>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6€ no deposit to www.hollidaypoker.com

lipek14 0

lipek14

Użytkownik
DOSTAŁEM OD NICH TAKIEGO MAILA :
6€ no deposit to hollidsypoker forr guzzibonusmembers post in the forum when you got the money!!!

Zgłoś, że wiadomość pochodzi od wiarygodnego nadawcy

[email protected]


Detta är ett meddelande från administratören på &quot;www.Guzzibonus.com&quot;. Om meddelandet innehåller spam, stötande eller på annat sätt grova kommentarer som du finner kränkande, kontakta webmastern på följande adress:

[email protected]

Inkludera hela detta meddelande (särkilt sidhuvudet).

Meddelandet följer här nedan:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

post int he forum when you get the money


O CO KAMAN ?? prosze o pomoc ???? nawet nie wiem w jakim to jezyku :p
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jeszcze nie dostalem kasy, ale slyszalem, ze wyplata od 20E. Ogolnie latwo czy ciezko w pokera zrobic te 20E? ;)
A kto powiedział ze to trzeba wyrobić na pokerze, ja nie umiem grać w pokera to wygrałem 20e na zakładach i wypłata bez problemu.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Zapewne logujecie sie na pokera nie ma nic wychodzicie i czekacie dalej. Tez dawniej tak robilem :-D:-D Zalogujcie sie na strone i sprawdzcie swoje konta główne.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
DOSTAŁEM OD NICH TAKIEGO MAILA :
6€ no deposit to hollidsypoker forr guzzibonusmembers post in the forum when you got the money!!!

Zgłoś, że wiadomość pochodzi od wiarygodnego nadawcy

[email protected]


Detta är ett meddelande fr&amp;aring;n administratören p&amp;aring; &quot;www.Guzzibonus.com&quot;. Om meddelandet inneh&amp;aring;ller spam, stötande eller p&amp;aring; annat sätt grova kommentarer som du finner kränkande, kontakta webmastern p&amp;aring; följande adress:

[email protected]

Inkludera hela detta meddelande (särkilt sidhuvudet).

Meddelandet följer här nedan:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

post int he forum when you get the money


O CO KAMAN ?? prosze o pomoc ???? nawet nie wiem w jakim to jezyku :p
wczoraj sie rejestrowałem i tez dostałem takiego emaila i myślałem, że kasy nie ma, ale tak jak kolega wyżej napisał zaloguj się na stronie do głównego konta i tam kasa będzie
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
wczoraj sie rejestrowałem i tez dostałem takiego emaila i myślałem, że kasy nie ma, ale tak jak kolega wyżej napisał zaloguj się na stronie do głównego konta i tam kasa będzie
daj adres tej strony ???? bo na holidaypoker.com nie widze gdzie sie zalogowac ;/
 
Do góry Bottom