>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5ojro na bingo !

mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Bonus 118.13 GBP
Total 118.13 GBP
Withdrawable 0.00 GBP
nawet nie wiem jak to sie stalo ale... i co teraz!!??
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
nie wiem czy jest sens! narazie to ide spac bo zgon kuwa jest;p! najlepsze to jest to ze nie puscilem zadnego bingo bo nawet kart nie kupilem a wchodze po 1 h od rejestracji a tu tyle kasy! wapite zeby sie dalo wyplacic ale jutro z rana pogaadam na czacie bo teraz to nie kumam nic ????
Pozdraiwam panowie
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Czyli te 5 euro to jest Fun Money? Niewypłacalne ?
Amount 0.00 GBP
Bonus 99.81 GBP
Total 99.81 GBP
Withdrawable 0.00 GBP
mam dalej tak! troche juz krece na bingo ale pewnie kasa jest jak fun money

EDIT : napisal do nich miela i
Hi Mateuz!
Thank you for your mail.
You have £99.81 bingobonus in your account, that is not withdrawable.After you you made your first deposit,you can w/d your winnings.You will lose your bonus always when you w/d.
You can use that bonus the same way as real money, winnings played by that are withdrawable.You use real money first and then bonus.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Amount 0.00 GBP
Bonus 99.81 GBP
Total 99.81 GBP
Withdrawable 0.00 GBP

mam dalej tak! troche juz krece na bingo ale pewnie kasa jest jak fun money


EDIT : napisal do nich miela i

Hi Mateuz!

Thank you for your mail.

You have £99.81 bingobonus in your account, that is not withdrawable.After you you made your first deposit,you can w/d your winnings.You will lose your bonus always when you w/d.

You can use that bonus the same way as real money, winnings played by that are withdrawable.You use real money first and then bonus.
Na swoim koncie masz 99.81 GBP, to nie jest wypłacalne. Po tym, jak zrobisz swój pierwszy depozyt, możesz wypłacić swoje wygrane. Stracisz swój bonus zawsze wtedy, kiedy go wypłacisz.

Możesz użyć tego bonusu tą samą drogą jak prawdziwe pieniądze, wygrane są wypłacalne... Najpierw wykorzystujesz Real Money a później bonus.


Szczerze to dużo z tego nie zrozumiałem, bo coś pokręcili, ale wydaje mi się, że to można wypłacić, jeśli złożysz depozyt...
Też tak twierdzicie, czy macie odmienne zdanie ?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Na swoim koncie masz 99.81 GBP, to nie jest wypłacalne. Po tym, jak zrobisz swój pierwszy depozyt, możesz wypłacić swoje wygrane. Stracisz swój bonus zawsze wtedy, kiedy go wypłacisz.

Możesz użyć tego bonusu tą samą drogą jak prawdziwe pieniądze, wygrane są wypłacalne... Najpierw wykorzystujesz Real Money a później bonus.


Szczerze to dużo z tego nie zrozumiałem, bo coś pokręcili, ale wydaje mi się, że to można wypłacić, jeśli złożysz depozyt...
Też tak twierdzicie, czy macie odmienne zdanie ?
kurde to już sam nie wiem co teraz robić 100gbp to już trochę jest ,ciekawe ile minimalny depozyt wie ktoś?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
kurde to już sam nie wiem co teraz robić 100gbp to już trochę jest ,ciekawe ile minimalny depozyt wie ktoś?
Napisz do supportu, albo zaczekaj niech ktoś spróbuje wypłacać i wtedy też pogada z supportem. Może odpiszą komuś coś innego, tak jak to miało miejsce w wątku o 5 euro na zdrapki ???? .
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
You can´t withdraw your bonus and there is no wagering requirements for that.Although, if you make a deposit and after using your real money, you play with your bonus, those winnings are withdrawable money.
takiego miela dostałem jeszcze
przetłumaczy ktoś?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Napisali, że nie możesz wypłacić twojego bonusu i nie ma na to żadnych warunków obrotu. Jednakże, jeśli zrobisz depozyt i później po użyciu twoich real money zagrasz twoim bonusem, to wtedy twoje wygrane będą możliwe do wypłacenia.
 
Do góry Bottom