>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. Grand Prix Monako [24-27.05.2012]

Status
Zamknięty.
devva 2

devva

Użytkownik
Co wy macie do tego Maldonado, nie jest wcale powiedziane że ma jechać głupio. Monako to najlepszy tor dla niego, w karierze odnosił tu spore sukcesy (GP2), w F1 też pokazał że ten tor jest dla niego wyjątkowy, właśnie rok temu. W tej sytuacji dojechanie do mety na punktowanej pozycji było by kolejnym sukcesem, nie walczy o wygraną ale nadal może pokazać swoje umiejętności w Monako. Owszem na pewno czuł pewną presje, ale teraz jedyne co może zrobić to postarać się pojechać spokojnie i rozważnie. Ja oczekuje że właśnie tak się będzie prezentować.
Co do typu na Alonso, zgadzam się w 100%, Hiszpan notuje tu dość dobre wyniki, a Ferrari jest szybsze, sądzę że stanie na podium.
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Dzisiaj jest mój ulubiony wyścig, dlatego jeszcze taka propozycja kuponu &quot;za grosze&quot;:

Maldonado
typ:kierowca sklas. - NIE / kurs:3.09 - Fortuna
Perez
typ:kierowca sklas. - NIE / kurs:3.30 - Fortuna
Karthikeyan
typ:kierowca sklas. - NIE / kurs:2.24 - Fortuna
Pic
typ:kierowca sklas. - NIE / kurs:2.13 - Fortuna
Rosberg
typ:WIN / kurs:4.70 - Fortuna


Po krótkim namyśle, doszedłem do wniosku, że nissoo ma trochę racji.
Ciasny tor, Maldonado i Perez muszą przebijać się do przodu więc o wypadek nie trudno, do tego dwóch najsłabszych kierowców także nie dojedzie do mety. To jest tor, na którym mały błąd kosztuje bardzo drogo i zazwyczaj nie ma szans na jakąś kontrę ze strony zawodnika i pobocza, na które może uciec.
Jak już wcześniej napisałem, a znalazłem ten wypowiedź Rosberga przed chwilą, Niemiec stał się moim faworytem do zwycięstwa. Dwa komplety świeżych opon (super-miękkich) daje przewagę Niemcowi. Pewnie wszyscy pojadą na jeden pit stop, ale Nico może pozostać na torze nieco dłużej i oddalić się na kilka sekund od całej stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Lider po 1 okrążeniu
Typ : Nico Rosberg @ 4,00 bet365

Po prostu Mark Webber i jego starty to nie jest najmocniejsza strona. Nico pokazał, że jego bolid jest świetnie przygotowany, zresztą Schumiego także. Pierwszy zakręt w prawo, a wiec gaz do dechy i Rosberg mija Webbera po zewnętrznej i wchodzi jako pierwszy w zakręt St.Devote. To taka moja wizja startu ;) A potoczyć się może różnie jednak taki kurs z pewnością kusi więc próbuje.
Wszystko to prawda Robson, ale własnie Couldhard przeprowadził wywiad z Webberem i pokazywali 1 zakręt, w który wchodzą na 2 biegu, więc jeżeli Markowi nie poślizgnie się noga lub bolid nie zapali nie powinien oddać 1 miejsca wtedy, zresztą stąd takie kursy na Nico, a na bwin - &quot;Który kierowca przejmie prowadzenie po 1. okrążeniu?&quot; - &quot;wystartował z pole position&quot; tylko po 1.4 ✅, co pokazuje pewność tego zakładu, ale powodzenia :)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Nic dodać nic ujać. Czekam na takie bety zawsze kiedy wiadome ze Mark bedzie startowal z PP ;).
Już Kubica próbował atakować Webbera, będąc na zewnętrznej linii Saint Devote i stracił wtedy pozycję na rzecz Vettela. Stracić pierwsze miejsce na Monako jest ciężko i dzisiaj to było widać.
Marussia kiepski bolid
Pietrow jeździ w Caterhamie, ale to nie zmienia faktu, że typ już na plus, więc gratki. ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Na naszych oczach tworzy się historia - 1.raz w historii Formuły 1 sześciu różnych kierowców odniosło zwycięstwo w kolejnych 6 inauguracyjnych wyścigach :
Button, Alonso, Rosberg, Vettel, Maldonado, a dzisiejszy wyścig wygrał startujący z Pole Position - Mark Webber, dla którego było to 9.zwycięstwo w karierze - to oni dokonali tego niezwykłego czynu.
Kto następny ? Kilku kandydatów jest, m.in.Hamilton, Schumacher, kierowcy Lotusa, więc nie można wykluczyć, że 10.czerwca podczas GP Kanady rekord ten zostanie wyśrubowany jeszcze bardziej.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Po tym GP nasunęło mi się kilka rzeczy. Po pierwszę granie na to że jakiś kierowca, zwłaszcza słaby nie dojedzie do mety jest trochę bez sensu, bo kursy nie są adekwatne do ryzyka. Choćby takie HRT, dużo osób na początku sezonu pisało że nie mieli nawet testów i że na pewno nie będą w pierwszych wyścigach dojeżdżać do mety, a tu pierwszy wyścig i obaj dojechali. Ten sezon jest naprawdę inny, bo bolidy praktycznie w ogóle nie nawalają i jak już jakiś kierowca odpada z wyścigu to po jakiejś kraksie z innym kierowcą, nawet odpadnięcia po własnych błęda mało kiedy się zdarzają. Dużo osób też pisało że będzie SC, ja też byłem praktycznie pewny że wyjedzie na tor, wyjechał i to na początku, ale było to spodowane kolizją przy starcie, potem przez ponad 70 okrążen nie było tak naprawdę żadnej kolizji, a to jest przecież najtrudniejszy tor. To pokazuję jak bardzo podniósł się w ostatnim czasie poziom w F1, choć trudno się dziwić jeśli co czwart kierowcą był lub jest mistrzem świata, nawet taki Petrov jeździ o wiele lepiej niż gdy przychodził do F1 choć wielu uważało go za beztalencie. Nawet taki Grosjean który jest debiutantem mimo że w tym wyścigu od razu odpadł to i tak jeździ świetnie.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Grosjean nie jest debiutantem kolego. Aż dziw, że piszesz takie rzeczy, mając taki avatar.
Co to samej wypowiedzi to się z tobą zgadzam i sam miałem o tym pisać przed wyścigiem, że samo stawianie na niedojechanie kogoś ze &quot;świętej trójcy&quot; tylko dlatego, że jest ze słabego teamu jest bez sensu. Z resztą, nie oszukujmy się, stawianie na zostanie/nie zostanie sklasyfikowany to trochę loteria, choć nie zawsze, jak pokazują fajne typy na Maldonado.
EDIT:
A dodam jeszcze kolejny kwiatek (tudzież ogród botaniczny) komentatorów. Około 10 okrążeń przed końcem wyścigu spadło na tor &quot;kilka&quot; kropel deszczu, co było widoczne na kamerach, niektórych sekcjach toru (odbijające się światła od zroszonej nawierzchni drogi) oraz po czasach zawodników, które spadły o 4 - 5 sekund na okrążeniu (Vergne założył nawet przejściówki licząc na mocniejsze opady, ale się przejechał). Oczywiście do końca relacji komentatorzy uparcie twierdzili, że te słabe czasy to wynik zniszczonych opon Webbera, za którym w procesji jechało 5 zawodników. Szkoda, że nie zauważyli spadku czasów pozostałej stawki.
Jeszcze raz podkreślam, w polsacie komentarz to parodia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No ok, nie jest właściwie debiutantem, ale te kilka wyścigów pod koniec sezonu 2009 to tak naprawdę było przetarcie, dopiero od tego sezonu jeździ na &quot;pełnych prawach&quot; jako drugi kierowca, choć przyznaję że zapomniałem o tym że jeździł już wcześniej w F1. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom