>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 10.12.2014 - środa

Status
Zamknięty.
A 10

abel

Użytkownik
Witam Państwa,
chcialbym się odnieść do meczu w Rzymie i przestrzec wszystkich którzy grają na City.
Powody zeby nie grać w strone anglików:
1. Man City zagra bez Aguero ( kontuzja kolana )
2. Man City bez zawieszonego Yaya Toure ( kartki )
3. Niepewne występy kilku ważnych zawodników.
4. oglądałem ostatni mecz City-everton. Man City bez formy, słaba gra, wielka pomoc sędziego przy wyniku koncowym.
5. City gra chyba trzeci czy czwarty sezon z rzędu w LM. W każdym z nich wyniki były poniżej oczekiwań. Czy w tym będzie lepiej? Zobaczymy lecz wątpię.
6. Czy ktoś z was sądzi że Roma to ogórki?
Krótko pisząc błekitni są bez formy i bez najważniejszych graczy. Ja osobiście gram na Romę, po tym kursie warto i do tego dodam barca-psg o2,5 i obie strz (kurs 2,05 come on)
 
Z 0

zene

Użytkownik
Niektórzy chyba żyją w alternatywnej rzeczywistości? Atletico Madryt w zeszłej edycji LM zaszło aż do finału (nie do półfinału jak niektórzy tu powtarzają), ulegając dopiero po dogrywce Realowi.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
FC Barcelona vs. PSG o3.5, 2.37 WillHill 2/10 ✅ 3:1
Szykuje się wielkie starcie o pierwsze miejsce w grupie. PSG w pierwszym meczu między tymi ekipami, że nie można ich z góry skazywać. Obecnie to właśnie mistrzowie Francji są liderami. Gospodarze zatem od początku będą stawiać na ofensywę. Ponadto obecny rekordzista, Lionel Messi będzie chciał powiększyć swój dorobek bramkowy. Z drugiej strony Ibra, który już wrócił do znakomitej formy po kontuzji. Ostatnio strzelił dwie bramki w ligowym starciu z Nantes. Starcie obu zespołów zapowiada się w moim mniemaniu dość obfite w bramki. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla PSG. Na Camp Nou spodziewam się minimum czterech goli. Barca będzie osłabiona brakiem zawieszonego Rafinhii. Jako że obie drużyny są w świetnej dyspozycji, a i stawka jest dość wysoka, liczę na co najmniej cztery trafienia.
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Ja dziś pod lupę wziąłem 4 mecze, i stworzyłem z nich dosyć odważny zakład.

Barcelona - PSG ✅
Typ: 1 @ 1.46
Betsafe


Prywatnie nie przepadam za Barceloną, co mnie podkusiło by dziś zagrać czysty win? Wydaje mi się że dużo osób wznosi nad niebiosa PSG, które w cale nie jest takie zajebiste, w lidze zwycięstwa przeplatane prawie taką samą liczbą remisów, u siebie dosyć mocni, ale na Camp Nou? Nie ma opcji, Barca dziś skonsumuje gości z Paryża i zajmie pierwsze miejsce w grupie, zdecydowanie wezmą rewanż, tak to widzę.

Chelsea - Sporting✅
Typ: Chelsea -1 @ 2.80
Betsafe


Chelsea nie gra już o nic, Sporting gra o wszystko. Co przemawia za moim typem? Po pierwsze, Chelsea ostatnio zaznała pierwszej ligowej porażki, ekipa Mourinho nie jest przyzwyczajona do takich sytuacji, nie widzę zatem opcji, żeby dali się ograć drugi raz pod rząd, nie na Stamford Bridge, gdzie są piekielnie mocni. Gra Sportingu będzie zależna od wyniku Schalke, na pewno będą go kontrolować, nie wiem czy spróbują się od razu otworzyć. Jednak jak będą zmuszeni, to Chelsea to wykorzysta.

Bayern - CSKA✅
Typ: Bayern -2 @ 2.55
Betsafe


Może oszalałem, ale wydaje mi się że Bayern zdmuchnie Rosjan, a o awans powalczą Roma z City. Uważam że Bayern nie będzie kalkulował, ostatnie 1-0 z Herthą i 1-0 z Leverkusen, nie daję większego optymizmu ale weźmy pod uwagę to że CSKA będzie chciało ten mecz wygrać, więc się otworzą, zresztą już pokazali że raczej grają otwartą piłkę. Bayern po ostatnich meczach jest natomiast głodny goli, myślę że przed własną publicznością przypieczętują awans w wielkim stylu.

Porto - Shakhtar Donetsk✅
Typ: 1st half X @ 2.09
Betsafe


Lekki risk, aczkolwiek mecz o pietruchę, nikt nie będzie się za bardzo starał, wszystko wyjaśnione, wydaje mi się że to mecz na 0-0 do przerwy, no ale różnie to bywa.

Powodzenia wszystkim!

330 na ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
flpman 292

flpman

Użytkownik
Kursy w stronę PSG oszalały! Nie mam pojęcia skąd to się wzięło, ale skoro już się wzięło to podobnie jak wczoraj z bramką dla Basel po 1.5 wchodzę po najmniejszej linii oporu dzisiaj w bramkę dla PSG obecnie po 1.57 w Bet365...
Jestem kibicem Barcy, widziałem wszystkie jej mecze tego sezonu i bramka Barcy poważnie zagrożona była nawet w meczu z trzecioligową Huescą... Dzisiaj nie zagra zawieszony Alves i Rafinha, kontuzjowany Vermaelen (nie ma o czym mówić) oraz Masip, Douglas i Montoya (nie znaleźli się w kadrze)... W bramce Ter Stegen - gra w LM i póki co w pucharze z Huescą, kilka bramek już wybronił, ale też widać braki w komunikacji jak choćby przy golu po rożnym z Apoelem, dzisiaj dla niego mecz o największą stawkę... Obrona Barcy wraz z Busquetsem (wątpię by na DM zagrał Mascherano) to bardzo niestabilna formacja, co mecz niemal różne ustawienie, a co gorsze - najwięcej grał Alves który dzisiaj nie wystąpi - w kadrze nie ma Montoi i Douglasa, czyli zero nominalnych prawych obrońców, mówi się w kontekście tej pozycji o Adriano (zagrał kilkadziesiąt minut na prawej obronie w tym sezonie) i Bartrze (sam nie pamiętam kiedy ostatnio go na PO widziałem)... Stawiam na bokach na Adriano i Albę - obaj słabi fizycznie, będą mieli problemy z silnymi zawodnikami PSG, w środku robiący co mecz błędy Pique, lub Mascherano, ten drugi pewniejszy, ale słaby w pojedynkach powietrznych oraz najstabilniejszy Mathieu i Bartra, alternatyw na bokach obrony w zasadzie nie ma - tylko przesunięcie na lewą obronę Mathieu i na prawą Bartry... Defensywny pomocnik to na 99% Busquets (nie wierzę, że Lucho wystawi Mascherano), w taktyce Barcy sporą rolę odgrywają wspomagający w obronie bocznych obrońców środkowi pomocnicy - dzisiaj prawdopodobnie Rakitić i Iniesta (ten drugi po kontuzji, raczej kiepsko kondycyjnie przygotowany, alternatywa to Xavi który też zaangażowaniem w obronę nie błyszczy), najlepiej z wspomnianych w defensywie spisuje się Rakitić biegający bliżej prawej strony, ale w wyniku niezgrania z Adriano mogą być kłopoty, co więcej w ostatnich meczach odważniej podchodzi do linii ataku (dziś pewnie to ograniczy, bo wiadomo czym się może skończyć jego spóźnienie w obronie, ale to Barca musi atakować)... Ogólnie - do obnażenia słabości w formacji obronnej gospodarzy nie trzeba meczów z mocnymi rywalami, wystarczy Huesca, czy niedawno Espanyol, który powinien zdobyć więcej niż jedną bramkę... PSG wystarczy remis więc mogą ograniczyć się do kontr, a mają kim je wyprowadzać, a gdy przyjdzie im gonić wynik? Barca nie była wystawiona na ciężką próbę przy bronieniu przed szturmowymi atakami z wyjątkiem meczu z Realem gdzie wyglądało to dramatycznie, różnie może być, a mając obraz jej pracy w obronie - raczej będzie groźnie... No i dzisiaj w porównaniu z pierwszym meczem zagra Ibra... Myślę, że to najbezpieczniejszy typ po znośnym dla mnie kursie biorąc pod uwagę rosnącą dyspozycję w ofensywie Barcelony i wyciągane wnioski Lucho w postaci Messiego bliżej prawej strony i Suareza na środku ataku...
Barcelona - PSG
Typ: PSG strzeli Kurs: 1.57 bet365
Wynik: 3:1 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Obie drużyny strzelą✅
Kurs: 1.61 (Sportingbet)
Barcelona w ataku silna, zwłaszcza Messi ostatnio dużo strzela. Suarez może i się jeszcze nie wpasował w drużynę jednak Neymar już wie ci i jak. Obrona gospodarzy bez kilku podstawowych zawodników. Z gry wypadli Dani Alves i Rafinha.
PSG również ma świetnych zawodników w ataku. Ibrahimović, Cavani mogą spokojnie strzelić gola, nawet na Camp Nou. Szwed jest trudny do zatrzymania i ciężko przewidzieć jego zagrania. Ewentualny wynik jaki obstawiam to remis 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 285

embotron

Użytkownik
Wszystko o meczu Barcelona - PSG zostalo napisane, a wlasciwie o obronie Barcelony i sile napadu PSG - w zwiazku z tym ciekawym zakladem wydaje sie ponad 1,5 gola druzyny PSG po kursie 4 (!) na WH. U siebie strzelili 3 gole, na wyjezdzie 2 jest bardzo mozliwa opcja ????
PSG ponad 1,5 gola @ 4 WilliamHill
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Barcelona - PSG
Typ: over 21,5 fauli
Kurs: 1,7
Bukmacher: Ónibet
Kurs już znacząco spadł z 2,1, jednak dalej jest wart zagrania. Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie. Faktem jest, że w pierwszym meczu padło tylko 17 fauli, jednak warunki dzisiejszego starcia będą troszkę inne, aniżeli pierwszego starcia. Zapowiada się zacięte spotkanie. Barcelona u siebie lubi podejść agresywnym pressingiem, co często skutkuje faulami. W tej edycji Ligi Mistrzów w meczach u siebie notowali z Ajaxem – 10 fauli i z APOELem – 15. PSG jest ekipą, która na wyjazdach nie fauluje strasznie dużo. W spotkaniach z Ajaxem i APOELem notowali po 9 fauli. Spotkanie będzie sędziował Serb Milorad Mazić, który lubi sięgać po kartki. W tej edycji LM pokazywał 5 (+ czerwoną), 6, 5, 5 http://pl.soccerway.com/referees/milorad-mazic/45554/matches/. 22 faule w takim prestiżowym meczu powinno zostać przekroczone.
Wynik: 24 faule✅
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Barcelona - PSG
Dyscyplina : Piłka nożna, LM
Godzina 20:45
Typ : Over 2,5 + BTTS
Kurs : 2,05
Buk : Bet365​

✅✅✅ Wynik 3:1 ✅✅✅
Izi łin :cool:


Spotkanie to elektryzuje nie tylko samą Katalonię i Francję a cały piłkarski świat, starcie dwóch potęg, które mają w swoich szeregach doskonałych piłkarzy. Jestem przekonany, że dziś ujrzymy świetne widowisko, podobne do tego, które miało miejsce w Paryżu (3:2), a może i lepsze? Zobaczymy.

Dziś na Camp Nou zmierzy się Duma Katalonii z PSG. Obydwie ekipy to czołówka europejskiego futbolu. Ostatnio pokazują naprawdę dobry futbol, jedni jak i drudzy. Mecz będzie przebiegał trochę inaczej niż ostatnio w Paryżu, z uwagi, że dochodzą dwaj snajperzy po jednej i drugiej stronie. W drużynie Blaugrany zapewne zobaczymy Suareza, a w drużynie z Parc des Princes, wystąpi Ibrahimović.

Obydwie drużyny póki co są wiceliderami w swoich ligach, Barcelona ustępuje Realowi, PSG – Marsylii. Ostatnie ich mecze to same wygrane, Paryżanie tylko raz zremisowali. Oglądam prawie każdy mecz Barcelony i wiem jak potrafią grać a od meczu w Paryżu zmieniło się trochę w ekipie Enrique. Grają trochę mądrzej z przodu, natomiast w obronie dalej zdarzają się błędy, przykładem może być stracona bramka z Espanyolem, bo fatalnym błędzie Busquetsa. Co na plus (?), to na pewno fakt, że Messi jest w gazie i pakuje bramkę za bramką. Ostatnio prawie wszystkie mecze zarówno Barcy jak i Paryżan kończą się overowo (chodzi tu o over 2.5). Co do Barcelony to mimo wszystko nie traci bramek dość często ale o PSG tego powiedzieć nie można, bo tracili gola w 4 z ostatnich 5 spotkań (z Barceloną tracili zawsze).

Jak dla mnie to będzie mecz walki, bo wchodzi tu gra o pierwsze miejsce w grupie i lepszą pozycję w losowaniu fazy play-off. Barcelona musi ten mecz wygrać, PSG wystarczy remis. Póki co Barcelona miała tak naprawdę 4 mecze z dobrymi ekipami, w tym 2 z czołówki europejskiej piłki. Wygrali z Valencią (0:1) na farcie, z Sevillą (5:1), i przegrali z Realem (3:1) i jak wyżej wspominałem z PSG (3:2). W 3/4 spotkaniach, typ był pokrywany, ostatnio nawet słaby Espanyol strzelił im bramkę. Patrząc na H2H, typ pokryty w 4/6 meczach więc ta statystyka pokazuje jak przeważnie wyglądają mecze, między tymi drużynami. Według mnie Barca wygra to spotkanie, ale biorąc pod uwagę, z kim będą grać i jaka jest siła ofensywna PSG, nie piszę się w typy Barca + over czy Barca + BTTS, więc idę po trochę mniejszej linii oporu, a kurs co by nie mówić – jest kuszący.



Edit : Dodaję jeszcze dubla. Dość prawdopodobny.

Ajax - APOEL / Godzina 20:45 / Typ : 1 / Kurs : 1,61 / bet365
✅✅ Wynik 4:0 ✅✅


Króciutko, obydwie analizy. Ajax ma o co grać, są najbardziej poszkodowani bo od kilku lat zajmują 3 miejsce w grupie, i ni cholery nie mogą awansować, zostaje im chociaż ta Europejska, a to mimo wszystko są pieniądze więc mają o co grać, zwłaszcza że tryumfator LE, ma gwarantowany udział w LM w przyszłym roku. Pomijając to są w gazie, w lidze ogrywają każdego jak leci, ostatni win 5:0, w tym dwie bramki Milika i asysta. Dziś na pewno będzie grał bo Sightorsson nabawił się kontuzji w w/w meczu z Willem II. APOEL nie pokazuje nic nadzwyczajnego, póki co zdobyli 1 pkt, ale nikt im nie ma tego za złe, bo mają dużo silniejszych rywali od siebie. Wydaje mi się, że Ajax dziś zgarnie pierwszy (i już ostatni) komplet punktów.

Maribor - Schalke / Godzina 20:45 / Typ : 2 / Kurs : 1,70 / bet365
✅✅ Wynik 0:1 ✅✅


Sytuacja podobna jak wyżej, tyle że Niemcy mają szanse na awans z drobną pomocą Chelsea. Jeżeli Chelsea wygra i Schalke też pokona Maribor, awansują do LM. Jedno jest pewne, nie mogą się oglądać na sytuację w Londynie tak jak może spoglądać Sporting na mecz Mariboru. Niemcy muszą wyjść z założenia, że uda im się awansować, i zaatakować, ostatnio pod wodzą nowego trenera wygrywają. Chelsea powinna też wygrać, może być podrażniona porażką z Newcastle. Zobaczymy, mam nadzieję, że się nie przejadę na Schalke

Dubel :
Ajax + Schalke
AKO 2,74
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
E 40

edson17

Użytkownik
Barcelona - PSG
powyżej 3,5 rożnego PSG kurs 2.00 3 rr ⛔
Roma-City
rzut rożny przed 9 minutą kurs 1.83 3 minuta ✅
Chelsea-Sporting
rzut rożny przed 9 minutą kurs 1.83 ⛔
powyżej 3,5 kartki 1.90 ✅ 5 kartek

Ja na dzisiaj proponuję coś takiego, o meczu Barcy z PSG napisane chyba wszystko, będzie dobry mecz z obu stron to i rożnych nie zabraknie, szczególnie,że przy wyprowadzaniu kontr można tych rożnych nabić. Ajax nabił 3, Apoel 4, myślę że PSG te 4 nabije, a nawet więcej.
Co do Romy i City to Roma od początku meczu na 10 ostatnich spotkań u siebie 6 razy pokryła bet, 2 razy była bardzo blisko bo coś koło 11-12 minuty rzut rożny. City też musi zaatakować od 1 minuty i pewnie do 9 minuty padnie jakis rzut rożny.
Mecz Chelsea podobnie jak Roma, dużo spotkań u siebie łapią rzuty rożne w tych 9 minutach, myślę, że dzisiaj będzie podobnie.
Co do kartek to Sporting będzie się starał nie przegrać meczu i będzie dużo fauli, przerywania kontr czy jakiegoś większego zagrożenia i te 4 kartki nabiją zespoły, ale bardziej obstawiam, że z 3 kartki to sam Sporting zgarnie.
 
H 14

hiszpan7

Użytkownik
A ja widzę opcję na fajny dubelek:
MARIBOR - SCHALKE - 2 - 1,70 - 365bet - 0:1
ROMA - MAN CITY - over 8 rzutów rożnych - 1,36 - 365bet
- 11 rzutów rożnych
Co do Schalke to nie ma co się rozpisywać. Schalke drużyna o klasę lepsza, do tego bardzo zdeterminowana i co najważniejsze ostatnio w dość dobrej formie. Ze Słoweńcami sobie poradzą.
Natomiast w meczu Roma - Man City walka będzie na noże. Atakowali będą raz jedni, raz drudzy, a im częściej piłka będzie w okolicach któregoś z pol karnych, tym większa szansa na rzut rożny. Linia bardzo niska więc bez problemu powinna być złamana.
Osobiście zagrałem także w singlu over 10,5 za 2,00 - bo wydaje mi się, że ta linia też jest do przeskoczenia. Szczególnie gdy w pierwszej połowie padnie jakiś gol. Wtedy drużyna przeciwna będzie musiała atakować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ajax - APOEL 1 @1.67 WH✅
Oba zespoły do tej pory nie odniosły zwycięstwa w grupie. Ajax ma na koncie 2 punkty, APOEL jeden. Amsterdamczycy ostatnio grają jednak całkiem nieźle, w czym swój udział ma Arkadiusz Milik. Można powiedzieć, że jest to mecz o awans do fazy pucharowej Ligi Europejskiej, przy czym Ajaxowi wystarcza remis. Cypryjczycy muszą zwyciężyć. Czy jednak Holendrzy będą grać na remis? Wątpię, na pewno nie u siebie. Mają na pewno lepszych zawodników, APOEL musi się odkryć, więc spodziewam się tutaj wygranej gospodarzy.
Barcelona czyste konto: NIE @1.57 Bet365✅
Przy takiej formie PSG wystawiać taki kurs to promocja. Osobiście nie spodziewałem się wyższego niż 1.40. Paryżanie już dawno nie zaznali smaku porażki i co ważne, ciągle strzelają gole. Obrona Barcelony popełnia błędy, wydaje mi się, że dzisiaj raczej wygrają, ale PSG na pewno strzeli. Nie wykluczam też zwycięstwa PSG, bo to całkiem możliwe.
Maribor - Schalke 2 @1.73 WH✅
Krótko. Jeśli Schalke chce awansować do dalszej rundy muszą dzisiaj wygrać i liczyć na korzystny wynik w drugim meczu. Mariboru ostatnio nie potrafili pokonać, ale tym razem powinno im się udać. Po kompromitacji z Chelsea grają bardzo dobrze pewnie ogrywając swoich rywali i dzisiaj powinni pokazać, że nie był to przypadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Wydaje sie ze linia kartek w Monachium troche niska ? Over 2,5 kartki po 1,57 ? Fajny kurs a do tego spoko sedzia
http://pl.soccerway.com/referees/ole...uerenca/44952/ . W meczach których sędziował ,a naliczyłem chyba około setki albo i wiecej tylko w 10-12 spotkaniach pokazał mniej niz 3 kartki . Mozna pograc. Tak ja to widze . CSKA ma o co grac.
Bayern Monachium - CSKA Moskwa ilosc kartek over 2,5 @ 1.57 Bet365
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ajax - APOEL
Dzisiejsze spotkanie w Amsterdamie też będzie ciekawe, bowiem obydwie ekipy walczą o Ligę Europejską. Wydaje mi się jednak, że Ajax jest tutaj zdecydowanym faworytem i że będzie chciał wygrać z Cypryjczykami, którzy w niczym nie przypominają drużyny, która kilka lat temu dotarła aż do 1/4 tych rozgrywek. Nawet w Nikozji ekipa z Holandii była zdecydowanie lepsza, naciskała, oddawała więcej strzałów i utrzymywała się przy piłce. Cypryjskie piekło chyba zamarzło, bo nie jest problem tam wygrać, przynajmniej europejskie drużyny nie mają z tym problemu. Nie wiem jak ligowcy, bo akurat cypryjski futbol mnie niezbyt interesuje.
Co tu dużo mówić, wszyscy czekamy na premierowe trafienie Arka Milika w LM, który od jakiegoś czasu gra koncertowo i bardzo skutecznie. W Ajaxie takiego startu jak on nie miały takie tuzy jak Zlatan, czy Suarez i nie dziwne, że holenderskie media już porównują go do tych genialnych napastników. Poza tym Schone i Kishna z przodu też sieją spustoszenie, będzie gorąco w tym meczu i liczę tutaj na pewne zwycięstwo ekipy z Amstedam ArenA.
Ajax / 1.67 / bet365 ✅
FC Porto - Szachtar Donieck
Na Stadion Smoka przyjeżdża dzisiaj druga siła tej grupy, Szachtar, który również ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Nie wydaje mi się, żeby gracze z Porto grali tutaj pierwszym składem i na 100%, bo w ten weekend czeka ich batalia z Benficą. Ten mecz z pewnością jest jednym z ważniejszych obecnie wydarzeń dla Porto. Najważniejsze dla nich, to zagrać ten mecz i uniknąć kontuzji. Lucescu wystawił w miarę mocny skład z Bernardem i Teixeirą po bokach i Gładkim na szpicy. Wydaje mi się, że Szachtar jest w stanie spokojnie wywieźć remis z Estadio do Dragao i tak też typuję.
Szachtar lub remis / 2.00 / unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 0

rwl723

Użytkownik
Widzę na dzisiaj zakład 4-krotny:

Barcelona - PSG BTS @1.70 Unibet ✅
Obie drużyny mają silne ofensywy, walczą między sobą o pierwsze miejsce w grupie, więc bramki po obu stronach powinny paść.

Maribor - Schalke X2 @1.18 Unibet ✅
Różnica klas obu zespołów może nie jest jakaś bardzo duża, ale nie powinno tutaj stać się nic innego, niż zwycięstwo gości, choć czuję, że może się w tym meczu zdarzyć coś nieprzewidywalnego, w końcu Maribor walczy jeszcze o LE, natomiast Schalke o awans, lecz ze składu wypadło kilku podstawowych zawodników z powodu kontuzji. Dla zabezpieczenia wolę zrobić X2.

Athletic Bilbao - Bate Borisov 1 @1.40 Unibet ✅
Drużyna na dobrym, europejskim poziomie z najsłabszą ekipą LM, tutaj niespodzianka praktycznie nie ma prawa się zdarzyć, nie ma co się rozpisywać.

Bayern Monachium - CSKA Moskwa 1 @1.27 Unibet ✅
Podobna sytuacja co wyżej, z tym, że CSKA matematycznie ma jeszcze szansę na awans, ale na tym się kończy. Różnica klas między zespołami, jak wiadomo, jest duża. CSKA nie będzie w stanie się postawić, może poza paroma momentami.
Dorzucam jeszcze do tego 2 mecze ME w Piłce Ręcznej Kobiet (kursy po 1.10 ✅ i 1.53 ✅) i łączny przelicznik wynosi 6.00.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na Stadion Smoka przyjeżdża dzisiaj druga siła tej grupy, Szachtar, który również ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Nie wydaje mi się, żeby gracze z Porto grali tutaj pierwszym składem i na 100%, bo w ten weekend czeka ich batalia z Benficą. Ten mecz z pewnością jest jednym z ważniejszych obecnie wydarzeń dla Porto. Najważniejsze dla nich, to zagrać ten mecz i uniknąć kontuzji. Jeżeli chodzi o Szachtara to ciekawi mnie jaki skład Mircea Lucescu wystawi na to spotkanie. Z pewnością będzie chciał zagrać Luiz Adriano, który ma apetyt na pobicie rekordu strzelonych goli w fazie grupowej w Lidze Mistrzów.
Wszystko pisane na zasadzie gdybania, a tak ciężko posprawdzać informację na temat tego meczu po prostu ?
I co z tego, że Luis Adriano będzie chciał zagrać i pobić rekord strzelonych bramek? Skoro zagrac nie może bo pauzuje za kartki. Wystarczy wejść na stronę uefa.com i wszystko jak na tacy pokazane - http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2015/matches/round=2000548/match=2014393/prematch/preview/index.html
Już nawet nie karze Ci szukać na portalach portugalskich - http://www.maisfutebol.iol.pt/antevisao-fc-porto-liga-campeoes-champions-league-champions-shakhtar-shakhtar-donetsk/548750b10cf288e76a1c0e39.html
Akurat ze składem Porto na ten mecz udało Ci się dobrze pogdybać. Ale wkurzają mnie tacy ignoranci jak Ty, nie masz pojęcia to po co piszesz na siłę ? Ciężko sprawdzić po prostu jak sprawa wygląda i napisać rzetelnie ?
eh, a potem się dziwić, że ludziom się nie chce pisać w takim dziale skoro 90% to posty nie nadające się do niczego ...
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Witam,
na dziś mecz Chelsea-Sporting, moje typy na to spotkanie:
over 2,5 - 2,05 ✅,
bet365
over 3,5 - 3,75 ✅,
bet365 Dlaczego tak? Pewnie wielu z was ze względu na nieobecność Naniego w Sportingu i mocno rezerwowy skład Chelsea (takie są przypuszczenia mediów) widzi ten mecz jako mecz z małą ilością goli, ale dla mnie duże value jest właśnie na over. Chelsea pewny awans, ale na Stamford rezerwowi będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Sporting z kolei walczy o awans i aby być pewnym muszą wygrać. To powinno prowokować ich do ofensywnej gry, zwłaszcza jeśli Schalke będzie prowadzić z Mariborem. To z kolei będzie dawać szansę na kontry dla Chelsea. Jeśli Sporting nie będzie grał cofnięty licząc tylko i wyłącznie na korzystny wynik z Mariboru, to bramki powinny paść.
Do tego dodam ładnie wyglądający kurs: powyżej 3,5 kartki, 1,83 ✅ 5 kartek,bet365
Mecz tak jak przypuszczałem overowy i tak jak można było przypuszczać, wygrany przez Chelsea.
Drugie spotkanie:
Ajax - APOEL 1, 1,61 ✅, bet365
Mecz outsiderów w grupie, czego przy PSG i Barcelonie należało się spodziewać. Obie drużyny walczą o Ligę Europy. Dla Ajaxu ze swoimi młodymi piłkarzami byłby to ogromny zastrzyk doświadczenia, dlatego na pewno nie zlekceważą swojego rywala. Obie drużyny nieco osłabione, W Ajaxie nie ma oczywiście Fischera, ale także Boilesena i Sigthorssona. W APOELU z kolei brak Viniciusa. To poważne straty.
Moim typem na ten mecz jest wygrana Ajaxu, ale także mniej oczywiste, takie jak:
Milik strzeli gola, 2,05 ✅, bet365 - dobra forma ostatnio, myślę że można w końcu ustrzelić coś w LM.
dokładny wynik 3:1, 13,0 ⛔ bet365
a także over 2,5 gola, 1,85 ✅ bet365 (ryzykowniejszy over 3,5, 3,25 ✅)
Arek super mecz, brawo, oby tak dalej. Może z Legiunią na wiosnę?
Roma - Manchester City
Na ten mecz mam dziwne przeczucie, że padnie wiele goli. Nie ma Aguero to wiadome. Wiadome też jest, że obrona Romy nie jest już taka świetna jak jeszcze parę miesięcy temu. Obie drużyny (a także dodatkowo CSKA) mają jeszcze szanse na wyjście, dlatego będą grały o pełną pulę. Bayern nieco rezerwowy skład na CSKA, co wydaje się i tak wystarczające na Rosjan, no ale nigdy nic nie wiadomo. Remis nie będzie zadowalał żadnej ze stron także spodziewam się otwartego meczu z dużą ilością okazji na bramki i samych też goli. Do tego nie powinno zabraknąć zaciętości w grze i ostrych wejść, bo stawka tego meczu jest bardzo duża.
over 3,5 gola - 2,62 bet365
over 4,5 gola - 5,0
bet365
a oprócz tego 2 inne ciekawe zakłady:
over 5,5 kartek, 1,83 bet365
kartka przed 25:00, 1,83 bet365
Całkiem zawiódł mecz, Roma 0 walki. To nie był mecz dwóch klasowych zespołów walczących o awans do dalszej rundy LM. Zarówno ROMA jak i CI(o)TY powinni odpaść, bo ani jedna ani druga nie zasłużyła by grać na wiosnę w LM. Cioty ????
Pozdrawiam, liczę na udany dzień.
Nie tak wesoło jak wczoraj, ale i tak wyszło przyzwoicie. Przeczucie mnie zawiodło, następnym razem zastanowię się pięć razy zanim takie przypuszczenie dam jako typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
@robson
Sorry, pauza Adriano gdzieś mi umknęła, co już poprawiłem. Reszta się zgadza, a i tak typu nie zmieniam.
Do usunięcia.
 
larkspur 376,6K

larkspur

Użytkownik
Ja tu widze na dzis sensowny zaklad. A mianowicie w meczu Bayern - CSKA polecam zagrac bet : Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta po 1.83 w Bet365✅✅✅
A dlaczego tak to widze ? Powod jest prosty.. jestem kibicem Bayernu i od paru sezonow ogladam ich mecze. Rowniez ostatnie kolejki ligowe jak i oczywiscie LM. Dobrze wiemy ze Bawarczycy slyna z gry ofensywnej i co mecz nacieraja. Przewiduje to takze w dziesiejszym meczu. Mimo ze Bayern ma zapewniony awans i moze Pep da zagrac paru innym zawodnikom takim jak Hojbjerg Shaqiri czy Schwainstaiger wracajacy powoli do gry na 100%. Skrzydla pewnie nie zmiennie tzn Robben Riberry no i Lewandowski na szpicy co daje mocny atak. A i podsumowujac przegladnalem ostatnie mecze ligowe czy LM to w wiekszosci rozne padaly przed 9minuta... Na plus rowniez dziala gra na Alianz Arena...

POLECAM !!! ???? ✅
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
FC Porto - Szachtar Donieck 1 zakład bez remisu - 1,3
W dzisiejszym meczu żadna z drużyn nie będzie forsować tempa . Obie drużyny mają zapewniony awans . Epika smoków na ostatnie 12 meczy na Estadio do Dragao przegrała tylko raz ( ze Sportingiem). Wątpię ,aby dzisiaj goście wywieźli 3 oczka . Mimo tego , że prawdopodobnie Porto wyjdzie dzisiaj częściowo drugim garniturem . To wczorajszy pojedynek między Benficą , a Bayerem pokazuje , że nie trzeba ich skreślać . Zawodnicy Porto będą chcieli dzisiaj dobrze się pokazać przed własną publicznością i w dobrych nastrojach być przed meczem z Benficą . Z kolei Szachtar zagra bez swojego najlepszego strzelca Luiza Adriano. Ich ostatnia porażka z Athleticem Bilbao na Ukrainie też nie napawa optymizmem .
Obstawiam wynik 1:0 dla smoków lub 0:0 .
Powodzenia​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom