>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [1.12.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Piąta kolejka LM przed Nami. Skończyła się zabawa kilka meczy będzie na noże. Dla niektórych drużyn walka o awans, część tak np. tak jak Bayern może sobie lekko poeksperymentować. Proponuje takie 3 typy AKO

MU PSG

PSG ma 6 pkt, ale do awansu jeszcze daleko. Trzeba grać na maxa o zwycięstwo z MU bo przy porażce wygrana z Turkami u siebie może nie wystarczyć. MU pokonując PSG wyślę rezerwistów do Lipska i możni Szejkowie mają po awansie. PSG zdecydowanie okrzepło po finale LM w poprzednim sezonie i myślę, że poradzą sobie w meczu o życie. Widziałem MU w meczu ligowym oczywiście wygrali 3-2 wyciągając z 0-2 ale w obronie wygląda to dosyć słabo. Pierwszy mecz w Paryżu wygrany przez MU ale kto go pamięta ten wie że wynik mógł bez problemu pójść w drugą stronę Obie drużyny dysponują dużą siłą ofensywną także gram z asekuracją remis lub wygraną PSG .

PSG x 2 Kurs 1.45


Szachtar Real


Jak gra Real każdy widzi, ale moim zdaniem jest jednak pewna różnica w postawie drużyn w La Liga i w LM, w rozgrywkach pucharowych widać jednak większą mobilizacje. Wskazuje na to wyjazdowa wygrana z Interem gdzie gwiazdki Realu mocno gryzły trawę, i tak naprawdę Inter nie miał nic do powiedzenia. Piłkarze z Madrytu są bliscy awansu z grupy. Wydaje mi się, że łatwiej ten awans będzie łatwiej zapewnić sobie w wyjazdowym pojedynku w Doniecku niż z rozpędzoną Borussią nawet pojawiającą się jako gość w Madrycie.
Martwi troszkę brak Ramosa ale z Interem też nie grał i nie było widać a w obronie nie było tragedii. W tym pojedynku mamy jeszcze dodatkowy aspekt MOTYWACJA Real na pewno pamięta przegraną z 1 kolejki. Nie twierdzę że wygrana piłkarzy z Doniecka to zupełny przypadek, ale jednak Real myślał że pójdzie łatwo a tu po pierwszej połowie 0-3 a i tak było blisko do odrobienia. na 3-3. Szachtar po dobrym początku rozgrywek zmasakrowany przez Niemców w 2 meczu. Mają 4 pkt a na koniec wyjazd do Mediolanu Biorąc to wszystko po uwagę spodziewam się otwartego spotkania z lekką przewagą Realu Bramki w tym meczu są raczej gwarantowane.Obie drużyny w zaistniałej muszą postawić na grę do przodu. Także po przemyśleniu do tripla dokładam taki typ z tego mecu

Schachtar Real X2 i powyżej 1.5 bramki w meczu kurs 1.24


Liverpool Ajax

THE Reds troszkę sobie skomplikowali sprwę awansu puszczając lekkie rezerwy na piłkarzy z Bergamo. Myślę że tym razem zabawy już nie będzie oczywiście są pewne braki w bloku defensywnym Pool ale moim zdaniem przynajmniej w meczu ligowym z Brighton nie wyglądało to najgorzej. Chłopaki z Ajaxu pograją oczywiście swój wesoły ofensywny futbol ale wątpie czy to coś da. Obie drużyny dobrze czują się w ataku i to gwarantuje bramki. Biorąc jednak pod uwagę że tych ofensywnych wykonawców Pool ma klasę wyżej od Ajaxu wybieram taki typ łączony

Liverpool Ajax 1x i powyżej 1.5 gola w meczu kurs 1.37


AKO 3 powyższe zdarzenia

Kurs 2.46

Bukmacher Forbet :p

U bukmachera raz się wygrywa raz przegrywa, Norma, ale na temat Realu jedno słowo trzeba powiedzieć - to jest Koszmar ! Ale najlepsze jest to że pomimo takiego wyniku mogą spokojnie awansować :p:p:p Wystarczy np układ wygrana Interu z Szachtarem i Remis Real Borussia To gwiazdki z Madrytu wychodzą luźno z 2 miejsca a jak wygrają to nawet 1 miejsca

Podobna sytuacja to dziś X Atalanty Bergamo Oczywiście ważny był wynik w 2 meczu ale przy przegranej Ajaxu z Pool Włosi mogli wygrać lub zremisować z Duńczykami a i tak będą potrzebowali co najmniej remisu w Amsterdamie (to akurat odpuściłem)

Cóż bukmacher dziś liczy kasę ale to jedna z bitew wojna trwa :cool:
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Szachtar - Real Madryt
typ: 2/+1,5 gola
@1.52 ETOTO
W jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań będzie pojedynek pomiędzy Szachtarem Donieck a Realem Madryt. Real beznadziejnie rozpoczął przygodę z LM: porażka 2:3 z Szachtarem i 2:2 z Moenchengladbach. Następnie Real pokonał dwa razy Inter, dzięki czemu awansował na 2 miejsce i traci do Borussi już tylko 1 pkt. Z kolei Szachtar plasuje się na 3 miejscu z 4 pkt. Team z Doniecka doznał w ostatnich kolejkach dwóch pogromów z Moenchengladbach: u siebie 0:6 i na wyjeździe 4:0. Real nie może sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów jeśli chcą już w tej kolejce zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Królewscy na pewno jeszcze celują w zajęcie pierwszego miejsca w grupie, więc tym bardziej powinni być zdeterminowani aby zrewanżować się Szachtarowi za porażkę odniesioną w pierwszej kolejce. Każde inne rozstrzygnięcie poza zwycięstwem Królewskich będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Ja dziś gram AKO na bramki, dwa mecze na jednym kuponie.

Borussia - Inter. Włosi od początku muszą zaatakować, muszą dziś wygrać by mieć choćby iluzoryczne szanse na wyjście z grupy. Drużyna z Moenchengladbach to solidny zespół z kilkoma utalentowanymi zawodnikami, grający ciekawy atrakcyjny futbol. W pierwszym spotkaniu w Mediolanie było 2-2. Inter wtedy zremisował w ostatnich minutach dzięki czemu skasowałem maxi zyska na ~2K :ROFLMAO: takie rzeczy się pamięta. Uważam, że podobnie jak w pierwszym meczu również i dziś padnie min. 3 bramki. Kto wygra tego nie wiem, ale to przedostatnia kolejka i tu już nie będzie żadnych kalkulacji. Ja widzę ten mecz tak, przynajmniej z początku. Inter atakuje, M'Gladbach nastawione na kontrę, coś wpadnie i potem cholera wie, mogą być huraganowe ataki z obu stron. W obu zespołach ma kto strzelać bramki. Prognozowane 11-stki na dzisiejszy mecz wg Sky sport Italia:

Borussia: Sommer; Lainer, Ginter, Elvedi, Wendt; Kramer, Neuhaus; Herrmann, Stindl, Thuram; Plea

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Gagliardini, Young; Lautaro Martinez, Lukaku.


Jeszcze garść statystyk, myślę że dość istotnych. Tak strzelały obie drużyny w ostatnich 5 meczach:

28.11.20BUNMoenchengladbachSchalke4 : 1Z
25.11.20CLMoenchengladbachSzachtar4 : 0Z
21.11.20BUNMoenchengladbachAugsburg1 : 1R
08.11.20BUNLeverkusenMoenchengladbach4 : 3P
03.11.20CLSzachtarMoenchengladbach0 : 6Z


28.11.20SASassuoloInter0 : 3Z
25.11.20CLInterReal Madryt0 : 2P
22.11.20SAInterTorino4 : 2Z
13.11.20CFInterMonza1 : 0Z
08.11.20SAAtalantaInter1 : 1R

over 2.5 (2-3 FT)
kurs: 1.54


Drugi mecz, który gram na bramki, ale niższą linię to:
OM - Olympiakos. Mecz o 3 miejsce w grupie i awans do Ligi Europy, zwłaszcza dla Marsylii bo Grecy jakieś tam jeszcze szanse na awans do 1/8 LM mają. W pierwszym spotkaniu padła zaledwie jedna bramka, mecz w Pireusie był dość zamknięty, zaledwie 5 celnych strzałów przez 90 min.. to mało. Jestem głęboko przekonany, że w Marsylii będzie tych bramek więcej bo OM jeśli dziś wygra dwoma golami to przeskakuje Greków w tabeli. Motywacja na pewno jest, ale czy będzie ich na to stać? Olympiakos ma kilku ciekawych zawodników w składzie i na pewno stać ich na strzelenie gola na wyjeździe, ba może nawet wywiezienie punktów. Prognozowane składy na mecz wyglądają tak

OM: Mandanda; Sakai, Alvaro, Caleta-Car, Amavi; Rongier, Kamara, Sanson; Cuisance; Benedetto, Thauvin.

Olympiakos: Sa; Rafinha, Semedo, Ba, Cholevas; M’ Vila, Bouchulakis; Randjelovic, Valbuena, Masouras; El Arabi.



28.11.20L1MarsyliaNantes3 : 1Z
25.11.20CLMarsyliaFC Porto0 : 2P
06.11.20L1StrasbourgMarsylia0 : 1Z
03.11.20CLFC PortoMarsylia3 : 0P
27.10.20CLMarsyliaManchester City0 : 3P


28.11.20SLArisOlympiakos1 : 2Z
25.11.20CLOlympiakosManchester City0 : 1P
21.11.20SLOlympiakosPanathinaikos1 : 0Z
08.11.20SLOFI CreteOlympiakos0 : 2Z
03.11.20CLManchester CityOlympiakos3 : 0P

over 1.5 (2:1 FT)
kurs: 1.43

AKO 2.2
stawka 7/10
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Marsylia w 4 meczach dała dosłownie dupy.. Nie udało im się nawet zremisować w Grecji, gdzie przegrali w doliczonym czasie gry. Dzisiaj mają dobry moment na rewanż i liczę na to, że wykorzystają to dobrze, bo ewentualna wygrana daje im jeszcze szanse na Ligę Europy, w której także są pieniądze, a dla takich klubów każdy zastrzyk gotówki jest dobry tym bardziej mając w drużynie naprawdę dobrych i dobrze opłacanych zawodników.
Przez weekend drużyna z Francji wygrała u siebie 3:1 w meczu ligowym przeciwko Nimes, natomiast Grecy wygrali na wyjeździe 2:1. Obie ekipy przystępują do tego meczu w dobrym nastroju, ale to na Marsylii ciąży presja, jeżeli chcą jeszcze pograć w tym sezonie w europejskich pucharach.
Obecna sytuacja w tabeli jest naprawdę "dziwna" - bo kiedy zobaczyłem rozlosowane grupy to oczywiście wiedziałem, że City zajmie 1 miejsce w grupie, ale liczyłem na walkę o 2 miejsce właśnie pomiędzy Porto, a Marsylią, a nie, że OM będzie walczyć o być albo nie być w pucharach.
Nie mam totalnie przekonania do drużyny z Grecji, natomiast liczę po prostu na Olympique, który potencjał mają na wyjście z grupy, a muszą walczyć o spadek do LE.
Patrząc jednak na ich formę w LM postawię bezpieczniej, chociaż myślę, że powinni zdobyć w dzisiejszym meczu 3 punkty.

Marsylia wygra 1 połowę meczu lub cały mecz @1.97 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Lokomotiw Moskwa - Salzburg
Drużyna Salzburga, mimo że ma na koncie tylko 1 punkt po czterech meczach, ma jeszcze szansę na awans. Chociaż będzie o to bardzo trudno, ponieważ muszą liczyć najlepiej na zwycięstwo Bayernu nad Atletico, o co będzie bardzo trudno biorąc pod uwagę skład Niemców.
W każdym razie Salzburg musi póki co wyprzedzić w tabeli drużynę Lokomotiwu, a tak się stanie przy ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie.
Ja jednak nie idę w zwycięstwo Austriaków, ponieważ według mnie lepszym typem na to spotkanie jest zagranie overka na strzały w światło bramki Salzburga.
Salzburg od początku tej edycji ligi mistrzów, wliczając w to dwumecz kwalifikacyjny z drużyną Maccabi Tel Awiw, rozegrał 6 spotkań. W spotkaniach tych liczba strzałów w światło bramki przeciwników wyglądała następująco: 10, 10, 7, 3 (Atletico - wyjazd), 11, 11.
Średnia daje prawie 9 strzałów na bramkę, a trzeba pamiętać że cztery z tych meczów były rozgrywane przeciwko Bayernowi oraz Atletico, a więc zdecydowanie lepszym drużynom niż dzisiejsi rywale Salzburga.
Biorąc pod uwagę również osłabienie w drużynie Lokomotiwu na dzisiejsze spotkanie, uważam że Salzburg nie będzie miał problemu z oddaniem 6 celnych strzałów w światło bramki Lokomotiwu.
Salzburg over 5.5 strzałów w światło bramki
@1.60
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - Olimpiakos
Typ: Powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.30
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Gospodarze po tragicznych pierwszych 4 meczach wciąż pozostają z nadziejami na zagranie w Lidze Europy. Nie wiem czy stawial bym na Marsylie jako faworyta w tym spotkaniu tak jak to zrobili bukmacherzy, ale uważam że będziemy świadkami najbardziej otwartego meczu w wykonaniu gospodarzy, w tej edycji Ligi Mistrzów. Marsylia zaczęła świetnie radzic sobie w lidze przez co morale zawodników z pewnością się podniosły i będą chcieli dziś udowodnić że są w gazie. Nawet jeśli im się to nie uda to zawsze są szanse na gole z drugiej strony, dla mnie idealnym scenariuszem jest gol gospodarzy na początku spotkania bo wtedy zaczęła by się prawdziwa walka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
liverpool-ajax typ: ajax 1,5+ roznych w drugiej polowie kurs:1.56 fortuna
witam,na dzisiaj proponuje dosc nieoczekiwany typ poniewaz dla mnie wielki liveroopl nie jest az takim faworytem meczu jak na to wskazuje bukmacher.sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa bo liverpool ma 9pkt,atalanta i ajax po 7pkt i midtjylland bez punktow.dla liverooplu remis moze byc dobry bo na koniec zagraja ze slabymi dunczykami i moga uratowac awans.w angielskiej druzynie duze problemy kadrowe,wiekszosc zawodnikow kontuzje i nie ma co sie dziwic bo intensywnosc meczow dla najlepszych zawodnikow jest ogromna.klopp musi juz szukac w duzej rezerwie,liga krajowa tez nie pomaga poniewaz liverpool dostaje mecze w sobote i to w poludnie wiec czas na regeneracje jest krotki.ajax ciagle ma szanse na awans do dalszej gry w lidze mistrzow,dzisiaj nie sa bez szans poniewaz liverpool juz gra na limicie.ajax w lidze ma spokoj,wygrywaja ostatnio po 5-0 i dosc szybko moga pozwolic sobie na oszczedzanie najlepszych zawodnikow.koloejnym atutam ajaxu jest morale bo w lidze mistrzow mieli teraz dwa wygrane mecze z midtjylland,w eredivisie robia co chca i zrobila sie fajna seria szesciu wygranych meczy z rzedu.stawiam na rozne poniewaz z minuty na minute liverpool bedzie coraz bardziej zmeczony,a ajax wypoczety bedzie napieral zeby wygrac spotkanie.pozdrawiam
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Lokomotiv @5,10
Atlanta - Mijland Over 5,5 @5,50
Porto @6,60
Gladbach - Inter Over 4,5 @4,10


Salzburg który dostaje po kilka goli w każdym meczu faworytem u ruskich? Śmiech na sali. Atlanta dawno nie postrzelała więc dziś pewnie sobie odbiją. City raczej mecz o pietruszkę więc pewnie Porto win forma jest. Niemcy overkowi strasznie a Inter to samo powinni postrzelać.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Szachtar- Real Madryt
Typ: Szachtar strzeli bramkę do 72 minuty
Kurs: 1,81
Fortuna

7/10

Szachtar po bęckach w dwóch pojedynkach dziś podejmuje mega niestabilny Real, który potrafi ograć Inter na Meazza i przegrać u siebie ze słabiutkim Alaves. Obrona nadal bez Ramosa, wyleciał też Carvajal. Co prawda z przodu wrócił Benzema i Odergard ale uważam że Szachtar będzie chciał się z honorem pożegnać z LM na własnym stadionie, aczkolwiek mają jeszcze szanse na awans to chyba nikt nie wierzy że pokonają Real i Inter w dwóch ostatnich spotkaniach. W mojej ocenie gospodarze pójdą dziś na całość i zagrają ofensywny futbol co pozwoli im stworzyć kilka okazji strzeleckich wobec wątpliwej jakości defensywy rywala.

Składy na to spotkanie:
Bez tytułu.png

Poza tym ciekawie wygląda kurs że obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie @ 1,92 w Fortunie 5/10. Real po powrocie Benzemy i Odergarda powinien lepiej prezentować się w ofensywie. Na wariata proponuje z kolei zakład obie drużyny strzelą w obu połowach @ 10,00 w Fortunie 1/10


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lokomotiv- Salzburg

Typ: Salzburg over 7,5 rzutu rożnego
Kurs: 2,17
Fortuna

7/10

Drugie spotkanie ruszające o 18.55 to pojedynek Lokomotivu z Salzburgiem. Goście jak myślą o grze w LE to muszą dziś wygrać, co im z tego wyjdzie zobaczymy, natomiast jedno jest pewne goście będą atakować i szturmować bramkę Rosjan, którzy wystąpią solidnie osłabieni (Krychowiak, Smolov). Lokomotiv pozwolił nabić 16 i 10 rogów z Atletico, 4 z Bayernem i 8 w pierwszym meczu z Salzburgiem. Z kolei goście 5 korków na Alianz Arena, 10 korków z Bayernem u siebie, 5 korków w Madrycie. Uważam że przy ich ofensywnym stylu gry i dzisiejszym "musiku" powinni nabić ok 10 rzutów rożnych.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Moenchengladbach - Inter
Typ: powyżej 2,5 gola
@1.56 Fortuna

Dziś wieczór piłkarze Moenchengladbach będą mieli niepowtarzalną okazję aby po raz pierwszy awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Aby jednak ich marzenia zmieniły się w rzeczywistość, muszą wywalczyć przynajmniej 1 pkt z Interem Mediolan, który jest już praktycznie jedną nogą poza tymi elitarnymi rozgrywkami. Szkoleniowiec Moenchengladbach ma taki komfort gry, że w meczu z Schalke dał odpocząć swoim 4 podstawowym zawodnikom, tj. Lainerowi, Kramerowi, Elvediegowi oraz Stindlowi. Wszystkich ich za pewno zobaczymy w wyjściowej 11-stce przeciwko Interowi. Sari z kolei dał odpocząć Lukaku w ligowym meczu przeciw Sassuolo a w wyjściowym składzie znalazł się Alexis Sanchez, który strzelił kolejnego gola. Sytuacja obydwu drużyn w grupie LM jest z goła odmienna lecz żaden zespół nie może być jeszcze niczego pewien. Nawet Moenchengladbach, gdyby przegrało 2 ostatnie spotkania a pozostałe mecze potoczą się nie po ich myśli to mogą skończyć rozgrywki na 3 miejscu i obejść się smakiem LM. Spotkanie to będzie kolejnym 'finałem' dla Interu, bowiem przecież tylko zwycięstwo przedłuża ich szanse na wiosenne występy w Lidze Mistrzów. Borussia z kolei zwietrzyła szansę na awans, jej piłkarze nabierają pewności siebie i dzięki temu szykuje się nam jeden z najlepszych meczów w grupie LM. Ciężko przewidzieć kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania, lecz bramki w tym spotkaniu wydają się być tylko kwestią czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Teraz na spokojnie po kolei kilka słów na temat mojego spojrzenia na pozostałe spotkania:

Atalanta- Midtylland
Typ: 1 (-2)AH
Kurs: 1,74
Marathonbet
Stawka 7/10


Atalanta jak na razie cień zespołu z poprzedniego sezonu gdzie byli rewelacją fazy pucharowej, mimo że początek fazy grupowej mieli fatalny. Przed tygodniem sprawili jednak sporą niespodziankę pokonując Liverpool na Anfield, przez co wrócili do gry o awans do 1/8 finału. W lidze co prawda w weekend polegli z Veroną, ale ten zespół w tym sezonie pokonał Romę i zremisował z Milanem i Juventusem, także to nie jakieś ogórasy. Dziś spotykają się dwie ofensywne drużyny, gdzie potencjał jakościowy zdecydowanie po stronie gospodarzy, których tercet ofensywny Gomez- Ilić- Zapata robi wrażenie. W pierwszym spotkaniu w Danii zespół Atalanty wygrał wyraźnie 4-0 i nie zdziwię się jak dziś zobaczymy podobny wynik. Na pewno gospodarze mają takie możliwości.
Alternatywnie:
Atalanta wygra obie połowy @ 2,13 Fortuna 5/10

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Atletico Madryt- Bayern Monachium
Typ: Bayern over 4,5 RR
Kurs: 1,93
Fortuna
6/10


Hicior zapowiada się na Wanda Metropolitano w Madrycie, mimo że oba zespoły z brakmi:
Atletico m.in bez: Suareza, Costy;
Bayern bez: Neuera, Daviesa, Kimmicha, Tolisso, Goretzki, Roci, Lewandowskiego
Także braki w zespole Flicka konkretne, szczególnie w środku pola, który został w środku pola z Martinezem i Musialą.
Takie braki spowodują że to Atletico powinno zdecydowanie prowadzić grę, mając w składzie Koke, Saula, Llorente czy Toreirę nie może być inaczej. Co za tym idzie będą mocno narażeni na szybkie kontry skrzydłowych Bayernu (Gnabry, Coman, Costa, Sane) i to jak dla mnie jedyna szansa gości na korzystny wynik w tym meczu. Jednak znając klasę Simeone powinien coś wymyślić by temu zapobiec. Osobiście liczę że Atletico zdobędzie dziś 3 pkt bo nie ukrywam że mocno w nich zainwestowałem, lecz przy tych spadkach jakie mamy kursy już mało atrakcyjne, lepiej za mniejszą stawkę atakować handicap.
Alternatywnie:
Atletico (-1,5) @ 3,0 @ 3/10 Fortuna

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Porto- Manchester City
Typ: Porto strzeli gola do 72 minuty
Kurs: 1,92
Fortuna
6/10


Mecz bez większych emocji, City może sobie rotować składem i oszczędzać zawodników na ligę, mają komplet punktów po 4 spotkaniach i zapewniony awans. Porto z kolei potrzebuje remisu do awansu, jednak przed własną publicznością uważam że staną na wysokości zadania i powalczą o 3 pkt. Na pewno stać ich na strzelenie jednej czy dwóch bramek biorąc pod uwagę treningowe nastawienie drużyny gości.
Alternatywnie:
Porto strzeli over 1,5 gola @ 3,90 Fortuna 3/10
Porto lub remis @ 2,60 Unibet 4/10

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Liverpool- Ajax
Typ: Lierpool (-1) AH
Kurs: 2,09
Marathon
7/10


The Reds mocno zaskoczyli przed tygodniem porażką z Atalantą, gdzie nie pokazali zupełnie nic. Dziś podejmują solidny Ajax, lecz nie jest to półka czołowego zespołu Premier League. Jak Liverpool zagra na miarę oczekiwań to stać ich na 3-4 bramki. Uważam że powinni dziś postawić solidny stempel na awansie do fazy pucharowej przekonującym zwycięstwem nad zespołem z Amsterdamu.
Jurgen wystawił najlepsze trio z przodu Mane-Jota- Salah więc będzie ciekawie.
Alternatywnie:
Liverpool wygra + BTTS@ 2,63 Fortuna 4/10

--------------------------------------------------------------------------------------------------

M`Gladbach- Inter

Typ: Inter strzeli w 1 połowie
Kurs: 1,77
Fortuna

7/10

Być może się mylę ale wierzę w ten Inter i idę w ich kierunku, przed tygodniem mecz kompletnie nieudany z Realem, mecz ustawiony najpierw przez szybką bramkę Realu a potem przez łatwozapalność Vidala któremu czajnik się zagotował. Dziś zagrają w M`Gladbach z niepokonaną do twej pory Borussia, która wyrasta na czarnego konia tej grupy. Jednak w mojej ocenie Inter dysponuje potencjałem o 30% wyższym od Niemców i czekam na ich przełamanie w ważnym meczu bo mają ku temu możliwości, co pokazali przed sezonem. Dzisiejsze 3 punkty pozwolą im z optymizmem patrzeć w przyszłość, przed 6 kolejką. Inter wychodzi z Lukaku i Martinezem z przodu, w drugiej lini Young, Barella, Gaglirdini, Brozović, Darmian, nieco dziwi mnie brak Alexisa i Hakimiego, byc może Conte trzyma ich na II połowę.
Alternatywnie:
Inter wygra @ 2,41 Marathon 6/10
Inter (-1,5) @ 4,60 Unibet 3/10
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Inter właśnie dostał od Królewskich prezent. Jeśli dziś pokonają Moenchengladbach, wracają do gry. Mecz o wszystko, kursy już lecą. Zaraz zaczynają.

Inter win @ 2,20
Inter win (-1) @3,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Marsylia powyżej 1.5 gola @2.43 fortuna
Cześć użytkowników opisała już ten mecz. Ja dodam, że Marsylia potrafi strzelać bramki, nie wiem z czego wynika ich blokada w LM, ale dzisiaj mają już absolutnie ostatnia szansę żeby uratować swoją sytuację w grupie. Olympiakos wygrał jeden mecz i to właśnie z Marsylia. Nie wypada chyba Francuzom odpuścić tamta porażkę ot tak i mam nadzieję, że chociaż powalczą i pokażą się w ataku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom