>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [1.12.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Liverpool - Ajax
Typ: Liverpool
Kurs: 1.68
efortuna

Witam. We wtorek zaczynamy juz 5 kolejke fazy grupowej LM. Wybrałem ten mecz bo dla mnie ten mecz , to jeden z najciekawszych meczow tej fazy. Liverpool musi to wygrać jesli chce sobie juz zapewnic awans do kolejnej rundy. Po porazce 0-2 przed tygodniem z Atalanta beda chcieli zmazac plame i wygrac to spotkanie , chodz napewno nie bedzie latwo bo przyjazdza rewelacyjny Ajax , ktory w lidze gromi wszystkich. Liverpool to lider w swojej grupie z dorobkiem 9 pkt 3 zwyciestwa i 1 porazka. W 1 kolejce Liverpool wygral z Ajaxem 0-1 po bramce samobojczej Tagliafico. W lidze tez idzie im calkiem dobrze chodz wczoraj zremisowali 1-1 tracac bramke w ostatniej minucie meczu z rzutu karnego. Ajax za to w lidze idzie jak burza , gromi wszystkich kogo spotka na drodze , w LM zajmuja 2 miejsce za the Reds z dorobkiem 7 pkt tyle samo co Atalanta , ale maja lepszy bilans bramkowy. Na Anfield bedzie im bardzo trudno o punkty. Faworytem jest Liverpool i w tym meczu stawiam na nich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 0

Elgida

Użytkownik
Lok. Moskwa - salzburg
Typ: 1x
Kurs 2.15
Sts

Liverpool - Ajax
Typ: under 3,5
Kurs 1.80
Sts

Man utd - psg
Typ: Over 2,5
Kurs 1.67

Club Brugge - St. Petersburg
Typ: 1
Kurs: 2.15
Sts

Taki kupon puszczam co myślicie?
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Czy jest możliwość w jakimś bukmacherze łączenie zakładów zawodnik strzeli i otrzyma żółta kartkę?
Albo taki zakład specjalny ktoś oferuje?
Doszukuje się takiej samej sytuacji u zawodników w LM, jaka zrobił Messi w meczu ligowym.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
O co chodzi z kursami w meczu Lokomotiv - Salzburg? Czy są jakieś braki u gospodarzy? Kurs ok @5.00 na drużynę z Moskwy to lekka przesada, zwłaszcza, że zaliczyli dwa remisy z dobrze dysponowanym Atletico i w pierwszym meczu między nimi padł remis, a w Moskwie gra się wszystkim bardzo ciężko. Myślę, że 1x wygląda tutaj fajnie.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Czy jest możliwość w jakimś bukmacherze łączenie zakładów zawodnik strzeli i otrzyma żółta kartkę?
Albo taki zakład specjalny ktoś oferuje?
Doszukuje się takiej samej sytuacji u zawodników w LM, jaka zrobił Messi w meczu ligowym.
Da się tak zrobić na Unibecie w paru przypadkach tylko. Jutro obserwuj Betfan bo mają sporą ofertę na poszczególnych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 304,2K

lukas88

Forum VIP
Bayern leci do Madrytu bez:
Lewandowskiego, Neuera, Kimmicha, Goretzki, Tolliso, Davisa!!!


Zapowiada się jeden wielki dramat w środku pola po stronie Bayernu.

Nic tylko grać Atletico, puki kursy jeszcze ponad 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
We worek na Wanda Metropolitano w Madrycie Atletico podejmie zespół Bayernu Monachium. Ateltico w pierwszym spotkaniu poniosło wysoką porażkę, ale teraz spodziewam się ich zwycięstwa. Atletico ma pewne problemy kadrowe, ale to nic w porównaniu z brakami w drużynie Bayernu. Hansi Flick postanowił dać wolne kilku zawodnikom. Lewandowski, Neuer, Goretzka oraz Tolisso zostają w Monachium, natomiast Kimmich i Davies są kontuzjowaniu. Niemcy mają już zapewniony awans do fazy pucharowej, więc nie muszą się specjalnie spinać na ten mecz. Do tego dochodzą bardzo duże osłabiania Bawarczyków. Atletico powinno ten fakt wykorzystać, co znacznie przybliżyłoby ich do wyjścia z grupy.

Atletico Madryt @ 2.02 fortuna
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Bayern leci do Madrytu bez:
Lewandowskiego, Neuera, Kimmicha, Goretzki, Tolliso, Davisa!!!


Zapowiada się jeden wielki dramat w środku pola po stronie Bayernu.

Nic tylko grać Atletico, puki kursy jeszcze ponad 2,00
Dobrze, że szybko pograłem, bo 2 min później już 1.9, myślę, że z każdą kolejną godziną może być mniej. + dla Ciebie za dobre info ;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie czy to nie ta kolejka, w której gracze będą się wykartkowywac by móc z czystym kontem zagrac w 1/8 czy cos sie zmieniło w tym temacie?
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Panowie czy to nie ta kolejka, w której gracze będą się wykartkowywac by móc z czystym kontem zagrac w 1/8 czy cos sie zmieniło w tym temacie?
Zazwyczaj wykartkowują sie w piątej, ale z roku na rok, coraz ciężej o dobre bety na to. Częściej spotyka się kursy 1.5 na takie kartki zawodników zainteresowanych 3-cią kartką aniżeli 3+ jak kiedyś. A momentami jest z tego mniej pożytku niż co warte (patrz Carvajal z APOELem bodaj w 2018).
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zazwyczaj wykartkowują sie w piątej, ale z roku na rok, coraz ciężej o dobre bety na to. Częściej spotyka się kursy 1.5 na takie kartki zawodników zainteresowanych 3-cią kartką aniżeli 3+ jak kiedyś. A momentami jest z tego mniej pożytku niż co warte (patrz Carvajal z APOELem bodaj w 2018).
Akurat w zeszłym roku sporo na tym zarobiłem. Ok czyli szukamy kluczowych zawodników zagrożonych wykluczeniem
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Lokomotiv Moskwa - Salzburg Typ. Over 4.5 kartki @2.51 betsson

Fajnie wygląda typ na kartki w Moskwie. Mecz o 3 miejsce w grupie gwarantujące udział w fazie pucharowej LE. Niby gospodarze i goście jeszcze z matematycznymi szansami na zajęcie 2 miejsca, ale nie wierzę w porażkę Atletico z Bayernem, które przyjeżdża rezerwowym składem do Madrytu. Niemniej jednak oba zespoły mają o co grać, Ruscy dużo faulują i kartkują, co pokazał mecz z Atletico w Moskwie, Salzburg gra bardzo ofensywnie i też potrafią łapać średnio 2 kartki na mecz. Powinien to być mecz walki, sędzia z Turcji, w lidze ostro kartkuje, w pucharach nieco słabiej, ale mimo wszystko myślę, że warto zaryzykować, bo kurs bardzo przyjemny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
BM - Inter
Inter wygra przynajmniej jedną połowę - TAK
kurs: 1.54
Fortuna
Inter walczy o choćby 3 miejsce w grupie. Wygrana w tym spotkaniu powinna im w tym mocno pomóc, gdyż mogą liczyć na to, że Królewscy pokonają Szachtar. Z pewnością dla Włochów nie jest to udana faza grupowa i nie na to liczyli. Ich pierwsze spotkanie z Borussią było jednym z tych, w którym frajersko stracili punkty. Teraz nie ma już mowy o wpadkach, dlatego stawiam na minimum jedną połowę wygraną przez Inter. BM idealnie wykorzystała dwumecz z Szachtarem i mocno przybliżyła się do fazy pucharowej, jednak w meczach z drużynami o większym potencjale jak Real czy Inter nie byli stroną dominującą. Mam wrażenie, że to co pokazali zawodnicy Interu w starciu z mocnym w tym sezonie Sassuolo jest dobrym prognostykiem na mecz LM i goście będą w stanie się dobrze zaprezentować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
O co chodzi z kursami w meczu Lokomotiv - Salzburg? Czy są jakieś braki u gospodarzy? Kurs ok @5.00 na drużynę z Moskwy to lekka przesada, zwłaszcza, że zaliczyli dwa remisy z dobrze dysponowanym Atletico i w pierwszym meczu między nimi padł remis, a w Moskwie gra się wszystkim bardzo ciężko. Myślę, że 1x wygląda tutaj fajnie.
Corona u 3 zawodników - Krychowiak, Mirańczuk i Kulikov. Znaczące osłabienia.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Atletico - Bayern
obie strzelą
@1.58 Fortuna

Wyżej już sporo zostało napisane w kontekście braków w kadrze Bayernu. Istotnie - zespół który jest już pewien awansu może bez problemu dać odpocząć kluczowym zawodnikom bądź dać im chwilę spokoju na wyleczenie drobnych urazów. Bez kluczowych piłkarzy Bayern jest znacznie inną drużyną niż ta, którą znamy z popisów strzeleckich, ale czy to oznacza, że Atletico zakończy mecz z czystym kontem? Nie sądzę. Bawarczycy zagrają bez presji, poza tym jednak nie sam Lewandowski jest bramkostrzelnym napastnikiem w tym teamie. Atletico z całą pewnością zrobi wszystko, by wykorzystać osłabiony skład rywali, niemniej sądzę, że będzie to mecz z bramkami po obu stronach. W ciemno typuję remis, choć bukmacherzy jednoznacznie wskazują na gospodarzy. BTS jest jednak całkiem realnym zdarzeniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 626,4K

rjastrzab

Użytkownik
Atletico - Bayern
Typ :powyżej 9,5 rożnych
Kurs 1,72
Totolotek

Jak na obie ekipy, które potrafią sporo rogów nabić to kurs naprawdę zachęcający przy takiej linii. Warto zauważyć, że Atletico w meczach ze Lokomotiwem potrafili samemu nabić 16 i 10 różnych, z Salzburgem 9 a w pierwszym meczu z Bayernem 7, który w tym meczu dołożył od siebie 6 rożnych . Monachijczycy z Salzburgiem 5:5 i 3:10, a z Rosjanami 4:4. Statystyki dają dużą nadzieję że jutro tez będzi esporo rogów, zwłaszcza, że Madryt będzie atakował i stworzą wiele szans bramkowych, któe mogą skończyć się wybiciem piłki na róg.
 
Ostatnia edycja:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Atalnata Bergamo – Midtjylland Typ: X 0-15 minuta spotkania @ 1,53 Fortuna ehh

Rywalizacja w grupie D po ostatniej kolejce zrobiła się bardziej ciekawa. Atalanta wygrała niespodziewanie na wyjeździe z Liverpolem. Ajax planowo pokonał u siebie Midtjyland. Przed piata kolejka na prowadzeniu jest Liverpool z 9 punktami. Po siedem punktów maja Ajax oraz Atalanta. Ajax ma lepszy bilans bramkowy, wiec jest na drugim miejscu. Każda z trzech, pierwszych ekip ma szanse na awans. Wydaje się, ze na najlepszej pozycji jest Liverpool. W tej kolejce gra u siebie z Ajaxem. Na koniec zmierzy się z outsiderem grupy. Ciekawa rywalizacja czeka nas w 6 kolejce w meczu Ajax - Atalanta. Generalnie trochę jestem rozczarowany wynikami niektórych spotkań i ilością bramek. Liczyłem, że niektóre mecze będą bardziej wyrównane, m.in. te z udziałem Liverpoolu w Bergamo i Amsterdamie. Według mnie jednym ciekawemu meczem było spotkanie Atalanta - Ajax. Pierwsze trzy mecze Liverpoolu ekipa z Anglii łatwo wygrała. Mecze z udziałem Midtjylland tez wydają się nieciekawe po wynikach. Jak dobrze wiemy mecze z udziałem ekipy z Bergamo bardzo overowe. Jednak ostatni coś się zmieniło i już aż tak nie obfitują w bramki. Ostatni mecz Atalanty z minimum 3 bramkami to spotkanie z Liverpoolem. Spróbuje pograć zakład, która potwierdzi troche ta tendencje. Nie wątpię, ze Atlanta wygra to spotkanie. Maja jeszcze realne szanse na awans a ostatni mecz dodał im nowej siły. Jutrzejsze spotkanie jest bardzo ważne, zęby przystępować do ostatniej kolejki z bezpieczniejszej pozycji, bo wydaje mi się ze Liverpool nie przegra drugi raz u siebie. Kursy na Atalantę są małe. Początkowo myślałem o zakładzie na przełamania over, bo over 2,5 samej Atlanty tez jest prawdopodobny. Jednak postawie na zakład remis w pierwszych 15 minutach. Taki zakład wydaje się realny. Drużyna z Danii znacznie odbiega poziomem od reszty, ale początki meczu wytrzymują i nie tracą bramki. We wszystkich meczach ekipa z Dani potrafiła wytrzymać 15 minut bez straty bramki. W dużej mierze to spotkanie zależy od Atalanty i tym jak szybko rusza na bramkę gości i jak będą skuteczni. Wątpię, że Midtjylland zdoła strzelić bramkę w pierwszym kwadransie. Kurs w porównaniu do innych meczów jest najwyższy, ponieważ Atalanta jest największym faworytem w tej serii spotkań wśród bukmacherów.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Salzburg
Typ: Lokomotiv strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Lubię Salzburg, bo to jest drużyna u której w meczach sporo się dzieje. Oni mają naprawdę kapitalną ofensywę, jednak ich problemem jest dziurawa obrona, co lepsze drużyny potrafią wykorzystać. Pokazał to między innymi Bayern Monachium, który w dwóch meczach strzelił im łącznie dziewięć goli. Lokomotiv to oczywiście nie jest ta klasa co Bayern, ale nie trzeba być Bayernem, żeby strzelić Salzburgowi dwie bramki. W ostatnim czasie udało się to również St. Polten i Sturmowi Graz, czyli drużynom gorszym od Lokomotivu Moskwa. W ich bezpośrednim meczu w Salzburgu był remis 2:2. Skoro Lokomotiv strzelił dwa gole na wyjeździe, to u siebie też mają na to szanse.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Atalanta – Midtjylland
Atalanta -1,5 @1,51 (LM)
Atalanta i BTS @2,3

W kolejnym tygodniu idę w tym samym kierunku co tydzień temu. Znów Duńczycy na wyjeździe i znów gra przeciwko nim. Tak jak zostało już napisane wcześniej ekipa jako dostarczyciel punktów w tej edycji dla stosunkowo łatwej grupy. Mimo tego, że przeciwnicy poza Liv nie są szczególnie mocni to jednak Duńczycy nie są w stanie podjąć walki z tymi ekipami co wyraźnie pokazuje, że LM to nie miejsce dla nich. Atalanta po ostatnim zwycięstwie pewnie morale kilka pięter w górę, wielki handicap nad Ajaxem dzięki zdobytym punktom przeciwko Liverpool i teraz trzeba domykać awans zbierając komplet z Duńczykami szczególnie, że ostatnie spotkanie grają w Amsterdamie i łatwo nie będzie. W pierwszym spotkaniu zdecydowana dominacja po stronie Włochów, było to otwarcie LM w tym sezonie i Duńczycy od początku zderzyli się mocno ze ścianą innej niż ligowa, europejskiej piłki. Nie inaczej będzie jutro, dla mnie pewne zwycięstwo Włochów, bo trzy punkty bardzo potrzebne, jednocześnie przy ewentualnym BTS, bo jednak Duńczycy to ekipa overowa i raczej nie trzeba się obawiać, że będą stawiali w bramce autobus więc powinno być szybkie spotkanie i trochę miejsca na strzelanie bramek. W końcu dla Duńczyków każda bramka to sukces na tym poziomie więc na pewno powalczą więc 1/BTS do grania w singlu jak najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom