>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europy (26.11.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Zawodnicy posiadający dwie żółte kartki z drużyn, które mają zapewniony awans do kolejnej rundy:
Mohamed Elyounoussi - napastnik - Molde (dzięki @SoLucky, dwie żółte kartki w jednym meczu liczone są jako jedna, także tego zawodnika nie bierze się pod uwagę)
Sven Bender - obrońca/pomocnik - BVB
Christopher Dibon - obrońca - Rapid Wiedeń
Zawodnicy posiadający dwie żółte kartki z drużyn, które do awansu potrzebują remisu:
Ştefan Radu - obrońca - Lazio
Sergej Milinković-Savić - pomocnik - Lazio
Tu wszyscy zagrożeni kartkami (może komuś się przyda ;))
 
J 127

jester72

Użytkownik
Krasnodar - B. Dortmund
Kursy na zwycięstwo gospodarzy już spadają, a to z powodu że Pierre-Emerick Aubameyang, Marco Reus, Shinji Kagawa and Joo-Ho Park nie lecą na ten mecz.
http://www.bvb.de/eng/content/view/full/112833
Emerick Aubameyang - to najlepszy strzelec drużyny z Dortmundu w tej edycji Ligi Europy - 4 gole do tego asysta, Marco Reus gol i asysta, podobnie jak Joo-Ho Park. Kagawa - jedna asysta. Awans Dortmundczycy mają już zapewniony, a do zajęcia pierwszego miejsca w grupie wystarczy im remis.
Krasnodar u siebie dwa zwycięstwa - z Paok i Quabala po 2-1. Zwycięstwo w tym meczu da im pewny już awans do fazy pucharowej. W mojej ocenie z tak osłabioną w ofensywie Borussią będzie ich stać co najmniej na remis. Stąd więc gram w uni:
1x po kursie 1,83, a do dubla tym którzy grają bezpieczniej polecam FC Krasnodar+1 po kursie 1,42.
Oba bety na plus ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 0

hadzi93

Użytkownik
Ktoś się orientuje u jakiego buka można zagrać ilość kartek na mecze ligi europejskie, nie chodzi mi o danego zawodnika tylko ogolnie ilość kartek w meczu.
 
voloshansky 0

voloshansky

Użytkownik
Według mnie bardzo ciekawą sprawą może być stawianie w kierunku drużyny Rapidu Wiedeń. Austriacki zespół ma już zapewnione wyjście z grupy a z Villareal powalczy o 1 miejsce w grupie. Wystarczy im remis w tym spotkaniu, gdyż mając 3 punkty przewagi będą w takich okolicznościach posiadać lepszy bilans bezpośrednich starć. Możliwe, że Villareal zaatakuje od początku a Rapid nastawi się na kontrę. Goście mają duży potencjał i są rewelacją rozgrywek. Kurs wydaje mi się przesadzony , a wiedeńczyków nie spisywałbym na straty. Kurs 6,00 wydaje się bardzo atrakcyjny - według mnie value.
 
coucou 11

coucou

Użytkownik
EUROPA: Liga Europejska - Runda grupowa - Kolejka 5

Liverpool vs Bordeaux =&gt; Liverpool (AH -3, rzuty rożne) =&gt; @1.95 ⛔
Liverpool vs Bordeaux =&gt; Liverpool =&gt; @1.50 ✅
Zespół z Anfield Road jest w bardzo dobrej formie, nie zmienia tego faktu nawet niespodziewana porażka z Crystal Palace, sprzed dwóch tygodni. W ostatnią sobotę gracze The Reds odnieśli okazałe zwycięstwo na wyjeździe z Manchesterem City - 4:1. Jürgen Klopp bardzo poważnie traktuje rozgrywki LE i z pewnością jutro zobaczymy na boisku mocny skład, m.in. z Firmino i Benteke w pierwszej jedenastce. Z zespołem trenuje już Henderson i Sturridge. Ten drugi powinien otrzymać szansę występu w jutrzejszym meczu, w drugiej części spotkania.
Bordeaux nie wygrało jeszcze meczu w tej edycji Ligi Europejskiej, dodatkowo zajmuje 13. miejsce w Ligue 1. Bordeaux będzie musiało poradzić sobie bez kilku istotnych zawodników w jutrzejszym meczu. Ze względu na kontuzje nie wystąpią obrońcy - Pallois i Pablo, a także snajper - Toure. Za czerwoną kartę otrzymaną w meczu ze Sionem pauzować będzie także reprezentant Tunezji - Khazri.
Jako ciekawostkę dodam, że Francuzi przegrali 5 ostatnich meczów w europejskich pucharach na Wyspach, nie strzelając przy tym żadnego gola.
Myślę, że jutro zespół gospodarzy będzie nadawał tempo drużynie przeciwnej i bez problemu pokryje linię rzutów rożnych. W ostatnich spotkaniach nie miał z tym problemu. Jutro nie powinno być także żadnej niespodzianki dotyczącej wyniku, LFC jest faworytem do zgarnięcia trzech punktów i zapewnienia sobie awansu do dalszej rundy.
@down
Nie jest to opinia któregoś z redaktorów portalu, tylko informacja ze strony UEFA. Nie widzę w tym nic złego, że argumentując mój wybór, posłużyłem się tym tekstem. Jakby nie patrzeć, to połowa Twojej analizy oparta jest na newsach z tej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Liverpool - Bordeaux / 1 @1,52 Rivalo
Za wysoki ten kurs na The Reds. Są w naprawdę bardzo dobrej formie, a to co grali na Etihad to czysta poezja; ja przecierałem oczy czy to aby na pewno był Liverpool. Najprościej - widać spory postęp w grze pod wodzą Kloppa. Grali bardzo dobrze, wszystko funkcjonowało jak należy. Niestety lista absencji gospodarzy jest dość spora bo nie zobaczymy Coutinho, Hendersona, Flanagana, Ingsa, Gomeza, Rossitiera, Sakho a pod znakiem zapytania stoi występ świetnie dysponowanego Skrtela, który zmaga się z chorobą. Do pełnej sprawności wrócił Daniel Sturridge, który był na ławce w Manchesterze jednak Niemiec nie wpuścił go na plac gry. W tym meczu powinien już dostać szansę debiutu. Mimo to, z przodu bez Anglika wciąż pozostaje Benteke, Firmino i Ibe; ta trójka może sprawić nie lada kłopoty obronie Bordeaux, zwłaszcza, że zabraknie w niej Palloisa i Pablo. Kolejnym brakiem jest Gregory Sertic, a z przodu nie zobaczymy także Thomasa Toure. Oczywiście za czerwoną kartkę pauzuję największa gwiazda i motor napędowy Żyrondystów - Wahbi Khazri.
Liverpool u siebie gra jak gra, póki co te wyniki na Anfield mierne, ale Klopp zapowiedział walkę o trzy punkty w tym meczu, które przypieczętują awans. Jeśli The Reds zagrają tak jak z Chelsea czy City to o wynik jestem spokojny, gorzej jak dostaną jakiegoś babola na początku meczu - wtedy gra się dużo trudniej. Liczę, że Skrtel wystąpi w tym spotkaniu, bo to akurat spora strata w zespole gospodarzy. Żyrondyści w tej edycji LE spotkania jeszcze nie wygrali i nie zapowiada się na to aby mieli ugrać coś na Anfield.
Karabach - Tottenham / Tottenham 0,5 gola @1,27 Rivalo
Do dubla biorę przyjemny kurs na gola Kogutów. Jutro czeka ich mecz w Agdam - jak wiadomo nie jest to prosty teren i nikomu gra tam nie przychodzi z łatwością, ale nie róbmy znowu z tego stadionu twierdzy nie do zdobycia. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Tottenham to zespół dwie klasy lepszy pod każdym względem, zwłaszcza jeśli chodzi o aspekt czysto piłkarski. Po tym co pokazali w derbach z Młotami to o ich bramkę raczej jestem spokojny, według mnie powinni wygrać to spotkanie ale w czystą &quot;dwójkę&quot; nie ma co iść bo w weekend czekają ich kolejne derby - bez względu na pozycję, ważniejsze - z Chelsea, więc mogą w pewien sposób lekko odpuścić, nie szarżować tempa gry i np. zremisować, jednak bramkę powinni zdobyć spokojnie. Harry się odblokował i póki co jest w bardzo dobrej formie. We wszystkich spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie zaledwie raz nie zdołali strzelić bramki - na Old Trafford w meczu 1. kolejki BPL, teraz jest tylko lepiej, więc polecam.
Dubel
Liverpool + Tottenham ov 0,5
AKO 1,93 Rivalo/Bet365
✅

Francuzi przegrali 5 ostatnich meczów w europejskich pucharach na Wyspach, nie strzelając przy tym żadnego gola.
Bezczelnie skopiowane z lfc.pl ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 17

baggins

Użytkownik
Legia-Fc Midtjylland away team over 0.5 gola
1.46 betsafe.
No coz, Legia bez Pazdana (rowniez bez Rzezniczaka ale to zadna strata) i Kuciaka. Gra obronna Legii jest bardzo wesola, a bez reprezentanta Polski jest po prostu dziurawa jak ser szwajcarski, poczynajac od defensywnych pomocnikow, ktorzy lubia tracic pilke na wlasnej polowie. ten over powinien wejsc juz w pierwszej polowie, mysle ze najbezpieczniejszy zaklad w tym meczu. Za Pazdana prawdopodobnie zagra Kopczynski, ktory jest wielce nieutalentowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic: Zwrot do 100 zł w Lidze Europy!
Lech Poznań zmierzy się z portugalskim Belenenses, a Legia Warszawa podejmie na Łazienkowskiej duńskie FC Midtjylland. W Betclic możesz otrzymać zwrot za te mecze nawet do 100 złotych!
Wnieś dowolny zakład pojedynczy na mecze Legii i Lecha lub zakład wielokrotny na inne mecze w Lidze Europy, zawierajace co najmniej jeden typ na mecz Legii i Lecha. Minimalny kurs zakładu pojedynczego lub wielokrotnego to 2,00, a minimalna stawka to 50 zł. Jeżeli Lech lub Legia przegra swój mecz, otrzymasz od nas zwrot środków za przegrany zakład do 100 złotych!

Podobna promocja w Expekt:
Wnieś dowolny zakład pojedynczy na mecz Legia Warszawa - Midtjylland lub Belenenses - Lech Poznań (min. kurs 2,00, min stawka 50 zł) bądź też dowolny akumulator na mecze 5. kolejki Ligi Europy zawierający przynajmniej jeden typ na spotkania polskich drużyn (min. kurs 2,00, min. stawka 50 zł). Jeśli jedna z naszych ekip przegra, a Ty nie trafisz, zwrócimy Ci do 100 zł

Przed nami wielki czwartek i dwa bardzo ważne mecze! Pierwsze omawiane przez Mateusza Borka i Romana Kołtonia to LECH POZNAŃ vs Belenenses. Lech cały czas ma matematyczne szanse na wyjście z grupy.. Czy mu się to uda? Drugie to oczywiście LEGIA vs Midtjylland. Czy Legia Czerczesowa zagra o zwycięstwo? Sprawdź już teraz!

https://www.youtube.com/watch?v=_wDYWTNzXU8&amp;amp;feature=youtu.be
 
chamberlain 468,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Beskitas - Skenderbeu
Skenderbeu Handicap +2.5 bramki @ 1.88 ✅
Skenderbeu Handicap +1.5 bramki @ 3.00 ⛔
Bet365
Skenderbeu @ 45.00 ⛔
Skenderbeu DNB @ 30.00 ⛔
Skenderbeu i over 2.5 bramki @ 111.00 ⛔

Betsson
No to lecimy z szalonym typem na dzisiaj. Ligi Europejskiej nie ma co brać na poważnie w typowaniu, z wyjątkiem spotkań kilku drużyn, dlatego warto szukać niespodzianek. Nie wierzę, że dzisiaj Beskitas przejedzie się na Skenderbeu, klub z Albanii mimo 3 porażek ma dalej szansę na wyjście z grupy, a po zwycięstwie 3:0 nad Sportingiem ich ego urosło do dużych rozmiarów. Beskitas niby w tamtym roku wyszli z grupy i to z pierwszego miejsca, w 1/16 wyeliminowali nawet Liverpool, ale w tym sezonie ich gra wygląda trochę na pół gwizdka. Skromne zwycięstwo 0:1 nad Skenderbeu i 3 remisy po 1:1 to ich tegoroczny dorobek w LE, może spowodowane to jest tym, że w lidze idzie im jak na razie bardzo dobrze i w końcu będą mieli szansę walki o LM, ale kto wie. Skenderbeu ma szansę dzisiejsze spotkanie wygrać i ten kurs na ich zwycięstwo to chyba jakieś nieporozumienie, ale tylko w tym przypadku, jeśli Beskitas zagra tak jak dotychczas. W meczu zagrożony jest również występ Quaresmy, który to chyba najwięcej obijał bramkę rywali w pierwszym meczu. Handi w stronę gości jest jak najbardziej do gry, typy z Betssonu gram dla zabawy, bo po takich kursach warto się pobawić za drobne, dla mnie to jest mecz w którym może paść wynik i 3:0, jak również 1:2, więc czemu nie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Basel-Fiorentina
Typ: 2
@2.35
Betsson


Co tu dużo mówić. Fiorentina to pilkarsko lepszy zespół i nie ma co do tego wątpliwości. W tym sezonie bardzo dobra forma i pomimo tego, że awans najprawdopodobniej wywalcza to wypadałoby wyjść z 1 miejsca, a żeby tego dokonać trzeba dziś wygrać z Basel. Szwajcarzy na pewno się nie poloza, nie dadzą sobie łatwo zabrać punktów i ogólnie będą ciężkim przeciwnikiem, bo przecież jest to zespół, który potrafił sprawić już nie jedna niespodziankę np w Lidze Mistrzów. Wszystko zależy od tego czy goście się zepna w tym meczu. Jeśli tak to jestem spokojny o wynik, jeśli nie to trudno, ale kurs prosi, żeby to zagrać.

Stawka: 3.5j

Wynik:

Lazio-Dnipro
Typ; 1
@1.70
Betsson


Lazio jeszcze awansu nie ma więc muszą ugrać przynajmniej remis dzisiaj. Patrząc na ich grę i przeciwnika stwierdzam, że są dużo lepszym zespołem szczególnie, że na swoim boisku są bardzo dobrzy. Dnipro musi w tym meczu atakować, bo inaczej nie mają szans na wyjście i wydaje mi się, że nawet jeśli gospodarze wyjdą na ten mecz z myślą o remisie (w co wątpię) to z pewnością jeśli nadarzy się okazja na zwycięstwo to to zrobią.

Stawka: 2.5j

Wynik:

Rosenborg-St Etienne
Typ: 2
@2.45
Betsson


Tutaj sytuacja tak jak w przypadku Fiorentiny. Jeśli St Etienne będzie chciało wygrać w tym meczu to to zrobi. Rosenborg teoretycznie ma jeszcze szansę na wyjście z grupy, pomimo tego że mają zaledwie 1 punkt po 4 meczach no ale chyba nawet oni sami w to nie wierzą. Gospodarze w swojej lidze miazdza no ale co to jest liga norweska przy francuskiej. Dotychczas 2 domowe mecze w Lidze Europy i 2 porażki. Moim zdaniem dzisiaj się nie przelamia i ostatecznie pogrzebia swoje nadzieje na awans.

Stawka: 3.5j

Wynik:

Monako-Anderlecht
Typ: 1
@1.85
Betsson


I znów ta sama sytuacja co z Fiorentina i St Etienne więc nie będę się już powtarzał. Goście nawet w swoje lidze grają słabo na wyjazdach, a Monaco pomimo, że w tym sezonie nie jest jakaś rewelacja to mają lepszych piłkarzy i na codzień grają w dużo lepszej lidze. Wszystkie te typy zależą od chęci. Liga Europy jest o tyle specyficzna, że nie wszystkim na niej zależy. Czysto pilkarsko moje typy są bardzo uzasadnione. Albo mnie udupia albo będę nieźle zarobiony. Zobaczymy ????

Stawka: 2.5j

Wynik:
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Ma ktoś info na temat składu Napoli? Kto poleciał do Brugge i czy w ogóle mecz dojdzie do skutku?
Gabriel, Rafael, Gionta, Maggio, Chiriches, Koulibaly, Strinic, Hysaj, Luperto, Ghoulam, David Lopez, Chalobah, Valdifiori, Allan, Hamsik, Callejon, Insigne, El Kaddouri, Negro.
 
P 0

piotrek0422

Użytkownik
Nie zagrają:&quot;Gonzalo Higuain (f 13/10 - top scorer), Pepe Reina (first gk 13/13), Raul Albiol (d 13/0), and Jorginho (m 12/0) were all left in Naples for the trip, along with the injured Dries Mertens (f 10/1) and Manolo Gabbiadini (f 9/1)&quot;
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Moim typem na dzisiaj jest Ajax 2.50 Unibet. Z żalem muszę powiedzieć, że celtic gra jakby chciał a nie mógł, to przykre patrzeć jak ten klub z sezonu na sezon coraz bardziej się stacza. Tak to jest przy źle wydawanych pieniądzach (trzeba by było się zabrać za zarząd). Dla mniej odważnych, czy na podbicie polecam x2 1.46 Unibet. Widzę w tym spotkaniu również BTS 1.62 Unibet.

W dniu dzisiejszym gram także:
-Liverpool 1.44 Unibet
-Lazio 1.69 Unibet
-Monaco 1.90 Unibet Kurde, jak widać statystyki nie grają :/ ...
Głównie przez samą różnicę poziomów jeśli chodzi o Lazio i Monaco. W przypadku Liverpoolu temat już został wyczerpany wcześniej.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dziś próbuje tak:
Fabinho kartka TAK
5.00
Unibet
Obrońca Monaco ma na koncie 2 bramki. Monaco w grupie zajmuje 2 miejsce z 6pkt i bilansem 4-3. Tuż za nim jest dzisiejszy ich główny rywal - Anderlecht; 3 miejsce,4 pkt i bilans 4-5. Monaco u siebie dotąd nie przegrało - wygrana z Qarabag i remis ze Spurs. Anderlecht na wyjazdach 2 porażki. Wniosek - teoretycznie Monaco nie przegra i zakładając,ze będzie remis to zachowają dystans i Anderlecht nie odbierze im fazy pucharowej nawet jak pokonają u siebie Qarabag a Monaco przegra wyjazd do Londynu, chociaż śmiem twierdzić,że Spurs odpuści LE na rzecz ligi bo każdy wie jak napięty jest grudzień w Anglii. Po tym kursie próbuje bo Fabinho jest ważnym ogniwem Monaco. Nie jest to pewniak jak Alves ale jednak kurs wart uwagi


Mam nadzieję,że ktoś skorzystał... dodatkowo wyczyślili się Janko, Radu, Suchy ale na nich nie znalazłem nigdzie kursów ;)

PS. Unibet mnie wkurzył, po tym jak siadł Fabinho miałem grać na Naniego ale kursy na niego zdjęli... a było to 4.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jacio 456

jacio

Użytkownik
Celtic Glasgow - Ajax Amsterdam


Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wysoki kurs na over. Sytuacja obu drużyn jest nieciekawa i tylko wygrywając ten mecz mogą z nadzieją spoglądać w przyszłość w kwestii awansu do następnej rundy LE. Trener Ajaxu zapowiada, że goście spróbują zdominować rywali i przejąć kontrolę nad meczem. Zadanie to na Celtic Park na pewno nie należy do prostych, co nie znaczy, że nie uda się tego dokonać drużynie Arka Milika. Zarówno Fenerbahce, jak i Molde potrafiło zaaplikować dwie bramki gospodarzom na tym obiekcie w tegoroczej edycji LE. Do tego dochodzi spore osłabienie w szeregach Szkotów, bowiem zabraknie filara zespołu - Scotta Browna. Co więcej, pauzować za kartki będzie dwóch innych pomocników - Johansen i Bitton. W ekipie gości jednak też sytuacja nie wygląda zbyt kolorowo, co może trochę tłumaczyć taki kurs na over. Zabraknie najlepszego strzelca - El Ghaziego. Nie zobaczymy także idwóch innych ważnych postaci w układance de Boera - Sinkgravena i Bazoera. Kontuzje również leczy Serero. Tym samym odpowiedzialność za zdobywanie bramek po stronie gości będzie spoczywała głównie na Miliku, który wydaje się być w dobrej dyspozycji. W ostatnich meczach udało mu się trafić do siatki i mam nadzieję, że nie inaczej będzie dzisiaj. Do tego w pierwszym składzie awizowani są do gry w pomocy Klaassen, Gudelj, a przy nich Fisher, czyli 3 równie bramkostrzelnych graczy. W tym sezonie w Eredivisie odpowiednio mają na koncie 6, 4 i 5 bramek. W Celticu na szpicy zapewne wystąpi Griffiths, który w lidze szkockiej strzela na zawołanie. Za typem również przemawia ofensywne usposobienie obydwu zespołów. W swoich ligach dominują i zdobywają dużo bramek, dlatego też najsilniejszą ich stroną jest gra ofensywna. W pierwszym meczu tych zespołów bramek również nie brakowało. Ostatecznie padł wynik 2-2, dzisiaj myślę, że obie ekipy chciałyby uniknąć podziału punktów, dlatego zapowiada nam się ciekawy, otwarty mecz i gole z obu stron.

Moje typy:
over 2.5 @ 1.75 ✅
over 1.5 HT @ 2.60 ✅
betsafe
 
uzytkownik-129014 23

uzytkownik-129014

Użytkownik
DUBEL ZABÓJCA: Under 3,5 + Krasnodar 1X @ 2.14, Expekt, 7/10j

-
: W pierwszym meczu w Szwajcarii padły trzy gole. Od tamtej pory gra Rubina się jednak znacznie poprawiła i dziś nie powinni dać obie w tak prosty sposób strzelić goli. Im na awansie nie zależy, bo i tak na niego szans już nie mają, a po drugie, to ważniejsza jest dla nich liga, gdzie zaczynają gonić czołówkę. Sion przewodzi tabeli i dzisiejsze zwycięstwo dałoby im pewny awans z pierwszego miejsca. Sądzę więc, że zagrają rozważnie z tyłu, żeby przede wszystkim nie stracić bramki. Z tym jakiegoś wielkiego kłopotu być znowu nie powinno. Rubin zagra bez swojego drugiego najlepszego strzelca, Karadeniza(10/3, m), który jest niejako gwiazdą drużyny. W dodatku nie zagra Portnyagin(12/1, f), co też na pewno uszczupli ich siłę ofensywną.
-
: Dziś przewiduję, że Krasnodar sprawi nie lada niespodziankę i urwie punkty Niemcom. Znowu dużą rolę grają tu absencje, tym razem u gości. Dla Borussen nie zagrają Reus, Kagawa i Aubameyang, czyli zdecydowanie najważniejsza trójka tego zespołu, niejako trzon drużyny. To na pewno wykorzysta Krasnodar, który już nabawił stracha Dortmundowi w pierwszym meczu. Jeżeli dziś chociaż zremisują, to w ostatnim meczu z outsiderem tabeli, Qabalą, także wystarczy im remis, by awansować dalej. Myślę jednak, że teraz zagrają o pełną pulę i wywalczą trzy punkty. Jeżeli tak by się stało, to objęliby najprawdopodobniej fotel lidera i mieliby otwartą furtkę do wygrania grupy C.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Basel vs Fiorentina 19:00

Tutaj krótki cytat z jakiejś stronki z preview:

&quot;They&#39;v also got some injury issues, especially at the back: central defenders Wálter Samuel, Daniel Höegh, and Ivan Ivanov are all out, and Daniel Akanji may be unable to go as well. Right back Philip Degen and midfielder Matías Delgado are also hurt, forcing one-time Fiorentina target Taulant Xhaka into the central midfield.&quot;

Basel ma problemy z defensywą, Fiorentina jest słaba w defensywie, obie drużyny maja duży potencjał ofensywny. Pierwszy mecz 2:1, tutaj też bramki powinny się pojawić.

over 2.5 @ 1.950
 
G 65

grelack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Braga - Liberec
Typ: gospodarze 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet at Home
Analiza:

5 kolejka zmagań w lidze europejskiej. Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Sporting Braga, a Liberec. W skrócie. Pierwszy mecz pomiędzy ekipami w tej edycji zakończyłem się wynikiem 0:1 dla drużyny z Portugalii. Braga u siebie gra dobrze, a nawet bardzo dobrze. Ostatni przegrany mecz w maju tego roku. Potrafią wygrać w tym sezonie sporą różnicą bramek. Liberec natomiast w meczach wyjazdowych gra w kratkę. Obie ekipy grają underowo w lidze europejskiej. Linia under 2,5 gola została pokryta w każdym meczu Liberec i tylko raz nie pokryta w meczu Bragi. Dlatego też, uważam, że dziś wygra Braga z wynikiem 1:0 lub 2:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom