ja patrzę trochę z przymrużeniem oka choć oczywiście nie mam zamiaru tego osiągnięcia deprecjonować, bo są jedyną drużyną z najsilniejszych lig europy, która nie poniosła porażki. Dwa arcyważne spotkania, z Barceloną i Marsylią, został przez nich wygrane więc widać, że forma naprawdę dopisuje. Poza tym do składu wrócił również Ibrahimovic, który nie zagrał w pierwszym meczu z Barcą więc jest to dodatkowy czynnik działający na ich korzyść. Niemniej jednak mnie to PSG jakoś strasznie nie zachwyca, i nie piszę tego ze względu na bycie &quot;Cule&quot;, bo w sumie co mi do tego. Na ostatnich dziesięć meczów wyjazdowych nie stracili gola zaledwie w trzech spotkaniach. Były to mecze z Evian (0:0), Caen (2:0) i APOEL (1:0). W pozostałych meczach Paryżanie tracili przynajmniej jednego gola, a chyba nie muszę pisać, że potencjał drużyn pokroju Lorient czy Metz jest &quot;trochę&quot; mniejszy niż Barcelony.
Dzisiejsza potyczka jest bardzo ważna ze względu na układ tabeli na koniec tej fazy. Tylko zwycięstwo podopiecznych Luisa Enrique zapewni im awans z pierwszego miejsca. Dodatkowo chęć rewanżu za porażkę na PDP powinna zmotywować chłopaków jeszcze bardziej. PSG na pewno będzie liczyło na kontry i wykorzystanie szybkich skrzydłowych Lucasa Moury i Lavezziego, choć prawdę mówiąc wydaje mi się, że tylko jeden z nich znajdzie się w pierwszej &quot;11&quot; bo pozostałe dwa miejsca zajmą Ibra i Cavani. Mimo wszystko ja jestem dziwnie spokojny o ten mecz, a moje propozycje na to spotkanie to:
Barcelona @ 1,42 ✅
Over 2,5 @ 1,57 ✅
Barcelona &amp; over 2,5 @ 2,0 ✅
Barcelona wygra dwoma golami lub mniej @ 2,20 ✅

Do przerwy/wynik końcowy X/1 @ 4,30 ⛔

Uni
POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
dzipkis Ligue 1 nie jest najmocniejsza ligą ? a może Premiera D jest lepsza? W Premiera gra tylko Barca i Real pozniej dlugo dlugo nic.. i jest Alt Madryt znowu dlugo dlugo nic i może Valencia.. i to wszystko
W Ligue1 Jest PSG, Maryslia, Monaco, Lyon wszystkie te drużyny grały i grają jak nie co roku to co 2 lata w LM. Wiec pisanie ze to słaba liga jest nie na miejscu. O lidze nie świadcza 2 zespoły.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
dzipkis Ligue 1 nie jest najmocniejsza ligą ? a może Premiera D jest lepsza? W Premiera gra tylko Barca i Real pozniej dlugo dlugo nic.. i jest Alt Madryt znowu dlugo dlugo nic i może Valencia.. i to wszystko
W Ligue1 Jest PSG, Maryslia, Monaco, Lyon wszystkie te drużyny grały i grają jak nie co roku to co 2 lata w LM. Wiec pisanie ze to słaba liga jest nie na miejscu. O lidze nie świadcza 2 zespoły.
to Atletico Madryt w obecnej chwili jest mocną ekipą, która może rywalizować z Realem jak i Barceloną, więc nie skreślałbym ich, pisząc, że po Barcy i Realu jest długo długo nic. Bo Atletico to solidna ekipa, zresztą w poprzedniej edycji LM zaszli do półfinału, wygrali La Ligę. Zresztą dużo osób myslało, że to jeden sezon i koniec, a oni i w tym sezonie prezentują się dobrze.
a co do ekip z Ligue1, to wymieniłeś cztery solidne ekipy, ale raczej we Francji, a nie w Europie. PSG ma tyle kasy, solidnych zawodników, ale to nie przekłada się na wynikach, fakt, że we Francji przewyższali ostatnio wszystkich o głowę, ale co Marsylia, Monaco,Lyon osiągali przez ostatnie lata w LM? Chyba nic, Marsylia to nie wiem kiedy wyszła z grupy z LM, jak już w niej grała (owszem teraz graja za Bielse duzo, duzo lepiej i mogą powalczyć z PSG o Mistrzostwo), a Monaco i Lyon? Lyon to już nie ta ekipa, co za czasów gdy grał Juninho i inni. Monaco teraz wyszło z grupy, ale to bardziej przez to, że mieli słabych rywali, niż przez swoją extra grę.
:cool:
 
maverick_ 3

maverick_

Użytkownik
Z moich obliczeń wynika, że Bayern i Roma, w przypadku kiedy 3 drużyny mają taki sam bilans, tworzona jest mini tabela z wynikami między tymi drużynami, co za tym idzie Roma znalazłaby się na czele z 6 pkt.
Proszę jednak o potwierdzenie. ;)
 
maverick_ 3

maverick_

Użytkownik
kto się podejmie wyjaśnienia sytuacji w grupie E przy takich wynikach:
roma - city 1:1
bayern - cska 4:4

Jaka była by wtedy kolejność w grupie?
Z moich obliczeń wynika, że Bayern i Roma, w przypadku kiedy 3 drużyny mają taki sam bilans, tworzona jest mini tabela z wynikami między tymi drużynami, co za tym idzie Roma znalazłaby się na czele z 6 pkt.
Proszę jednak o potwierdzenie.
 
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Skols13 porównujesz osiagniecia.. gdzie było ATl Madryt, gdy własnie ten Lyon grał w 1/2 Lidze Mistrzów i Monaco wygrywało LM.. Dlatego pisze ze Barcelona i Real i dlugo nic bo nikt tym druzyna nie zagrozi. Atl Madryt juz nie gra tak jak sezon wczesniej. Do ostatniej kolejki walczyli o wyjscie z grupy. Godnie Premiera D tylko reprezentuja Barca i Real. Pozatym napewno wiecej emocji wzbudza mecz i jest ciekwaszy PSG - Monaco niż Barcelona - Sevilla. oczywscie kibice powiedza ze nawet mecz Barca- Granda bylby ciekwaszy. Podsumowujac wszystkie te 4 ekipy osiagnely coś i graja regularnie w LM a w Hiszpanii tylko 2 ekipy. Mozesz napisac ze grał też Bilbao,Villareal,Malaga, ale to była przygoda.. tak samo jak Lille, Montpelier.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
dzipkis Ligue 1 nie jest najmocniejsza ligą ? a może Premiera D jest lepsza? W Premiera gra tylko Barca i Real pozniej dlugo dlugo nic.. i jest Alt Madryt znowu dlugo dlugo nic i może Valencia.. i to wszystko

W Ligue1 Jest PSG, Maryslia, Monaco, Lyon wszystkie te drużyny grały i grają jak nie co roku to co 2 lata w LM. Wiec pisanie ze to słaba liga jest nie na miejscu. O lidze nie świadcza 2 zespoły.
to Atletico Madryt w obecnej chwili jest mocną ekipą, która może rywalizować z Realem jak i Barceloną, więc nie skreślałbym ich, pisząc, że po Barcy i Realu jest długo długo nic. Bo Atletico to solidna ekipa, zresztą w poprzedniej edycji LM zaszli do półfinału, wygrali La Ligę. Zresztą dużo osób myslało, że to jeden sezon i koniec, a oni i w tym sezonie prezentują się dobrze.

a co do ekip z Ligue1, to wymieniłeś cztery solidne ekipy, ale raczej we Francji, a nie w Europie. PSG ma tyle kasy, solidnych zawodników, ale to nie przekłada się na wynikach, fakt, że we Francji przewyższali ostatnio wszystkich o głowę, ale co Marsylia, Monaco,Lyon osiągali przez ostatnie lata w LM? Chyba nic, Marsylia to nie wiem kiedy wyszła z grupy z LM, jak już w niej grała (owszem teraz graja za Bielse duzo, duzo lepiej i mogą powalczyć z PSG o Mistrzostwo), a Monaco i Lyon? Lyon to już nie ta ekipa, co za czasów gdy grał Juninho i inni. Monaco teraz wyszło z grupy, ale to bardziej przez to, że mieli słabych rywali, niż przez swoją extra grę.

:cool:
Na dobrą sprawę do wszystkiego ustosunkował się skols13. Nie chodzi mi o to, że Ligue 1 jest samo w sobie kiepskie. Chodzi o to, że na tle rywali z europy nie osiągają oni żadnych sukcesów. Z tych wszystkich drużyn tylko PSG potrafi zajść gdzieś dalej w LM, najdalej do 1/4. A La Liga prócz Realu, Barcelony i Atletico jest jeszcze Valencia i Sevilla (obrońca tytułu LE). A kto we Francji walczy na europejskich salonach i to z powodzeniem? Marsylia ostatnie dwa sezony mizerne, dopiero przyjście Marcelo Bielsy dało im niezłego kopa i w przyszłym pewnie będą w europejskich pucharach. Lyon? To samo, ostatnie sezony mizeria. A takie Atletico wygrało LE w sezonie 09/10 i 11/12 (z Athletic Bilbao), Sevilla wygrała w poprzednim sezonie. To miałem na myśli pisząc o sile Ligue 1 w pórównaniu do La Liga.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie przeczytajcie sobie jeszcze raz co napisał użytkownik dzipkis.
Fajnie napisane tylko ze na dole jest typ na Barce a 3/4 tekstu o jej problemach...
Dobrze to opisał rymek1987.
Moze byc tak ze Barca wygra ten mecz.
Ale ze pokryje handicap?
Mysle ze to bedzie wojna jak w Paryżu.
 
V 0

visnia11

Użytkownik
Z moich obliczeń wynika, że Bayern i Roma, w przypadku kiedy 3 drużyny mają taki sam bilans, tworzona jest mini tabela z wynikami między tymi drużynami, co za tym idzie Roma znalazłaby się na czele z 6 pkt.
Proszę jednak o potwierdzenie. ;)
Zgadza się maverick. Druga w grupie byłaby Roma, a trzeci CSKA ????
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Skols13 porównujesz osiagniecia.. gdzie było ATl Madryt, gdy własnie ten Lyon grał w 1/2 Lidze Mistrzów i Monaco wygrywało LM.. Dlatego pisze ze Barcelona i Real i dlugo nic bo nikt tym druzyna nie zagrozi. Atl Madryt juz nie gra tak jak sezon wczesniej. Do ostatniej kolejki walczyli o wyjscie z grupy. Godnie Premiera D tylko reprezentuja Barca i Real. Pozatym napewno wiecej emocji wzbudza mecz i jest ciekwaszy PSG - Monaco niż Barcelona - Sevilla. oczywscie kibice powiedza ze nawet mecz Barca- Granda bylby ciekwaszy. Podsumowujac wszystkie te 4 ekipy osiagnely coś i graja regularnie w LM a w Hiszpanii tylko 2 ekipy. Mozesz napisac ze grał też Bilbao,Villareal,Malaga, ale to była przygoda.. tak samo jak Lille, Montpelier.
ale ja tak samo moge teraz napisać, gdzie był Lyon/Monaco jak Atletico Madryt w poprzedniej edycji był w finale?;) to taki sam przykład.
Atletico może i juz nie gra tego samego, ale w lidze są wysoko nadal, w LM wyszli z grupy, a co będzie później to się okaże. Mecze Barcy w lidze nie są ciekawe, bo wszystkie ekipy praktycznie się bronią.
Dlatego Barca-Real stanowią o sile La Ligi, dlatego większość osób twierdzi, że jest silniejsza niż Francuzka. Może miałeś na myśli, że Ligue1 jest bardziej wyrównana, ale wyniki w europejskich pucharach przemawiają za hiszpańską.
przejrzałem sobie edycje LM w ostatnich 3/4 latach:
2010/11:
z Hiszpanii grały: Barca (zwycięstwo LM),Real(półfinał), Valencia(1/8).
z Francji: Lyon (1/8), Marsylia (1/8)
2011/12:
Barca(półfinał), Real (półfinał), Valencia(3 miejsce w grupie), Villarreal(ostatnie miejsce w grupie),
Francja: Lille (ostatnie miejsce w grupie), Marsylia(ćwierćfinał), Lyon (1/8)
2012/13:
Malaga(ćwierćfinał), Real (półfinał), Barca(półfinał), Valencia (1/8)
Francja: PSG (ćwierćfinał), Lille(ostatnie miejsce w grupie), Montpellier(ostatnie miejsce w grupie)
2013/14:
Real(finał-zwycięstwo)At.Madryt(finał), Barca(ćwierćfinał),Sociedad(ostatnie miejsce w grupie)
Francja: Marsylia (ostatnie miejsce w grupie), PSG (ćwierćfinał)
Przez ostatnie lata to lepsze wyniki w LM osiągały jednak ekipy z Hiszpanii :cool:
i myślę, że dzipkis pisząc o siłach obu tych lig, miał na myśli obecne czasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Maribor - Schalke
Schalke ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 2/10
Dziś oferta na Champions League mocno spekulacyjna i trudno znaleźć jakiś &quot;pewny mecz&quot;, bo w większości spotkań są kalkulacje czy bitwy o LE. Schalke sponsoruje Gazprom który wykłada nie małe pieniądze na ten klub, a jak dobrze wiemy, ta firma również sponsoruje Ligę Mistrzów. Chelsea gra u siebie i rozdaje karty w tej grupie, bo nawet remis zadowala Portugalczyków w awansie do 1/8, ale sprawa ma jeszcze drugie dno bo Abramowicz to właściciel &quot;The Blues&quot;, a on ma spore powiązania z Gazpromem, dokładnie to nie wiem i nawet nie chce mi się sprawdzać, ale tutaj widzę układ zwykłego &quot;kolesiostwa&quot;. Należy zadać pytanie czy będą chcieli wyrzucić Schalke z Ligi Mistrzów?
Chelsea na pewno nie wyjdzie pewnym składem bo są znaczące osłabienia, ale oni i tak mają solidny skład, a po porażce z Newcastle w Premier League czy będą skłonni znowu grać minimalistycznie? Jedno jest dziś pewne, będzie ciekawie. Maribor co prawda gra jeszcze o Ligę Europejską, ale to jakoś mnie nie przekonuje, bo drużyna ze Słowenii nie wygrała jeszcze ani jednego meczu w tej edycji Champions League. Schalke to zespół o klasę wyżej, stawka bardzo wysoka i liczy się dzisiaj dla nich tylko zwycięstwo, ale też muszą śledzić wynik ze Stamford Birdge.
Co prawda zrobił się wielki mass pick na Schalke, ale wczoraj około 70% na Oddsportal typowało remis w meczu Juventusu z Atletico Madryt i co? Padł remis.
Wynik: 0:1 ✅
Wczoraj gra na remisy była owocna, jak będzie dzisiaj? Analizy na szybko wyglądają tak: Porto ma pewny awans, mecz o pietruszkę, liczę na remis przyjaźni, nawet porażka FC Porto zadowala bo i tak awansują z 1 miejsca.
Chelsea to jest bomba spekulacyjna o czym już wyżej wspomniałem. Remis przyjaźni zadowala Sporting i Chelsea która wychodzi z 1 miejsca.
W grupie E to jest MASAKRA, trzy drużyny walczą o awans! Będzie ciekawie! Wyrównane mecze więc typ na remis.
Kurs na Barcę taki słaby? Ja od 2-3 sezonów pisałem o PSG, że dla nich priorytetem jest LM. W Champions League grają świetnie, z tego co wiem to nie przegrali jeszcze z Barceloną. Może remis 2:2 i Messi dorzuci kolejne dwa gole do klasyfikacji pobijając rekord Lionela Messiego.
Kurs na Athletic Bilbao to jakaś kompromitacja, oni są słabi by na nich wystawiać 1,20-1,30 nawet z jakimi ogórkami jak BATE Borysów, w meczu o pietruszkę znaczy o LE. Ajax z APOELem wyrównany, mecz o Ligę Europejską, remis zadowala palaczy trawy.
BILANS REMISÓW ŚRODA: +2,76 -6 = -3,25 ⛔
BILANS REMISÓW WTOREK: +2,56 +5,15 +2,06 -4 = +5,77 ✅
BILANS REMISÓW: +2,52
✅
FC Porto - Shakhtar
Remis ::: 3,72 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wynik: 1:1 ✅ +2,72
Chelsea - Sporting
Remis ::: 3,72 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wynik: 3:1 ⛔ -1
Bayern Munich - CSKA Moscow
Remis ::: 6,45 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wynik: 3:0 ⛔ -1
Barcelona - Paris SG
Remis ::: 4,97 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wynik: 3:1 ⛔ -1
Ath Bilbao - BATE
Remis ::: 5,77 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wynik: 2:0 ⛔ -1

AS Roma - Manchester City
Remis ::: 3,55 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wynik: 0:2 ⛔ -1
Ajax - APOEL
Remis ::: 4,05 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wynik: 4:0 ⛔ -1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Panowie przeczytajcie sobie jeszcze raz co napisał użytkownik dzipkis.
Fajnie napisane tylko ze na dole jest typ na Barce a 3/4 tekstu o jej problemach...
Dobrze to opisał rymek1987.
Moze byc tak ze Barca wygra ten mecz.
Ale ze pokryje handicap?
Mysle ze to bedzie wojna jak w Paryżu.
Dobra analiza powinna zawierać słabe i mocne strony obu zespołów i to starałem się zawrzeć. Napisałem przecież, że mimo iż Barcelona ma swoje problemy to widać również te pozytywne aspekty ich formy z ostatnich meczów, powrotu do świetnej formy Messiego itd. Nie chciałem pisać rozprawki bo nie o to chodzi. Starałem się zawrzeć najważniejsze informacje w miarę krótkim tekście i wydaje mi się, że nie wyszło mi to wcale tak źle. Mimo wszystko dzięki za &quot;pochwałę&quot;.
Ja bym tu wcale nie przekreślał gry w stronę Barcy nawet z handi bo jak oni odpalą, będą mieli dzień to bez problemu są w stanie ograć PSG różnicą dwóch goli, bo podopieczni Blanca często miewają przestoje co Barca skrzętnie wykorzysta.
Ja tutaj widzę wynik 3:1 ✅ dla Barcelony jednak to tylko moje luźne przemyślenia. Jak będzie, okaże się około 22:30.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Barca - PSG
Both Team to Score @ 1,73 Unibet !
✅ zaksięgowane po 20 mn gry ????
No to dziś czeka nas ciekawy pojedynek w Hiszpanii. Barca jako &#39;&#39;pokrzywdzona&#39;&#39; swój pierwszy mecz kolejki w Lidze Mistrzów przegrała w delegacji w Paryżu 2-3 ale można śmiało jednak powiedzieć, że nie była lepsza w tamtym meczu. PSG się dwoiło i troiło i akcje mieli zasłużone aby ukoronować na końcu zwycięstwo. Cavani po mistrzostwach gra jak natchniony i wygląda to znacznie lepiej niż to było w tamtym roku. Dziś będzie ogromna batalia o pierwsze miejsce. Nie wydaję mi się aby to był spacerek dla obu ekip mimo że Barca jest faworytem ale tylko na papierze. Fakt że u siebie będą grali i statycznie i bardzo usypiająco dla rywala (czego sam nie lubię) ale PSG i ich gry z kontry na pewno coś wniosą. Jest Ibra, który wrócił po kontuzji z pewnością kto czytał jego biografię dziś poruszy niebo i ziemie aby chociaż bramkę strzelić. Pomimo to że kurs na barcę jest dla mnie nie do grania, a BTS tak więc gram to z pocałowaniem ręki. Zwłaszcza, że tu może zdarzyć się wszystko a nikt nie będzie się oszczędzać.
TO JEST NAJWIĘKSZY KURS NA BTS W TYM MECZU !!!!! na innych bukach jest po @ 1,55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
borek7 24

borek7

Użytkownik
Barcelona - PSG
Śmieszne kursy wystawiają bukmacherzy na Katalończyków. Tak jakby grali z Sevillą czy nawet Valencią. Tymczasem grają z PSG, dla których priorytetem jest Liga Mistrzów, którzy w pierwszym meczu wygrali, którzy przystąpią do meczu w pełnym składzie i z pewnością z wielką determinacją by zostać na pierwszym miejscu w grupie. Tutaj może wygrać każdy, ale spodziewam się wyrównanego meczu i jeśli ktoś zwycięży, to nie więcej niż jednym golem.
PSG +1.0 @2.3
PSG +1.5 @1.750
PSG +2.5 @1.3 (lokata?)
BTS @1.72
 
R 6

rymek1987

Użytkownik
Katalońskie gazety sugerują na dzisiaj zestawienie obrony Barcy w składzie Adriano - Pique - Mathieu - Alba. Z tej czwórki solidnie prezentuje się tylko Alba, reszta jest zwyczajnie na dzień dzisiejszy SŁABA. Z taką defensywą Barcelona STRACI bramkę, innej ewentualności zwyczajnie nie biorę pod uwagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom