>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europy (26.11.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Fiorentina jest słaba w defensywie, obie drużyny maja duży potencjał ofensywny.
Na jakiej podstawie sądzisz, że Fiorentina jest słaba w defensywie? Ciekaw jestem skad to wysnułeś.


Basel - Fiorentina
Typ: Fiorentinę @ 2,330 Pinnacl
⛔2:2 sędzia pajac i Roncaglia nie lepszy, dwaj &quot;bohaterowie&quot; dzięki którym Fiorentina nie wygrała, choć była znacznie lepsza

Widziałem Bazyleę kilka razy w tym roku w pucharach, widziałem męczarnie ze słabym Lechem, ledwo ledwo awans z Macabi w kolejnej rundzie. Widziałem kolejny mecz z Lechem w fazie grupowej i powiem Wam, że Basel w tym sezonie jest przeciętne w porównaniu z tym co prezentowali 2-3 lata temu kiedy dochodzili w LE do dalszych faz.

Fiorentina gra wyśmienicie w Serie A, ostatnio wpadka 2:2 z Empoli, ale przekombinował trochę Sousa ze składem od początku, skład widać było mieszany bo LE dla Fiorentiny wcale nie jest piątym kołem u wozu.

Dziś Fiorentina ma wyjśc w mocnym zestawieniu, jak donosi Corrierre dello Sport Fiorentina wybiegnie prawdopodobnie takim składem:

PROBABILI FORMAZIONI
BASILEA (4-4-2): Vaclik; Xhaka, Lang, Suchy, Safari; Callà, Elneny, Zuffi, Bjarnason; Embolo, Janko
FIORENTINA (3-4-2-1): Sepe; Roncaglia, Gonzalo Rodriguez, Astori; Bernardeschi, Badelj, Vecino, Pasqual; Ilicic, Borja Valero; Kalinic

Czyli w ofensywie duża moc, Kalinić wejście smoka przeciwko Empoli, Borja i Ilicić niespożyte warianty w rozegraniu, a Bernardeschi jeden z największych talentów włoskich, także zanotował super zmianę z Empoli w przerwie i uratował punkt Violi.

Fiorentina walczy o awans ciągle, Basel w zasadzie też, ale patrząc pod kątem gry obu zespołów bardziej widzę tutaj wygraną Violi.


----------------------------------

Wyżej o Napoli wspomniane braki i faktycznie dziś Neapol rezerwowymi, Włosi przewidują następujące składy na dziś:

PROBABILI FORMAZIONI
BRUGES (4-2-3-1): Bolat; Meunier, Defauw, Mechele, Cools; Vazquez, Simons; Vormer, Leandro Pereira, Bolingoli; Vossen
NAPOLI (4-3-3): Gabriel; Maggio, Chiriches, Koulibaly, Strinic; David Lopez, Valdifiori, Chalobah; Callejon, Insigne, El Kaddouri


Lazio - Dnipro

Moze kogoś typującego jeszcze składy na ten mecz zainteresuja. Lazio bez zawieszonego Keity i kontuzjowanych Felipe Andersona, Onaziego i De Vrija. Poza tym Lazio raczje bez formy... Mecz zagadka.

PROBABILI FORMAZIONI
LAZIO (4-2-3-1): Berisha; Konko, Mauricio, Gentiletti, Radu; Cataldi, Parolo; Candreva, Milinkovic, Kishna; Matri
DNIPRO (4-2-3-1): Boyko; Fedelskly, Gueye, Douglas, Leomatos; Cheberyachko, Edmar; Bruno Gama, Bezus, Matheus; Seleznyov


--------------------------------



A jak widzicie dzisiaj występy Lecha i Legii ? Dziwne, że jeszcze tak mało dyskusji o tych spotkaniach... Legia wiadomo już odpadła,ale Lech przecież wciąż z szansami na awans, aby je zachować musi wygrać z Belenenses, ktoś ma jakieś ciekawe propozycje na ten mecz ?
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Celtic - Ajax

Krótko i na temat. Ajax jak i rywale zawsze robią sporo kornerów. Niestety nie mam czasu tutaj na przeglądanie statystyk, ale wiadomo, że Ajax gra skrzydłami, dość sporo strzela na bramkę rywala a w obronie są zawodnicy, którzy wolą dla pewności wybić na korner. Pobieram kornery.

Można też na żywo myśleć o kartkach. Tutaj możecie śledzić takich zawodników jak; Veltman, Dijks i Gudelj ze strony Ajaksu. Tete też gra ostro, dużo wślizgów, ale zazwyczaj czysto.

Over 8,5 kornerów @ 1.44
Over 9,5 kornerów @ 1.77
Ajax over 4,5 kornerów @ 1.90
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Qarabag - Tottenham
over 1,5
1,42 Ónibet 3/10⛔⛔⛔
BTS TAK
2,00 365 2/10⛔⛔⛔
DW 1:1
7,5 Ónibet 0,5/10⛔⛔⛔
Qarabag na swoim stadionie jest groźną drużyna, w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrali, dzisiaj na pewno czeka ich ciężkie zadanie, dotychczas w obu spotkaniach u siebie udało się im zdobyć bramkę i myślę że dzisiaj też tak będzie, ale czy uda się im zdobyć 3 punkty? moim zdaniem będzie o to bardzo ciężko, Tottenham ostatnio jest w świetnej formie i jest zdecydowanie lepszy piłkarsko ale to nie zawsze decyduje o zwycięstwie, na pewno trzeba zauważyć że Londyńczycy zdecydowanie słabiej grają na wyjazdach, na pewno będą starali się wygrać to spotkanie ale moim zdaniem nie za wszelką cenę, myślami są już przy niedzielnym spotkaniu derbowym z Chelsea i w dzisiejszym meczu pewnie zadowolą się remisem
Krasnodar - Dortmund
over 1,5
1,22Ónibet ⛔⛔⛔
over 2,5
1,70 365 2/10 ⛔⛔⛔
Krasnodar win
3,8 365 1,5/10 ✅✅✅
Gospodarze będą chcieli dzisiaj zapewnić sobie awans do fazy pucharowej, na swoim stadionie potrafią zdobywać bramki, od 7 spotkań na swoim stadionie zawsze zdobywali bramki, potrafią grać ofensywnie ale często przez to gubią się w obronie, w ostatnich 6 meczach u siebie zawsze tracili gola, ich rywale BVB przyjeżdżają dziś bez swoich 3 gwiazdorów, Aubameyanga, Kagawy, Reusa, na pewno przez to ofensywa BVB ucierpi, ale na pewno nie zmienią swojego stylu gry i zmiennicy powinni parę razy zagrozić bramce gospodarzy
Basel - Fiorentina
over 1,5
1,30 Ónibet ✅✅✅
over 2,5
1,93 Ónibet 2/10 ✅✅✅
W Szwajcarii zapowiada się pasjonująca walka o pierwsze miejsce w grupie, obie drużyny preferują ofensywny styl gry, w większości meczy tych drużyn padają przynajmniej 3 bramki, a prawie zawsze co najmniej 2, myślę że dzisiaj także zobaczymy przynajmniej 3 bramki, gospodarze będą zdeterminowani żeby od dobrej strony pokazać się przed swoimi kibicami natomiast goście będą chcieli zapewnić sobie awans, to może skutkować ciekawym meczem z dużą ilością sytuacji podbramkowych
Celtic - Ajax
over 1,5
1,24 Ónibet ✅✅✅
over 2,5
1,80 365 2/10 ✅✅✅
W Szkocji mecz o wszystko, obie drużyny mocno zmotywowane, lepiej grające w ofensywie niż w defensywie, spodziewam się że zobaczymy otwarte i z kilkoma golami spotkanie, żadnej drużyny nie będzie satysfakcjonował remis więc walka będzie trwała przez całe 90 minut

Krasnodar - Dortmund over 1,5 1,22 Ónibet ⛔
Basel - Fiorentina over 1,5 1,30 Ónibet ✅
Celtic - Ajax over 1,5 1,24 Ónibet ✅
AKO
1.97 Ónibet 4/10 ⛔⛔⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Widziałem Bazyleę kilka razy w tym roku w pucharach, widziałem męczarnie ze słabym Lechem, ledwo ledwo awans z Macabi w kolejnej rundzie. Widziałem kolejny mecz z Lechem w fazie grupowej i powiem Wam, że Basel w tym sezonie jest przeciętne w porównaniu z tym co prezentowali 2-3 lata temu kiedy dochodzili w LE do dalszych faz.

Jest nawet gorzej,bo z Maccabi odpadli z LM,po dwóch remisach,bardzo niefrasobliwie,bo u siebie mieli sporą przewagę,a dokonania Izraelskiej drużyny w LM(jedna bramka zdobyta w 5 przegranych meczach,a i to z karnego) pokazują jakiej klasy był to przeciwnik.Reszta się zgadza.
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Legia - Midtjylland
Legia i over 2.5 3.25 @bet365⛔

legia wygrala ale tylko 1:0

Widać wyraźnie że nowy trener wplynął dobrze na drużyne - zaczeli wygrywac. Ostatnio 3 wygrane ze średniakami.. W LE nie zdobyli jeszcze zwycięstwa. Licze żę dziś się pokażą z dobrej strony i wygraja to spotkanie. Cos mi intuicja podpowiada ze padnie tez pare goli. Gram za drobne...


Krasnodar - Borussia Dortmund
Krasnodar wygra 3.80✅✅✅
Borussia bez 3 podstawowych napastnikow mysle ze moze nawet gola nie zdobyc. A jak wygląda ich defensywa chyba każdy wie, GOLA/GOLE tracą zawsze ???? na 15 meczy tylko w 3 czyste konto :p Krasnodar wbrew pozorom potrafi być groźny u siebie na podworku....

Liverpool v Bordeaux
Liverpool wygra - 1.45✅✅✅
Liverpool wygra i over 2.5 - 2.25✅✅✅

Liverpool w gazie, przed wlasna publicznoscia pokona dzis Bordeaux. Nie ma co tu sie rozpisywac... Powiem krotko - dobrze grają ????

Basel - Fiorentina
over 2.5 - 1.90✅✅✅

Mysle ze zobaczymy dzis bardzo ofensywny mecz, jakbby ktos zz was szedl w strone wyniku to moja skromna sugestia to Fiorentina ;)


Augsburg - Athletic Bilbao
Athletic Bilbao wygra - 2.50
✅✅

Ostatnio cos im nie szlo, ale dzis przelamią złą passę. Bardzo ciekawa gra drużyny... Ogladalem ich pare razy i uwazam ze duzo lepsza pilke graja niz niemiecki Augsburg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vachu 1

vachu

Użytkownik
Takie 2 zakładziki:
FK Qarabag - Tottenham Hotspur 2,00
FC Liverpool - Girondins Bordeaux 1,45

Kurs 2,90
Co sądzicie ?
Tottenham jedzie na trudny teren, ale ma teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika w grupie. Jak nie wygrają to będą musieli się ścierać z Monaco i Anderlechtem o wyjście z grupy. W lidze też idzie im nie najgorzej, ostatnie 5 meczy nie przegrali.
Liverpool za Klopa rośnie, i na pompie z meczu na MAN CITY będą chcieli potwierdzić dobrą formę. Francuzi ostatnie 5 meczy nie przegrali w lidze. A W lidze europy jak Liverpool głównie remisy.
Tylko, że teraz to inny Liverpool.
Co myślicie ?
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Takie 2 zakładziki:
FK Qarabag - Tottenham Hotspur 2,00
FC Liverpool - Girondins Bordeaux 1,45
Kurs 2,90
Co myślicie ?
Osobiscie staram sie unikac grania na angielskie zespoly w LE, gdyz czesto mozna odniesc wrazenie, ze olewaja to trofeum i pieniadze jakie wiaza sie z zajsciem chociazby do 1/4 finalu. W meczu Kogutow jesli w ogole bym cos pogral to bylby BTS. Co do Liverpoolu to wydaje mi sie, ze 1.45 nie jest warte zachodu. Liverpool jak i Bordeaux oslabieni na ten mecz. Wierze w Kloppa i jego profesjonalne podejscie do kazdego trofeum (nie to co Pan Brendan), ale zeby zaufac mu w 100% potrzebuje jeszcze czasu i jego wlasnych transferow, wtedy w takich meczach zastanaowilbym sie nad graniem po kursie 1.45. Zamiast tego proponuje zagrac typ uzytkownika baggins na over 0.5 Midtjylland. Tak swoja droga dziwi mnie, ze nikt jakos dzisiaj nie idzie w gosci po takim kursie - 3.60. Legia praktycznie o pietruszke z brakami w defensywie, a przyjezdni to nie sa jacys chlopcy do bicia. Kiedys bodajze ktos na tym forum pisal, ze maja jakis dlugoterminowy projekt rozwoju szkolki i ogolnie klubu, aby moc sie jako tako liczyc w europejskich pucharach. Ja zagram na pewno cos w ich kierunku.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Tottenham jedzie na trudny teren, ale ma teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika w grupie. Jak nie wygrają to będą musieli się ścierać z Monaco i Anderlechtem o wyjście z grupy. W lidze też idzie im nie najgorzej, ostatnie 5 meczy nie przegrali.
Lepiej odpuść, Qarabag u siebie groźny. Z Monaco prawie dowieźli. Jeżeli chcesz atakować ten mecz to: under , remis do przerwy, Qara~ strzeli lub DW: 1-0, 0-1, 1-1. Wydają się pewniejszymi typami.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Na jakiej podstawie sądzisz, że Fiorentina jest słaba w defensywie? Ciekaw jestem skad to wysnułeś.

Źle się wyraziłem. Chodziło mi raczej o to, że nie popisała się w meczu z Empoli w zeszły weekend. Nie mniej Basel u siebie powinno coś ustrzelić.
 
vachu 1

vachu

Użytkownik
Zamiast tego proponuje zagrac typ uzytkownika baggins na over 0.5 Midtjylland. Tak swoja droga dziwi mnie, ze nikt jakos dzisiaj nie idzie w gosci po takim kursie - 3.60. Legia praktycznie o pietruszke z brakami w defensywie, a przyjezdni to nie sa jacys chlopcy do bicia. Kiedys bodajze ktos na tym forum pisal, ze maja jakis dlugoterminowy projekt rozwoju szkolki i ogolnie klubu, aby moc sie jako tako liczyc w europejskich pucharach. Ja zagram na pewno cos w ich kierunku.
Legia mi nie leży, niby o pietruszkę, ale Legia gra u siebie, a rusek robi selekcje piłkarzy bo szykuje się wietrzenie szatnie. Moim zdaniem trochę nieobliczalny mecz. Legia może niespodziankę zrobić na ambicji właśnie, żeby nie zrobić przypału, że wszystkie mecze w grupie przegrali.

To odziwo pewniejszy się nawet mecz Lecha wydaje.
 
uzytkownik-129014 23

uzytkownik-129014

Użytkownik
DUBEL ZABÓJCA: Bordeaux(AH +2) + 1 @ 1.60, Betadonis, 4,5/10j

-
: Kurs to promocja i to chyba największa tego dnia. Dla gości to ostatnia okazja, żeby wywalczyć ten awans. Jeśli dziś nie wygrają, to koniec marzeń o wyjściu z grupy. Warto wspomnieć, że Francuzi muszą mieć niezłe ciśnienie na puchary europejskie, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że już po tym sezonie rosyjska Premjer Liga prześcignie ich w rankingu i Ligue 1 straci sloty.
Wszyscy też dobrze wiemy, że Anglicy totalnie ignorują Ligę Europy, co odbije się w najbliższych latach czkawką dla nich. Przypomną sobie o tym, gdy wypadną z TOP3. ;) Tak czy siak nie pojmuję jak można mówić, że Liverpool to na luzie wygra. Skład bardzo mocno osłabiony. Sturridge znowu dziś nie zagra, bo Klopp go oszczędza. Do tego wraca Toure, a to nie jest moim zdaniem wzmocnienie, wręcz przeciwnie. No i czy Jurgen jednak nie skupi się na tym, żeby wypaść w Premier League jak najlepiej? Może znowu da odpocząć komuś z pierwszej &quot;11&quot;...
Czuję, że Bordeaux wywiezie trzy punkty, a ten handicap traktuję jako pomyłkę bukmachera, którą chętnie wykorzystam.
-
: Zastanawiałem się co wyselekcjonować spośród spotkań zaczynających się o 21, by podbić nieco kurs, ale jednocześnie być pewnym swego. No i tutaj pojechałem dość nieszablonowo... Wybrałem Marsylię z dwóch względów. Pierwszy jest taki, o którym pisałem wyżej. Ligue 1 potrzebuje na gwałt punktów w rankingu. Przede wszystkim jednak Groningen nie spisuje się ostatnio najlepiej, a gospodarze wręcz przeciwnie - po beznadziejnym początku sezonu wreszcie odżyli i nadrabiają straty. W dodatku w Grupie F Ligi Europy zajmują trzecią lokatę ze stratą punktu do drugiej. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im wskoczyć na drugie miejsce. Groningen gra o pietruszkę, w dodatku na wyjeździe. Wątpię, czy będą się w ogóle starać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
Celtic - Ajax 4,5 kartki
Molde - Fenerbahe powyzej 4 kartki (azjan)

@ : 3,33

Ze stawkami spokojnie, poniewaz Liga mistrzow jak i europejska jest trudna do obstawienia dlatego ie gramy za grubsza stawke czekamy na jutrzejsze mecze ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
de Fauw kartka TAK
5.00
Unibet
Zgodnie z planem wyczyścili się Ci co mieli, jednak kursów nie wystawili. Tak jak wspomniałem we wcześniejszym poście miałem zamiar po tym jak wejdzie Fabinho, grać na kartkę dla Naniego, niestety kurs zdjęli. Przyjrzałem się ofercie na mecz Napoli z Brugge i wymyśliłem de Fauwa. Zawodnik ten ma 34 lata, gra dziś na lewej obronie zamiast de Bocka, któremu groziło zawieszenie a wiadomo,że Brugge jeszcze ma szanse na awans z grupy i za pewne nie chce ryzykować trener faktu,że do decydującego meczu może zabraknąć jego nominalnego lewego obrońcy. Z tego co kojarzę to de Fauw jak gra, to bardziej na środku obrony. Dziś przyjdzie mu grać przeciwko Hamsikowi i Maggio więc myślę,że może się udać. Gram symbolicznie ;)

Moim zdaniem kartki dziś zobaczą:
Dibon - Rapid Wiedeń - kartki nie zobaczył, kontuzja w 6&#39;, jego zmiennik z kartką
Nani - Fenerbahce - kartka w 81&#39; za opóźnianie gry, zmiana w 82&#39; :p. Lipa trochę,że zdjęli z oferty zanim pograłem. Jest nauczka na przyszłość grać szybciej a nie czekać na ostatnią chwilę :p
Elyounoussi M. - Molde
niestety na żadnego kartki nie znalazłem
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool vs. Bordeaux
Liverpool FC: Mignolet - Clyne, Touré, Lovren, Moreno - Milner, Lucas, Allen - Ibe, Firmino - Benteke
Skład Liverpoolu na mecz z Bordeaux. Przede wszystkim widać brak Coutinho, który jest motorem napędowym drużyny z Anfield. W ataku od początku Benteke, który jak wiadomo jest bestią w powietrzu. Wydaje mi się, że dziś będzie dużo ataków skrzydłami Liverpoolu oraz wiele dośrodkowań. Kursy na rożne czy czysty win &quot;The Reds&quot; trochę za niskie. Spróbowałbym wygranej Liverpoolu do 0 ale kurs tez jakiś nadzwyczajny nie jest. Znalazłem jednak coś innego a mianowicie gol Benteke oraz Benteke strzeli jako pierwszy. Nie wydaję mi się aby tak ustawiony zespół Liverpoolu miał stracić gola. Obrona bardzo solidna a do tego trzech pomocników z, których Milner jest najbardziej ofensywny. Jak na moje zapora nie do przejścia. Benteke jako nominalny napastnik do, którego będzie adresowanych wiele piłek. W powietrzu gra świetnie a w akcjach kombinacyjnych także wygląda bardzo dobrze. Moim zdaniem dzisiaj coś ustrzeli a Liverpool wygra to spotkanie.
Benteke strzeli - 2.05/betclic ✅
Benteke strzeli jako pierwszy - 4.50/betclic ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom