>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Primera Division 22.09-24.09 2012 + zaległy mecz Betis-Atletico

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami 5. kolejka La Liga, a tuż po niej, mianowicie w środę odbędzie się zaległe spotkanie Betis-Atletico. W sobotę najciekawiej powinno być w Sevilli, gdzie Betis będzie podejmować Espanyol. Ekipa z Katalonii w ostatnią niedziele zdobyła pierwszy punkt, po kapitalnym spotkaniu z Athletic Bilbao. Teraz czeka ich też trudne zadanie ale, jeśli zagrają mądrze z kontry, to Betis będzie miał ogromne kłopoty, gdyż w ataku pozycyjnym nie potrafią się odnaleźć. Barcelona nie powinna mieć problemów z wygraną nad Granadą ale ich obrona nie wygląda zbyt dobrze więc jakiś bts może tutaj paść. Poza tym są dwa bardziej wyrównane mecze, w których faworytami są jednak gospodarze.
W niedziele zaczynamy w samo południe od spotkania na Balearach, które zapowiada się nam bardzo dobrze. Mallorca za sprawą Tomera Hemeda prezentuję się całkiem dobrze, co pokazali w dwóch spotkaniach domowych(wygranych). Valencia po wygranej nad Celtą chce zdobywać kolejne punkty, gdyż póki co Real cieniuje więc warto im by było uciec na kilka oczek. Potem mecz Levante-Sociedad i tutaj ciężko wskazać faworyta. Ekipa z Valencii cieniuje w tym sezonie ale rywala mają takiego, który na wyjazdach gra bardzo cienko. Atletico Madryt ostatnio wygrało ale to co zrobili w końcówce meczu z Rayo daje wiele do myślenia, a beniaminek prezentuję się całkiem nieźle ale, to jednak Los Rojiblancos będą tutaj faworytem. Wieczór zapowiada się już bardzo ciekawie, bo najpierw na San Mames, Athletic zagra z Malagą i można się spodziewać dobrego widowiska, a potem w derbach stolicy Rayo zagra z Realem, który w lidze ma przeogromne problemy.
W poniedziałek też powinno być sporo emocji w Galicji, bo Deportivo na El Riazor potrafi ogrywać dużo lepsze drużyny, a z kolei Sevilla pokazała tydzień temu, że potrafią grać nawet z dużo lepszymi od siebie. Jednak co się dziwić skoro w ekipie z Andaluzji drzemie spory potencjał.
Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Barcelona - kłopoty w defensywie. Jak najłatwiej je zniwelować? Zdobyć dużo goli. I tak powinno być w meczu z Granadą. Rywal niby solidny w obronie, ale Blaugrana z pewnością może zdobyć 3-4 bramki. Celowałbym w handicap i to np. różnicą 3 bramek.
Atletico pokpiło sprawę z Rayo, ale 3 punkty zachowało. Kilku podstawowych zawodników nie poleciało do Tel-Awiwu, a mimo to ekipa Rojiblancos pewnie zgarnęła trzy pkt w meczu z Hapoelem. Z Valladolid powinno być podobnie. Ekipa Simeone w tym sezonie celuje w Top3 i takie mecze powinna wygrywać.
Trudne zadanie przed Valencią. Team z Balearów póki co prezentuje się niezwykle solidnie i trzech punktów raczej nie odda.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Value po stronie Malagi.
Świetnie weszli w sezon, są aktualnie wiceliderem, na pewno zdają sobie sprawę, że wyjazd na Bilbao to trudny teren, ale wiedząc, że w czwartek gospodarze grali spotkanie w LE to pewnie będą chcieli wykorzystać delikatne zmęczenie zespołu i wywieść cenne 3 punkty. Już nie wspomnę o tym, że w LM wygrali pewnie 3:0 z Zenitem, więc forma jest kapitalna.
Zgodzę się z TBM, że Barca powinna spokojnie dojechać Granadę i to dość wysoko. Również wydaje mi się, że w tej kolejce Real nie zawiedzie swoich fanów i w końcu wygrają. Rayo dość kiepską ma obronę i również pokusiłbym się tutaj na over 2,5.
Radzę omijać Athletico Madryt, bo mieli dość ciężki i daleki wyjazd do Izraelu. Choć u siebie powinni spokojnie wygrać to kurs 1,30 w ogóle nie zachwyca.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Radzę omijać Athletico Madryt, bo mieli dość ciężki i daleki wyjazd do Izraelu. Choć u siebie powinni spokojnie wygrać to kurs 1,30 w ogóle nie zachwyca.
Daleki może i owszem, ale ciężki? Spokojna wygrana, dużo sił na boisku nie zostawili. Najważniejszą informacja jest taka, że grał tam mocno rezerwowy skład Atletico. Zabrakło min. Filipe, Gabiego, Tiago, Turana, Falcao.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Obserwując spotkania ligowe oraz Ligi Europy nasunęły mi się dwa typy które mają wysoką prawdopodobność wejścia i chciałbym się z wami dzisiaj podzielić a mianowicie :

Atl. Madryt-Valladolid
Spotkanie drużyny Atletico z drużyną gośći jeśli zakończyło by się innym wynikiem niż wygrana gospodarzy to byłbym bardzo ale to bardzo zdziwiony . Przed meczem w LE większość stawiała ich w roli przegranego na trudnym terenie z Izraelską drużyną a oni można powiedzieć zrobili to co do nich należało czyli pewna wygrana 3:0 bez największych gwiazd drużyny co oznacza że będą gotowi na 100% na mecz w lidze . Osobiście mam pare typów na to spotkanie a dokładnie
Atletico Madryt -1 1.83 // 7/10
Atletico Madryt -2 3.20 // 4/10
o.2.5 1.53 // 9/10
Atletico Madryt wygra oraz Powyżej 2.5 bramki 1.73

Myślę że każdy znajdzie cos dla siebie .

Athletic Bilbao-Malaga
Spotkanie dwóch drużyn które przystąpią do tego w dwóch odmiennych nastrojach . J.Saviola świetnie złapał kontakt w Maladze i to już daje efekty z współpracą z Isco który jest w świetnej formie . Natomiast jedynie remis 1:1 Bilbao u siebie z zespołem Izraelskim to jak dla mnie spore zaskoczenie spodziewałem się po nich lepszego meczu coś w stylu 3:1 , 4:1 jak już było 0:1 ale cóż drużyna gości swietnie się broniła i wybroniła ten remis. Malaga jak dla mnie znokautowała Zenit u siebie i pokazała że to ona będzie liczyć się o awans w tej grupie oj biada drużynom Milanu i Anderlechtu grając z nimi o ile oczywiście utrzymają taką formę jaką prezentują obecnie . Drużyna Malagi pokazala charakter radząc sobie z tymi kłopotami wynikającymi z przygody z Szejkami , świetnym posunięciem było zatrudnienie Javiera .
Moje propozycję na ten mecz to :
Malaga 3.10 // 5/10
Malaga DNB 2.10 // 6/10
BTS 1.67 // 8/10
Malaga wygra oraz Powyżej 2.5 bramki 4.33 // 3/10

To taka moje osobiste rozważania na temat tych spotkań . Osobiście bez większych analiz proponuję granie na Real po całkiem niezłym kursie jak na tak wielką rozbieżność klas drużyn a w drużynie Barcelony kursy strasznie niskie i jedynie co można pograć to nachodzi mi na glowę handi -2 lub o.3.5, 4.5 co i tak naprawdę nie jest pewne jak podejdą do tego meczu myślę że Granada może coś ustrzelić z takimi brakami w filarach obrony Barcy.
Proszę umieszczać bukmachera, skąd pochodzi kurs na dane zdarzenie // M.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Real Saragossa - Osasuna Pampeluna DNB 2 @ 2,25 bet365

Spotkanie odbędzie się o godzinie 16 w sobotę na La Romareda. Gospodarze po 4 kolejkach mają 3 punkty uzyskane na wyjeździe z Espanyolem. U siebie nie strzeli jeszcze gola, ulegając z Valladolid oraz Malagą po 0:1. Bilans bramkowy 2:5.
Goście również nie najlepiej weszli w sezon. Na ich koncie widnieje zaledwie jeden punkt, bilans 2:7. Jednak na swojej drodze spotkali Barcelone, której postawili bardzo trudne warunki, jednak przegrali 1:2 w dość mocno kontrowersyjnych okolicznościach (gol po spalonym, wyrzucenie piłkarza za dyskusje). W ostatnim meczu zremisowali z Majorką 1:1. Wynik również nie oddaje przebiegu meczu. Strzały/Strzały celne 12/6 a Majorka 4/4 Posiadanie piłki 61% do 39% dla Pampeluny.
Kadrowo zespoły wygladają podobnie, bez większych nazwisk. Ostatnie head to head jest na korzyść gości. W ostatnich 4 meczach Osasuna nie poległa z Saragossą, wygrywając dwa mecze (co pokrywa się z typem).
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Value po stronie Malagi.
Z Zenitem zagrali perfekcyjnie jeśli chodzi o skuteczność. Mecz idealnie się dla nich ułożył, a Zenit mimo fajnej dla oka gry został wypunktowany. Ale.. w sumie o to chodzi ????
Bilbao targane wewnętrznymi problemami z Llorente, traci dużo bramek w rozgrywkach ligowych, a i w LE mimo pełnego zestawienia Athletic nie poradził sobie z mocno przeciętnym Kiryat Shmona.
W związku z tym faktycznie typ na dobrze zorganizowaną Malagę wygląda ciekawie.

--
A co do Atletico Madryt to podtrzymuję swoje zdanie na temat wygranej. Kurs na jedynkę faktycznie niski, ale już z handi wygląda lepiej i zastanawiam się czy aby właśnie w ten typ zainwestować.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
A co do Atletico Madryt to podtrzymuję swoje zdanie na temat wygranej. Kurs na jedynkę faktycznie niski, ale już z handi wygląda lepiej i zastanawiam się czy aby właśnie w ten typ zainwestować.
Valladolid gra dobrze w obronie i jestem o tym przekonany, że w Madrycie się nie otworzą. Pamiętam jak grali z Bilbao, ale po dość długiej obronie jednak musieli skapitulować. Pogromu się nie spodziewam, sam odpuszczam granie handi w tym meczu.

Bilbao targane wewnętrznymi problemami z Llorente, traci dużo bramek w rozgrywkach ligowych, a i w LE mimo pełnego zestawienia Athletic nie poradził sobie z mocno przeciętnym Kiryat Shmona.
Bilbao ma masę problemów w obronie, ale z meczu na mecz sytuacja się stabilizuje (po prostu nie jest już tak tragicznie). Sam mecz może być ciekawy dla oka i moim zdaniem warto zagrać tu BTS albo over. Defensywa Basków nie powala, ale jednak atak w dalszym ciągu prezentuje się bardzo przyzwoicie. Ten kryzys w Maladze wyszedł im chyba na dobre. Drużyna nabrała charakteru i momentami grają bardzo ciekawą piłkę.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
W 5 kolejce Primera Division FC Barcelona podejmie przed własną publicznością Granadę. Jak wiadomo obie drużyny walczą o zupełnie inne cele. Barça po 4 zwycięstwach będzie chciała za wszelką cene utrzymać minimum 8 punktową przewage nad Realem. Z kolei Granada po dwóch remisach i dwóch porażkach znajduje się w strefie spadkowej i raczej nie zanosi się aby po tej kolejce awansowali na wyższą pozycje. Katalończycy od początku sezonu trapieni są kontuzjami zwłaszcza linia defensywna. Ze składu wylecial Muniesa, Puyol a podczas środowego meczu LM urazu nabawił się Pique, który dołączył do grona kontuzjowanych. Tak więc jedynymi nominalnymi środkowymi obrońcami są na chwile Mascherano, Fontas i Bartra. Ten ostatni bardzo solidnie przepracował okres przygotowawczy i to chyba on wyjdzie w pierwszym składzie. Osobiście przesunąłbym Busiego na środek obrony, a jako defensywnego ustawiłbym Songa, który ma lepsze warunki fizyczne oraz większe doświadczenie. Jednak decyzja należy do Tito, który chyba jednak da szansę młodemu Hiszpanowi. Do tego dochodzi jeszcze Alba, którego dopadła grypa jednak powinien on być gotowy na jutrzejsze spotkanie. Nie wydaje mi się, że Tito zaryzykuje i ustawi skład w formacji 3-4-3 ponieważ spowodowałoby to, że więcej graczy brałoby udział w atakach a jak wiemy Barcelona traci ostatnio sporo bramek dlatego myślę, że wyjdą 4-3-3. Jednak to co najważniejsze to to ile bramek zaplikuje przyjezdnym ekipa z Camp Nou. Blaugrana pod banderą Tito Vilanovy może gra mniej spektakularnie niż Barça Guardioli jednak nie można powiedzieć, że mniej efektywnie. Do tego trzeba przyznać, że obecny szkoleniowiec ma dobrego nosa jeśli chodzi o zmiany czego efektem są już trzy remontady w tym sezonie (z Realem, Osasuną i Spartakiem). Do tego dochodzi świetna forma strzelecka Leo Messiego, który notorycznie aplikuje rywalom po dwa gole. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty moje typy na to spotkanie to :
Barcelona (0:2) @ 1,60
powyżej 3,5 gola @ 1,67
powyżej 4,5 gola @ 2,50
Barcelona zdobędzie gole w obydwu połowach @ 1,40
Leo Messi strzeli przynajmniej dwa gole @ 2,20
Proszę umieszczać bukmachera, skąd pochodzi kurs na dane zdarzenie // M.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Athletico Madryt
Widzę, że mamy nowe zespoły w La Liga.

W ostatnim meczu zremisowali z Majorką 1:1. Wynik również nie oddaje przebiegu meczu. Strzały/Strzały celne 12/6 a Majorka 4/4 Posiadanie piłki 61% do 39% dla Pampeluny.
Ehh, tylko co z tego?! Osasuna u siebie zawsze mocna, tak jak Mallorca, a na wyjazdach zwykle pokazują coś innego. Mecz był dość dziwny, bo w 34 minucie obie drużyny grały w 10, a to, że Osasuna grała bez napastnika, a Mallorca zdjęła ofensywnego pomocnika, a wstawiła za niego obrońcę też miało wpływ na posiadanie piłki. Bardziej zagęszczony środek, niż przeciwnik i posiadanie się trochę nabiło do statów idealne, ale argument już marny. Zgodzę się z tym, że Osasuna była drużyną lepszą. Z typem po cichu również się nawet zgadzam, ale mam inną propozycję, według mnie bezpieczniejszą.

Zwykle mam analizy bogate w typy, ale tym razem idę po rozum do głowy i postanowiłem, że będzie ich mniej, ale będą one bardziej przemyślane. Trochę wkurzony po zeszłych typach na forum (w sobotę) dało mi trochę do myślenia, ale za to niedziela była bardzo obfitym dniem w wygrane (niestety nie byłem dysponowany do pisania). Czas szybko ucieka, bowiem mamy już 5. kolejkę La Liga. Na czele Katalończycy, a ich największy rywal już 8 punktów za nimi. Czy uda się odrobić tak wielką stratę? Barca na pewno ma niezły punktowy handicap, ale nie takie rzeczy widziano w ówczesnym futbolu. Dość dobry tydzień pod względem występów hiszpańskich drużyn na arenie międzynarodowej. Mistrz Hiszpanii wygrał po zabójczej końcówce z angielskim odpowiednikiem 3:2. Duma Katalonii takim samym wynikiem zatriumfowała w meczu ze Spartakiem Moskwa. Malaga jest na fali nie tylko w La Liga, ale jak pokazał mecz z Zenitem, również w LM ma coś do zaoferowania. 3:0 robi wrażenie, ogromne. Valencia niestety pokonana, ale rywal był z tej najwyższej półki i 2:1 w Monachium nie jest tragicznym wynikiem. W LE też można się pochwalić, że mecze pewnie wygrały Levante i Atletico. Niestety Athletic ledwie zremisował 1:1 z izraelskim Shmona, choć przewaga była ogromna, to nikt im 3 punktów nie dopisze. Dobrze, że chociaż grupa aż tak mocna nie jest, więc szanse na awans nadal są spore. Sobotnie spotkania dla mnie bez rewelacji...

Saragossa - Osasuna

Wiele wskazuje na to, że po dwóch underach 2.5, znowu zobaczymy na La Romareda mało bramek. Obie drużyny potrzebują punktów to jasne, ale tylko jedna może dopisać sobie maksimum 3 punkty. Gra obu drużyn bez rewelacji, a do tego goście przystąpią bez dwóch wciąż ważnych ogniw - Llorente i Punala. Gospodarze bez Pintera i Obranovica. Oba spotkania na stadionie w Saragossie zakończyły się wynikiem 0:1, jednak strzelenie bramek Valladolid, czy Maladze w tym sezonie to wielka sztuka, o której przekonały się zespoły dużo większej klasy. Osasuna też należy do ekip, które mają dość solidne tyły. Murawa stanu słabego, co bez wątpienia utrudnia rozgrywanie akcji. Myślę, że kibice którzy przychodzą w dużych ilościach na mecze Blanquillossą żądni zwycięstw, chcą wygranych i bezpiecznego miejsca w tabeli, a w związku z tym trzeba zaatakować Osasunę, która ma piłkarzy dobrych na kontry. Zespół Mendilibara przegrał oba wyjazdowe spotkania po 2:0, grając z beniaminkami (Depo, Celta). Wiadomo jak to jest z zespołami, które wchodzą do wyższej klasy rozgrywkowej. Dla kibiców pierwsze mecze będą gryźć trawę i było ciężko. Dobrze o tym wiedzą też piłkarze ze stolicy Aragonii przegrywając u siebie z Valladolid 0:1. Mimo, że jak już napisałem, po cichu liczę na Osasunę, to wstrzymam się przed typowaniem 1x2. Szanse &#39;fifti - fifti&#39;.
@ Under 2.5 - 1.62
Proszę umieszczać bukmachera, skąd pochodzi kurs na dane zdarzenie // M.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Betis Sevilla-Espanyol Barcelona
Kursy na to spotkanie trochę zaniżone na Betis, bo jednak jak się przyjrzeć im bliżej, to nie są tacy mocni wcale. Betis tak jak rok temu, tak i teraz spina się na mocniejszych rywali, a także wygodniej im grać na wyjazdach, gdzie mogą spokojnie pograć z kontry, co im wyraźnie idzie. Pokazały to mecze w Bilbao i Valladolid. Gdy przyszło grać u siebie z Rayo, to wypadli blado. Obrona prezentuję się cienko więc w mojej ocenie gości stać na gole. Tym bardziej, że Papużki wzmocnione zostały Cristianem Stuanim czyli jednym z niewielu jasnych punktów Racingu Santander z ubiegłego sezonu. Widziałem Espanyol dotychczas w spotkaniach z Mallorcą i Athletic. W obu tych meczach nie prowadzili gry, a grali z kontry i szczególnie mecz z Athletic wyszedł im całkiem fajnie, bo okazji trochę mieli, poza tymi trzema strzelonymi golami. Szczególnie podoba mi się tam Wakaso Mubarak, który w ubiegłym sezonie w Villarreal grał bardzo mało, a tutaj wyrasta na lidera drugiej linii.
Jak bym sam miał wystawiać kursy, to dałbym dużo bardziej wyrównane, gdyż nie uważam Betis za takiego faworyta by dawać na nich kurs poniżej 2,00. Tak jak mówię, oni nie potrafią grać atakiem pozycyjnym, a w sobotę wieczorem będą musieli tak zagrać, gdyż grają u siebie, a Espanyol z pewnością przyjedzie kontrować, a przy dziurawej obronie ekipy z Andaluzji, to zapewne coś wpadnie. Moim zdaniem gości jak najbardziej stać na kolejne punkty, bo uważam, że ten remis sprzed tygodnia dodał im trochę pewności siebie.
X2 @ 1,80 Tobet⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valladolid gra dobrze w obronie i jestem o tym przekonany, że w Madrycie się nie otworzą. Pamiętam jak grali z Bilbao, ale po dość długiej obronie jednak musieli skapitulować. Pogromu się nie spodziewam, sam odpuszczam granie handi w tym meczu.
Szczerze mówiac w dłuższym wymiarze czasowym nie widziałem ich w akcji. Ale wiem, że Atletico jak się zepnie to może pewnie wygrać. A punktów u siebie gubić nie mogą. W środku tygodnia zaległy mecz z Betisem i niedziela - wyjazd na Espanyol.
Simeone z powagą podchodzi do tego meczu, do kadry nie włączył młodych talentów. Rojiblancos na pełnym gazie. Jak strzelali Chelsea, Hapoelowi, Rayo po kilka bramek to i tym razem ze dwie/trzy dadza radę. ????
Dla mnie handi-1 po 1,98 w Unibet mimo wszystko jest ok ????

Wcześniej wspominałem o Barcelonie. Moim zdaniem wysoka wygrana i handi -2,5 po 1,725 w Bet365 wygląda kusząco. Problemy w obronie zniweluja siłą ataku. David Villa chce zdobywać bramki - okazja doskonała ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Popieram Cię w typie na handicap Barcelony. Granada to dla mnie główny kandydat do spadku w tym sezonie. W obronie jakoś tragicznie nie grają, ale brakuje im argumentów. W ostatnim czasie grali trudne mecze i chyba tylko ten pierwszy z Rayo mieli prawo wygrać. Na ich nieszczęście w samej końcówce spotkania fantastycznym trafieniem z rzutu wolnego popisał się Trashorras.
Z Sevillą przez większość czasu grali w przewadze, ale mimo wszystko ugrali tylko remis. Z Real oglądałem tylko pierwszą połowę, a meczu z Deportivo w ogóle nie widziałem. Na wyjazdach grają bardzo słabo, a jak ktoś chciały przywołać mecz z poprzedniego sezonu, gdzie Barcelona męczyła się na wyjeździe to raczej nie ma potrzeby tego porównywać. Barca u siebie, a Barca na wyjeździe to zupełnie inna drużyna. Jednym wielkim znakiem zapytania jest to zestawienie środka obrony. Mascherano + Song (w nowej roli) czy jednak warto ogrywać Bartrę ? Moim zdaniem lepszym pomysłem jest druga opcja. Gdzieś ten zawodnik musi się ogrywać, na samych ogonach nie wyrośnie. W końcu jak nie z Granadą to z kim ?
Poza handi nie mam lepszego pomysłu więc trochę się pobawię kursami. Przede wszystkim widzę tu kartki bocznych obrońców. Łapią je stosunkowo często, a na bokach łatwego życia mieć nie będą. Nie wiem z jakim ustawieniu zacznie Barcelona, ale Villa zapewne znowu zacznie mecz na ławce. Na bokach Pedro i Tello, którzy są w formie, a Messi na środku. Jakakolwiek zmiana zepchnie Messiego na prawą stronę, gdzie obrońca nie będzie miał łatwego życia. Łapie kartki stosunkowo często, więc z Barceloną powinno być podobnie.
Do tego za drobne spróbuję pograć hattrick Messiego ;)
Żółta kartka - Guilherme Siqueira 2,38 Betsson ⛔
Hat-trick- Lionel Messi 7,10 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Mecz: Barcelona - Granada
Data: 22.09.2012 22.00
Typ: Lionel Messi strzeli hattricka
Kurs: 7,10
Bukmacher: Betsson

Analiza: 18. obecnie drużyna tabeli Primera Division przyjeżdża do lidera, FC Barcelony i co tu wiele się oszukiwać jest skazana na pożarcie. Ja tutaj jednak skupię się na osobie lidera Barcelony, najlepszego piłkarza świata, Lionela Messiego. Argentyńczyk dotychczas w 4 spotkaniach nie trafił do siatki rywala tylko w spotkaniu z Valencią. W pozostałych meczach 3 razy strzelał po 2 bramki. W ostatnim meczu Ligi Mistrzów ze Spartakiem także, jak przystało na lidera, zapewnił zwycięstwo 3-2 swojej drużynie strzelając 2 bramki w końcowych fragmentach spotkania. A więc jak widać Leo nie ustrzelił jeszcze hattricka, a dziś będzie do tego świetna okazja, ponieważ przyjeżdża jedna z najsłabszych drużyn ligi, w dodatku mecz odbywać się będzie na Camp Nou. Nyom - Lopez - Gomez - Siqueira, tak prezentuje się defensywa drużyny Granady, drużyny, która dotychczas w tym sezonie w dwóch przegranych potyczkach na stadionie rywali straciła 4 bramki. Nie jest to wynik tragiczny, patrząc na rywali Granady - byli to Real Madryt i Rayo Vallecano. Cristiano Ronaldo strzelił Granadzie 2 bramki, to czemu Messi miałby nie pokusić się o 1 więcej? ;) Zwłaszcza, że Leo przeważnie gra całe spotkania. Ten kurs jest mocno zawyżony, osobiście dałbym jakieś 4,00, po 7,10 można próbować lekko grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 135

mhm

Użytkownik
Dalbys 4,00? Ale zart. Z tego wynika ze Messi strzela okolo 1 hattricka na 4 mecze z druzynami pokroju Granady. Rozumiesz co to znaczy kurs 4? Widze ze nie rozumiesz.
Kurs 2 to około 50% szans.
Kurs 4 to okolo 25% szans odliczajac prowizje.
Ile hattrickow mial Messi w zeszlym sezonie, sprawdzales?
Uwierz mi ze kurs 7 jest i tak zanizony, zwlaszcza, ze grasz w betssonie.
Nie bedziesz do przodu u buka jak bedziesz zyl w przeswiadczeniu ze bukamcher daje ci 80% wyzszy kurs powyzej prawdopodobienstwa.
Szansa na to zdarzenie wynosi pewnie 1 do 9. Nie mowie ze nie wejdzie, oczywiscie jako kibic Barcy bede za tym, zeby strzelil i 5 goli ale po co grac nieoplacalny zaklad. Postawiles na to pieniadze czy napisales tylko na forum?
Z dobrego serca ci mowie, ogarnij wiedze o prawdopodobienstwie.
 
U 35

uszol71

Użytkownik
espanol zaczął grać i strzelać ostatnio już w pierwszej połowie prowadzili 2;0 z altetic bilbao, betis na jeden mecz u siebie do przerwy potrafił strzelić i stracić bramkę, mój typ na ten mecz to espanol strzeli bramkę do połowy, kurs kusi bo 2,52 w fortunie,espanol w każdym ze swoich dotychczasowych spotkań potrafił strzelić bramkę w pierwszych 45 minutach, sądze że i tym razem będzie podobnie, kurs bardzo atrakcyjny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dani88 30

dani88

Użytkownik
Mecz: Barcelona - Granada
Mineło już kilka kolejek i można po trochu ocenić forme poszczególnych zawodników i drużyn.Jeśli chodzi o ofensywe Blaugrany to wybitna postawa Messiego,naładowany Tello i głodny gry Sanchez sprawiają że jestem niemal pewny iż dzisiaj będzie spory pogrom a kto wie może klasyczna &quot;manita&quot;?
Patrząc też na obrone można powiedzieć że wygląda to słabo naprzeciw piekielnie silnemu atakowi.W tamtym sezonie Barca ledwo pokonała Granade bo przypomne że pomimo prowadzenie do przerwy 2-0 i nudzącego widowiska zespół przeciwny odrobił straty i wtedy katalonia musiała zacząć grać na poważnie,mecz skończył się wynikiem 5-3 dla azulgrany.Moje typy:
Liczba goli 4 lub więcej kurs 1,65
Liczba goli I połowy 2 lub więcej kurs 1,65
Dla odważnych: oba zespoły strzelą bramke?Tak kurs 2,2
Buk:betclic
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Barcelona - Granada
Będę konsekwentny w swoim typowaniu i podobnie jak w meczu Barcelony w Lidze Mistrzów typuję:
Messi strzeli i Barca wygra @ 1,53zł. Betsson
Informacja o absencji kolejnego z obrońców każdego już obiegła. Gdyby przeciwnikiem był Real, Atletico a nawet Malaga może i kogoś by to zmartwiło. W tym przypadku jednak jest inaczej. Mówi się o Pique i Puyolu a do gry gotowy jest już Alba. To gwarantuje nam że boki &quot;będą chodzić&quot; a tym samym będzie wiele możliwości aby strzelić bramkę. Jednym ze szczęśliwców wg mnie będzie Messi który udowodnił już że bez niego to nie to samo. Jak to się mówi &quot;On to ma&quot; więc co tu dużo mówić. Nie ma jeszcze składów ale przypuszczać można że u jego boku wystąpią... No właśnie, Villa - może to odpowiedni moment aby zagrał od początku, Tello - bardzo szybki i udowadniający że powinien na stałe zadomowić się w pierwszym zespole, Pedro, a może Sanchez który dał dobrą zmianę w meczu ze Spartakiem. Przypuszczając że na 1:0 ten mecz się nie skończy miejsca na strzelców przybywa. To właśnie daje miejsce dla popisu Messiemu.
A jednak chwilę po zatwierdzeniu pojawiły się składy:
FC Barcelona: Valdés; Alves, Mascherano, Song, Adriano; Sergio Busquets, Thiago, Cesc; Messi, Alexis, Villa
Rezerwowi: Pinto, Bartra, Alba, Xavi, Sergi Roberto, Pedro, Tello

Granada: Toño, Nyom, Iñigo López, Borja Gómez, Siqueira; Iriney, Mikel Rico; Torje, Brahimi, Orellana; Floro Flores
 
zu-mi18 0

zu-mi18

Użytkownik
Ja chyba zaryzykuję na malagę po takim kursie....malaga w gazie a bilbao nie zachwyca , jak grali w LE każdy wie ....jeśli nie odważę się dać czystą 2 to może typ over 2,5 ...myślę że spokojnie wejdzie . A jeśli chodzi o mecz Barcelony to chciałem dać dokładny wynik na 7:0 ...ale niestety na bah-u nie ma takiej opcji ....na kłopoty barcy jak wiadomo jest Messi ... obrona Barcy fakt trochę osłabiona ale Granada z 2 strzelonymi golami raczej nie postraszy Valdesa chyba że tan znowu &quot;sprezentuję &quot; rywalom jakiegoś babola :]
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na &quot;poranne&quot; spotkanie warto pograć typ, że obie drużyny zdobędą gola. Mallorca gra u siebie, gdzie są mocni. Valencia ma ogromny potencjał, ale ich gra jeszcze jest daleka od doskonałości. Póki co na wyjeździe rozegrali dwa trudne spotkania, z Barceloną i Realem i mówiąc szczerze to najgorsze maja za sobą. Najwięcej zastrzeżeń można mieć do formacji defensywnej, która ma zbyt chwiejne nastroje. Poczekajmy jednak z osądami dopóki Valencia nie rozegra większej ilości spotkań rywalami niższego pułapu.
Historia też jest dość ciekawa bowiem aż w 7 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padał BTS. Pomimo nielubianej przez trenerów i piłkarzy pory w której ten mecz będzie rozgrywany to jednak mam nadzieję, że zobaczymy dobre widowisko.
Mallorca - Valencia
BTS 1,75 Tobet ⛔ 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom