>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej 15-16.12.2010

Status
Zamknięty.
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Zastanawiam sie nad małą tasiemką z Ligi Europejskiej.Pamiętam dwa lata temu ostatnia kolejka Pucharu UEFA była znakomita.Mecze coś na wzór tych jutrzejszych i czwartkowych wchodziły aż miło było patrzeć.Co nie znaczy że teraz będzie podobnie ale...
Napoli - Steaua 1 - Sytuacja jasna dla Napoli.Jeśli chcą awnasować do dalszej fazy trzeba to spotkanie wygrać.
Podobna sytuacja jest w meczu Lille - Gent Lille gra u siebie i powinno to wykorzystać.ostatnio nie zła forma myślę że 1 bardzo możliwe
Aris - Rosenborg 1 - Wydawać by sie mogło że też dosyć pewny mecz.Aris jeśli wygra awansuje
Dynamo Kijów - Sheriff Tiraspol - Dynamo jesli wygra wyjdzie z pierwszego meczu nie patrząc na wynik meczu Aalkmar - Bate
Anderlecht - Hajduk Tutaj mam mały znak zapytania.Hajduk niby o nic nie gra a zwycięstwo Anderlechtu da im nadzieje na awans który dało by się osiągnąć gdyby AEK przegrał z Zenitem.A więc jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia.
Leverkusen - Atletico 2 remis nie ma zakładu - Atletico z malutkimi szansami na awans ale jednak szanse są.Jeśli wygrają a Aris przegra z Rosenborgiem to wyjdą z grupy(również mały znak zapytania czy ten mecz ruszać)
AEK - Zenit - 1x AEK potrzebuje remisu do wyjścia z drugiego miejsca.Zenit już skończył ligę mogą wyjazd do Grecji potraktować rekreacyjnie i zbytnio gospodarzą przeszkadzać nie muszą
Co Wy o tym myślicie?Co byście odpuścili?
co do meczu leverkusen-atletico madrid jestem innego zdaniem. atletico w tym sezonie gra fatalnie i natomiast leverkusen jest chyba 3 w tabeli w niemczech. w tym meczu mozna dac na 1x nie mysle ze atletico pokona leverkusen...dla odwazniejszych mozna pokusic sie na under 2,5
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Spotkanie: Karpaty v PSG
Typ: Under 1.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Do Lwowa przyjeżdżają piłkarze PSG. Goście są liderami grupy i awansują na pewno. Karpaty to zespół, który na 5 meczy przegrał 5. Obie drużyny podchodzą do tego meczu na spokojnie, Karpaty odpada i nawet wygraną nie poprawi sobie miejsca w tabeli. PSG na luzie, nie przejmują się, bo przed nimi jeszcze 2 mecze w lidze. Karpaty po tym meczu kończy sezon. Trener PSG zapewne będzie chciał oszczędzić kilku graczy. Obie drużyny po prostu będą chciały sobie przejść ten mecz i nie padnie za dużo bramek, bo są nie potrzebne.
Do Lwowa poleciał rezerwowy skład. Dużo kluczowych zawodników zostaje w domu. Jak zapowiedział Kombouare zespół będzie walczył o zwycięstwo, żeby zostać liderem grupy, bo przy zwycięstwie Sevilli będą zajmować 2 miejsce.
Under 2.5 1.80 Sportingbet
PSG 2.00 Sportingbet
 
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
Spotkanie: Karpaty - PSG ✅ 1-1
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
PSG zapewniło sobie już awans do kolejnej rundy i trener tej drużyny daje odpocząć w tym meczu swoim czołowym piłkarzom takim jak Adel Hoaurau Makelele Armand Jallet Giuly Chantome i najlepszemu zawodnikowi swojej drużyny Nene - który został wybrany najlepszym obcokrajowcem we Francji w 2010 roku.
Jest to o tyle dziwna decyzja że PSG nie ma zapewnionego pewnego miejsca w grupie, przy ewentualnej porażce i zwycięstwie Sevilli zespół z La Liga może wskoczyć na fotel lidera grupy J.
Z drugiej strony PSG zajmuje bardzo dobre 2 miejsce w Ligue 1 i na pewno kilka dni odpoczynku przyda się podstawowym zawodnikiem żeby wyjść wypoczętym na sobotni mecz z Monaco.
Co do drużyny z Ukrainy to jeśli chodzi o Ligę Europejską to nie można nic dobrego napisać ponieważ jak do tej pory przegrali wszystkie 5 meczów i zajmują ostatnie miejsce w grupie i nie mają żadnych szans na poprawne tej lokaty.
W lidze Ukraińskiej grają w kratkę i są na chwile obecną 5 siłą tej ligi.
Na pewno ich atutem w lidzą jest własny stadion gdzie z bilansem 8-1-1 ustępują tylko liderą z Doniecka.
W oby dwóch spotkaniach punkty stracili z wyprzedzającymi ich zespołami Dnipro 0-0 i Metalista 0-1 co świadczy o tym że wszystkie pkt zdobywają ze słabeuszami tej ligi.
Warto też wspomnieć że jak do tej pory Karpaty w tym sezonie rozegrali 5 meczów z drużynami z wielkiej 4 i w żadnym z tych spotkań nie potrafili strzelić nawet bramki przegrywając 4 i 1 remisując ze wspomnianym Dnipro
W meczu rozgrywanym w Paryżu było 2-0 po bramkach Nene i Jalleta których jak wcześniej napisałem nie zobaczymy w tym spotkaniu
Wg. mnie w tym meczu nie padnie zbyt dużo goli dlatego że piłkarsko lepsze PSG jedzie w rezerwowym składzie i wątpię żeby strzelili w tym meczu więcej niż 1 bramkę natomiast Karpaty to zupełnie za słaby kaliber jak na drużynę tej klasy co PSG.
Myślę że 1-1 drużyna z Ukrainy wzięła by w ciemno by honorowa zakończyć udział w LE.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Moim zdaniem oprócz meczu Sevilla - Borussia, właśnie mecz w Zagrzebiu będzie bardzo emocjonujący.
Oba zespoły wiedzą dobrze na czym stoją i co muszą zrobić, aby grać dalej. Goście zespół z Salonik, żeby awansować nie może tego spotkania po prostu przegrać. Jednak drużynie z Salonim szalenie ciężko będzie utrzymać min remis do końcowego gwizdka.
Po pierwsze - Dynamo musi tylko albo aż wygrać, żeby awansować. Liczy się tylko zwycięstwo.
Po drugie - Ogromna motywacja i determinacja drużyny gospodarzy.
Na konferencji prasowej trener zapowiadał ogromną mobilizację i walkę. Mecz określił, jak najważniejszy w historii dla Dynama.
Po trzecie - Atut własnego boiska w takim kraju jak Chorwacja jest ogromnie ważny. Kibice Dynama są jednymi najzagorzalszych fanów w Chorwacji.
Najzagorzalszych oraz bardzo niebezpiecznych o czym świadczy fakt z dnia dzisiejszego kiedy to w Zagrzebiu autokar z kibicami PAOK-u zaatakowany został przez grupę fanatyków, którzy obrzucili pojazd kamieniami i „koktajlami Mołotowa”. Pseudokibice Dinama ranili kobietę, którą odwieziono do szpitala. (na dole filmik)
Po czwarte - Ogromne pieniądze, prestiż, który można uzyskać wygrywając to spotkanie na pewno mobilizują do walki. Przeszkodą w rozwinięciu skrzydeł mogą być warunki atmosferyczne, ale pełny stadion powinien dostatecznie „rozgrzać” atmosferę na boisku.
Po piąte - Osłabienia drużyny gości. W Salonikach pozostali kontynuujący rehabilitację Stelios Malezas, Francisco Zuela, Vitolo, Vladimir Ivić i Zlatan Muslimovic. Z nieoficjalnych źródeł podobno niepewne są występy Pablo Garcii Bruno Cirillo.
Po szóste - Dynamo dzisiaj w najmocniejszym składzie. Zabraknie jedynie zawieszonego Igora Biscana. W ostatnim meczu Dynama z Osijek kilku podstawowych zawodników odpoczywało, żeby dzisiaj być w pełni sił.
Jak widać zdecydowanie skłaniam się ku wygranej gospodarzy. PAOK już w poprzedniej kolejce mógł sobie praktycznie zapewnić awans. Ale zaledwie zremisował 1:1 Brugge. A jak to się mówi czasem w środowisku piłkarskim &quot;niewykorzystane sytuacje się mszczą...&quot; - i tak też dzisiaj się stanie. Mam nadzieje ;-)

Moja propozycja:
Typ: 1
Kurs:1.80

or
Typ: Dynamo over 1.5 gola
Kurs:1.80

Oba:Tobet

 
D 3

damian699

Użytkownik
Już dziś 15 grudnia 2010 r. (środa) odbędzie się pierwsza seria spotkań szóstej (ostatniej) kolejki Ligi Europejskiej. Najciekawszym spotkaniem będzie zapewne mecz Sevilli z Borussią Dortmund, której barwy reprezentuje trzech polaków – Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski. Zespół z Dortmundu to objawienie obecnego sezonu w Bundeslidze. Piłkarze Juergena Kloppa są liderem w tabeli z przewagą 11 pkt nad drugim Bayerem Leverkusen. Mają tak, że najlepszą obronę w lidze (tylko 9 bramek straconych w 16 kolejkach !). Ostatnie 5 spotkań ligowych to zwycięstwa Borussii. Sevilla jest natomiast w ,,mega” słabej formie w lidze (4 porażki w 5 ostatnich meczach) i zajmuje dopiero 11 miejsce. Jeżeli chodzi o formę tych drużyn w ligach krajowych zdecydowanym faworytem jest zespół z Dortmundu. W Lidze Europejskiej jednak, że sytuacja przedstawia się nieco inaczej. Zespół z Hiszpanii o jedno oczko wyprzedza dortmundczyków i o awansie do dalszej fazy rozgrywek zadecyduje mecz między tymi drużynami. W przypadku remisu i zwycięstwa Sevilli to ona awansuje dalej. Piłkarzom Borussii awans daje tylko zwycięstwo. Jeżeli chodzi o osłabienia kadrowe to w niemieckim zespole zabraknie kontuzjowanych Nuriego Sahina i Svena Bendera natomiast w zespole ze stolicy Andaluzji na urazy narzekają ostatnio Luis Fabiano, Jesus Navas i Federico Fazio. Patrząc na stawkę tego spotkania faworyta upatrywałbym w zespole Borussii Dortmund, który jest na fali w lidze niemieckiej, dużo strzela, mało traci i ma mocną ławkę rezerwowych. W zespole panuje tak, że bardzo dobra atmosfera, morale są wysokie, a piłkarze wierzą we własne umiejętności. Myślę, że to wystarczy aby pokonać znajdującą się w kryzysie ekipę hiszpańskiej Sevilli.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
VS

FC Lausanne Sport - Palermo
Jak wiem mecz bez znaczenia pomiędzy Lausanne oraz Palermo. Kusi mnie tutaj wysoki kurs na over 1.5 gola dla Szwajcarów.
Wiadomo ostatni mecz myślę, że Szwajcarzy w ostatnim meczu z włoskim zespołem będą chcieli się przede wszystkim pokazać i co też ważne ugrać jakieś pieniążki za zwycięstwo to 140 tys euro, za remis połowa z tego. Dla drużyny z 2 ligi szwajcarskiej to niemałe środki.
Włosi dzisiaj bez wielu kluczowych graczy: zawieszonychGoiana, Pastore oraz kontuzjowanych G. Migliaccio , A. Hernandeza , M. Darmiana. Do Szwajcarii nie polecieli A. Bačinović , J. Iličić , M. Pinilla. Dodatkowo trener powołał czterech młodych zawodników.
Do typu również kusi fakt, że Palermo lubi tracić bramki. W Serie A są co prawda wysoko ale mają już na koncie 21 stracone bramki. Na wyjazdach średnio tracą ~1.71 bramki. W LE w 5 spotkaniach stracili aż 11 bramek.
Myślę, że gospodarze zagrają o pieniązki oraz dla kibiców i bedą w stanie strzelić 2 gole zespołowi Palermo, który już skupia się całkowicie w walce o wysoką lokatę w Serie A.
Moja propozycja:
Typ: Lausanne over 1.5 gola
Kurs:2.73

Buk:Tobet
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Dynamo Zagrzeb - PAOK Saloniki

Analiza: Bardzo istotny dla układu tabeli grupy D mecz zostanie rozegrany w Zagrzebiu. Dynamo zmierzy się z greckim PAOK Saloniki. Na pewno jedna z tych drużyn zagra w fazie pucharowej rozgrywek, trudno wskazać zdecydowanego faworyta, zapowiada się wyrównane spotkanie. Myślę, że ani jedni, ani drudzy nie będą ryzykować i emocje mogą się zacząć dopiero w drugiej połowie. Stawka jest duża, z pewnością zadaniem Greków jak i Chorwatów będzie jak najlepsza gra w defensywie. Nie liczyłbym na grad bramek. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się skromnym zwycięstwem dzisiejszych gości. Zaledwie po cztery gole strzeliły obie jedenastki, bardzo przyzwoicie grają natomiast w defensywie, prawidłowość ta powinna zostać udokumentowana również dzisiaj, biorąc pod uwagę o co grają piłkarze. Dla gospodarzy będzie to jeden z ważniejszych meczów w historii, jeśli miałbym wskazywać kto okaże się lepszy, wybrałbym Dynamo, ale poniższy typ wydaje się pewniejszy.

Moja propozycja:
poniżej 2,5 goli - 1,70 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
SEVILLA - DORTMUND
Typ : Sevilla DNB @ 1,962 Pinnacle ▶2:2
Polece cytatami troche z innych portali bo nie chce mi się tego przepisywac.
Wycinek z Tylko Piłki :
Mecz zdobywcy trofeum z lat 2006 i 2007 przeciwko najlepszej
w tej chwili ekipie niemieckiej to bez wątpienia szlagier zestawienia. Kroczącej od zwycięstwa do zwycięstwa w Bundeslidze Borussii wystarczy wygrać. Lecz jak to zrobić, jeśli na 7 gier w Hiszpanii Westfalczycy wygrali tylko jedną, zaś gospodarze na 6 gier nigdy nie ulegli w domu Niemcom. Czy Błaszczykowski, Lewandowski i Piszczek pomogą przełamać tak fatalne statystyki?
Passa BVB w Bundeslidze jest fenomenalna, sam sporo ich meczów widizałem, ale na Pizjuan gra się inaczej niż w Bundeslidze mimo wsyzstko. Ponadto sądze, że ludzie na hurraoptymiźmie będą pobierali typ na 2 czy też x2 hurtowo.

Przewidywane składy :
FC Sevilla:
Palop - Dabo, Caceres, Alexis, Escudé - Zokora, Renato, Alfaro, Perotti - Kanouté, Negredo.

Borussia Dortmund:
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Bender, Sahin - Kuba, Kagawa, Großkreutz – Barrios.

Młoda ekipa BVB może miec kłopot wg mnie w Andaluzji. Wkońcu Sevilla to obyta w pucharach ekipa mimo ostatnich niepowodzeń ligowych. Niby zespoły z przeciwnych biegunów, ale jakoś tak bym pojechał pod prąd.

------------
VS
KARPATY LWÓW - PARIS SG
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,877 Pinnacle ✅1:1
PSG will start without 9 usual players : Edel, Armand, Jallet, Sakho, Makelele, Giuly, Nenê, Hoarau, Chantome.
Do tego zapewne zimowa sceneria we Lwowie czyli antywarunki do gry w piłke. Bez Nene i Hoarau w ofensywie może byc gorzej Paryżanom. Tak to widze. Mało bramek, a kurs ponad 1,8 nie śmierdzi ;)
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool (-1 AH) - Utrecht
Typ: 1 (zwrot w przypadku zwycięstwa jedną bramką)
Kurs: 1,64
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie o nic dla drużyny Liverpoolu można by powiedzieć ale po ostatniej porażce z Newcastle na wyjeździe teraz muszą to jakoś wynagrodzić swoim kibicom. The Reds u siebie są mocni, szczególnie w pucharach europejskich i myślę że dzisiaj to udowodnią. W składzie pojawi się pewnie kilku młodszych zawodników ale w połączeniu z bardziej doświadczonymi zawodnikami na pewno będą w stanie pokonać u siebie gości z Holandii i to może nawet kilkoma bramkami.
 
gon-bao 3

gon-bao

Użytkownik
Info: Bayer Leverkusen da zagrać w spotkaniu z Atletico zmiennikom, którzy nie grają w Bundeslidze. Oczywiscie nie wystąpią tez: Ballack, Hyypia, Adler. Do gry wraca po kontuzji Kiessling, ale po takiej przerwie pewnie nie bedzie w formie i jeśli juz to zostanie wpuszczony na drugą połówkę. Za trenerem: &quot;Podstawowi gracze rozegrali sporo meczy. To nic złego dać im odpocząć&quot;. Oczywiscie nie trzeba mówić o motywacji gości i o zwyżkującej formie.
 
bb06 0

bb06

Użytkownik
Dubel 1,96 Tobet
Aris 1,40 1
Atletico 1,40 x2
Obie drużyny walczą o awans z grupy B mają po 7 punktów Aris w idealnej sytuacji, w meczach z Atletico wygrał dwa razy i bilans bezpośrednich spotkań jest ich dużym atutem. Grecy umotywowani dzisiaj odniosą zwycięstwo, grają u siebie trybuny wypełnione fanatycznym pierdolnięciem;) Co do Atletico wiadomo, że nie poddadzą się i walczyć będą do samego końca, Aptekarze z którymi grają podejdą pewnie do meczu na dużym luzie mając w głowach już ostatnią kolejkę Bundesligi, gdzie plasują sie na drugim miejscu zaraz za BVB.
 
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
Spotkanie: Debrecen - Sampdoria
Typ: X2
Kurs: 1.6
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W grupie I rozegrany zostanie pojedynek pomiędzy Debrecen a Sampdoria.
Oby dwa zespoły stracił już szanse na awans i zagrają jedynie o prestiż.
Ja faworyta w tym meczu widzę w drużynie z Serie A która cały czas gra w lidze i na pewno jest bardziej ograną drużyną od gospodarzy która zakończył rundę 26 listopada.
Wydawać się też może że w tym meczu nie padnie zbyt dużo goli jak to przeważnie bywa z udziałem drużyn włoskich grających w pucharach mecze wyjazdowe.
W pierwszym meczu w Genoi wygrali gospodarze 1-0
Spotkanie: Lille - Gent
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.4
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Lille aby awansować do fazy pucharowej potrzebuje zwycięstwa nad Gent jednak druga strona medalu jest taka że Gent wystarczy &quot;tylko&quot; remis w Lille.
Murowanym faworytem są oczywiście gospodarze jednak czy stać ich na pogrom drużyny belgijskiej nie jestem tego taki pewny.
Gent zajmuje 3 miejsce w lidze Lille jest liderem w Ligue 1, jednak gra zespołu z Francji nie przekłada się tak w LE gdzie w 5 meczach zdobyli tylko 5 pkt ich rywale mają tych punktów 7.
W pierwszym spotkaniu doszło do podziału punktów i mecz zakończył się wynikiem 1-1.
Moja prognoza na to spotkanie jest taka że Gent wyjdzie na boiska z nastawieniem defansywnym i to może być problem dla Les Dogues którzy będą grać pod presją z każdą upływającą minutą jednak nie da się całego meczu bronić własnej bramki i wkońcu jakaś bramka moze paść dla gospodarzy, ja wątpie by było to więcej jak 3 gole.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AEK Ateny - Zenit Remis 3,15 0:3 ⛔
W tym meczu upatruję remisu bo jest on korzystny dla obu drużyn, a w szczególności dla Greków. Zenit jest na 100% pewny 1 miejsca i wszystko zależny od nich jak do tego meczu podejdą. Czy będą chcieli mieć w grupie komplet zwycięstw czy też nie. Wczoraj CSKA Moskwa przed meczem ze Spartą Praga też miała 15 punktów i byli pewni 1 miejsca. Mecz zakończył się remisem 1:1 i podziałem punktów na obie drużyny, ale to był mecz o nic.
Dziś AEK Ateny musi wygrać, albo chociaż zremisować w tym meczu bo mają gorszy H2H z Anderlechtem który gra z Hajdukiem i jeżeli Anderlecht wygra ten mecz, a AEK Ateny przegra to właśnie ekipa z Belgii awansuje do kolejnej fazy.
Więc Grecy mają o co walczyć. Według mnie remis usatysfakcjonuje obie drużyny. Zenit nie przegra tego meczu, a grecy na 100% przechodzą dalej.
 
T 15

tomasz1799

Użytkownik
Spotkanie: Bayer Leverkusen-:-Atl. Madryt
Typ: Atl.Madryt
Kurs: 2,40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przed Atletico trudne zadanie. Piłkarze z Vicente Calderon muszą pokonać Bayer i liczyć, że Aris nie pokona na własnym boisku Rosenborga. Myślę, że grecki zespól nie zaprzepaści takiej szansy i faworyt grupy pożegna się już na tym etapie rozgrywek. Bayer nie będzie się wysilać, bo ma mecz ligowy w weekend, a wciąż liczy na dogonienie Borussii. Jeśli Ateltico odpuści, to kibce mogą przywitać ich chłodno.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Aris Saloniki - Rosenborg Trondheim
Wydawało się, że Grecy są bez większych szans na awans z trudnej grupy B. Zdecydowanymi faworytami do zajęcia dwóch pierwszych miejsc byli piłkarze Bayeru Leverkusen i Atletico Madryt. Tymczasem to Aris Saloniki zajmuje premiowaną awansem lokatę, są bowiem lepsi w dwumeczu od Hiszpanów, którzy zgromadzili tą samą liczbę punktów. Zwycięstwo z niewalczącym już o nic, poza zamazaniem złego wrażenia da im upragniony awans do fazy pucharowej rozgrywek. W ostatniej kolejce Grecy sprawili ogromną niespodziankę wygrywając w Madrycie z Atletico 3:2, Hiszpanów pokonali również przed własną publicznością, gdzie w dwóch meczach nie stracili ani jednej bramki, strzelili wprawdzie tylko jedną, ale ten bilans powinien poprawić się dzisiejszego wieczoru. Rosenborg swoje jedyne punkty zdobył grając właśnie z Arisem, biorąc pod uwagę oba wyjazdy, do Madrytu i Leverkusen ich bilans jest fatalny, 0 punktów, 0 goli strzelonych, 7 straconych. Wygrać z Rosenborgiem i nie oglądać się na wynik spotkania Bayeru z Atletico, taki cel stoi przed zawodnikami Hectora Raula Cupera. Myślę, że gospodarze staną na wysokości zadania, zmarnowanie takiej okazji byłoby grzechem.

Moja propozycja:
Aris - 1,55 Betclic
 
P 0

pt3r

Użytkownik
Info: Bayer Leverkusen da zagrać w spotkaniu z Atletico zmiennikom, którzy nie grają w Bundeslidze. Oczywiscie nie wystąpią tez: Ballack, Hyypia, Adler. Do gry wraca po kontuzji Kiessling, ale po takiej przerwie pewnie nie bedzie w formie i jeśli juz to zostanie wpuszczony na drugą połówkę. Za trenerem: &quot;Podstawowi gracze rozegrali sporo meczy. To nic złego dać im odpocząć&quot;. Oczywiscie nie trzeba mówić o motywacji gości i o zwyżkującej formie.
skad to info ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na dziś na pewno warto postawić na Lille. Drużyna w której występuje nasz reprezentant Ludovic Obraniak w Ligue 1 spisuje się świetnie. Zajmują pierwsze miejsce od kilku dobrych spotkań są niepokonani. Ich forma zwyżkuje, ale niestety do tej pory jakoś nie potrafili przełożyć dobrych występów w rodzimej lidze na puchary europejskie. Teraz są pod kreską i muszą wygrać jeśli myślą o awansie do fazy pucharowej. Dzisiejszy rywal to bezpośredni przeciwnik w walce o awans, 3 obecna siła ligi belgijskiej jest z pewnością do pokonania. Jeśli piłkarze Lile zagrają na swoim normalnym poziomie, nie mówię tutaj o wznoszeniu się na wyżyny swoich umiejętności to mecz zakończy się spokojnym zwycięstwem. Należy jednak pamiętać że dla Gent wystarczy jedynie remis by awansowali więc na pewno w dużej mierze skoncentrują się na dokładnej grze w destrukcji. Lille musi zrobić nieco więcej, bo muszą wygrać ten mecz. Po takim kursie jaki oferują bukmacherzy warto spróbować under 2,5 ;)
Lille - Gent - 1 - [1,40] Betgun ✅ 3:0
Lille - Gent - under 2,5 [2,20] Bet At Home (U innych buków kurs na under jest sporo wyższy) ⛔ 3:0
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Stawianie na Atletico w tym sezonie jest nieco niebezpieczne. Hiszpanie to jedna z bardziej chimerycznych drużyn z Europie. Wydawało się, że obrońcy tytułu z łatwością awansują do rundy pucharowej Ligi Europejskiej. Jednak na dzień dzisiejszy nie wszystko zależy od nich, sami muszą wygrać i jednocześnie liczyć na potknięcie Arisu w meczu z Rosenborgiem. Trener gości jak sam mówi chce dzisiaj wygrać, powołał więc na mecz najsilniejszą kadrę jaką dysponuje. Ostatni mecz z Deportivo pokazał, że w Atletico coś w końcu drgnęło, świetnie grał Aguero i dzisiaj głównie na niego liczę.
Lista powołanych:
Bramkarze: 1. Asenjo 13. De Gea, 27. Joel
Obrońcy: 2. Valera 3. Antonio López 14. Filipe Luis 15. Godin 18. Dominguez 21. Perea
Pomocnicy: 4. Mario Suarez 5. Tiago 8. Raul Garcia 11. Fran Merida 12. Assuncao 19. Reyes 20. Simao
Napastnicy: 7. Forlan 10. Aguero 22. Diego Costa
Bayer z kolei wygrał już grupę i dzisiaj nie gra o nic. Trener gospodarzy podkreśla, że zagrają tak żeby maksymalnie utrudnić zwycięstwo gościom ale jednocześnie mówi: &quot;The regulars have already played many matches. It isn’t wrong to give them a break.&quot; Wiadomo już, że nie zobaczymy dzisiaj Ballacka i Hyppi oraz kontuzjowanego Adlera. Do tego zapewne kilku podstawowych zawodników zasiądzie na ławce. Myślę, że zmobilizowane i walczące o awans Atletico tego meczu nie przegra.
Drugim meczem będzie typ na Lille, które chcąc dzisiaj wygrać musi pokonać Belgów z Gent. W przypadku remisu awansują goście. Bezsprzecznym faworytem w tym meczu są dla mnie gospodarze, którzy są znani z bardzo dobrej gry na swoim obiekcie. Przecież w poprzednim sezonie ze stadionu w Lille jako przegrane zespoły odjeżdżał Liverpool czy Galatasaray. Zmobilizowani gospodarze plus swój obiekt to musi dać dzisiaj zwycięstwo i awans do fazy pucharowej. Moje propozycje:
Bayer - Atletico x2 1,35 ✅
Lille - Gent 1 1,35 ✅
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Polscy kibice PSG w drodze na spotkanie z Karpatami. I ja tam bylem, miod i mleko( ukrainskie)pilem;).
Na meczu atmosfera swietna, nie do opisania, razem z francuskimi kibicam, ktorzy stawili sie w liczbie ok 30, zaintonowalismy wspolnie m.in. ,,Polska, bialo-czerwoni&quot;!
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Salzburg - Lech Pierwsza połowa
Typ: 2
Bukmacher: Centrebet
4,10
Spotkanie o nic dla drużyny Salzburga, mimo to że to nie jest już ta sama drużyna co w ostatnim meczu z Lechem bo grają lepiej w lidze to jednak nie sądzę żeby walczyli na 100 % w tak mało dla nich istotnym spotkaniu. Co innego Lech który wyjdzie na to spotkanie na pewno pierwszym składem i będą zmotywowani bo jeżeli wygrają to mają szanse wyjść z pierwszego miejsca w grupie i mieć potem łatwiejsze losowanie. Gram na typ z pierwszą połową ponieważ myślę że Lech jest wypoczęty i od samego początku wyjdą nastawieni ofensywnie, mogą zagrać na luzie bo nie mają dużo do stracenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom