>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 20.11.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Liga Mistrzów wchodzi w decydującą fazę. Na pewno najciekawiej zapowiadającym się pojedynkiem jest mecz Mistrzów Włoch z obecnie najlepszą drużyną Starego Kontynentu. Faworytem i to zdecydowanym jest Juve co jest dla mnie trochę niezrozumiałe. Chelsea trochę obniżyła loty z początku sezonu ,jednak wystawianie kursu w okolicach 4 ,jest czymś nieracjonalnym. Z tego też powodu ,że Stara Dama nie radzi sobie w LM ,aż tak dobrze. Szczęśliwy remis z The Blues w pierwszym meczu ,jeszcze bardziej szcześliwy podział punktów z Szachtarem ,kompromitacja w Danii i wreszcie przekonywujące zwyciestwo. Nie zagłębiam się tutaj w poczynania ligowe ,gdyż rozgrywki ligi mistrzów różnią się trochę od ligi co najbardziej obrazuję Manchester City. Zespół z Londynu bez lidera i kapitana Johna Terrego ,jednak myślę ,że w ostatnim czasie Chelsea już przyzwyczaiła sie do jego nieobecności. (zawieszenie FA ,teraz kontuzja). Juventus do ugryzienia u siebie jest niełatwy ,ale podopieczni Roberto Di Matteo wiedzą jak grać z kontry. Dzisiaj zamiast El Nino w ataku ,według prasy, zobaczymy Edena Hazarda. Na skrzydłach mogą za to wystąpić Daniel i Moses. Co jest widać konkretnym przystosowaniem na kontry ,gdyż Ci dwa ostatni są szybcy jak wiatr. Nie rozpisując się o tym meczu więcej. Nie wierzę w zwycięstwo gospodarzy. Jestem kibicem The Blues dlatego moja opinia jest trochę subiektywna ,dlatego też gram w tym meczu jak najbardziej asekuracyjnie. Typ wydaję mi się 99% i po kursie który biorę z pocałowaniem ręki:
Juventus Turyn - Chelsea Londyn(+1,5hc) 1.40 Bet365

Drugim meczem wziętym pod lupę jest Benfica i Celtic Glasgow. Pomimo statusu quo Celticu w dwumeczu z Barceloną nie wierzę ,że dzisiaj kibice w stolicy Portugalii będą szli do domów ze spuszczonymi głowami. Benfica to zespół bardzo groźny ,potrafiący u siebie zdominować każdego rywala. Celtic nie wyjdzie na to spotkanie na pewno tak cofnięty jak na FCB ,co daję trochę więcej przestrzeni Benfice na przedostanie się w pole karne. A strzelać ma kto, to nie będzie próba wejścia z piłką do bramki, jak Katalończycy to mają w zwyczaju i się na tym boleśnie przejechali ,lecz Cardozo, Salvio, Gaitan w razie jakiejś niemocy potrafią celnie z dystansu na bramkę gości. Myślę ,że jeszcze jednym fajnym zdarzeniem na ten mecz jest under.
Benfica - Celtic 1 1.50 Bet365
Under 3.5 1.425
Wieści z Turynu będzie nasłuchiwał Szachtar ,który mierzyć się będzie z najsłabszą ekipą grupy ,duńskim Nordsjaelland. O tym meczu już było tyle napisane ,że nie zamierzam ponownie tego rozstrząsać. W żadnym meczu Duńczyków u siebie i Ukraińców na wyjeździe nie został pokryty over 4,5 kartki. Dzisiaj nie będzie inaczej.
Nordsjaelland - Szachtar (-1.0) 2 1.375 Bet365 (wygrana 1 bramką ,zwrot)
Nordsjaelland - Szachtar under 4.5 kartki 1.61 Bet365
Resztę chyba pozostawiam sobie na live. LM obfituję w niespodzianki dlatego będę bacznie obserwował poczynania piłkarzy na wszystkich boiskach. Bliski byłem stawiania BTS-ów na mecze Spartaka i Valencii oraz wygranej Galaty ,ale po dłuższym zastanowieniu te typy nie wydały mi się już tak pewne ,więc na razie nie ruszam. Powodzenia!
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spartak Moskwa - FC Barcelona
Zdaję sobie sprawę z faktów, które dają nadzieję gospodarzom, są to niewątpliwie wyniki z poprzednich lat osiągane na sztucznej nawierzchni stadionu Łużniki w Moskwie zarówno Barcelony i innych ekip hiszpańskich, często zespoły te sobie nie radziły. Za Spartakiem można rzec że przemawiają również dobre występy u siebie w tym, wygrali 5 z 6 spotkań, jednak były to przeważnie nikłe wygrane, a ogólnie w lidze nie spisują się jakoś rewelacyjnie i nie będzie łatwo zagrać w przyszłym sezonie znów w lidze mistrzów. Na pewno w temperaturze bliskiej 0, na sztucznej nawierzchni nie jest łatwo grać, jednak spróbuję przedstawić dlaczego jednak uważam że Barcelona dziś wygra pewnie. Spartak w meczu tym ma problemy kadrowe, w bramce zagra młody zawodnik poniżej 21 roku życia, ponieważ trzej zgłoszeni bramkarze do ligi mistrzów nie mogą zagrać z powodu urazów, dodatkowo w obronie która nie jest od dawna mocnym punktem Spartaka, ogólnie rosyjskich ekip nie zagra dziś Parshivlyuka. W pomocy radzić sobie będą musieli bez defensywnego Romulo, oraz skrzydłowych: Bilyaletdinova i McGeady&#39;ego, a w ataku zagrać nie mogą Dzyuba i Welliton. Barcelona ma dziś o co grać i wydaje mi się że w pełni skoncentrowani osiągną swój cel. Spartak zapewne będzie chciał zagrać jak niedawno Celtic z Barceloną, jednak twierdzę że nie będą w stanie tego zrobić, ponieważ nie potrafią tak grać w defensywie, jedna stracona bramka i cały plan się rozsypie, a konsekwencją tego będzię ostateczna wysoka porażka. Barcelona zagra dziś w najsilniejszym zestawieniu z powracającymi do gry obrońcami: Pique i Puyolem. Trener Emery nie powinien dziś przerwać swej passy i w kolejnym trzynastym spotkaniu nie wygra z Barceloną. Według uznania można grać tylko zwycięstwo gości, ale dla odważniejszych proponuję zagrać któryś handicap.

2 -&gt; 1.30 WilliamHill ✅
AH(1,5:0) 2 -&gt; 1.95 Pinnaclesports ✅
AH(2,5:0) 2 -&gt; 3.60 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Galatasaray - Manchester United
Koledzy przedstawili już argumenty zarówno za gospodarzami jak i gośćmi. Skupię się tylko i wyłącznie na rzutach rożnych w tym meczu. Warto dodać, że w pierwszym meczu na Old Trafford między tymi drużynami padło, aż 14 kornerów. Turcy dzisiaj u siebie przy fanatycznej publiczności, więc tych akcji ofesywnych będą starali się skonstruować więcej niż ostatnio. Siła ofensywna United na pewno słabsza niż ostatnio, ale na korzyść mojego typu może wpłynąć mało doświadczona obrona. Nie będzie ryzyka w formie nabijania rywali, na które może sobie pozwolić np. Ferdinand. Będzie poprostu uniknięcie błędów w obronie i przy ryzykownej sytuacji wybicie piłki poza boisko.
Kurs bardzo duży i na pewno wart ryzyka.
Over 12 rożnych @ 3,75 williamhill
 
M 135

mhm

Użytkownik
w bramce zagra młody zawodnik poniżej 21 roku życia, ponieważ trzej zgłoszeni bramkarze do ligi mistrzów nie mogą zagrać z powodu urazów
bzdura bo zagra Dikan. Pisales tego posta jak juz byly podane sklady, wystarczylo na uefa.com zobaczyc. Niemniej mysle ze Barca pokryje handi ale zle argumenty podajesz.
Puyol tez nie zagra w podstawowym. Sa oficjalne sklady a mimo to piszecie bzdury.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Juventus - Chelsea
over 2,5 @ 1,73 Pinnacle✅
Chyba najważniejszy mecz w fazie grupowej, szczególnie patrząc na sytuacje obu drużyn w grupie. Jeżeli Juventus myśli o awansie, dzisiaj musi po prostu wygrać bo następne spotkanie grają na Ukrainie, a wiadomo że z Szachtarem na wyjeździe zawsze trudno się gra. Chelsea zaś ma jeden punkt przewagi, ale ich gra na wyjazdach pozostawia wiele do życzenia. W ostatnim meczu na Stamford Bridge był remis z Juventusem, jednakże występ obrony Niebieskich to była jakaś tragedia i dziwię się, że Juve tego nie wygrało. Oczywiście Chelsea również miała sytuacje, jednak zespół z Turynu mógł już w pierwszej połowie wyjść na prowadzenie. Podopieczni Di Matteo grają dzisiaj we Włoszech i szczerze mówiąc nie widzi mi się ich zwycięstwo. Może i maja skład na kontry, jednak to Juventus raczej będzie kontrolował grę. Przede wszystkim spodziewam się ataków ze strony obu drużyn, wiadomo że Chelsea będzie czekała na kontry i sądzę, że gola powinni zdobyć. Dla Juventusu to sprawa indywidualna, muszą się spiąć bo przed nimi praktycznie mecz decydujący o szansach na awansach, więc jeśli myślą o wyjściu z grupy nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Dlatego też pojedynek raczej będzie ofensywny, zwłaszcza ze strony gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Spartak - Barcelona @ Messi strzeli 1.47 Milenium
siedzi izzi ✅
Messi w tym sezonie strzela bramki praktycznie w każdym meczu. Wyjątki stanowią niekiedy mecze domowe, lecz na wyjazdach w tym sezonie Leo nie zapakował piłki do siatki jedynie w dwóch spotkaniach (z Benficą i Sevillą) . W tych meczach jednak brał się za rozegranie piłki z powodu braku Iniesty, jego pozycję zajmował wtedy Fabregas a Messi brał się za asystowanie (łącznie 5 asyst w dwóch tych meczach). Dzisiaj takiego problemu nie będzie. Leo gra na szpicy, o rozegranie będzie martwił się Busi, Xavi, Iniesta i Fabregas. Środek pola niezwykle mocno obsadzony. Wydaje się, że nie ma potrzeby aby Argentyńczyk brał się za rozgrywanie i zajmie się tym co potrafi najlepiej, strzelaniem bramek. Przy obecnym ustawieniu typ niemalże pewny.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Juventus - Chelsea
typ X2 ⛔⛔⛔ tragedia!!! kiepski mecz Chealsea, no i się sprawdziło to co pisałem niżej, a postawiłem inaczej :-( Chelsea praktycznie odpada...
kurs 2.0 bet365
Postawiłem na ten kurs z prostej wyliczanki. Jeżeli:
Juv - Che wygrywa 1, Nor - Sha wygrywa 2 to tabela ma się następująco:
1. Sha 10
2. Juv 9
3. Che 7
4. Nor 1
Wynika z tego, że Shakhtar ma już awans pewny, bezpośrednie pojedynki z Chelsea w razie zrównania się w tabeli po ostatniej kolejce (więcej bramek strzelonych na wyjeżdzie). Tak więc Shakhtar może odpuścić sobie mecz z Juve (+3 Juve). Oczywiście to są moje przypuszczenia.
Nie wyobrażam sobie, żeby Chelsea odpadła z LM w fazie grupowej. Stąd powinni (muszą) wywieźć co najmniej 1 punkt z Turynu. Piszę obiektywnie, nie jestem fanem Chelsea.

LIVE Sp. Moskwa - Barcelona
typ -1.5 Barcelona ✅
kurs 1.925
Tylko i wyłacznie ze względu na osłabienie kadrowe Spartaka. Zabraknie 3 bramkarzy oraz obrońców... Artiom Rebrow, Siergiej Pesjakow, Artiom Dziuba, Siergiej Parsziwljuk, Dinijar Biljaletdinow, Romulo oraz Aiden McGeady, a na domiar złego za kartki zawieszony jest stoper Nicolas Pereja.
P.S.
Napisałem ten post jak właśnie Barca strzeliła, ale wybaczcie jestem nowy na forum jeszcze nie ogarniam wszystkiego. Pozdrawiam
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
znalazłem ciekawy typ mianowicie,że Buffon obroni 3.5 strzałów celnych, chodzi o interwencje, moim zdaniem Chelsea będzie atakować, mają kim uderzyć z dystansu i Buffon będzie miał co łapać a kurs na to zdarzenie oferowany jest przez Betsafe, które daje kurs 2.00. Myślicie,że warto to pograć?!
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Juventus-Chelsea
W tym spotkaniu z pewnością zobaczy bardzo ciekawe widowisko z mocno ofensywnym futbolem w wykonaniu obu drużyn gdyż sytuacja w ich grupie nie jest aż tak mocno klarowna a co za tym idzie raczej oba te zespoły nie zadowoliły by się Ligą Europejską.Trzeci przeciwnik z Ukrainy leci po 3 pkt do Norwegii które z pewnością nie będą łatwą sprawą ale uważam że ofensywny futbol z Brazylii powinien załatwić sprawę . Co do meczu we Włoszech to widzę tutaj dość pewny typ na BTS oraz Over 2.5 . Juve jeśli myśli dalej o LM porostu musi zwyciężyć w tym meczu sam trener Chelsea powiedział że mają kłopoty w defensywie co pokazał ostatni mecz ligowy przegrany 2:1 główną siłą Chelsea jest oczywiście ofensywa dlatego bramka dla gości jest nie nieunikniona i również drużyna gospodarzy powinna chociaż raz ukąsić defensywę gości .
Typy :
Over 2.5 Expekt✅
BTS 1.56 Betsafe⛔//Szkoda tego BTS ale masówka na to była i niestety jak to masówka ;/ Szkoda

W tym meczu bardziej widzę zwycięzcę w drużynie Chelsea i dlatego typ x2 jest bardzo ciekawym rozwiązaniem na to spotkanie lub dośc ryzykowny typ na czystą dwójkę po kursie +4.50 .
Pozdrawiam
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Spotkanie: Juventus Turyn – Chelsea Londyn
Typ: 2DNB
Kurs: 3,40
Buk: bet365

Dziś o 20:45 na Juventus Arena odbędzie się rewanżowe spotkanie między Juventusem a Chelsea Londyn. Juventus wygrał tylko z Mistrzem Danii, Chelsea oprócz zwycięstwa z najsłabszym grupowym rywalem odniosła zwycięstwo w konfrontacji z Szachtarem Donieck.

Miałem przyjemność (wątpliwą) obejrzeć pierwszą połowę meczu Juve-Lazio w miniony weekend, bowiem ta transmisja pojawiła się chwile po wielkiej wygranej Manchesteru City nad Aston Villa. Miałem duże nadzieje związane z tym spotkaniem, po fantastycznym widowisku na City of Manchester Stadium ja jak i wielu fanów światowej piłki mieliśmy apetyt na włoski deser czyli pojedynek ekipy Klosego z drużyną Conte okraszony fenomenalnymi akcjami Juventusu i zabójczymi kontrami Lazio. Do tej pory czuje absmak po tym „widowisku”…

Owszem, nie był to jakiś szczególnie nieciekawy mecz - trudno mi byłoby obronić tą tezę gdy już w 2. minucie bramkarz Lazio dał popis swoich umiejętności technicznych dryblingiem oszukując napastnika Juventusu. Blado jednak wypadłaby jego akcja gdybym porównał to z wyczynem Cecha w ostatnich minutach meczu z WBA. Ogólnie jednak grę Marchettiego musze ocenić bardzo bardzo wysoko – przy tak nieudolnie grającej obronie Lazio, która dopuszczała co chwila do 100% sytuacji pod swoją bramką, czyste konto tego bramkarza jest Wyczynem przez duże W. Giovinco i jego forma to temat na osobna analizę – tak dramatycznego występu napastnika nie widziałem już dawno – miał on 100% nawet 200% sytuacje które jedna po drugiej marnował. Na spółkę z Quagiarellą i Marchisio pozbawili Juventus pewnych 3 punktów.

Pierwsza połowa oraz skrót drugiej dają obraz Juventusu jako ekipy umiejącej stwarzać sobie sytuację, ale mającej na czubie piłkarskich impotentów. Zaraz podniesie się larum – oceniam po jednym meczu, mieli pecha… miałem przyjemność obejrzeć kilka meczy Juventusu w tym sezonie, w tym z Interem oraz z Chelsea (coś Stara Dama ma w tym sezonie szczęście do mnie, co oglądam ich to strata punktów) i dochodzę do takich samych wniosków – stwarzanie okazji to mocna strona Mistrza Włoch. Minusem jest jednak wykończenie, przestoje w grze, nierówna forma w czasie meczu, gra impulsywna, na zrywy. Juve potrafi grać padakę 20 minut by nagłym zrywem zagrać genialne 10 minut, gdzie absolutnie dominuje na boisku … i nagle oddać inicjatywę i znów grać bez przekonania. Asamoah i Isla – jestem fanem ich gry na skrzydłach – gdyby Juventus miał na szpicy np. Dzeko, komplet punktów w LM byłby pewny jak korki na Mikołowskiej w Katowicach w godzinach szczytu. Juve dysponuje jednak Bendtnerem i Vuciniciem. Gdzie pan, gdzie kram.

Pojechałem po Juve, czekam na uszczypliwe komentarze fanów Starej Damy na PW. Nie pisze tego ze złą wola, bardzo cenie Juve i darze ta ekipę sympatią. Jednak słabości Mistrza Włoch kują w oczy – mówią o tym sami kibice Juventusu. „Naszym głównym problemem jest atak” – tak zaczyna się 90% komentarzy po słabych meczach Starej Damy na forach kibiców Juventusu Turyn.

Czas na Chelsea. Tu też różowo nie będzie – o tym jaki sezon ma Chelsea za sobą nie muszę chyba się rozpisywać. Passa The Blues minęła, spadli na 3. miejsce w tabeli za Manchesterem City przeżywającym zastój na początku sezonu i grającym w pierwszych tygodniach sezonu piłkę na przeciętnym poziomie oraz za United z van Persie’m w ataku i z ewidentnym poparciem sędziów. Szkoda rozpisywać się nad podłym, niegodnym Premier League sędziowaniem meczu Chelsea- United. Wszystko zostało już powiedziane i zmemowane na temat tego „spektaklu” – mam tylko wrażenie że niebawem zamiast wielkich pokazów umiejętności piłkarskich m.in. w Teatrze Marzeń ludzie na całym świecie zobaczą raczej mieszankę Strasznego Dworu i Rosyjskiej Ruletki – bo nie wiadomo czy przerazić się kolejny raz nad skalą wypaczania meczów przez sędziów czy oczekiwać kogo znów niesłusznie skrzywdzi arbiter ze spokojem, traktując to jako fakt nieunikniony. Nie jest to zarzut w stronę jakiegokolwiek klubu, tylko w stronę FA. Nie chcę by po raz kolejny po meczach tak wielkiej firmy jak Manchester United mówiło się o błędach sędziów na ich korzyść, a raczej nad stylem z jakim Czerwone Diabły pokonują kolejnych przeciwników. Myślę, ze tej „łatki” kibice ManU też mają serdecznie dość.

Chelsea przegrało ostatni mecz z świetnie grającym WBA 2:1. Mimo wszystko uważam, ze prezentują oni futbol jakościowo lepszy od Juventusu. Świadczy o tym niedawny mecz z United w pucharze gdzie The Blues pokazali swój charakter i w niesamowitych okolicznościach wygrali 5:4, a także mecz z Szachatarem wygrany 3:2. Jestem pewien, że Chelsea rzuci na ten mecz wszystko to co ma najlepszego, czyli Hazarda, Oscara, Ramiresa, Cecha, Terrego i Mate w najwyższej formie. Dlatego też ostatnią porażkę z WBA traktuje jako dobrą lekcję przed starciem o wszystko z Juve. Gdyby miał wyróżnić jakiegoś gracza Chelsea byłby to na pewno Eden Hazard – jego talent powinien mieć osobny pokój w hotelu, to on jest sercem nowej Chelsea idealnie zgrywając się ze swoimi kolegami w linii pomocy i ataku.

To tyle na dziś z mojej publicystyki. Uważam, że Chelsea stać na zgarniecie 3 punktów, ponieważ są ekipą lepszą. Są w stanie to zrobić, biorąc pod uwagę formę w jakiej są obecnie podopieczni Conte.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Miałem wkleić skład Bayernu z kickera, ale nie nazywam się Roman Kołtoń. Pragnę tylko zwrócić uwagę, że Bawarczycy dalej będą rotować składem, co może na dłuższy dystans będzie na plus, ale na dziś jest to konkretne hamowanie potencjału zespołu. Faworytem oczywiście niemiecki zespół pozostaje, ale uważam że potencjalnie piłkarze Valencii na tle van Buytena, Martineza czy Pizarro, wyglądają na drużynę mającą duże szansę, a gdy dodamy atut własnego boiska, szanse te jeszcze bardziej rosną. To tyle co chciałbym dodać.
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Juventus - Chelsea
2 4.33
WilliamHill

Chelsea wygrywając dzisiejszy mecz zapewni sobie awans do kolejnej rundy, remis także daje londyńczykom komfortową sytuację, ponieważ do wyjście z grupy zapewni im zwycięstwo u siebie z Nordsjaelland. Chelsea w Premier League zanotowało 4 mecze pod rząd bez zwycięstwa, natomiast Juventus w Serie A gra bardzo dobrze i jest liderem. Chelsea ma w dzisiejszym meczu spore szanse na wygraną a do tego wysoki kurs zachęca do grania na gości. Dla The Blues jest to szansa na przypieczętowanie awansu a w przypadku wpadki Szachtara z Nordsjaelland obejmą prowadzenie i już go nie oddadzą.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
BATE przegrywając zrobiło prezent rywalom i teraz Valencii i Bayernowi do pewnego awansu potrzeba już tylko punktu.
Teoretycznie Bayern jest silniejszy ale na estadio mestalla nie gra się łatwo nikomu, Soldado złapał kartke (jak zreszta chyba 2/3 zawodników przebywających na boisku w ostatnim meczu) i będzie pauzował w lidze,więc nie musi się oszczędzać.
Mi tu śmierdzi remisem @3.25 Bwin✅

Patrzę na statystyki &quot;Kluż&quot; i oni w każdym meczu mają posiadanie piłki 30%, w strzałach zdecydowanie ustępują rywalom,wydaje mi się,że 4 punkty zawdzięczają bardziej szczęściu i niefrasobliwości rywali niż własnym umiejetnościom.
CFR Cluj - SC Braga: 2 @ 2.25 Bwin⛔

Chelsea jeśli przegra może się wyautować z LM bo Shachtar dziś w Danii musi wygrać.
Kursy kuszą a są chyba takie z powodu porażki Chelsea w Doniecku.
Ale na tą chwilę Shachtar to dla mnie mocniejsza druzyna niz Juve.
Więc Juventus - Chelsea FC : 2DNB @ 2.95 Bwin.⛔
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Galatasaray wykorzysta rzut karny @ 7,0

Sprawdziłem statystyki i baaardzo dawno nikt nie sypnął karnym dla Turków (chyba że coś przeoczyłem). Dziś na rozgrzanym do czerwoności nowoczesnym Turk Telekom Arena miejscowi muszą postawić wszystko na jedną kartę. Na przeciwko stanie zespół Fergusona, który już zapewnił sobie awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły przyjechały w rezerwowym składzie, bez Rooneya, Van Persiego, De Gea, Scholesa, Giggsa etc etc...
Obrona prezentuje się wręcz szałowo - Buttner, Carrick, Jones, Rafael. W takim składzie zagrają zapewne pierwszy raz w życiu, więc o błędy będzie stosunkowo łatwo. Kurs 7,0 na wykorzystany rzut karny dla Turków jest dość sporym value. Jeśli karny w ogóle będzie, do piłki podejdzie Inan lub Altintop, a każdy z nich ma doskonale ułożoną stopę i 11stkę powinien bez trudu zamienić na bramkę. Poza tym mam &quot;przeczucie&quot;, którego zazwyczaj nie doświadczam :p
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak patrzę na skład United to wygląda on bardzo dobrze
Lindegard
Rafael-Jones-Carrick-Buttner
- tutaj jedynie nie podoba mi się obecność Carricka, ale patrząc na mecz Wottona w ramach Capital One to wydaje się to mądra decyzja, zwłaszcza,że Jones wraca po kontuzji
Anderson-Fletcher-Cleverley-Powell - nie ma pojęcia jak to będzie funkcjonowało na boisku ale bardzo mi się podoba że jest DF24, który zapewne zagra bardziej defensywnie wspierając ŚO, Anderson i Cleverley w tym sezonie bardzo fajnie grają do przodu a Powell, cóż zawodnik sezonu z gry w Crewe i udane mecze w under21 Barclays Premier League
Welbeck-Hernandez
Chelsea bez napastników ale moim zdaniem to tylko na plus dla tej ekipy bo Torres to patologia, bardzo odważne ustawienie.
Moje typy:
United DNB 2.60 Betsafe
Chelsea +1 1.97 Betsafe
 
T 4

tomeklpu

Użytkownik
Juventus – Chelsea
typ 2
Sadze ze goscie wygraja w tym meczu w lidze przegrali i na dodatek nie grali podstawowa jedenastka w 60 minucie wszedł Mata Oscar i w 80 minucie Ramires nie grał Cole Ivanovic sadze ze byli oszczedzani na mecz z juve a za to juve nie oszczedzało swoich piłkarzy na lige LM

CZEMU SADZICE ZE JUVE WYGRA BO NIE KAPUJE WASZEGO ROZUMOWANIA MAJA 3 REMISY I JEDNO ZWYCIESTWO Z DUNCZYKAMI
Specjalnie czekałem do końca. Myślę że kolega już wie dlaczego Juve było faworytem, ten mecz musiało wygrać tak się stało, po fantastycznym meczu. Grubo ponad 4 zeta na dało solidnie zarobić bukom. Warto jednak trochę zagłębić się w spotkanie i analizy a nie podawać typ na &quot;wydaję mi się&quot;, bo na wydaję mi sie to można w lotto grać a nie u buka.
Oczywiście Juve jak najbardziej na plus ✅✅✅
Pozdrawiam i życzę wielu emocji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Było faworytem czy nie było, w meczu z Szachtarem też mieli wygrać, a jakoś nie wyszło. Tu akurat mógł paść każdy wynik. Pewniakiem we wtorek to była chyba tylko Barca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom