>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka PKO Ekstraklasy (12.08 - 15.08.2022)

Status
Zamknięty.
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Pogoń - Wisła
Wisła strzeli gola
1.61
Betfan
Zgodnie z logiką Ekstraklasy skoro Wisła nie przegrała z Miedzią to przegra z Pogonią, bo przecież takie serie w naszej lidze to rzadkość. Ja jednak nie podejmę się wskazania tutaj zespołu zwycięskiego, ale doceniając ofensywną moc Wisły stawiam na ich bramkę w meczu z Pogonią. Płock imponuje skutecznością i po czterech spotkaniach w lidze ma już na koncie 14 bramek, czyli dwa razy więcej niż druga pod tym względem drużyna ligi. Moim zdaniem to, że jadą do wysoko notowanego Szczecina nie powinno zahamować ich dobrej statystyki strzelania bramek. Pogoń nie jest już drużyną, która co drugi mecz pragmatycznie wygrywa 1:0 tylko popełnia więcej błędów w ofensywie (a jej dorobek 9 punktów wydaje się wynikiem lepszym od gry).Te błędy jak dotąd wykorzystała każda drużyna poza Jagiellonią, która chyba do dziś nie wie jakim cudem nie wywiozła ze Szczecina choćby punktu i miała dużego pecha. Wisła natomiast powinna wykorzystać mankamenty Szczecina i strzelić przynajmniej jedną bramkę, bo imponuje skutecznością i co spotkanie kreuje sobie kilka ciekawych okazji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +764
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Radomiak Radom – Lechia Gdańsk Typ: obie strzelą @ 1,71 Befan

W poprzedniej kolejce fajnie wszedł typ na bramki w meczu Radomiaka. Teraz również uważam, że warto zagrać ten sam typ. Obie ekipy są bardzo słabe w obronie. Generalnie warto w każdej kolejce próbować grać w stronę bramek przez Radomiak. Ekipa jest fatalna w obronie. Nie chce powtarzać co kolejkę tego samego. NA pewno każdy widział jakiś skrót meczu pod wodzą Lewandowskiego i widać, że tam większych zmian nie ma. Lechia sensacyjnie przegrała u siebie z Korona. W najbliższym meczu możemy spodziewać się zmian w podstawowej jedenastce gości. Trener Kaczmarek powiedział, że popełnił błąd przywiązując się do zawodników, którzy wygrali mecz z Widzewem. Podstawy miał, żeby im zaufać bo wygrali. Gdy wygrali o pewnie niewiele by zmieniał. Teraz będzie musiał coś wykombinować, aby wrócić na zwycięską serię. Mocny temat w Gdańsku to nadal brak transferów Zmiany mają być, ale kadra jest nadal bardzo wąska.. Okienko powoli kończy się a w Lechii ani widu, ani słychu w kwestii wzmocnień. Ostatnio na Weszło był mocny artykuł o zarządzaniu w klubie z Pomorza. Wracając do aspektów sportowych, w obronie jest tak samo słabo jak u gospodarzy. W bramce będzie Buchalik, bo Kuciak nadal kontuzjowany. Maloca i Nalepa pewnie zostaną w środku, więc zmiany przewiduje na bokach. Może Conrado znowu z tyłu. Także spodziewam się sporej ilości bramek w najbliższym meczu, bo obrony obu zespołów są fatalne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1021
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Śląsk strzeli @1.61 betfan

Lech od początku sezonu tylko w dwóch spotkaniach nie stracił gola. Byly to wygrane z Dinamem i Qarabagiem u siebie. W lidze dopiero w zeszły weekend uciulali pierwszy punkt po remisie z Zagłębiem. Mecz byl otwarty i obfity w sytuację strzeleckie ale dopiero po karnym udalo sie im wyrównać. Kilka razy dobrze zachował się Filip Bednarek, bo mogliśmy oglądać więcej goli.
Śląsk też zremisował z Widzewem, tutaj też duża zasługa w wyniku miał bramkarz, Szromik obronił karnego Pawłowskiego i popisał się kilkoma interecjami na przestrzeni całego spotkania. Łącznie mają 5 punktów. Ulegli Koronie, wygrali z Pogonią i zremisowali z Zagłębiem. Na wyjazdach w poprzednim sezonie zdobywali bramki dosyć często, w tym sezonie z kielczanami też się udało pokonać bramkarza rywali.
Wracając do Lecha. Dalej mają duży szpital w obronie. Trener poinformował o powrocie Milicia ale wątpliwe jest jego przygotowanie do gry w pełnym wymiarze. Dagerstal też już będzie zdolny do gry. Jeśli przyjdzie Lechowi grać w dogrywce do niedzieli mogą mieć problem z powrotem do pełnej sprawności, jak to mają w zwyczaju polscy pucharowicze.
Mecze naszych europejskich reprezentantów, mając na uwadze przełożone spotkania w 2 kolejce, przynosiły w 13 meczach, aż 11 z wpuszczona bramka przez pucharowiczow. Podobny kurs byly na gola Wisły I tam to był 100% pewniak, natomiast tutaj widzę trochę mniejsze ale jednak dalej duże szanse na powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1173
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Z racji tego, że żyjemy w naszej ekstraklasowej rzeczywistości, to takie serie jak ta Wisły Płock muszą się wkoncu zakończyć.
Na ich najbliższe spotkania mam dwa typy. Pogoń u siebie jest mocna i po odpadnięciu z europejskich pucharów pozostała im walka o mistrzostwo. Skład mają ciekawy i na pewno ich stać żeby w tym roku bić się do ostatniej kolejki o tytuł. Teraz jednak czeka ich bardzo trudne spotkanie, bo przyjeżdża lider z Płocka, a Nafciarze nie przegrali jeszcze w tym sezonie.
spodziewam się ciekawego spotkania, bo Pogoń lubi siebie zdominować przeciwnika, a Plotczanie w grze z kontry czują się świetnie. Davo, Wolski i Vallo liderują w klasyfikacji Kanadyjskiej i weszli w ten sezon znakomicie. Pogoń w defensywie miewa problemy dlatego spodziewam się, że Wisła minimum raz ukłuje zespół ze Szczecina. Idę w tym spotkaniu w bet , że obie strzela bramkę 1,68 Fortuna.
Z Racji tego, że Plotczanie mają teraz bardzo trudnego przeciwnika na wyjedzie, to stawiam też, że Pogoń wygra to mocno wyrównane spotkania i zakończy serie 4 wygranych spotkań Wisły Płock. Potencjał ofensywny Pogoni jest spory i jeśli zagrają dobry mecz w defensywie to szansa na zwycięstwo jest spora.
Pogoń 1,93 Fortuna.

Atakuje również kolejny raz wygraną Cracovii. Udało się trafić z meczach z Koroną i Legia, ale w poprzedniej kolejce już przestrzeliłem, bo Stal zagrała świetnie. Jednak teraz do Krakowa przyjeżdża beznadziejny Piast, który przegrał, który na 3 spotkania przegrał wszystko i nie strzelił żadnej bramki. Ekipa Fornalika wygląda slabo, a Cracovia na pewno będzie mocno zmotywowana żeby odbić sobie porażkę z Mielca i utrzymać się w czołówce tabeli. Pasy w tym roku są i będą bardzo mocne, jak dla mnie ta drużyna spokojnie powalczy o top 3 dlatego takie mecze muszą wygrywać. Kadrowo są mocniejsi, na boisku prezentują się zdecydowanie lepiej, no i grają u siebie. Mocno zmotywowani po ostatniej porażce powinni poradzić sobie z Piastem, a kursy tylko zachęcają do grania w stronę Pasów.
Cracovia 2,21 Fortuna.

Na koniec bez większej analizy dorzucam wygraną Papszunów. Po ostatniej porażce z Górnikiem dostali kubeł zimnej wody, więc teraz powinni wrócić na zwycięską ścieżkę. Raków to nadal największy faworyt do tytułu i z takim trenerem na ławce jak Marek Papszun na pewno tak słabe mecze jak w Zabrzu nie będą im się często przytrafiać. Jeśli nie skomplikują sobie dzisiaj życia w meczu z Trnawą, to na Jagiellonię powinni wyjść w najmocniejszym zestawieniu w pełni sił i uważam, że spokojnie są w stanie ograć Jage nawet dwoma bramkami. Różnica klas powinna być zdecydowanie widoczna.
Częstochowa -1,5 handi 2,36 Fortuna
czysta wygrana 1,54 Fortuna (TE)
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Górnik Zabrze - Stal Mielec
Górnik podwójna szansa 1-1 @ 1.56
Wynik: 1:2,1:3

Fortuna

Górnik w ostatniej kolejce zdobył trzy bardzo ważne punkty pokonując u siebie Raków skromnie 1:0. Górnicy rozegrali dwie rożny połowy. Otóż w pierwszej starali się ukąsić rywala jak najwięcej razy, a udało się tylko raz, mimo dwóch klarownych sytuacji. Druga połowa to obrona bramki, bowiem to tu Raków przeważał i to dość poważnie. Niewiem czy była taka taktyka na to spotkanie, ale Górnik w obronie wyglądał bardzo dobrze. Nowy nabytki jak bramkarz Broll i obrońca Jensen naprawdę wygląda świetnie jak na grę w Zabrzu i ekstraklasę. Do tego dochodzą doświadczeni wahadłowi jak Janża i Olkowski i Górnik tym samym zanotował drugi mecz bez straty gola.
W ataku trochę gorzej to wyglądało, ale ponoć dla dniach ma dołączyć kolejny nowy zawodnik - ofensywny. Dla Zabrzan to spotkanie nie będzie spacerkiem, a to z tego względu, że Stal fajnie rozpoczęła nowy sezon. Pokonali Lecha i Cracovią, zremisowali z Radomiakiem, a nawet postawili się dla Raków Częstochowa. Goście przyjeżdżają do Zabrza zdobycie kolejne trzy punkty. Górnik tym samym musi zagrać na 200%, bo ten mecz może być o wiele trudniejszy niż ten z Rakowem. Z przodu trzeba wykorzystać więcej z stworzonych sytuacji, a obrona dalej musi być mocno skoncentrowana. Tym samym próbuje pograć podwójna szansę Zabrzan, bo muszą wykorzystać tutaj atut własnego boiska jak i umiejętności, bowiem później czekają ich tak trudne mecze jak Legia, Jagiellonia i Derby z Ruchem.
 
Ostatnia edycja:
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Pogoń - Wisła
Handi Wisła +2
Poniżej 4,5 gola
Obie połowy powyżej 1,5 gola - nie
Betbuilder
Kurs: 1.53
Betfan

Wiem, że Wisła musi kiedyś przegrać. I z Pogonią to się może zdarzyć, ale czy więcej niż 1 golem. Wydaje mi się, że nie. A może jednak Płocczanie przywiozą ze Szczecina punkt. Do tego dokładam w ramach BEtbuildera że będzie poniże 4,5 gola i że wobu połowach nie będzie powyżej 1,5 gola.
Według mnie bardzoo realne. Obie ekipy w czolówce tabeli i jak dla mnie nie będze wielu goli w tym meczu, bo będe po=iplnoac dostępu do własnej bramki, żeby w tej czołówce zostac po głupiej porażce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +764
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lech Poznań-Śląsk Wrocław
Patrząc co dziś wyprawiali piłkarze Lecha na boisku, nie mogę nie zagrać czegoś w kierunku gości. Z trybun wyglądało to fatalnie, mnóstwo zmarnowanych sytuacji, a nie zapominajmy, że rywale to zespół półamatorski. Fatalnie to wygląda w tym sezonie ze strony Kolejorza. Przyjeżdża Śląsk, który przede wszystkim będzie wypoczęty, w porównaniu do naszych poznańskich wirtuozów. Trener Djurdjevic był dziś na tym spotkaniu i mógł przeanalizować grę rywala. Myślę, że Śląsk wywiezie coś z Poznania.

Śląsk lub remis Kurs: 2,38 STS
Śląsk handicap 0:2 i poniżej 4.5 gola w meczu (betbuilder betfan) Kurs: 1.59 (EE)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1386
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Lech - Śląsk
Typ: 1
Kurs: 1,61
Buk: Betfan

Czarna seria w lidze Kolejorza trwa i coraz bardziej potęguje niezadowolenie fanów, czego efektem było wygwizdanie zespołu po wczorajszym awansie do 4 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Najbardziej paradoksalny w tym wszystkim jest jednak fakt, że, zarówno na ligowym poletku, jak też i w Europie, nic jeszcze nie jest stracone, i mimo że Lech gra źle i brakuje wykończenia stwarzanych sytuacji, drużyna zameldowała się w finałowej rundzie kwaifikacji pucharu i na dodatek trafiła na zespół niezbyt wymagający, co wzbudza apetyty na fazę grupową.

W Ekstraklasie również rozegrano dopiero trzy kolejki i myślę, że w obliczu niebezpeczeństwa straty kolejnych punktów trener Van der Brom nie zdecyduje się na zbyt dużą ilość rotacji w składzie i na boisku zobaczymy wyjściowy garnitur. Garnitur to może za dużo powiedziane patrząc na to, co zespół z poznania dotychczas pokazuje, niemniej jednak 23 próby pokonania bramkarza półamatorów z Islandii robią wrażenie i w pewnym sensie udowadniają teorię, że Lokomotywa wraca na właściwe tory. Jeśli do organizacji gry z meczu pucharowego dołożymy skuteczność, to możemy też być spokojni o ligowe punkty.

Okazja do podreperowania dorobku pojawia się już w niedzielne popołudnie i, choć będzie to sentymentalne spotkanie dla trenera Śląska Ivana Djurdjevicia, to na boisku sentymentów nie będzie i Lech jawi się tu jako duży faworyt. Wrocławianie na początku sezonu nie zachwycają, grają w kratkę i wyglądają na takich, którzy zadowoleni są z samego faktu zadomowienia się w środku tabeli. Co więcej wygląda to tak, że zamierzają w ten sposób rozegrać cały sezon, co i tak będzie progresem w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami, w których w pewnym momencie w oczy zajrzało im widmo spadku.

Być może w moich słowach widać nutkę ironii, jednak na pewno drużyna ma większy potencjał niż wyniki, które do tej pory odniosła, i nie wydaje mi się, aby przełamanie nastąpiło akurat w meczu z Lechem, który punktów ligowych potrzebuje jak tlenu i zrobi wszystko, aby poprawić nastroje w zespole i wśród kibiców przed ważnymi bojami pucharowymi.

Stawiam na dość gładkie i wysokie zwycięstwo Lecha.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Górnik 1,80

Górnik Zabrze ostatnio pokonał u siebie Raków Częstochowa 1:0 i jako jedyny zespół póki co pokonał ich w lidze. Stal Mielec póki co zaskakuje in plus, 2 zwycięstwa, remis i porażka. Pokonali m.in 2:0 na wyjeździe Lech Poznań ale jak gra Lech każdy widzi.
Zabrze przed własną publiką gra dobrze od wielu sezonów i myślę, że to się nie zmieni, widać u nich ambicję bo składu nie mają jakiegoś super, oczywiście jest Podolski, Manneh czy Cholewiak ale widać u nich zgranie.
Myślę, że Górnik wygra kolejne spotkanie i awansuje o kilka oczek w ligowej tabeli.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Widzew-Legia over 27,5 fauli 1,6 główny bet Betfan poboczny Widzew over 3,5 celnych strzałów 1,7

Tak na szybko luźne przemyślenia...czyli klasyk po latach oj będzie sie działo nie wiem jak to sie przełoży na poziom sportowy ale....Widzew mocno nastawiony na ten mecz ja przewiduje klasykę czyli dużo walki co da nam faule linia moim zdaniem ok cos ponad 30 nawet bym widział dziś zobaczymy....obie strony znają wartość tego spotkania myślę ze to sie przełoży na boisko. Beniaminek gra niezła piłkę dość szybko grają ofensywnie stwarzają sobie sporo sytuacji i Tobiasz dzisiaj może mieć sporo pracy... Jestem ciekawy jak zagramy kompletnie nie mam pomysłu jak to będzie wyglądać kartki i Marciniak może byc rożnie, ale dla mnie lekkim faworytem jest Widzew z tego co dotychczas oglądałem myślę ze zaatakują od początku meczu pod presja publiki pójdą za ciosem... Linia na celne strzały tez fajna.... żadna ze stron nie będzie chciala odpuszczać... przy rożnym wyniku może byc nerwowo ostro- sporo spiec....dobrego weekendu (L).
 
Ostatnia edycja:
Lech - Śląsk 1 1,63 (Fortuna)
Jaka jest obecna dyspozycja Lecha wszyscy wiemy. Z półamatorami z Islandii powinni wczoraj wygrać wyraźnie, ale męczyli się straszliwie. Widać było jednak, że chcą i tych okazji było multum. Po reakcji kibiców (rozmowa dyscyplinarna) i ogólnej sytuacji wokół klubu, muszą w końcu się ogarnąć. Póki co meczu w lidze nie wygrali, więc teraz nadarza się idealna okazja. Śląsk równie fatalnie rozpoczął sezon, z Widzewem remis zawdzięczają świetnej postawie bramkarza. Uważam, że ze Śląskiem w Poznaniu, Lech sobie poradzi i zanotuje pierwszą wygraną.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Typ: Wisła Płock powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wisła Płock to jest największa rewelacja początku sezonu. Już w meczach przedsezonowych robili dobre wyniki, a pierwsze cztery mecze w Ekstraklasie zagrali koncertowo. Najpierw było zwycięstwo 3:0 z Lechią Gdańsk, następnie 4:0 z Wartą Poznań. Najcenniejsza była wyjazdowa wygrana z Lechem Poznań 3:1 w trzeciej kolejce. W czwartej kolejce Wisła Płock wygrała 4:1 z Miedzią Legnica. Te wyniki Wisły Płock nie są przypadkiem, oni aktualnie grają chyba najlepszą piłkę w lidze. Łatwość z jaką potrafią sobie stwarzać dobre sytuacje robi wrażenie. Wiadomo, że wiecznie nie będą robić takich wyników i zadyszka przyjdzie, ale póki są w takiej formie, to według mnie warto grać typy w ich kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1231
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: BTTS @ 1.79 betfan
Analiza:
Lech ostatni mecz rozegrał w czwartek wieczorem. Niektórzy zawodnicy mają 120 minut w nogach a za 72h mają kolejny mecz. Na pewno się pojawia rotację. Aktualnie Lech ewidentnie jest pod forma. Dotyczy to przede wszystkim najlepszego zawodnika - Amarala. Kibice już powoli tracą cierpliwość bo nie da się oglądać jak Kolejorz męczył się z drużyną z Islandi. Może w niedzielę będzie przełamanie i zobaczymy 3 pkt? Ja liczę, że z przodu Lech coś ustrzeli. Stwarzaja sobie sytuację tylko brakuje skuteczności. A co defensywy Lecha to a tej rundzie puchary + liga zagrali 10 spotkań i aż w 8 tracili bramkę. W lidze jeszcze nie zagrali na 0 z tyłu. Dlatego Śląsk przyjeżdżając na Bułgarska będzie chciał wykorzystać słaba formę gospodarzy. Dyspozycję drużyny z Wrocławia trudno ocenić. Grają w kratkę: wygrana z Pogonią, porażka z Korona i remisy z Zagłębiem i Widzewem. Gra z mistrzem Polski podwójnie mobilizuje i liczę na dobrą postawę gości w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Cracovia - Piast
Typ: 1
Kurs: 2.36 @ BetFan

Typ: 1-1 (Podwójna szansa (1. połowa lub mecz)) EE

Kurs: 1,80 @ BetFan

Mecz 3 drużyny w lidze z ostatnią z czego ta pierwsza gra u siebie oba zespoły nie zaangażowane w grę o europejskie puchary. I do tego kurs powyżej 2.0 na gospodarzy którzy zdecydowanie lepiej rozpoczęli ten sezon. Chyba grzechem byłoby nie spróbować. Cracovia ograła Górnika, Koronę i Legię w ostatniej kolejce przegrała ze Stalą w tym ostatnim meczu najpierw samobój potem czerwona kartka ale sporo sytuacji niecelnych strzałów. Natomiast Piast 3 porażki z Jagiellonia, Zagłębiem i w ostatniej kolejce z Legią. 2 pierwsze mecze raczej ze średniakami. Możemy spojrzeć na obydwa zespoły przez pryzmat meczu z Legią która obecnie zajmuje 2 miejsce z 10pkt a dzisiejsi rywale mierzyli się z tym zespołem tydzień po tygodniu. I tak Cracovia pewna wygrana wyrównana liczba sytuacji przewaga w posiadaniu piłki po stronie Legi ale nie potrafili tego przełożyć na skuteczność. Natomiast Piast z tym samym rywalem tydzień później zdecydowana porażka sytuacje bramkowe 15-4 na korzyść Legii zdecydowana przewaga gospodarzy. Bezpośrednie mecze raczej wygrywają na przemian oba zespoły ostatni mecz wygrana Piasta 1-0 jesienią zeszłego roku wygrana Cracovii 4-2. Jaki w sumie mnie pamięć nie myli w ostatnich sezonach Piast gorzej zaczyna sezon i z czasem się rozkręca i na koniec w sumie ląduje w górnej części tabeli czasami załapuje się nawet do pucharów. A że mamy początek sezonu i Cracovia wyjątkowo dobrze rozpoczęła sezon myślę że ma większe szanse na wygraną niż wskazuje na to kurs ponad 2.00. korzystnie wypada też opcja podwójnej szansy czyli wygrana Cracovii do przerwy lub na koniec meczu po kursie 1.80.
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Piast Gliwice
powyżej 26,5 fauli @ 1,65 19
Betclic

Cracovia po bardzo dobrym początku sezonu i 3 zwycięstwach z rzędu została ostatnio przystopowana przez Stal Mielec, która wygrała 2-0 i zakończyła serię Pasów. Piast od początku sezonu prezentuje się bardzo słabo i nie zdobył do tej pory ani punktu ani nawet 1 bramki. Przed gospodarzami duża szansa oby powrócić na zwycięską ścieżkę tym bardziej po tym co pokazał ostatnio Piast w Warszawie. Liczyłem w tamtym spotkaniu chociaż na boiskową walkę z ich strony ale nic takiego nie widziałem, zaledwie 10 fauli w wykonaniu Gliwiczan.
Gorzej już chyba się nie da zagrać i może dzisiaj wydobędą z siebie trochę więcej ambicji i woli walki. Nie wiem ale odnoszę wrażenie, że zawodnicy Piasta grają jakby na zwolnienie Fornalika, jeszcze z 2 porażki i to może stać się faktem.
Do typu na faule skłoniły mnie statystyki z ostatnich pojedynków między tymi ekipami przy Kałuży: 30, 30, 27 i 34 faule.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Pogoń Szczecin : Wisła Płock 20:00

Typ: Wisła Płock powyżej 2.5 kartek
Kurs: 2.05
Betfan
Sobotnie granie piątej kolejki ekstraklasy zakończy mecz w Szczecinie gdzie portowcy podejmą lidera z Płocka. Tak tak lidera mało kto by się spodziewał przed sezonem że ta drużyna właśnie będzie zajmować pierwszą pozycję. Z racji tego mecz okrzyknięty jest meczem na szczycie. Oczywiście szlagierem był mecz w Łodzi. Z racji że jest to mecz w górnej połówce tabeli i sensacyjny lider przyjezdza do Szczecina, liczę na mecz na miarę takiej rangi. Typuje tutaj over 2.5 kartki dla nafciarzy.. ten zespół naprawdę jest co mecz zdeterminowany i gotowy do walki..
Sędzia spotkania to pan Stefański który w tym sezonie już pokazał dosyć overowa postawę kartkowa pokazał w dwóch meczach kolejno 7 i 5 kartek. Liczę że dziś też nie będzie szczędził od takiej postawy. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Radomiak wygra i wykona powyżej 5.5 rzutów rożnych @4.14 Fortuna

Nie jestem fanem trenera Mariusza Lewandowskiego i nie wróżę Radomiakowi nic dobrego w tym sezonie. Wyniki to z resztą pokazują, a ostatnia wygrana bardzo szczęśliwa i to przy długim graniu w przewadze. Szkoda, bo mają całkiem niezłą kadrę, która spokojnie mogłaby powalczyć o podobny wynik, co w minionym sezonie. Bez myśli taktycznej i dobrego przygotowania do meczu długo tak nie pojadą i stawiam, że Pan Lewandowski nie dotrwa do końca sezonu. Stawiam jednak, że na indywidualnych umiejętnościach zawodników radomianie jeszcze trochę pojadą.
Dziś starcie z naszym pucharowiczem, czyli Lechią Gdańsk, która zaczęła rozgrywki rozczarowująco. Tracą dużo bramek, do tej pory gola nie strzelił im tylko Rapid w ich pierwszym meczu, choć czyste konto to wówczas chyba tylko zasługa ogromnego farta.
Gospodarze w ofensywie mają kim straszyć. Junior, Leandro, czy Machado to solidni zawodnicy na naszą ligę i za to trzeba pochwalić włodarzy Radomiaka, bo tych graczy na pewno nie można nazwać szrotem.
Środek pola Lechii nie zdominuje dziś gry, a jeśli tego nie zrobi i gra będzie się toczyć na połowie gdańszczan to będzie się kończyć bramkami i kornerami gospodarzy. Tak to dziś widzę, bo goście zdecydowanie lepiej wyglądają od pasa w górę, jednak najpierw trzeba im dostarczyć futbolówkę.
Do tego Radomiak podbudowany wygraną, Lechia odpadła z pucharów do tego ostatnio czapka z Koroną.
Radomiak to bierze, ale to może być ich jedna z niewieli wygranych w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +764
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Korona Kielce - Warta Poznań
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Korona po 4 kolejkach w środku tabeli z dorobkiem 7 pkt a Warta tuż nad strefą spadkową z 3 pkt na koncie. Korona zremisowała w tym sezonie raz z Legia w pierwszej kolejce a Warta jak narazie bez remisu. Mało tego że Warta nie zremisowała w tych 4 meczach to łącznie, biorąc wszystkie rozgrywki nie podzieliła się punktami od 21 spotkań co wydaje się być nieprawdopodobne zwłaszcza że ekipa z Poznania preferuje raczej defensywny styl gry. Kiedyś ta seria musi się skończyć, liczę że trafię i będzie to właśnie dziś. Goście potrzebują punktów by trochę uciec z końca tabeli co zestawiając z dobrze ostatnio dysponowana Korona może właśnie zakończyć się podziałem punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom