>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

50 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!

komaro 0

komaro

Użytkownik
Czy jeżeli mój przyjaciel dostał Bonus 100% pierwszej wpłaty, to czy mogę go teraz polecić (w tym samym miesiącu) i dostać bonus za jego polecenie ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czytaj punkt:
2. Kiedy Twój przyjaciel już się zarejestruje, wpłaci depozyt i złoży zakłady na łączną kwotę 150 PLN wyślij do nas e-mail na adres [email protected] podając w treści maila wpisz swoję imię, nazwisko oraz swój numer ID. Wpisz także imię, nazwisko oraz ID poleconego gracza.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Kolega zarejestrował się w ok. 2 tygodnie temu. W ostatni wtorek wpłacił pieniądze i do dziś obrócił za 150 PLN. Niestety w regulaminie jest napisane, że musi być obrócona kwota w miesiącu październiku i rejestracja także musi odbyć się w grudniu. Jeżeli zarejestrował się pod koniec listopada i obracał na przełomie tych miesięcy to otrzymam bonus???
 
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
Witam
Czy jeżeli kolega zarejestrował się w grudniu, wpłaci 150 zł dostanie bonus 150, a kase obruci dopiero w miesiacu styczniu to dostane kase za polecenie ? I jeszcze jedno pytanie, ile musi obrócic kasy w takim wypadku i przy jakim minimalnym kursie ?
 
K 0

kostek05

Użytkownik
panowie jaki jest wymagany obrót bonusem za przyjaciela ?? na forum pisze razy 3 a na stronie razy 5 wiec jest mala nieprawidlowosc ;/ dzieki za info
 
P 0

pys

Użytkownik
gdzie jest niby to info? na stronie nic nie pisze;(( kiedy bedzie mozliwe dostac bonus za polecenie kumpla?
pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Promocja w Expekt

100 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!


Promocja &quot;Poleć przyjaciela&quot; trwa nadal! Zapoznaj się ze szczegółami i polecaj przyjaciół w marcu!
Oto jakie to proste. Ty otrzymujesz 100 PLN, a Twój kolega może się cieszyć PEŁNĄ ofertą promocyjno-bonusową expekt.com. Zaproś przyjaciół do skorzystania z naszej, nowej oferty 100% bonusa powitalnego od pierwszego DEPOZYTU aż do 150 PLN (szczegóły w innym temacie na forum)

Oto jak skorzystać z tej oferty:

1. Zaproś przyjaciela do naszego serwisu, poprzez rejestrację z promocyjnego linku.

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Promocyjny link &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Kiedy Twój przyjaciel już się zarejestruje, wpłaci depozyt i złoży zakłady na łączną kwotę 150 PLN wyślij do nas e-mail na adres [email protected] podając w treści maila wpisz swoję imię, nazwisko oraz swój numer ID. Wpisz także imię, nazwisko oraz ID poleconego gracza.

3.Bonus dla Ciebie, w kwocie 100 PLN, będzie dopisany ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
Możesz polecić dowolną liczbę przyjaciół.


Bonus wymaga pięciokrotnego obrotu w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza.


Warunki i regulamin promocji:
- Oferta ważna jest w terminie od 1 do 31 marca 2009r.
- Aby bonus, w kwocie 100 PLN został przyznany polecony przyjaciel musi zarejestrować się w marcu 2009 i dokonać w tym miesiącu obrotu w zakładach sportowych na kwotę łączną 150PLN.
- Osoba polecająca może zdobyć dowolną liczbę poleconych i bonusów. Expekt.com jednak rezerwuje sobie prawo do limitowania tej liczby.
- Osoba polecona nie może mieć wcześniej zarejestrowanego konta gracza od osoby polecajacej.
- Pozyskiwanie danych graczy poleconych w inny sposób niż bezpośrednio od osoby polecanej (np. fora internetowe) bedzie skutkowało zablokowaniem konta po kontakcie z graczem polecanym - dzialanie takie nosi znamiona oszustwa i bezprawnego wykorzystania danych osoby.
- Bonusy przyznawane są jednorazowo na jedno domostwo/adres IP.
- Promocji nie można łączyć z jakimikolwiek innymi promocjami.
- Wartość bonusa to 100 PLN.
- Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu pięciokrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim, po kursie min. 1.5 Z kwoty bonusu nie można także korzystać w Supertoto, Kasynie bądź Pokerze dopóki nie zostanie dokonany wymagany obrót.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania jakiejkolwiek wypłaty bonusu jeżeli występuje podejrzenie, że zasady konkretnej promocji bonusowej i/lub promocji bonusowej od pierwszego depozytu zostały złamane bądź nie zostały one w pełni spełnione. Dotyczy to również zawieranych w ramach dokonywanego obrotu zakładów, jeżeli są one zawierane w sposób nietypowy (na przykład te same zakłady o przeciwstawnych typach). Decyzja expekt.com w tej kwestii jest finalna.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo (z zachowaniem całowitej dowolności), do zażądania zwrotu wartości bonusu lub/i determinowania czy zakład został ustalony po właściwych kursach lub/i unieważnienia darmowego zakładu (free bet) lub/i unieważnienia jakichkolwiek zakładów zawartych za kwotę otrzymanego bonusu, w sytuacji kiedy expekt.com wykryje/ będzie miał uzasadnione podejrzenie, że zakład/ seria zakładów złożony/złożona przez gracza/grupę graczy celem pozyskania profitów niezależnie od wyników zdarzenia. Zakłady zawarte w ten sposób nie będą pod żadnym względem wliczane do wymaganego promocja obrotu.
- Łamanie zasad promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. Gracz nie ma prawa domagania się rekompensaty złożonego depozytu w takich przypadkach.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do weryfikacji danych poleconych klientów, poprzez wystosowanie prośby o przesłanie skanu dowodu osobistego zarówno osób poleconych jak i polecających, oraz sprawdzenie autentycznosci polecenia, poprzez kontakt mailowy bądź telefoniczny z klientem.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Jeżeli mój przyjaciel zarejestrował się w Expekcie normalnie na stronie, otrzymał bonus 100% i obrócił na kwotę 150zł to czy mogę wysłać email o bonus dla mnie ? Zapomniałem mu napisać aby rejestrował się z specjalnego linku i nie wiem czy będzie mi to przysługiwało.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jeżeli mój przyjaciel zarejestrował się w Expekcie normalnie na stronie, otrzymał bonus 100% i obrócił na kwotę 150zł to czy mogę wysłać email o bonus dla mnie ? Zapomniałem mu napisać aby rejestrował się z specjalnego linku i nie wiem czy będzie mi to przysługiwało.
pisz do nich maila i dostaniesz ten bonus...Nie więcej żadnych wymagań
 
Do góry Bottom