>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!

L 72

loozer21

Użytkownik
nie trzeba sie rejestrowac z żadnego specjalneog linku napewno dostaniesz 100zł za polecenie o ile zarejestrował sie w marcu
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Jak polecaliście znajomych czy były wykonywane do Was telefony potwierdzające to do osób polecających jak i polecanych ?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
to juz jest chore nie da sie kompletnie polecic przyjaciela bo kurde niby jakies podobienstwo isteniej raz wysłałem odpisali ze nie dadza bo istnieje jakies podobienstwo no ok mysle cos im sie powaliło w systemie dzis poleciłem innego kumpla rowniez ten sam mail to juz lepiej wycofajcie to promo bo i tak nie dajecie ludziom bonusu taki chwyt marketingowy to jest tylko. Tyle w temacie
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Pani z supportu napisała mi, że aby otrzymać tą stówkę muszę być aktywnym użytkownikiem i muszę wpłacić minimum 100 PLN, aby otrzymać to 100 za polecenie. Zapytałem czy wystarczy 40 czyli minimum ale okazało się że musi być minimum 100 PLN... czy tak na pewno powinno być? Moim zdanie bez sensu.
 
takon 37

takon

Użytkownik
Bo większość lubi sobie wymusić 60/80 zł za dane do polecenia. A przecież to forum jest aby ograć buków, a nie żeby buki robiły z nami co chcemy ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja &quot;poleć przyjaciela&quot; została reaktywowana.
Aktualne informacje i warunki promocji w pierwszym poście
 
P 5

pasquallo

Użytkownik
tak, dostaje ????
Ja mam nieco inne pytanie: czy jeśli miałem na koncie powiedzmy 100 złotych i dostałem do tego bonus 50 złotych, to mogę wypłacić swoją stówę co wpłaciłem wcześniej???
 
C 0

cechathc

Użytkownik
no wlasnie to takze moje pytanie.. bo mi anulowali wyplate przez to ????

jezeli dostalem za polecenie 50zl bonus i gralem nim dosc duzo kuponow wyszlem na skromne 59zl to znaczy ze moge juz wyplacic? prosze o pomoc
 
Do góry Bottom