>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 27.11.2013 - środa

Status
Zamknięty.
jacio 456

jacio

Użytkownik
Szachtar - Real Sociedad
Wg mnie, patrząc na kursy, warto tutaj sprobować zagrać w stronę Basków. Kurs na Szachtar zdecydowanie nie zachęca do gry. Jedynym ich plusem jest swój teren, gdzie na pewno niełatwo będzie sie grało ekipie ze słonecznej Hiszpanii. Jednak na tym poziomie aż takiej różnicy to nie powinno robić, co pokazał też wczorajszy mecz Atletico. Poza tym Szachtar w LM mnie nie przekonuje.Jedyne, szczęśliwe, zwycięstwo w San Sebastian. RSSS za to, wreszcie wrócił na właściwe tory. W dobrej formie wydaje sie być Vela- zdobywca 4 bramek z Celtą, a także Griezmann. Stać ich na pewno na zdobycie jednego gola, a może i więcej. Chociaż w tym meczu nie spodziewam sie wielu bramek. Under jest tu też ciekawą opcją, ale ja wolę pograć handi na Sociedad. 1 pkt zdobyty w LM nie odzwierciedla potencjału tej drużyny. W meczu u siebie z Ukraińcami wg mnie byli drużyną lepszą. Zabrakło jednak skutecznosci, co wykorzystali perfekcyjnie gracze Szachtara. Poza tym meczem, w LM pilkarze z San Sebastian nie przegrali w stosunku większym niż 1 bramką. W Leverkusen stracony gol w doliczonym czasie po bardzo efektownym trafieniu gospodarzy. Remis i minimalna porażka z MU ujmy im też nie przynosi. Dlatego tutaj gram w stronę gości. W przypadku porażki 1 bramką zwrot.
Moje typy:
Sociedad +1 @ 1.833 pinnacle ⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Orientujecie się czy są jakieś braki kadrowe w meczu PSG-Olympiakos?
Over 2.5 w tym meczu wygląda ciekawie a i kurs niczego sobie.
&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; even stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_06X1xuqP&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
PSG : Sirigu – Maxwell, Thiago Silva (cap), Alex, van der Wiel – Thiago Motta, Matuidi, Verratti – Lavezzi (ou Lucas), Cavani, Ibrahimovic

Olympiacos : Roberto – Salino, Manolas, Siovas, Holebas – Samaris, Maniatis, A.Dominguez, Fuster, J.Campbell (ou Weiss) – Mitroglou

źródło: football365.fr
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Na początek przewidywany skład według Marki:

Real Madryt: Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Asier Illarramendi, Casemiro; Gareth Bale, Isco, Ángel Di María i Karim Benzema.

Przewidywany skład według Asa:

Real Madryt: Iker Casillas; Daniel Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Casemiro, Asier Illarramendi; Gareth Bale, Isco, Ángel Di María/Jesé Rodríguez i Karim Benzema.

Na pierwszy rzut oka od razu można zauważyć brak Cristiano Ronaldo w składzie na dzisiejsze spotkanie, który nabawił się lekkiej kontuzji w ostatnim ligowym spotkaniu, mógł dzisiaj zagrać, ale Carlo Ancelotti nie chcę ryzykować i da odpocząć swojemu najlepszemu strzelcowi, ponadto w składzie powinno zabraknąć miejsca dla Xabiego Alonso, któremu trener da po prostu odpocząć, do tego dochodzi pauza za kartki dla Luki Modrica. Ale do czego zmierzam, ofensywny kwartet mają utworzyć Gareth Bale, Isco, Ángel Di María i Karim Benzema. Myślę, że największe szanse na strzelanie bramek będą mieli w dzisiejszym pojedynku właśnie Gareth Bale, który przy nieobecności Ronaldo, Alonso i Modricia, będzie wykonywał stałe fragmenty gry, tj rzuty wolne oraz rzuty karne, a wszyscy wiemy jaką Bale ma petardę w nodze, do tego dochodzą sytuacje z akcji ofensywnych, więc myślę, że Walijczyk powinien spokojnie dzisiaj coś ustrzelić, a Bet365 bardzo Mnie pozytywnie zaskoczył i wystawił bardzo fajny kurs na to zdarzenie. Mimo klarownej sytuacji w grupie, Real nie odpuści tego pojedynku i Carlo Ancelotti zapowiada walkę do samego końca. Ponadto formę strzelecką odzyskał ostatnio Karim Benzema, który strzela ostatnio jak na zawołanie i dzisiaj powinno być podobnie, a kurs 2.25 też warty gry. GL. Zgadzam się również z typami użytkownika &quot;Groven&quot; i zamierzam zagrać double:

Cska +1.5 1.57 ⛔
Fc Kopenhaga +2.5 1.67 ✅
AKO: 2.63


Gareth Bale to Score 2.40 Bet365 ✅
Karim Benzema to Score 2.25 Bet365
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jesli chodzi o Man Utd. to moim zdaniem zrobila sie z tej druzyny ekipa ktora caly czas kombinuje zamiast grac. Najpierw odpuszczaja mecz z Sociedad bo maja mecz w lidze pote odpuszczaja mecz w lidze bo maja mecz w LM. Cos w tej ekipie mi nie pasuje i nie ufam im jesli chodzi o ich motywacje w dzisiejszym meczu. Ich wygrana jest oczywiscie mozliwa bo potencjal w zespole gosci jest duzy ale czy beda do tej wygranej dazyc za wszelka cene przez caly mecz, czy moze zadowola sie jednym punktem. Nawet przegrana ich nie wyeliminuje z gry wiec czemu mialbym wierzyc, ze skoro z Sociedad przy takiej samem sytuacji nie dazyli do zwyciestwa to teraz zepnal dupy i zagraja na 100% by wygrac.
A tak poza tym to ogladalem kilka spotkan ManU w tym sezonie i tak jak juz bylo tutaj napisane, Manchester zagral chyba jeden dobry mecz w tym sezonie - z Leverkusen u siebie. Reszta to bardzo przecietne mecze. Nawet te wygrane jak z Arsenalem ciezko zaliczyc do dobrych spotkan.
Leverkusen bedzie bardziej zmotywowany do walik w tym meczu. Graja na wlasnym boisku, przed wlasnymi kibicami. Dobry wynik - punkt badz 3 dadza im prawie pewny awans do fazy play-off wiec motywacji powinno im starczyc na caly mecz. Osobiscie postawilbym na czysta 1 ale pojde w bardziej bezpieczna strone (bo z ManU nigdy nie wiadomo) i zagram na Leverkusen wygra 1 badz 2 polowe @ 1,6
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
CSKA Moscow - FC Bayern München BTS - TAK 1,70 ✅
Wydaje mi się, że Bayern nie przegra tego meczu, ale kursy na granie 2, a tym bardziej X2 nie zachęcają. Co przemawia za tym, że Wojskowi strzelą gola? A no właśnie to powtarzane przez wszystkich jak mantra swoje boisko - CSKA u siebie w tej edycji strzela (szczególnie ostatnio świetna także w lidze forma Doumbi), a i na wyjeździe potrafi wbić City dwie (!) bramki. Trzecie miejsce jeszcze nie jest pewne, więc myślę, że gospodarze będą gryźli murawę żeby coś tutaj ugrać, a żeby to zrobić, to trzeba strzelić minimum jedną bramke. Bayern choć bez Ribery&#39;ego i Mandzukica (także bez Bastiana) to i tak dysponuje niesamowitym potencjałem w ataku, przecież drużyna nie pojedzie &quot;na wycieczkę&quot;, na pewno jak w każdym meczu zagrają na maksa, nie pamiętam kiedy Bayern ostatnio nie strzelił gola w meczu. ???? Dlatego ten typ nawet w razie jakiejś niespodzianki wydaje mi się bezpieczny.
Przewidywane składy:
CSKA Moskwa: Akinfeev - Mario Fernandes, A. Berezutski, Ignashevich, Shchennikov - Wernbloom, R. Elm - Tosic, Honda, G. Milanov – Doumbia
FC Bayern: Neuer - Rafinha, van Buyten, Dante, Alaba - Lahm - T. Müller, Javi Martinez, Thiago, Robben - M. Götze

Paris Saint Germain - Olympiacos Piraeus typ: 1 1,35✅ / handi 0:1 1,80⛔
Chyba nie ma co zagłębiać się w ten mecz, PSG z niesamowitym Ibrą u siebie spokojnie pojedzie Olympiakos, wprawdzie czasem potrafi sprawiać w LM problemy każdemu, ale jedynie na swoim boisku. Ostatnio Paryżanie zremisowali z Anderlechtem Bruksela i to był wręcz sensacyjny wynik - drugi raz z rzędu niespodzianka się nie przydarzy. Jako, że puszczam dziś dwa kupony, to dwie propozycje typów, handicap -1 chyba nie będzie trudny &quot;do przeskoczenia&quot;, PSG zaaplikuje Grekom pewnie spokojnie ze 2-3 bramki i przypieczętuje awans z pierwszej pozycji. Pierwszy mecz zresztą pokazał, że Olympiakos raczej nie ma patentu na PSG, które dziś gra praktycznie w optymalnym składzie.
Przewidywane składy:
PSG: Sirigu – Maxwell, Marquinhos, Silva, Van der Wiel – Matuidi, Motta, Verratti – Lavezzi, Ibrahimović, Lucas
Olympiakos: Roberto – Holebas, Siovas, Manolas, Salino – Maniatis, Samaris – Weiss, Saviola, Campbell – Mitroglou

Shakhtar Donetsk - Real Sociedad typ: 1 1,60✅
Za Szachtarem przemawia na pewno doświadczenie w LM i chociaż to nie ta sama drużyna co sezon temu (wg mnie bez Williana i Fernandinho ta drużyna traci połowę swojego potencjału) to już w tym sezonie pokazali, że potrafią grać (pomijam tutaj nieszczęsne baty w Leverkusen). Mimo tego, że mecze u siebie z Bayerem i United skończyły się remisami (to i tak niezłe rezultaty) to kto oglądał te mecze czy przynajmniej skróty, ten zgodzi się ze mną, że Szachtar stwarzał sytuacje i wygrana w którymś z tamtych dwóch meczy nie byłaby wielką sensacją. Liga Mistrzów to dla Realu za wysokie progi, a Szachtar zrobi wszystko żeby powalczyć o awans.
Przewidywane składy:
Szachtar: Pyatov – Szevczuk, Rakitsky, Kucher, Srna – Fernando, Hubschman – Taison, Texeira, Costa – Adriano
Real Sociedad: Bravo – Angel, Martinez, Gonzalez, Martinez – Zurutuza, Pardo – Griezman, Prieto, Castro – Vela
Manchester City - FC Viktoria Plzen typ: 1 handicap 0:1 1,35✅
Chyba tutaj też nie ma się co zastanawiać, M. City urządza sobie w ostatnich meczach istne zawody strzeleckie i bezlitośnie rozprawia się z kolejnymi rywalami. Chociaż dziś City bez Kompanego i Silvy, a w wyjściowym składzie zabraknie też prawdopodobnie Zabalety, Nastasica, Clichy&#39;ego czy Negredo, to przecież ławkę i tak City ma silną. Plzen to tym bardziej nie ta klasa. Warto też chyba zagrać na zdobycie bramki przez S. Aguero.
Przewidywane składy:
City: Hart, Richards, Demichelis, Lescott, Kolarov, Navas, Milner, Toure, Nasri, Dzeko, Aguero
Viktoria: Kozacik, Rajtojal, Hejda, Hubnik, Limbersky, Horvath, Horava, Petrzela, Kolar, Kovarik, Bakos.
4 mecze =AKO 6,6
Śmierdzi mi dzisiaj mecz Realu i Juventusu, na pewno je odpuszczam. Myślę z kolei jeszcze nad Benficą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 116

dziubols

Użytkownik
A jak to jest z kartkami ? Zeruja sie po fazie grupowej czy teraz jest akurat czas na komedie zwiazane z czyszczeniem sie na faze PO ?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A jak to jest z kartkami ? Zeruja sie po fazie grupowej czy teraz jest akurat czas na komedie zwiazane z czyszczeniem sie na faze PO ?
Teraz jest szansa na &quot;czyszczenie sie&quot; przed meczami play-off - dla ekip ktore juz wywalczyly awans. Wczoraj Fabregas wyraznie dostal rozkaz by dostac zolta kartke i dostal za zonglowanie pilki...mysle, ze dzisiaj wiecej zawodnikow bedzie chcialo dostac kartki.
A tutaj potwierdzenie tago co mowie ???? http://www.marca.com/2013/11/26/en/football/barcelona/1385504958.html
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jesli chodzi o Man Utd. to moim zdaniem zrobila sie z tej druzyny ekipa ktora caly czas kombinuje zamiast grac. Najpierw odpuszczaja mecz z Sociedad bo maja mecz w lidze pote odpuszczaja mecz w lidze bo maja mecz w LM. Cos w tej ekipie mi nie pasuje i nie ufam im jesli chodzi o ich motywacje w dzisiejszym meczu. Ich wygrana jest oczywiscie mozliwa bo potencjal w zespole gosci jest duzy ale czy beda do tej wygranej dazyc za wszelka cene przez caly mecz, czy moze zadowola sie jednym punktem. Nawet przegrana ich nie wyeliminuje z gry wiec czemu mialbym wierzyc, ze skoro z Sociedad przy takiej samem sytuacji nie dazyli do zwyciestwa to teraz zepnal dupy i zagraja na 100% by wygrac.
Eee to nie jest odpuszczanie... Po protu MU gra przeciętnie i to widać od poczatku rozgrywek! Nie da się patrzeć na ich grę... W dodatku Moyes nie pomaga wcale i nie chce zmienić stylu siermiężnego w bardziej ofensywny. W ogóle co przez cały czas w pierwszym składzie robi Antek Valencia ? (jakies jedno wielkie nieporozumienie że on cały czas gra!!!) dlaczego pierwsza zmiana jaką zawsze robi Moyes to wprowadzenie Giggsa ? (no bez jaj Ryan już nie te lata z całym szacunkiem dla niego)
Zresztą ileż to razy już Moyes majac dobry wynik zamiast iść na dobicie rywala, który ledwo zipie on wprowadza samych defensywnych graczy a potem traci MU pkt przez jego niesamowite zmiany...
Potencjał MU ma niesamowity ale Moyes go wcale niewykorzystuje! Zaha to w ogóle sie marnuje ehh, Nani to samo ciągle grzeje ławę a jest sto razy lepszy niż Antek. Fellaini to fatalny transfer, 30mln w błoto wywalone. Smailling dziś znowu na prawej obronie bo brak Rafaela. problemów w grze MU jest mnóstwo i można by o tym pisać i pisać.
Bayer potrafi punktować rywali, szczególnie u siebie na BayArena. No i te ich zabójcze kontry, mają to opracowane do perfekcji chociaż dziś nie zagra Sam to jest Son, Can, Castro, jest komu napędzać akcje skrzydłami.
Ja mam duze obawy co do tego meczu patrząc pod kątem MU, dla mnie nie do typowania po prostu...
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Dzisiaj sporo meczów wartych uwagi.
Real - Galatasaray
Zacznę od tego że Real jest prawie pewien awansu i wystarczy im tylko 1pkt żeby wyjść z grupy.Galatasaray mimo tylko 4punktów na koncie nadal ma szanse na wyjście z grupy.Dlatego uważam że możemy dziś się spodziewać otwartego meczu bo Real będzie chciał przypieczętować awans ,a Galata walczyć o cenne punkty.Myślę że padnie dużo goli na Santiago Bernabeu.A ja typuje ,że goście coś strzelą.A kto ma dla nich strzelać nie kto inny jak Drogba?Dlatego też obstawiam bo bardzo dobrym kursie w Come On (4.00) że on wpakuje piłkę do bramki.Dodam że kurs w bet365 wynosi 3.50.A więc różnica w miarę duża.
Drogba strzeli gola -4.00 Come On ⛔
PSG - Olympiakos
Nie będę długo pisał.Wg. mnie PSG dzisiaj parę goli strzeli po osatnim słabym meczu z Anderlechtem.Olympiakosowi nie daje w tym meczu żadnych szans.Ibrahimović dziś coś strzeli.Jest w takiej formie ostatnio, że głowa mała.Dla mnie ten typ można dokładać do wielu kuponów po niezłym kursie.
Ibrahimović strzeli gola - 1.66 Bet365✅
oraz drobniej - Ibrahimović strzeli minimum 2 gola -4.00
Do tego bez analizy:
Shakhtar - Real Sociedad - ilość strzałów bramkę - powyżej 16.5 -1.83 Come On✅
CSKA - Bayern - ilość strzałów bramkę - poniżej 17.5 -1.68 Come On✅
Manchester City - Pilzno - wynik do przerwy -Manchester City -1.50 Bet365⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zresztą ileż to razy już Moyes majac dobry wynik zamiast iść na dobicie rywala, który ledwo zipie on wprowadza samych defensywnych graczy a potem traci MU pkt
To wlasnie mialem na mysli mowiac &quot;odpuszczanie&quot;. Zamiast zagrac o zwyciestwo zawodnicy po prostu odpuszczali i w rezultacie byly takie wyniki jakie byly. A co do Moyesa to zgadzam sie z toba w 100% - po prostu brakuje mi tego &quot;zeba&quot; w druzynie ktory ManU mial za czasow Fergusona.
 
majoreq 4

majoreq

Użytkownik
Z tym overem w meczu Realu to różnie może być.
Gracze mogą wyjść zbyt rozluźnieni na spotkanie, a brak CR7 - głównego strzelca to spore osłabienie ofensywy.
z CR7 to nie przesadzajmy ponieważ w meczu ligowym zszedł przy stanie 1:0 a wynik końcowy mówi sam za siebie 5:0 więc myślę, że i bez niego Real będzie potrafił nastrzelać bramek, tym bardziej przed własną publiką
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Bayer potrafi punktować rywali, szczególnie u siebie na BayArena. No i te ich zabójcze kontry, mają to opracowane do perfekcji chociaż dziś nie zagra Sam to jest Son, Can, Castro, jest komu napędzać akcje skrzydłami.
Ja mam duze obawy co do tego meczu patrząc pod kątem MU, dla mnie nie do typowania po prostu...
Mi też wydaje się, że pod kątem MU ciężko obstawiać ten mecz, to nie są jeszcze te Diabły co za Fergusona. Tym bardziej na wyjazdach MU radzi sobie w tym sezonie miernie. Remis w tym spotkanie by mnie nie zdziwił.
 
K 8

kamilradom1910

Użytkownik
Witam. panowie jakas dobra strone z futbolowymi informacjami na dzisiejsze sklady w lm polecicie ??
Wiem ze bayern gra w rezerwach i normalnie przy -5stopniach, z pewnym awansem w kieszeni, tam siedzi czysty X w Moskwie, przy tym boisku. Ale druga sprawa to taka, ze jak oni dzis wygraja to przejda do historii jaka jedyna druzyna z bilansem 11 zwyciestw z rzedu, a to prestiz dla Pepa.
najrozsadniej jest grac under 2,5. bo cska rzadko strzela wiecej jak jedna bramke, a bayern raczej nie przegra.
i nie napalam sie na handi na ManCity. Raczej prowadzenie do przerwy. Bo zwyciestwo ze slabym Pilznem będzie napewno, a beda chcieli szybko ukluc.
Zalezy kto dzis gra, i ile sil kosztowal ich pogrom Tottenhamu.
Galatasaray walka o zycie i pewny over 2,5 w madrycie. Chodzi mi po glowie 3:2 dla Realu, ale gorzej jak Real wykorzysta desperackie ataki i Galata nic nie strzeli, a tylko Real ich bedzie kontrowal i moze pogromic, mimo ze Ronaldo nie gra. A wiec bts odpada. Czemu tez nie wyeliminowac juventusu juz w grupie Wiem, ze Galata zagra na 100% mozliwosci. A pakę mają.
ManUTD jest tak slaby na wyjazdach ze szok. Ostatnio przez nich przegralem z Cardiff, dzis ciezko ocenic co będzie, bo gralbym czysty X z ich forma, dla pewnosci X2 jakby chcieli jednak wygrac. Wynik 0:0, 1:1, 0:1, 1:2. Bayer nie wygra, bo ManU nie bedzie chcial zostawiac na Donieck swojego losu, ale moze strzelic. Choc BTS-u nie gram.
Juventus dzis mecz o zycie, musza wygrac i wygraja, bo kopenhaga tylko u siebie moglaby zlowic punkty. wyjazdy slabiutkie.
Podobnie shakhtar u siebie. Jezeli nie wygra to koniec nadziei o wyjsciu z grupy, a taka ma bo, jak ManU jak dzis wgra, to bedzie to bardzo realne, znając Aglików, ktorzy dzis moga juz miec pewny awans i skupic sie na lidze
Musze sprawdzic PSG i Benfice bo tu może być niespodzianka w dniu dzisiejszym, bo remis bayernu dzisiaj nia nie bedzie. Raczej ich wygrana. PsG gra o nic bo pewny awans i moze im nie zalezec tak jak olympiacasow ktory wciaz walczy, a benfica gra o honor portugalii, ale anderlecht jest nieprzewidywalny (zreszta jak basylea) mimo iz ostatni w grupie to nadal ma szanse na le, jest to byc moze ostatni mecz w tej edycji lm u siebie, beda chcieli cos pokazac
Wczoraj za duzo przegralem za sprawa chelsea i dzis musze to przeanalizowac, więc proszę o jakies info ze skladami na dzisiejsza kolejke na wszystkie mecze.
 
grabor8 8

grabor8

Użytkownik
Panowie,
wiecie gdzie mogę postawić kartkę zawodnika? bo nigdzie nie mogę tego znaleźć tego rodzaju zakładu.:?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po wczorajszym beznadziejnym dniu w którym Porto rozwaliło wiele kuponów, a ruskie ledwo co zremisowali ze zdemotywowanym Atletico dzisiaj kolejny dzień LM. Nie wierzę w argumentację niespodzianek, to zawsze są błędy nas - typerów. Dokładniejsza analiza Porto i ogólny brak zaufania do takich lig jak portugalska czy ruska powinien być jak amen w pacierzu, a mnie osobiście &quot;nabrały&quot; buki dając kurs 1,12 na Porto i wtedy człowiek przestaje myśleć, wydaje się to takie pewne. Schalke i Chelsea były na ryzyku, ale jak się okazało podjęcie tego ryzyka było kompletną głupotą. Mam nadzieję, że po dzisiejszym dniu odrobię straty z wczoraj i może pomogę jeszcze komuś.
Man City v Viktoria Plzen
Man City AH: -2 kurs: 1,825 buk: Bet365 ZWROT
Man City AH: -3 kurs: 3,10 buk: Bet365 ⛔(edit: Kto oglądał, ten wie co to był za koszmar i jakie podejście. Przez to straciłem na kontrach)
Oczywiście poziom sportowy City i Pilzna to jak niebo i ziemia, ale to by było nie wystarczające do grania jak dla mnie. W grupie trwa wyścig do pierwszego miejsca. Wszystko rozstrzygnie się w meczu Bayernu z Man City, ale przy jednakowej ilości punktów będzie decydowała liczba goli straconych i strzelonych. Oczywiście własny stadion i to, że City lubi sobie postrzelać przemawia za typem.

Anderlecht v Benfica
Benfica kurs: 2,10 buk: Bet365 ✅ (edit: kolejny horror, cudem wszedł typ)
Benfica AH:-1 kurs: 2,85 buk: Bet365 ZWROT
Oczywiście może to być kolejna niespodzianka w stylu wczorajszego Porto czy Zenitu, ale jak dla mnie dość już niespodzianek. Właśnie dlatego, że wczoraj Porto zremisowało, dzisiaj Benfica będzie szczególnie uczulona na fakt, że można dostać baty od tak słabych ekip. Po drugie może się czuć zadowolona kiedy wygra w konfrontacji z Porto, ale oczywiście najważniejsza sprawa do rozkład w grupie. Jeśli dziś Olympiakos przegra z PSG co jest bardzo możliwe, a Benfica wygra będzie miała szansę wyjść z grupy i pokonać Porto ! Jak dla mnie większej motywacji nie trzeba. Anderlecht rzeczywiście sensacyjnie zremisował z PSG w ostatnim meczu LM, ale czy dlatego, że tak świetnie zagrał ? Nie - PSG chciało wygrać na stojąco, nawet w składzie nie było Ibry, Anderlect zremisował tylko i wyłącznie po słabej grze PSG. Oczywiście ten remis jeszcze bardziej wpływa na typ, bo Benfica nie będzie lekceważyć takiego rywala.
Bayer Leverkusen v Man Utd
Man Utd AH: 0,+0,5 kurs: 1,90 buk: Bet365 ✅
Man Utd (DNB) kurs: 2,25 buk: Bet365 ✅ (edit:no jak ja nie dosoliłem. Kursy nawet na handi -1 były niesamowite. Nikt nie docenił Man Utd które rozniosło Bayer)
Remis kurs: 3,40 buk: Bet365 ⛔ (edit: nie chodziło o status quo - pojechali żeby wygrać i jak wygrali)
W poprzedniej kolejce popełniłem błąd stawiając na czysty Man z Sociedad. Nie wziąłem pod uwagę ważnego meczu z Arsenalem i to, że będą grali na remis. Man jak Bayer zajmują odpowiednio 1 i 2 miejsce w grupie i należy podkreślić fakt, iż obie ekipy remis urządza, natomiast przegrana w żadnym wypadku. Trochę lepszą sytuację ma Man Utd, który potem będzie miał tylko Shaktar i to u siebie. Bayer będzie miał Sociedad, ale na wyjeździe. Obie ekipy jak dla mnie na remisach mogą sobie spokojnie wyjść z grupy i myślę, że o takie status quo powalczą, ale jeśli ktoś może się pokusić o zwycięstwo to właśnie wg mnie Man Utd, jest to drużyna bardziej ograna w europejskich pucharach, a słaby wynik z Cardiff absolutnie o niczym nie świadczy.
Cska Moskwa v Bayern Monachium
Bayern Monachium AH: -1, -1,5 kurs: 2,025 buk: Bet365 ✅ (żeby to na lajcie weszło to nie powiem, CSKA lepiej grała niż Zenit, ale BAyern to Bayern)
Bayern Monachium AH: -1 kurs: 1,70 buk: Bet365 ✅
Oczywiście, że boję się scenariusza z Bate z zeszłego roku, boję się mrozu i boję się braku kilku grajków jak Ribbery i Mandżukic, ale nie boję się CSKA. Bayern zagra składem w miarę zbliżonym do tego jakim grał z Borussią (0:3) i nikt mi nie powie, że CSKA jest lepsze od Dortmundu. Robben i Goetze to bardzo dobrzy gracze, w bramce pozostaje Neuer, a mrozy to i w Niemczech bywały. Ostatni mecz wyjazdowy z Pilznem tylko 0:1 i wtedy wielu, jak i ja sam się przejechałem na wyśrubowanych handi, ale przy kursie oscylującym wokół 2 i handi na poziomie 1 - 2 bramek przewagi to ja to biorę ! Oczywiście liczy się też wyścig do bramek z City i bicie rekordu wyjścia z grupy z pełną pulą. CSKA to obecnie 4 drużyna ruskiej ligi, tej samej ligi w której liderem jest Zenit, który z kolei widzieliśmy jak się &quot;świetnie&quot; wczoraj pokazał.
Co do pozostałych meczy to gram jeszcze PSG AH:-1,1-5 wierząc, że nie popełnią drugi raz tego samego błędu co z Anderlechtem, gram Juventus z AH: -2,-2,5 wierząc, że mając taką sytuację w grupie zmiotą Kopenhagę. W zasadzie odpuszczam Real Madryt, bo bez Ronaldo to jak by był sygnał taki jak w PSG bez Ibry w ostatniej kolejce. Tzn myślę, że wygrają, ale nie musi być wcale jakiś handi. Schaktar i Sociedad też odpuszczam, bo jak dla mnie ukraińska ekipa kontra słaba ekipa hiszpańska to może być wszystko.
Dodatkowo gram jeszcze takie akumulatorki:
1 ✅AKU: ✅Man Utd lub remis + ✅Man City + ✅Juventus + ✅PSG (DNB) po kursie łącznym 2,42
2 ✅AKU: ✅Juventus + ✅Benfica(DNB) + ✅Man City + ✅Bayern (0,-0,5) po kursie łącznym 2,44
3 ✅AKU: ✅Juventus+✅Man City+✅Bayern Monachium+✅PSG+✅Real Madryt po kursie łącznym 3,69
EDIT: Piękny dzień, choć City zafundowało horror, PSG i Benfica ledwo co się wyrobiły. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał i podziękuje ???? choć najlepsze podziękowanie będę miał od buka przy wypłacie ????
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Teraz jest szansa na &quot;czyszczenie sie&quot; przed meczami play-off - dla ekip ktore juz wywalczyly awans. Wczoraj Fabregas wyraznie dostal rozkaz by dostac zolta kartke i dostal za zonglowanie pilki...mysle, ze dzisiaj wiecej zawodnikow bedzie chcialo dostac kartki.
A tutaj potwierdzenie tago co mowie ???? http://www.marca.com/2013/11/26/en/football/barcelona/1385504958.html
Dzisiaj wyczyści się pewnie van der Wiel, Yaya Touré oraz Emre Can.
Yaya Touré kartka - TAK @2.55 ✅
van der Wiel kartka - TAK @2.00
✅
Betsafe

Real Madryt - Galatasaray

Real Madryt jest ostatnio w strzeleckim gazie. W ostatnich 5 spotkaniach strzelili 22 bramki. Autorem prawie połowy z nich jest Cristiano Ronaldo, którego dzisiaj nie będziemy mogli zobaczyć w akcji, ze względu na kontuzję odniesioną w meczu z Almerią. Kto przejmie po nim ciężar odpowiedzialności? Moim zdaniem będzie to Bale, który w końcu będzie mógł się w pełni wykazać. Będzie on najprawdopodbniej wykonywał większość stałych fragmentów gry, co zwiększy szansę na jego bramki.
Karim Benzema wreszcie się odblokował, strzelał bramki w 4 z ostatnich 5 meczów (łącznie 5 bramek). Myślę, że dziś, razem z Garethem może urządzić sobie festiwal strzelecki.
W ostatnim meczu, w Stambule, Real rozbił Galatę 6:1. Myślę, że stać Real na taki wynik, nawet pod nieobecność Ronaldo.
Gareth Bale strzeli dwa lub więcej goli @6.50 ⛔
Karim Benzema strzeli dwa lub więcej goli @5.00

Real over 3.5 @3.50 ✅
Real over 4.5 @7.00
⛔
bet365
.
.
.
.
.
Czerwona kartka ustawiła mecz...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzisiaj wyczyści się pewnie van der Wiel, Yaya Touré oraz Emre Can. Wie ktoś u ktróego bukmachera można obstawiać kartki dla zawodników?
Nie ma nigdzie takich zakladow. Zapewne buki tez o tym wiedza i raczej nie pozwola sobie na straty finansowe na takich zakladach ????
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Nie ma nigdzie takich zakladow. Zapewne buki tez o tym wiedza i raczej nie pozwola sobie na straty finansowe na takich zakladach ????
To się ockneli, bo na 10000% w tamtym sezonie tak się wzbogaciłem ;) Są do obstawiania inni, ale niestety nie Ci, których potrzebuję. No nic, trzeba polować na coś innego ????
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
CSKA- Bayern
under 2,5
2,15
sportingbet
Boisko praktycznie do gry się nie nadaje, wczoraj było zasypane śniegiem, nawet rosjanie narzejkają na fatalne warunki płyty, gdzie dzisiaj odbędzie się mecz. W takich warunkach łatwo o kontuzję, a to jest ważniejsze w obliczu meczu w bundeslidz, pucharu niemiec i Klubowych Mistrzostw świata, niż rekord w LM, oczywiście będą chcieli, ale nie za wszelką cenę. Do moskwy pojechało 3 zawodników z II składu i myślę, że nie pojechali tylko się przelecieć samolotem, ale też by pokazać się na boiskach CL. Ma być mroźno, kilka stopni na minusie, niby trzeba biegać bynie było zimno, ale w takichwarunkachnie chce się grać, więc spodziewam się nudnego spotkania z przewagą Bayernu, ale niekoniecznie udokumentowaną gradem bramek. Myślałem też o typie BTS, bo jakaś długa piłka (bo to będzie główny styl gry obu ekip w takich warunkach)może spaść pod nogi wojskowym w polu karnym Neuera (o ile nie będzie bronił Starke), ale jednak pewniejszy jest under, bo jednak CSKA o bramkę będzie miało trudno
Bayer- MU
BTS
1,7
bet365
BTS spodziewam się zato w meczu Bayeru z MU. Obydwie ekipy mają kim straszyć z przodu, ale z tyłu popełniają błędy, jak bym miał typować stadion gdzie będzie dzisiejszego wieczora najwięcej bramek to wg mnie będzie to właśnie w Leverkusen.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Nie ma nigdzie takich zakladow. Zapewne buki tez o tym wiedza i raczej nie pozwola sobie na straty finansowe na takich zakladach ????
Żółta karta Van der Wiel tak 2.0 nie 1.72
Yaya Toure tak 2.55 nie 1.47
w betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom