>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.12.2012 - środa

Status
Zamknięty.
hakan 256

hakan

Użytkownik
Chelsea - Nordsjaelland
Biorąc pod uwagę tragiczną formę Chelesa i dosyć dobra formę Nordsjaelland wydaje mi się, że dosyć ciekawym typem jest obstawienie u buka zakładu Obie strzelą.
Norweski zespół w 5 meczach LM strzelił gola 2 razy, w lidze radzi sobie całkiem, całkiem. Zawodnicy przyjezdnych wiedzą, że to dla nich ostatnia szansa wypromowania się w Europie.
Chelsea pod wodzą Beniteza niby poprawiła obronę, ale ich atak kuleje...w pewnym momencie będą musieli postawić wszystko na jedną kartę i mam nadzieję, że Nordsjaelland to wykorzysta.
Obie strzelą? @2.62 Tak bet365 0,5/10
Duński :wink:

Dla mnie typem numer jeden jest zagranie pod Cluj. Sir Alex ma na głowie ważniejszy mecz w weekend - derby-, niż ten dzisiejszy z Rumunami. W ostatnich sezonach Czerwone Diabły przyzwyczaiły, że mimo swojej papierowa przewaga nad rywalem niekoniecznie przekładała się na wynik końcowy. Począwszy od CSKA,Wolfsburga,Besiktasu, wtedy to wygrali tylko jedno spotkanie u siebie z Wilkami i zaledwie jedną bramką, zremisowali z Cska, a z Turkami przegrali. Następnie kolejni &quot;wymagający&quot; przeciwny w grupie to Rangersi - remis, Buraspor - wygrana jednym golem, Valencia - remis. I na koniec zeszły sezon, kiedy nawet nie wyszli z grupy, także tylko 1 wygrana, z Oteul i dwa remisy z Basel oraz Benficą. Nietoperze czy Orly z Lizbony to średniaki, więc wywalczone przez nich punkty na Old Trafford aż tak nie rażą po oczach, pozostałe wyniki pozostawiają wiele do życzenia. Jedynie z Oteul Czerwone Diabły pokryły handi -1.5. W tym sezonie Manchester odniósł dwa zwycięstwa, więc jest pewien progres do poprzednich występów :wink:, ale znowu minimalnie jedną bramką w obu przypadkach. Dzisiaj Ferguson będzie ponownie rotował składem, bo już w poprzedniej kolejce w Stambule doszło do roszad i Anglicy przegrali. Cluj ma o co walczyć, bo ma jeszcze szanse na awans. Rumuni już kiedyś pokazali pazura na trudnych terenach jakim niewątpliwie są Rzym czy Monachium, co prawda przegrali, ale tylko jedną bramką, a wiadomo jakie przypuszczenia co do wyniku były przed meczem, w większości wypadków pogrom. Jeśli by sięgnąć pamięcią jeszcze bardziej wstecz, to na początku swej przygody z LM zdobyli Rzym, ogrywając Romę 1-0, a w Londynie z tamtejszą Chelsea przegrali zaledwie 0-1. Wierząc w waleczność Rumunów, minimalizm Czerwonych Diabłów, zagram pod handi
Cluj +1 x2 1.39 ✅
Cluj x2 2.20 ✅
Barca vs Manch.Utd. kto więcej goli

Ponownie przeciwko minimalistom z Old Trafford, nie sądzę, żeby dzisiaj nastrzelali

Barca 1,83 ⛔ fortuna
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Piłkarze Nordsjalland zmierzą się w weekend z Kopenhagą, która lideruje w lidzę duńskiej i do której tracą 9 pkt . Włącznie z tą kolejką do zakończenia ligi pozostało do rozegrania 13 spotkań. W mojej opinii ten mecz jest meczem ważniejszym niż stracie z Chelsea, która i tak zapewne ten mecz wygra. Goście nie mają co szukać na SB i skupią się na meczu ważniejszym i realnym do wygrania na własnym podwórku.
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Manchester-Cluj
powyżej 2.5 kartki 1.57 bet365 ✅ 3 kartki
powyżej 3 kartek 1.90 bet365 zwrot
W tym meczu zagram na żółte kartki, Manchester ma już zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie więc zapewne Ferguson da odpocząć kilku zawodnikom, tak jak to miało miejsce w ostatnim meczu w Turcji. Natomiast Rumunii grają o historyczny awans. Wydaję mi się, że motywacja po stronie Rumunów jest, a co za tym idzie nie będą odpuszczać i nawet sami powinni pokryć linie 3 kartek. Dodając do tego młodych z Manchesteru którzy będą chcieli się pokazać i powinni się mocno starać, co może doprowadzić do złapania przez któregoś z nich kartki za komentarze do decyzji sędziego czy bezsensowny faul.
Zawodnicy Cluj w ostatnim meczu z Bragą &quot;złapali&quot; 3 kartki, w zremisowanym meczu z Galatasaray 4 punkty za kartki i wygranym na wyjeździe z Bragą 2 żółtka. Bez kartek wystąpili u siebie w przegranych meczach z Manchesterem i Galatą. Widać więc, że na wyjazdach znacznie częściej są karani kartkami. Zawodnicy z Manchesteru tylko w wygranym meczu u siebie z Bragą nie zobaczyli kartki, natomiast w innych spotkaniach zostali upomniani po jednym razie, a w przypadku meczu u siebie z Turkami aż trzykrotnie sędzia zmuszony był wyciągnąć kartkę z kieszeni. Sędzią tego meczu jest Pan Daniele Orsato z Włoch, który lubi pokazywać kartki jego średnia meczowa to 3.59, tutaj znajdują się jego dokładniejsze statystyki: http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=4203&amp;amp;linkType=referee&amp;amp;contextType=stats
Typ wydaję się wart zagrania po takim kursie dlatego też spróbuję.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapedefaults v:ext=&quot;edit&quot; spidmax=&quot;1026&quot;/&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapelayout v:ext=&quot;edit&quot;&gt; &lt;o:idmap v:ext=&quot;edit&quot; data=&quot;1&quot;/&gt; &lt;/o:shapelayout&gt;&lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapedefaults v:ext=&quot;edit&quot; spidmax=&quot;1026&quot;/&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapelayout v:ext=&quot;edit&quot;&gt; &lt;o:idmap v:ext=&quot;edit&quot; data=&quot;1&quot;/&gt; &lt;/o:shapelayout&gt;&lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Shakhtar - Juventus
typ: 1
3.58
Pinnacle

Ja myślę w ten sposób, chelsea to nie byłbym pewny czy wygrają, grają tragicznie i kurs jest za niski. Natomiast obie wyżej wymienione drużyny grają o pierwsze miejsce. Ukraińcom wystarczy remis, ale nie od dziś wiadomo że właściciele Shakhtara i Chelsea to dobrzy znajomi. Nie twierdze że to ma jakiś wpływ, ale dziennikarze szukają sensacji i podsycają plotki. Wiadomo kto podpisuje czeki graczom z Doniecka. Sam trener Lucescu jest podekscytowany że los dwóch wielkich firm zależy od niego, a on wystawi najlepszy możliwy skład. Co prawda juve wygrało z Chelsea aż 3:0 ale west ham też im wbił trzy gole więc to żadna sztuka. Prawda jest taka że jak Shakhtar zechce wygrać ten mecz to go wygra
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Znalazłem ciekawą ofertę w Fortunie, ale jest ona też w wielu bukach internetowych. Bayern - BATE over 2,5 ż kartek
W każdym meczu LM ten over był pokryty
Valencia 1-1 Bayern 5 żk
Bayern 6-1 Lille 6 żk
Lille 0-1 Bayern 8 żk
BATE 3-1 Bayern 7 żk
Bayern 2-1 Valencia 4 żk
BATE 0-2 Lille 6 żk
Valencia 4-2 BATE 5 żk
BATE 0-3 Valencia 6 żk
Lille 1-3 BATE 7 żk
Ani razu nawet się nie zbliżyło do nie pokrycia overa. Bate walczy o puchary i agresji nie zabraknie. Sędziuje Collum i nie zdarzyło się(1 góra 2 wyjątki) by nie pokazał w tym sezonie mniej niż 2 kartki, a daje śr po 3,4.

Bayern - BATE
over 2,5 :zoltakartka: @ 1,5
✅
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dzisiejsze osłabienia:

Barcelona:
Jordi Alba (DF, 12 Ap/2 Gl, 1007 Min)
Dani Alves (DF, 9 Ap/0 Gl, 576 Min)
Marc Bartra (DF, 4 Ap/0 Gl, 76 Min)
Eric Abidal (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Marc Muniesa (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Xavi (MF, 14 Ap/3 Gl, 1058 Min)
Cesc Fábregas (MF, 14 Ap/5 Gl, 992 Min)
Javier Mascherano (MF, 10 Ap/0 Gl, 796 Min)
Andrés Iniesta (MF, 9 Ap/1 Gl, 651 Min)
Pedro (FW, 13 Ap/1 Gl, 972 Min)
Alexis Sánchez (FW, 8 Ap/0 Gl, 429 Min)
Isaac Cuenca (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
źródło: fcbarcelona.com, lfp.es

Benfica:
Salvio (MF, 9 Ap/2 Gl, 730 Min)
Enzo Perez (MF, 9 Ap/1 Gl, 528 Min)
Carlos Martins (MF, 6 Ap/0 Gl, 243 Min)
Pablo Aimar (MF, 4 Ap/0 Gl, 110 Min)
źródło: slbenfica.pt, lpfp.pt

Celtic:
Victor Wanyama (MF, 14 Ap/4 Gl)
James Forrest (MF, 7 Ap/0 Gl)
Patrick McCourt (MF, 6 Ap/0 Gl)
Anthony Stokes (FW, 1 Ap/0 Gl)
źródło: bbc.co.uk

Spartak Moskwa:
Artem Rebrov (GK)
Evgeniy Makeev (DF)
Sergey Parshivlyuk (DF)
Diniyar Bilyaletdinov (MF)
Jano Ananidze (MF)
Emin Makhmudov (MF)
Romulo Borges Monteiro (MF)
Welliton (FW)
źródło: spartak.com

Chelsea:
Henrique Hilario (GK, 0 Ap/0 Gl)
John Terry (DF, 7 Ap/1 Gl)
Paulo Ferreira (DF, 0 Ap/0 Gl)
Frank Lampard (MF, 7 Ap/3 Gl)
Florent Malouda (MF)
Daniel Sturridge (FW, 7 Ap/1 Gl)
źródło: bbc.co.uk


FC Nordsjælland:
Thomas Villadsen (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Jores Okore (DF, 17 Ap/2 Gl, 1497 Min)
Ragnvald Soma (DF, 1 Ap/0 Gl, 90 Min)
Seejou King (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Søren Henriksen (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Emiliano Marcondes (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Morten Nordstrand (FW, 15 Ap/2 Gl, 879 Min)
Rawez Lawan (FW, 5 Ap/0 Gl, 228 Min)
Joe Sise (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
źródło: fcn.dk, danskfodbold.com

Manchester United:
Sam Johnstone (GK, 0 Ap/0 Gl)
Jonny Evans (DF, 10 Ap/2 Gl)
Nemanja Vidic (DF, 4 Ap/0 Gl)
Marnick Vermijl (DF, 0 Ap/0 Gl)
Antonio Valencia (MF, 10 Ap/0 Gl)
Anderson (MF, 9 Ap/1 Gl)
Luis Nani (MF, 7 Ap/1 Gl)
Shinji Kagawa (MF, 6 Ap/2 Gl)
Larnell Cole (MF, 0 Ap/0 Gl)
Ryan Tunnicliffe (MF, 0 Ap/0 Gl)
Angelo Henriquez (FW, 0 Ap/0 Gl)
Federico Macheda (FW, 0 Ap/0 Gl)
Tiago Bebe (FW, 0 Ap/0 Gl)
źródło: bbc.co.uk

Braga:
Cristiano (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Douglão (DF, 8 Ap/2 Gl, 720 Min)
Maximilian Haas (DF, 1 Ap/0 Gl, 15 Min)
Djamal (MF, 6 Ap/0 Gl, 138 Min)
Michel (FW, 3 Ap/0 Gl, 49 Min)
Manoel (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Yazalde (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
źródło: scbraga.pt, lpfp.pt

Galatasaray:
Tomáš Ujfaluši (DF)
Çağlar Birinci (DF)
Ceyhun Gülselam (MF)
Furkan Özçal (MF)
Milan Baros (FW)
źródło: galatasaray.org

Lille:
Barel Mouko (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Djibril Sidibe (DF, 4 Ap/1 Gl, 129 Min)
Adama Soumaoro (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Jerry Vandam (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Benoit Pedretti (MF, 12 Ap/1 Gl, 768 Min)
Julian Michel (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Tulio De Melo (FW, 14 Ap/0 Gl, 468 Min)
Dorian Klonaridis (FW, 3 Ap/0 Gl, 41 Min)
źródło: losc.fr, ligue1.com

Valencia:
Antonio Barragán (DF, 8 Ap/0 Gl, 517 Min)
Jeremy Mathieu (DF, 3 Ap/0 Gl, 236 Min)
Roberto Soldado (FW, 13 Ap/7 Gl, 1099 Min)
Sergio Canales (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
źródło: valenciacf.com, lfp.es
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
G 7

gacek810

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma co grać pod Cluj, dlaczego? a więc z racji tego że drużyna Rumuńska ma tyle samo punktów co wyprzedzające ją Tureckie Galatasaray, Cluj jak na razie miejsce 3, Galata 2. Jak wiadomo Galata w bezpośrednim pojedynku tych ekip ograła Rumunów, więc myślę iż gdy piłkarze z Cluj dowiedzą się że Galata prowadzi a gra z przeciętną Bragą na wyjeździe(podejrzewam że coś strzelą przed przerwą)to Rumuńskiej ekipie siądą morale i co skrzętnie wykorzysta MU
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
to po co tyle rozkminiać zamiast zagrać na Galata ;) Galata na pewno nie będzie miał łatwego spotkania.Braga co prawda teoretycznie o nic nie walczy ale praktycznie premie dla takich drużyn są także kuszące (u siebie potrafią pocisnąć)
Przypominam że Galata przegrał u siebie z Bragą 0-2 więc można założyć że nie są dla Turków wygodni, ja w tym meczu pocisnę na kartki bo nerwowo tam być powinno.
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
Dokladnie. Wazny aspekt calego tego bagna pilkarskiego ligi mistrzów i ligi europejskiej jest to, ze tutaj druzyny graja o wysokie premie. I to, ze ktos zagra bez jednego zawodnika, czy to, ze nie graja &quot;o nic&quot; nie znaczy, ze druga druzyna latwo zwyciezy. Jest to zgubne myslenie, wiec proponuje czasami przemyslec typy ????
Pozdrawiam
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzow [faza grupowa]
Mecz: FC Barcelona - Benfica Lizbona, 20:45
Typ: Leo Messi strzeli dwa lub więcej goli
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Przed nami ostatnie spotkania w fazie grupowej tej edycji Ligi Mistrzów. FC Barcelona na Camp Nou zmierzy się z drużyną Benfiki Lizbona. Katalończycy awans już sobie zapewnili, Benfica natomiast wciąż ma na promocje szanse, dlatego w tym spotkaniu odpuścić nie mogą.
W mojej opinii Blaugrana mimo, iż w rezerwowym składzie, oto kadra:
Valdés, Pinto, Piqué, Puyol, Villa, Messi, Thiago, Dos Santos, Sergio, Montoya, Adriano, Song, Sergi Gómez, Sergi Roberto, Deulofeu, Planas, Rafinha, Tello. To tego meczu nie odpuści. Do tego jest Messi, który goni rekord Gerda Müllera, w mojej opinii dlatego warto skoncentrować się na tym, iż przynajmniej dwa gole strzeli Messi.
Moim zdaniem Leo Messi dzisiaj zagra 90 minut, co zapowiedział wczoraj na konferencji prasowej trener FC Barcelony, Tito Vilanova. To spotkanie będzie zapewne wyglądało na zasadzie - gramy na Messiego i on strzela. Argentyńczyk do rekordu traci według różnych źródeł dwa gole lub jednego - teraz może go wyrównać lub nawet pobić. W mojej opinii uda mu się to po dzisiejszym spotkaniu.
Kurs na zdarzenie - dwa gole lub więcej w wykonaniu Messiego uważam za całkiem przyjemny, dlatego pobieram. W tym meczu Messi będzie odpowiadał za wszystko, a goście będą musieli zaatakować, bo inaczej nie wywalcza awansu. Tylko wygra ich urządza, łatwo nie będzie - muszą się otworzyć, a więcej miejsca dla Barcy, to więcej okazji dla Messiego. La Pulga w mojej opinii po raz kolejny poprowadzi Barce do wygranej i strzeli dwa gole przynajmniej. Powodzenia!
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
Na dzisiaj tak patrze i wiadomo ciekawy mecz. Ukraina - Juventus. sami bukmacherzy dajac kurs ~1.90 na remis sugeruja taki typ i chyba 3/4 polski tak wlasnie gra. Dla mnie jest to troche dziwne, bo dlaczego niby maja grac na remis? Zeby Chelsea nie weszła? Absurd. W LM i LE sa wysokie premie i zawsze powtarzam, ze tutaj kazda druzyna gra o zwyciesto. Nie ma odpuszczania. Inny przyklad.. To ze ktoras druzyna zostawi na lawce 2 lepszych grajkow, nie znaczy to, ze druga druzyna musi latwo wygrac. Takie myslenie jest zgubne i czesto zle sie na tym wychodzi.
Wracajac do meczu wspomnianego wyzej. Jak dla mnie lepiej zagrac 12, czyli nie padnie remis a kurs jest podobny, bo w fortunie z tego co widziałem 1.88.
Takze na dzisiaj:
Shaktar - Juve 12 (1.88)
Oczywiscie nie neguje typu na remis, bo kazdy wynik jak wiemy moze pasc w pilce noznej, ale skoro na 12 jest taki sam kurs jak na X, ja pobieram to 12, bo raz, ze mam czutke, iz nie padnie remis i utrze nosa wielu graczom, a dwa mamy wiekszy procent szans na wejscie typu.
 
V 0

viper_86

Użytkownik
Przewidywane składy
Juventus (3-5-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Vucinić, Giovinco
Ławka: Storari, Marrone, De Ceglie, Giaccherini, Isla, Quagliarella, Matri
Nie zagrają: Marchisio (kartki), Pepe, Lucio, Bendtner (kontuzje)
Szachtar Donieck (4-2-3-1): Piatow - Srna, Kucher, Rakitski, Rat - Hubschmann, Fernandinho - Alex Texeira, Mkhiataryan, Willian - Eduardo
Ławka: Kanibolotski, Szewczuk, Stepanenko, Ilsinho, Kobin, Gai, Dević
Nie zagrają: Luiz Adriano (zawieszenie za niesportowe zachowanie)
Pogoda na wieczór w Doniecku: -1C , bez opadów

Uważam, że Szachtar będzie chciał w tym meczu pokazać, że na Ukrainie jest drużyna która chce podbić Europe i że należy do elity piłkarskiej. Dlatego uwżam, że Szachtar wygra.
Szachtar - Juve 1(3,55) bet-at-home
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ludzie tam będzie remis, nie ma się co oszukiwać dwa sprzedajne narody, dogadali się to jest więcej niż pewne, Włosi z UA co jak co ale akurat tu trafił swój na swego, pewnie piłkarze już przed meczem będą wiedzieli że grają na remis.
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
Ja osobiscie nie wierze w takie bajki, o czym napisalem wyzej. Jesli bedzie remis to faktycznie tylko i wylacznie po sprawiedliwej grze, a przeciez nie mozna wykluczyc takiego rezultatu, nawet jesli bylaby to 2 kolejka. Tak wiec zobaczymy jak to bedzie. Pozdrawiam
 
melamber 80

melamber

Użytkownik
rzeczywiście mam wrażenie, że nic innego jak 0-0 albo 1-1 nie będzie w przypadku Juve i Szachtaru, ja dzisiaj trochę poryzykowałem i pograłem kombinacje z wygraną Benfica&#39;i Bate i jeszcze Nordsjælland. Myślę, że możemy dziś być pozytywnie zaskoczeni a kursy które są oferowane na te 3 zespoły są z kosmosu. Wygrane przy stawce 2/3zł cieszą ????
Prawdę mówiąc to taki szalony eksperyment, ale sensacje już bywały w tej edycji LM.
Poza tym nie powielając wcześniejszych &quot;eksperckich&quot; postów składy drużyn &quot;faworytów&quot; są mocno rozcieńczone.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak to taka pefka nad peffki to ciekawe czemu buki nie zdjęły jeszcze tego zdarzenia, drugi tydzień stoi w ofercie i kurs nawet nie drgnął.
Niby wszystko na to wskazuje, obie drużyny awansują, dostają duże premie za awans, jednak czy uefa po ostatnim zawieszeniu piłkarza Shakhtara za strzelenie gola z oddanej piłki nie zareaguje na jakieś układy pozaboiskowe (jeśli faktycznie ocenią że został ułożony) Shakhtar drugi mecz z rzędu ma w tyle FairPlay, nie mówiąc o Juve (ikonie włoskiej korupcji)

edit
:

zresztą z tego co widzę w najgorszym wypadku dla Shakhtara zrównają się z CHelsea a i tak mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań więc w Doniecku mają już awans.Kalkulacje kto na kogo trafi z pierwszego mięjsca? Myślę że niektóre ekipy wolały by trafić na Dortmund który wygrał grupę niż Real, na Schalke niż Arsenal, czy Malage niż Milan.Wielu potentatów wychodzi z grupy z drugiego miejsca więc po co ma Shakhtar ustawiać spotkanie?
Jeszcze bym zrozumiał jakby remis zależał od tego że obie drużyny przejdą do dalszej rundy.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Pisanie, że MU olewa mecz itd, jakoś nie pasuje mi do charakteru tej drużyny.
United w LM w meczach u siebie po zapewnieniu awansu:
2011 - brak awansu....
2010 - 1-1 z Valencią
2009 - 0-1 z Besiktasem
2008 - 2-2 z AAlborg
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ludzie tam będzie remis, nie ma się co oszukiwać dwa sprzedajne narody, dogadali się to jest więcej niż pewne, Włosi z UA co jak co ale akurat tu trafił swój na swego, pewnie piłkarze już przed meczem będą wiedzieli że grają na remis.
Tak już wiele razy czytałem - będzie taki a nie inny wynik, gdyż tak być musi.
Otóż nie musi. Ok, mieliśmy wynik 2-2 kiedy to Włosi zostali tym samym wyrzuceni, jednak czy nie było przypadków, gdy jakiś wynik musiał paść, by kogoś wyeliminować nie padał? Było i to przynajmniej kilka.
Osobiście nie gram remisu, gdyż kurs śmieszny i za nic go nie ruszę.
Wolę sobie pograć jak już za drobne na gospodarzy i śledzić jak to będzie wyglądało ;)
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ludzie tam będzie remis, nie ma się co oszukiwać dwa sprzedajne narody, dogadali się to jest więcej niż pewne, Włosi z UA co jak co ale akurat tu trafił swój na swego, pewnie piłkarze już przed meczem będą wiedzieli że grają na remis.
Jeśli dywagujemy o dogadywaniu się, to dogadają się z tymi, którzy więcej sypną, a wiadomo kto ma grubszy portfel ;) Sportowo, skoro Juve nie dało rady u siebie wygrać to w Doniecku może być na prawdę ciężko. Szachtar wygrywa, Chelsea także, Szachtar na 1 miejscu, a dwaj kumple oblewają awans na bankiecie.
Szachtar 3.65 ⛔
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
a czy granie na remis przez Juve nie jest właśnie ryzykowaniem?? skąd mają pewność grając na 0-0, że Szachtar nie wbije im gola w 93 minucie i nie wyrzuci ich z LM?? Juve musi grać o wszystko i walczyć o zwycięstwo, stąd kursy sięgające prawie 5 to moim zdaniem jeden z lepszych typów ostatnich miesięcy...
Historia powinna uczyć że tam gdzie ma paść remis tam....pada. Myślisz że skoro mecz miałby być ustawiony to ktoś odważy się strzelić zwycięskiego gola? Moim zdaniem nie wiesz co piszesz.
Biorąc pod uwagę sytuację obu klubów wygląda to tak:
-Shakhtar może zając pierwsze lub drugie miejsce, skoro remis daje pierwsze miejsce (ten sam wynik zadowala gości) to po co ryzykować otwartym meczem.
-Juventus, włosi w ustawianiu spotkań są mistrzami, to wiadomo od dawna. Remis zadowoli Ukraińców i oni o tym wiedzą więc po co maja ryzykować odpadnięcie z LM?
Załóżmy że mecz będzie fair, Juventus przegrywa i żegna się LM, Shakhtar przegra i zajmuje drugie miejsce co daje możliwość zmierzenia się z takimi drużynami jak MU, Barcelona i prawdopodobnie Bayern zamiast mieć możliwośc wylosowania Celticu/Benficy czy Galatasaray/Cluj.
I podam jeszcze coś z pamięci:
Dania 2-2 Szwecja
Dinamo 1-7 Lyon
lub ciekawszą sytuację między Porto, Arsenalem i CSKA w sezonie 2006/2007. Ostatni mecz Porto-Arsenal, remis dawał awans obu drużynom i mecz skończył się 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom