>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej 11.12.2014

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Besiktas - Tottenham

Liga: ⚽ - LIGA EUROPEJSKA 14/15: Faza grupowa
Godzina: 19:00
Typ: 1 ✅✅✅
Kurs: 2.45
Analiza: Dzisiaj do Turcji przyjedzie drużyna z Anglii bez paru znaczących dla niej zawodników, a mowa tutaj dokładnie o Emmanuelu Adebayorze, który przez sprawy prywatne dostał wolne i wyjechał w rodzinne strony, ale braknie również Vertonghena, Eriksena, Bentaleba, Masona, Kanea i Naughtona, którzy zostają w Londynie.

Kyle Walker jest gotowy na mecz, ale decyzja czy zagra od pierwszej minuty meczu ma być dopiero podjęta po treningu.

Jak widać trener Kogutów oszczędza swoich zawodników przed meczem w Premier League na wyjeździe ze Swensea, gdzie jak wygrają mogą ich przeskoczyć w tabeli.

Pierwszy mecz w październiku pomiędzy obiema zespołami na terenie Tottenhamu zakończył się wynikiem 1:1, więc dlaczego drużyna turecka miała by dzisiaj nie sięgnąć po 3 punkty?

Mecz ogólnie nie jest typowo o pietruszkę, chociaż Besiktas jak i Tottenham mają już zapewniony awans to będą walczyć w tym meczu o 1 miejsce w grupie.

Moim zdaniem dzisiaj Tottenham nie da rady, tym bardziej, że tak naprawdę wszystkie tureckie zespoły są zespołami, które najlepiej radzą sobie właśnie na własnej murawie, a do tego znaczne osłabienia przyjezdnych. Dlatego dzisiaj gram w stronę drużyny ze Stambułu.​

kurs z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

rwl723

Użytkownik
Dzisiaj za małą stawkę pokuszę się o &quot;tasiemca&quot; z całkiem niezłym przelicznikiem.
Zakład 9-krotny, łączny kurs to 7.75.

Besiktas - Tottenham Ponad 1.5 gola @1.36 Unibet
Walka o pierwsze miejsce w grupie, kurs nie najgorszy a scenariusz bardzo możliwy do spełnienia. Tym bardziej, jak Londyńczycy jako pierwsi zdobędą bramkę, a nie wykluczone, że drużyna Turecka też coś więcej ustrzeli.
Apollon Limassol - Vllareal 2 @1.20 Unibet
Różnica klas obu zespołów; jest to pewniak.
Everton - FC Krasnodar X1 @1.19 Unibet
Mecz tak na prawdę o nic, ale Everton bez problemu powinien pokonać Krasnodar. Ze względu, że &quot;powinien&quot;, zabezpieczam się typem &quot;X1&quot;, bo remis to chyba największa niespodzianka jaka może się zdarzyć.
Red Bull Salzburg - Astra Giurgu 1 @1.24 Unibet
Gospodarze spokojnie wygrają, tutaj również mamy pewniaka. Różnica klas, ponownie, mimo, że to mecz o pietruszkę, to liczę na zwycięstwo austryjaków.
Sevilla - Rijeka 1 @1.22 Unibet
Nic innego jak zwycięstwo Sevilii nie wchodzi tu w grę.
Napoli - Slovan Bratyslava 1 @1.13 Unibet
Identyczna sytuacja, co z dwoma ostatnimi typami.
Legia Warszawa - Transbortor Legia strzeli @1.22 Unibet
Legia bardzo chce pierwszego miejsca w grupie i żeby ten cel osiągnąć, musi strzelić bramkę, na co ją stać - tym bardziej, że gra u siebie.
Club Brugge - HJK 1 @1.30 Unibet
Pierwszy raz słyszę o takiej drużynie, jak HJK, a belgijska drużyna to jednak niezła, podeuropejska marka futbolu. Nic tutaj niespodziewanego nie powinno się zdarzyć i na to też liczę.
Borussia M - FC Zurych 1 @1.38 Unibet
Dobra drużyna z bundesligi, wysoko w tabeli mierzy się ze szwajcarską czołówką. Mimo, że Borussia ostatnie mecze ma słabe i zadowolona z nich być nie może, to tutaj mają idealną okazję do przełamania się tym bardziej, że wcześniej zgubili punkty z Villarealem. Myślę, że wygrają więcej niż 1 golem bez problemu, więc o handi można również się pokusić.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
PSV - Dynamo Moskwa X @3.50
Mecz o nic, chyba że o prestiż. Dynamo leci jak strzała i ma zapewnione pierwsze miejsce, PSV również z awansem, nie mają żadnych szans na fotel lidera. Nie widze tutaj powodu, aby obie ekipy rzuciły się do gardeł. Możliwe, że zobaczymy typowo rezerwowe składy, ale upatruje tutaj remisu.
Young Boys - Sparta Praga 1 @2.40
Dziwi mnie tak wysoki kurs na Szwajcarów. &#39;Młodzi Chłopcy&#39; mają fantastyczną passę i w pełni zasługują na grę w kolejnej rundzie LE. Sparta u siebie pokonała ich 3:1, więc teraz mają idealną okazję do rewanżu u zabrać Czechom awans. Patrząc po statystykach i słuchając własnego nosa, 3 oczka zostaną u gospodarzy. warto tutaj zagrać także BTS.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Besiktas - Tottenham

Liga: ⚽ - LIGA EUROPEJSKA 14/15: Faza grupowa
Godzina: 19:00
Typ: 1
Kurs: 2.45
Analiza: Dzisiaj do Turcji przyjedzie drużyna z Anglii bez paru znaczących dla niej zawodników, a mowa tutaj dokładnie o Emmanuelu Adebayorze, który przez sprawy prywatne dostał wolne i wyjechał w rodzinne strony, ale braknie również Vertonghena, Eriksena, Bentaleba, Masona, Kanea i Naughtona, którzy zostają w Londynie.
Kyle Walker jest gotowy na mecz, ale decyzja czy zagra od pierwszej minuty meczu ma być dopiero podjęta po treningu.
Jak widać trener Kogutów oszczędza swoich zawodników przed meczem w Premier League na wyjeździe ze Swensea, gdzie jak wygrają mogą ich przeskoczyć w tabeli.
Pierwszy mecz w październiku pomiędzy obiema zespołami na terenie Tottenhamu zakończył się wynikiem 1:1, więc dlaczego drużyna turecka miała by dzisiaj nie sięgnąć po 3 punkty?
Mecz ogólnie nie jest typowo o pietruszkę, chociaż Besiktas jak i Tottenham mają już zapewniony awans to będą walczyć w tym meczu o 1 miejsce w grupie.
Moim zdaniem dzisiaj Tottenham nie da rady, tym bardziej, że tak naprawdę wszystkie tureckie zespoły są zespołami, które najlepiej radzą sobie właśnie na własnej murawie, a do tego znaczne osłabienia przyjezdnych. Dlatego dzisiaj gram w stronę drużyny ze Stambułu.​
kurs z bet365
A moim zdaniem,ja bym nie ruszał tego meczu w strone gospodarzy,wypisałej braki Totenhamu,fajnie a to braki Besiktas , Atiba Hutchinson (16/0) , Mustafa Pektemek (10/1), Demba Ba (14/13), Oguzhan Ozyakup (11/1) i Tomas Sivok (12/0) ,Hutchinson to ostoja defensywna Besiktasu w pomocy,podstawowy pomocnik ,jego brak napewno bedzie bardzo odczuwalny ,tak samo jak Demba Ba,jedyny klasowy napastnik w Besiktasie,to kto bedzie strzelał gole dla Besiktasu?Ba ma 13 baramek w 14 spotkaniach,bez niego zespół turecki bardzo wiele traci dlatego proponuje ,grac na Tottenham ,w przypadku remisu zwrot po kursie 2,50!
 
H 14

hiszpan7

Użytkownik
Nie będę pisał o takich meczach jak Gladbach, Sevilla czy Brugge, bo to nie ma sensu. Wpadła mi w oko natomiast jedna ciekawa opcja

Dnipro - St. Etienne - 2 - 2,45 - 365bet
YB Berno - Sparta - 2 - 3,00 - 365bet
Rio Ave - Aalborg - 2 - 2,50 - 365bet
Steua - Dynamo K. - 1 - 2,25 - 365bet

Każdy mecz obstawiony za tę sama stawkę (za drobne).
Dziś trochę &quot;na czuja&quot; obstawiam drużyny, które do awansu lub zwycięstwa w grupie potrzebują zwycięstwa w swoim spotkaniu. Wszystkie mecze są wyrównane i każda z tych drużyn ma trudnego przeciwnika, ale tez każda z nich ma ogromna motywację, aby grać o wygraną.
Teoretycznie w tych meczach każdy może wygrać z każdym i ryzyko jest duże, ale wystarczy, że 2 z 4 meczy &quot;wejdą&quot; i już jestem na plusie.
Sam jestem ciekaw jak ten eksperyment się sprawdzi czy będzie totalna klapą 0 z 4, czy tez taka kombinacja ma jakieś szanse bytu.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Qarabag - Inter ✅

Krótko. W skałdzie Interu kilka zmian, szansę dostało kilku rezerwowych graczy. Graja o tzw. pietruszkę. Ciężki teren, Qarabag walczy o awans i tanio skóry nie sprzeda.

Steaua - Dynamo ⛔

Steaua u siebie również nie jest łatwym rywalem. Również ma szansę jeszcze na awans tylko w przypadku wygranej i potknięcia Alborga. Moim zdaniem skóry łatwo nie sprzedadzą. Dynamo awans ma zapewniony z tym, że aby zając pierwsze miejsce muszą zremisować w przypadku gdy Alborg wygra. Moim zdaniem Steaua tutaj będzie dyktowała warunki.

Legia - Trabzonspor ✅

Obie ekipy mają zapewniony awans. Walka tutaj toczyć się będzie o pierwsze miejsce w grupie. Legii wystarczy remis. I moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe. Do składu wraca Radović, a to duże wzmocnienie. Czy zacznie od początku tego nie wiem, ale mam nadzieję, że tak. Legia będzie chciała przypieczętować koniec sezonu w pucharach zwycięstwem.

Qarabag - Inter - 1X ✅
+
Steaua - Dynamo - 1X ⛔
+
Legia - Trabzonspor - 1X ✅
-
Ako: 2,31
Bet365

Ale wiadomo to Liga Europy i różne cuda się zdarzają.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Besiktas - Tottenham X2 @1.55 Bet365
Tottenham nie jedzie w swoim najmocniejszym składzie, ale wcale nie będzie on słaby. Besiktas również osłabiony, wcześniej już zostało powiedziane kogo zabraknie. A jutro nie będzie na pewno Demby Ba, bez którego gospodarze naprawdę dużo tracą. Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie, przy czym Anglikom wystarcza jedynie remis. Podejrzewam, że dzisiaj postarają się zawalczyć o pełną pulę, ale kurs na podpórkę mnie skusił i gram X2.
Villareal + Napoli + Sevilla @1.68 Bwin
Stawiam na faworytów, wszystkie te zespoły wciąż walczą o awans/zajęcie wyższego miejsca w grupie więc mają o co walczyć. Rywali nie mają zbyt wymagających, powinni sobie poradzić.
Young Boys - Sparta X2 @1.63 Marathon
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Króciutko bo zaraz mecze.

Dnipro - ASSE / Godz 18 / Typ X2 / Kurs 1.4 / b365 niestety ⛔⛔ 1:0

ASSE ostatnio jest w gazie, póki co w grupie same remisy, pasowałoby coś wygrać, bo grają o awans. Karabach musi przegrać z Interem wtedy wystarcza im remis, ale nie mogą się oglądać na tamtejszą sytuację, po prostu muszą wyjść na boisko i pokazać że są ekipą lepszą, jeśli wygrają będą w bardzo dobrej sytuacji bo Qarabaq zapewne nie wygra z Interem. Saint - Etienne walczy o awans, ale podpieram się remisem, bo jak widać lubią remisować.

Borussia M&#39;gladbach - FC Zurich / Godz 19 / Typ : 1 / Kurs 1.44 / b365
3:0 ✅✅
Ostatnio Źrebaki nie prezentowały się najlepiej ale przełamali się w lidze z Herthą, wygrali 3:2. Zurich ostatnio gra w kratkę. Sprawa matematycznie prosta, jeśli Niemcy chcą awans z pierwszego miejsca muszą ten mecz wygrać, wtedy będą mieli pewność utrzymania się na fotelu lidera grupy, zgarnięcie większej kasy, i lepsze rozstawienie. Co jak co, ale to jest im na rękę, więc wątpię aby oddali tu punkty Helwetom.

Sevilla - Rijeka / Godz 21:05 / Typ : 1 / Kurs 1.22 / b365

Sytuacja podobna jak powyżej, lecz nieco utrudniona. Sevilla traci punkt do pierwszego Feyenoordu, z którym ostatnio przegrała. Muszą wygrać z Rijeką, i możliwe, że będą mieli awans z pierwszego miejsca jeśli Holendrzy pogubią punkty w Belgii. Nie jest to jakoś mało prawdopodobne, więc liczę, że Sevilla zagra swój futbol. Ostatnio złapali niezły rytm, 5:1 w pucharze, 5:1 u siebie z Granadą, i 0:1 z Rayo na wyjeździe. Liczę, że dziś wezmą odwet za spotkanie w Chorwacji i pokonają klub z Rijeki.

Trebel :
Gladbach + ASSE X2 + Sevilla
AKO 2.39
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Ja dziś mam dwa kupony, jeden wariat + coś na spokojnie.
Steua Handi -1 @ 4.25
Steua 1DNB @ 1.55
Steua, mocna u siebie, gra z Dynamem które gra już tylko żeby pograć, jak wiadomo przy remisie Aalborgu gracze z Bukaresztu zgarniając trzy punkty grają dalej. Skusił mnie kurs na handi, dlatego biorę ten mecz w ciemno, na drugim bezpieczny DNB.
PAOK - Guingamp 1 @ 1.67
PAOK jest dosyć mocny u siebie, teoretycznie wystarcza im remis, ale granie na remis często kończy się totalną klęską, więc myślę że poradzą sobie dzisiaj z gośćmi z Francji.
Gladbach - 1 @ 2.10
Podobna sytuacja, teoretycznie jak PAOK, starcza im remis, pograłbym czystą 1 ale kurs mnie nie zadowala, więc ide w handi, mam nadzieje że przypieczętują awans.
Legia - Trabzon Under 2,5 @ 1.70
Jak to bywa w meczach Legii, spodziewam się mało bramek i liczę na remis 0-0 lub 1-1, dający Legii pierwsze miejsce w grupie.
Metalist - Lokeren Under 1,5 @ 3.15

Lekki risk, ale wyglądający dosyć prawdopodobnie, tu szedłbym w 0-0 lub win małą ilością bramek jednej z drużyn.
Lille - Wolfsburg 1st half draw @ 2.10
YB - Sparta 1st half draw @ 2.15

Czyste czucie, takie jakie miałem wczoraj w meczu Porto-Szachtar, wydaje mi się że pierwsze połowy przebiegną w spokojnym sennym tempie, szczególnie we Francji.
Powodzenia!
 
P 11

pocios

Użytkownik
PAOK - Guingamp 1 @ 1.67

PAOK jest dosyć mocny u siebie, teoretycznie wystarcza im remis, ale granie na remis często kończy się totalną klęską, więc myślę że poradzą sobie dzisiaj z gośćmi z Francji.
Remis do czego wystarczy?? chyba do zajęcia 3 miejsca w grupie i do odpadnięcia z rozgrywek dziękuję Dobranoc;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Young Boys - Sparta
Przyznam się że była chwila w tym sezonie, iż wydawało mi się że gracze z Czech mogą się znaleźć w Lidze Mistrzów. Zupełnie niespodziewanie odpadli z Malmoe i została im Liga Europy. W tej grupie jest Slovan, bodajże najsłabsza drużyna całych rozgrywek. 6 pukntów jakie zdobyły te ekipy własnie na Slovanie nie brałbym nawet pod uwagę. Jeżeli Szwajcarzy zagrają tak jak zwykle gdy grają u siebie, tzn z polotem i ambicją, typ ma wielką szansę powodzenia. Bilans bramkowy Young Boysów u siebie w LE 7:0...
Young Boys DNB kurs 1,80 Totomix
wynik 2:0 FT

PAOK - Guingamp
Fanatycznie greccy kibice ( być może najbardziej fanatyczni w całej Europie ) są bez wątpienia plusem gdy Paok gra u siebie. PAOk w swej rodzimej lidze nie zawodzi. Do tej pory punkty stracił tylko w dwóch spotkaniach. Myślę że przeciętna ekipa z Francji jest w ich zasiegu...
Paok kurs 1,82 Totomix
wynik 1:2 FT

Analiza za chwilę..
Apolon - Villarreal
Villarreal kurs 1,30 Totomix
wynik 0:2

Myślę że bez problemów wygra tu faworyt i zagwarantuje sobie udział w następnej rundzie...
Sporo napisali tu poprzednicy, więc nie będę powtarzał.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
I wałek w Qarabach
a sędzia, że spalony, bo 2m od tego obrońcy był napastnik Karabachu, który w ogole nie brał udziału w akcji ani nie absorbował uwagi nikogo, totalnie nikogo, no szok aż mi żal Azerów
 
betme 138

betme

Użytkownik
Zwroccie uwage na wysokie kursy francuskich ekip, zarowno Lille jak i Guignamp. Nawet podparcia wydaja sie atrakcyjne. Poniewaz trudno jednak liczyc na remisy w tej kolejce to czuje ze jedna z tych ekip wejdzie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Liege - Feyenoord 2 @ 1,88

Dziwi mnie ze nikt nie zwrocil uwagi na ten mecz, gospodarze nie graja juz o nic i wychodza dzis rezerwami: Kawashima (11 spotkań) - Andrade (7/0), Fiore (0/0), Ciman (17/0), Stam (2/0), Ono (8/0), Bia (14/6), Faty (12/0), Lembi (11/0), Watt (13/2), Luis (14/2). Przemeblowana obrona, brakuje Arslanagicia, Van Damme, czy Teixeiry, w pomocy bez tego przebojowego M&#39;Poku, czy w koncu de Camargo. Feyenoord z tego co widze w podstawie wiec bijemy sie o wygranie grupy. Dodatkowo za Feyenoordem luzny mecz ligowy wygrany bardzo malym nakladem sil bo tam przeciwnik sam wykladal bramki rywalowi. Liege przegral w lidze polowe spotkan na wlasnym stadionie, zawodzi na calej linii, w krajowym pucharze tez kompromitacja no i tutaj w rozgrywkach europejskich tez mecz o pietruszke. A Feyenoord na pewno zmotywowany do wygrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom