>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 21.09 - 24.09.2012

Status
Zamknięty.
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Legia Warszawa-Polonia Warszawa
Hitem 5 kolejki T-mobile Ekstraklasy będą 55 derby Stolicy.
Oba zespoły grają bardzo ciekawą piłkę a co najważniejsze ofensywną.
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.Legia po remisie w Zabrzu będzie starała się wygrać to spotkanie i odskoczyć Polonii na 6 pkt.
Polonia według wielu była spisywana na pożarcie bez żadnego obozu przygotowawczego z ciągłymi zawirowaniami w klubie.
Udowadniają niedowiarkom że nawet bez żadnych zagranicznych wojaży można w Polsce przygotować się do sezonu.Owszem może wyjść im to bokiem kiedy pod koniec rundy jesiennej zabraknie im sił ale moim zdaniem Polonia do tego czasu nazbiera sporo punktów i będzie znajdowała się w środku tabeli ze wskazaniem na górę tabeli.
Legia wystąpi bez kontuzjowanych Wolskiego,Vrdoljaka oraz Żyro.
Natomiast w drużynie Polonii nie wystąpią Przybecki,Hołota oraz Todorovski którzy także leczą kontuzje.

Podsumowując mam wielką nadzieję że w ten piątkowy wieczór obejrzę bardzo ciekawe spotkanie które będzie stało na bardzo wysokim poziomie i oczywiście nie zabraknie w nim kilku bramek.

TYP: BTS Kurs:1.95 Buk:William Hill ✅

Typ:Marek Saganowski strzeli Kurs:2.75 Buk:Unibet ⛔
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Legia Warszawa v Polonia Warszawa
Czy obydwie drużyny strzelą gola?
Typ: Gol (obydwie drużyny strzelą gola ) @ 2.00 Bet365 ✅ 1-1 Liczba bramek
Typ: Powyżej 2.5 @ 2.16 Betsafe ⛔
Mecz x Bramki
Typ: Legia Warszawa wygra oraz Powyżej 2.5 bramki @ 3.00 WilliamHill ⛔

Obie stołeczne drużyny świetnie weszły w sezon, co powinno zwiastować efektowne widowisko podczas derbów Warszawy. Nie ma przypadku w tym, że dwie najskuteczniejsze drużyny Ekstraklasy okupują miejsca w czubie tabeli. Oba zespoły strzelają dużo bramek, ale sporo też tracą. Legia w każdym meczu strzelała rywalom przynajmniej 2 gole, ale też straciła już 3 (bilans 11-3). Polonia z kolei strzela średnio 2 gole na mecz, tracąc przynajmniej jedną (8-5). Oba zespoły tylko raz w tym sezonie zanotowały underowe wyniki. Już tylko te suche fakty wskazują, że dzisiejsze derby mogą stać pod znakiem gradu bramek. Tym bardziej, że statystyki meczów pomiędzy tymi drużynami (http://fussball.wettpoint.com/en/h2h/1824-1086.html) wskazują wyraźnie, że stołeczne derby zwykle obfitują w gole (średnio 2.8 gola na mecz). Naturalnym zatem typem wydaje się być Over 2.5, czy Obie drużyny strzelą gola. W każdym razie trudno spodziewać się w tym meczu bezbramkowego remisu, co zdają się potwierdzać nawet trener Urban: „W derbach raczej nie będzie 0:0”– wypowiedź dla Sport.pl. Przepowiednia trenera Legii może się tym łatwiej spełnić, że obaj trenerzy preferują ofensywny styl gry odrzucając kunktatorstwo i kalkulacje. Przedkładając atak nad obronę często grają tylko jednym defensywnym pomocnikiem (co np. w Legii Skorży było nie do pomyślenia). „Mamy grać widowiskowo, utrzymywać się przy piłce, stwarzać wiele okazji i zdobywać bramki” - Urban dla Sport.pl. Takie słowa mogłyby paść równie dobrze z ust trenera Stokowca. Obaj również nie boją się stawiać na młodych zawodników (również nie do pomyślenia za poprzednich trenerów), a ci za zaufanie odpłacają im świetną grą. W pierwszym składzie na dobre zadomowił się 21-letni Daniel Łukasik zbierając świetne recenzje. Coraz śmielej rozpychają się w drużynie 20-letni Dominik Furman (2 gole w ostatnich 2 meczach, a zagrał do tej pory tylko 66 minut w Ekstraklasie) i błyskotliwy Jorge Salinas. Dzięki nim nie powinno być widać absencji kontuzjowanych Vrdoljaka, Wolskiego i Żyro (2 gole w lidze). Polonia również może się pochwalić młodymi gwiazdami. W ataku błyszczą 20-letni Paweł Wszołek (2 gole i 3 asysty) i rok starszy Łukasz Teodorczyk (2 gole i asysta) prezentując momentami porywający futbol. A trzeba jeszcze pamiętać, że wszystkie dotychczasowe mecze w pełnym wymiarze rozegrał 19-letni lewy obrońca Adam Pazio. Niemniej jednak przed derbami to Polonia ma większe problemy. Wypadł ze składu filar obrony Baszczyński (złamany palec), a występ drugiego stopera Kokoszki również nie jest pewny (nie grał w ostatnim meczu). Jeśli dodamy do tego wiecznie niepewnego Pawełka w bramce, to mamy przepis na sporą ilość sytuacji strzeleckich dla gospodarzy (a w Legii ma je kto wykorzystywać). Podsumowując: biorąc pod uwagę świetną strzelecką formę obu zespołów, jak i bezkompromisową taktykę obu szkoleniowców, dodając do tego problemy polonistów z obroną, można się spodziewać elektryzującego meczu okraszonego dużą liczbą goli i zakończonego zwycięstwem gospodarzy.
Prawdopodobny skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk Żewłakow Astiz Wawrzyniak - Łukasik - Radović Furman Ljuboja Salinas - Saganowski.
Prawdopodobny skład Polonii: Pawełek - Pazio Kokoszka Szymanek Cotra - Wszołek Injac Piątek Brzyski - Gołębiewski Teodorczyk
 
H 187

h778

Użytkownik
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała (21.09.2012, 18:00) ✅ 2:1
Typ: Korona Kielce (-0,25)
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10

Korona jak na razie zawodzi nie tylko wynikami, ale przede wszystkim słabą grą. Potencjał mają jednak dość duży i kiedyś muszą się przełamać - kiedy jak nie w starciu z najsłabszą drużyną ligi? Podbeskidzie może i potrafi urwać punkty faworytom, ale gra fatalnie, bez jakiegokolwiek pomysłu. U gospodarzy zabraknie nieobecnego też tydzień temu Vukovicia, w ekipie bielszczan wraca po kontuzji Sokołowski. W marcu w Kielcach Korona wygrała 2:0, dziś również powinna pokonać piłkarzy z okręgówki.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja parę zdań chciałem napisać tylko bez żadnego typu.
Widzę że każdy podchodzi hurra optymizmem do meczu w Warszawie.Obie ekipy zaliczyły udanie początek sezonu ,Polonia ma się z czego cieszyć bo wszyscy skazywali ich na lanie w niemal każdym meczu.Legia w ostatnich latach nawet jak jest w formie to strasznie męczy się z KSP,obie ekipy w obronie nie są w wybornej formie ,derby do tego ciśnienie jakieś na pewno jest choć tracą z roku na rok .Sędziował będzie to spotkanie Marciniak drugi rok z rzędu i w tym też bym się zastanowił nad czerwoną kartką mimo wszystko.Mecz dla mnie pod względem typowania 1X2 bardzo ciężki ,overa nie widzę każdy mecz tego typu to szachy i wyczekiwanie na błąd ,więcej obejrzymy zapewne walki ,fauli ,gry w środku pola tak mi się wydaję.Także ja do tego meczu podchodzę bez ciśnień.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Jagiellonia Białystok -Piast Gliwice​

Jutro spotkanie które ma jednego faworyta którym jest Jagiellonia.
Jaga na własnym boisku spisuje się przyzwoicie.W tym sezonie Jaga nie przegrała jeszcze spotkania i to nie powinno się zmienić w sobotę.
Do Białegostoku przyjeżdza Piast który wygrał ostatnie dwa spotkania w lidze pokonując Pogoń i dość niespodziewanie na boisku rywala Lechię Gdańsk.
Największym problemem Gliwiczan będzie podróż gdyż mają oni do pokonania 500 km i będzie to zapewne widoczne w czasie spotkania.Coś o tym wie Jagiellonia która też na wyjazdach spisuje się katastrofalnie.
Dotychczas oba zespoły spotkały się w ekstraklasie 4 razy jeszcze nigdy Piast nie wygrał z Jagą.Bilans to 2 wygrane Jagi oraz 2 remisy przy bilansie bramkowym 5:1.
Natomiast na stadionie przy Słonecznej oba zespoły grały ze sobą dwa razy i oba spotkania wygrał Jagiellonia.Przy czym Piast nie strzelił nawet jednej bramki i bilans bramkowy wynosi 4:0.
W zespole gospodarzy do meczowej 18 powracają Ukah który prowdopodobnie wystąpi w wyjściowej 11 zastępując na środku obrony Norambuenę który zostanie przesunięty na lewą stronę obrony wypychając na ławkę rezerwowych Pejovica.Zmiana może również nastąpić w bramce niepewnie spisującego się Łukasza Skowrona ma zastąpić Jakub Słowik.
Do meczowej 18 wraca również największy pechowiec naszej ligi Luka Gusić i ja szczerze mam nadzieję że nie zobaczę go na boisku bo nie przyniesie nic dobrego Jadze.W Jagiellonii nie wystąpią kontuzjowani Zahorski,Porębski oraz Bandrowski.
Ciekawostką jest fakt że Jaga oba spotkania z Piastem wygrywała 2:0 więc i w tym spotkaniu można pokusić się o ten wynik grając oczywiście niezbyt wysoką stawką.
Piast przyjeżdza do Białegostoku bez chorego Lisowskiego oraz kontuzjowanych Świerczoka i Szumskiego natomiast do składu wraca Alvaro Jurado który pauzował za kartki.
Podsumowując zdecydowanym faworytem wydaje się być Jagiellonia i nic nieprzewidzianego nie powinno wydarzyć się w tym spotkaniu.
Typ:1 DNB Kurs:1.40 Buk:William Hill 9/10 ⛔
Typ:1 Kurs: 1.90 Buk: BWIN ⛔
Oraz dwa typy które warto pograć ale za małe stawki
Typ: DW 2:0 Kurs: 9.00 Buk: William Hill ⛔
Typ:Frankowski strzeli Kurs:.2.30 Buk:Totomix ⛔
SZOK!
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Data i godzina: 22.09.2012 18:00
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet

Wisła po 4 kolejkach zajmuje dopiero 11 miejsce. Lechia jest 10. Wisła sezon zaczęła od szczęśliwego zwycięstwa z Bełchatowem(bramka strzelona w 92 minucie). Potem było już dużo gorzej: remis 1:1 na wyjeździe z Podbeskidziem, porażka 3:1 u siebie z Polonią i porażka 2:0 na wyjeździe z Pogonią. Zła passa Wisły powinna być przerwana z Lechią. Wisła gra u siebie a Lechia to nie jest zbyt silna drużyna. Gdańszczanie co prawda pokonali w tym sezonie na wyjeździe Pogoń 2:0 i Koronę 1:0, no ale Wisła jest lepszą drużyną niż dotychczasowi rywale Lechii. Wysoki kurs 1.85 spowodowany jest słabym początkiem Wisły a nie dobrą dyspozycją Lechii. Jeśli Wisła chce w tym sezonie powalczyć o czołowe miejsce to musi zacząć wygrywać. Wysoki kurs zachęca do grania na gospodarzy.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
W starych derbach jeszcze sprzed ery Wojciechowskiego (a i na początku też) niemal regułą na Łazienkowskiej był rzut karny dla Legii. Historia ta przyszła mi na myśl, gdyż w defensywie Polonii wystąpi zapewne Wojciech Szymanek, dobrze pamiętający tamte pojedynki. Obrona Polonii nieco przemeblowana może czuć się momentami niepewnie, Legia zapewne będzie miała kilka momentów, w których przyciśnie Czarne Koszule. Zobaczymy jak zagra Polonia, bo wobec braków w defensywie możliwe jest ofensywne nastawienie do meczu, aby nie dopuścić Legii pod własną bramkę lub pójść na wymianę cios za cios. Trzeba też zauważyć, że Polonii sędziowie ostatnio nie pomagają. Być może przy Łazienkowskiej kolejny odcinek starcia Polonia-arbiter spotkania?
Typ: Gospodarze strzelą gola z rzutu karnego @ 7,00 unibet ✅ :twisted:
Mały kurs, ale w miarę pewny. Piona przez ostatnie 3 sezony otrzymał we wszystkich rozgrywkach 1 żółtą kartkę. Styl Łukasza nie preferuje ostrej gry, faulowania i wślizgów, raczej czyste odbiory i asekurowanie kolegów + wyprowadzanie akcji ofensywnych. Oczywiście to jest mecz szczególny, ale kartki to raczej będzie łapał Injac (kurs 3.60 w unibecie - 10 żółtych w ubiegłym sezonie) ⛔
Łukasz Piątek otrzyma kartkę? Nie @ 1,25 unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Korona – Podbeskidzie
Typ: over 2.5
Kurs: 2.44
Stawka: 3/10
Bukmacher: Pinnacle

Najważniejsza sprawa to powrót do składu Korony Korzyma i Kuzery – to oni byli najbardziej wartościowymi piłkarzami w udanym poprzednim sezonie i ich brak na początku obecnego sezonu był bardzo odczuwalny. W ostatnim meczu gracze Korony zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie i pierwszą bramkę chociaż gdyby nie obroniony karny przez Małkowskiego mogło się skończyć czwartą porażką. Najwięcej zastrzeżenie ma się do gry obronnej tej ekipy, dobrze też nie wygląda ofensywa ale powrót Korzyma powinien poprawić jakość z przodu i mam nadzieje że sprowadzony latem Żewłakow w końcu się przełamie podobnie jak cała Korona . Tutaj można wszystko dokładnie przeczytać o tym spotkaniu:
http://tspodbeskidzie.pl/a3288/przed-meczem-korona--podbeskidzie-szansa-gorali
http://korona-kielce.pl/news,4816-bedzie-pierwsze-zwyciestwo.html
Szykuje się wyrównane spotkanie, obie drużyny w grze defensywnej nie błyszczą i raczej można spodziewać się tutaj minimum trzech bramek i tak też spróbuje.
 
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Jagiellonia Białystok -Piast Gliwice​

Największym problemem Gliwiczan będzie podróż gdyż mają oni do pokonania 500 km i będzie to zapewne widoczne w czasie spotkania.
Piast Gliwice wyjeżdża na najdalsze mecze 2 dni wcześniej. Do Gdańska wyjechali w czwartek, grali w sobotę. Do Białegostoku już też pojechali w czwartek i zagrają w sobotę. Mają dość czasu na zapomnienie o podróży, tzw. aklimatyzację, i specjalną przedmeczowa jednostkę treningową w piątek - zapewne w porze meczu.
Argument o zmęczeniu podróżą kompletnie nietrafiony.
Typu, że Jaga jest faworytem nie neguję. Piast nie jest drużyną ustabilizowaną, która jechałaby do takich średniaków jak Jaga po pewny, wyjazdowy remis.
Najpewniejsze jest dla mnie over 2,5 gola. Piast był drużyną regularnie overową przez całą I ligę i taki pozostał w E-klasie: łatwo traci po 2 gole, ale ma taki potencjał ofensywny i wolicjonalny, że zawsze coś sam strzeli.
 
M 9

mieta20

Użytkownik
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów

Dużo osób twierdzi że wygrana WKS to najlepszy bet tej kolejki. Trochę się z tym nie zgodzę gdyż nie uważam żeby ekipa , która obecnie plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli była najgorszym zespołem początku tego sezonu. Głównym problemem szkoleniowca GKS jest brak napastnika, który wykorzystywałby sytuacje stworzone przez zespół. Tutaj już koledzy/koleżanki przedstawili niekomfortową sytuację, z która musi sprostać trener Kiereś. W mediach pojawiają się informację, że mecz ze Śląskiem to ostatnia szansa dla tego trenera. Bełchatowianie jak już wspomniałem mają problemy ze skutecznością bo dobre okazje potrafią sobie stworzyć. Wystarczy obejrzeć skrót ostatniego meczu z Lechem, gdzie nie grali źle. Klub ten ma w swoich szeregach zawodników, którzy umieją wymienić kilka podań, szybko przejść z obrony do ataku, kreatywnych. W tych 4 kolejkach tylko w spotkaniu z Legią było widać, że byli słabsi od swojego przeciwnika. Dzisiaj przeczytałem wiadomość , że Buzała narzeka na uraz i prawdopodobnie nie pojedzie do Wrocławia, z tego powodu Kiereś będzie musiał zabrać kogoś z ME. Nie są to dobre informacje, nie sądzę żeby zawodnicy grali przeciwko trenerowi i będą na tyle zmotywowani, że postarają się wywieźć choć 1 pkt. Dla mnie jeszcze za czasów Lenczyka, Śląsk grał anty-futbol i niestety przez to mieliśmy mistrza Polski jakiego mieliśmy. Teraz jest nowy trener ale musi minąć dużo czasu, żeby wszystko zaczęło funkcjonować jak Czeski trener chce. Wraca do składu Mila , który w pierwszych kolejkach grał ale w ME i już głośno mówi , że zamierza walczyć o powołanie na październikowe spotkanie reprezentacji z Anglią. Gdybym miał grac coś w tym meczu to Bełchatów +1, kurs niski stąd odpuszczam , ale nie wydaje mi się, żeby WKS był takim zdecydowanym faworytem tej gry. GL! ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
20:30 T-Mobile Ekstraklasa 21.09.2012, p.nozna
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
typ: 1
1.87
Tobet
Analiza
Dzis w spotkaniu 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy bedziemy swiadkami derbow Warszawy. Polonia po przyjsciu nowego prezesa wyglada nieco gorzej niz w ubieglym sezonie. Jak do tej pory radzi sobie jednak calkiem niezle. Ograla juz w spotkaniach wyjazdowych Lechie Gdansk i Wisle Krakow, zremisowala u siebie z Jagiellonia Bialystok oraz ulegla przed wlasna publicznoscia, Lechowi Poznan. Jak widac po 4. kolejkach Polonia radzi sobie lepiej w roli gosci, dzis jednak nie powinno to miec znaczenia. Legia po odpadnieciu z rozgrywek ligi europejskiej, moze w pelni skupic sie na zdobyciu mistrzostwa Polski oraz zdobyciu Pucharu Polski. Legia w lidze w tym sezonie jeszcze nie przegrala. Ograla Korone Kielce, Podbeskidzie Bielsko Biala, Gks Belchatow i pechowo stracila punkty z Gornikiem Zabrze. Sklad Legii jak na polskie warunki wyglada imponujaco. Derby oczywiscie rzadza sie swoimi prawami, jak pokazaly to chocby ostatnie sezony. W ubieglorocznych rozgrywkach Polonia lepiej wypadala w spotkaniach derbowych, wygrala przy Konwiktorskiej i zremisowala przy Lazienkowskiej. Dzis moze nie byc jednak tak kolorowo. Sklad sie zmienil i dzis ekipa dominujaca w tym spotkaniu powinna byc Legia. Ponadto Legionosci beda dzis podwojnie zmotywowani, by zrewanzowac sie Polonii za ubiegloroczne derby. Legia jest zdecydowanym faworytem spotkania i mysle, ze dzis potwierdzi swoja dominacje w tym sezonie w Warszawie.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Legia Wa-wa - Polonia Wa - wa ( podwójna sznsa x-x ) za 1,65 ✅

Fortuna


Derby jak to derby wiadomo mają swoje prawa. Większość z Was widzi tu zwycięstwo Legii , a ja idę w remis. Fortuna daje nam kurs 1,65 za remis do przerwy lub do końca spotkania. Statystycznie derby ( tak ogólnie ) końćzą się remisami i ja tego remisu dziś zamierzam poszukać. Dwie drużyny, które grają naprawdę fajną piłkę na tak, więc spodziewajmy się fajnego meczu. Legia osłabiona ( Żyro, Vrdoljak, wiadomo Wolski ) u gości nie zagra Baszczu, co pewnie też spowoduje, ze Legia bedzie miała łatwiej. Ja osobiście widzę otwarty mecz, ale dopiero po przerwie. Atmosfera derbów, spina Polonistów i mam nadzieję, że do przerwy będzie 0-0. A potem już niech się dzieje co chce. Biorąc pod uwagę ostatnie cztery mecze pomiędzy zainteresowanymi na Ł3, typ trafiony byłby 3-krotnie. Ja spróbuję - Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Polonia po przyjsciu nowego prezesa wyglada nieco gorzej niz w ubieglym sezonie.
Pod jakim względem ? Chyba tylko finansowym. Zagrali cztery bardzo dobre mecze. Z Jagą wydymał ich Małek, z Lechem co prawda przegrali ale nie grali wcale gorzej i na porażkę w tamtym spotkaniu nie zasłużyli. Świetna forma Teodorczyka i Wszołka, dobra Brzyskiego i Gołębiewskiego. Na piłkarzach nie ciąży już ta ogromna presja i to widać. Polonia gra w tym sezonie naprawdę fajną piłkę więc nie rozumiem stwierdzenia, że w tym sezonie Poloniści wyglądają gorzej. Jak dla mnie 1X2 to loteria, a po tak nędznym kursie na pewno nie stawiałbym na Legię. Niepewny jest występ Ljuboji i Koseckiego, także jak ktoś chce grać na Legię, to radziłbym się wstrzymać do czasu podania oficjalnych składów. Najbardziej skłaniałbym się do zagrania overa, bo forma strzelecka obu ekip jest wyśmienita. Ale tutaj też nie ma co szaleć ze stawką, bo wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Trochę dziwi mnie stawianie Legii za faworyta w dzisiejszych derbach Warszawy z Polonią. Na pewno głównym atutem Legii będzie gra na własnym stadionie i tylko to preferuje ich nad Polonię. Obie ekipy grają niezłą piłkę, ale obie też popełniają błędy w obronie. Wydaje mi się, że to na gospodarzach będzie ciążyła większa presja, bo grają na własnym obiekcie, z drużyną, która przed sezonem nie wiedziała, czy będzie grała w Warszawie czy Katowicach i w jakim zestawinieniu personalnym będą występować. Polonia uwolniła się od Wojciechowskiego, ustabilizowała się sytuacja geograficzno-trenerska i zespół zaczął grać bez żadnej presji, na luzie, z dużym polotem. Na pewno cieszy gra ofensywna Czarnych Koszul. Są młodzi Teodorczyk, Gołębiewski, skrzydła w postaci Brzyskiego i Wszołka, na środku Piątek, wszyscy ci gracze mają duży potencjał i widać duże zrozumienie pomiędzy nimi. Grają kombinacyjną piłkę, potrafią szybko wyprowadzić futbolówkę spod własnego pola karnego pod bramkę przeciwnika, to wszystko będzie działało na ich korzyść. A Legia? W tym sezonie pod wodzą Urbana grają bardzo ofensywną piłkę. Nie ma już 3 defensywnych pomocników, zespół nie skupia się tylko i wyłącznie na grze na zero z tyłu. Wydaje mi się, że to Legia powinna dziś prowadzić grę, co stworzy Polonii szansę na wyprowadzanie szybkich i skutecznych kontrataków. Poza tym obrona Legii popełnia ostatnimi czasy trochę idnywidualnych błędów w defensywie. Bramki zdobyte przez Górnika Zabrze to w dużej mierze wina Kuciaka i Astiza, teraz mecz z rywalem zza miedzy i presja może nie pomagać obrońcom gospodarzy. Na pewno liczę na bardziej efektowne i emocjonujące derby niż miało to miejsce w zeszłym roku. Polonia wcale nie stoi na straconej pozycji i warto zainwetować coś w ich stronę. Oczywiście warto uważać ze stawką, bo derby to derby i wszystko może się wydarzyć.

Legia – Polonia
Polonia over 1.5 @ 4.00 Bet365 ⛔ 1:1
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Legia POlonia typ X i ponadto under 2.5
Sptkania derbowe pomiedzy tymi dwiema druzynami konczyly sie czesto remisami i dzisiaj wydaje mi sie to najlepszym rozwiazaniem. Z drugiej strony smieszy mnie nazywanie Wszołka Teodorczyka czy Pazio gwiazdami naszej ligi, przeciez ci ludzie rozegrali zaledwie kilka meczów ! które można nazwac co najwyzej dobrymi a nie wybitnymi. Nalezy tez pamietac ze o wyniku moze zdecydowac przypadek ( sedzia , słabszy , dzień bramkarza, czerwona kartka) jeśli Polonia ustawi autobus na wlasej polowie to nie widze szans na over. Pamietajmy ze w zeszlym tygodniu Legia strzeliła jedynie 2 bramki dlatego ze w bramce Gornika bronila firana nie bramkarz. Natomiast nie wierze ze obrona Legii da sobie strzelic wiecej niz 1 bramke , poniewaz prezentuje sie solidnie, osobiscie na mnie dobre wrazenie robi Lukasik w defensywie przktycznie jest bezbledny.
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała under 2,5 1,60 @Betsafe
edi8 fajnie opisał to spotkanie, ja w tym meczu widzę dużo walki, zaciętości, nieodpuszczania rywalowi, a mniej poukładanych, szybkich akcji w ofensywie obu drużyn. W tym sezonie Podbeskidzie 2/4 spotkania to undery, w 2 pozostałych przegrali z ekipami mocnymi na własnych stadionach - 1-3 z Legią, oraz 1-2 z Jagą. Korona natomiast 3/4 mecze to undery, ten jedyny over padł w meczu właśnie z Legią w Warszawie (0-4). Jak dla mnie niepowinno paść tu więcej niż 2 bramki.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Wracamy na stadion do Łodzi gdzie atut boiska jest jest po stronie Widzewa gdzie w tym sezonie jeszcze nie przegrali same zwycięstwa i prowadzą w lidze z kompletem zwycięstw . Osobiście nie jestem wielkim fanem polskiej ligi kopaczy nożnych ale drużyna z Łodzi bardzo mi imponuję formą w tym sezonie i z miłą chęcia zagram na nich . W ostatniej kolejce żałuję trochę gdyż miałem chęc pogrania w strone Widzewa na bardzo wysokim kursie +3 i nie zawiedli teraz czas na Zabrzan którzy mogą mieć problemy na boisku które nie zachwyca ale gospodarze już się do niego przyzwyczaili .Ostatnie spotkania między tymi drużynami na boisku gospodarzy dla przyjezdnych kończyły bardzo nie ciekawie . Ostatnie 5 meczy na stadionie w Łodzi to same wygrane Widzewa . Ostatni raz Zabrzanie wygralii tutaj w sezonie 2003/2004 ;) Wątpie aby jutro przerwalii to czarną serie wyjazdowych meczy z Widzewem .
Typy na to spotkanie :
Widzew 2.30
Widzew -1 4.80 // Dla lubiących ryzyko ????
Widzew Łódź/Widzew Łódź-4.00 // Wszystko William hill
o.2.5 2.25

Pozdrawiam​
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Korona Kielce - Podbeskidzie B-B
typ : Podbeskidzie strzeli gola
kurs : 1.57
bet365
Wedlug mnie to bardzo ciekawy typ do zagrania po swietnym kursie.Moim zdaniem zbyt duzo dzis optymizmu na wygranie meczu przez Korone, ktora zdobyla do tej pory 1 bramke!
Podbeskidzie prezentuje sie zdecydowanie lepiej i sadze, ze wyjdzie dzisiaj nie mniej zmotywowane niz druzyna z Kielc.
Podbeskidzie to zespol &quot;walczak&quot; i moim zdaniem po takim kursie mozna smialo dzis grac, ze zdobeda bramke.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Legia-Polonia
Obie drużyny świetnie zaczęły ten sezon. Legia jest w tabeli na 2 miejscu a Polonia na 4. Legia wydaje się być lekkim faworytem. Derby jedak rządzą sie swoimi prawami i myśle że zobaczymy bardzo wyrównane widowisko. Zawodnicy będa walczyc o kazdy centymetr boiska a gra będzie rozgrywać sie głównie w środku pola. Obie strony będa chciały pokazać kto rządzi w stolicy oraz pokazać sie z dobrej strony przed kibicami pokonując odwiecznego rywala.
Dlatego w tym mecz proponuje:
Remis 3.60✅
Under 1.5 HT 1.40⛔
Kursy Bwin
 
bryanm 9

bryanm

Użytkownik
Legia Warszawa - Polonia Warszawa under 2,5 1.65 @Expekt ✅
Panowie.. według mnie troszkę przeceniacie możliwości jednych i drugich na strzelenie wielu bramek. Ostatnie 3 mecze na Łazienkowskiej zakończyły się odpowiednio 0:0, 1:0, 1:1. Wiem, że ten sezon jest o niebo inny od poprzedniego, nowy &#39;stary&#39; trener Legionistów, diametralnie przebudowana drużyna Polonii i nowy trener ale to są derby. Według mnie będzie dużo fauli, dużo walki w środku pola, mam nadzieję, że nie będzie chamstwa i nie nastawiałbym się na grad goli, choć zagrają ze sobą jak na razie drużyny, które strzeliły w lidze najwięcej bramek ale.. jeżeli mówimy o Legii to na razie 3 pierwsze mecze grali z ogórkami. Sorry ale Bełchatów czy Korona w tym sezonie jak na razie formą nie błyszczą a Polonia na Ł3 ostatnimi czasy wielu bramek nie strzelała. Także radziłbym się zastanowić, według mnie mecz będzie bardzo wyrównany ale 3 bramki na pewno nie padną. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom