>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 20.11.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 20.11.2012 - wtorek​

Kursy (Expekt):​

5. kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpoczną dwa pojedynki, które zostaną rozegrane we wschodniej części Europy - BATE-Lille oraz Spartak Moskwa-FC Barcelona. Typujących na pewno bardziej zainteresuje to drugie spotkanie, gdzie faworyt LM po wpadce w Glasgow zechce się szybko zrehabilitować. Innym ciekawym spotkaniem tego dnia będzie na pewno konfrontacja Juventusu z Chelsea, gdzie te dwie uznane marki toczą w grupie E wraz z Szachtarem walkę o awans do fazy pucharowej. Emocji nie powinno także zabraknąć w spotkaniu Valencia-Bayern. Pozostaje tylko typować i oglądać ;-)


Aktualne tabele grup E-H:​
(kolorem zielonym oznaczono ekipy pewne awansu do fazy pucharowej LM, natomiast kolorem fioletowym ekipy pewne zajęcia przynajmniej trzeciego miejsca w grupie, czyli w najgorszym przypadku gry w fazie pucharowej LE)​


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spartak Moscow - FC Barcelona
Spartak Moscow (+2,5 Handicap Azjatycki) 1,30 bet365 0:3 ⛔
Wątpię by Barcelona w Rosji wygrała aż 3 bramkami. Zawodnicy znowu mają ciężko męczący wyjazd do Moskwy, a z Saragossą grała większość zawodników z pierwszej jedenastki. Najpierw zawodnicy byli w Europie, później mecze międzynarodowe (od Panamy po Arabię Saudyjską), po tym powrót na mecz ligowy i zaraz znowu wyjazd daleko do Moskwy. Moim zdaniem mocno odbije się to na zmęczeniu zawodników i nie liczę na jakiś wysoki pogrom ze strony Barcy. Do tego ostatnio co mecz Hiszpanie tracą bramkę, a okazji strzeleckich mają zupełnie mniej niż za czasów Guardioli. Wyjazdy w Lidze Mistrzów Blaugrany nigdy nie były specjalnością i mało kiedy gromili rywali, chyba że to były drużyny pokroju Victoria Pilzno.
FC Nordsjaelland - Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk (-0.5,-1 Handicap Azjatycki) 1,425 bet365 2:5 ✅
W tej grupie jeszcze 3 zespoły walczą o awans. Shakhar jeżeli chce myśleć o awansie do 1/8 musi wygrać ten mecz. Rywal bardzo słaby, w LM są dostarczycielami punktów. Juventusowi urwali punkt u siebie, ale takie szczęśliwe mecze się zdarzają. Wtedy Włosi zdominowali ten mecz i byli 3-4 razy lepsi od rywala.
Gospodarze o nic już na tym turnieju nie walczą więc mają o wiele mniejszą motywację niż goście. A Ci z kolei jak rok w rok prezentują się bardzo dobrze w LM. Ostatnio w 90 minucie zremisowali z Chelsea Londyn na wyjeździe, tak aktualnie by byli to właśnie oni liderami w tej grupie.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Valencia - Bayern
Valencia słabo gra w lidze hiszpańskiej. Ostatnie zwycięstwo na własnym boisku z Espanyolem to podobno tylko zasługa arbitrów, a nie piłkarzy z Walencji. Bayern w lekko rezerwowym składzie zremisował w derbach Bawarii z Norymbergą 1:1 po dość słabym meczu. W ekipie Bawarczyków w pierwszym składzie zabrakło takich piłkarzy jak - Lahm, Boateng, Badstuber, Javi Martinez, Luiz Gustavo, Ribery, Robben czy Gomez. Robben, Luiz Gustavo i Boateng z powodu kontuzji nie zagrają również w Hiszpanii, ale cała reszta (razem z Gomezem) będzie do dyspozycji Heynckesa. Skład na mecz z Valencią jest raczej łatwy do przewidzenia:
Neuer - Lahm, Badstuber, Dante, Alaba - Schweinsteiger, Javi Martinez, Mueller, Kroos, Ribery - Mandzukić
Bayernowi do szczęścia brakuje remisu w Walencji, ponieważ to Bawarczycy dzięki zwycięstwu (2:1) w pierwszym meczu z Valencią są w lepszej pozycji wyjściowej. Remis i planowane zwycięstwo u siebie z BATE da im pierwszą pozycję.
Nie wydaje mi się, że Heynckes z takim potencjałem będzie grał z przeciwnikiem o przynajmniej klasę gorszym na remis, dlatego typuje na zwycięstwo Bawarczyków. Widać było, że trener Bayernu dał odpocząć swoim kilku najważniejszym zawodnikom przed tym meczem. Bayern chce wygrać swoją grupę, dlatego do Valencii jedzie po punkty.
Osobiście typuje na strzelca bramki Riberyego, który jest w kosmicznej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Trzeba kolego podchodzić trochę obiektywnie do swojej drużyny, bo z takim huraoptymizmem podchodziłeś także do meczów z BATE czy Norynbergą, a wyniki inne, niż spodziewane przez ciebie.
Valencia owszem, forma żałosna, ostatni mecz wygrany dzięki sędziemu (ostatnia akcja, po której był karny, to błąd sędziego, wcześniej sędzia odgrywał swoje show i dogłębnie przeszkadzał Valencii w strzeleniu bramki, ale o tym już cisza), ale na mecz z Bayernem mają wrócić już Cissokho, Pereira, Gago. Od początku powinien zagrać także Banega.

Niestety też typuje Bayern 2,05 @bet365, ale powody inne:
-forma Bayernu lepsza, niż Valencii
-Valencia może pozwolić sobie na porażkę (po losowaniu nikt nie próbował planować awansu z 1 miejsca, sam awans był sprawą kluczową. Zwycięski dwumecz z BATE, nawet przy ich zwycięstwie z Lille, stawia Valencie w świetnej pozycji, bo Bayern nie może pozwolić sobie na stratę punktów z BATE, jeśli chce awansować z 1 miejsca)
-przede wszystkim kurs! Mimo 7 zwycięstw i tylko 1 remisu u siebie Valencii w meczach La Liga i LM, ich forma nie powala, i spodziewałem się kursu w okolicach 1,7 na Bayern. Widać, buki doceniły Valencię, ale wg mnie trochę przecenili.

Stąd Bayern 2,05 @bet365 wydaje się typem co najmniej wartym poważnego rozważenia.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Ja nie popadam w jakiś hurraoptymizm tylko mówię jak jest. Osobiście nie dam żadnych pieniędzy na zwycięstwo Bayernu w tym meczu, bo według mnie nie jest to wcale takie oczywiste. Można sobie przypomnieć pierwszy mecz, kiedy to Valencia nic nie miała do powiedzenia, a wynik 2:1 to dla mnie było jakieś nieporozumienie...zwłaszcza, że obstawiłem z handicapem..ale co to ma za znaczenie we wtorkowym spotkaniu..
Nagłówek z oficjalnej strony Bayernu mówi wszystko o tym meczu - ,,co najmniej przywieźć jeden punkt&quot; - dlatego ja daje X2, bo remis jest wielce prawdopodobny...
Ah i ciekaw jestem, gdzie w poprzedniej wypowiedzi byłem nieobiektywny. Wyraźnie napisałem, że to podobno zasługa sędziego, sam trener Valencii powiedział, że to niezasłużone zwycięstwo, więc nie wiem w czym problem...
Co do meczu z Norymbergą to gdy zobaczyłem oficjalny skład na ten mecz to tylko się ucieszyłem, że przed obstawieniem na to poczekałem ????
Pytanie o United, co to za ekipa leci do Turcji? Bo kurs na Galatasaray ciekawy ????
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Spartak Moscow - FC Barcelona 2 @ 1,30 Bet-at-home ✅

Barcelona jest faworytem w tym meczu i po ostatnich problemach z Celtic-iem teraz powinni wygrać wszystkie mecze do końca w swojej grupie i pewnie zapewnić sobie 1 miejsce w grupie.

FC Nordsjaelland - Shakhtar Donetsk 2 @ 1,30 Bet-at-home ✅

Szachtar jest w formie i musi wygrać ten mecz ze względu na sytuację w grupie. Duńczycy sprawili już niespodziankę remisując z Juventusem i teraz powinni przegrać z faworytem.

Juventus Turin - Chelsea FC X2 @ 2,01 Bet-at-home ⛔

Chelsea w ostatniej kolejce gra u siebie z Duńczykami, więc zgarnie wtedy pewnie 3pkt więc do awansu brakuje im remisu w tym meczu. Juventus w przypadku remisu będzie musiał wygrać w ostatniej kolejce na Ukrainie więc u siebie będą chcieli wygrać z Chelsea, natomiast Chelsea na pewno chce zająć 1 miejsce w grupie więc też powalczy o zwycięstwo. Zapowiada się ciekawy mecz jednak Juventus pokazał, że po takiej przerwie w LM ciężko się gra i ja daje tutaj większe szanse Chelsea (mimo, że mecz wyjazdowy), ale remis bardzo prawdopodobny tak więc typuje X2.

CF Valencia - FC Bayern München X2 @ 1,30 Bet-at-home ✅
CF Valencia - FC Bayern München 2 @ 2,05 Bet-at-home ⛔

Bayern w ostatniej kolejce u siebie powinien spokojnie wygrać z Bate, więc tutaj potrzebuje tylko remisu jednak dysponując lepszym składem i formą, to po ostatnim remisie w derbach jest duża szansa, że sięgnie tutaj po wyjazdowe zwycięstwo. Valencia pokazała, że w LM umie walczyć i po przegranej w pierwszym meczu u siebie na pewno się postara chociaż o remis dlatego można zagrać ostrożniej X2.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
CF Valencia - FC Bayern München 2 2,12 Fortuna
Moim skromnym zdaniem to Bayern jest zdecydowanym faworytem spotkania.To co grała Valencia przeciw Espanyolowi który jest ostatnim zespołem La Liga to po prostu dramat i tragedia , nie dało się tego oglądać, nie zasłużyli na zwycięstwo, pierwszą bramkę zdobyli bardzo przypadkowo po karygodnym zachowaniu obrońcy Espanyola , potem drużyna przyjezdnych miała dużo więcej sytuacji i przy odrobinie szczęście mogłaby wywieźć z Mestalla 3pkt.. Drużyna nietoperzy wygraną zawdzięcza sędziemu który podyktował karnego z &quot;kapelusza&quot; w 90 minucie spotkania. Poza tym środek pola wogole nie istniał , obrona dziurawa jak sito , szczególnie chodzi mi o środek i prawą obronę gdzie gra Barragan, jedynie dobre wrażenie sprawiał Soldado i Jonas.
Co do gry Bayernu nie zachwycili ostatnio w Norynberdze, co uznaje za wypadek przy pracy , chcieli jak najmniejszym nakładem sił wygrać to spotkanie.Ale ich gra była dużo lepsza niż Nietoperzy.W składzie na Valencie będzie już do dyspozycji Heynckesa Badstuber, Ribery oraz powracający Mario Gomez. Bayern będzie chciał z pewnością to wygrać aby już teraz zapewnić sobie awans do kolejnej fazy LM , jest zdecydowanie lepszą drużyną niż Valencia w lepszej formie i w każdej formacji (może poza wysuniętymi napastnikiem).
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Pewnie wiele osób, biorąc pod uwagę głównie postawę defensywy Barcelony, będzie chciała zagrać coś w kierunku Spartaka. Radziłbym uważać nawet na wysokie handi dodatnie:
Trener Spartaka Moskwa ma spory dylemat przed wtorkowym spotkaniem Ligi Mistrzów, w którym jego zespół podejmie na własnym stadionie FC Barcelonę. Wszyscy trzej bramkarze są kontuzjowani, a Unai Emery będzie musiał skorzystać z czwartego goalkeepera. Oprócz tego kontuzjowany jest również napastnik Spartaka, Artem Dzyuba.
Ostatnio broniący (trzeci) bramkarz doznał kontuzji ramienia.

---

DawidReal ja bym na twoim miejscu nie inwestował dużych pieniędzy w LM ???? Jeśli już coś grać z tych meczów to Bayern. W weekend asy odpoczywały, piłkarsko drużyna dużo lepsza od Valencii.
---
Odpisałem na PW
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Ja na wtorek widzę taki kupon:
Valencia v Bayern Monachium - X 3.40 ✅
Spartak Moskwa v Barcelona - 2 1.30 ✅
CFR Cluj v Braga - 2 2.40 ⛔ Żeby nie czerwona to by powalczyli w II połowie
Sportingbet

Valencia i Bayern zadowolą się remisem. W ostatnim meczu Bayern czeka u siebie na BATE, zaś Valencia pojedzie do Lille. Bayern na milion dwadzieścia tysięcy procent wygra ten ostatni mecz, a wtedy Valenci wystarczy tylko remis z Lille.
Barcelone tu sobie każdy odpowie na pytanie, niemożliwa wręcz jest strata punktów, jakiś cud, czy nie wiem kataklizm odbierze im komplet.
Braga to ambitna drużyna, będzie chciała powalczyć jeszcze o awans i też nie widzę tu innej opcji niż 3 punkty dla gości. Do Cluj z tego co pamiętam przyszedł nowy trener i trochę to potrwa aż narzuci im swoje koncepcje. A co to w ogóle ten Cluj i tak już sporo osiągnęli, dlatego serdecznie pożegnamy ich po tym spotkaniu.
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Kursy lecą na Galatasaray.Mimo to,słuszne wydaje mi się stawianie na Turków.Dla nich to może być kluczowe spotkanie w kontekście walki o awans.jutrzejsze zwycięstwo bardzo przybliżyłoby ich do awansu.Sprawa z manchesterem wygląda jasno.&quot;Czerwone Diabły&quot; po czterech kolejkach są pewne awansu,dlatego Ferguson zabrał to Turcji mocno rezerwowy skład.
To kadra Manchesteru(za BBC):Sam Johnstone, Anders Lindegaard; Rafael, Alexander Buttner, Phil Jones, Tom Thorpe, Marnick Vermijl, Scott Wootton, Michael Carrick, Davide Petrucci, Larnell Cole, Tom Cleverley, Darren Fletcher, Anderson, Nick Powell, Ashley Young, Ryan Tunnicliffe, Javier Hernandez, Joshua King, Danny Welbeck, Federico Macheda.
Wiadomo,że młodzi z Manchesteru będą chcieli się pokazać,ale Stambuł to bardzo ciężki teren.Atmosfera na pewno będzie gorąca,jak to na południu.Gracze Galaty też wyjdą mocno skoncentrowani na ten mecz.Ostatnio przegrali u siebie w lidze,stąd nadarza się szansa na rehabilitację z mocniejszym rywalem.

Galatasaray
- Man United @ 2,00 ✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hohlik_88 14

hohlik_88

Użytkownik
We wtorek zaczyna się piąta kolejka fazy grupowej, a oto moje przypuszczenia co do typów. Ciekawa sytuacja jest w grupie E. To, że Shakhtar wygra na wyjeździe z drużyną Nordsjaelland jest bardzo pewne. Zdobycie 3 punktów w tak trudnej grupie gdzie są jeszcze Juventus i Chelsea z dużymi szansami na awans jest bardzo ważne. Shakhtar jest o klasę lepszą drużyną i myślę, że spokojnie pokryją handicap.

Handicap: Nordsjaelland – Shakhtar (-1); kurs: 1,90 Betclic ✅✅✅ 2-5

W drugim meczu tej grupy Juventus na swoim stadionie podejmie Chelsea i uważam, że ten mecz wygrają gospodarze, a dlaczego już pisze. Jeżeli chodzi o skład to trener Antonio Conte będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników natomiast Di Mateo nie będzie mógł skorzystać z obrońcy a zarazem kapitana The Blues Johna Terrego co wydaje się być poważnym osłabieniem. Chelsea wydaje się być w ciut gorszej formie notując ostatnio słabsze wyniki, m.in. w lidze przegrali ostatnie spotkanie. Natomiast Juve nie zrobiło wszystkiego aby wygrać z Lazio myśle, że także przez brak Pirlo który odpoczywał. Poza tym remis nic turyńczykom nie da, a wręcz skomplikuje sprawę, a wygrana na własnym stadionie przychodzi łatwiej.

Juventus – Chelsea; wynik meczu: 1 kurs: 1,80 Betclic ✅✅✅ ładnie 3-0

Grupa G i mecz Spartaka z Barceloną. Jeżeli wierzyć trenerowi Villanovie to Barcelona jedzie do Moskwy po zwycięstwo ale nie będzie to łatwe ze względu na trudne warunki w jakim przyjdzie grać Barcelonie czyli: sztuczna murawa i prognozowane około 1 stopnia Celsjusza w trakcie meczu. Uważam, że jeżeli barca z tymi problemami sobie poradzi to wygra to spotkanie oczywiście ze stratą przynajmniej jednej bramki. Do gry wracają co prawda Puyol i Pique ale nie są w tak dobrej formie aby dobrze zabezpieczyć dostęp do bramki, co było widać w ostatnim meczu z Saragossą. Jak dla mnie BTS spokojnie się pokryje.

Spartak Moskwa – Barcelona; BTS kurs: 1,65 Betclic ⛔⛔⛔ w pierwszej połowie Spartak jeszcze grał ale po 0-3 nie chciało im się już grać w drugiej połowie. Myślałem, że mecz inaczej się potoczy :razz:

Grupa H i mecz Galatasaray z Manchester Utd. Jeżeli Galatasaray myśli o awansie do dalszej fazy LM powinni zrobić wszystko aby wygrać to spotkanie, a okazja do tego jest bardzo duża. Man Utd już ma zapewniony awans z grupy na pierwszym miejscu przez co Ferguson nie zabrał ze sobą na mecz takich piłkarzy jak: Wayne Rooney, Rio Ferdinand, Ryan Giggs, Chris Smalling, Paul Scholes, Robin van Persie i David De Gea. Z powodu kontuzji nie zagrają także Nani, Shinji Kagawa i Jonny Evans. Zamiast tych zawodników trener powołał wielu młodych piłkarzy. Myślę, że te osłabienia pozwolą tureckiej drużynie wygrać to spotkanie i być bliżej awansu.

Galatasaray – Manchester Utd.; wynik meczu: 1 kurs: 1,95 Betclic ✅✅✅
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 5

srebny21

Użytkownik
Juventus – Chelsea
typ 2
Sadze ze goscie wygraja w tym meczu w lidze przegrali i na dodatek nie grali podstawowa jedenastka w 60 minucie wszedł Mata Oscar i w 80 minucie Ramires nie grał Cole Ivanovic sadze ze byli oszczedzani na mecz z juve a za to juve nie oszczedzało swoich piłkarzy na lige LM

CZEMU SADZICE ZE JUVE WYGRA BO NIE KAPUJE WASZEGO ROZUMOWANIA MAJA 3 REMISY I JEDNO ZWYCIESTWO Z DUNCZYKAMI
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deyna 0

deyna

Użytkownik
Wtorkowe mecze Champions League
Bate gra z Lille.Bate bije się o awans, Lille walczy o honor. Fakt iż Valencia gra z Bayernem może spowodować iż zwycięstwo Bate i porażka drużyny w 2 meczu spowoduje iż Borysów w ostatniej kolejce będzie miał o co grać. Jest dobry kurs na gospodarzy.Są oni faworytem, wiele przemawia za nimi - forma, mecze u siebie, wyjazdy grane przez Lille tylko zastanawia mnie jedna rzecz - Lille jest z dorobkiem 0 pkt - jakoś trudno mi sobie wyobrazić że drużyna którą typowano na 3 miejsce w tej grupie po losowaniu teraz nie zdobędzie ani pkt. Jednak nie możemy doszukiwać się dziwnych rzeczy - piłka się zmienia także i zesoły się zmieniają. Z jednej strony Bate jest warte ryzyka patrząc na ich grę u siebie , z drugiej fundamentalne pytanie jak zagra Lille. Myślę że gospodarze niesieni dopingiem swoich fanów dadzą radę ten mecz wygrać. To jest jeden z meczy które uważam iż trzeba grać
Bate -Lille 1
Kurs: 2,00


Galatasaray-Man United. Goście przyjeżdżają mega rezerwami, Galata potrzebuje zwycięstwa do awansu.
Kadra United na mecz z Galatasaray:
Johnstone, Lindegaard; Rafael, Buttner, Jones, Thorpe, Vermijl, Wootton; Carrick, Petrucci, Cole, Cleverley, Fletcher, Anderson, Powell, Young, Tunnicliffe; Hernandez, King, Welbeck, Macheda.
Patrząc na ten skład szanse Galatasaray bardzo rosną, jednak uważam iż Manchester może to wygrać. Według mnie ciekawą opcją jest typ Galatasaray under 1,5 gola. Wierzycie że Galatasaray strzeli im 2 gole??? Do tej pory zrobili to tylko Clujowi na wyjeździe. Buttner i Rafael jeśli zagrają a myślę że tak będą robić różnicę na skrzydłach. Lindegaard będzie robiłwszystko by zostać na dłużej i wypchnąc ze składu De Gee.Dużo młodych grajków w United jednak Ferguson ma w zwyczaju dać do takiej komapnii kogoś bardziej ogranego i myślę że to zaprocentuje i Manchester nie przegra tego meczu dlatego też nie gram underu na Galate lecz podpórkę na gości
Mój typ na ten mecz: x2

Pozostałe mecze są wielką zagadką.Prawdopodobny jest Szachtar i Chealse na x2. Valencia-Bayern bardzo możliwy remis jednak sam nie wiem...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Galatasaray – Manchester United

W tym meczu faworytem jest drużyna turecka. United ma już zapewniony awans, i to w dodatku z pierwszego miejsca, w związku z tym Ferguson da w tym meczu odpocząć gwiazdom. Do Turcji nie polecieli: De Gea, Ferdinand, Giggs, Scholes, Rooney, van Persie, Evra, Smalling, Nani, Valencia, Kagawa i Evans. Jak widać są to poważne osłabienia.
A oto kadra na ten mecz:
Johnstone, Lindegaard; Rafael, Buttner, Jones, Thorpe, Vermijl, Wootton; Carrick, Petrucci, Cole, Cleverley, Fletcher, Anderson, Powell, Young, Tunnicliffe; Hernandez, King, Welbeck, Macheda.
W bramce zagra Lindegaard i na tej pozycji nie ma akurat żadnego osłabienia. Gorzej będzie z obroną. Zagrają prawdopodobnie Rafael-Jones-Wooton-Buttner. Jones wraca po kontuzji, Wooton jest młody i niedoświadczony – w tym sezonie zagrał w kilku meczach Pucharu Ligi i za każdym razem defensywa traciła bramkę. Buttner też spisywał się niepewnie (grał głównie w Pucharze Ligi), oprócz jednego meczu ligowego, w którym strzelił nawet bramkę. Myślę, że tak zestawiona defensywa straci minimum jedną bramkę. Ustawienie pomocy i ataku powinno wyglądać już znacznie lepiej, ale mimo wszystko nie będzie to optymalny skład, tylko rezerwowi. W pomocy zagrają pewnie Cleverley, młody Powell, Fletcher oraz Anderson. Atak całkiem przyzwoity, bo zagra Welbeck i Chicharito. Myślę, że zagrają ci gracze, chociaż Ferguson lubi zaskakiwać ze składem. Może się również zdarzyć, że w obronie zobaczymy Carricka, ale to akurat działa na korzyść Galatasaray, bo Carrick spisuje się dramatycznie, jeśli przyjdzie mu grać na obronie.
O Turkach mogę jedynie napisać, że w czterech meczach zdobyli 4. punkty. Bilans to 1-1-2. Na pewno powalczą o 2. miejsce premiujące awansem. U siebie przegrali z Bragą i zremisowali z Cluj. W ostatniej kolejce wygrali z Cluj na wyjeździe. Turcja to gorący teren, fanatyczni kibice na pewno pomagają gospodarzom. W przeszłości United grało już z Galatasaray – wyniki u siebie: 3:3, 4:0 i w tym sezonie 1:0, na wyjeździe: 0:0 i 0:0. Tym razem również będzie ciężko, tym bardziej że do Stambułu jadą rezerwy.
Wydaje mi się, że mecz w stronę gospodarzy, ale United też nie powinno sprzedać łatwo skóry. Typuję remis, ze wskazaniem na Turków. W obozie United duże osłabienia, ale zmiennicy też będą chcieli się pokazać. Galata też nie może za bardzo się otworzyć, bo zostanie skontrowana. Skład Diabłów mimo osłabień i tak robi wrażenie, szczególnie atak i pomoc. Sądzę, że w meczu zobaczymy dużo bramek. Obrona United jaka jest, każdy widzi, a atak też pewnie coś ukłuje.

Galatasaray – Manchester United
Typ: X (Home No Bet)
Kurs: 2,00
Stawka: 4/10
Buk: Bwin


Galatasaray – Manchester United
⛔⛔⛔
Typ: BTS
Kurs: 1,62
Stawka: 2/10
Buk: Bwin


Juventus – Chelsea

W tym meczu Juventus nie może przegrać, żeby myśleć o awansie. Przegrana z Chelsea i bardzo prawdopodobne zwycięstwo Shakhtara z Duńczykami eliminuje Juve z LM. Chelsea może spokojnie ten mecz zremisować, bo w następnej kolejce mierzy się z najsłabszymi w grupie Duńczykami i zwycięstwo to oczywistość. To Włochom będzie bardziej zależało na wygranej i to oni będą atakować. Chelsea zdana będzie jedynie na autobus w polu karnym i kontry. A ma kim kontrować, bo są Torres, Mata, Oscar i Hazard. W ostatnim meczu Oscar i Mata byli oszczędzani przez Di Matteo i zagrali tylko 30 min. Ostatnie mecze nie najlepsze dla obu drużyn, bo Juve zremisowało z Lazio, a Chelsea przegrała z WBA, ale zagrali na pół gwizdka. Priorytetem jest dla nich mecz z Juventusem.
Wydaje mi się, że sytuacja podobna jak w meczu United, czyli X (Home No Bet). Nie wydaje mi się, aby Chelsea tutaj wygrała. Włosi będą w natarciu, a Chelsea pewnie postawi autobus w polu karnym (może nie taki jak w meczu z Barcą). Juventus lubi remisować, w tej edycji LM już 3 remisy na 4 mecze. Poza tym forma Włochów chyba już nie ta sama co rok temu.

Juventus – Chelsea

Typ: X (Home No Bet)
Kurs: 1,83
Stawka: 3/10
Buk: Bwin
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Nordsjaelland - Shakhtar( -0,5 w I połowie, handicap azjatycki)
TYP: 2
KURS: 1,79
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 20.45 rozpoczną się spotkanie rewanżowe które już będą decydowały o awansie do kolejnej rundy. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Nordsjaelland a zespołem Shakhtara. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i ja również tak uważam. Bo to co prezentuje zespół z Ukrainy to po prostu cudo i jeśli wygrają ten mecz a w meczu pomiędzy Juventusem a Chelsea padnie remis to prawdopodobnie awansują do kolejnej rundy. A więc zespół gości w tym meczu ma o co grać a natomiast gospodarze nie mają o co walczyć tylko o honor bo znajdują się na ostatniej pozycji i nie mają szans na awans. Gospodarze w lidze Mistrzów są na ostatniej pozycji z dorobkiem jednego oczka. U siebie rozegrali dwa mecze i jeden mecz przegrali a drugi zremisowali. Przegrali z Chelsea 4:0 a zremisowali nieoczekiwanie z Juventusem 1:1. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze i przegrali oni z Juventusem 4:0 i właśnie z Shakhtarem 2:0. Natomiast zespół Shakhatara w lidze mistrzów znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem siedmiu oczek i ma bardzo duże szanse na awans lecz w tym meczu musi wygrać zdecydowanie i nie może stracić punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których jak wcześniej wspomniałem wygrali z Duńskim zespołem 2:0 i wygrali oni z Chelsea 2:1. Na wyjeździe jeden mecz zremisowali z Juventusem i jeden mecz przegrali z Chelsea 3:2 lecz dwukrotnie odrabiali straty ale w 90 minucie dostali cios na 3:2 i nie mieli już czasu na odrobienie tego wyniku. Lecz mimo porażki zagrali bardzo dobrze i jeśli by tak zagrali jutro to można powiedzieć że by był pogrom w tym meczu. W lidze gospodarze tego meczu są na drugim miejscu z dorobkiem 32 punktów. Ostatni mecz w lidze wygrali oni na wyjeździe z Aarhus 2:0. Natomiast goście tego meczu w lidze ukraińskiej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 45 oczek. W ostatniej kolejce przegrali oni niespodziewanie z zespołem A.Kiev lecz nie zagrali w najmocniejszym swoim składzie a przegrali 2:0. Moim zdaniem w tym meczu padnie zdecydowane zwycięstwo gości i sądzę że nawet handicap postawiony powinien wejść oraz over 2.5 gola również powinien wpaść. Dla osób które lubią ryzyko daje zakład że oba zespoły nie strzelą gola. Stawiam że goście wygrają ten mecz 3:0 ;)
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Skoro Bate wygrało 3-1 w Lille to naturalną koleją rzeczy powinno być zwycięstwo u siebie. Z takiego założenia wyjdzie wielu typujących. W zeszłym sezonie była dość podobna sytuacja. Lille przy kursach @1,60 straciło punkty z CSKA remisując 2-2. Wydawało się, że skoro u siebie nie sprostali ciężko będzie im wskórać cokolwiek na trudnym terenie w Moskwie. Lille wygrało 2-0. Teraz rozbieżność w kursach znacznie większa, a wynika to z faktu, że Bate świetnie zaczęło rozgrywki oraz faktu, że Lille przegrało wszystkie spotkania. Ja nie popadam w przedwczesny hurraoptymizm, Valencia, która w lidze na wyjazdach spisuje się fatalnie miała mieć spore problemy na Białorusi, a gładko odprawili gospodarzy 3-0.
Lille x2 1,80

Czerwone Diabły pewny awans i na Galatę 1,90 :d nie sądzę, żeby MU miało przechodzić obok meczu, to nie liga europejska, to liga mistrzów, kasa za wygraną, chęć zakończenia rozgrywek grupowych z najlepszym bilansem punktowym itd po takim kursie nie omieszkam nie zagrać na gości
MU x2 1,82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 358

koeman66

Użytkownik
ja postawie dwa dobre kursy! Lille X2, a kusi mnie 2 z opcja draw no bet! uwazam, ze Bate swoje juz ugralo, to naprawde nie jest jakas super druzyna, a Lille ma chyba nadal iluzoryczne szanse na 3 miejsce w grupie co oznacza gre w lidze europejskiej... z druzynami takimi jak Bate jest taki problem, ze po wspanialym poczatku traca sily i powoli sie wypalaja, by w decydujacych momentach zniszczyc caly wczesniejszy dorobek! inna sprawa, sezon trwa i sadze ze pilkarze Bate czuja juz w kosciach ta koncowke sezonu... zastanawiam sie czy zagrac X2 i zgarnac pare grosze czy zaryzykowac 2 draw no bet i w razie czego nic nie stracic, remisow nie stawiam nigdy - takie juz mam nawyki ???? aaaaaaaaaaa no i kasa, przeciez za wygrana czy remis w lidze mistrzow placa niezle, dlatego Lille chcialoby troszke na pucharach zarobic, czyz nie?????
druga opcja to stuprocentowe X2 na M.Utd! nie wiem co jest z tymi tureckimi druzynami ale jak graja z angielskimi to konczy sie to zazwyczaj porazka! uwazam, ze zmiennicy beda chcieli pokazac, ze Ferguson powinien bardziej zainteresowac sie ich gra, dlatego na wygrana Galaty nie licze, ale nie zagram na zwyciestwo anglikow - to bedzie bardziej wyrownany mecz od bialorusko - francuskiej potyczki, a ze remisow nie stawiam... ehh az trzeba zedytowac!!! osoba, ktora napisala post wyzejmysli podobnie, wiec zycze jej wygranej i sobie tez ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Galatasaray – Manchester United
Typ: X (Home No Bet)
Kurs: 2,00
Stawka: 4/10
Buk: Bwin
Moim zdaniem najlepszy typ z wszystkich wyżej wymienionych do tej pory ???? Jako fan United po prostu nie widzę tam wygranej United. To nie jest w stylu Fergusona. W obecnej sytuacji ten mecz to tylko przykry obowiązek dla United. Pojechać do Turcji, dać szanse zmiennikom, odklepać 90 minut i wrócić do Anglii bez najmniejszego przejmowania się wynikiem. A w Turcji fantastyczni kibice, szanse na awans, nic tylko bić przeciwnika. Jednak United to nie chłopcy do bicia i jednak remis wydaje się być najbardziej prawdopodobny. Jeśli grać przed meczem to tylko taki typ jak wyżej. Natomiast jeśli ktoś planuje czekać na składy do meczu, co jest rozsądnym zachowaniem to widzę tu 2 warianty. Wygrana gospodarzy jeśli skład będzie mniej więcej taki: Lindegaard - Buttner, Wootton, Thorpe, Vermijl - Powell, Flethcer, Anderson, Cole - Macheda, King. Lub czysty remis jak skład będzie wyglądać mniej więcej tak: Lindegaard - Buttner, Jones, Carrick, Rafael - Cleverley, Anderson, Fletcher, Young - Hernandez, Wellbeck. Ferguson jest zdolny do wszystkiego i przewidzenie składu w tym meczu to jak wróżenie z fusów. Więc serio nie ma przesady w rozbieżności możliwych 11tek na ten mecz. Jednak jak już mówiłem na samym początku, wygranej United tam po prostu nie widzę! Remis najbardziej prawdopodobny.
 
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Druga godzine siedze nad statystykami i zastanawiam sie jak zagraja druzyny.Typy moga byc oczywiste aczkolwiek sa znaki zapytania.Pamietam ze w kazdym sezonie ligi mistrzow i ligi europy powtarza sie to samo.W pierwszym dniu jesli sie cos dzieje na drugi jest to samo.Co to znaczy?
Jesli dzis padnie duzo bramek jutro tez tak bedzie..jesli mniej jutro raczej tez.Fakt nie musi tak byc ale analizujac to od kilku lat mysle ze rzadko sie zdaje by bylo przeciwnie.Ja mam 2 scenriusze dla druzyn bo sa znaki zapytrania wiec ide na wyczucie i taki kupon dam.
Spartak - Barcelona 2
Wiadomo ze Barcelona chce wygrac o porazce z Celtikiem i wiadomo ze bedzie im trudno.Pamietajmy ze Duma Katalonii ma niezawodnego Messiego wiec typ jest raczej pewny zas inni powiedza ze kazdy ma slabe dni wiec czemu nie dzis Messi??
Pare sezonow temu Barcelona przegrala z Rubinem tylko nie pamietam czy w Kazaniu.O dziwo przegrala tez z Wisla w Krakowie wiec mozna pomyslec ze moze byc niespodzianka ale czytajac wypowiedz ktoregos z kolegow wyzej o problemie Dzuby to raczej mamy odpowiedz co sie stanie.
Nordsjeland - Szachtar 2
Ukraincy chca awansowac i pokazali to w meczu z Chelesa bardzo dobitnie.Fakgt ze graja na wyjezdzie moze zastanawiac czy nie bd mniej niz 2.5 bramki jednak z drugiej strony rozpedzenii po lidze w ktorej przewodza moga nastrzelac slabiutkiej druzynie ktora sesnsacje juz zaliczyla(remis z juve)
Benfica - Celtic 1
Benfica walczy o awans i musi wygrac.Graja u siebie wiec bedzie im latwiej.Zastanawiam sie czy Celtik nie powalczy i nie pokrzyzuje planom portugalczykom bo pokazali ze walka i zaangazowanie moga czynic cuda i to nie na farcie jak mysli wiekszosc tylko zasluzenie.Nikt nie moze szczerze powiedziec ze Barca mimo takiej przewagi pilki(ponad 70%)powinna wygrac.Grala slabo i przegrala sprawiedliwe.Celtik gral prosto i to wystarczylo.
Cluj - Braga 2?2-bez remisu
Zastanawiam sie czy portugalczycy dadza rade wygrac.Kurs 2.40 wiec wysoki i pamietajmy ze potrafili dojsc do finalu ligi europy wiec grac potrafia tylko pytanie czy chca awansowac by odpasc w dalszej fazie??moze im liga europy wystarczy?Nie wiem czy to postawie ale ciezko gdyz moze pasc tu remis.Cluj nie jest jakos dobrze technicznie uzdolnione wiec beda sie starali tak jak Celtic powalczyc ale czy sie uda?
Galatasaray - Manchester Utd 1?1-bez remisu
Turcy graja u siebie gdzie jest ciezki teren.Kibice fanatyczni ktorzy motywuja i nie lubia porazek moga pomoc w starciu z pol-rezerwami lub rezerwami anglikow ktorzy przegrali z norwich ostatnio w lidze.Maja awans wiec nie sadze by sie chcieli tak pieklic o wynik wiec mozliwe ze jesli gala strzeli pierwsza bramke i pojdzie za ciosem wygra.Gorzej jak to goscie obejma prowadzenie bo presja moze ich przytloczyc.Zostawiam wolne pole ale cicho licze na turkow.
Zenit - Malaga 1?1-bez remisu
Malaga ma awans wiec powinna dac na luz.Zrobili swoje i sa niespodzianka w tym roku bo nie wierze ze ktos by przewidzial ich pewne zwyciestwo z Milanem mimo ze to slaby Milan to jedna marka znana.Zenit natomiast zeby myslec o awansie musi wygrac i liczyc na potkniecie Milanu najlepiej na remis w tamtym meczu.Graja ostatni mecz w Mediolanie wiec latwo nie bedzie za to u siebie teraz powinni dac rade.
Dynamo Kijow - PSG 2?2-bez remisu
Dynamo zawodzi wiec mozna liczyc na przelamanie jednak po takim meczu jaki zagral Zlatan z Anglia ciezko szukac argumentow.PSG ma pieniadze i gwiazdy ktore zawodza(zalosna porazka w lidze z srednim Rennes ktore gralo w 9)Ib ra wtedy nie gra bo byl zawieszony wiec powinni nie stracic pktow bo w ostatniej kolejce graja z niepokonanym Porto ktore nie musi byc latwe mimo ze zajmie 1 miejsce w grupie.Atutem francuzow jest tez to ze wygrali oba mecze u siebie i stacili 1 gola..ukraincy przegrali oba wyjazdy i stracili az 7 goli strzelajac tylko 3.
Ajax Amsterdam - Borussia Dortmund 2?2-bez remisu
Ajax gra u siebie ale nie zachwyca nawet mimo wynikow jakie ma dosyc dobre w lidze.Nie maja takiego animuszu jak chociazby niemcy ktorzy graja swoje i nie boja sie najlepszych.Nie bez powodu przewodza w grupie i pewnie krocza po glorie a moze i wygrana w calym turnieju?Mnie osobiscie by to nie zdziwilo poniewaz widac ze jest zespol z zawodnikami ktorzy nie sa kolkami i pokazuja aspiracje a do tego sa mlodzi i glodni gry oraz sukcesow.Lewy duzo strzela ostatnio.Fakt ze odejdzie zima ale teraz ma dawac 101% i dobrze mu idzie.Mysle ze Borussia wygra wrocil Kuba a to duzy plus wiec powinni poradzic sobie z holendrami ktorzy graja w kratke.
Manchester City - Real Madryr ??
I tu mam problem.Jest kilka wariantow i nie wiem ktory wybrac wiec chyba odpuszcze ten mecz.Manchester ma jeszcze realne szanse na awans i to nie jest takie trudne.Maja odpowiednie papiery na to(mistrz Anglii,lider Premier League,pieniadze)oraz ludzi(Dzeko,Aguero,SIlva,Tevez,Nasri,Balotelli)Nie wiem czy ten ostatni zagra ale i tak nie maja nic do stracenia wiec czemu by nie wygrac i nie wyeliminowac wielkiego realu?Pamietajmy bedzie to prawdopodobnie mecz na noze.Pierwszy mecz pokazal ze walka nie jest im obca.Pytanie tylko na ile sie bedzie chcailo CR 7 i spolce.
Krolewskim na dobra sprawe starczy remis.Majac to beda mieli komfort nawet jesli Ajax wygra z BVB bo zagraja z holendrami u siebie w ostatniej kolejce zamykajac tym remisem totalnie droge City nawet na lige europy.
Nie wiadomo co chce zrobic Mourinho wiec ciezko mi ten mecz przesadzic zreszta pewnie nie jestem sam ???? coz zapraszam do oceny moich typow i calej analziy gdyz byla to moja pierwsza &quot;dziewicza&quot; jesli chodzi o ten portal ???? pozdrawiam i zycze powodzenia oraz wygranych sobie i innym zawodnikom
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia - Bayern Monachium
Typ: BTS
Kurs: 1.63
Bukmacher: Tobet

Analiza: Przed 5. kolejką zmagań w grupie F obie drużyny są w bardzo dobrej sytuacji. Mają na swoich kontach po 9 punktów i nic nie zapowiada, aby goniące ich Bate zdołało kogoś wyprzedzić.

Przyjezdni jednak mierzą od początku bardzo wysoko. Nieoczekiwana wpadka na Białorusi mocno ich podrażniła. Nikt nie zakładał innego scenariusza niż awans z 1. miejsca w grupie, ale póki co nie jest to wcale pewne. Bawarczycy przyjeżdżają na trudny teren na Mestalla z nadzieją na wywiezienie kompletu punktów. To zapewniłoby im awans bez względu na wyniki ostatniej serii gier. W sobotnim meczu derbowym z Norymbergą nie zagrało kilku kluczowych zawodników szykowanych na wtorkowe starcie w Lidze Mistrzów. Z pewnością więc Bayern potraktuje to spotkanie poważnie i przyjedzie do Hiszpanii usposobiony ofensywnie.

Valencia jak wiadomo jest u siebie niezwykle groźna. Przed startem rozgrywek priorytetem był awans do dalszej fazy, bez względu na kolejność końcową. Jeżeli nie udałoby się wywalczyć 1. miejsca, nikt by zatem w drużynie nie załamywał rąk. Najbezpieczniej jednak byłoby dzisiaj wygrać bądź zremisować żeby mieć już spokojną głowę przed ostatnią kolejką. Gospodarzy bezapelacyjnie stać dzisiaj na zwycięstwo w starciu z renomowanym rywalem.

Przewidywane składy:
Valencia - Alves; Pereira, Ricardo Costa, Rami, Cissokho; Viera, Costa, Feghouli, Jonas, Guardado; Soldado

Bayern - Neuer; Lahm, Badstuber, Dante, Alaba ; Gustavo, Schweinsteiger, Shaqiri, Muller, Ribery; Pizarro

Obie ekipy słyną ze znakomitej gry w ataku, miewając przy tym kłopoty z defensywą. Moim zdaniem jest to zwiastunem świetnego widowiska na Mestalla. Siła rażenia ogromna w obu zespołach i aż nie chce się wierzyć w wynik underowy, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w 4 poprzednich meczach z udziałem Los Che padało średnio 3.5 gola na spotkanie. Powodzenia :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom