>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!

komaro 0

komaro

Użytkownik
Czy jeżeli mój przyjaciel dostał Bonus 100% pierwszej wpłaty, to czy mogę go teraz polecić (w tym samym miesiącu) i dostać bonus za jego polecenie ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czytaj punkt:
2. Kiedy Twój przyjaciel już się zarejestruje, wpłaci depozyt i złoży zakłady na łączną kwotę 150 PLN wyślij do nas e-mail na adres [email protected] podając w treści maila wpisz swoję imię, nazwisko oraz swój numer ID. Wpisz także imię, nazwisko oraz ID poleconego gracza.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Kolega zarejestrował się w ok. 2 tygodnie temu. W ostatni wtorek wpłacił pieniądze i do dziś obrócił za 150 PLN. Niestety w regulaminie jest napisane, że musi być obrócona kwota w miesiącu październiku i rejestracja także musi odbyć się w grudniu. Jeżeli zarejestrował się pod koniec listopada i obracał na przełomie tych miesięcy to otrzymam bonus???
 
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
Witam
Czy jeżeli kolega zarejestrował się w grudniu, wpłaci 150 zł dostanie bonus 150, a kase obruci dopiero w miesiacu styczniu to dostane kase za polecenie ? I jeszcze jedno pytanie, ile musi obrócic kasy w takim wypadku i przy jakim minimalnym kursie ?
 
K 0

kostek05

Użytkownik
panowie jaki jest wymagany obrót bonusem za przyjaciela ?? na forum pisze razy 3 a na stronie razy 5 wiec jest mala nieprawidlowosc ;/ dzieki za info
 
P 0

pys

Użytkownik
gdzie jest niby to info? na stronie nic nie pisze;(( kiedy bedzie mozliwe dostac bonus za polecenie kumpla?
pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Promocja w Expekt

100 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!


Promocja &quot;Poleć przyjaciela&quot; trwa nadal! Zapoznaj się ze szczegółami i polecaj przyjaciół w marcu!
Oto jakie to proste. Ty otrzymujesz 100 PLN, a Twój kolega może się cieszyć PEŁNĄ ofertą promocyjno-bonusową expekt.com. Zaproś przyjaciół do skorzystania z naszej, nowej oferty 100% bonusa powitalnego od pierwszego DEPOZYTU aż do 150 PLN (szczegóły w innym temacie na forum)

Oto jak skorzystać z tej oferty:

1. Zaproś przyjaciela do naszego serwisu, poprzez rejestrację z promocyjnego linku.

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Promocyjny link &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Kiedy Twój przyjaciel już się zarejestruje, wpłaci depozyt i złoży zakłady na łączną kwotę 150 PLN wyślij do nas e-mail na adres [email protected] podając w treści maila wpisz swoję imię, nazwisko oraz swój numer ID. Wpisz także imię, nazwisko oraz ID poleconego gracza.

3.Bonus dla Ciebie, w kwocie 100 PLN, będzie dopisany ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
Możesz polecić dowolną liczbę przyjaciół.


Bonus wymaga pięciokrotnego obrotu w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza.


Warunki i regulamin promocji:
- Oferta ważna jest w terminie od 1 do 31 marca 2009r.
- Aby bonus, w kwocie 100 PLN został przyznany polecony przyjaciel musi zarejestrować się w marcu 2009 i dokonać w tym miesiącu obrotu w zakładach sportowych na kwotę łączną 150PLN.
- Osoba polecająca może zdobyć dowolną liczbę poleconych i bonusów. Expekt.com jednak rezerwuje sobie prawo do limitowania tej liczby.
- Osoba polecona nie może mieć wcześniej zarejestrowanego konta gracza od osoby polecajacej.
- Pozyskiwanie danych graczy poleconych w inny sposób niż bezpośrednio od osoby polecanej (np. fora internetowe) bedzie skutkowało zablokowaniem konta po kontakcie z graczem polecanym - dzialanie takie nosi znamiona oszustwa i bezprawnego wykorzystania danych osoby.
- Bonusy przyznawane są jednorazowo na jedno domostwo/adres IP.
- Promocji nie można łączyć z jakimikolwiek innymi promocjami.
- Wartość bonusa to 100 PLN.
- Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu pięciokrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim, po kursie min. 1.5 Z kwoty bonusu nie można także korzystać w Supertoto, Kasynie bądź Pokerze dopóki nie zostanie dokonany wymagany obrót.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania jakiejkolwiek wypłaty bonusu jeżeli występuje podejrzenie, że zasady konkretnej promocji bonusowej i/lub promocji bonusowej od pierwszego depozytu zostały złamane bądź nie zostały one w pełni spełnione. Dotyczy to również zawieranych w ramach dokonywanego obrotu zakładów, jeżeli są one zawierane w sposób nietypowy (na przykład te same zakłady o przeciwstawnych typach). Decyzja expekt.com w tej kwestii jest finalna.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo (z zachowaniem całowitej dowolności), do zażądania zwrotu wartości bonusu lub/i determinowania czy zakład został ustalony po właściwych kursach lub/i unieważnienia darmowego zakładu (free bet) lub/i unieważnienia jakichkolwiek zakładów zawartych za kwotę otrzymanego bonusu, w sytuacji kiedy expekt.com wykryje/ będzie miał uzasadnione podejrzenie, że zakład/ seria zakładów złożony/złożona przez gracza/grupę graczy celem pozyskania profitów niezależnie od wyników zdarzenia. Zakłady zawarte w ten sposób nie będą pod żadnym względem wliczane do wymaganego promocja obrotu.
- Łamanie zasad promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. Gracz nie ma prawa domagania się rekompensaty złożonego depozytu w takich przypadkach.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do weryfikacji danych poleconych klientów, poprzez wystosowanie prośby o przesłanie skanu dowodu osobistego zarówno osób poleconych jak i polecających, oraz sprawdzenie autentycznosci polecenia, poprzez kontakt mailowy bądź telefoniczny z klientem.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Jeżeli mój przyjaciel zarejestrował się w Expekcie normalnie na stronie, otrzymał bonus 100% i obrócił na kwotę 150zł to czy mogę wysłać email o bonus dla mnie ? Zapomniałem mu napisać aby rejestrował się z specjalnego linku i nie wiem czy będzie mi to przysługiwało.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jeżeli mój przyjaciel zarejestrował się w Expekcie normalnie na stronie, otrzymał bonus 100% i obrócił na kwotę 150zł to czy mogę wysłać email o bonus dla mnie ? Zapomniałem mu napisać aby rejestrował się z specjalnego linku i nie wiem czy będzie mi to przysługiwało.
pisz do nich maila i dostaniesz ten bonus...Nie więcej żadnych wymagań
 
Do góry Bottom