>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.11.2010 wtorek

Status
Zamknięty.
remo91 57

remo91

Użytkownik
Piłka nożna jeszcze Cię nie nauczyła, że wraz z rozpoczęciem pierwszego gwizdka kasa się nie liczy? Gdzie determinacja, wola walki? To według Ciebie jest bez znaczenia? Dlaczego z góry skreślasz Ajax? Bo nawet ten rezerwowy skład jest droższy od tych jak to napisałeś &quot;grajków&quot;? Wiem, wiele pytań ale daj mi chociaż jedną konkretną odpowiedź, że Real to zdecydowanie wygra
A co, wg. Ciebie tylko ajax będzie zdeterminowany? Zresztą oni niedawno mieli bardzo ważne mecze ligowe, dużo ważniejsze od tych w LM, zaważające o układzie w tabeli, a oni je najzwyczajniej przesrali. Jeżeli zabrakło im woli walki, determinacji (i jakie tam piękne słowa sobie jeszcze wymyślisz) w meczu z Den Haag to nie widzę argumentów za tym aby mieli w ogóle coś do powiedzenia w tym meczu. Hiszpanie są lepsi pod każdym względem, każdym. A znając Mourinho on tam jedzie po 3 punkty, a żeby tak się nie stało musiałaby zadziałać siła wyższa* (na forum niektórzy ludzie opowiadali mity o potężnych BeWINosie i BA Hosie którzy potrafili ustalać wyniki bitew~) ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Aj Auxerre - Ac Milan 0:2

typ:
strzelą obie drużyny? (1=tak)
kurs: 1.73
betgun
Szykuje się wyrównany pojedynek. Milan faworytem? Tylko dla kibiców tej drużyny. Nie dla kogoś kto interesuje się Ligą Mistrzów. Milan jedzie na ten mecz osłabiony, brakuje: Inzaghi, Pato, Oddo, Pirlo, Antonini. Auxerre dlatego będzie szukało swojej szansy żeby zdobyć 3 punkty. Ostatnio przecież pokonali Ajax u siebie, czemu by nie Milan.. Drużyna Ireneusza Jelenia w Ligue 1 nie przegrał pięciu kolejnych spotkań, co na pewno wpłynie pozytywnie na pewność siebie piłkarzy i morale w zespole. Gospodarze także nie mają pełnego składu do dyspozycji. Będą osłabieni brakiem kontuzjowanych Jelenia, Anthony&#39;ego Le Talleca, Stevena Langila, Alexandre Licaty i Yaya Sanogo. Ale kwestia jest zupełnie inna. Składy jednych i drugich na bok. Zdeterminowani Francuzi mają w obecnej chwili 3 punkty na koncie, oraz w perspektywie mecz wyjazdowy z Realem Madryt. Oni po prostu nie mają innego wyjścia niż atak na drużynę z Włoch. Przynajmniej jedną bramkę powinni zdobyć, ściany sprzyjają, kibice śpiewają, w lidze strzelają. Jak widać same pozytywy. Ale Milan to lider Serie A, mimo tych osłabień będzie i tak groźny, w lidze wygrywa minimalistycznie. Ostatnio 1:0 z Fiorentina, wcześniej 1:0 z Interem na wyjeździe. Gdy Auxerre zada cios, powinni się odwdzięczyć tym samym. Ibrahimovic będzie na szpicy i myślę że przynajmniej jedną brameczkę powinien ustrzelić. Tak na poważnie mówiąc, typ jest rozsądny gdyż Milan również nie stoi w komfortowej pozycji. Na remis grać nie mogą, bo to się może dla nich źle skończyć. To że zajmują w grupie 2 miejsce o niczym nie świadczy, bo po tej kolejce mogą spaść nawet na ostatnią pozycję. Oszczędzania nie będzie po obu stronach. Bramki padną, strzelą obie drużyny.

Chelsea Fc - Msk Zilina
2:1

typ: strzelą obie drużyny? (2=nie)
kurs:
1.56
betgun
Msk Zilina gra o honor, a jeśli się gra o honor to się zazwyczaj nie strzela dużej ilości bramek tylko olewa mecz. Uważam że Chelsea nie wygra tego meczu wysoko, być może nawet tylko 1:0, wszelkie overy, rowery, radzę odstawić na bok. 12 punktów w grupie daje komfort, prawdopodobnie będzie awans z pierwszego miejsca jest raczej bankowy. 1 bramka Słowaków w rozgrywkach Ligi Mistrzów w 4 spotkaniach to jakaś parodia. To jednak nie ta bajka, Liga Europejska byłaby dla nich odpowiednia, lecz na Ligę Mistrzów trzeba jeszcze poczekać kilkanaście lat.. Carlo Ancelotti potwierdził dziś, że da jutro szanse występu piłkarzom młodszym i rezerwowym w starciu z MSK Żyliną na Stamford Bridge. W tej chwili Chelsea potrzebuje punktu, aby wywalczyć pierwsze miejsce w grupie tych rozgrywek. Młodziki z Chelsea będą zaciekle walczyć z gwiazdami Ziliny, myślę że taka konfrontacja może zakończyć się udderem -2,5 gola, lub ewentualnie typem iż obie drużyny nie zdobędą gola. Ciekawy jestem czy Chelsea jest w stanie wygrać do zera w lidze mistrzów, grając swoim drugim zespołem. Ja polecam spróbować ten typ bo Słowacy mimo tego że grają z rezerwową Chelsea to i tak wyjdą raczej defensywnie nastawieni. Zilina będzie grała za kilka dni w lidze ciężki mecz ze Spartakiem Trnava (3 pozycja w lidze Słowackiej) spodziewam się, że jest to dla nich ważniejszy mecz niż walka o honor w lidze mistrzów.
Ross Turnbull: rezerwowy bramkarz Chelsea zagra w tym spotkaniu
 
gomorra 32

gomorra

Użytkownik
AJ Auxerre - AC Milan
typ: 2
kurs: 2.20

Analiza:


Ważny mecz czeka obie drużyny, stawką jest dalsza gra w Lidze Mistrzów. Jednak na pewno faworytem będą w tym spotkaniu goście. Grają ostatnio naprawdę dobrze - Derby Mediolanu, Fiorentina.. Co więcej Ronaldinho znów wystąpił w kadrze Canarinhos w meczu z Argentyną (wraz z Robinho). A sam trener Milanu przyznaje, że wie jaką wartość ma to spotknie, więc nie ma mowy o braku determinacji, ani o braku motywacji!

Jak dotychczas Rossoneri nie mieli szczęścia, wystarczy spojrzeć na mecz z Realem, a teraz wszystko może sie odwrócić. Gospodarze, natomiast po słabym początku jakby złapali wiatr w żagle, nie przegrali ostatnich 5 spotkań, jednak ostatnie zremisowali na własnym terenie z St. Etienne 1:1 i zajmują miejsce w środku stawki. Włosi póki co liderują w tabeli rodzimej ligi, a w kuluarach mówi się o mistrzostwie. Jak wcześniej wspomniałem goście grają ostatno lepiej niż poprawnie, nie tracąc w ostatnich meczach wielu bramek. Może to być gwóźdź do trumny AJA z tak słabą ofensywą, dodatkowo osłabioną brakiem Jelenia, Le Talleca, Langila i Licaty! W Milanie brak: Oddo, Pirlo oraz Inzaghiego. Natomiast fantastyczną forme nadal prezentuje niezastąpiony Zlatan Ibrahimović!

Uważam, że z takim kursem warto zagrać ten mecz. Mimo braku kilku piłkarzy w formacjach Rossonerich takie nazwiska jak -Abbiati, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Boateng, Gattuso, Seedorf, Ibrahimovic, Robinho, Ronaldinho; i na dodatek w obecnej formie powinny dać sobie radę z Francuzami!

Warto postawić czystą dwójke!
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Typ: 1 ✅ [3:2]
Kurs: 1.85

Typ: Roma over 1.5 gola ✅ [3:2]
Kurs: 1.75


buk:bwin

W dzisiejszy wieczór na Stadio Olimpico w Rzymie miejscowa AS Roma podejmie Bayern Monachium. Rzymianie wciąż walczą o awans do kolejnej rundy, podczas gdy goście są już go pewni.

Roma ostatnio w bardzo dobrej formie w Serie A - 7 spotkań bez porażki. 5-2-0 (bramki 12-4). W drużynie Romy kontuzjowani są: Taddei, Perrotta, Okaka


Jeśli Roma dzisiaj przegra to ewentualny zwycięzca meczu Basel - Cluj może wyprzedzić Romę. Dzisiaj rzymianie nie mogą sobie pozwolić na stratę punktówm jeśli myślą nadal poważnie o wyjściu z grupy. Co prawda Bayern ostatnio gra całkiem dobrze, głównie dzięki dobrej formie strzeleckiej Gomeza. Ale myślę, że Rzymianie dzisiaj będą bardziej zmotywowaniu do gry.

Dużo większe problemy ze składem ma trener Van Gaal. Holender do takiej sytuacji jednak się przyzwyczaił, a dodatkowy komfort daje jemu wywalczony wcześniej awans do kolejnej rundy. Bawarczycy powalczą we wtorek jedynie o prestiż, a także zaklepanie pierwszego miejsca w grupie. Do Rzymu nie przyjadą kontuzjowani: Robben, Van Bommel, Klose, Badstuber i Olic. Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zagra Schweinsteiger. Dodatkowo Martin Demichelis, Franck Ribery, Diego Contento i David Alaba dopiero wracają po kontuzjach, lecz nie wrócili jeszcze do pełnej dyspozycji.

Na korzyść Romy przemawiają: większa motywacja oraz atut własnego boiska, a także braki kadrowe Bawarczyków.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
A co, wg. Ciebie tylko ajax będzie zdeterminowany? Zresztą oni niedawno mieli bardzo ważne mecze ligowe, dużo ważniejsze od tych w LM, zaważające o układzie w tabeli, a oni je najzwyczajniej przesrali. Jeżeli zabrakło im woli walki, determinacji (i jakie tam piękne słowa sobie jeszcze wymyślisz) w meczu z Den Haag to nie widzę argumentów za tym aby mieli w ogóle coś do powiedzenia w tym meczu. Hiszpanie są lepsi pod każdym względem, każdym. A znając Mourinho on tam jedzie po 3 punkty, a żeby tak się nie stało musiałaby zadziałać siła wyższa* (na forum niektórzy ludzie opowiadali mity o potężnych BeWINosie i BA Hosie którzy potrafili ustalać wyniki bitew~) ????
Ja rowniez uwazam ze Real wygra to spotkanie. Zespol ,,Mou&#39;&#39; ma zawodnikow zdecydowanie lepszych niz Ajax i nawet jesli sa to rezerwowi.Gdyby Martin Jol mial na co dzien do dyspozycji rezerwowych Realu to mysle ze 10 gralo by w pierwszej 11 Ajaxu (mysle ze Suarez by zostal jako jedyny;)). Ten mecz to doskonala szansa dla takich zawodnikow jak Lass, Leon, Arbeloa a przedewszystkim dla Benzemy, ktory jest w doskonalej okazji aby pokazac sie dla Mourinho.Zagral dobry mecz przeciwko Anglikom gdzie strzelil bramke.W koncu zagra od poczatku i wydaje mi sie ze wykorzysta taka szanse.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ajax - Real M
typ: under 3.5
kurs: 1.40
stawka: 9/10
kurs 1.40 to jest prezent, bo nie spodziewam się pięknego widowiska tym bardziej, że Ajax ostatnio też nie gra dobrej piłki. Natomiast brak Cristiano Ronaldo, Higuana, Di Maria ( domyślam się tylko, że tych zawodników zabraknie w wyjściowym składzie) wpłynie na jakoś gry ofensywnej.
Masz rację :spokodfhgfh: można zagrać grubo, na Amsterdam Arena nie powinno paść więcej niż 3 bramki. Real będzie grał bez szaleństwa. Popieram typ i stawka 9/10 adekwatna do ryzyka. Bardzo fajna propozycja z twojej strony.
A jeżeli chodzi o Roma - Bayern, te braki kadrowe myślę, że powinny zrobić swoje i Roma u siebie raczej powalczy o zwycięstwo. 1X na Romę po kursie 1,24 peffa do taśmy.
 
stoper06 17

stoper06

Użytkownik
Roma da rade. Do gry wraca Riise, De Rossi. Menez w kapitalnej formie, od kilku spotkan jest czolowa postacia zespolu. Boriello - niezawodny. Do tego atut wlasnego boiska i mamy pewny typ ;)
Forza ASR :]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak sobie przypominam, że mniej więcej rok temu też wszyscy byli pewni że Juventus nie przegra z Bayernem, który był w słabej formie i miał trochę kontuzji (fakt, że nie tak duże jak teraz). Jak było chyba wszyscy pamiętamy, jeden mecz odmienił Bayern który od tamtego czasu szedł jak burza. Nie tylko w LM.
Powołujecie się na dobrą formę Romy a według mnie wciąż to nie jest to czego bym oczekiwał od czołowej drużyny Serie A. Nie sądzę, by mecze w Calcio były dobrym wyznacznikiem bo włoska liga jest obecnie w dużym kryzysie. Praktycznie każda włoska drużyna w pucharach europejskich delikatnie mówiąc nie zachwyca. Bayern nawet z obecnymi osłabieniami jest IMO lepszą drużyną niż Lazio, Fiorentina czy Udinese ;) Patrząc na przewidywalny skład wciąż widzę tam spory potencjał. Nie sądzę też by Bayern odpuścił ten mecz. To nie leży w niemieckiej mentalności. Przeglądając internet większość ludzi gra na Romę. Podejrzewam, że to bardzo pasuje Niemcom, którzy jak nikt inny potrafią sprowadzić rywali na ziemię.

X2 na Bayern po kursie 1.90 w Ladbrokes
to według mnie bardzo fajna oferta. Ja się na nią skusiłem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Piłka nożna jeszcze Cię nie nauczyła, że wraz z rozpoczęciem pierwszego gwizdka kasa się nie liczy? Gdzie determinacja, wola walki? To według Ciebie jest bez znaczenia? Dlaczego z góry skreślasz Ajax? Bo nawet ten rezerwowy skład jest droższy od tych jak to napisałeś &quot;grajków&quot;? Wiem, wiele pytań ale daj mi chociaż jedną konkretną odpowiedź, że Real to zdecydowanie wygra
bo zapewne nie pamięta meczów z Alcorconem lub Murcią ????

co do meczu Ajax - Real, typ 1x na Ajax jak najbardziej przyzwoity, na bank będą walczyć i gryźć trawę, a to że w realu nie będzie połowy jego śmiesznych grajków tym bardziej powoduje, że Ajax się na nich rzuci. Kolejne typy myślę warte zagrania to Arsenal i Szachtar, tzn bardziej już Szachtar aniżeli Arsenal. Partizan to katastrofa w tym LM, a Braga coraz lepiej sobie radzi, mogą napsuć krwi Kanonierom którzy ostatnio seryjnie tracą punkty w Premiership. Szachtar po zwycięstwie nad Arsenalem i zrównaniem się z nimi punktowo na bank poczuł krew i będą się starali nie odpuścić pierwszego miejsca. Spartak - Marsylia jak dla mnie no bet, nie ruszajcie tego :p. Roma - Bayern, jeżeli to prawda, że bawarczycy jadą praktycznie bez połowy składu to myślę, że można Romę przyłożyć grubo. Basel - Cluj, tutaj 95%, że wygra Basel. U siebie są mocni i jeżeli nie o awans to na pewno o 3 miejsce premiowane grą w LE będą walczyć z wszystkich sił no bo potem czeka ich wyjazdowy mecz z Bayernem.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Roma - Bayern
W tym meczy tylko jednej drużynie będzie zależało na wywalczeniu 3 punktów.Moim zdanie drużyna z Rzymu będzie w tym meczu bardziej zdeterminowana i bardziej zmobilizowana. Zagrają co prawda z silnym rywalem z, którym przegrali na wyjeździe jednak było to 2 miesiace temu, kiedy forma Romy była fatalna. Nie szło im w lidze i w LM. Obecnie zanotowali spory wzrost formy. W lidze nie przegrali od 7 spotkań. W ostatniej kolejce pokonali u siebie zespół Udniese. Są mocni na własnym stadionie. W tym sezonie w Seria A jeszcze nie przegrali.
Bayern gładko poradził sobie z rywalami w 4 meczach tej edycji LM i prowadzi w tabeli z kompletem zwycięstw. W lidze nie jest już tak kolorowo. Zajmują dopiero 8 miejsce, a w weekend zremisowali po ciężkim meczu z Leverkusen. W niedziele czeka ich kolejny ciężki mecz z Frankfurtem i myślę, że mając awans w kieszeni potraktują mecz z Romą nieco ulgowo. Nie oznacza to, że piłkarze Bayernu położą się na murawie i dadzą strzelić Romie 5 bramek. Myślę, że po ciężkim meczu Roma zdobędzie minimum 1 punkt.
Remis bez zakładu: Roma
Kurs:1.50
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Podobno Gignac ma kontuzje i nie zagra dzis...Wiec mecz Spartak - Marsylia NOBET
chyba ze typ 12 (ktos wygra)
co sadzicie o tym?
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
To, że nie zagra Gignac to nie znaczy, że ten mecz jest No Bet. Jest Lucho, jest Remy, jest Ayew. Oni mają duży potencjał ofensywny. Wiadomo Szachtar to nie jest Zylina i Marsylia nie powinna strzelić dziś więcej niż 3 goli. Zobaczymy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podobno Gignac ma kontuzje i nie zagra dzis...Wiec mecz Spartak - Marsylia NOBET
chyba ze typ 12 (ktos wygra)
co sadzicie o tym?
Gignac i tak po przyjściu do OM narazie szału nie robi. Zastąpi go zapewne Brandao na szpicy i też może zagrac mecz na dobrym poziomie.
A to, że mecz NO BET też tak sądze. Ponadto Łużniki mają byc wypełnione po brzegi. Blisko 77tys ludzi ma byc. Mecz o dużym ciężarze gatunkowym więc będzie walki sporo. Ja odpuszczam.
Wybrałem natomiast dwa takie mecze/
VS
BRAGA - ARSENAL
Typ : Oba strzela ? TAK @ 1,74
Wenger ma wprowadzic kilka zmian w składzie. Bendner ma grac na szpicy, Gibbs na lewej stronie defensywy. Arsenal jeszcze pewny awansu nie jest. Teren w Bradze cieżki, Sporting też walczy o awans. Kanonierzy będą chcieli odpowiedziec za porażke z Tottenhamem. Poprostu tak widze ten mecz. Braga niby zespół własnego boiska, zobaczymy jakie to będzie miec przełożenie w meczu z Arsenalem. Sensownych argumentów nie mam do tego typu, ale tak czuje :wink:
VS
AS ROMA - BAYERN MONACHIUM
Typ : Oba strzela ? TAK @ 1,70 Betsafe
Wszyscy grają na Galliorossich. Sam życzyłbym sobie ich wygranej, ale te osłabienia Bayernu są za bardzo rozdmuchane wg mnie bo oni takim składem grają już w kilku meczach. Ponadto wraca już Ribery do pełnej dyspozycji po kontuzji. Już dwa blisko pól godzinne mecze zaliczyl więc dzisiaj może zagrac od początku.
Roma bez Taddeiego i Perrotty, a ponadto cały skład do dyspozycji. Dobra ich dyspozycja przełożyła się na awans na 3msc w SerieA. Menez w dobrej dyspozycji, Boriello również systematycznie trafia do siatki rywali. A trzeba jeszcze pamiętac o Vucinicu, ktory w trudnych momentach potrafi dobrze zagrac. W defensywie jak to w Romie zdarzają się przestoje i okresy słabszej gry. Z Udinese mieli troche szczęścia, że nic nie stracili. Defensywa Bayernu to też ser szwajcarski, szczególnie Breno się nie spisuje dobrze. Van Buytena zresztą też ogrywa niemal każdy w grze po ziemi. Dla mnie BTS to dobra opcja w tym spotkaniu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Podobno Gignac ma kontuzje i nie zagra dzis...Wiec mecz Spartak - Marsylia NOBET chyba ze typ 12 (ktos wygra)
To, że nie zagra Gignac to nie znaczy, że ten mecz jest No Bet. Jest Lucho, jest Remy, jest Ayew. Oni mają duży potencjał ofensywny
Spartak - Marsylia
Rzeczywiście mecz trudny do wytypowania rezultatu końcowego. Koledzy powyżej zapewne rozmyślają na zagraniem na drużynę z Marsylii. Ja mam inne zdanie na temat tego meczu. Zacząć trzeba od tego, że jest to liga mistrzów i walczy się tutaj o wielki prestiż i pieniądze. Obydwie drużyny prezentują podobny poziom o czym świadczyć może ilość punktów zgromadzonych na koncie obydwu druzyn w tej edycji. Marsylia ma 6 i Spartak też ma 6. Przypomnę, że 1 mecz między tymi druzynami wygrał Spartak. Po za tym wygrali ze Słowakami. Marsylia ma 6 punktów - 2 wygrane ze Zlliną. Dzisiaj staną więc przed bardzo trudnym zadaniem bo patrząc w przyszłość i na ostatnią kolejkę to Marsylia zagra z Chelsae, Spartak ze Słowakami. Dzisiaj Rosjanom będzie zalezało na zdobyciu chocby 1 punktu. Wtedy awans będą mieli na wyciagnięcie dłoni. Jeżeli wygrają myślę, że zapewnią sobie awans. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz ważne jest miejsce jego rozgrywania. Moskwa. W godzinie meczu temperatura będzie wynosić około -2 stopnie. Jak dla piłkarzy z południa Europy gdzie w tej chwili mamy około 14 stopni jest to prawdziwa &quot;lodówka&quot;. Spartak raczej jest przyzwyczajony do takich temperatur.
Przewaga własnego boiska. Warunki atmosferyczne i układ meczy wskazuje na to, że Spartak nie przegra tego meczu.
Typ: 1x
Kurs: 1.40
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Myślę podobnie jak wy tylko dodam trochę &quot;soli&quot; do tej potrawy.
Arsenal nie przegra meczu z Bragą. Urażeni ostatnią porażką z Tottenhamem myślę ze staną na wysokości zadania i pokażą że są naprawdę dojrzali drużynowo o czym tak głośno mówi Wenger. W grę wchodzi przecież 1 miejsce w grupie a nie wykluczone że Shakhtar wygra obydwa mecze.
Jeżeli Bayern awans ma już na 99% zapewniony to wątpię że będzie gryzł trawę jeżeli rzeczywiście lecą w dość ukróconym składzie. Powinni skupić się na lidze w której już tak pięknie im nie idzie i dać wypocząć czołowym zawodnikom i jeżeli już to zawalczyć z Baselem u siebie na Allianz.
Ajax z Realem to chyba najtrudniejszy orzech do zgryzienia. Niby skład, niby Holandia ale to jest Real który przed Gran Derbi będzie chciał postraszyć Barce i jednak mimo wszystko wygrać to spotkanie. Jestem pewny że zawodnicy o poniedziałku już myślą i jest to gra psychologiczna także nie typowałbym tak ostro na Ajax. Zawodnicy którzy zmienią nieobecnych będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, a jest to jedna z nie licznych sytuacji aby to uczynić.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ciekawy typ miałem na spotkanie Chelsea-Zilina kurs adekwatny do ryzyka lecz spadł juz kurs o 1,90!!!!Wczoraj na to że Chelsea strzeli 4+ był kurs 5,50 dzisiaj już tylko 3,60 miałem wczoraj ryzykować ten typ a dzisiaj już chyba odpuszczę.Myślę że bardzo możliwe że Chelsea po ostatnich niepowodzeniach dzisiaj urządzi sobie strzelanie.I nie ważne że będą to rezerwowi czy nie.Czasem przychodzą takie mecze gdzie po serii gorszych występów przychodzi jeden gdzie druzyna której nie idzie robi z przeciwnikiem demolkę.Zilina to nie jest jakiś klasowy zespół z którym Chelsea mogła by mieć problemy nawet w czasie kryzysu.Według mnie Zilina to najsłabszy zespół obecnej ligi mistrzów i dzisiaj zobaczymy tego kolejny przykład
 
pinngooner 0

pinngooner

Użytkownik
bo zapewne nie pamięta meczów z Alcorconem lub Murcią ????


co do meczu Ajax - Real, typ 1x na Ajax jak najbardziej przyzwoity, na bank będą walczyć i gryźć trawę, a to że w realu nie będzie połowy jego śmiesznych grajków tym bardziej powoduje, że Ajax się na nich rzuci. Kolejne typy myślę warte zagrania to Arsenal i Szachtar, tzn bardziej już Szachtar aniżeli Arsenal. Partizan to katastrofa w tym LM, a Braga coraz lepiej sobie radzi, mogą napsuć krwi Kanonierom którzy ostatnio seryjnie tracą punkty w Premiership. Szachtar po zwycięstwie nad Arsenalem i zrównaniem się z nimi punktowo na bank poczuł krew i będą się starali nie odpuścić pierwszego miejsca. Spartak - Marsylia jak dla mnie no bet, nie ruszajcie tego :p. Roma - Bayern, jeżeli to prawda, że bawarczycy jadą praktycznie bez połowy składu to myślę, że można Romę przyłożyć grubo. Basel - Cluj, tutaj 95%, że wygra Basel. U siebie są mocni i jeżeli nie o awans to na pewno o 3 miejsce premiowane grą w LE będą walczyć z wszystkich sił no bo potem czeka ich wyjazdowy mecz z Bayernem.
Sorry Winnetou ale bajki opowiadasz.
Ci śmieszni grajkowie, jak ich nazwałeś nie przegrali jeszcze ani jednego meczu pod wodzą Jose, i w dzisiejszym meczu się nie zapowiada. W przeciwieństwie do Ajaxu, który gra piach, i jest w ewidentnym kryzysie. Szalę frustracji w zespole obrazowo ukazuje sytuacja z meczu z PSV w którym Suarez pogryzł Bakkala ???? ???? Nie ma co, professional player :oops:
Nawet jeśli od pierwszej minuty nie zagrają Krysia i Xabi to pewnie wejdą w drugiej połowie, i zmienią obraz gry.
Osobiście skłaniam się ku Realowi ew. typ na DNB.

W Bazylei nie zagrają dzisiaj 3 podstawowi gracze Streller, Stocker i Chipperfield, siła rażenia na pewno będzie osłabiona, więc tak łatwo wygrać z Cluj nie będzie. Żeby nie było Cluj również osłabiony brakiem Muresana i Kone. Bardziej bym się skłaniał na X2 ewentualnie over 2.5
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ajax:Real

Real jesli sie nie myle zagra rezerwami,Ajax jesli marzy o grze dalej musi wygrać Suarez to prawie 50% ataku Ajaxu jesli zagra a obrona Realu będzie w eksperymantalnym składzie to nie sądze by Real znowu wygrał jesli Ronaldo nie zagra to też nie sądze by nastrzelali dużo bramek bo to głównie się koło niego kręci cała ta gra strzela bramki za bramką jego brak pewnie będzie widoczny,no ale zobaczymy jak zagrają za trzy i pół godziny,więc nie ma co kminic naprzekur jedni twierdzą że wygrają drudzy nie ja się tego meczu szczeże bym nie brał ponieważ wszystko sie może zdarzyc a jak sami mówice Real bez sześciu podstawowych piłkarzy przy optymalnym składzie Ajaxu z Suarezem w składzie ;) Śmierdzi mi tu wałkiem i nie zdziwie sie jesli połowa tutaj po tym meczu będzie biła głową w mur.Wszystko trawa pokaże ja bym stawiał 3,5 Under.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik


Liga Mistrzów
Stadoin Luzhniki, 23-11-2010, 18:30
Spartak Moskwa - Olympique Marsylia
Typ: HT X
Kurs: 2,00
Kluczowy mecz w kontekście awansu z grupy F. W tej chwili w nieco lepszej sytuacji jest Spartak, który ma w zanadrzu mecz z Ziliną. Biorąc pod uwagę to, że w przyszłym tygodniu Marsylia podejmie Chelsea, dzisiaj nie może sobie pozwolić na porażkę. Bukmacherzy dają zespołom równe szanse. Ja uważam, że to Marsylia będzie przeważać. Jednak jest za dużo &quot;ale&quot; abym na nich postawił. To Spartak okazał się w końcu lepszy w pierwszym meczu. Poz tym prawie 80-tysięczna armia rosyjskich gardeł na pewno zagłuszy skromną grupkę Francuzów. Patrząc na formę Olympique da się zauważyć, że w ostatnim czasie radzą sobie nieźle. Całkiem przyzwoite 5. miejsce w lidze jest efektem ostatnich dobrych wyników. Zwycięstwo z Monaco czy Toulouse to potwierdza. Do tego dołóżmy pogrom na Słowacji (Zilina 0-7). To wszystko tworzy nam fajny obraz Marsylii. Jednak rywale też nie śpią. W 3 meczach ugrali co prawda tylko 2 oczka, ale patrząc na klasę rywali nie jest to fatalny wynik. Tym bardziej, że podczas meczu z CSKA gracze Spartaka byli już na Lidze Mistrzów.
Didier Deschamps obiecał, że jego drużyna zrobi wszystko, aby dzisiaj wygrać. Mówił, że zespół jest dobrze przygotowany. Poza tym przyznał, że szanuje klasę rywala i wie, że o zwycięstwo nie będzie łatwo, jednak jego zespół jest przygotowany na ciężką walkę i zwycięstwo. Zobaczymy jak słowa szkoleniowca gości przełożą się na boiskowe wydarzenia.
Co do ubytków w kadrze, to Spartak dziś na pewno bez Andreia Ivanova. Dużym osłabieniem byłby brak Alexa, ale szanse na jego występ to podobno 50/50, więc znając życie wystąpi. Do składu wróci też najprawdopodobniej Ari, który opuścił kilka spotkań.
Kontuzje w Marsylii wyeliminowały Benoita Cheyrou i Hiltona.
Cóż Marsylia jest dla mnie lepszym zespołem. Ma wszelkie zadatki na to, żeby dzisiaj wygrać. Jednak typowym problemem może być przespanie początku meczu i brak zaangażowania. Poza tym w Rosji nigdy nie gra się łatwo. Oba zespoły na chwilę obecną są według mnie na wyrównanym poziomie. Ciężko będzie któremuś z nich uzyskać wyraźną przewagę od początku meczu. Z czasem Marsylia zacznie ryzykować, bo w końcu 3 punkty to tutaj konieczność. Jednak pierwsza połowa jak dla mnie okaże się spokojną i wyrównaną częścią gry, zakończoną remisem.





Liga Mistrzów
Stamford Bridge, 23-11-2010, 20:45
Spartak Moskwa - Olympique Marsylia
Typ: Chelsea [-1]
Kurs: 1,45
Jak już jesteśmy w Grupie F to przeanalizujmy, co się może stać dzisiaj na Stamford Bridge. Chelsea wygra? Tak. Wysoko? Tak. Chelsea zagra rezerwami? Tak.
3xTAK!

Propably starting XI: Cech, Bosingwa, Bruma (&#39;91), Ivanović, Van Aanholt (&#39;90); Ramires, McEachran (&#39;93), Obi Mikel, Kakuta, Sturridge, Kalou

Skoro te młode wilczki grają dla Chelsea, to muszą umieć kopnąć piłkę. Wiadomo, że braki w składach często osłabiają drużynę, w 100% się z tym zgadzam, ale w tym przypadku klasa rywala jest bardzo mała, a kilku doświadczonych piłkarzy Chelsea będzie dowodzić tą zgrają małolatów. Poza tym Ramires, to przecież świetny piłkarz, ma coś do udowodnienia. Podobnie jak Salomon Kalou.
Wielu z tych graczy to ogromne talenty, mieli już oni okazję się pokazać, a dziś przed nimi ogromne pole do popisu. Cel: napukać jak najwięcej goli Zilinie, która nie gra już o nic. Kibice chcą obejrzeć pogrom, są głodni krwi rywali. Dzisiaj dopełni się ich prośba. Oczekuję okazałego i pewnego zwycięstwa gospodarzy.




Liga Mistrzów
Stadio Olimpico, 23-11-2010, 20:45
AS Roma - Bayern Monachium
Typ: Roma
Kurs: 1,90
Niesłychanie ciekawie powinno dziś być na Stadio Olimpico. Roma, która z meczu na mecz gra lepiej podejmie Bayern, który bardzo przeciętnie gra na wyjazdach. To jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań LM w tej kolejce. No i co o gospodarzach? Roma w formie, Roma wygrywa wszystko jak leci, Roma bez poważnych osłabień w składzie, Roma gra u siebie przy ok. 80 000 kibiców. Mało? To dodajmy, że Bayern ma już zapewniony awans, natomiast Roma powinna dzisiaj zdobyć komplet, aby jedną nogą być w 1/8 finału. Wreszcie napiszmy o tym, że goście przyjadą do Włoch bardzo mocno osłabieni. Kontuzje wyeliminowały z gry Klose, Robbena, Van Bommela, Olića i Badstubera. Zawieszony jest Schweinsteiger. Dla gospodarzy ten mecz jest też sprawą honorową, bowiem wypada odgryźć się za porażkę z 1. kolejki LM. Jedynym zmartwieniem Ranierego jest właściwie brak Perrotty, ale spokojnie jest go kim zastąpić. Wszystko dzisiaj wskazuje na zwycięstwo Rzymian. Jestem zdania, że dzisiaj gospodarze pokonają spokojnie Bayern, zastanawiałem się nawet nad handi, ale nie ma co szaleć.




Liga Mistrzów
St. Jakob Park, 23-11-2010, 20:45
FC Basel - CFR Cluj
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Mecz o życie dla obu zespołów. Przegrany wraca do domu z niczym. Wygrany ma jeszcze szanse na Ligę Mistrzów, a na pewno na Ligę Europejską. Po porażce domowej z Romą Bazylea nieco spuchła. Przyszedł mały kryzys, porażka ligowa z Thun, remis z Luzerną i wymęczone zwycięstwo po karnych w pucharze z drugoligowym Servette. Na pewno nie jest to szczyt marzeń dla gospodarzy, jednak Liga Mistrzów to inna bajka.
Cluj ostatnio w lidze radzi sobie nieco lepiej niż dzisiejszy rywal. W trzech spotkaniach gracze z Rumunii zdobyli 7 punktów. Jedyną wpadką była pucharowa porażka z Glorią Bistrita. Do ostatniego meczu w Lidze Mistrzów można było powiedzieć, że Cluj radzi sobie całkiem nieźle, niestety porażka 0-4 na własnym terenie z Bayernem popsuła pozytywną opinię. W tej chwili Cluj stoi w bardzo trudnej sytuacji. Ma co prawda w perspektywie mecz u siebie z Romą, w którym można powalczyć, ale mimo wszystko to dzisiejsze spotkanie jest kluczowe. O zwycięstwo będzie bardzo ciężko, ale i goście tanio skóry nie sprzedadzą.
Kursy dla mnie są średnio dobrane. Dałbym nieco większe szanse Cluj.
W tym spotkaniu zdecydowałem się na over, bo obie drużyny są bramkostrzelne i zagrają dzisiaj najlepiej jak mogą. Cluj strzeliło co najmniej jednego gola w 13/16 meczów ligowych. Basel w 14/15.

Z braku czasu reszta analiz nieco mniej obszerna:



Liga Mistrzów
Amsterdam ArenA, 23-11-2010, 20:45
Ajax Amsterdam - Real Madryt
Typ: HT under 1,5
Kurs: 1,56
*Real bez wielu podstawowych graczy, m.in. Oezila, Khediry, Carvalho, Higuaina czy Kaki.
*Real nie musi zagrać na maksa, raczej będzie kontrolował mecz i czekał na swoją akcję
*Ajax nie powinien ruszyć do przodu od początku, bo będzie się bał kontr
*Napastnicy Ajaxu bez formy ostatnio, a Suarez gryzie rywali zamiast trawy
*W meczach z udziałem Realu większość goli wpada w 2. połowie


Stawiam też na
Arsenal - 1,90
 
F 0

fafal03

Użytkownik
No ja zaryzykuje swoje 20zł i postawie na Rome i na Ajax. Myśle, że walka Ajaxu na własnym stadionie zaprocentuje i pokonają Królewskich, którzy nie będą w najsilniejszym składzie. Stawiam na 1:0 Ajax. Roma ostatnio w formie, a Bayern pewny awans, myśle że bez min. Scheweinstaigera, Bayern przegra. Roma natomiast gra o awans, i stadion w Rzymie będzie im sprzyjał do dobrego wyniku.
Roma - Bayern 1.9
Ajax - Real 3.15
Expekt
Stawka: 20zł EWK: 119zł 70gr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom