>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. Grand Prix Monako [24-27.05.2012]

Status
Zamknięty.
johny609 14

johny609

Użytkownik
Nie wiem skąd te granie przeciwko Massie? W treningach i kwalifikacjach pokazał, że jest szybki. W 2011 roku nie dojechał, a startował z 6 pozycji, ale w 2010 startował z 4 i dojechał 4, a w 2009 startował z 5, a dojechał na 4 miejscu, a to, że teraz mu &quot;nie idzie&quot; to nie oznacza, że nie dojedzie do mety.
W dwóch ostatnich wyścigach wygrał kierowca z pole position dlatego jutro warto rozważyć typ na win Marka Webbera. Rosberg też jest szybki, ale im dłużej jedzie tym jedzie wolniej.

Po za tym wydaje mi się, że do mety nie dojedzie Maldonado. Wenezuelczyk jest trochę nerwowy i wydaje mi się, że ostatnie zwycięstwo źle na niego zadziałało. W 2011 roku Maldonado nie ukończył wyścigu.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Coś na jutro ode mnie, miejmy nadzieję, że lepiej pójdzie, niż podane przeze mnie typy na quale.
Fernando Alonso top6 @1,40 Bwin ✅ 3
Fernando Alonso w punktach @1,22 Bwin ✅ 3
Timo Glock - Charles Pic @1,55 Bwin ✅ 14-RETIRED
Dość asekuracyjnie jeżeli chodzi o Alonso, ale wcale bym się nie zdziwił jeżeli byłoby kolejne pudło. Glock wiadoma sprawa, doświadczenie, znajomość toru etc.
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
QUALIFYING GP MONACO 2012 (pozycje startowe)
1. Mark Webber (Red Bull)
1:14.381​
2.Nico Rosberg (Mercedes)
1:14.448
3. Lewis Hamilton (McLaren)
1:14.583​
4. Romain Grosjean (Lotus)
1:14.639
5. Fernando Alonso (Ferrari)
1:14.948​
6. Michael Schumacher (Mercedes)
1:14.301 (penalty)
7. Felipe Massa (Ferrari)
1:15.049​
8. Kimi Raikkonen (Lotus)
1:15.199
9. Sebastian Vettel (Red Bull)
No time​
10. Nico Hulkenberg (Force India)
1:15.421
11. Kamui Kobayashi (Sauber)
1:15.508​
12. Jenson Button (McLaren)
1:15.536
13. Bruno Senna (Williams)
1:15.709​
14. Paul di Resta (Force India)
1:15.718
15. Daniel Ricciardo (Toro Rosso)
1:15.878​
16. Jean-Eric Vergne (Toro Rosso)
1:16.885
17. Heikki Kovalainen (Caterham)
1:16.538​
18. Witalij Pietrow (Caterham)
1:17.404
19. Timo Glock (Marussia)
1:17.947​
20. Pedro de la Rosa (HRT)
1:18.096
21. Charles Pic (Marussia)
1:18.476​
22. Narain Karthikeyan (HRT)
1:19.310
23. Pastor Maldonado (Williams)
1:15.245 (penalty)​
24. Sergio Perez (Sauber)
No time


Lewa strona startowa jest dużo gorsza od prawej i liczę na to, że Hamilton na starcie wyprzedzi Rosberga. Mark Webber nie startuje zbyt dobrze, można było się o tym przekonać w poprzednim sezonie, chociaż pod koniec już lepiej mu to wychodziło. Pierwszy zakręt jest w prawo więc mam nadzieję, że Lewis wyprzedzi Rosberga i Webbera i wygra ten wyścig. Po cichu Hamilton jest moim faworytem.
Alonso bardzo dobrze startuje i jeżeli Hamilton zaśpi na starcie to wszystko jest możliwe. Z lewej strony wystartuje Romain Grosjean i Hiszpan bez problemu powinien wyprzedzić na starcie młodego Francuza ze stajni Lotusa.
Im dalsze pozycje startowe, tym trudniej przewidzieć co się wydarzy, kto będzie miał pecha i nie zmieści się w pierwszym zakręcie, dlatego z typami wstrzymam się do czasu, aż bukmacher naziemny wystawi ofertę. Ale wydaje mi się, że warto jutro pograć na zdarzenia &quot;nie zostanie sklasyfikowany&quot; na kierowców ze środka stawki.

Edit: Pastor Maldonado i Sergio Perez wymienili w swoich bolidach skrzynie biegów - zmiana ustawienia na starcie
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Wygra kierowca, który wystartuje wyścig z Pole Position? Nie @ 1,80 Bwin Betsson
[/color]
Mimo iż Mark Webber wystartuje dziś z P1 to bet-at-home (buk w którym postawiłem cytowany zakład) uznaje zwycięzce q jako Michaela Schumachera. Czyli moge powiedzieć że fartownie mój typ już wszedł(schumi cofniety o 5 miejsc na starcie). Nawet gdyby schumi startował z P1, to i tak miałbym duże szanse na to że typ wejdzie gładko - merc pokazuje się z dobrej strony w q a w wyścigu jest trochę słabiej (nie licząc jednego wybryku Rosberga...; ))
Patrząc ogólnie na poczynania schumiego w tym roku.. to nawet gdyby startował z P1, szanse na wygrana byłby małe.
Wracając do tematu Massy - potwierdza się to co mówiłem wcześniej.
Jezeli chodzi o zwycięzce dziesiejszego gp to typuje Lewisa. Czuje że tak własnie skończy się ten wyścig. Może trochę lekceważe Webbera, w każdym bądx razie kasy bym na to nie postawił ;)
EDIT
No chyba że w moim typie nie chodzi o zwycięzce a tak jak jest napisane &quot;wystartuje wyścig z Pole Position&quot; to wtedy mogę zacząć trzęść portkami bo Webber już w Monako pokazał jak się wygrywa ????
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
To ja już standardowo, odpuszczam stawianie jakichkolwiek zakładów H2H tym bardziej w Monaco, bo jak pokazał już wyścig Porsche jedna delikatna obcierka i zawodnik z czołówki ląduje na końcu stawki, a o wyprzedzaniu trzeba zapomnieć. Tak że kontynuuje taktykę stawiania przeciw zawodnikom. Z oferty Betsson wybrałem sobie typ:
Webber-Inny Typ: 2 Kurs: 1,43
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z wczorajszego dnia został mi jeszcze typ Massa top10. Po kwalifikacjach kursy już na taki zakład w granicach @1,35... O tym strone wczesniej jest więcej.
Szans na opady w czasie wyścigu jak pokazują prognozy raczej nie ma -&gt; http://www.mojapogoda.com/pogoda-na-swiecie/pogoda-lokalna/miasto/740X2/monte-carlo/dzis.html
Ale może to i dobrze, bo np start za samochodem bezpieczeństwa to nic ciekawego.
Lider po 1 okrążeniu
Typ : Nico Rosberg @ 4,00 bet365⛔
Po prostu Mark Webber i jego starty to nie jest najmocniejsza strona. Nico pokazał, że jego bolid jest świetnie przygotowany, zresztą Schumiego także. Pierwszy zakręt w prawo, a wiec gaz do dechy i Rosberg mija Webbera po zewnętrznej i wchodzi jako pierwszy w zakręt St.Devote. To taka moja wizja startu ;) A potoczyć się może różnie jednak taki kurs z pewnością kusi więc próbuje.
Schumacher - Raikkonen
Typ : Schumacher @ 1,57 bet365⛔
Kimi wczoraj mimo iż zajał 8msc w kwalifikacjach to sprawiło mu to sporo problemów. W ostatniej chwili wszedł do Q2, musiał wtedy użyć już super miękkich opon bo na twardszym komplecie sobie nie radził. Do Q3 załapał się z pozycji nr 10 też ledwo ledwo. Ogólnie to wykręcał gorsze czasy od Grosjeana na super miękkich gumach podczas gdy Francuz jeździł na twardszej mieszance. Coś jego Lotus nie tak się spisuje. Co innego Mercedes wczoraj, zachwycili wręcz. Schummi rzutem na taśmę pole position. W wywiadach mówił nawet, że będzie startował z 6 pola, a potem wygra wyścig, odważne słowa ale połowe już celu zrealizował... Do tej pory 2pkt zdobył, bo aż 3 razy nie dojechał nawet do mety, w ostatnim GP błąd i kolizja z Bruno Senną. Wreszcie Michael musi pojechać dobrze i myślę, że to stanie się w dniu dzisiejszym ;)

Hamilton - Grosjean

Typ : Grosjean @ 3,25 bet365⛔
Grosjean świetnie spisuje się na tym torze. Obaj startują tuż obok siebie, a kurs wg mnie przesadzony. Zespół McLarena już kilka razy w tym sezonie potrafił zepsuć wyścig Lewisowi, strasznie długo zmieniają opony i co rusz jakieś problemy tam maja. Lotus perfekcyjne pit stopy. No i Romain pokazał już kilka razy że potrafi dobrze wystartować zatem warto spróbować po takim kursie.

Vitaly Pietrow
Niesklasyfikowany @ 2,50 bet365✅
Marussia kiepski bolid, ciasny tor, a Pietrow pokazał już w poprzednim sezonie, że potrafi się zagotować. Ktoś musi wypaść z toru, myślałem nad Piciem, Kovalainenem i właśnie Ptrowem i wybrałem Ruska.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja ze swojej strony postanowiłem jeszcze dorzucić typ przeciw Pastorowi Maldonado. Nie podoba mi się jego jazda na tym torze. Albo za wcześniej uwierzył że jest dobrym kierowcą, ale po prostu ma problemy na tak ciasnym i krętym torze. Dodając do tego fakt że startuje z samego końca więc okazji do wyprzedzania będzie miał trochę, to i szans na jakąś obcierkę lub kontakt nie zabraknie. Wczoraj już pokazał walcząc z Perezem jak to się kończy. Dlatego za drobne idzie typ:
✅ Pastor Maldonado nie ukończy wyścigu Kurs:3,20 Buk: Betsson
//Pierwsze okrążenie i Pastor kończy wyścig ???? ????
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Felipe Massa - Top 10 @ 1,35 Tobet
Zdaje się, że Felipe powoli odżywa. Dobre wyniki w treningach i dobre kwalifikacje zapowiadają udany wyścig dla niego. Ogólnie całe Ferrari zaprezentowało się dosyć dobrze. W ten weekend, w każdej z serii nie spadł poniżej siódmej lokaty. Na starcie ruszy właśnie z siódmej, z prawej strony toru, która jest dużo lepsza. Za sobą ma Sebastiana i Kimiego, ale ciężko im będzie go wyprzedzić na starcie, a jeśli utrzyma pozycję i nie zaplącze się w jakiejś kolizji to powinien dojechać w pierwszej dziesiątce.
Poniżej 18,5 sklasyfikowanych samochodów @ 1,55 Tobet
Tor jaki jest każdy wie. Co roku mnóstwo wypadków i w tym roku nie powinno być inaczej. W ubiegłym roku do mety dojechało 18 kierowców, w 2010 tylko 15. Dzisiaj też powinno się koło tego zakręcić.
SC @ 1,15 Tobet
Tutaj raczej nie trzeba dodawać zbędnego komentarza.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lider po 1 okrążeniu Typ : Nico Rosberg @ 4,00 Bet365 Po prostu Mark Webber i jego starty to nie jest najmocniejsza strona. Nico pokazał, że jego bolid jest świetnie przygotowany, zresztą Schumiego także. Pierwszy zakręt w prawo, a wiec gaz do dechy i Rosberg mija Webbera po zewnętrznej i wchodzi jako pierwszy w zakręt St.Devote. To taka moja wizja startu A potoczyć się może różnie jednak taki kurs z pewnością kusi więc próbuje.
Nic dodać nic ujać. Czekam na takie bety zawsze kiedy wiadome ze Mark bedzie startowal z PP ;).
Do tego SC 1,25 betsafe lokata oraz trzeba pokombinowac z tymi ktorzy nie dojada do mety bo kursy swietne. Moze Perez ktory bedzie musial wyrpzedzac ogórków a patrzac jakie ma problemy na tym torze moze miec problem z dojechaniem do mety ? Moze Kobayashi ktory wiaodmo jak jezdzi ?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W Betsson na to że Narain Karthikeyan nie będzie sklasyfikowany jest aż 2,40! Najgorszy kierowca, najgorszy bolid, najtrudniejszy tor, możliwe opady to wszystko wskazuję na to że Hindus dziś szybko odpadnie.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Moje autorskie itd przemyślenia
Nie ma sensu stawiać h2h przy takim torze na pierwszym okrązeniu już może kilku wypaść tzw za groszę można postawić dla zabawy grubiej nie ma sensu
SC wiadomo TAK przy takich kursie nie opłaca się żaden buk chyba nie wystawił że wyjedzie więcej razy
Jak już stawiać kto wypadnie najlepiej kogoś kto startuje ze środka stawki ktoś jak Senna , Di Resta itp
co do sklasyfikowanych samochodów to linia 18/17,15 under
O(M) ; nie używajmy wulgaryzmów, ten dział, to nie DNTM;)
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W bolidzie Pastora Maldonado zmieniona została skrzynia biegów co skutkuje przesunięciem go o jeszcze 5 pozycji na starcie czyli wystartuje nie z 19 (po każe o 10 miejsc dalej za wypadek z Perezem) ale z 24 ostatniej pozycji. Zapewne będzie cisną do przodu a jak nic nie będzie szło to zniszczy bolid.
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Schumacher - Raikkonen
Typ : Schumacher @ 1,57 bet365

Kimi wczoraj mimo iż zajał 8msc w kwalifikacjach to sprawiło mu to sporo problemów. W ostatniej chwili wszedł do Q2, musiał wtedy użyć już super miękkich opon bo na twardszym komplecie sobie nie radził. Do Q3 załapał się z pozycji nr 10 też ledwo ledwo. Ogólnie to wykręcał gorsze czasy od Grosjeana na super miękkich gumach podczas gdy Francuz jeździł na twardszej mieszance. Coś jego Lotus nie tak się spisuje. Co innego Mercedes wczoraj, zachwycili wręcz. Schummi rzutem na taśmę pole position. W wywiadach mówił nawet, że będzie startował z 6 pola, a potem wygra wyścig, odważne słowa ale połowe już celu zrealizował... Do tej pory 2pkt zdobył, bo aż 3 razy nie dojechał nawet do mety, w ostatnim GP błąd i kolizja z Bruno Senną. Wreszcie Michael musi pojechać dobrze i myślę, że to stanie się w dniu dzisiejszym ;)
takie syte kursy Ci wchodzą, to czemu uczepiłeś się tak niskiego w tym wypadku jeżeli:

Kimi Raikkonen vs Sebastian Vettel ✅
Kimi Raikkonen 2.040
Sebastian Vettel 1.855

na Szwabiana bardzo zacny kurs minn z tego względu o czym napisałes powyżej, oraz tego, iż Vettel oszczędzał miękką mieszankę opon na dzisiejszy wyścig i może... może pojedzie na jeden pit stop, a to, że Red Bull czuje się na tym torze bardzo dobrze pokazał wczoraj kangur.

btw strasznie Romka promujesz i tu muszę powiedzieć, że jesteś stronniczy ;-)
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Perez wystartuje do GP Monako z ostatniego pola -&gt; wymiana skrzyni
Nie zauważyłem ostatniego newsa, rzeczywiście start Pereza z końca stawki i obok jeszcze maldonado poważnie skłania mnie do dorzucenia Pereza jako zawodnika który nie ukończy wyścigu ????
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Vettel-Massa
typ:2 / kurs:2.09 - Fortuna
Zdziwieni? Felipe w Monaco jeździ bardzo dobrze, nie popełnia błędów. W Q2 uzyskał najlepszy czas 1:14.911. Tylko kierwocy startujący przed Brazylijczykiem uzyskali czas poniżej 1:15.000 w Q3
Vettel jakby ostatnio jakiś niewyraźny. Drugi raz z rzędu odpuścił w Q3. Co z tego, że może wybrać rodzaj opon, jak na twardszej mieszance będzie tracił około sekundy na okrążeniu. Startuje za Massą, a wiadomo jak ciężko na tym torze wyprzedzać. To, że zawodnikowi z teamu Ferrari nie idzie ostatnio najlepiej dla mnie nie jest żadnym argumentem i nie wydaje mi się, żeby skończył wyścig przed czasem.

M.Schumacher-Raikkonen
typ:1 / kurs:1.63 - Fortuna
Ten sam typ co podał robson United xD. Moim zdaniem to jest promocja od bukmacherów. Schumacher zaskoczył wszystkich w kwalifikacjach, ale Mercedes jest bardzo szybki w Monaco i chyba tylko kierowcy nie byli zaskoczeni po skończonych kwalifikacjach. Raikkonen ma jakieś problemy ze swoim bolidem, ponieważ w całych kwalifikacjach miał trudności z awansowaniem do następnej części czasówki i zawsze był wolniejszy od kolegi z zespołu - Romaina Grosjeana.

Rosberg
typ:Top 3 / kurs:1.83 - Fortuna
Jak już pisałem wyżej, Mercedes jest bardzo szybki w Monaco. Jeżeli spojżymy na czasy w poszczególnych etapach kwalifikacji, to Rosberg był zawsze przed Webberem i Hamilton, tylko w Q3 Australijczyk był szybszy od Niemca, dlatego po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych typów to jest jakby najlepwniejszy typ na dzisiejszy wyścig.

Jeszcze może coś dla odważnych:
Rosberg
typ:WIN / kurs:4.70 - Fortuna
Sam sobie zaprzeczam, to co napisałem w poprzednim poście. Webber przyblokuje Hamiltona i zostanie wyprzedzony przez Rosberga. Niemiec, moim zdaniem odniesie drugie zwycięstwo w tym sezonie.
Edit: Cytat Rosberga po wczorajszych kwalifikacjach: &quot;Miałem całkiem gładką czasówkę i udało mi się zaoszczędzić dwa zestawy super-miękkich opon na wyścig.&quot;
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Osobiście zagrałem typ na to, że Raikkonen nie dojedzie ponieważ w q1 na pomiarowym kółku wykręcił 17 czas potem zamiana na miękkie opony no i się wybronił. Dedukuje, że może ma jakieś problemy z bolidem. Typ ryzykowny ale są przesłanki na jego zagranie.
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Nie zdziwię się jak Maldonado i Perez wyeliminują siebie nawzajem juz na pierwszym kółku ;)
Też o tym pomyślałem, chociaż z drugiej strony jadą na końcu i będą widzieli najwięcej kto komu gdzie wjechał, no chyba, że od razu ruszą do przodu.
Kursy na te zdarzenia są bardzo kuszące.
Do tego trzeba by się zastanowić, kto jeszcze? Może Karthikeyan i Pic, którzy startują przed w/w dwójką zawodników. Taki kuponik można by zagrać, ale nie za duża stawkę, bo zawsze to jest loteria, kto nie dojedzie. Np. w poprzednim GP Monaco oba Lotusy (obecnie Caterham-Renault) dojechały do mety, a teraz powiedziałbym, że wątpliwe, żeby Petrov ukończył wyścig.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Alonso - Vettel 1 za 1,55 Fortuna ✅

Nieczęsto gram F1, ale spróbuję. Pobieram Hiszpana, który jedzie z 5 pola, a mistrz świata z 10. O torze nie ma co pisać bo wyprzedzanie jest tu jakie jest. Dodatkowo za Hiszpanem przemawia postęp Ferrari, oraz fakt, że start w środku stawki może Niemca kosztować jakieś zamieszanie na starcie. Szansę ma tylko wtedy, jak pojedzie na pit stop mniej, sądzę jednak, że Alonso sobie poradzi. Pobieram
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
zansę ma tylko wtedy, jak pojedzie na pit stop mniej
Dziś zapewne większość kierowców pojedzie na tylko 1 pit stop, więc nie tyle stopy, a dbanie o opony może mieć wpływ... Jednak tor &quot;nie zjada&quot; opon, więc nie powinno być większych problemów w tej kwestii.
Zachęcam do wzięcia udziału w Typerze F1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom