>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!

C 0

cartel

Użytkownik
Tak aktualna. Tylko, że trzeba zarejestrować się w expekt. w grudniu, w grudniu wpłacić pieniądze i w grudniu mieć zakładów na kwote min. 150zł. Inaczej nie dadzą promocji. Niestety....
 
karn 0

karn

Użytkownik
czyli to dalej aktualnie ? polecam kumpla, on sie rejestruje wplaca 150, dostaje 150 bonusu i wtedy mi przypisuja 100zl ? i o co chodzi z tym miesiacem ? teraz najlepiej wplaci po 1 stycznia, tak ?
 
C 0

cartel

Użytkownik
Nie nie tak.
Ktoś sie rejestruje w jakimis miesiącu w expekt.
Wpłaca pieniądze (ile chce)a potem musi zawrzeć kupony (zakłady) na co najmniej 150zł.
Daje Tobie swoj nr ID i login a Ty pisząc maila do supportu prosisz o 100zł bonusu za polecenie tego gracza.
Jednak wszystko musi się odbyć w przeciągu 1miesiąca.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Promocja w Expekt

100 złotych dla Ciebie za polecenie przyjaciela!


Promocja &quot;Poleć przyjaciela&quot; trwa nadal! Zapoznaj się ze szczegółami i polecaj przyjaciół w marcu!
Oto jakie to proste. Ty otrzymujesz 100 PLN, a Twój kolega może się cieszyć PEŁNĄ ofertą promocyjno-bonusową expekt.com. Zaproś przyjaciół do skorzystania z naszej, nowej oferty 100% bonusa powitalnego od pierwszego DEPOZYTU aż do 150 PLN (szczegóły w innym temacie na forum)

Oto jak skorzystać z tej oferty:

1. Zaproś przyjaciela do naszego serwisu, poprzez rejestrację z promocyjnego linku.

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Promocyjny link &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Kiedy Twój przyjaciel już się zarejestruje, wpłaci depozyt i złoży zakłady na łączną kwotę 150 PLN wyślij do nas e-mail na adres [email protected] podając w treści maila wpisz swoję imię, nazwisko oraz swój numer ID. Wpisz także imię, nazwisko oraz ID poleconego gracza.

3.Bonus dla Ciebie, w kwocie 100 PLN, będzie dopisany ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
Możesz polecić dowolną liczbę przyjaciół.


Bonus wymaga pięciokrotnego obrotu w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza.


Warunki i regulamin promocji:
- Oferta ważna jest w terminie od 1 do 31 marca 2009r.
- Aby bonus, w kwocie 100 PLN został przyznany polecony przyjaciel musi zarejestrować się w marcu 2009 i dokonać w tym miesiącu obrotu w zakładach sportowych na kwotę łączną 150PLN.
- Osoba polecająca może zdobyć dowolną liczbę poleconych i bonusów. Expekt.com jednak rezerwuje sobie prawo do limitowania tej liczby.
- Osoba polecona nie może mieć wcześniej zarejestrowanego konta gracza od osoby polecajacej.
- Pozyskiwanie danych graczy poleconych w inny sposób niż bezpośrednio od osoby polecanej (np. fora internetowe) bedzie skutkowało zablokowaniem konta po kontakcie z graczem polecanym - dzialanie takie nosi znamiona oszustwa i bezprawnego wykorzystania danych osoby.
- Bonusy przyznawane są jednorazowo na jedno domostwo/adres IP.
- Promocji nie można łączyć z jakimikolwiek innymi promocjami.
- Wartość bonusa to 100 PLN.
- Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu pięciokrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim, po kursie min. 1.5 Z kwoty bonusu nie można także korzystać w Supertoto, Kasynie bądź Pokerze dopóki nie zostanie dokonany wymagany obrót.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania jakiejkolwiek wypłaty bonusu jeżeli występuje podejrzenie, że zasady konkretnej promocji bonusowej i/lub promocji bonusowej od pierwszego depozytu zostały złamane bądź nie zostały one w pełni spełnione. Dotyczy to również zawieranych w ramach dokonywanego obrotu zakładów, jeżeli są one zawierane w sposób nietypowy (na przykład te same zakłady o przeciwstawnych typach). Decyzja expekt.com w tej kwestii jest finalna.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo (z zachowaniem całowitej dowolności), do zażądania zwrotu wartości bonusu lub/i determinowania czy zakład został ustalony po właściwych kursach lub/i unieważnienia darmowego zakładu (free bet) lub/i unieważnienia jakichkolwiek zakładów zawartych za kwotę otrzymanego bonusu, w sytuacji kiedy expekt.com wykryje/ będzie miał uzasadnione podejrzenie, że zakład/ seria zakładów złożony/złożona przez gracza/grupę graczy celem pozyskania profitów niezależnie od wyników zdarzenia. Zakłady zawarte w ten sposób nie będą pod żadnym względem wliczane do wymaganego promocja obrotu.
- Łamanie zasad promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. Gracz nie ma prawa domagania się rekompensaty złożonego depozytu w takich przypadkach.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do weryfikacji danych poleconych klientów, poprzez wystosowanie prośby o przesłanie skanu dowodu osobistego zarówno osób poleconych jak i polecających, oraz sprawdzenie autentycznosci polecenia, poprzez kontakt mailowy bądź telefoniczny z klientem.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
wiem zablokowaliscie mi juz dawno polecenia ???? nie wspominajac o ofercie uaktualnianej 20 minut przed meczem
Za dużo osób wyłudzało bonusy z tej promocji i musieliśmy ograniczyć liczbę poleconych. 5 osób to według mnie i tak dużo.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Za dużo osób wyłudzało bonusy z tej promocji i musieliśmy ograniczyć liczbę poleconych. 5 osób to według mnie i tak dużo.
jak mogli wyłudzać jak kazdy ma dowód i skany wysyłaja mam 4931 osób w tej chwili na gg po zmianie dwa razy numeru i stracie sporej ilosci kontaktów, ostanio mojemu koledze po dwóch poleceniach w miesiacu daliscie bloka na zawsze więc dzieki za takie promo
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Teraz nie ma co się pchać z refami ... Znam osobiście znajomego co jakieś półtora roku temu, czy nawet dwa - &quot;natrzaskał&quot; kilka setek znajomych, nie wszystkie oczywiście na jego prawdziwe konto - wtedy Expekt dawał bez opamiętania te bonusy (nawet na konta &quot;Jasia Wędrowniczka&quot;) - aż stopniowo coraz ostrzej weryfikowali. Zaczęły się telefony, wysyłanie skanów, ograniczenia w ilości polecanych znajomych, tak to jest - jak od początku promocja nie do końca przemyślana - a wystarczyło wprowadzić tylko jeden &quot;kruczek&quot; ... ale to opowieść na całkiem inną bajkę ;)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Teraz nie ma co się pchać z refami ... Znam osobiście znajomego co jakieś półtora roku temu, czy nawet dwa - &quot;natrzaskał&quot; kilka setek znajomych, nie wszystkie oczywiście na jego prawdziwe konto - wtedy Expekt dawał bez opamiętania te bonusy (nawet na konta &quot;Jasia Wędrowniczka&quot;) - aż stopniowo coraz ostrzej weryfikowali. Zaczęły się telefony, wysyłanie skanów, ograniczenia w ilości polecanych znajomych, tak to jest - jak od początku promocja nie do końca przemyślana - a wystarczyło wprowadzić tylko jeden &quot;kruczek&quot; ... ale to opowieść na całkiem inną bajkę ;)
no widzisz bo to twój znajomy, a nie mój i przez takich kończa się promocje bo teraz to można powiedzieć , że nie ma już tej promocji jak po dwóch poleceniach blok więc temat do zamkniecia

nie wiem jak on to robił bo skany były zawsze wymagane , ale to juz inna sprawa nie wnikam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W akademiku kumpel dogadywał się z nieznajomymi tak, że za flaszkę dostawał dowód... Gdzie tu masz przyjaciół?
Tomex, ciekawi mnie ilu z listy znajomych to w realu przyjaciele czy kumple...
Według mnie dobrze, że ograniczyli liczbę poleconych przyjaciół do 5.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
to juz wiesz wedle uznania akurat Tobie sie to podoba mi nie chociaz i tak mam dawno zablokowane polecanie wiec nie powiniem sie wypowiadac w tym temacie bo mnie nie dotyczy , ale z tego co wiem to przyjaciela sie ma jednego albo w ogóle
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
W akademiku kumpel dogadywał się z nieznajomymi tak, że za flaszkę dostawał dowód... Gdzie tu masz przyjaciół?
Tomex, ciekawi mnie ilu z listy znajomych to w realu przyjaciele czy kumple...
Według mnie dobrze, że ograniczyli liczbę poleconych przyjaciół do 5.
To teraz pomyśl o przedsiębiorczych cwaniakach, którzy pracują w chociażby w głupim biurze studenckim (o innych biurach nie wspominam) - gdzie taka sytuacja : chce Pan złożyć podanie o zapomogę, legitymacje czy cokolwiek innego ? Proszę o dane - a najlepiej skseruje sobie dowodzik na kolorowo ;)
I nie trzeba żadnych flaszek. Nie wiem czy tak jest w istocie - ale skoro ktoś poleca kilkadziesiąt czy kilkaset znajomych no to ... no właśnie.
Kiedyś pisałem do Expekta o tym procederze - ale olali mnie - miałem dobry pomysł na ukrócenie - a teraz niech płacą nadal ..
 
Do góry Bottom