>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej 11.12.2014

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Besiktas - Tottenham

Liga: ⚽ - LIGA EUROPEJSKA 14/15: Faza grupowa
Godzina: 19:00
Typ: 1 ✅✅✅
Kurs: 2.45
Analiza: Dzisiaj do Turcji przyjedzie drużyna z Anglii bez paru znaczących dla niej zawodników, a mowa tutaj dokładnie o Emmanuelu Adebayorze, który przez sprawy prywatne dostał wolne i wyjechał w rodzinne strony, ale braknie również Vertonghena, Eriksena, Bentaleba, Masona, Kanea i Naughtona, którzy zostają w Londynie.

Kyle Walker jest gotowy na mecz, ale decyzja czy zagra od pierwszej minuty meczu ma być dopiero podjęta po treningu.

Jak widać trener Kogutów oszczędza swoich zawodników przed meczem w Premier League na wyjeździe ze Swensea, gdzie jak wygrają mogą ich przeskoczyć w tabeli.

Pierwszy mecz w październiku pomiędzy obiema zespołami na terenie Tottenhamu zakończył się wynikiem 1:1, więc dlaczego drużyna turecka miała by dzisiaj nie sięgnąć po 3 punkty?

Mecz ogólnie nie jest typowo o pietruszkę, chociaż Besiktas jak i Tottenham mają już zapewniony awans to będą walczyć w tym meczu o 1 miejsce w grupie.

Moim zdaniem dzisiaj Tottenham nie da rady, tym bardziej, że tak naprawdę wszystkie tureckie zespoły są zespołami, które najlepiej radzą sobie właśnie na własnej murawie, a do tego znaczne osłabienia przyjezdnych. Dlatego dzisiaj gram w stronę drużyny ze Stambułu.​

kurs z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

rwl723

Użytkownik
Dzisiaj za małą stawkę pokuszę się o &quot;tasiemca&quot; z całkiem niezłym przelicznikiem.
Zakład 9-krotny, łączny kurs to 7.75.

Besiktas - Tottenham Ponad 1.5 gola @1.36 Unibet
Walka o pierwsze miejsce w grupie, kurs nie najgorszy a scenariusz bardzo możliwy do spełnienia. Tym bardziej, jak Londyńczycy jako pierwsi zdobędą bramkę, a nie wykluczone, że drużyna Turecka też coś więcej ustrzeli.
Apollon Limassol - Vllareal 2 @1.20 Unibet
Różnica klas obu zespołów; jest to pewniak.
Everton - FC Krasnodar X1 @1.19 Unibet
Mecz tak na prawdę o nic, ale Everton bez problemu powinien pokonać Krasnodar. Ze względu, że &quot;powinien&quot;, zabezpieczam się typem &quot;X1&quot;, bo remis to chyba największa niespodzianka jaka może się zdarzyć.
Red Bull Salzburg - Astra Giurgu 1 @1.24 Unibet
Gospodarze spokojnie wygrają, tutaj również mamy pewniaka. Różnica klas, ponownie, mimo, że to mecz o pietruszkę, to liczę na zwycięstwo austryjaków.
Sevilla - Rijeka 1 @1.22 Unibet
Nic innego jak zwycięstwo Sevilii nie wchodzi tu w grę.
Napoli - Slovan Bratyslava 1 @1.13 Unibet
Identyczna sytuacja, co z dwoma ostatnimi typami.
Legia Warszawa - Transbortor Legia strzeli @1.22 Unibet
Legia bardzo chce pierwszego miejsca w grupie i żeby ten cel osiągnąć, musi strzelić bramkę, na co ją stać - tym bardziej, że gra u siebie.
Club Brugge - HJK 1 @1.30 Unibet
Pierwszy raz słyszę o takiej drużynie, jak HJK, a belgijska drużyna to jednak niezła, podeuropejska marka futbolu. Nic tutaj niespodziewanego nie powinno się zdarzyć i na to też liczę.
Borussia M - FC Zurych 1 @1.38 Unibet
Dobra drużyna z bundesligi, wysoko w tabeli mierzy się ze szwajcarską czołówką. Mimo, że Borussia ostatnie mecze ma słabe i zadowolona z nich być nie może, to tutaj mają idealną okazję do przełamania się tym bardziej, że wcześniej zgubili punkty z Villarealem. Myślę, że wygrają więcej niż 1 golem bez problemu, więc o handi można również się pokusić.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
PSV - Dynamo Moskwa X @3.50
Mecz o nic, chyba że o prestiż. Dynamo leci jak strzała i ma zapewnione pierwsze miejsce, PSV również z awansem, nie mają żadnych szans na fotel lidera. Nie widze tutaj powodu, aby obie ekipy rzuciły się do gardeł. Możliwe, że zobaczymy typowo rezerwowe składy, ale upatruje tutaj remisu.
Young Boys - Sparta Praga 1 @2.40
Dziwi mnie tak wysoki kurs na Szwajcarów. &#39;Młodzi Chłopcy&#39; mają fantastyczną passę i w pełni zasługują na grę w kolejnej rundzie LE. Sparta u siebie pokonała ich 3:1, więc teraz mają idealną okazję do rewanżu u zabrać Czechom awans. Patrząc po statystykach i słuchając własnego nosa, 3 oczka zostaną u gospodarzy. warto tutaj zagrać także BTS.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Besiktas - Tottenham

Liga: ⚽ - LIGA EUROPEJSKA 14/15: Faza grupowa
Godzina: 19:00
Typ: 1
Kurs: 2.45
Analiza: Dzisiaj do Turcji przyjedzie drużyna z Anglii bez paru znaczących dla niej zawodników, a mowa tutaj dokładnie o Emmanuelu Adebayorze, który przez sprawy prywatne dostał wolne i wyjechał w rodzinne strony, ale braknie również Vertonghena, Eriksena, Bentaleba, Masona, Kanea i Naughtona, którzy zostają w Londynie.
Kyle Walker jest gotowy na mecz, ale decyzja czy zagra od pierwszej minuty meczu ma być dopiero podjęta po treningu.
Jak widać trener Kogutów oszczędza swoich zawodników przed meczem w Premier League na wyjeździe ze Swensea, gdzie jak wygrają mogą ich przeskoczyć w tabeli.
Pierwszy mecz w październiku pomiędzy obiema zespołami na terenie Tottenhamu zakończył się wynikiem 1:1, więc dlaczego drużyna turecka miała by dzisiaj nie sięgnąć po 3 punkty?
Mecz ogólnie nie jest typowo o pietruszkę, chociaż Besiktas jak i Tottenham mają już zapewniony awans to będą walczyć w tym meczu o 1 miejsce w grupie.
Moim zdaniem dzisiaj Tottenham nie da rady, tym bardziej, że tak naprawdę wszystkie tureckie zespoły są zespołami, które najlepiej radzą sobie właśnie na własnej murawie, a do tego znaczne osłabienia przyjezdnych. Dlatego dzisiaj gram w stronę drużyny ze Stambułu.​
kurs z bet365
A moim zdaniem,ja bym nie ruszał tego meczu w strone gospodarzy,wypisałej braki Totenhamu,fajnie a to braki Besiktas , Atiba Hutchinson (16/0) , Mustafa Pektemek (10/1), Demba Ba (14/13), Oguzhan Ozyakup (11/1) i Tomas Sivok (12/0) ,Hutchinson to ostoja defensywna Besiktasu w pomocy,podstawowy pomocnik ,jego brak napewno bedzie bardzo odczuwalny ,tak samo jak Demba Ba,jedyny klasowy napastnik w Besiktasie,to kto bedzie strzelał gole dla Besiktasu?Ba ma 13 baramek w 14 spotkaniach,bez niego zespół turecki bardzo wiele traci dlatego proponuje ,grac na Tottenham ,w przypadku remisu zwrot po kursie 2,50!
 
H 14

hiszpan7

Użytkownik
Nie będę pisał o takich meczach jak Gladbach, Sevilla czy Brugge, bo to nie ma sensu. Wpadła mi w oko natomiast jedna ciekawa opcja

Dnipro - St. Etienne - 2 - 2,45 - 365bet
YB Berno - Sparta - 2 - 3,00 - 365bet
Rio Ave - Aalborg - 2 - 2,50 - 365bet
Steua - Dynamo K. - 1 - 2,25 - 365bet

Każdy mecz obstawiony za tę sama stawkę (za drobne).
Dziś trochę &quot;na czuja&quot; obstawiam drużyny, które do awansu lub zwycięstwa w grupie potrzebują zwycięstwa w swoim spotkaniu. Wszystkie mecze są wyrównane i każda z tych drużyn ma trudnego przeciwnika, ale tez każda z nich ma ogromna motywację, aby grać o wygraną.
Teoretycznie w tych meczach każdy może wygrać z każdym i ryzyko jest duże, ale wystarczy, że 2 z 4 meczy &quot;wejdą&quot; i już jestem na plusie.
Sam jestem ciekaw jak ten eksperyment się sprawdzi czy będzie totalna klapą 0 z 4, czy tez taka kombinacja ma jakieś szanse bytu.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Qarabag - Inter ✅

Krótko. W skałdzie Interu kilka zmian, szansę dostało kilku rezerwowych graczy. Graja o tzw. pietruszkę. Ciężki teren, Qarabag walczy o awans i tanio skóry nie sprzeda.

Steaua - Dynamo ⛔

Steaua u siebie również nie jest łatwym rywalem. Również ma szansę jeszcze na awans tylko w przypadku wygranej i potknięcia Alborga. Moim zdaniem skóry łatwo nie sprzedadzą. Dynamo awans ma zapewniony z tym, że aby zając pierwsze miejsce muszą zremisować w przypadku gdy Alborg wygra. Moim zdaniem Steaua tutaj będzie dyktowała warunki.

Legia - Trabzonspor ✅

Obie ekipy mają zapewniony awans. Walka tutaj toczyć się będzie o pierwsze miejsce w grupie. Legii wystarczy remis. I moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe. Do składu wraca Radović, a to duże wzmocnienie. Czy zacznie od początku tego nie wiem, ale mam nadzieję, że tak. Legia będzie chciała przypieczętować koniec sezonu w pucharach zwycięstwem.

Qarabag - Inter - 1X ✅
+
Steaua - Dynamo - 1X ⛔
+
Legia - Trabzonspor - 1X ✅
-
Ako: 2,31
Bet365

Ale wiadomo to Liga Europy i różne cuda się zdarzają.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Besiktas - Tottenham X2 @1.55 Bet365
Tottenham nie jedzie w swoim najmocniejszym składzie, ale wcale nie będzie on słaby. Besiktas również osłabiony, wcześniej już zostało powiedziane kogo zabraknie. A jutro nie będzie na pewno Demby Ba, bez którego gospodarze naprawdę dużo tracą. Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie, przy czym Anglikom wystarcza jedynie remis. Podejrzewam, że dzisiaj postarają się zawalczyć o pełną pulę, ale kurs na podpórkę mnie skusił i gram X2.
Villareal + Napoli + Sevilla @1.68 Bwin
Stawiam na faworytów, wszystkie te zespoły wciąż walczą o awans/zajęcie wyższego miejsca w grupie więc mają o co walczyć. Rywali nie mają zbyt wymagających, powinni sobie poradzić.
Young Boys - Sparta X2 @1.63 Marathon
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Króciutko bo zaraz mecze.

Dnipro - ASSE / Godz 18 / Typ X2 / Kurs 1.4 / b365 niestety ⛔⛔ 1:0

ASSE ostatnio jest w gazie, póki co w grupie same remisy, pasowałoby coś wygrać, bo grają o awans. Karabach musi przegrać z Interem wtedy wystarcza im remis, ale nie mogą się oglądać na tamtejszą sytuację, po prostu muszą wyjść na boisko i pokazać że są ekipą lepszą, jeśli wygrają będą w bardzo dobrej sytuacji bo Qarabaq zapewne nie wygra z Interem. Saint - Etienne walczy o awans, ale podpieram się remisem, bo jak widać lubią remisować.

Borussia M&#39;gladbach - FC Zurich / Godz 19 / Typ : 1 / Kurs 1.44 / b365
3:0 ✅✅
Ostatnio Źrebaki nie prezentowały się najlepiej ale przełamali się w lidze z Herthą, wygrali 3:2. Zurich ostatnio gra w kratkę. Sprawa matematycznie prosta, jeśli Niemcy chcą awans z pierwszego miejsca muszą ten mecz wygrać, wtedy będą mieli pewność utrzymania się na fotelu lidera grupy, zgarnięcie większej kasy, i lepsze rozstawienie. Co jak co, ale to jest im na rękę, więc wątpię aby oddali tu punkty Helwetom.

Sevilla - Rijeka / Godz 21:05 / Typ : 1 / Kurs 1.22 / b365

Sytuacja podobna jak powyżej, lecz nieco utrudniona. Sevilla traci punkt do pierwszego Feyenoordu, z którym ostatnio przegrała. Muszą wygrać z Rijeką, i możliwe, że będą mieli awans z pierwszego miejsca jeśli Holendrzy pogubią punkty w Belgii. Nie jest to jakoś mało prawdopodobne, więc liczę, że Sevilla zagra swój futbol. Ostatnio złapali niezły rytm, 5:1 w pucharze, 5:1 u siebie z Granadą, i 0:1 z Rayo na wyjeździe. Liczę, że dziś wezmą odwet za spotkanie w Chorwacji i pokonają klub z Rijeki.

Trebel :
Gladbach + ASSE X2 + Sevilla
AKO 2.39
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Ja dziś mam dwa kupony, jeden wariat + coś na spokojnie.
Steua Handi -1 @ 4.25
Steua 1DNB @ 1.55
Steua, mocna u siebie, gra z Dynamem które gra już tylko żeby pograć, jak wiadomo przy remisie Aalborgu gracze z Bukaresztu zgarniając trzy punkty grają dalej. Skusił mnie kurs na handi, dlatego biorę ten mecz w ciemno, na drugim bezpieczny DNB.
PAOK - Guingamp 1 @ 1.67
PAOK jest dosyć mocny u siebie, teoretycznie wystarcza im remis, ale granie na remis często kończy się totalną klęską, więc myślę że poradzą sobie dzisiaj z gośćmi z Francji.
Gladbach - 1 @ 2.10
Podobna sytuacja, teoretycznie jak PAOK, starcza im remis, pograłbym czystą 1 ale kurs mnie nie zadowala, więc ide w handi, mam nadzieje że przypieczętują awans.
Legia - Trabzon Under 2,5 @ 1.70
Jak to bywa w meczach Legii, spodziewam się mało bramek i liczę na remis 0-0 lub 1-1, dający Legii pierwsze miejsce w grupie.
Metalist - Lokeren Under 1,5 @ 3.15

Lekki risk, ale wyglądający dosyć prawdopodobnie, tu szedłbym w 0-0 lub win małą ilością bramek jednej z drużyn.
Lille - Wolfsburg 1st half draw @ 2.10
YB - Sparta 1st half draw @ 2.15

Czyste czucie, takie jakie miałem wczoraj w meczu Porto-Szachtar, wydaje mi się że pierwsze połowy przebiegną w spokojnym sennym tempie, szczególnie we Francji.
Powodzenia!
 
P 11

pocios

Użytkownik
PAOK - Guingamp 1 @ 1.67

PAOK jest dosyć mocny u siebie, teoretycznie wystarcza im remis, ale granie na remis często kończy się totalną klęską, więc myślę że poradzą sobie dzisiaj z gośćmi z Francji.
Remis do czego wystarczy?? chyba do zajęcia 3 miejsca w grupie i do odpadnięcia z rozgrywek dziękuję Dobranoc;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Young Boys - Sparta
Przyznam się że była chwila w tym sezonie, iż wydawało mi się że gracze z Czech mogą się znaleźć w Lidze Mistrzów. Zupełnie niespodziewanie odpadli z Malmoe i została im Liga Europy. W tej grupie jest Slovan, bodajże najsłabsza drużyna całych rozgrywek. 6 pukntów jakie zdobyły te ekipy własnie na Slovanie nie brałbym nawet pod uwagę. Jeżeli Szwajcarzy zagrają tak jak zwykle gdy grają u siebie, tzn z polotem i ambicją, typ ma wielką szansę powodzenia. Bilans bramkowy Young Boysów u siebie w LE 7:0...
Young Boys DNB kurs 1,80 Totomix
wynik 2:0 FT

PAOK - Guingamp
Fanatycznie greccy kibice ( być może najbardziej fanatyczni w całej Europie ) są bez wątpienia plusem gdy Paok gra u siebie. PAOk w swej rodzimej lidze nie zawodzi. Do tej pory punkty stracił tylko w dwóch spotkaniach. Myślę że przeciętna ekipa z Francji jest w ich zasiegu...
Paok kurs 1,82 Totomix
wynik 1:2 FT

Analiza za chwilę..
Apolon - Villarreal
Villarreal kurs 1,30 Totomix
wynik 0:2

Myślę że bez problemów wygra tu faworyt i zagwarantuje sobie udział w następnej rundzie...
Sporo napisali tu poprzednicy, więc nie będę powtarzał.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
I wałek w Qarabach
a sędzia, że spalony, bo 2m od tego obrońcy był napastnik Karabachu, który w ogole nie brał udziału w akcji ani nie absorbował uwagi nikogo, totalnie nikogo, no szok aż mi żal Azerów
 
betme 138

betme

Użytkownik
Zwroccie uwage na wysokie kursy francuskich ekip, zarowno Lille jak i Guignamp. Nawet podparcia wydaja sie atrakcyjne. Poniewaz trudno jednak liczyc na remisy w tej kolejce to czuje ze jedna z tych ekip wejdzie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Liege - Feyenoord 2 @ 1,88

Dziwi mnie ze nikt nie zwrocil uwagi na ten mecz, gospodarze nie graja juz o nic i wychodza dzis rezerwami: Kawashima (11 spotkań) - Andrade (7/0), Fiore (0/0), Ciman (17/0), Stam (2/0), Ono (8/0), Bia (14/6), Faty (12/0), Lembi (11/0), Watt (13/2), Luis (14/2). Przemeblowana obrona, brakuje Arslanagicia, Van Damme, czy Teixeiry, w pomocy bez tego przebojowego M&#39;Poku, czy w koncu de Camargo. Feyenoord z tego co widze w podstawie wiec bijemy sie o wygranie grupy. Dodatkowo za Feyenoordem luzny mecz ligowy wygrany bardzo malym nakladem sil bo tam przeciwnik sam wykladal bramki rywalowi. Liege przegral w lidze polowe spotkan na wlasnym stadionie, zawodzi na calej linii, w krajowym pucharze tez kompromitacja no i tutaj w rozgrywkach europejskich tez mecz o pietruszke. A Feyenoord na pewno zmotywowany do wygrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom