>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Serie A (27-28 września 2008r)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



Sobota 27 września

[18.00] Sampdoria-Juventus 3,40 3,00 2,15
[20.30] Fiorentina-Genoa 1,70 3,30 5,00

Niedziela 28 września

[15.00] AS Roma-Atalanta 1,55 3,60 5,80
[15.00] Bologna-Napoli 2,35 3,00 3,00
[15.00] Catania-Chievo 2,00 3,10 3,70
[15.00] Torino-Lazio 2,70 2,90 2,65
[15.00] Udinese-Siena 1,65 3,40 5,20
[15.00] Lecce-Cagliari 2,10 2,95 3,60
[15.00] Palermo-Reggina 1,55 3,50 6,00
[20.30] AC Milan-Inter 2,80 2,90 2,55

Zapowiada się kolejna dawka emocji z Calcio ???? Szczególnie ciekawe powinno byc w Mediolanie gdzie w derbach na Giuseppe Meazza San Siro zagrają Milan z Interem. Kto będzie królował w Mediolanie w rundzie jesiennej? Jakie są Wasze przemyślenia na temat nadchodzących spotkań? Zapraszam do pisania analiz i ciekawych komentarzy ????
 
H 0

hugo1987

Użytkownik
Sampdoria-Juventus ( wynik 0:0 0
under 2,5 gola ✅✅✅
kurs: 1,70

typ: X ✅✅✅
kurs: 3,00

lub

typ: 1X ✅✅✅
kurs: 1,60 na expekt.pl

Uważam ze w tym meczu nie zobaczymy gradu bramek, obydwie drużyny nie prezentują najwyżej formy. Od początku sezonu notują prawie same undery ( obie po 3 under i raz over). Ostatnie 2 mecze Juventusu pokazuja ze graja oni dobrze dopóki nie zdobęda bramki wtedy gracze jak by sie rozpreżali i przestaja byc skuteczni mimo ze akcje stważaja.
O grze sampadori sie nie wypowiem bo nie widzielem, z tego co czytalem to drużyna gra poprawie lecz nie strzela za duzo bramek jak i nie wygrywa meczy.
Dodatkowo jest to liga włoska która slynie z defensywnego stylu gry i najczestsze wygrane to. 1:0
Stawiam tu na X i wynik 1:1. Mysle ze juve strzeli bramkę w pierwszej polowie lub na pcozatku 2 a pozniej sampa przejemie kontrole i uda im sie wyrównac ;-)


w sumie jak juz pisze to napisze raz a porządnie:


[15.00] Udinese-Siena 1,65 3,40 5,20
typ: 1
kurs: 1,65 ✅✅ (2:1)

Udinese powoli odnajduje forme ( ostatnia wygrana 3:0 na wyjezdzie w boloni) pokazuje, ze zespoł gra coraz lepiej. Również nie bez znaczenia jest wygrana u pucharze UEFA z Schalke na wyjeździe. Po paru kolejakch gdzie nie strzelali prawie bramek napastnicy zaczynają sie rozkrecac i mysle ze bedzie tylko lepiej.
Siena obecnie nic ciekawego nie prezentuje. Drużyna to ligowy sredniak, raczej nic nie zwojuje z Udinese na ich terenie.

[15.00] Lecce-Cagliari 2,10 2,95 3,60
under 2,5
kurs: 1,70 ✅✅ ( 1:0 )

Obie druzyny bardzo underowe. Strzelaja mało bramek, srdnio kolo jednej na mecz. Lecce to ligowy beniaminek a Cagliari to ligowy sredniak co nie słuzy zdobywaniu dużej ilości bramek. Nie podejme sie typowana tu rezultatu bo moze sie zdarzyc wszystko.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja jak zwykle czekam na sobote/niedziele na swierze informacje zeby grac, ale wydaje mi sie na dzien dzisiejszy brac Palermo , Udine ew Napoli bo kursy czuje ze spadna.
Palermo z cieniutka Reggina, Udinese z Floro Flores, Pepe, Quagliarella, Di Natale kto kolwiek z nich zagra sa w formie graja u siebie i powinni dac rade, Napoli zalezy czy przyjada z nastawieniem defensywnym zeby oszczedzic sie na puchar czy przyjada zeby wygrac.
Takie moje spostrzezenia na dzien dzisiejszy
I moze ktos ma jakeis ciekawe spostrzezenia na temat derby ? Bo jak dla mnie poki co no bet ;)
 
G 0

gugf2

Użytkownik
Torino-Lazio typ 2 kurs 2,65
Lazio jest w formie(wystarczy spojrzeć ich pozycje w tabeli i wygrany ostatni mecz z fiorentina na i wydaje mi sie ze Turino jest za słabe na to zeby im dorównać.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Torino-Lazio typ 2 kurs 2,65
Lazio jest w formie(wystarczy spojrzeć ich pozycje w tabeli i wygrany ostatni mecz z fiorentina na i wydaje mi sie ze Turino jest za słabe na to zeby im dorównać.
Torino nie zagralo az tak zlych meczy, z kolei Lazio zdominowalo calkowicie mecz z Fiorentina to prawda ale grali u siebie a Fiorentina byla po 1 spotkaniu wiecej ... coprawda Mutu dosyc wypoczal ale ewidetnie widac bylo ze obrona nie gra jak zwykle ... mimo tego Frey w formie ????
Takze popieram typ ale nie bylbym az taki pewien, chociaz po tym kursie sie oplaca. Lazio ma tez troszke do zrobienia w defensywie co udowodnil Milan.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽AC Fionentina-Genoa
Typ : 1
Kurs : 1,70 bet-at-home✅✅WYNIK 1:0✅✅


Sezon w wykonaniu Violi nie zaczął się zbyt dobrze. Zespół Prandellego zaliczyl kilka słabszych wyników w tym &quot;klęska&quot; w środowym meczu z Lazio 0:3. Jednak siła Violi w poprzednim sezonie opierała się głównie na meczach na własnym obiekcie gdzie i tym razem przyjdzie im się zmeirzyc co będzie atutem. Najwyższa pora na wygrywanie meczy bo jak narazie to Fioletowi maja na koncie zaledwie 4 pkt po 4 kolejkach, a rywale uciekają ;) Genoa to dla niektórych rewelacja początku sezonu bo przecież pokonała i Milan i Rome ale dokonała tego na własnym obiekcie, na wyjazdach sprawa nie ma już się tak kolorowo bo ponieśli tam dwie porażki, a we Florencji zawsze ciężko gra się nawet najlepszym. W dodatku ostatnia domowa porażka z Genoą jest notowana na rok 1977 a więc bardzo dawno temu. Ostatni raz oba zespoły na na boisku Fiory zmierzyły się przed rokiem i było zdecydowane 3:1 dla gospodarzy.
W dobrej dyspozycji znajduje się co prawda Diego Milito, ale siła tego zespołu to własne boisko gdzie jeszcze nie jeden raz napsują rywalom krwi. W spekulacjach przedmeczowych z obozu Genoi dochodzą newsy że w jutrzejszym meczu trener da odpocząc kilku graczom i zastosuje tzw rotacje a to ze względu że będzie to już 3 mecz rozgrywany przez zespoł w przeciągu 7 dni. Jak podkreślają w wywiadach przedmeczowych gracze gości w tym meczu będzie bardzo ciężko i ja równiez jestem takiego samego zdania.
Oba zespoły w ostatnim czasie omijają kontuzje i tylko w obozie gości z tego powodu nie zobaczymy Potenzy.
Uważam że ten mecz zostanie potraktowany bardzo poważnie i gospodarze wypunktują rywala i zdobedą 3pkt na swoim stadionie które są im potrzebne by nie tracic kontaktu z czołówką juz na samym starcie ligi;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Takze popieram typ ale nie bylbym az taki pewien, chociaz po tym kursie sie oplaca. Lazio ma tez troszke do zrobienia w defensywie co udowodnil Milan.
Nie jest tak źle :p Jak zobaczyłem wynik milan 4-1 to tez pomyślałem ze ich wypunktowali ale jak obejrzałem gole... ???? Seedorf jakims fuksem klekpa z obrońca sobie zgrał, Zambrotta i Kaka strzały z daaaleka szczególnie tez Zambrotty był do obrony :p gdyby nie trochę szczęścia to Milanowi ciężko by było ;) typ na Lazio w meczu z Torino ciekawy ???? choć ja na pewno go nie zagram bo Torino to jednak solidna drużyna i jak trzeba coś ugrać to urywają ,najczęściej na własnym boisku ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja akurat caly mecz obejrzalem przedwczoraj bodajze no i obrona pare bledow popelnila.
Bramka Seedorfa owszem szczescie odbila sie od obroncy Lazio (juz nie pamietam kogo) a Seedorf byl juz przygotowany do biegu na wprost reszta &quot;szla za pilka&quot; wiec fizycznie mial latwiej (trzeba zobaczyc po prostu sytuacje ???? ) wiec bardzo szczesliwa bramka. Z kolei Kaka mial czas zeby zatrzymac pilke, przymierzyc i celnie strzelic tu jak najbardziej widze blad defensywy, nie powinno sie dawac tyle czasu i luzu tymbardziej takim zawodnikom, ale to moze wynikalo juz z wyniku i lekkiej niecheci do walki.
Ogolem Lazio nie gralo zle, jak juz mowilem pare bledow w obronie, ale bramka tez troche szczesliwa bo ewidentny blad bramkarza, takie pilki powinien bronic. (oczywiscie moim zdaniem)
Co do meczu z Torino to grozniejszy na wlasnym boisku, druzyna potrafi zaskakiwac, ale po tym kursie mysle ze warto na Lazio cos dac.
Dzisiaj osobiscie zapraszam do tematu serie B bo mam tam pare (moim zdaniem) ciekawych typkow ;) zobaczymy czy cos wejdzie, ale dodam je w poludnie jakos.
I moze cos wymysle na dzisiejsze spotkania z A
Wciaz brakuje jakichs analiz do derby jutrzejszego ???? Zachecam bo jestem ciekaw jak WY to widzicie ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
No poczytalem pomyslalem wymyslilem cos na dzis ;)
Fiorentina - Genoa
1x 9.5/10 (1.15)
1 6/10 (1.75)
Ciekawe spotkanie dzisiaj, w serie A. Viola ktorzy musza w koncu zaczac porzadnie grac i powoli sytuowac sie w tabeli. Kurs bardzo wysoki na to spotkanie spowodowany slaba forma gospodarzy i wrecz przecwinie po drugiej stronie - bardzo dobra forma gosci. Pierwszy argument to lekki turnover u gosci zagraja Bocchetti i Sokratis patrzac na ustawienie 3-4-3 to 2/3 nowych zawodnikow w obronie robi roznice ... mysle ze nie beda Oni zadna rewelacja wiec moim zdaniem obrona Genoa powinna byc troche bardziej wrazliwa. Gospodarze jak to juz sie glosno mowi sa w lekkim kryzysie. Miedzy pucharem a liga chyba za duzo tych meczy dla nich. Ostatnio z Lazio wrecz nie wykazywali checi walki, teraz Prandelli zapewnia dosc przekonujaco ze wie iz zawodnicy musza zmienic nastawienie na ten mecz i to zrobia czyli dosyc obiecujaco. Sklad zapowiada sie dosyc ciekawie jedyne 2 niepewnosci to Gilardino-Pazzini , Santana-Semioli. Fiora moze spokojnie wygrac i mysle ze wlasnie pozytywnym wynikiem dla nich zakonczy sie to spotkanie, tymbardziej ze Genoa na wyjezdzie nie gra zbyt dobrze. Dodalem x na podporke poniewaz Genoa w formie, &quot;Il Principe&quot; Milito ma dobre dni, Fiora musi tez myslec o pucharze takze mozna sie dopatrzec powiedzialbym niespodzianki i remisu, ale oczywiscie po takim kursie to na podbicie kuponu ;)
Sampdoria - Juventus
Under 2.5 5/10 (1.70)
X 2/10 (3.00)
Nastepna druzyna w kryzysie ktora gra u siebie i musi sie przelamac ... patrzac po grach u siebie bardzo ciekawi wynik 1-1 z Interem i to juz jest niezla wizytowka dla Luigi Ferraris i ich gospodarzami. Sampa po porazce z Lazio i remisem ze Siena musi sie w koncu zabrac za strzelanie bramek i cos wygrac w lidze (3 remisy , 1 porazka), zawodnicy nie sa w idealnej formie, chociaz Cassano niezle gra, ale mysle ze remis u siebie jest w ich zasiegu. Problemow kadrowych nie ma takze dobrze sie zapowiada. Juventus wciaz bez Andrade, Zanetti, Zebina, Trezeguet, Buffon, Legrottaglie. Przyjezdza do Genui po remisie z Catania 1-1 i dzisiaj szukaja szansy na dogenienie Interu, ktory jutro moglby sie potknac z Milanem. Juve na pewno przyjedzie z tego powodu z mocnym nastawieniem na zwyciestwo, ale i goscie mysle ze nie odpuszcza. Kolejny fakt jest taki iz bianco-neri musza jeszcze pomyslec o potyczce w pucharze z kolei Sampdoria nie powinna miec problemow z przejsciem tej rundy (aczkolwiek futbol potrafi czasem byc okrutny :p ). Mecz moim zdaniem dosc wyrownany z wyzej wymienionych wzgledow, nie spodziewam sie sporej ilosci bramek. Z kolei remis wydaje mi sie dobrym wyborem jedyne co mnie powstrzymuje przed zagraniem tego typu to statystyki. Sampdoria 3 remisy 1 porazka na 4 mecze , Juventus 2 wygrane i 2 remisy , ostatnie mecze Sampy i Juve to remisy, wyglada na no draw &quot;statystycznie&quot;. Jeszcze dodam ze na ten typ zdecydowal fakt iz moim zdaniem Juve to jeszcze nie ta Juve co kiedys, nie przekonuja mnie do konca, bo wydaje mi sie ze sporo osob przecenia te druzyne ale to moje osobiste zdanie tymbardziej ze nigdy nie przepadalem za ta druzyna ;)
I jeszcze tak zastanawialem sie i tyle sie mowi (bynajmniej ja sporo slysze nie wiem ja Wy ???? ) ze Roma, Fiora, Sampa itd itp sa w kryzysie ... ale czy to jest tak do konca kryzys czy po prostu &quot;slabsze&quot; druzyny podniosly poziom gry w serie A ?
I ciekawostka z Gazzetta dello Sport dotyczaca wielce oczekiwanego derby
Ancelotti powiedzial ze zagraja ofensywnie i Milan strzeli bramke i zrobi to z roznego, takze jezeli ktos wierzy albo lubi Ancelottiego i ma w &quot;swoim buku&quot; taki zaklad (nie orientuje sie w tych specjalnych zdarzeniach czy sa takei czy nie) to czemu by nie postawic ;) Jak Mourinho powiedzial ze zadowoli go remis z Sampdoria i bylo 1-1 to moze i Ancelotti sie zna na tym ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
No poczytalem pomyslalem wymyslilem cos na dzis ;)
Fiorentina - Genoa
1x 9.5/10 (1.15)✅
1 6/10 (1.75)✅
Ciekawe spotkanie dzisiaj, w serie A. Viola ktorzy musza w koncu zaczac porzadnie grac i powoli sytuowac sie w tabeli. Kurs bardzo wysoki na to spotkanie spowodowany slaba forma gospodarzy i wrecz przecwinie po drugiej stronie - bardzo dobra forma gosci. Pierwszy argument to lekki turnover u gosci zagraja Bocchetti i Sokratis patrzac na ustawienie 3-4-3 to 2/3 nowych zawodnikow w obronie robi roznice ... mysle ze nie beda Oni zadna rewelacja wiec moim zdaniem obrona Genoa powinna byc troche bardziej wrazliwa. Gospodarze jak to juz sie glosno mowi sa w lekkim kryzysie. Miedzy pucharem a liga chyba za duzo tych meczy dla nich. Ostatnio z Lazio wrecz nie wykazywali checi walki, teraz Prandelli zapewnia dosc przekonujaco ze wie iz zawodnicy musza zmienic nastawienie na ten mecz i to zrobia czyli dosyc obiecujaco. Sklad zapowiada sie dosyc ciekawie jedyne 2 niepewnosci to Gilardino-Pazzini , Santana-Semioli. Fiora moze spokojnie wygrac i mysle ze wlasnie pozytywnym wynikiem dla nich zakonczy sie to spotkanie, tymbardziej ze Genoa na wyjezdzie nie gra zbyt dobrze. Dodalem x na podporke poniewaz Genoa w formie, &quot;Il Principe&quot; Milito ma dobre dni, Fiora musi tez myslec o pucharze takze mozna sie dopatrzec powiedzialbym niespodzianki i remisu, ale oczywiscie po takim kursie to na podbicie kuponu ;)
Sampdoria - Juventus
Under 2.5 5/10 (1.70)✅
X 2/10 (3.00)✅
Nastepna druzyna w kryzysie ktora gra u siebie i musi sie przelamac ... patrzac po grach u siebie bardzo ciekawi wynik 1-1 z Interem i to juz jest niezla wizytowka dla Luigi Ferraris i ich gospodarzami. Sampa po porazce z Lazio i remisem ze Siena musi sie w koncu zabrac za strzelanie bramek i cos wygrac w lidze (3 remisy , 1 porazka), zawodnicy nie sa w idealnej formie, chociaz Cassano niezle gra, ale mysle ze remis u siebie jest w ich zasiegu. Problemow kadrowych nie ma takze dobrze sie zapowiada. Juventus wciaz bez Andrade, Zanetti, Zebina, Trezeguet, Buffon, Legrottaglie. Przyjezdza do Genui po remisie z Catania 1-1 i dzisiaj szukaja szansy na dogenienie Interu, ktory jutro moglby sie potknac z Milanem. Juve na pewno przyjedzie z tego powodu z mocnym nastawieniem na zwyciestwo, ale i goscie mysle ze nie odpuszcza. Kolejny fakt jest taki iz bianco-neri musza jeszcze pomyslec o potyczce w pucharze z kolei Sampdoria nie powinna miec problemow z przejsciem tej rundy (aczkolwiek futbol potrafi czasem byc okrutny :p ). Mecz moim zdaniem dosc wyrownany z wyzej wymienionych wzgledow, nie spodziewam sie sporej ilosci bramek. Z kolei remis wydaje mi sie dobrym wyborem jedyne co mnie powstrzymuje przed zagraniem tego typu to statystyki. Sampdoria 3 remisy 1 porazka na 4 mecze , Juventus 2 wygrane i 2 remisy , ostatnie mecze Sampy i Juve to remisy, wyglada na no draw &quot;statystycznie&quot;. Jeszcze dodam ze na ten typ zdecydowal fakt iz moim zdaniem Juve to jeszcze nie ta Juve co kiedys, nie przekonuja mnie do konca, bo wydaje mi sie ze sporo osob przecenia te druzyne ale to moje osobiste zdanie tymbardziej ze nigdy nie przepadalem za ta druzyna ;)
I jeszcze tak zastanawialem sie i tyle sie mowi (bynajmniej ja sporo slysze nie wiem ja Wy ???? ) ze Roma, Fiora, Sampa itd itp sa w kryzysie ... ale czy to jest tak do konca kryzys czy po prostu &quot;slabsze&quot; druzyny podniosly poziom gry w serie A ?
I ciekawostka z Gazzetta dello Sport dotyczaca wielce oczekiwanego derby
Ancelotti powiedzial ze zagraja ofensywnie i Milan strzeli bramke i zrobi to z roznego, takze jezeli ktos wierzy albo lubi Ancelottiego i ma w &quot;swoim buku&quot; taki zaklad (nie orientuje sie w tych specjalnych zdarzeniach czy sa takei czy nie) to czemu by nie postawic ;) Jak Mourinho powiedzial ze zadowoli go remis z Sampdoria i bylo 1-1 to moze i Ancelotti sie zna na tym ????
Co tu duzo mowic, sobota udana 4/4 a kursy no widac ze niezle ;)
Postaram sie cos ciekawego na jutro tez wymyslec ;)
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Spotkanie:AC Milan - FC Internazionale
połowa czasu/pełny czas
Typ X/1
Kurs 6.00
Bukmacher
Analiza


Dwudziestego ósmego września o godzinie 20:30 odbędą się 269 derby della Madonnina - Inter zmierzy się z rywalem zza miedzy – Ac Milanem. Będzie to bez wątpienia najbardziej interesujące spotkanie 5 kolejki Serie A które najprawdopodobniej przyciągnie na stadion komplet widzów. W niedziele oczy całej piłkarskiej Europy zwrócone będą na Mediolan.
Pierwsze ligowe derby Mediolanu odbyły się 10.01.1909 roku. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść Milanu. Kolejna ligowa potyczka odbyła się 06-02-1910 i Nerazzurri w wielkim Stylu pokonali rywali zza miedzy aż 5-0. Ostatnie Derby Della Madonnina odbyły się 04-05-2008 w ramach 36 kolejki Serie A. Nerazzurri ulegli Milanowi 2-1 po bramkach Inzaghi’ego i Kaki, honorowa bramkę strzelił Julio Ricardo Cruz. Ogólne statystyki przemawiają na korzyść Milanu, który zwyciężał w tym spotkaniu 104 natomiast Inter w 93 spotkaniach odniósł zwycięstwo. Wynik remisowy padł 72 razy.
Sezon 2008/2009 Rossoneri zaczęli bardzo słabo, w pierwszym meczu ulegli Bolonii 2-1 po bramkach ( Ambrosiniego, Di Vaio oraz Valianiego. W drugiej kolejce przegrali z Genoą 2-0 po bramkach: ( Sculli&#39;ego oraz Milito 90&#39; k.). W 3 kolejce serie A odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując rzymskie Lazio 4-1. Ostatnie wygrane ligowe spotkanie odbyło się 24 września w ramach 4 kolejki Serie A, kiedy to Rossoneri wygrali z Regginą 2-1.
W niedzielny wieczór na boisku nie zobaczymy na pewno Marco Borriello, oraz Andrei Pirlo. Borriello dopiero niedawno wrócił do gry po kontuzji, która męczyła go od pierwszych dni po przejściu do Milanu, a już odniósł kolejną w trakcie meczu z Regginą, kiedy to udało mu się strzelić bramkę. Pirlo nabawił się kontuzji mięśni prawego uda. Jego rekonwalescencja potrwa około miesiąc.
Nerazzurri po wspaniałej serii zwycięstw w ostatnich meczach ligowych na pewno będą głodni kolejnego zwycięstwa. Po wygranej z Lecce, Torino, Catanią oraz remisie z Sampdorią Inter uplasował się na pozycji lidera Serie A z dorobkiem dziesięciu punktów. Rossoneri znajdują się na dziewiątym miejscu i tracą do lidera cztery punkty. Najlepszym strzelcem Milanu jest jak na razie Pato, który zdobył dwie bramki w lidze, natomiast Interu – Zlatan Ibrahimovic który ma na swoim koncie również dwa trafienia. Oba zespoły są bardzo zdeterminowane, aby odnieść zwycięstwo w tym prestiżowym spotkaniu. Zatem czeka nas bardzo interesująca rywalizacja.
Faworytem jest dal mnie Milan gdyz ostatnio gra bardzo dobry futbol, odmiennny od piłki włoskiej.
Natomiast Inter dla mnie to jest słaba ekipa -ma trudnosci ze zdobyciem bramki,ale jak zdobywa tą bramke to strzeklją kolejne.
Postanowiłem typować remis do połowy i zwycięstwo Milanu w wyniku koncowym tego meczu.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Udinese - AC Siena
Typ: Udinese (-1)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15:00 na stadionie Friuli w Udine odbędzie się spotkanie pomiędzy tamtejszym Udinese, a Sieną. Faworytem tego spotkania w oczach bukmacherów i nie tylko ich są gospodarze, którzy w tym sezonie spisują się dobrze. Po czterech kolejkach zajmują szóste miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów, natomiast drużyna gości spisuje się trochę gorzej, bo są na trzynastym miejscu z pięcioma &quot;oczkami&quot; na koncie. Udinese na swoim terenie jest bardzo groźne, co udowodniło już w tym sezonie wygrywając np. z Palermo 3:1. Punkty zdobywali także w meczach z: Napoli 0:0 i minioną środę z Bologną 3:0 na wyjeździe, przegrali tylko z Juventusem i to na wyjeździe 0:1. Ekipa Sieny to typowy średniak Serie A, który jak co sezonu będzie się błąkał w dolnych rejonach tabeli. W tym sezonie odnieśli tylko jedno zwycięstwo z Cagliari 2:0. W pozostałych meczach odnieśli dwa remisy: na wyjeździe z Lecce 1:1 i u siebie z zespołem Sampdorii 0:0, ulegli jedynie Atalancie Bergamo w pierwszej kolejce, przegrywając 0:1. W poprzednim sezonie w Udine zwyciężyli gospodarze, wygrywając 2:0 po bramkach Fabio Quagliarelli i Antonio Di Natale. W drużynie gospodarzy nie zobaczymy dziś na boisku czterech kontuzjowanych zawodników: Felipe, Zapaty, Belardiego i Vujadinovicia. Goście, natomiast zagrają bez kontuzjowanych Eleftheropoulosa, Belmonte, Sansone oraz Brandao. Mimo, że Udinese gra w czwartek rewanż z Borussią Dortmund będzie chciało dzisiaj pewnie wygrać to spotkanie.
Prognozowane składy:
Udinese: Handanovic – Motta, Coda, Domizzi, Lukovic – Inler, D&#39;Agostino, Isla – Sanchez, Quagliarella, Di Natale

Siena: Curci – Rossettini, Ficagna, Portanova, Rossi – Vergassola, Codrea, Galloppa – Kharja – Calaio, Maccarone
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Myślę że najpewniejszym typem na derby Mediolanu jest typ na Inter z podpórką kurs 1.37
Nie ma co kombinowac Milan tego meczu nie wygra bo nie jest aż w tak dobrej formie jak Inter aczkolwiek to są derby i to dlatego Inter nie jest w tym meczu zdecydowanym faworytem. Ja nie będę kombinował i postawie na Inter z podpórką 8,5/10.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Udinese - Siena
1 (1.60) 7/10

Spotkanie miedzy Udinese a Siena zapowiada sie dosyc ciekawie patrzac na forme gospodarzy. Graja ladnie i sa w formie, wciaz bez Felipe i Zapaty. Druzyna jest dosyc zajeta rozgrywkami miedzy puchar a liga ale Marino wydaje mi sie ze stosuje non stop turnover w ataku dajac troche odpoczynku swoim zawodnikom. Gra z 3ma napastnikami (4-3-3) a do dyspozycji ma ich 4 ???? Pepe, Floro Flores, Quagliarella, Di Natale. Wiec w jednym meczu widzimy Di Natale na lawce, w Innym Floro takze zawodnicy mysle bynajmniej z przodu nie odczuja az tak zmeczenia. Siena jak to Siena ???? potrafi zremisowac z dobra druzyna gra przecietnie i w moich oczach jak to w zeszlym sezonie utrzyma sie w srodku tabeli. U siebie graja dosyc underowo i z przewazaniem remisow, na wyjezdzie sprawa ma sie troche gorzej. Patrzac po ostatnich rozgrywkach gospodarze wydaja sie byc zdecydowanie gora, w formie, z dobrym team&#39;em zwlaszcza z przodu takze mysle ze zwyciestwo gospodarzy jest trafnym i bardzo prawdopodobnym wyborem.
Torino - Lazio
Zarate strzeli bramke (2.80) 4/10
2 (2.65) 5/10
Spotkanie miedzy Torino a Lazio zapowiada sie ciekawie i jak na Lazio dosyc overowo (same overy procz 1 meczu z Sampdoria 2-0) W ostatnim spotkaniu ze slaba Fiorentina Lazio sobie poradzilo spokojnie bez jakiekolwiek problemu, z kolei Torino zremisowalo na wyjezdzie z Chievo 1-1. Wydaje mi sie ze Lazio ma wieksze problemy na wyjezdzie - wygrana 1-4 z Cagliari gdy grali w 10 a pierwsza bramka na 1-1 padla z karnego , przegrana z Milanem, lecz Delio Rossi twierdzi ze dla niego nie ma zadnej roznicy, moze i ma racje ale jak do tego podchodza zawodnicy? Lazio jest zaskoczeniem tego sezonu, z swoja para Pandev-Zarate chociaz uwazam ze jak dojdzie Rocchi bedzie mozna przetestowac atak z 3 napastnikami i wydaje mi sie ze bedzie dzialal, ale wracajac do obecnej sytuacji, to potrafia oni narobic niezle zamieszanie, Zarate w przeciagu 4 meczy 4 bramki coprawda z Fiorentina no goal ale mial sporo &quot;setek&quot; i niestety nie potrafil ich wykorzystac, tym razem licze na niego, a slabsza forma z Fiorentina mysle ze nie przeszkodzi mu. MImo wszystko Torino nie ma jakiejs super obrony, Lazio jko druzyna pokazala ze umie atakowac a Zarate pokazal ze wie jak sie strzela, takze za ten kurs dla mnie typ bardzo fajny. Co do wyniku meczu to Lazio wyglada w lepszej formie, o wiele lepszej niz Torino. Graja na wyjezdzie co mozeo kazac sie problemem ale goscie z Rzymu dobrze rozpoczeli sezon, mysle ze widza ze maja szanse na wysokie miejsce i kto wie moze i mistrza ? Takze wiedza ze musza wykorzystac takei emcze z teoretycznie slabszym przeciwnikiem. NIe zdziwilby mnie remis, ale zwyciestwa Torino sie w ogole nie spodziewam.
Roma - Atalanta
x2 (2.30) 6/10
Under 2.5 (1.90) 4/10
Roma w slabiej formie, juz mowi sie o kryzysach, cos zaczyna szumiec o trenerze ale poki co sytuacja niejasna. Na pewno w tym nie pomaga druzynie plaga kontuzji Juan, Pizarro, Baptista, Totti, Cassetti, De Rossi
i niektore zrodla podaja iz jeszcze Riise ma nie grac chociaz na stronie Romy jest on powolany. Wielka strata brak Tottiego i De Rossiego bo wplynie to moim zdaniem rowniez zle na psychike kolegow z druzyny, a w idac ze reszta nieobecnych tez jest z podstawowej 11stki. Druzyna Del Neriego podobnie jak Lazio dobrze wystartowala, moze nie z takim rozglosem i goleada ale skutecznie. Druzyna jest dobrze skonstruowana i dobrze radzi sobie na wyjazdach, wciaz moim zdaniem nie moga odnalezc Doniego z zeszlego sezonu, ale jego gra nie jest tez marna. Atalanta ktora dobrze wykorzystuje flanki, do tego rzekomy brak Riise ktory o ile sie nie myle gra na lewej stronie (pewnosci nie mam) to mysle ze moze wplynac na wynik koncowy. Raz juz bylo porownanie do Lazio i znow wydaje mi sie ze ytuacja wyglada podobnie , bo Del Neri po taim poczatku ma na pewno ambicje dla swej druzyny a remis czy wygrana na stadio olimpico to na pewno sukces a oslabienie Romy moze im na to pozwolic. Mysle ze mentalnie i fizycznie druzyna gosci jest lepiej przygotowana na to spotkanie i powinna wykrozystac to. Po takim kursie patrzac na sytuacje biore z podziekowaniami ????
Juz nie chce mi sie rozpisywac - bo z reszta komu by sie chcialo tego czytac xD , ale z ciekawych meczy to Palermo wyglada dosyc pewnie, ale slyszalem tez o jakims turnoverze odpoczynku kluczowych zawodnikow w ataku i defensywie bo Ballardini stwierdzil ze sa zmeczeni. NIe wiem czy tak bedzie, ale jezeli tak to mecz nie wydaje sie z najlatwiejszych wiec odpuszczam sobie.
Lecce po ostanim spotkaniu z Interem powinno wygrac ten mecz. Coprawda tam zagrali ultradefensywnie teraz bedzie zapewne inaczej, ale negatywna passa Cagliari w koncu musi sie kiedys skonczyc wiec odpuszczam.
Napoli nie wiem czy przyjada po to zeby wygrac czy po to zeby byc gotowi na puchar tez daje sobi spokoj
Catania z kolei ten 1x dosyc ladnie wyglada mozna by bylo 1 zaryzykowac, ale tez no bet w moim wypadku.
A derby to derby chociaz kusi mnie zagranie na Milan ... ale to po prostu nie lubie Interu ????
A zapomnialbym informacja prasowa z derby mi sie przypomniala, otoz Ancelotti stwierdzil ze wygraja 3 kolejne mecze w wigilii meczu z Lazio pierwsze 2 dobrze poszly .... i jak wyzej napisalem powiedzial ze strzela z roznego to moze Milan wygra i strzeli z roznego kursy na pewno ciekawe za mala kase dla zabawy mozna chyba uwierzyc Ancelottiemu na slowo :p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
SimonS jak zwykle kawał dobrej roboty odwalił ???? ????

Ja dzisaij po krótce bo czas goni już.
Co do Udinese mam takie samo zdanie że nie powinni zawieśc na swoim stadionie ze Sieną, która co prawda potrafi dosyc często remisowac ale Di Natale jest w fenomenalnej dyspozycji, a do czwartkowego meczu w PUEFA Udine moze podejśc spokojnie bo ma przeciez dwubramkową zaliczke z meczu wyjazdowego w Dortmundzie wiec o żadne oszczędzanie w dniu dzisiejszym nie będzie mowy.

Co do derbów to uważam tak samo że Milan może ten mecz wygrac bo narazie Mourinho jakoś mnie nie przekonuje. Wszystkie wygrane Interu są jakieś wymęczone tak samo jak to mialo miejsce gdy prowadzil Chelsea. Milan jeżeli na ławce zasiądą Szewczenko i ROnaldinho bo nie są w dyspozycji do tego aby walczyc od początku może narzucic swój styl gry i Kaka z Pato czy Seedorfem powinni napsuc krwi rywalowi zza miedzy;)

Roma niestety wielkie absencje ma w swoich szeregach co powoduje że typ x2 jest chyba najlepszym rozwiązaniem jednak ja się powstrzymam z typowaniem tego spotkania bo życze Galliorossi jak najlepiej i żeby szybko przełamali ten kryzys i powrócili do walki o czołowe lokaty bo ich gra zawsze mogła się podobac więc szkoda by było aby nie liczyli się w walce w tym sezonie.

Pozdrawiam
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Roma - Atalanta 1
Roma gra słabo, kontuzji pełno to fakt, ale grają z Atalantą która jakąś specjalną potęgą nie jest, zaczeła szczesliwie sezon, ale ich gra to nie jest nic nadzwyczajnego.
Roma musi sie przełamać, uwazam, że na swoim stadionie i z przeciętną drużyną(bo taką drużyną jest Atalanta) to im się uda.
Za Romą przemawiają również statystyki, Roma wygrała u siebie z Atalantą 29 razy a tylko 4 razy przegrała
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moze przesadzilem z tym 6/10 na x2 na Atalante, ale jedno jest pewne wedlug mnie Roma nie bedzie miala latwego zadania. W moich oczach Atalanta pokazala sie z dobrej strony i Del Neri wykunuje bardzo dobra robote. Wilczki sa pod presja bo musza sie przelamac ale z takimi brakami bedzie ciezko... Ale za taki kurs zagralem x2 bardziej oplacalny niz 1 moim zdaniem, ale okaze sie po meczu ????
Mnie jeszcze kusi X na Palermo i zwyciestwo Milanu... ale chyba odpuszcze.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Robson United xD - ja dalej jednak jestem za Interem. Co ty piszesz o Mourinho przecież odkąd nawet przyszedł do Interu to już udało mu się poprawić STYL tego zespołu. Milan ostatnio wygrywał ale ich gra mnie nie przekonuje, a po za tym wygrywał ze słabszymi rywalami. Stadion to chyba nie jest duży atut Milanu bo gracze Interu na pewno przez te wszystkie lata zdążyli się przyzwyczaić do atmosfery na swoim stadionie wypełnionym kibicami rywala:jezora:Nie wiem czy Inter wygra ale nie powinien mieć większych problemów ze zdobyciem 1 punktu.
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
No i Roma weszła ????
gratki SimonS za swietny typ na gol Zarate, chłopak jest genialny, szkoda, ze w ekxpekcie nie było typu na Zarate bo bym zagrał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom