>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - środa 30.11.2011

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej

Przed nami przedostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Tym razem mecze odbędą się w środę i czwartek.
W środę (30 listopada) na boisko wybiegną zespoły z grup : A, B, C, G, H , I

W czwartek (1 grudnia) na boisko wybiegną zespoły z grup : D, E, F, J, K, L


Kursy od bukmachera Betclick
Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat powyższych spotkań. Mile widziane, wasze przemyślenia, wasi faworyci i potencjalni przegrani. Umieszczajcie informacje o składach, kontuzjach itp. Podawanie suchych typów bez uzasadnionej analizy będzie karane kartkami.
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
100-ka wydaja mi sie koguty podejmujace ekipe z Grecji mysle ze zagranie czystej 1 jest tu calkiem dobrym rozwiazaniem jaki i over 1.5 dla kogutów zwlaszcza i az za tym przemawia moj typ ze koguty musza wygrac ten mecz poniewaz na chwile obecna znajduja sie na 3 pozycji z 7 ptk PAOK na 1 z 8 ptk zakładajac ze rubin z latwoscia ogra Roversów to tym bardziej Londynczycy beda chcieli ograc ekipe z Grecji ktora zapewni im 1 lub 2 miejsce w grupie dlatego mysle ze beda chcieli pare bramek ustrzelic bo zakladajac ze Rubin wygra beda liczyc sie bramki kto zajmie 1 pozycje w tabeli
patrzac na forme Spursów mysle ze przyjdzie im to z latwoscia zwlaszcza ze walka bedzie toczyc sie do ostatniej kolejki w tej grupie to tym bardziej kazda z drozyn bedzie chciala zdobyc cenne ptk
typ
Tottenham 1 1.42
1 dro.zdobedzie bramek (1.5) + 1.55
Fortuna
Good luck !
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Wpadły mi w oko trzy spotkania, łączy je jedno: faworyci nie wygrywając mogą sobie znacznie utrudnić awans z grup. Oto one:
TOTTENHAM – PAOK 1 - 1.45
SALZBURG – PARIS ST. GERMAIN 2 - 1.85
MALMOE – AZ ALKMAAR 2 - 1.75
W środę są dwa z nich.
Tottenham: w tym samym czasie Rubin (mający, tak jak Tottenham, 7 punktów) gra z Shamrock. I zapewne wygra. Jeżeli Tottenham nie zdoła zwyciężyć, a w ostatnim meczu PAOK u siebie wygra z Rubinem, londyńczycy nie wyjdą z grupy. Pewnie LE nie jest dla nich priorytetem, ale brak awansu do fazy pucharowej byłby klęską.
Alkmaar: AZ ma 6 punktów, Austria - 5, Metallist - 10. Holendrzy mają w perspektywie jeszcze mecz z najlepszą w grupie drużyną - Metallistem. Walcząca z nimi o awans Austria zagra zaś w tę środę w Charkowie, a na koniec u siebie z Malmoe. W najgorszym wypadku wiedeńczycy najpewniej zdobędą jeszcze 3 punkty (z Malmoe). W tej sytuacji co najmniej tylu punktów potrzebował będzie Alkmaar do awansu.
W meczu z Charkowem będzie o nie ciężko. Malmoe nie zdobyło ani jednego punktu i zwycięstwo z nim jest najłatwiejszą drogą do sukcesu. I trzeba się spiąć, żeby nie liczyć na pojedynek z Metallistem i łut szczęścia. A AZ raczej zależy na sukcesie w LE.

Proszę o Wasze uwagi i dyskusję nad tymi spotkaniami ????
 
R 28

roki1

Użytkownik
Standard Liege-Hanover96

Hanover strasznie slabo zagral ostatni mecz w lidze.Jak by grali z druzyna bardziej skuteczna to mecz moglby sie zakonczyc 7-1.Hamburg wpadal w nich jak w maslo.A nie jest to jakas super mocna druzyna.Poprzedni mecz takze przegrali 4-1.Widac ze brak kilku zawodnikow odbija sie na grze,moze jakis kryzys.Watpie zeby do srody tam cos sie znaczaco polepszylo.Wydaje mi sie ze na duzo procent Hanover tego meczu nie wygra.A raczej przegra.Nie znam sie az tak na belgijskiej lidze.Ale sprawdzajac ostatnie mecze gospodarzy widze ze druzyna dobrze sobie radzi.Widac ze na wlasnym boisku przewaznie wygrywaja.Do tego ostatnie mecze usiebie jak i na wyjezdzie wygrane.Wiec moze dobra dyspozycja Standardu na ta chwile pomoze w zwyciestwie z Hanoverem.Ktory najlepiej sie nie spisuje.

Standard-Hanover Typ 1 Remis nie ma zaklady Kurs 2.00 Bet365
 
M 0

matshadow

Użytkownik
Celtic - Atletico
Ostatnio obie drużyny przegrały swoje mecze, więc będą chciały się zaprezentować z jak najlepszej strony, by przyćmić te porażki. Celtic u siebie, więc liczę na gola przed własną publicznością, a Atletico jest ogólnie bramkostrzelne. Typuję, że BTS wejdzie bez problemów.
typ
BTS 1.67
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tottenham - PAOK
1:2
Już w środę ekipa z Londynu zmierzy się z grecką drużyną PAOK Saloniki. Będzie to niezwykle ciekawe spotkanie, gdyż popularne &quot;Koguty&quot; zajmują 3 miejsce w tabeli i jeśli nie zwycięża, moga miec problemy z wyjściem z grupy. Drużyna Tottenhamu nieźle radzi sobię w Premiership, gdyż zajmuje 3 miejsce, ustepując tylko ekipom z Manchesteru a wyprzadzając takie marki jak Chelsea, Arsenal czy Liverpool. Drużyna z White Hart Lane - mimo wystawienia eksperymentalnego składu - wygrała dwa wcześniejsze mecze przed własną publicznością i oczywiście jest faworytem w meczu z PAOK-iem. Personalnie oczywiście lepsza jest ekipa gospodarzy, nazwiska Adebayor, Bale czy Defoe napewno niejednemu obiły się o uszy. W tamtym sezonie Tottenham z powodzeniem radził sobie w LM, składu znacznie nie osłabił, więc myśle ze mając wszystko w rekach (jesli wygraja to z pewnoscia awansuja), myślę, że nie zaprzepaszczą takiej szansy. Grają przed własną publicznością, a kibice w Anglii to dwunasty zawodnik. Ostatni mecz w grupie koguty graja z Shamrock więc jesli wygraja z Paokiem zadanie będą mieli bardzo łatwe. Dobry doświadczony trener, dobra forma drużyny , własna publiczność wszystko to przemawia za Kogutami.

Moje propozycje:
Tottenham wygra: 1,45⛔
Tottenham -1: 2,20⛔
Bukmacher: Betclic
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Po dłuższej niż zwykle przerwie wracają rozgrywki Ligi Europejskiej. Po raz pierwszy w tegorocznych zmaganiach grupowych mecze zostaną rozegrane w systemie dwudniowym. W środę o awans powalczą zespoły z grup A, B, C, G, H i I. Dla polskich kibiców najatrakcyjniej z pewnością będzie się jawił mecz Legii z PSV Eindhoven. Wisła Kraków gra już o pietruszkę, więc kibiców ten mecz z pewnością nie przyciągnie. Mnie zaciekawiła sytuacja w grupie H, którą opiszę i podam swoje propozycje.
Grupa H to jedyna ze środowych grup, gdzie trzy pierwsze zespoły mają na swoim koncie po tyle samo oczek. Z tej trójki w komfortowej sytuacji znajdują się tylko gracze Club Brugge, bo w tej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z outsiderem tej grupy z Mariboru, jeżeli zespół z Belgii podtrzyma dobrą dyspozycję można liczyć na łatwe zwycięstwo i objęcie pierwszego miejsca. Kurs na Club Brugge bardzo wysoki i na pewno godny zainteresowania jako singiel na podwojenie pieniędzy. O powtórzeniu rezultatu sprzed kilku tygodni na pewno marzą Portugalczycy. Tym razem do Bragi przyjedzie jednak rywal z niższej półki, jednak bardzo niewygodny, grający twardą konsekwentną piłkę, bez zbędnych kombinacji. Chociaż piłkarze Birmingham grają na zapleczu angielskiej ekstraklasy to spisują się całkiem przyzwoicie w Lidze Europejskiej. W Birmingham Sporting wygrał 3:1. Tym razem powinno być zdecydowanie łatwiej gdyż będzie sprzyjał atut własnego boiska. Braga pokazała juz nieraz, że potrafi u siebie dobrze zagrać i to przeciwko silniejszym ekipom. Jednak martwi mnie jeden fakt. W lidze portugalskiej Braga nic nie pokazuje.. dopiero 5 pozycja w tabeli. Bramek w 11 meczach strzelonych zaledwie 15, co nam daje średnio 1,36 gola w meczu, to trochę mało. Ostatni mecz z Potro przegrany 3:0. W sumie skończyło się 3:2, ale dwie bramki Braga zdobyła w doliczonym czasie gry. Wcześniej mecz z Benfica i remis 1:1. Bradze brakuje tego pazura, tej zadziorności, tej chęci walki. Czeka ich bardzo trudne spotkanie, ale ja wierzę że są w stanie wygrać. Skromnie ale wygrać i poczuć że są jedną nogą w kolejnej rundzie. Jedynka na Bragę, 2 DNB na Club Brugge to moje typy na grupę H.
Maribor Pivovarna Lasko - Club Brugge Wynik: 3:4

Typ: 2 DNB Kurs: 1.37

Sporting Braga - Birmingham City FC

Wynik: 1:0

Typ: Braga wygra a w meczu padnie poniżej 2,5 gola
Kurs: 3,40


 
Otrzymane punkty reputacji: +3
river 148

river

Użytkownik
Maribor - Club Brugge TYP: 2 - 1,83 (Bet365)✅
Dla mnie kurs-atrakcja jutrzejszych spotkan LE.:] Nie widze mozliwosci by Belgowie tego nie wygrali z kilku powodow.
1. Slowency to jednak jakby nie patrzec slaby zespol jak na LE
2. Brugia z trojki zespolow (Brugia, Birmingham, Braga) wciaz walczacych o wyjscie z grupy H ma najlatwiejszy kalendarz dwoch ostatnich kolejek. Wyjazd z najslabszym zespolem i mecz u siebie w ostatniej kolejce z zespolem konkurujacym do awansu.
3. U siebie Belgowie ograli Slowencow pewnie 2-0.
Maribor juz bez szans na awans. Belgowie wygrywajac z kolei na Slowenii bardzo przybliza sie do wyjscia z grupy. Na dodatek CB dobrze radzi sobie na wyjazdach w tej grupie, wygrana w Bradze 2-1 i remis w Birmingham 2-2 choc bylo juz 2-0 dla Belgow.
Dla mnie typ jasny;) Kurs spada bo jeszcze wczoraj byl na poziomie 2. Wciaz jednak warto grac.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik

Przed nami piąta i zarazem przed ostatnia kolejka LE. Dziś zmierzą sie ze sobą dwie solidne ekipy. W pierwszym spotkaniu górą byłi Rojiblancos wygrywając po ładniej grze 2:0 (gole Falcao i Diego). Do składu na to spotkanie wrócili po kontuzjach Radamel Falcao Garcia oraz Antonio Lopez. Kolumbijczyk po ponad dwutygodniowej przerwie wreszcie powróci na boisko, jednak nie wiadomo czy wystąpi od pierwszej do ostatniej minuty. Decyzją trenera do stolicy Szkocji nie poleciał Joel, natomiast z powodów urazów wypadli: Tiago, Silvio i Pulido. Po czerwonej kartce bramkarza w meczu z Realem trener może zdecydować sie na roszadę w bramce i wystawienie Asenjo. W ataku możemy zobaczyć dwójkę napastników: Adriana, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie oraz Falcao wracającego po kontuzji. Po bardzo słabym meczu Godina z Realem Madryt można przewidywać, że jutro zobaczymy w parze z Dominguezem, Mirande. Celtic zagra w środę w możliwie optymalnym składzie - prawdopodobnie z trzema nominalnymi napastnikami. Na skrzydle, tak jak w ostatnią sobotę, pojawić powinien się Georgios Samaras. Zagadką jest pozycja Victora Wanyamy, który w zależności od koncepcji menedżera, wystąpić może w drugiej linii lub w defensywie.
Sędzia: Eric Braamhaar (Holandia)
Celtic:
Prawdopodobny skład:
Forster; Matthews, Majstorovic, Loovens, Ledley; Forrest, Kayal, Wanyama, Samaras; Hooper, Stokes
SYTUACJA KADROWA:
Kontuzje: Emilio Izaguirre, Kelvin Wilson, Mark Wilson, Scott Brown, Cha Du-Ri
Zagrożony występ: Charlie Mulgrew, Kris Commons
Nieuprawnieni do gry: Badr El Kaddouri, Thomas Rogne

Atletico Madryt
:
Bramkarze: Courtois, Asenjo
Obrońcy: Godin, Antonio Lopez, Perea, Filipe, Dominugez, Miranda
Pomocnicy: Suarez, Salvio, Reyes, Arda Turan, Assuncao, Gabi, Koke, Juanfran, Diego
Napastnicy: Falcao, Pizzi, Adrian

OSTATNIE MECZE:
CELTIC:
26/11/2011 Celtic - St. Mirren 5:0
23/11/2011 Celtic - Dunfermline 2:1
19/11/2011 Inverness - Celtic 0:2
06/11/2011 Motherwell - Celtic 1:2
03/11/2011 Celtic - Rennes 3:1 (LE)
29/10/2011 Celtic - Hibernian 0:0
26/10/2011 Hibernian - Celtic 1:4 (P. Ligi)
23/10/2011 Celtic - Aberdeen 2:1
ATLETICO:
26/11/2011 Real Madryt - Atletico 4:1
20/11/2011 Atletico - Levante 3:2
06/11/2011 Getafe - Atletico 3:2
03/11/2011 Atletico - Rennes 4:0 (LE)
30/10/2011 Atletico - Saragossa 3:1
27/10/2011 Bilabo - Atletico 3:0
23/10/2011 Atletico - Mallorca 1:1
20/10/2011 Udinese - Atletico 2:0 (LE)
Moje Typy:
Atletico win 2,10 bet365 ✅
Atletico DNB 1,53 bet365 ✅
Falcao gol= TAK 1,90 bet365 ⛔
DW 1:2 9,00 bet365 ⛔
Spodziewałem sie trochę lepszego wyniku typów, ale i tak najważniejsze 2 typy trafione. Mam nadzieje że komuś sie przydały.​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Malmo - Alkmaar 1,50 Unibet⛔

Po trzech remisach w Lidze Europy piłkarze z Holandii muszą mieć się na baczności, by nie spaść na trzecie miejsce w grupie i tym samym pożegnać się z europejskimi pucharami. Dziś zmierzą się na wyjeździe z najsłabszą w tej stawce ekipą Malmo. Szwedzka drużyna z czterema porażkami jest czerwoną latarnią grupy G. Forma 18 spotkań bez porażki zespołu Alkmaar pokazuje, kto w tym meczu jest faworytem. Malmo gra jedynie o honor, gdyż szanse na awans już dawno uciekły. Pierwsze miejsce w grupie prawdopodobnie zajmie Metalist, walka o drugie rozstrzygnie się pomiędzy AZ, a Austrią Wiedeń. Na razie piłkarze z Alkmaar mają oczko przewagi. Dzisiejszy mecz goście muszą wygrać, ponieważ ostatni zagrają z liderującym Metalistem i tam zły rezultat może wynieść Austrię do 1/16.

VS.

Tottenham – PAOK 1,42 Unibet⛔

Tutaj krótko, bo sytuacja została naświetlona już przez Bradlley’a i jose_bastiano. Tottenham do tej pory grał w większości młodzieżą w Lidze Europy, gdyż jak mówił sam Redknapp: Macie do mnie pretensje, że ich wystawiam. Ale kiedy mam to zrobić, jeśli nie w tych rozgrywkach. Ci zawodnicy muszą kiedyś nabrać doświadczenia.
Mimo to szansa na awans jest spora i dlatego dziwnym byłoby choćby nie spróbować zapewnić sobie gry na wiosnę. Znalazłem jednak przewidywany sklad (wg. Goal.com):
Tottenham: Gomes - Walker, Sandro, Bassong, Assou-Ekotto - Lennon, Livermore, Modric, Dos Santos - Defoe, Pavlyuchenko
Od razu dla równowagi przewidywany skład rywali:
PAOK: Kresic - Etto, Contreras, Malezas, Lino - Arias, Garcia, Fotakis - Salpingidis, Athanasiadis, Papazoglou
Jak widać w ekipie z Londynu wcale nie są jakies ogóry. Moim zdaniem, jeśli te przewidywania się sprawdzą, na White Hart Lane powinniśmy obejrzeć pewne zwycięstwo gospodarzy.

VS.

Rennes – Udinese DNB 1,88 Unibet▶zwrot​

Grupa śmierci, gdzie na dobrą sprawę każda drużyna może jeszcze awansować. Najtrudniej o to będzie piłkarzom Rennes, którzy mają tylko 2 oczka w swoim dorobku. Dziś zagrają z Udinese. Gdyby mecz ten odbył się na Stadio Friuli to typ byłby diametralnie inny. Ekipa z Włoch na wyjazdach gra fatalnie. Od siedmiu spotkań nie potrafili wygrać na obcym terenie. W tym upatruje szans zespołu Rennes a ponieważ obie ekipy lubią remisować to gram zakład bez remisu.
 
river 148

river

Użytkownik
Ciekawy kurs wpadl mi w oko.;) (Bet365)
Mecz Rubin - Shamrock, typ: brak gola po 81:59, kurs 1,83✅
Przypuszczam, ze w Kazaniu dzis pogoda nie najlepsza. Mroz, snieg, nienajlepszy stan boiska i fakt, ze Rubin rzuci sie na slabego przeciwnika juz od poczatku sprawia, ze raczej nie ma co liczyc na gole w koncowce.
Obie druzyny w obecnej fazie grupowej jeszcze w swoich meczach nie odnotowaly gola strzelonego czy to straconego po 81:59. Kurs zachecajacy, czasu na gola niewiele (trzeba jednak pamietac o doliczonym czasie prez arbitra) a do tego warunki niezbyt sprzyjajace.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
przeceiz reknap otwarcie mowil ze gra w le to kara dla jego zespolu, nie wyjdzie 1 sklad tylko mlodziez i zawodnicy ktorzy potrzebuja ogrania.. pewnie wygraja, ale to nie jest setka jak ktos wyzej napisal..
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Totenham:pAOK over 2,5:Kurs:1,78

Dla zespołu z Angli nie tylko wygrana będzie ważna jeszcze ważniejesz wydaje sie strzelenie dużą ilosć bramek.Myśle że over w tym meczu to dobry typ.Za gospodarzami przemawia atut własnego boiska no i oczywiscie bez wątpienia są lepszym zespołem od Graków jak cięzko sie gra na wyspach przekonał się już nie jeden zespół dla tego sądze że wygrana i over w tym spotkaniu są jak najbardziej na miejscu pozdrawiam.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Mroz, snieg, nienajlepszy stan boiska i fakt
niestety sa to jakies gimnazjalne bzdury kolego.
Informacja od internauty z Kazania: &quot;Pitch in perfect condition&quot;
Wszyscy skorzystamy na rzetelnych informacjach.
-10 stopni ma byc w porze meczu. Moze Shamrock nie wytrzymac takich warunkow.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Z tego co widze to chlopaki z Shamrock Rovers ostatni mecz ligowy grali miesiac temu, ostatnio tylko towarzyski 23.11 z Malmoe.To chyba juz dawno zapanowal wakacyjny klimat w klubie i nie widze zeby mieli sie tu za barzdo przykladac do spotkania z Rubinem skoro i tak o nic nie walcza a wiadomo pozatym ze wyprawa do Rosji do najciekawszych nie nalezy, do tego sztuczna nawierzchnia.Szybko strzelone bramki dla Rubina powinny ustawic mecz.Warto zagrac:
HT
Rubin(-1,5)-Rovers Troche w pewnym momencie chlopaki przysneli tylko 2:1 do przerwy
2.05
bet365
lub jak ktos woli bezpieczniej
HT over 1,5 goals (zawsze jest jakies prawdopodobienstwo ze Rovers cos wcisna)
2.10
bet365
12 minuta i mamy 1:1
 
P 8

ponte1987

Użytkownik
przeceiz reknap otwarcie mowil ze gra w le to kara dla jego zespolu, nie wyjdzie 1 sklad tylko mlodziez i zawodnicy ktorzy potrzebuja ogrania.. pewnie wygraja, ale to nie jest setka jak ktos wyzej napisal..
Bo liczyli na grę w LM i wątpię aby nie walczyli w LE dalej. Chociaż pewien jestem, że zagrają troszkę słabszym składem to i tak nie zmienia faktu, że będą walczyć o 3pkt. I nie reknap tylko Redknapp
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Co do Tottenhamu to tak jak wszystkie czołowe drużyny z lig TOP 4 patrzą na LE z przymrużeniem ok, bo Uefa płaci za te rozgrywki mało pieniędzy. Co za tym idzie oni wola zagrać za rok w LM niż teraz tłuc się po Europie (o inne mecze mi chodzi) wiec skupiają się na krajowej lidze. Z PAOK-iem pewnie wygrają, ale będą chcieli najniższym obciążeniem wiec niekoniecznie zobaczymy jakąś super grę Tottenhamu czy fajerwerkami.

Ciekawym typem wydaje się Hannover, Niemcy raczej do LE podchodzą poważnie, bo nic im w przyszłym roku euro-pucharów nie zagwarantuje. Kasa jaka dla Tottenhamu jest mała, dla nich może być już warta zachodu. Ostatnio forma słabsza, ale w ich przypadku niema to większego znaczenia, bo ewidentnie BL-LE to dwie inne bajki. Myślę, że można skromnie H96 spróbować.
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
W grupie A liczę na pewno zwycięstwo Rosjan (do zera). Tottenham na pewno meczu z Grekami nie przegra, terminarz dobrze się dla nich ułożył ostatni mecz grają z teoretycznie najsłabszym zespołem Shamrock. Ale PAOK już raz udowodnił grając w Kazaniu że może z Rosjanami nawiązać równorzędną walkę. Myślę że Anglicy nie będą ryzykować rozstrzygnięć w ostatniej kolejce i zrobią dziś wszystko aby odnieść zwycięstwo.
Ciekawie również zapowiada się mecz w grupie I między Szkotami (Celtic) a zespołem Atletico Madryt. Gość nie są w formie, słabo grają na wyjazdach. Celtic wręcz przeciwnie ostatnio złapał rytm i na pewno powalczy. Myślę że zmobilizowany Celtic możliwością awansu da z siebie wszystko i co najmniej zremisuje mecz z mający się ostatnio w dołku zespołem z Madrytu.
W grupie H ciekawy kurs bukmacherzy oferują na Brugge w meczu z NK Maribor. Belgowie chcąc awansować muszą ten mecz wygrać, łatwiejszego przeciwnika mieć już nie będą, w ostatniej kolejce jadą do Bragi, gdzie pewni swego być nie mogą. Jest to mecz o honor dla Słoweńców i o awans dla Belgów. Myślę że zmobilizowani stawką tego meczu Belgowie odniosą zwycięstwo, tym bardziej że na papierze są zespołem na pewno lepszym.
I ostatni mecz na który zwróciłem uwagę to Vorskla - Copenhagen
Myślę że zdecydowanym faworytem są Duńczycy którzy wygrywając dzisiejszy mecz otworzą sobie jeszcze bramy nadziei na awans o który powalczyli by w ostatniej kolejce. Najkorzystniej było by dla Copenhagen gdyby w drugiem meczu tej grupy zwycięstwo odniosła niemiecka drużyna Hannoveru bądź padł remis wtedy zespół gości po zwycięstwie w dzisiejszym meczu w następnej kolejce powalczył by o awans z zespołem Standard-u
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom