>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!

antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
I jeszcze dodam słówko - taki Bet at home szczyci się że gra u nich 400 000 Polaków, a tak naprawdę stawiam że max 15-20 000 osób gra mniej / lub bardziej regularnie na SWOJE konta. Prawda czy fałsz ?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
I jeszcze dodam słówko - taki Bet at home szczyci się że gra u nich 400 000 Polaków, a tak naprawdę stawiam że max 15-20 000 osób gra mniej / lub bardziej regularnie na SWOJE konta. Prawda czy fałsz ?
a dziwisz sie?? przy takich kursach jakie oni wystawiaja wielu &quot;jeleni&quot; nie znajda a dobra reklama calej sprawy nie zalatwi ????
sorry za off topa bo to nie ten watek przeciez ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Mój kumpel założył konto z linka w tamtym miesiącu, ale nie robił jeszcze wpłaty. Czy jak wpłaci teraz i zrobi w lipcu obrót na 150 pln to dostanę bonus?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mój kumpel założył konto z linka w tamtym miesiącu, ale nie robił jeszcze wpłaty. Czy jak wpłaci teraz i zrobi w lipcu obrót na 150 pln to dostanę bonus?
Nie
Ta promocja zawsze miała zasadę, że rejestracja depozyt i obórt muszą być zrobione w tym samym miesiącu
 
S 0

scinek18

Użytkownik
Z tym bonusem za polecenie to jest jakas lipa. Ja polecilem znajomego spelnil on warunki promocji jednak nie dostalem za niego nawet zeta. PO kontakcie z supportem odpisali mi ze moje konto nie moze brac udzialu w tej promocji ani teraz ani w przyszłosci. Oczywiscie mialem zrobione tam juz pare depozytow. Tak wiec nie polecam to podpucha
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Z tym bonusem za polecenie to jest jakas lipa. Ja polecilem znajomego spelnil on warunki promocji jednak nie dostalem za niego nawet zeta. PO kontakcie z supportem odpisali mi ze moje konto nie moze brac udzialu w tej promocji ani teraz ani w przyszłosci. Oczywiscie mialem zrobione tam juz pare depozytow. Tak wiec nie polecam to podpucha
Nie sciemniaj bo ja na tych poleceniach z 500zl lekko dostalem.
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Czy link w pierwszym poście o w ogóle cała promocja są aktualne? Pytam, bo nie chciałbym stracić szansy na stówke przez np rejestracje z niewłaściwego linka.
 
Do góry Bottom