>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5ojro na bingo !

B 0

betters

Użytkownik
5 euro na koncie. Ciekawe dlaczego nie chcą dawać polakom 5 euro :spokodfhgfh: Póżniej wystarczy zmienić język na polski ????
 
B 0

betters

Użytkownik
nie można zagrać w kasynie bo trzeba by dokonać transferu najpierw i tego się nie da zrobić. Kwota pewnie musi być obrócona na automatach lub bingo i pewnie to co ugrasz ponad będziesz mógł wypłacić.
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Hello,
Could you say my how many times i need to wager 3gbp sign up bonus to be able to make withdrawal?
Hi!
Thank you for your message.
Bingobonus is not withdrawable, so there is no wagering requirements.You can w/d from your account after you have made your first deposit.You will lose your bonus every time when you w/d.
Kind regards,
Heidi
Z tego co zrozumialem to play money, ktorych nie da sie wyplacic (?)
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
ja dostalem te 5e, wydaje mi sie ze mozna rejestrowac sie po Polsku tylko trzeba wpisac kod promocji. Na nic nie mozna przetransferowac, troche słabo bo na tym bingo to sie liczy tylko fart
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Wypłacić można tylko po złożeniu depozytu, ale nie wiem czy potem jest jakiś obrót. Na pewno nie da się przelać nadwyżki, bo próbowałem. Ogólnie słabooo, ale można się pobawić za darmoche.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Suma 129,35 EUR i nadal mam to w bonuse , wpadło m to za pierwszym strzałem , teraz żeby tylko to jakoś ogarnąć do wypłaty...
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Napisał Live chat
Hi!

Thank you for your message.

Bingobonus is not withdrawable, so there is no wagering requirements.You can w/d from your account after you have made your first deposit.You will lose your bonus every time when you w/d.

Kind regards,
Heidi


Przeczytałeś tego posta ???? :-|
 
Do góry Bottom