>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5$ to BETFAIR Poker

kumek 0

kumek

Użytkownik
Była już kiedyś taka promocja i zarejestrowałem się , oraz zarejestrowałem kartę płatniczą, bo takie mieli wymogi ale kasy nie dali.
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
nie wiem czemu wszyscy pesymistycznie do tego podchodzicie jak było od kasyna 5 funtów za zarejestrowanie karty to ja dostałem a teraz to proste zasady trzeba wpisać swój login hasło i ten kod na stronie którą kolega podał ściągnąć oprogramowanie i zalogować się (dostaną tylko Ci którzy wczesniej nie grali w pokera na betfair i dopiero teraz po ściągnięciu utworzą swój nick pokerowy) i wyraźnie jest napisane ze kasa jest następnego dnia przed 19 czasu angielskiego czyli przed 20 naszego powinna byc jak ktoś zrobił wszytsko jak należało wczoraj.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja w ogóle konta w Betfair nie mam, więc mógłbym skorzystać, no ale jak: trzeba rejestrować kartę czy nie?
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
karty nie trzeba rejestrować !
Jednak nie moge doczytac jakie warunki sa tego bonusu. Na bank pisze ze trzeba rozegrac 1 rake hand przed 15 lutego. Ale pozniej pisze ze bonus nie moze byc transferowany na inne sekcje Betfair. Nigdzie nie pisze ile trzeba przegrac zeby moc przetransferowac ani nic.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Optin
Optin here using bonus code &quot;Kings&quot;.

co ja mam tam zrobic ???
ehh, jak nie umiesz nawet tego zrobisz to daleko Ci zebys dostal ten bonuss...
Klikasz na optin wypelniasz dane ( nick, haslo i wpisujesz Kings jako bonus code)
Nastepnie sciagasz pokera logujesz sie i tworzysz alias i czekasz na kase :zoltakartka:
 
0 0

0vers

Użytkownik
Hahahahahaha dzieki za info , ale u mnie jest cos takiego ???? Kiedys bylo promo z podwojeniem depozytu ( wplacalem jakos 15$ ) i dzisiaj wpisalem ten login halso i kings i dostalem 15$ na konto glowne ( od razu ) . Zaraz sciagam softa i zobaczymy czy dadza kase na pokera ( pieniadze wplacalem z 2 lata temu )
PS a tak mi sie nie chcialo robic ????
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
mi dzisiaj przysłali maila żebym potwierdził pełnoletność. wysłałem skan dowodu i prawka i czekamy dalej

wszedłem na pokera i kasa już jest:-D
 
A 0

adrian_3

Użytkownik
i co dostal juz ktos te 5 euro bo ja czekam od wczoraj i nie mam albo nie wiem jak sprawdzic moge prosic o pomoc niech ktos powie jak sprawdzic czy dodali
 
R 0

radk

Użytkownik
a ja cały czas nie umiem sie połaczyc
co włącze klienta to &quot;attempting connection to server&quot;
i nie łączy pomocy
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja wczoraj ok 19:00 zrobiłem co trzeba i floty nie ma może jeszcze do 20:00 dadzą albo już po Promo w długo czekaliście na flotę?
ps. przyszło wam jakieś info na poczte o tym że macie te $ na koncie czy nic tylko wam dopisali?
 
Do góry Bottom