>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.12.2012 - środa

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
Na drugich miejscach w grupach sa Real, Milan, Arsenal, PSG, wiec co za roznica czy wychodzisz z pierwszego czy drugiego. Bardzo sie ciesze, ze wierzycie w uczciwosc futbolu, tez kiedys bylem mlody:) Predzej mi kaktus na czole urosnie, niz tam ktos bedzie ryzykowal miliony za wyjscie z grupy w CL, zeby Wam sie dobrze mecz ogladalo albo zeby zmazywac jakies plamy...
Szachtar- Juve X @ 1.833 Pinnacle
a czy granie na remis przez Juve nie jest właśnie ryzykowaniem?? skąd mają pewność grając na 0-0, że Szachtar nie wbije im gola w 93 minucie i nie wyrzuci ich z LM?? Juve musi grać o wszystko i walczyć o zwycięstwo, stąd kursy sięgające prawie 5 to moim zdaniem jeden z lepszych typów ostatnich miesięcy...
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Zwycięstwo i remis dają Szachtarowi pierwsze miejsce w grupie. W takim przypadku uniknie on w następnej fazie MU, Barcelony i Bayernu, natomiast może wpaść na Real i Milan. Układ sił w innych grupach jest taki, że wielkiej różnicy nie będzie: Schalke/Arsenal, Porto/PSG. Jak widać Szachtarowi lepiej opłaca się wygrać grupę, choć i tak dużo będzie zależało od losowania. Nie sądzę jednak, by Ukraińcy wyszli z ogromną determinacją i wolą walki, ryzykowali kontuzje i zdrowie.
Inaczej ma się sytuacja z Juve. Mistrz Italii potrzebuje przynajmniej remisu, by być pewnym awansu, niezależnie od wyniku Chelsea. Juve oczywiście może wygrać grupę, gdy zdobędzie Donieck. Wtedy uniknie MU, Barcelony, itd.
Pomijając już sprawę ew. układu, Juve walczyć będzie do ostatniej kropli krwi. Nikt nie będzie się oszczędzać, nikt nie cofnie nogi, ręki, głowy. Determinacja może okazać się kluczowa. Juve zremisuje lub nawet wygra. Nakładając na to sprawy układowe, grać należy remis.
 
S 6

szeler

Użytkownik
Przecież te kluby Szachtar czy Chelsea to tylko zabawki dla miliarderów Romka i Rinata. A to, że robili kiedyś jakieś interesy które z piłką nie miały nic wspólnego to inna sprawa. Nie ma sensu pisać, że ciocia od strony ojca prezesa Szachtara Donieck dała ciasto 8 lat temu szwagrowi prezesa Chelsea Londyn.
Kolejna sprawa to co miał powiedzieć Pirlo w wywiadzie? &quot;Ustawiliśmy się z Donieckiem i nara Chelsea, możecie nie wychodzić na boisko&quot;?
zabawki na które wydają ogromne pieniądze, nie związane z piłką? Roman był sponsorem Szahtara/u, i gadanie o ciotkach jest bez sensu biznes się rządzi swoimi prawami.
Pirlo to dla mnie człowiek honorowy (być może się mylę) dlatego mu wierzę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
a czy granie na remis przez Juve nie jest właśnie ryzykowaniem?? skąd mają pewność grając na 0-0, że Szachtar nie wbije im gola w 93 minucie i nie wyrzuci ich z LM??
Trafne spostrzeżenie, ale nie w tym przypadku. Juve to włoska drużyna, co za tym idzie, będę na pewno próbować się dogadać i przed meczem piłkarze będą mieli jasność, czy grają by wygrać, czy Ukraińcy przyklepią remis. To nie jest odosobniony przypadek, we włoskiej lidze można spotkać podobne &quot;ustawki&quot; przed końcem sezonu, wówczas głównie chodzi o zespoły walczące o utrzymanie. Polecam poszperać w dziale Włochy, jeśli koś ma wątpliwości.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Na szczęście tak może pomyśleć tylko typer z Polski wybiegając daleko w przyszłość. Zarówno Juventus jak i Szachtar nie są klubami bez jaj i wiedzą, że każdego są w stanie pokonać. Juventus przegrał w ciągu tam 50 iluś spotkań tylko 2 razy więc myślę, że im nie straszna jest Barca. Ale co najważniejsze wątpię by byli myślami &quot;na kogo trafimy w 1/8&quot;. Przypominam, że jeszcze tam nie są i na razie będą skupieni na spotkaniu w środę.
Z II miejsca wychodzi Real Madryt więc też nie jest kolorowo, a w 1/8 są naprawdę silne zespoły i to bez znaczenia na kogo się trafi.
Zaraz się okaże, że to Barca maa drżeć przed Juve i Szachtarem a nie na odwrót. Przecież Donieckowi nie starszna będzie ta sama Barcelona, która rozbiła ich w dwu meczu 1;6 . Jeśli uważasz, że wątpliwa im jest kalkulacja czy trafią na Barcę czy na załóżmy Cluj to dla mnie jesteś kulturalnie rzecz ujmując niepoprawnym optymistą. Zejdź na ziemię, a póki bujasz w obłokach to bez odbioru.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
zabawki na które wydają ogromne pieniądze, nie związane z piłką? Roman był sponsorem Szahtara/u, i gadanie o ciotkach jest bez sensu biznes się rządzi swoimi prawami.
Pirlo to dla mnie człowiek honorowy (być może się mylę) dlatego mu wierzę.
Nie wiem co powiedzial Pirlo, ale strzelam ze cos w stylu: zagramy na 100%, nie ma mowy o zadnym odpuszczaniu. Rozumiem, ze jakby sie dogadali i on by o tym wiedzial, to by powiedzial: &quot;gramy na remis&quot;. Buffon tez wydaje sie honorowy, a dzieki bukmacherce dorabia sobie do pensji.
edit:
Kadra na mecz z Olympiakosem:
1. Wojciech Szczesny
5. Thomas Vermaelen
7. Tomas Rosicky
15. Alex Oxlade-Chamberlain
16. Aaron Ramsey
18. Sebastien Squillaci
22. Francis Coquelin
23. Andriej Arszawin
25. Carl Jenkinson
27. Gervinho
29. Marouane Chamakh
38. Martin Angha
39. Zak Ansah
48. Sead Hajrovic
53. Jernade Meade
55. Elton Monteiro
60. James Shea
67. Chuba Akpom
wczoraj pogralem Olympiakos 1 dnb
edit 2: mecz dzisiaj- wtorek
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Na drugich miejscach w grupach sa Real, Milan, Arsenal, PSG, wiec co za roznica czy wychodzisz z pierwszego czy drugiego. Bardzo sie ciesze, ze wierzycie w uczciwosc futbolu, tez kiedys bylem mlody:) Predzej mi kaktus na czole urosnie, niz tam ktos bedzie ryzykowal miliony za wyjscie z grupy w CL, zeby Wam sie dobrze mecz ogladalo albo zeby zmazywac jakies plamy...

Szachtar- Juve X @ 1.833 Pinnacle
Aż dziwię się, że tak żenująy post nie został skasowany przez moderatorów. Osoby nie znające się na piłce nie powinny się o niej wypowiadac Panie/Pani pnc. Milan, Arsenal mają bardzo słabe sezony ia raczej ciężko przypuszczac ,aby się jakoś poważniej wzmocniły w zimie. PSG to słaby zespół, gra tam niemalże tylko Ibra, reszta bez szału. Jak uważasz, że dla Juve bądź Shachtara nie ma znaczenia czy trafią na Arsenal, Milan, PSG czy na Bacrce, Dortmund lub Bayern to gratuluje wyobraźni. Z drużyn wychodzących z drugiego miejsca liczyc się bedzie tylko Real, a szansa , ze się go trafi jest 1/8 więc całkiem mała.

Co do typów to przychylam się do grania na Cluj. ManU ten mecz będzie miało bardzo głęboko i to spora szansa dla Cluj. Wyrana Rumunów na Old Trafford to nie jest nic takiego abstrakcyjnego, gdyz jak pamiętamy co się działow zeszłym sezonie z LM z Manchesterem to teraz spokojnie moga u siebie przegrac. Obrona cały sezon jest dziurawa i jak teraz zagraja rezerwowi to nie ma szans , aby nagle zafunkcjonowała. Z przodu jednak jest jakosc i nawet jak nie zagra pierwszy skład to bedzie miał kto strzelac, czy to Chicharito, czy Welbeck. Dlatego ja proponuje grac BTS, a Bet365 daje genialny kurs 1.72. Myślę, że jest to bardzo pewny typ, ale jak ktoś chce zaszalec z kursem, to wygrana bądź DNB na Cluj wygląda bardzo ciekawie. Fajny kurs jest również na powyzej 1.5 gola strzelonych przez Cluj, 3.50 w Bet365. ManU miało juz kilka szalonych meczy w tym sezonie, jak z reading w sobotę co by naleko nie szukac i tutaj również powinno byc overowo.

Chelsea -2 1.975 bet365

Chelsea w dołku, ale tutaj myślę pograją mocnym składem i przełamią się w niezłym stylu. Ostatni przegrana z West Ham lecz zagrali bardzo dobra pierwszą połowę, którą przegrali. Po przerwie coś isę zacięło, zadział chyba minimalizm Beniteza, który chciał dowieźc co miał zamiast strzelac dalej i to się zemsciło. Jak bedą tak grali jak w pierwszej połowie z West Hamem to pogrom jest tutaj wielce prawdopodobny.
 
adammj 273

adammj

Użytkownik
Wie ktoś jakim składem zagra jutro Barcelona ? Bardzo ciekawy kurs na Barcelona - Benfica 2 jako że goście mają szansę na awans ,a gospodarze grają o nic.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Co do meczu Szachtara, nie obawiałbym się chęci spokojnej gry w celu uniknięcia kontuzji, bo to ich ostatni mecz przed przerwą zimową.

Dodatkowo, mówicie o chęci odkupienia zachowania niefair w meczu z Nordsjeland. Jednak gra na remis będzie niefair w stosunku do Chelsea.

Kurs na Szachtar jest bardzo kuszący. Można podejść inaczej i jak ktoś napisał u góry, pokombinować i pograć coś w stylu tego, że remisu nie będzie.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Wie ktoś jakim składem zagra jutro Barcelona ? Bardzo ciekawy kurs na Barcelona - Benfica 2 jako że goście mają szansę na awans ,a gospodarze grają o nic.
Nie zagra sześciu zawodników: Iniesta, Xavi, Mascherano, Pedro, Jordi Alba i Cesc. W ich miejsce Vilanova powołał szóstkę graczy rezerw: Tello, Deulofeu, Planasa, Rafinhę, Sergi Gómeza i Sergi Roberto.
Barcelona zapewniła już sobie awans z pierwszego miejsca, więc nie widzę przeszkód, by gracze z drużyny B nie mieli jutro otrzymać swojej szansy. Tym bardziej, że w poprzednich edycjach LM w ostatnim meczu fazy grupowej Guardiola dawał szansę młodym graczom. Rok temu było tak w meczu na Camp Nou z Bate Borisov. Choć grali młodzi zawodnicy, Barcelona wygrała gładko 4-0, a gole strzelali Sergi Roberto, Montoya i dwukrotnie Pedro. Wówczas cała wyjściowa jedenastka, prócz Pedro, składała się ze zmienników lub graczy drugiej drużyny. Grali między innymi Rafinha, Cuenca, Sergi Roberto, Jonathan Dos Santos, Fontas czy Bartra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pnc 0

pnc

Użytkownik
Aż dziwię się, że tak żenująy post nie został skasowany przez moderatorów. Osoby nie znające się na piłce nie powinny się o niej wypowiadac Panie/Pani pnc. Milan, Arsenal mają bardzo słabe sezony ia raczej ciężko przypuszczac ,aby się jakoś poważniej wzmocniły w zimie. PSG to słaby zespół, gra tam niemalże tylko Ibra, reszta bez szału. Jak uważasz, że dla Juve bądź Shachtara nie ma znaczenia czy trafią na Arsenal, Milan, PSG czy na Bacrce, Dortmund lub Bayern to gratuluje wyobraźni. Z drużyn wychodzących z drugiego miejsca liczyc się bedzie tylko Real, a szansa , ze się go trafi jest 1/8 więc całkiem mała.
Rownie dobrze idac Twoim populistycznymi parami moge sie Ciebie zapytac czy wolalbys wpasc na Schalke czy na Real? na Malage czy PSG? Porto czy Valencie? Pisalem, ze na pierwszych i drugich miejscach sa druzyny lepsze i gorsze. Do konca niewiadomo, jak druzyny beda grac na wiosne. Wyrazilem swoje zdanie, ktorym sie widze oburzyles. Nie musisz sie z nim zgadzac, pozdrawiam. (PS. klub nazywa Szachtar Donieck)

edit: Podsumowujac: moim zdaniem, Juve graloby na 100%, gdyby oba zespoly mialy juz zapewniony awans, bo wtedy wyjscie na pierwszym miejscu byloby oczywiscie handicupem. Jednak teraz na szale stawiaja calkowite odpadniecie z rozgrywek, przy porazce. Mysle ze moga zadowolic sie drugim miejscem. Przez to typuje remis.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
W Barcelonie zagra Messi, który może pobić jakiś kolejny rekord, bo w tej chwili o ile pamiętam zrównał się z kimś w rozgrywkach europejskich. Ten ostatni mecz w roku w LM sprawia, że pewnym wydaje się zdobycie przez niego bramki na Camp Nou. Kurs 1.4 nie zachwyca, ale wobec presji na bycie najlepszym okazuje się lepszy niż zwycięstwo Barcelony z awansem z 1 miejsca. Dodatkowo może zrównać się lub przeskoczyć Gerda Mullera strzelając =\&gt; 85 bramkę w roku kalendarzowym.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Manchester United - Cluj 1 -1,69 (PinnacleSports) ⛔ 0:1

Trochę zaskoczony jestem czytając wypowiedzi odnośnie tego meczu. Większość zgodnie daje 2, albo 2 DNB i zgodnie podpiera się argumentem &quot;bo Cluj musi&quot; i przy okazji traktuje się MU jak fagasów bez jaj, którzy przyjdą wieczorem na Old Trafford na piknik, posiedzą, dadzą strzelić Rumunom pare bramek i wrócą zadowoleni do domu, że dostali w plecy od Rumunów przed tysiącami ludzi. Ja mam inne zdanie o tym meczu. Wiadomo, że Manchester nie zagra podstawowym składem. To jednak nie wiele zmienia moim zdaniem, bo nawet zmiennicy w zdecydowanej większości są lepszymi piłkarzami niż ci z Cluj. Nie prawdą jest to, że MU zagra jutro totalnymi rezerwami i młodzieżą. Sam Fergie powiedział, że zagra m.in. Rooney, którzy potrzebuje występów. Można spodziewać się następującego zestawienia MU: De Gea; Smalling, Jones, Wooton, Buttner; Giggs, Powell, Cleverley, Young; Rooney, Hernandez. Nikt mi nie wmówi, że to młodziki i rezerwy. Jak dla mnie to dobry skład - w sam raz na Rumunów. W bramce mam nadzieję, że zgodnie z przewidywaniami zagra De Gea, to akurat w moim odczuciu wzmocnienie, bo Lindegaard np. w meczu z Reading był bardzo nie pewny. W obronie niewiadomą jest Wooton. Obrona MU ostatnio generalnie nie jest w najwyższej formie, ale kto wie czy to odmłodzenie z Wootonem i Buttnerem nie wyjdzie im na zdrowie. Pomocy i napadu nie trzeba przedstawiać, Fergie w swoim stylu pomiesza doświadczenie z młodością i przypuszczam, że to przyniesie oczekiwane efekty. Atak to moc, jak Rooney zagra od pierwszej minuty, to zapewne w drugiej połowie zobaczymy Welbecka. Osobiście chętnie bym zobaczył w tym meczu również Petrucciego czy Henriqueza. Cluj jutro bez większych osłabień w składzie, ale to nic nie zmienia. Moim zdaniem Rumuni nie maja argumentów żeby na Old Trafford pokazać coś więcej niż jakaś bramka z kontrataku. Nawet jeśli tak się stanie to myślę, że MU spokojnie powinno strzelić ich więcej. Okazji na pewno będzie sporo. Oglądałem Cluj w meczach wyjazdowych z Bragą i Galatasaray i naprawdę wyniki wyglądają o niebo lepiej niż gra. Z Galatą to już w ogóle szkoda słów, taki mecz zdarza się raz na sto. Cluj na wyjazdach gra z kontry, tak strzelali bramki w Bradze i z takiej akcji padł gol w Stambule (z tym, że to Galata sobie strzeliła swojaka). Stwarzają mało sytuacji, w przeciwieństwie do rywali. Indolencja strzelecka Bragi i Galataty w meczach z Cluj to dla mnie zagadka. Jednak myślę, że piłkarze pokroju Chicharito, Roo, Welbecka czy Giggsa będą bardziej skuteczni. Pisanie, że MU olewa mecz itd, jakoś nie pasuje mi do charakteru tej drużyny. Wiadomo, że zdarzają się wpadki jak z Basel czy kiedyś z Aalboriem. Jednak o chęć zwycięstwa i zaangażowanie można być spokojnym, tym bardziej, grają zmiennicy oni zechcą pokazać się, a jak wiadomo nie mają na to szans (a przynajmniej nie wszyscy) co tydzień w Premiership. Podsumowując argument, że Cluj musi to dla mnie żaden argument. Chociaż... to może nawet argument za moim typem, bo jeśli Cluj zechce zaatakować (w co wątpię) to tylko da więcej miejsca na akcje ofensywne United. Cluj to drużyna o klasę gorsza od nawet rezerwowego Manchesteru i nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 0

blackpower

Użytkownik
Witam. Ja bym chciał podzielić swoimi typami na jutrzejsze mecze Ligi Mistrzów.
Pierwszym moim typem jest mecz Chelsea, uważam ,że tam można byłoby zagrać over 3.5 , gdy gospodarze muszą wygrać a ich bilans ostatnich trzech meczów nie daje radości dla kibiców. Rehabilitacja i zwycięstwo wysokie to ich cel.
Benfica strzeli pierwsza bramkę 3.25 zł
Ten typ jest ciekawy , ponieważ jeżeli Barcelona wystawi drugi skład to obrona może się pomylić , goście bedą chcieli szybko zdobyć prowadzenie i go bronić tak jak zrobił to Celtic. Dlatego uważam ,że bramkę zdobędzie pierwsza drużyna gości.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Shakhtar Donetsk - Juventus Turin
TYP: 2 DNB
KURS: 2,10
BUK: Unibet
Analiza
Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Shakhtar Donieck a zespołem Juventusu Turyn. Faworyta tego meczu nie ma lecz dlatego też strasznie wysokie SA kursy na zwycięstwo gospodarzy lub gości. Natomiast na remis jest kurs około 1,80 zł. A więc jak widać według bukmacherów oba zespoły nie będą forsować tępa i będą grać na remis. Ja uważam troszkę inaczej może dlatego że jestem kibicem Juventusu Turyn i dlatego też daję taki typ. Gospodarze tego meczu w lidze mistrzów w grupie E znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 10 oczek. Potrzebują oni remisu aby nie musieć patrzeć na wynik drugiego meczu tej grupy gdzie Chelsea podejmuje na własnym stadionie najgorszy zespół grupy czyli Nordsjaelland. Natomiast goście tego meczu czyli Juventus w grupie znajduje się na drugiej pozycji z dorobkiem 9 oczek i również jest im potrzebny remis aby awansować dalej bo przecież nawet jak zrównają się z Chelseą punktami to przecież na wyjeździe zremisowali oni z nimi 2:2 a u siebie wygrali pewnie 3:0. Więc jak by mieli tyle samo punktów to i tak awansuje Juventus. A więc jak widać dla gospodarzy jak i gości najkorzystniejszy będzie remis gdzie obie drużyny awansują. W lidze ukraińskiej gospodarze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 51 oczek. Mają oni aż 13 punktów przewagi nad drugim zespołem. W ostatniej kolejce wygrali oni pewnie na wyjeździe z zespołem Kryvbas 2:0. Natomiast goście tego meczu w lidze znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem 35 oczek i mają dwa punkty więcej niż drugi zespół. W ostatniej kolejce na własnym stadionie rozbili oni zespół Torino 3:0. Moim zdaniem w tym meczu może paść zwycięstwo Juventusu bo będą chcieli powalczyć o pierwsze miejsce lecz jednak uważam że również może paść remis. Dlatego też stawiam zakład bez remisu na Juventus bo kurs jest interesujący ;)
 
M 0

melodm

Użytkownik
Celtic wygrał z Barca a potem poległ na wyjezdzie w Lidze , dlatego uwazam ze ten Celtic nie jest zadnym pewniakiem , a Spartak z nowym menadzerem piłkarze napewno beda chcieli sie mu pokazac.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Shakhtar Donetsk - Juventus Turyn
Typ: dokładny wynik 2:2
Kurs: 6,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bukmacherzy uważają, że w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobny jest remis. Reczywiście tak to wygląda, bo obu drużynom remis w zupełności wystarcza. Szachtarowi remis daje pierwsze miejsce w grupie, a Juventusowi awans z drugiego miejsca. Uważam, że obie drużyny jakoś tam się dogadają. Wątpię, by Juventus chciał koniecznie grać na wygraną w tym meczu, bo przecież w przypadku porażki najprawdopodobniej odpadają. Teraz pytanie, jaki remis jest najbardziej prawdopodobny? Większość ludzi spodziewa się nudnego widowiska i remisu 1:1 lub nawet 0:0. Taki remis po bardzo nudnym meczu by był zbyt podejrzany, więc widzi mi się tutaj remis 2:2. Podejrzewam, że będzie walka, emocje, może nawet jakaś czerwona kartka(też brałem ten typ pod uwagę), a skończy się szczęśliwie dla obu drużyn. W przypadku wyniku 2:2 zarówno piłkarze obu drużyn jak i kibice(bo zobaczą piękny mecz z czterema golami) będą zadowoleni. Widzi mi się tutaj spotkanie podobne do tego pamiętnego meczu Szwecja-Dania, gdzie miało być 2:2 i było 2:2, choć emocje były ogromne. Boję się trochę, by nie zrobili 3:3, no ale po takim kursie myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Chelsea - Nordsjaelland
Biorąc pod uwagę tragiczną formę Chelesa i dosyć dobra formę Nordsjaelland wydaje mi się, że dosyć ciekawym typem jest obstawienie u buka zakładu Obie strzelą.
Duński zespół w 5 meczach LM strzelił gola 2 razy, w lidze radzi sobie całkiem, całkiem. Zawodnicy przyjezdnych wiedzą, że to dla nich ostatnia szansa wypromowania się w Europie.
Chelsea pod wodzą Beniteza niby poprawiła obronę, ale ich atak kuleje...w pewnym momencie będą musieli postawić wszystko na jedną kartę i mam nadzieję, że Nordsjaelland to wykorzysta.
Obie strzelą? @2.62 Tak bet365 0,5/10
@Hakan
poprawione, powinienem napisać skandynawski ;)
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Liga Mistrzów 05.12.2012 20:45
Braga-Galatasaray
Typ: DNB Braga
Kurs:2,15
Bukmacher:williamhill
Gospodarze graja już tylko o honor i pieniążki.Wiadomo ze galata walczy o awans z rumuńskim CFR Cluj.Oba zespoły maja mecze wyjazdowe i mimo wszystko turkom będzie trudniej o korzystny wynik.Braga to zespól moim skromnym zdaniem niedoceniany a u siebie podtrawią grac maja bardzo dużo ciekawych zawodników, zespól grający ofensywna piłkę- techniczna raczej nie odpuści u siebie tego meczu.Podpieram sie zwrotem w przypadku remisu. Kurs bardzo ciekawy warty grania.Gospodarze mimo ostatniego miejsca w tabeli bilans 1-0-4 rozegrali 2 bardzo dobre spotkania z MU przegrywając bardzo frajersko po prostych indywidualnych błędach.Jedyne zwycięstwo odnieśli właśnie na ali sami yen pokonując Galate dość pewnie 2-0.Myślę ze zobaczymy wieczorem bardzo ciekawe spotkanie, obu ekipom nie brakuje temperamentu w grze. Maja bardzo ciekawych piłkarzy spodziewam sie sporej ilości fauli, moze jakiejś czerwonej kartki.Jeśli gospodarze zagrają tak jak grali do tej pory u siebie tylko poprawia skuteczność, bramkarz nie będzie robił jakis głupich wyjść jestem spokojny o ten bet.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie sądze że na takim poziomie rozgrywek dojdzie do jakiś kalkulacji, zwłaszcza w wypadku drużyny która poszła na pierwszy odstrzał po słynnej aferze korupcyjnej we Włoszech?Shakhtar też pewnie będzie pod lupą za złamane ostatnio fair play (zresztą zawiesili za to grajka).
Juventus z Shakhtarem nie grają tylko o awans, ale także o pierwsze miejsce, ukraińcy w prawdzie są w lepszej sytuacji bo awans mają w kieszeni, a na Bayern pewnie nie chcieli by trafić.
Jakbym grał na coś w tym spotkaniu to chyba na kartki, bo nawet jakby mieli się coś tam układać, to przy zachowaniu pozorów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom