>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 26.11.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
No ja bym tak nie powiedział, szczególnie na wyjeździe. Zeszły sezon - Celtic vs Barcelona, chyba 1:0
Czepiasz się szczegółów. Każdy wie jak źle Barcelonie gra się z Celtikiem i z drużynami jego pokroju. Ajax gra bardziej otwartą piłkę. W tym meczu również muszą się odsłonić bo wątpię aby grali na 0:0. Może przesadziłem z tą pewnością ale jakoś wydaje mi się że są w stanie w Holandii strzelić chociażby jedną bramkę. A jak nie to zawsze pozostaje opcja że Ajax strzeli @ 1.63 Betsafe.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -piłka nożna, Liga Mistrzów
2013.11.26, godz. 20-45
Spotkanie: Steaua Bucharest - Schalke
Typ: Schalke
Kurs: 2,05
buk: bet365
Analiza:
Piąta kolejka Ligi Mistrzów, czyli decydujące juz mecze w walce o awans do fazy pucharowej. na tapetę biorę spotkanie rumuńskiej Steaua i niemieckiego Schalke. Gospodarze po czterech meczach zaliczyli zaledwie dwa punkty po meczach z Basel. Szczerze powiedziawszy w meczu w Szwajcarii nie dawałem Rumunom wiekszych szans, a tak naprawde to byli bliski wywiezienia kompletu punktów, tyle ze gola stracili w doliczonym czasie gry. Nie zmienia to faktu że szans na wyjscie z grupy nawet do Ligi Europy praktycznie nie ma, bowiem dwa ostate mecze to konfrontaje z faworytami grupy, czyli Schalke właśnie i Chelsea. Zdobycie choćby punktu w tych meczach wydaje sie praktycznie niemożliwe gdy spojrzy sie na wyniki pierwszych meczy z tymi rywalami. Schalke wygrało pierwszy mecz 3-0, a Chelsea 4-0. Te wyniki jesno daja do zrozumienia jaka jest róznica miedzy ligą rumuńska a czołowymi ligami na Starym Kontynencie. Schalke od kilku lat próbuje coś osiągnąc na arenie miedzynardowej, jednak bez specjalnie jakichs sukcesów. W tym roku może wkoncu inaczej. Wyjście z grupy jest juz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dzis wygrać z Rumunami by w ostatniej kolejce nie przegrać z Basel i cieszyc sie z drugiego miejsca. Możliwe ze juz we wtorek niemiecki zespół bedzie swietował awans, bo całkiem realne jest to że Chelsea zrewanżuje sie Szwajcarom za porazkę w Londynie. Schalke to grający ofensywnie zespół. Nie dziwi to bo z przodu sa tacy gracze jak Farfan, Draxler, Huntelaar i pozyskany latem z Milanu Boateng. To spory potencjał, ktory juz niejednokrotnie juz był wykorzystywany. Co prawda zdarzały sie porażki i to dokliwe (z Chelsea dwa razy po 0-3, z Bayernem 0-4, z Borussia 1-3), ale akurat z tymi ekipami to nie dziwi (tylko rozmiary mogą trochę martwić). Ale poziom gry Rumunów jest daleki od potencjałów tych zespołów. Blizej im juz raczej do takich zespołów jak Brema, Hertha czy Mainz, a te ekipy nie miały wiele do powiedzenia z niebieskimi. Moim zdaniem zespół z Gelsenkirchen juz we wtorkowy wieczór bedzie cieszył sie z awansu przy dobrym układzie gier. Stawiam na zwyciestwo Schalke 2/3-0
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
FC Basel - Chelsea FC
1X2
Typ: Chelsea FC
Kurs: 1.85
⛔


Zawodnicy ze Stamford Bridge w pierwszej serii spotkań tej edycji Ligi Mistrzów wręcz sensacyjnie przegrali na swoim terenie z FC Basel. Nadszedł czas na wzięcie rewanżu za tamtą porażkę. Chelsea po tej porażce wygrała wszystkie trzy mecze i jest praktycznie pewna awansu z pierwszego miejsca.
Tymczasem zawodnicy Murata Yakina cały czas walczą o 2. lokatę w tej grupie. Szwajcarzy muszą postarać się zdobyć w meczu z „The Blues” minimum jeden punkt.
W rozgrywkach ligowych zawodnicy Murata Yakina ostatnio rywalizowali z Aaarau. Mecz zakończył się remisem 1-1. Obecnie piłkarze ze Stadionu im. Świętego Jakuba zajmują 1. miejsce w lidze. Po 14. seriach gier mają na swoim ligowym koncie 27 punktów (7-6-1).
Londyńczycy mają świetny bilans bramkowy w LM, 11 strzelonych i dwie stracone bramki, ciężko Szwajcarom będzie zagrozić bramce Cecha.
Stawiam na czysty win The Blues, jest to lepszy zespół, który ma znakomitych zawodników, a póki co w obecnej edycji LM idzie im bardzo dobrze, więc nie powinni jutro sprawić zawodu swoim fanom. Na pewno są podbudowani ostatnim zwycięstwem w lidze nad West Hamem i żądni rewanżu za porażkę w pierwszym meczu LM.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Celtic - Milan 1DNB 2,15 BWIN
Mecz ostatniej szansy dla drużyny ze Szkocji, pomimo tego, że zamykają tabele jednak nie odstają od reszty, głównie gdy grają na własnym boisku, wygrana z Ajaxem i minimalna porażka z Barcelona, która niemiłosiernie się meczyła i nie miała zbyt wiele okazji do strzelenia bramek. Na wyjeździe porażka tylko 1:0 z Ajaxem i w samej koncówce porażka z Milanem. Milan na wyjeździe uratował w 94 minucie remis z Ajaxem udało im się zremisować u siebie też z Barceloną. Milan nie jest w tym sezonie jakąś drużyną której mozna sie bać, w lidze zawodzą na całej linii zajmują 13 miejsce a ostatni mecz o punkty wygrali 19 października. Można tutaj doszukać się niespodzianki. W Celticu zabraknie: Matthews(d 8/1/ Nie gra od 05.10.2013) Mouyokolo(d 1/0/ Nie gra od 31.08.2013) oraz Forrets(m 6/2/ Nie gra od 09.11.2013). W drużynie z Mediolanu zabraknie Amelia(gk 0/0) obrońcy Mexes(d 8/1/ Nie gra od 10.11.2013), De Sciglio(d 1/0/ Nie gra od 30.10.2013) i Zaccardo(d 5/0/ Nie gra od 10.11.2013) pomocnik Muntari(m 11/3/ Grał w ostatnim meczu) i napastnicy El Shaarawy(f 2/0) i Pazzini(f 0/0).
Prawodopodobne Jedenstaki:
Celtic: Forster – Lustig, van Dijk, Ambrose, Izaguirre –Ledley, Mulgrew – Brown, Commons, Samaras – Stokes
AC Milan: Abbiati – Abate, Zapata, Bonera, Emanuelson – Poli, de Jong, Montolivo – Kaka – Robinho, Balotelli
 
T 0

the-zapina

Użytkownik
Real M- Galatasaray
handi 0:1
Kurs: 1.60 Fortuna
Cóż, kurs na goły Real nie zachwyca, dlatego pokusilem się o handi.
Real w świetnej dyspozycji co można było zauważyć w spotkaniu z Almerią. Mimo iż jest faworytem grupy to napewno powalczy.
Co do Galaty..hm, moim zdaniem zespół bardzo niepoukładany.
Grają coś w stylu- uda się, albo się nie uda- prosty przykład spotkanie z Kopenhagą.
Teraz wygrać z Realem? Wątpię.
Galata chyba przespała te LM
 
P 2

provokacija

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Steaua - Schalke
Typ: Ilość żółtych kartek 4,5 - Powyżej (czas reg.)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Witam. Z tytułu, iż typ na zwycięstwo schalke jest zajęty, typuje coś co mnie bardzo zainteresowało. moja analiza oparta jest wyłącznie na statystykach. Otóż mecz pomiędzy niemieckim Schalke a rumuńską Steauą poprowadzi Holender B. Nijhuis który prowadzi i sędziuje mecze na domowym podwórku w Eredivisie. jego Ostatnie sędziowane mecze :
Cambuur - NEC (x6)
Turcja - Irlandia (x1)
Feyenoord - Alkmaar (x6)
Ajax - Vitesse (x5)
MVV - Den Haag (x8)
Manchester - Real Sociedad (x5)
W nawiasie zaznaczyłem ilość żółtych kartek. A więc na ostatnie 6 meczy tylko raz padł under. ale teraz przejdźmy do gospodarza i gości tego meczu i ich statystyk.
STEAUA:
Pandurii - Steaua (x6)
Basel - Steaua (x6)
Corona - Steaua (x9)
SCHALKE :
Frankfurt - Schalke (x4)
Schalke - Bremen (x6)
Chelsea - Schalke (x3)
Statystyki przemawiają na over w tym meczu. Ostatnie 3 mecze Steauy to 3 remisy po 1, a więc widać, że potrafią się bronić, ale co za tym idzie, sędzia pokazuje duża ilość żółtych kartoników, wiadomo ze nie można porównywać ligi rumuńskiej do niemieckiej ale też nie grali oni ostatnich meczy z ogórkami, czytaj. Basel i Pandurii, obydwie drużyny graja w Europejskich pucharach. Z kolei w meczach Schalke nie ma już tylu fauli, ale dziś jeśli chcą przejść do następnej rundy muszą powalczyć i gryźć kostki :p kursik zachęcający a warunki jak pisałem sprzyjają. pozdrawiam !
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Basel - Chelsea @ 1.85

Jedno ze spotkań grupy E zostanie rozegrane pomiędzy Basel a Chelsea. AMeryki chyba nie odkryję twierdząc, że faworytem są tutaj goście i każdy inny wynik będzie sporą niespodzianką. The Blues zajmują obecnie pierwsze miejsce w grupie mając dziewięć punktów. Na pewno wyciągnęli wnioski z pierwszego meczu, gdzie to sensacyjnie przegrali z zespołem Szwajcarskim 2-1. Potencjał zdecydowanie przemawia za gośćmi. Po tamtej wpadce prezentowali się zdecydowanie lepiej ponieważ wszystkie pozostałe trzy mecze wygrywali bez najmniejszych problemów. Gdzie to nawet nie stracili żadnej bramki. Mają dużo lepszych zawodników w swoim zespole. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie to znajdują się dużo lepsi zawodnicy. Do takich pilkarzy zalicza się Oscara, Hazarda, Eto&#39;o czy Lamparda. Każdego z nich spokojnie stać tutaj jest na strzelenie bramki. Muszą od początku pojedynku narzucić swój styl gry, a wówczas nie powinni mieć za dużych problemów aby, zanotować wygraną. Zespół gospodarzy jeżeli zdobędzie tutaj jeden punkt to będzie spora niespodzianka. Sami dobrze wiedzą, że o powtórzenie wyniku z Anglii będzie niezwykle ciężko. Chociaż można być pewnym, że zagrają tutaj przede wszystkim nastawieni na defensywę i będą liczyli na kontry. Jednak grając z tak solidnym zespołem jak The Blues nie powinni mieć tutaj za dużych problemów, aby zanotować wygraną.

Steaua Bucharest - Schalke lub remis @ 1.30

Inne ze spotkań w grupie F zostanie rozegrane pomiędzy Steaua Bucharest a Schalke. Faworytem są tutaj Niemcy i jak ktoś ma wygrać ten mecz to będą oni. Steaua ma jeszcze szanse matematycznie na awans, ale nie chce mi się nawet wierzyć, żeby byliby w stanie wskoczyć nawet na trzecie miejsce. Tak naprawdę remis nic im nie daję w tym meczu wiec muszą powalczyć o komplet punktów. Doświadczenie również przemawia za gośćmi. Gospodarze tak naprawdę nie mają tutaj zbyt dużych przemawiającymi za nimi. Jedyny plus zespołu Steuau jest fakt, że grają przed własną publicznością. Nie mają w swoim zespole zawodnika, który byłby w stanie pociągnąć grę tej ekipy. Owszem na rozgrywki ligowe są bardzo solidni, ale jest to jeszcze za mało jak na Europę. Schalke myśląc o awansie takie spotkania muszą wygrywać. W tych eliminacjach przegrali jedynie dwa spotkania z Chelsea. Patrząc na pierwszy mecz między tymi zespołami Niebiescy, nie mieli żadnych problemów, aby zanotować wygraną. Mają kim straszyć ponieważ Draxler czy Boateng są w stanie tutaj strzelić jedną bramkę. Reasumując jeżeli gospodarze wygrają ten mecz dla mnie będzie to spora niespodzianka.

Ajax - Barcelona @ 1.55

Bardzo ciężkie zadanie czeka zespół Ajaxu, który dzisiaj zagra z Barceloną. Mocniejszym zespołem na pewno są tutaj goście. Ajax nie do końca może być pewny swojego gry w kolejnej rundzie tych rozgrywek. Osobiście nie daję im większych szans, żeby byliby w stanie osiągnąć ten sukces. Wszystko tak naprawdę rozstrzygnie się w ostatniej kolejce tych zmagań. Na Camp Nou tak naprawdę nie mieli nic do powiedzenia ponieważ przegrali zdecydowanie 4-0. Ostatnie dwa mecze w lidze były całkiem udane, ale nie można zapominać, że nie mieli tam solidnych zespołów. A przecież nie raz gubili z bardzo przeciętnymi zespołami. Tutaj muszą zagrać bardzo skutecznie jeżeli myślą o dobrym wyniku ponieważ sytuacji zbyt dużo nie będą mieli. Zbytnio nie mają dobrych zawodników, którzy są w stanie znacząco zagrozić dla gości. Spodziewam się największego zagrożenia ze strony taki piłkarzy jak Schone i Denswil. Barca to klasa sama w sobie i nie można tego zespołu lekceważyć żadną miarą. Barca praktycznie jedną nogą jest w kolejnej rundzie tych rozgrywek wygrana. Nie sądzę, żeby nawet drugi zespól - Milan byłby w stanie im zagrozić. Mimo, że Duma Katalonii ma problemy kadrowe to jednak tutaj nie powinni mieć żadnych problemów z sięgnięciem wygranej. Owszem brak Messiego będzie odczuwalny, ale są inni zawodnicy, którzy są w stanie tutaj strzelić bramkę. Pokazali to zresztą w ostatnim meczu, gdzie to nie mieli żadnych problemów z zanotowaniem wygranej. Mimo to, że Barca ma dosyć pewny awans to tak ekipa nie powinna mieć żadnych większych problemów, aby zanotować wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Barcelona
Typ: Poniżej 3,5 gola ✅✅✅ (2:1)
Kurs: 1,46
Bukmacher: Oddsring
Analiza:


Nie oszukujmy się, Barca przyleciała do Amsterdamu ten mecz odklepać i zapewne tak się stanie - dosłownie. Będzie dużo klepania, grania w poprzek boiska, zwalniania tempa gry itp itd - wiadome o co biega. Dodatkowo przetrzebiona obrona a więc utrzymanie się przy piłce będzie dla nich jeszcze cenniejsze a żeby nie dać Ajaxowi zbyt wiele okazji do strzelenia bramki. A gra z przodu jak dla mnie tylko 1 napastnikiem (Neymarem) wymiernych korzyści bramkowych nie da dziś wieczorem. Alexis pauzuje za kartki, Pedro to Pedro, a Cesc na 9-tce to Cesc na 9-tce. Trochę ironicznie ale boisko jednak już nie raz to zweryfikowało. Tyle w temacie Dumy Katalonii.

Ajax na pewno powalczy bo ma o co grać. Już na Camp Nou stworzył sobie kilka groźnych sytuacji. Niemniej jednak dziś nie zagrają Siem de Jong, Kolbeinn Sigthorsson i swego czasu obiecujący piłkarz Blaugrany Bojan. To bardzo duże osłabienia zespołu wg. mnie i siła rażenia spada gwałtownie.

Składając wszystko w całość nie potrafię sobie wyobrazić tutaj 4 bramek. Powodzenia !
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zenit-Atletico: Raul Garcia strzeli @ 6,00 Bet365
Trochę dziwi mnie ten kurs na gola Baska. Nie ma dzisiaj Villi oraz Diego Costy, zatem to na nim będzie spoczywała odpowiedzialność za gole. W ofensywie obok niego mają grać Koke - który zamiast strzelać to woli kolegom dogrywać i zespół na tym korzysta zajebiście. Na szpicy Adrian, który ostatnio niby strzelił ale to nie jest zawodnik, na którym można cokolwiek opierać. Tym czwartym ma być ktoś z dwójki Oliver Torres lub Cristian Rodriguez. Przechodząc do Raula Garcii, to w tym sezonie zagrał 15 spotkań(LM+liga) spośród, których 9 rozpoczynał w podstawowym składzie i w nich zdobył 7 goli. Wynik naprawdę dobry, bo przecież grając z takimi zawodnikami pokroju Diego Costy i Davida Villi i strzelać tyle goli, to naprawdę dobre osiągnięcia. Moim zdanie to właśnie on obok Koke powinien grać, a nie Arda Turan.
Potrafi nie tylko znaleźć się z piłką przy nodze w dobrej sytuacji ale do tego dobrze gra głową. Po takim kursie to naprawdę warto spróbować, bo Raul Garcia jest dzisiaj w Atletico kandydatem numer 1 do strzelenia gola - według mnie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
✅Dortmund + ⛔Porto + ⛔Schalke04 + ✅Man. City + ✅Benfica łączny kurs ⛔AKU: 8,12 buk: Betsafe (zakład promocyjny &quot;Wyjdź z więzienia&quot; - w przypadku jednego nie trafionego zakładu, zwrot stawki w formie bonusu do obrotu)
Ja się odważyłem zagrać coś takiego. Każdy z tych zakładów nadaje się również do grania jako single lub/i z handi. Przy analizowaniu przyświecał mi jeden cel: wybrałem ekipy, które są mocniejsze od rywali i muszą lub powinny za wszelką cenę wygrać. Pokrótce o każdym ze spotkań.
1. ✅Dortmund - zdaję sobie sprawę, że buki nas robią dając 1,55. Borussia problemy w defensywie, szpital itd., ale jeśli oni dzisiaj nie wygrają to szanse na wyjście z grupy maleją niemal do zera. Wiadomo z Marsylią można im już dopisać 3 punkty, ale nawet przy dzisiejszym remisie wskoczyli by na 2 lub 3 miejsce i w zależności od układu tabeli wyszli by lub nie. Grają przed swoją publicznością, ostatnie wszystkie 3 mecze przegrane, począwszy od Arsenalu właśnie w LM. Napoli solidna ekipa, ale w meczu ze słabiutką Marsylią omal co nie przegrali. Nie przesadzajmy.
2. ⛔Porto - Wiadomo jaki przeciwnik, wiadomo jakie miejsce w grupie, dla mnie to będzie formalność. Pogram ich jeszcze pewno z handi w singlu
3. ⛔Schalke04 - Tak się zastanawiałem co brać - Chelsea czy Schalke04. Zadecydowało to, że Chelsea nawet jak zremisuje nic im się bardzo złego nie stanie, natomiast Schalke04 jak wspominali koledzy po prostu musi wygrać, dalej ma tylko Basel i może pokusić się o 2 miejsce. Zrobią wszystko aby wygrać. Pogram to także w singlu na czystą 2.
4. ✅Man City - to także będzie formalność, wziąwszy pod uwagę przeciwnika czyli Pilzno. Polecam też z jakimś handi
5. ✅Benfica - ma jeszcze o co walczyć. Nawet matematycznie będzie miała szanse. Jest ograną ekipą w rozgrywkach międzynarodowych. Anderlecht zremisował z PSG tylko i wyłącznie z powodu całkowitego zlekceważenia przeciwnika przez Paryżan, którzy i tak wysoko prowadzili i prowadzą w grupie. To tylko spowodowało, że Benfica jeszcze bardziej się tutaj przyłoży i zanalizuje to spotkanie. Zagram też to jako czystą 2.

edit//: To co zrobiło Porto to po prostu tragedia. Brak słów...

Zenit St Petersburg v Atletico Madryt
Zenit St Petersburg AH: (0,-0,5) kurs: 1,875 buk: Bet365 1/2⛔
Zenit St Petersburg kurs: 2,15 buk: Bet365 ⛔
Zenit St Petersburg AH:-1 kurs: 3,20 buk: Bet365 ⛔ (edit: przepraszam bardzo za te typy, niestety zapomniałem, jak bardzo nie należy ufać ruskim i w ogóle wschodnim miernotom. Atletico bez napastników, bez zaangażowania mogło spokojnie wygrać. Nawet 10 skład by pokonał ten cały Zenit. Sam Hulk niczego nie zrobi, to coś jak nasza reprezentacja i Lewy. Bystrov - 2/10 celnych podań. NIE GRAĆ NIC NIGDY NA RUSKICH - tyle w temacie.)
Całkowicie zgadzam się z kolegą AKA SHAKAL. Atletico wystawiając taki, a nie inny skład zdaje się nam mówić - Olewamy po całości ten mecz na dalekim wschodzie - &quot;nie chcemy złapać kontuzji i grypy&quot;. Nie ma co im się specjalnie dziwić. Ze strony Atletico to będzie mecz towarzyski, a jak się kończy takie podejście już wiemy w meczu z 2 ligowcem Cordoba (1:1). Na wyjazdach w ogóle grają oni minimalistycznie. Zenit za to ma realną szansę na 2 miejsce i zrobi absolutnie wszystko, aby wygrać. Remis nic im nie da. Mają własny stadion, publiczność i pogodę. Nie dałem tego do tego zakładu akumulowanego wyłącznie dlatego, że gra przeciwko takim zespołom jak Barcelona, Real Madryt czy Bayern bez względu na wszystko jest zawsze na ryzyku, ale jako single, jak najbardziej do grania.
 
G 0

gural113

Użytkownik
Skreslacie widze marsylie. Moze nie wygraja i nawet nie zremisuja ale mysle ze beda chcieli cos tez udowodnic. Ja w tym meczu stawiam remis do polowy i wygrana arsenalu. Marsylia tez ostatnio zaczela grac a maja w skladzie kilku mlodych i dobrch zawodnikow mysle ze powalcza.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Skreslacie widze marsylie. Moze nie wygraja i nawet nie zremisuja ale mysle ze beda chcieli cos tez udowodnic. Ja w tym meczu stawiam remis do polowy i wygrana arsenalu. Marsylia tez ostatnio zaczela grac a maja w skladzie kilku mlodych i dobrch zawodnikow mysle ze powalcza.
Payet i Ayew out, szanse ze Marsylia powalczy sa po prostu marne :razz:
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja chyba na inną grupę patrze. Gdzie schalke musi dzisiejszy mecz wygrać ? Na pewno będą się starać żeby już zapewnić sobie wyjście z grupy ale jak im się nie uda to co ? Basel raczej 2 meczu z rzędu z Chelsea nie wygra więc zostanie ostatnia kolejka i mecz u siebie z Bazyela gdzie remis da im awans. Ja bym powiedział że ciśnienia zbyt dużego nie mają bo są w 90% pewni awansu. Nie neguje typu bo sam chyba to rzucę tylko uzasadnienia ;)
Porto i Arsenal to 99% pewniaki moim zdaniem na dziś, co do Borrusii to bym uważał. Jak dla mnie mecz tylko do grania na livie
 
1 93

180311

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
mecz: Celtic Glasgow vs AC Milan
Typ: AC Milan powyżej 1.5bramki
Kurs:2.25
Bukmacher:Fortuna

Analiza: Liga mistrzów wkracza w decydującą kolejkę jeżeli chodzi o wyjście z grupy. Dziś obrałem kierunek dość ciekawy gdzie powinniśmy zobaczyć bardzo dobry spektakl.
Zarówno jedni jak i drudzy walczą o punkty, które przybliżą do wyjścia z grupy.
Czytając inne typy/komentarze widzę, iż kazdy już skreślił Milan.
Dla mnie to Milan jest zdecydowanym faworytem pomimo nawet kryzysu jaki jest w tym klubie.
Wiadomo, że Celtic nie odpuści tego meczu, ale...
potencjału nie da się porównać.
W ostatnich dwóch meczach u siebie w lidze: stracił po jednym golu.
Naprzeciw stanie osiemnastokrotny mistrz Włoch, który ma fatalny sezon.
13 miejsce, 14 punktów, w 13 meczach zdobyte na ligowym podwórku można uznać za koszmar.
Po zremisowanym meczu z Cagliari piłkarze zostali wygwizdani, a kibice &quot;rossoneri&#39;ch&quot; nie chcieli pozwolić swoim pupilom na odjazd spod stadionu. Dopiero wyjscie Kaki uspokoiło sympatyków i autokar został żegnany gromkimi brawami. Co powiedział Kaka do kibiców? tego nie wiemy, ale bądź co bądź słów Kaka na wiatr nie puszcza. Mam nadzieję, że dziś zobaczymy stary, dobry Milan(choćby zeszłego roku).
Scenariusz meczu może wyglądać tak:
Celtic broni się, Milan naciska, strzela gola. Zespół Lennona w świadomości będzie miał, że awans się oddala, odkryje się, Milan zagra z kontry i ją wykończy.
To przypuszczenia, ale po takim kursie nie zagranie tego typu to grzech
 
L 21

lyha

Użytkownik
Ja chyba na inną grupę patrze. Gdzie schalke musi dzisiejszy mecz wygrać ? Na pewno będą się starać żeby już zapewnić sobie wyjście z grupy ale jak im się nie uda to co ? Basel raczej 2 meczu z rzędu z Chelsea nie wygra więc zostanie ostatnia kolejka i mecz u siebie z Bazyela gdzie remis da im awans. Ja bym powiedział że ciśnienia zbyt dużego nie mają bo są w 90% pewni awansu. Nie neguje typu bo sam chyba to rzucę tylko uzasadnienia ;)
Porto i Arsenal to 99% pewniaki moim zdaniem na dziś, co do Borrusii to bym uważał. Jak dla mnie mecz tylko do grania na livie
Zgadzam się z kolegą. Borussi nie leżą mecze z przeciwnikami Włoskimi. Wygrała 9 meczy z 28 w których przyszło im się mierzyć z drużynami pochodzącymi z Italii. Na dodatek kontuzje, reformacja Obrony (Odzwierciedla to mecz z Bayernem). Jeśli zagram to spotkanie to na podwójnej szansie, ew. bramki . Najlepiej live
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
LM, więc włączę się i ja w konwersację, bo mam kilka typów na dzisiaj. Na podstawę na pewno pójdzie:
Arsenal - Marsylia
TYP: Arsenal wygra dwoma bramkami - KURS: 1,60 ✅
BUK: MILENIUM


Nie ma co się rozpisywac, Marsylia była i nadal będzie &quot;dostarczycielem&quot; punktów. Do tego brak dwóch ważnych piłkarzy tylko potwierdza moje podejrzenia. Marsylia zdała sobie sprawę, że nic już nie ugra i skoncentrowała się na lidze, a potwierdzają to ostatnie wyniki na własnym podwórku. Arsenal dzisiaj przypieczętuje sobie awans, wygrywając najmniej dwoma bramkami... Moim zdaniem londyńczycy mogą dzisiaj wygrac nawet trzema bramkami. Ale dwoma idzie na podstawę.

Porto - Austria
TYP: Porto wygra dwoma bramkami - KURS: 1,40 ⛔
BUK: MILENIUM

Kurs może nie zachwyca ale bardzo prawdopodobny jest. Z kim jak nie z Austrią Porto ma zdobywac punkty. Myślę, że ostatni remis w lidze to właśnie odpuszczanie i szykowanie się na LM. Porto w końcu zagra swoje, przy własnych kibicach i wygra bez problemu. Dlatego myślę, że dwoma bramkami powinno przejsc.

Ajax - Barcelona
TYP: BTS - KURS: 1,70 ✅
BUK: MILENIUM

W pierwszym spotkaniu na CN Ajax zasłużył na &quot;honorówkę&quot; i to że nie strzelili bramki to tylko przypadek. Na własnych śmieciach już im się uda ta sztuka, bo nadal mają realne szanse na awans, jak nie tu to zawsze zostaje LE. Poza tym Milan jest tak słaby, że może się dzisiaj potknac, piłkarze Ajaxu na pewno sobie zdają sprawę z tego faktu. Warto więc będzie dzisiaj powalczyc i dac kilka chwil radości własnym kibicom. Myślę, że spotkanie zakończyc się może remisem lub nieznaczną wygraną gości 2-1.
Polecam i życzę wielu emocji, mam nadzieję, pozytywnych, dzisiejszego wieczoru! POWODZENIA!

Ostatecznie Porto zagrałem na podstawie -3,5 za 1,70, bo sie wycofałem z handi. I całe szczęscie, bo do dziadka dzisiaj ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Arsenal 1.25 vs Maryslia
W grupie F napięta sytuacja, jeżeli Borussia ogra Napoli to będzie jeszcze ciaśniej, dlatego nie można patrzyć co się dzieje w Dortmundzie tylko trzeba ograć słabiutką Marsylię, bo w Neapolu o punkty łatwo nie będzie. Maryslia nie błyszczy formą, dodatkowo osłabieni brakiem Payeta oraz Ayew, Fanni dopiero wraca po miesięcznej przerwie, więc nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji.
Zenit 2.10 vs Atletico
Nie wierzę, by bogacze z Zenitu nie wykorzystali luźnego podejścia Atletico i tyle w temacie luźnej aluzji ;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Zenit - Altetico Madryt
AKA SHAKAL i inni twierdzą że praktycznie Zenit już ten mecz wygrał. Ciekawe..czyli co trzeci skład Atletcio Madryt zapomniał jak się gra w piłkę? Dla mnie mecz będzie oscylował w okolicach remisu i nie zobaczymy w nim za dużo bramek. Wbrew pozorom remis również nie będzie złym rozwiązaniem dla Zenitu, który ostatni mecz będzie grał z Austrią.
Argumentów można podawać bez liku, kto wyjdzie na tym lepiej dowiemy sie za jakies 2 godziny.
Atl Madryt x2 kurs 1,66
oraz X kurs 3,20 Totomix
wynik 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Arsenal - OM
Całkiem sporo zostało już o meczach napisane, więc ciężko o cokolwiek nowego w temacie, ale... Marsylia nie da się ukryć w ogóle nie liczy się już w tej edycji Ligi Mistrzów. Do tego wyjazdowego meczu przystępują z osłabieniem w ofensywie więc już na starcie będzie ciężko. Ostatnio w lidze owszem wygrali te dwa spotkania ale za to z kim. Z 19 i 20 ekipą Ligue 1 - czyli szału nie ma. Arsenal tą wygraną może tylko poprawić swoją sytuacje w tabeli i niemalże zagwarantować sobie awans to fazy pucharowej. Ostatnie mecze Arsenalu są dosyć underowe, więc mogło by się wydawać, że over w tym meczu to zły pomysł. I tak też jest. Ja osobiście skłaniam się ku opcji, -1.5 ponieważ. OM nie ma czym straszyć w ofensywie więc więcej jak na &quot;honorowego&quot; nie liczę, a Arsenal w końcu powinien zagrać mecz gdzie trochę postrzelają. Minimum 2 bramki i zero z tyłu, lub 1 z tyłu i 3 lub więcej z przodu wydają się całkiem prawdopodobną opcja, a kurs na to jest całkiem sympatyczny.
Arsenal -1.5 @1.741 Pinnacle ✅ ✅ ✅ 2:0 wśród tylu niespodzianek dzisiaj nie pomyliłem się ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom