>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
irokez_adam 0

irokez_adam

Użytkownik
5 kolejka Orange Ekstraklasy 24-26 sierpień 2007
⚽ ⚽ ⚽

Kursy: bet-at-home

24 sierpień

Lech Poznań - Widzew Łódź 20:00 1,45 3,85 7,00

25 sierpień

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze16:00 2,15 3,10 3,30
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 18:15 3,00 3,20 2,25
Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 19:00 1,60 3,45 5,60
Odra Wodzisław SL - Zagłębie Lubin 19:00 3,30 3,10 2,15
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 19:00 1,25 5,00 11,00
Polonia Bytom - Groclin Dyskobolia 19:00 2,85 3,15 2,35

26 sierpień

Ruch Chorzów - Kielce Korona 14:30 2,30 3,10 3,00

Zapraszam do wypowiadania się na temat 5 kolejki OE. Analizy, typy, sugestie oraz komentarze do kolejnych spotkań ligowych. Suche typy beda usuwane.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Spotkanie : Lech Poznan - Widzew Lodz
Typ : over 2.5 ⛔
Kurs : nie ma
BAH


Analiza : Na inauguracje OE w piatek na ul. Bulgarskiej zagraja Lech Poznan i Widzew Lodz. Faworytem bukmacherow jest Lech Poznan (moim tez..) przy kursach : 1,45 3,85 7,00. Na Bulgarsko stawi sie okolo 3200 fanatykow z Lodzi. Stana na przeciw 20 tys. Lechitow!! .W meczu nie zagra niestety Reiss ktory pauzuje okolo 3 kolejki. Zas w napadzie z Reniferem moze zagrac Pitry co napewno dalo by wieksze szanse na wygrana poniewaz nie wypada grac z jednym napastnikiem u siebie . Jezeli trener Franciszek Smuda postanowi zagrac formacja 4-4-2 to skald moze byc nastepujacy ???? olha, Dżordżiewic, Tanevski, Dymkowski, Kikut, Wilk, Murawski, Injac, Zając, Pitry, Renifer a pod koniec spotkanie mogl by wejsc na podmeczonyc hrywali neizawodny Dawid Florian lecz nie tak jak wczesniej na 10 min tylko na jakies 20-30 min co napewno pozwolilo nby mu na rozwiniecie skrzydel . Do widzewa trafil wlasnie Maslowski i Grzegorz Piechna . Popularny &quot;Kielbasa&quot; moze juz zagraz w tym meczu lecz dokladnie nie wie tego nikt.. moze Sutek wie.Obecnie Lech zajmuje trzecio pozycje z siedmioma pkt. natomiast Widzew jest przedostatni pietnastym miejscu i ma tylko dwa &quot;oczka&quot; na swoim oknie.W ostatnich meczach Lech robil Widzew u siebei 6:1 !! i przegral na wyjezdzie 3-2 .A w osiemnastu spotkaniach piec razy wygrywal; LEch ,szesc razy Widzew byl gora i siedem razy padl remis, z czego az dwanascie razy padl over !! I tak powinna byc w tym meczu . Jezeli Zajac i Muras ,Szeryf nie zwaioda a Wilk zagra na swoim poziomie to mozna byc spokojnym o ten mecz.Napewno Widzew bedzie chcial sie zemscic o tamto porazke lecz na wyjezdzie gra sie bardzo trudno a szczegolnie na Bulgarskiej .. z ktorej nikt nie wyjdzie zwyciesko !! Jezeli zobaczymy &quot;Kielbase&quot; na boisku napewno moze wzrasnac widowisko ..choc nie wiemy dokladnie w jakiej on jest formie bo od meczu Pierwszej ligi Rosyjskiej nie widziano go w pierwszej druzynie Torpedo.Lecz taka sila razenie Napoleoni-Piechan moze o czym mowic i Widzew nie proznuje i wzmacnia sie w tym okienku transferowym.We wczesniejszych meczach Lech pokazal pazur i zremisowal w Lubinie z miejscowym Zagleniem 1:1 i slyszalem ze bylo to bardzo ciekawe widowisko ,natomaist Widzew przegral na wlasnym stadionei z Wisla Krakow po ciekawej grze 1:3 Osobicie wybieram sie na mecz i czekamy na was sutek.

Inne typy || win Lech Poznan. 1.45 ✅
 
irokez_adam 0

irokez_adam

Użytkownik
⚽ Lech Poznań - Widzew Łódź 1 ⚽ ✅

Co tu dużo mówić Lech jest wyraźnym faworytem. Mimo iż bez swojego najlepszego zawodnika Piotra Reissa zespół uwierzył, iż bez kapitana mogą dać rade co pokazali w Lubinie remisując z mistrzem polski. Kolejnym czynnikiem który zmotywuje Lecha jest liczba ich wiernych kibiców którzy przyjdą obejrzeć spotkanie. Już dzisiaj zostało tylko około 1500biletów . Do tej pory grający u siebie Lech wygrywał strzelając dużo bramek. Również 3 miejsce kolejorza w tabeli z 2 wygranymi jedną porażką oraz jednym remisem przemawia za postawieniem na niego. Widzew natomiast jest przed ostatni w tabeli z 2 remisami i dwiema porażkami. Klub z łodzi gra coraz lepiej i niedługo przełamie złą passe ale jeszcze nie w tym spotkaniu. A strzelenie pierwszej bramki Wiśle to dobry początek;)

⚽ Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 02 ⚽ ✅

Tego meczu nie jestem pewien i raczej nie znajdzie się na moim kuponie. Górnik odniósł zwycięstwo w derbach śląska z ruchem jednakże w mało elegancki sposób. Sędzia niesłusznie podyktował karnego co wykorzystał były zawodnik ŁKSu Tomasz Hajto. Przeczucie mówi mi iż padnie remis no ale bezpieczniej 02.

⚽ GKS Bełchatów - [shadow=white:ad4e5c74ec]Wisła Kraków[/shadow:ad4e5c74ec] 2 ⚽ ⛔

Mimo wielu kontuzji w drużynie biała gwiazda tydzień temu pokazała w Łodzi że nadal może wygrywać. Na oficjalnej stronie wiemy iż do gry wraca Kamil Kosowski. W poprzednim spotkaniu GKSu z Groclinem gra bełchatowian nie wyglądała obiecująca w porównaniu z Wisła która gra ładną i efektowną piłka. Wisła starać się będzie utrzymać fotel lidera ale bardziej motywującym zadaniem jest wygrana z mocniejszą drużyna dlatego w sobotę w Bełchatowie zapowiada się ciekawe spotkanie z duża liczbą bramek.

⚽ Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 10 ⚽ ✅

Ech i gdzie Ci rycerze wiosny ???? głównymi słabostkami łks jest brak akcji indywidualnych, brak dynamicznych kontr, kiepskie przyjmowanie piłki oraz trener! Będąc na wszystkich meczach tego sezonu nie zobaczyłem żadnej poprawy. Jedynie z Legią widać było trochę więcej wysiłku ale to jednak za mało. Drużyna z Krakowa stoi wyżej w tabeli (6) Łks natomiast (14). Trener Cracovi Bartłomiej Zalewski wyznał iż wprowadził nowy system treningów i wydaje mi sie że było to widać w ostatnim meczu z Jagą.

⚽ Odra Wodzisław SL - Zagłębie Lubin 2 ⚽ ✅

Trudno mi obszernie zanalizować ten typ. Mistrzowie polski pokazali ładną grę w poprzedniej kolejce kiedy to zmierzyli się z Lechem. Stoją o 6 oczek wyżej niż Odra. A ich statystyki są lepsze

⚽ Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1 ⚽ ✅

Legia przestała grać ładnie ale cały czas wygrywa. Sądzę iż tak też będzie w meczu z beniaminkiem orange ekstraklasy

⚽ Polonia Bytom - Groclin Dyskobolia 2 ⚽ ✅

⚽ Ruch Chorzów - Kielce Korona 10 ⚽ ⛔
 
S 0

szypki

Użytkownik
Lech - Widzew
za niski kurs i za duze ryzyko jak dla mnie zeby stawiac 1 ale duzo bramek jest pewne ;)

GKS - Wisla
wierze w Lenczyka a i wisla nie moze caly czas wygrywac, jednak belcahtow to nie do konca ta sama druzyna co w zeszlym sezonie (gra gorzej) a wisla gra o nieba lepiej w porownaniu z zeszlym sezonem. Dla mnie mecz na remis X

Bytom - Groclin
nie wydaje mi sie ze Groclin jest w stanie przegrac to spotkanie. Stawiam x2 jako pewniaka
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Do widzewa trafil wlasnie Maslowski i Grzegorz Piechna
Łukasz Masłowski juz jest w Widzewie potwierdzam ale Grzegorza Piechny nie ma,nie podpisał kontraktu trwają rozmowy między zawodnikiem a klubem.Ale gdzie zagra Piechna niewiem albo Widzew albo Korona Kielce
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Lech Poznań - Widzew Łódź
Mój Typ:powyzej 2,5 goli ⛔
1,60
Expekt


Jutro o godzinie 20:00 dojdzie do walki między poznańskim Lechem a łódzkim Widzewem.Faorytem tego spotkania jest Lech który w dotyczhczasowych czterech kolejkach zdobył 7 punktów zaś Widzew tylko 2 punkty.O Lechu mówi się ze jest to drużyna własnego boiska i w tym sezonie to potwierdza ponieważ w dwóch meczach u siebie gładko ogrywali rywali bo pokonali 4:2 Zagłębie Sosnowiec(gole:dwa Zając,Murawski i Reiss) oraż 4:1 Górnika Zabrze(gole:Reiss,Wilk,Rengifo Trigoso i Zając) Widzewiacy zaś w dwóch wyjazdowych potyczkach zgromadzili jeden punkt w pierwszej kolejce ulegli na wyjeżdzie mistrzowi kraju Zagłebiu Lubin 1:2(gol:Napoloeni) a w trzeciej kolejce spotkan zremisowali w Wodzisławiu Śląskim z Odrą 1:1(gol:Kuklis) jak widać Lech u siebie ma srednią goli 4 zaś Widzew w każdym meczu na wyjezdzie potrafi strzelić bramke.W poprzednim sezonie na stadionie przy ul.Bułgarskiej padł wynik 6:1 dla Kolejorza wynik bardzo wysoki ale zupełnie nie oddaje tego co było na boisku bo wtedy Widzew zagrał naprawde dobry mecz szczególnie w pierwszej połowie,po tym meczu Widzew był chwalony za grę a wyśmiewany za wynik ale cóz taka jest piłka polega ona na tym by celnie trafić do bramki rywala.W tamtym spotkaniu padło aż 7 goli a ich strzelcami byli dla Lecha:dwie Zakrzewski,dwie Reiss,Injac i Zając zaś honorowego gola dla RTS-u strzlił Jospeph Oschadogan.W rundzie jesiennej w Łodzi padł wynik 3:2 więc także grad bramke Widzew wygrał po świetnym emczu w wykonaniu obu zespołów,gole wówczas strzlali dla WIdzewa:Konieczny,Napoleoni i Sokalski zaś dla Kolejorza Quinteros i Reiss.Jak widac większość piłkarzy którzy w tamtym sezonie strzelali gole przeciwko Widzewowi jutro nie wystąpią ponieważ Zakrzewski opuścił klub,Reiss jest kontuzjowny,Injac raczej nie zagra ponieważ nie mieści się chyba w kadrze meczowej jedynym wyjątkiem jest Marcin Zając który swoją karierą rozpoczynał najpierw w Starcie Łódź a potem przez 6 kolejnych lat występował w barwch Widzewa,zresztą Marcin jest bardzo lubiany przez kiboców WIdzewa zawsze gdy gra przeciwko Widzewi jest przez nas pozdrawainy mam tu ciekawostkę gdy Marcin Zając strzlił gola WIdzewowi w ostatnim ligowym meczu tych zespołów wogole się nie cieszył wszystko wyjaśnił na konferencji prasowej-Nie miałem sie z czego cieszyc,Widzew jest moim klubem wieć ze strzelenia im gola nie zamierzam się cieszyc -mówił.Marcin Zajac potwierdził tym że ma w sercu Widzew.W ekipie Kolejorza zabraknie jutro Bosackiego który już długi czas jest nie do gry oraz symbola Lecha czyli Piotra Reissa który w ostatnim meczu przeciwko Widzewowi strzlił swojego 100 gola w Ekstraklasie,w Widzewie kilku zawodników narzeka na urazy m.in Napoloeni,Ukah,Kuklis ale najprawdopdniej wszyscy są gotowi by trener Probierz posłął ich na murawę a mało tego Widzew w ostatnich dnaich pozyskał dwóch zawodników-Łukasza Masłowskiego i Łukasza Mierzejewskiego oni także powinni być brani pod uwage przy ustalaniu kadry na meczu z Lechem.Moim zdaniem wiele czynników wzkazuje na to że padnie dużo goli w tym spotkaniu i mysle ze warto zaryzykować grania tego typu bo wydaje się bardzo pradopodny.To co się bedzie działo na boisku to bedzie prszycz w porównaniu do tego co bedzie działo sie na trybunach szykuje sie wilki pojedynke kibocowksi pomiędzy kibicami Kolejorza i kibicami Czerwonej Armii nie bede pisał ilu nas pojedzie zobaczycie w tv albo w sobote na zdjeciach powim tylko bedzie nas dużo,i ten pojedynek przejdzie do historii kibiowskiej Lechici żadni reważnu za poprzednim spektakl na trybunach sami kibice Lecha stwierdzili że byli do WIdzewa im jeszcze troche brakuje pod względem kibocoskim i Widzewiacy ktorzy chcą udowodnic po raz kolejny że są świetnie zorganizowaną ekipą i mają najlepszy doping w Polsce.Tym meczem żyje chyba cały Poznań i Łódź a wszystko już jutro od godziny 20:00.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec


Typ: Goście strzelą gola? - Nie.
Kurs: 1.70

Statystyki - Legia Warszawa:

2007-08-17 Łódzki KS - Legia Warszawa 0-1
2007-08-12 Legia Warszawa - Groclin Grodzisk Wlkp. 1-0
2007-08-05 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3
2007-07-29 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1-0

Zdobyte bramki: 6 Stracone Bramki: 0

Statystyki - Zagłębie Sosnowiec:

2007-08-18 Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 1-0
2007-08-10 Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1-0
2007-08-04 Odra Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec 1-0
2007-07-28 Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 4-2

Zdobyte bramki: 3 Stracone Bramki 6

[shadow=black:67da0507e4]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/shadow:67da0507e4]

W dniu 25 sierpnia na stadionie Wojska Polskiego Legia Warszawa zagra z zaprzyjaźnionym Zagłębiem Sosnowiec. Legia Warszawa w 4 spotkaniach zdobyła komplet punktów nie tracąc ani jednej bramki. Legioniści moze i nie grają pięknego i efektywnego futbolu, lecz pomału idzie w tym kierunku. Jan Mucha nie wyjmował jeszcze piłki z bramki w tym sezonie i myślę, że Mucha jak i cała jedenastka na to nie pozwoli drużynie z Sosnowca.
Zagłębie bramek sporo nie strzela i chociaz ze statystyk widac 2 bramki strzelone na wyjeździe kolejorzowi, który miał w 1 kolejce spore kłopoty z defensywą i 1 bramkę Poloni Bytom nic nie znaczy.
Mam zamiar iśc na Łazienkowską obejrzec ten meczyk i byc moze dopingowac moich ulubieńców, choc nie wiadomo czy będzie zorganizowany doping ze strony żylety spowodowany protestem kibiców, który jak najbardziej popieram.

PS: Legia W. ???? Zagłębie S. Forever :jezora:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lech Poznań – Widzew Łódź
Osobiście byłem jednym z tych którzy uważali plany Lecha tj. walkę o „majstra” za nierealne, ale ostatnio zarówno piłkarze jak i działacze Kolejorza zaczęli mnie przekonywać, że jeśli nie mistrzostwo polski to przynajmniej podium jest jak najbardziej realne. Do drużyny mają dołączyć Manuel Arboleda oraz Damian Gorawski i uważam, że to mogą być tacy zawodnicy jakich w Lechu właśnie brakowało. Przede wszystkim Maniek Arboleda, który może w końcu załatałby tą mimo wszystko dziurawą obronę. Ale przejdźmy do rzeczy... w piątkowy wieczór przy Bułgarskiej na stadionie Lecha, który moim zdaniem może być w tym sezonie nie zdobyty przez żadnego z rywali – w meczu inaugurującym 5 serię spotkań Orange Ekstraklasy zmierzą się Lech Poznań i Widzew Łódź. Mecz ten niewątpliwie zapowiada się niezwykle emocjonująco stąd też można spodziewać się kompletu widzów na trybunach w tym ok. 3000 fanów Widzewa. Na trybunach podobnie było w poprzednim sezonie, a i spotkanie stało na wysokim poziomie lecz... raczej jednostronnym zwłaszcza jeśli chodzi o drugą połowę. Po wyrównanej pierwszej części spotkania, która zakończyła się remisem 1:1 w drugiej połowie goście z Łodzi praktycznie nie istnieli a Lech zadawał rywalowi kolejne ciosy i ostatecznie skończyło się na wyniku 6:1 ! Tym razem również może paść dużo bramek, ale ja mimo wszystko w tym meczu wolę grać klasyczne 1x2. Tak więc na kogo typuję? Ano na zwycięstwo :Lecha, który jak już wcześniej wspominałem przekonuje mnie, że może w tym sezonie walczyć naprawdę o te najwyższe cele. Co prawda Widzew nie jest drużyną do bicia, ale uważam, że na chwilę obecną jest słabszy od Lecha i nawet mimo braku Piotra Reissa – Kolejorz powinien sobie poradzić i wygrać to spotkanie.
Mój typ: Lech Poznań – 1,50 w Unibet ✅

Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin
Mistrzowie końcówek z pierwszych dwóch spotkań, w trzecim przegrani z końcówki, a w czwartym już zdecydowanie słabsi od swoich rywali. Tak pokrótce można opisać drużynę Odry Wodzisław, która w sobotni wieczór podejmie aktualnych Mistrzów Polski – Zagłębie Lubin. W środku tygodnia trener Odry – Mariusz Kuras obchodził urodziny, ale czy jego podopieczni będą w stanie sprawić mu prezent? Moim zdaniem mimo wszystko nie... jeśli już to w meczu z Zagłębiem osiągną remis, ale sam pokuszę się o zagranie czystej „2” na Mistrzów Polski. Wiadomo, że nie łatwo wygrywa się na stadionie w Wodzisławiu zresztą o tym w ostatnich dwóch latach przekonywali się Miedziowi, którzy od dwóch lat nie potrafią tam zdobyć bramki. Przed dwoma sezonami zremisowali z Odrą 0-0, a w ubiegłym mistrzowskim dla nich sezonie przegrali 0-1. Uważam jednak, że na dzień dzisiejszy Zagłębie jest silniejszą drużyną i jeśli chce w tegorocznych rozgrywkach walczyć o czołowe lokaty to nie może sobie pozwolić na straty punktów z teoretycznie słabszymi przeciwnikami. Do pełnej dyspozycji po groźnej kontuzji powraca napastnik Miedziowych Michał Chałbiński, który w swojej karierze ma występy w Odrze, i choć będzie to niewątpliwie podróż z sentymentem to mimo wszystko „Chałbik” będzie chciał się w końcu przełamać i zaliczyć jakieś trafienie. Wiem, że będzie ciężko, ale mimo wszystko zaryzykuję postawienie czystej „2” na Zagłębie, choć zdecydowanie pewniejszym typem wydaje się być „x2” ;)
Mój typ: Zagłębie Lubin – 2,20 w Sportingbet ✅
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lech Poznań - Widzew Łodź

Dzisiaj w Poznaniu rozpocznie się 5 kolejka OE. Przedostatni Widzew będzie szukał punktów w Poznaniu, gdzie w zeszłym sezonie zastał rozgromiony. Czy tym razem uda im się zrewanżować? Wątpliwe, gdyż gospodarze jak zawsze u siebie są groźni. Od 5 miesięcy są u siebie niepokonani. Wspaniała widownia w Poznaniu, jest dla graczy 12 zawodnikiem. Na 7 ostatnich spotkań u siebie w 6 nie schodzili pokonani. Tym razem drużyna, która walczy o podium lub nawet mistrzostwo powinna uporać się z Widzewem, który od 10 spotkań nie potrafi wygrać, a od 8 lat nie potrafi zdobyć &quot;twierdzy&quot; w Poznaniu. Gra Lecha mi się bardzo podoba, grają ofensywnie, dużo bramek strzelają, zwłaszcza u siebie. Nie stawiają na defensywę, tylko próbują od początku narzucać swój styl gry(ofensywny). Natomiast Widzew gra słabo (nie widziałem ostatniego meczu z Wisła), ale w poprzednich gra Łodzian mi się nie podobała. Ciężko mają w ataku, słabą mają obronę. Nie wróżę im żadnych rewelacji i jak dla mnie będą walczyć o utrzymanie

Mój typ 1 (1,45) Expekt
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lech, wygrał dzisiejsze spotkanie, ale z trudem 1-0.

Na sobotę przewidzianych jest kilka spotkań. o 16:00 w Białymstoku spotkają się Jagielonia z Górnikiem Zabrze. Gospodarze u siebie nigdy w historii nie wygrali z drużyną ze Śląska. Tym razem ta passa nie zostanie przerwana. Jaga gra bardzo nie równo, zespół nie jest dobrze zgrany. Natomiast gości grają z meczu na mecz coraz lepiej i pewnie. Doświadczenie oraz kunszt trenera coraz bardziej zwiększa siłę drużyny. Mecz dla mnie typowy na remis. Górnik na wyjeździe od prawie 9 miesięcy nie wygrał, ostatni raz w Białymstoku 20 lat temu. Jaga u siebie z publicznością 10 tys. ludzi jest groźnym rywalem. Jednak wątpię by stać ich było na pokonanie takiej drużyny. Dla mnie X po kursie 3.10 Expekt.
O 18:15 Bełchatów, wicemistrz podejmuje murowanego faworyta do zdobycia mistrzowskiej korony, Wisłę Karków.Faworytami są goście, którzy nigdy w historii nie przegrali w Bełchatowie, raz remisując. W poprzednim sezonie łatwo ograli gospodarzy. Obecnie bez Garguły zespół gra bardzo marnie i nie sądzę, by byli w stanie przeciwstawić się rozpędzonej białej Gwieździe, która będzie chciała po raz 5 z rzędu wygrać. 2 po kursie 2.30 Expekt
O 19:00 aż 4 spotkania. W Chorzowie Polonia Bytom zagra z Groclinem. Obie ekipy grają nierówno. Gospodarze to kandydat do spadku, ale u siebie zawsze są groźni i pewnie łatwo ograć się nie dają. Jednak czy ambicji wystarczy, by powstrzymać gości, którzy grają w kratkę? Po nie udanym meczu z Bełchatowem, czas na poprawienie nastroju i zwycięstwo. Z ostatnich sześciu wyjazdowych spotkań wygrali 4. Myślę, że goście wygrają i padnie under, ponieważ mało bramek Groclin strzela, zwłaszcza na wyjazdach. 2 po kursie 2.20 Expekt
Legia- Sosnowiec, tutaj inny wynik jak 1 będzie wielką niespodzianką. Kurs marny, 1.22...
Cracovia - ŁKS równiez o 19:00. Dla mnie jeden z pewniejszych spotkań tej kolejki. ŁKSowi zawsze ciężko się w Krakowie grało. Bilans spotkań to 15-7-1. Dodając do tego bardzo złą sytuacje w klubie, skład bardzo słaby, bardzo słaba gra nie zapowiada sukcesu gości. Od 5 miesięcy nie potrafią wygrać na obcym stadionie, a &quot;Pasy&quot; przez ten okres są u siebie nie pokonane. Na 4 ostatnie spotkania u siebie ani bramki nie straciła, wygrywając wszystkie spotkanie. Dobra gra, zwłaszcza u siebie przemawia za Cracovią. Mocna 1 po kursie 1.60 Expekt
Ostatnim meczem w sobotę, ale również o 19:00 jest Odra Wodzisław, która podejmuje mistrza polski, Zagłebie Lubin. Zdaniem bukmacherów faworytem jest Zagłębie. Muszę się zgodzić, ale.... Czy faworyt musi to wygrać? W Wodzisławiu zawsze ciężko się grało. Nawet Wisła Karków polegała na tym stadionie. 9 ostatnich drużyn goszczących na Śląsku tylko Legii udało się zgarnąć komplet punktów. Zagłębie od 3 lat nie wygrało na Odrze. Bilans między klubami jest wyrównany. Solidna gra Odry u siebie postawi wysoko poprzeczkę &quot;Miedziowym&quot;. Myślę, że 1x to dobry typ

A jakie są wasze przemyślenia?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziś w Wodzisławiu Śląskim dojdzie do ciekawej potyczki gospodarze wielokrotnie udowadniali że najlepsze drużyny nie mają u nich lekko o czym świadczą wyniki jak wygrane z Wisłą itp. Markami naszej ligi. Wszyscy eksperci mówią że Odra ma patent na najlepsze drużyny. I dzisiaj na pewno postawi wysoko poprzeczkę drużynie z Lubina bo porażka drużyny gospodarzy nie będzie na pewno niespodzianką za to każdy inny wynik tak. Po raz ostatni Odra przegrała na własnym terenie z Zagłębiem w 2004 roku. W poprzednim sezonie na inaugurację rozgrywek w Wodzisławiu Odra wygrała 1:0 po bramce Marcina Chmiesta, zaś w rundzie rewanżowej Zagłębie zrewanżowało się wygrywając w takich samych rozmiarach. Ogółem bilans wszystkich spotkań jest korzystniejszy dla Zagłębia. Na 20 meczów Miedziowi górą byli w 10, 4 zakończyły się podziałem punktów, a w 6 komplet punktów zainkasowali wodzisławianie.


Pojedynki z mistrzem Polski zawsze wzbudzały wiele emocji i z reguły też przynosiły sporo piłkarskich wrażeń. Nie inaczej powinno być w sobotę, bowiem już jutro do Wodzisławia przyjeżdża aktualna mistrz kraju – Zagłębie Lubin. Lubinianie po przegranej batalii o Ligę Mistrzów i odpadnięciu z europejskich pucharów skupiają się już tylko na grze na ligowych boiskach. Z kolei dla piłkarzy Odry sobotnie spotkanie będzie okazją do odkucia się za porażkę w ubiegłej kolejce z Koroną Kielce 0:2.

Po zeszło sezonowej ligowej wiktorii drużyna Zagłębia Lubin rozgrywki Orange Ekstraklasy opatrzone cyferkami 07/08 rozpoczęła od zwycięstwa z Widzewem Łódź 2:1, by w drugiej kolejce ulec na własnym boisku krakowskiej Wiśle 0:1. Z kolei w trzeciej serii spotkań podopieczni Czesława Michniewicza pokonali wicemistrzów Polski, GKS Bełchatów 1:0, a w poprzedni weekend podzieli się punktami z Lechem Poznań. Spotkanie te stało na dobrym poziomie i ostatecznie zakończyło się rezultatem 1:1. W międzyczasie Miedziowi mieli także nieudany epizod w eliminacjach do Ligi Mistrzów, gdzie musieli uznać wyższość Steauy Bukareszt. Lubinianie po 4 meczach mają na swoim koncie 7 punktów i zajmują 4 lokatę za prowadzącymi Wisłą Kraków, Legią Warszawa i Lechem Poznań. Odra ma 2 oczka mniej i znajduje się na 10 miejscu. Tabela na tym etapie rozgrywek jest jeszcze bardzo spłaszczona i jedno zwycięstwo może pozwalać na znaczny skok w ligowej stawce.
Sobotnie starcie będzie dla Odry drugim z rzędu spotkaniem z teoretycznie silniejszym rywalem. Jest to zarazem kolejna część serii ciężkich pojedynków, bowiem po potyczce z Zagłębiem na wodzisławski zespół czeka GKS Bełchatów i Wisła Kraków. Do składu Odry wraca Kuba Grzegorzewski, który ze względu na anginę ropną nie mógł wystąpić w Kielcach. Kibice wodzisławskiego klubu liczą, że popularny Gonzo odnajdzie swoją formę strzelecką i będzie straszył bramkarzy rywali podobnie jak to miało miejsce wiosną. Na razie bowiem jednym z mankamentów podopiecznych Mariusza Kurasa jest słabsza gra linii ofensywnej i brak piłkarza, który z powodzeniem będzie wykańczał zarówno akcję całego zespołu, jak i w pojedynkę będzie w stanie zaskoczyć rywala.
Po raz ostatni Odra przegrała na własnym terenie z Zagłębiem w 2004 roku. W poprzednim sezonie na inaugurację rozgrywek w Wodzisławiu Odra wygrała 1:0 po bramce Marcina Chmiesta, zaś w rundzie rewanżowej Zagłębie zrewanżowało się wygrywając w takich samych rozmiarach. Ogółem bilans wszystkich spotkań jest korzystniejszy dla Zagłębia. Na 20 meczów Miedziowi górą byli w 10, 4 zakończyły się podziałem punktów, a w 6 komplet punktów zainkasowali wodzisławianie.
Jak będzie tym razem dowiemy się w sobotę wieczorem. Początek spotkania o godzinie 19. Tradycyjnie już, do zobaczenia na Bogumińskiej.

Przewidywane składy:
Odra: Pilarz – Kokoszka, Kowalczyk, Jakosz, Szary – Biskup, Malinowski, Woś, Nowacki, Iwan – Grzegorzewski
Zagłębie: Vaclavik - G.Bartczak, Arboleda, Stasiak, Tiago - Łobodziński, M.Bartczak, Goliński, Kolendowicz, Iwański – Chałbiński

Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin, sobota godz. 19, sędziuje: Paweł Gil (Lublin)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Lech Poznan - Widzew Lodz 1-0 (0-0)

Moze to nie byl nstepny wystep Lecha ale no coz mamy trzy pkt. i tak trzymac dsalej . Wypowiem sie na temat Lecha moim okiem z trybuny natomaist pozostawiam Sutkowi wypowiedz jego druzyny. PO pierwsze fenomenalny doping . PO drugie bebny bylo ladnie slychac i nowy sprzecik naglasniajacy .Widzew tez przywiozl ze soba . Ale bardozo takze podobaly mi sie zimne ognie na II trybunie .OKs przechodzimy do meczu . Moze Lech nie zagral najlepsego spotkanie ale cenne trzy pkt. sa, choc Widzew nie gral az tak slabo . Lech mial bardzo wiele sytyuacji a chyba najgroznijesza to po dosrodkowaniu Murasia Renifer trafil w dobrze ustawionego Bartosza Fabiniaka . Lech ciagle atakowal i nie zwalnial temopa , Kilka strzalow Murasie z dystansu i pola karnego . Takze Wilka ladnie dosrodkowal w okalicach 20 min do Kikuta i ten minimalnie spudlowal a bylo by 1:0. W okoliach 50 min Rengifo minął się z piłką będąc metr od bramki i tu wlasnie moglo byc te 1:0 , lecz musielismy czekac dalej na bramke. POtem kilka ladnych podan do Rengifo lecz ten marnowa llja albo strzelajac minimalnie a aut albo slabo w Fabiniaka . I wreszcie doczekalismy sie 72 min .Gdzie Renifer odebral pilke kiwnol jedne kobronce i udezyl po dlugim rogu gdzie Bartosz Fabinia kbyl bez szans , i caly stadion wstal do gory. .. Napewno w Bramce swioetnie bronil Dolha kilka pewnych sytuacji i jedna wybroniona setka ,choc nie mia lza duzo do roboty.Kikut bardz dobrze tak jak we wczesniejszych meczach wlacza sie w ofensywie i w miar poprawnie .Marcin Dymkowski zagral na swoim wysokim poziomie , zadzil na srodku , choc czasmi zdazaly mu sie bledy lecz bez konsekfencji . Zlatko Tanevski walczyl duzo pojedynkow glowkowych wygral , jeszcze troche pocwicza i bedzie gites .. Ivan Djurdjevic heh odwazae sie powiedziec ze najlepszy zawodnik tego meczu , ile razy on zatrzymywal Napoleoneigo w dziecinny sposob ???? Piekny mecz widaz ze aklimatyzuje sie w druzynei i coraz lepiej wspolpraca z WLikiem .Jakub Wilk po ladnych dwoch wystepach , zagral slabsze spotkanei ... nawet bardzo slabe jedynie troszke powalczyl i tyle z techniko i z szybkoscia nie bede mowil ... slabe dosrodkowanie.Henry Quinteros kilka niezlych zagra, coraz lepsze wystepy , powoli dochoidzi do formy i mam andzieje ze bedzie lepsza wspolpraca z Rengifo. Rafał Murawski musi jeszcze poprawcowac nad strzalami , nasz kapitan raczejz zagral na przyzwoitym poziomie choc do Reprezentacji brakuje .. ale licze ze sie poprawi kilka ladnych zagran .Maciej Scherfchen bronic to on umei ale podawac to naprawde ja kjunior ... niech lepiej sie za to nie bierze bo bedzie klapa ...ile razu on podawal na skrzydla albo do renifera , ale te podania to dziesciec metrow od zawodnika , technika kaleczyl mecz.Marcin Zając szybki lecz bezbarwny zadnej akcji jego strrona , nei popisal sie w tym emczu choc ma potencjal i czasmai glupio faulowal .I nasz ostatni Rengifo no coz sytyuacji na strzelenie gola mial z 10 z czego z trzy ssetki . I wykorzystal zwykla akcje po odbiorze pilki a nie ladne podanie , i takiego zawodnika nam wlasnie trzeba , uratowal dupcie Franzowi ktory juz powoli mnie i kibicow wkurza wystawiajac jednego napadziora ... Przeicez Pitry niczego sobie i moze spokojnie grac w napadziew ..Mecz od 1-10 wystawie 6/10 , doping 11/10 walka 8/10 pozdro .

Podoba sie wam ?


 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Typ: X2 ✅ :gool:
Kurs:1.26
Analiza:
To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Po czterech meczach w Orange Ekstraklasie Wisła trafia na przeciwnika, który może jej stawić duży opór. Do tej pory klubowi spod Wawelu udawało się gładko wygrywać mecze. Teraz trafia na drużynę która walczy o udział w fazie grupowej Pucharu UEFA. Drużyna z Bełchatowa zremisowała w pierwszym meczu z Dnipro Dnpropetrovsk 1:1, przypomnę że grali na wyjeździe. Wydaje mi się, że Orest Lenczyk nie będzie ryzykował w meczu przeciw Wiśle i nakaże swojej drużynie bardziej bronić bramki niż atakować. Zresztą najprawdopodobniej tak jak zagra GKS przeciw Wiśle, tak samo zagra w meczu rewanżowym z Dnipro. Sami piłkarze raczej też nie będą chcieli grać ostro by nie ryzykować kontuzji. Sposób w jaki zagra Bełchatów nie powinien zbyt przeszkadzać Wiślakom. Oni nie pierwszy raz będą musieli koncentrować się na ataku pozycyjnym. Do gry powraca Kamil Kosowski, najprawdopodobniej zabraknie Marka Zieńczuka który nabawił się kontuzji pleców, pod znakiem zapytania stoi też występ Pawła Brożka, który jest przeziębiony, ale on raczej zagra. Przypomnę też, że pięciu zawodników Wisły było powołanych na mecz z Rosją, więc może zabraknąć im sił na całe spotkanie.
Biała Gwiazda udowodniła w poprzednim spotkaniu, że brak filarów drużyny nie przeskadza jej grać efektywnie i zdobywać bramki. W tym sezonie Wisła straciła tylko jedną bramkę i nie była to wina złej gry linii defensywnej tylko pojedynczego zawodnika który poprostu nie trafił w piłkę i tym samym pozwolił przeciwnikowi wyjść sam na sam z Pawełkiem. GKS z kolei, bardzo mało bramek strzela jak i mało bramek traci. Więc nie spodziewam się by nagle mógł stracić ich np. 3. Dlatego w tym meczu piłkarzom trenera Skorży nie będzie tak łatwo wygrać. Raczej pewne jest to, że w meczu tych drużyn padnie mało goli.

Poz. Drużyna M Z R P Gole
1 Wisla Kraków 4 4 0 0 10:1
9 GKSBełchatów 4 1 2 1 2:1

Przypuszczalne składy:
Wisła:pawełek,Dudka, Cleber, Głowacki, Baszczyński, Zieńczuk, Cantoro, Sobolewski, Kosowski, Brożek, Ćwielong
GKS: Lech, Herrera, Cecot, Stolarczyk, Kowalczyk, Strąk, Jarzębowski, Wróbel, Rachwał, Ujek, Nowak
Transmisja: Canal Plus godz. 18.00
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sobota, 25 sierpnia 2007r.

Jagiellonia - Górnik Zabrze
Zabrzańska Lokomotywa miała walczyć w tym sezonie już o wysokie cele, ale póki co wydaje się, że będą oni w stanie powalczyć tylko w Pucharze Polski, a w lidze zajmą co najwyzej 8 pozycję. Jaga? Całkiem niezle rozpoczęła sezon jak na beniaminka, na mecze w Białymstoku przychodzą komplety widzów i tak też pewnie będzie i dziś. Mój typ na to spotkanie? Uważam, że zakończy się ono remisem, który ani specjalnie nie zadowoli ani nie skrzywdzi żadnej z drużyn ;)
Typ: Remis - 2,90 w Bwin ✅

GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Przed Gieksą bardzo trudne spotkanie w Pucharze UEFA, ale uważam, że teraz drużyny powinny mieć na tyle szeroką kadrę iż rozgrywanie spotkań co 3-4 dni nie powinno być dla nich problemem tak więc w dzisiejszym meczu z Wisłą gospodarze zagrają o zwyciestwo. Czołówka od GKS-u zaczyna się powoli oddalać, a dziś będzie dobra okazja aby strata się nie powiększyła. Wisła jest jednak w tym sezonie bardzo mocna i jej jedynym celem jest mistrzostwo polski, lecz uważam, że Biała Gwiazda nie może wiecznie wygrywać i dziś w Bełchatowie nie zdobędzie kompletu punktów ;)
Typ: no bet / ewentualnie GKS Bełchatów - 3,10 ;)

Cracovia Kraków - ŁKS Łódź
Pasy są drużyną własnego boiska gdzie raczej nie zawodzą swoich fanów, lecz jak będzie dziś? ŁKS póki co nie gra zbyt dobrze, ale na wywiezienie punktu z Krakowa na pewno ich stać. Uważam, że gospodarze dziś nie przegrają, lecz czy odniosą pewne zwycięstwo? Po kursie 1,75 na &quot;jedynkę&quot; się nie skuszę i to spotkanie wolę pozostawić bez typu ;)
Typ: no bet

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Mecz przyjaźni na trybunach, ale na pewno nie na boisku. Zagłębie mimo wygranej w poprzedniej kolejce z Polonią Bytom nadal znajduje się na debecie punktowym, ale wydysotać się spod kreski po meczu przy Łazienkowskiej będzie niezwykle trudno. Choć Legioniści zagrają osłabieni brakiem kilku zawodników to trener Urban odpowiednio ustawi drużynę i choć raczej znów efektownie nie zagra, ale będzie za to efektywnie i Legia do swojego konta dopisze kolejny komplet punktów.
Typ: Legia Warszawa - 1,25 w Bwin ✅

Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk
Może Polonia nie gra wielkiej piłki, ale przed sezonem myślałem, że będzie to wyglądało znacznie gorzej. Piłkarze z Bytomia potrafią rozegrać naprawdę dobre spotkanie. Jednak uważam, że w spotkaniu z pucharowiczem z Grodziska raczej przegrają. Dyskobolia dysponuje szeroką kadrą i mimo iż drużynę opuścił Bartosz Ślusarski, a wydaje się, że w konflikcie z trenerem jest kilku zawodników m.in Rocki to Dyskobolia powinna dziś zdobyć komplet punktów.
Typ: Dyskobolia Grodzisk - 2,25 w Bwin ✅

Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
Moja analiza tego spotkania kilka postów wyżej ;)


----------------------------------------------------------------

Co sądzicie o tych typach? jakie są Wasze przemyślenia ? Zapraszam do dyskusji na temat sobotnich spotkań OE ;)
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Legia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec

Analiza: Długo wyczekiwane spotkanie przez kibiców obu drużyn. Zagłebie wraca do ekstraklasy po 15 latach przerwy i z wielką radością kibice jadą do Warszawy na mecz z Legią (aż 1200 biletów dostali!). Nastroje w zespole jednak nie są zbyt radosne, bowiem klub został ukarany degradacją i tylko cud musiałby się zdarzyć aby karę anulowano (chociaż w polskiej piłce wszystko jest możliwe ;)) Legia rozpoczęła ten sezon znakomicie, odnosząc 4 zwycięstwa w 4 spotkaniach. Pewnie prowadzi razem z Wisłą na czele stawki. Na uwagę zasługuje również fakt, iż do tej pory legioniści nie stracili ani jednej bramki. Do składu legionistów wraca Dickson Choto. Grzelak narzekał na przeziębienie, lecz prawdopodobnie wystąpi dziś przeciwko Zagłębiu. Zagrać zagra także Roger, który wyleczył już lekki uraz. Nieobecnymi będą: Wojciech Szala i Piotr Bronowicki. Zagłebie zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli z -1 punktami na koncie (-4 punkty nałożonye na klub za udział w aferze korupcyjnej). W drużynie Zagłebia nie zobaczymy dziś Rafała Berlińskiego. Początek meczu o godzinie 19. Typuje pewne zwycięstwo Legii :p może niezbyt okazałe, bowiem Zagłębie to przyjaciel? :cool: ..warto dodać, że w towarzyskim spotkaniu było 2-0 dla CWKS.



Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.22
Szanse: 10/10
 
A 0

artek_1910

Użytkownik
Legia Warszawa-Zagłębie Sosnowiec
Typ:1
Anliza:
Vice lider naszej ligi podejmuje outsidera, Zagłębie Sosnowiec. Legia jest tu zdecydowanym faworytem, ponieważ goście wygrali tylko raz ze słabiutką Polonią Bytom, natomiast Legia nie doznała jeszcze smaku porażki, ba nawet remisu, nie tracąc żadnej bramki. Dziś powinna tą pasje podtrzymać i wygrać różnicą miniumum 2 bramek, nie tracąc żadnej.

GKS Bełchatów-Wisła Kraków
Typ:2
Anliza:
W Bełchatowie zapowiada się ciekawy pojedynek. Gospodarze, którzy reprezentują nas w Pucharze Uefa podejmują obecnego lidera rozgrywek Wisłe Kraków. GKS po 4 kolejkach zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 5 pkt, natomiast Wisła ma 12 pkt i prowadzi w OE. Do gry wraca Garguła, który jest po kontuzji, i bardziej będą się oszczędzać do rewanżowego spotkania z Dniprem, które już w ten czwartek.. Drużyna z Krakowa na wyjazdach spisuje się dobrze, bo pokonało już mistrza Polski, więc teraz przyszła pora na vice mistrza. Jak wiadomo Wisła w tym sezonie będzie się starała odzyskać mistrzostwo, nie pozwalając sobie na stratę pkt, tymbardziej że Legia gra ze słabiutkim Sosnowcem, a Lech goni. Dziś skromne zwycięstwo gości 0-1.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Legia Warszawa-Zagłębie Sosnowiec
Typ:1
Anliza:
Vice lider naszej ligi podejmuje outsidera, Zagłębie Sosnowiec. Legia jest tu zdecydowanym faworytem, ponieważ goście wygrali tylko raz ze słabiutką Polonią Bytom, natomiast Legia nie doznała jeszcze smaku porażki, ba nawet remisu, nie tracąc żadnej bramki. Dziś powinna tą pasje podtrzymać i wygrać różnicą miniumum 2 bramek, nie tracąc żadnej.
Popieram oczywiscie ten typ Legia jest zdecydowanym faworytem tego meczu i chyba mało kto wierzy aby Zagłębie było w stanie zdobyć na Łazienkwoskiej choćby punkt.Mnie zupełnie nie zachwyca kurs na Legie 1,22 śmiech warto zagrać że Sosnowiec nie strzli.

pozdRo
 
kmicic90 0

kmicic90

Użytkownik
Jak wszyscy polecam
Legia - Zagłębie 1

Sądzę, że Wisła będzie kontynuowała passę zwycięstw tym bardziej, że wygrała już na wyjeździe np. z Zagłębiem :
Bełchatów - Wisła 2

Cracovia - LKS 1X
- raczej tak powinno się stać bo Cracovia niesiona fanatycznym dopingiem jest naprawdę mocna
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Widzę, że dużo osób stawiało dziś na zwycięstwo Wisły. Cóż, dziś krakowianie nie zagrali tego co potrafią, było to widać, w drugiej połowie mieli więcej sytuacji ale brakowało szczęścia, no i ten faul w polu karnym - karny należał się Wiślakom ewidentnie, ale cóż wcześniej to oni dostali dwa karne w prezencie więc i tak są na plusie xD. A na poważnie to tylko potwierdza słaby poziom sędziowania w Polsce.
Ja naszczęście obstawiając to spotkanie podparłem się remisem- dlaczego? Jest to uzasadnione w mojej analizie kilkapostów wcześniej. Kurs może niski, ale przynajmniej weszło.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Widzę, że dużo osób stawiało dziś na zwycięstwo Wisły. Cóż, dziś krakowianie nie zagrali tego co potrafią, było to widać, w drugiej połowie mieli więcej sytuacji ale brakowało szczęścia, no i ten faul w polu karnym - karny należał się Wiślakom ewidentnie, ale cóż wcześniej to oni dostali dwa karne w prezencie więc i tak są na plusie xD.
no ale chyba wiekszosc nie pamieta, ze wisla grala i to na wyjeżdzie z aktualnym jeszcze wicemistrzem polski (bądź co bądź ;) )
a wszyscy wymagali przynajmniej ci co typowali &quot;dwojke&quot; zwyciestwa wisly a przeciez jak juz wspomnailem gral iprzeciez z wicemistrzami polski...
remis mysle ze sprawiedliwy i satysfakcjonujacy obie ekipy.
szkoda jedynie ze nie zobaczylismy bramek w tym meczu...
a co do poziomu sedziowania to nie bede sie wypowiadac bo meczu nie widzialem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom