>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Ekstraligi - 08.05.2011

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Rozkład jazdy 5 kolejki Speedway Ekstraligi:
Unia Tarnów - Unibax Toruń godz. 17:00

Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów godz. 17:00
Unia Leszno - Betard Wrocław godz. 18:00
Caelum Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra godz. 19:30

Aktualna tabela:

Spotkaniem elektryzującym całą żużlową Polskę są z całą pewnością 73-cie derby ziemi lubuskiej. Mecz głównych kandydatów do zgarnięcia mistrzowskiej korony, powinien dostarczyć nam masę niezapomnianych wrażeń. Zanim jednak na stadionie im. Edwarda Jancarza usłyszymy ryk motocykli, to przed Nami trzy inne spotkania w ramach 5 kolejki startów.
O drugie zwycięstwo w sezonie będą rywalizować pod Jasną Górą zespoły z Częstochowy i Rzeszowa. Jedni i drudzy mają chrapkę na dwa duże punkty, które na pewno będą bardzo ważne dla obu zespołów. Mecz został ochrzczony &quot;derbami południa&quot;, co też dodaje smaczku całej rywalizacji. Czy częstochowianie dowodzeni przez wyrastającego na nową gwiazdę Ekstraligi - Griszę Łagutę, ustrzelą latające &quot;Żurawie&quot; Jasona Crumpa?
Interesująco zapowiada nam się spotkanie w Tarnowie. Do &quot;Jaskółczego Gniazda&quot; w Mościcach przyjadą &quot;Anioły&quot; z Torunia. Nietrudno wskazać faworyta tego pojedynku, bowiem &quot;Jaskółki&quot; w tym sezonie spisują się wyjątkowo słabo. Dość powiedzieć, że po czterech spotkaniach mają zerowy dorobek punktowy. Na nic świetna dyspozycja Sebastiana Ułamka, gdy reszta zespołu zawodzi. Czyżby w jutrzejsze popołudnie Madsen, Kasprzak i reszta dostosują się poziomem do swojego kapitana? Jeżeli nie, to &quot;Anioły&quot; będą bezwzględne i &quot;dobiją&quot; pikujące w dół &quot;Jaskółki&quot;.
Na najbardziej jednostronny pojedynek wyrasta nam spotkanie w Lesznie. Aktualny mistrz Polski podejmie outsidera z Wrocławia. Ciężko znaleźć argumenty przemawiające za przyjezdnymi. Po dobrym starcie podopieczni Piotra Barona zgodnie z przedsezonowymi spekulacjami zmierzają ku dołu tabeli. Może to jednak tylko słabszy okres zespołu z Dolnego Śląska i na Smoczyku w Lesznie wywiozą zwycięstwo? W tak optymistyczne warianty chyba nie wierzą nawet najbardziej zagorzali fanatycy Betardu. Jedynym pytaniem pozostaje w jakim stosunku Hampel i spółka odprawią wrocławian do domu.
Żużlowych &quot;Gran Derbi&quot; zapowiadać nie trzeba. To trzeba zobaczyć ;)
http://www.youtube.com/watch?v=-NcWXxYBAio
Zapraszam do komentowania i typowania ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Mam nadzieję, że któryś buk wystawi zakład na over/under Kasprzaka. Ostatnio mu się nie układało to i linia może być zaniżona. Dzisiaj na memoriale Romanka jeździł po prostu świetnie. Jestem przekonany, że jeśli utrzyma taką dyspozycję do jutra to wykręci dwucyfrówkę &#39;na luzie&#39;. ;) Czekamy na ofertę.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Mam nadzieję, że któryś buk wystawi zakład na over/under Kasprzaka. Ostatnio mu się nie układało to i linia może być zaniżona. Dzisiaj na memoriale Romanka jeździł po prostu świetnie. Jestem przekonany, że jeśli utrzyma taką dyspozycję do jutra to wykręci dwucyfrówkę &#39;na luzie&#39;. ;) Czekamy na ofertę.
Ja nie tyle nie mogę się doczekać linii na Kasprzaka jak Lancev, ale nie mogę się do czekać kursów na spotkanie w Tarnowie.. oraz mam nadzieje ilość punktów dodatnich w handicapie dla &quot;Jaskółek&quot; :grin: Druga sprawa to mecz w Gorzowie, ciekawi mnie jaki handicap tam buki ustawią, ale idealny był by -/+ 4,5 ptk. Do jutra, oby jak najszybciej wystawili a nie jak Bet365 ostatnio czyli 14-14:30 :/
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Powoli oferta zaczyna się pojawiać u buków. Tak patrzę na tobet i co powiecie panowie na over 11.5 Golloba ✅ ? Własny tor, mega mobilizacja, moim zdaniem linia jak najbardziej do pokonania dla takiego asa. Kurs może i na kolana na powala ale do dubelka w sam raz ;)
Co o tym sądzicie ?
Pzdr.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Sam nie wiem, z jednej strony ten jego over jest bardzo prawdopodobny, z drugiej już raz była taka sytuacja, że Bartek go przywiózł i wbrew pozorom tutaj ten młokos wcale nie musi 2 razy przyjechać za jego plecami, zwłaszcza że Chudy mu pewnie będzie pomagał. Jeśli dodamy do tego wyścig 15, może być różnie, ale tak jak wspomniałem na początku, wielce prawdopodobne, że tym jednak wejdzie.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
prędzej bym się zdecydował na over Crumpa. Tak jak pisał boksy Tomek będzie mógł na młodym, do tego dochodzą jeszcze pojedynki z AJ, Herbim i Protasem. Ta są derby i może się stać wszystko
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
ja uważam że typ na over 11,5 Golloba bardzo dobry, również w parze z Petersenem po kursie 1,72 też dobra opcja. Taktyka taktyką, ale prawda jest taka, że Tomek jako jedyny zawsze sobie świetnie radzi w prestiżowych starciach. To od niego będzie dziś najwięcej zależało, jeśli maszyna nie zawiedzie, to poprowadzi stal do zwycięstwa.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Powoli oferta zaczyna się pojawiać u buków. Tak patrzę na tobet i co powiecie panowie na over 11.5 Golloba ? Własny tor, mega mobilizacja, moim zdaniem linia jak najbardziej do pokonania dla takiego asa. Kurs może i na kolana na powala ale do dubelka w sam raz ;)
Co o tym sądzicie ?
Pzdr.
Tomasz zawsze świetnie wypada w derbach na własnym torze. Jak na kapitana przystało &quot;nakręca&quot; wynik. Według mnie dziś zrobi komplet (pewnie jakieś punkty potraci na bonusach). Over 11.5 to dla mnie piękny prezent od buków.
Ponadto kusi handicap na Rzeszów i wygrana Tarnowa. Częstochowę lubię, bo to fajna drużyna zbudowana za małe pieniądze ale nijak nie widzę jak oni mogliby zdobyć 49 punktów. Stal ma Crumpa. Harrisa i Richardsona który przez parę dobrych lat jeździł dla Włókniarza. Lampart powinien sobie radzić z juniorami gospodarzy. Według mnie mega zacięty mecz z wynikiem o którym zadecyduje ostatni bieg.
Tarnów też kiedyś musi wygrać. Do tej pory dwie porażki u siebie ale ze zdecydowanie najsilniejszymi drużynami. Torunianie nie są według mnie tak silni jak Gorzów czy ZG. W zeszłym roku Unia powiozła Unibax 48-42. Po takim kursie warto spróbować.
######3
7254 Zuzel - Ekstraliga Polska - zawodnicy - T. Gollob
ilosc punktow 11.5
/ liczy sie max pierw.5 startow
+ 1.75 8.5. 19:30
7416 Zuzel - Ekstraliga Polska - zawodnicy - J. Hampel
ilosc punktow 11.5
/ liczy sie max pierw.5 startow
+ 1.70 8.5. 18:00
w Fortunie.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Czas na 5 kolejke SE, w której hitem niewątpliwie bedą 73-cie derby ziemi lubuskiej pomiędzy wiceliderem i liderem rozgrywek ekstraligi Żużlowej czyli Caelum Stal Gorzów a Falubaz Zielona Góra. Ciężko jest tutaj wytypować zwycięzce ponieważ obie drużyny dysponują zawodnikami o dużych umiejętnościach i potrafiących wygrywać. Za Gorzowem przemawia atut własnego toru, który wykorzystali w 100% w potyczce z Unią. Dlatego z meczu derbowego proponuje M.Zagar(+1)-P.Protasiewicz1,65⛔. Pepe jest jednym z filarów drużyny z ZG. Jedzie z juniorami wiec punktów na partnerze z drużyny raczej nie będzie tracił. W całkiem odwrotnej sytuacji jest Zagar, który jedzie w parze z dobrze spisującym się Iversenem.
Unia Leszno - Betard WTS Wrocław +20,5 ⛔
Linia dość wysoka, ale moim zdaniem Byki zdołają ją pokryć. Po sromotnej porażce w Gorzowie czas się zrehabilitować i wygrać przed własną publicznością. Własny tor zawsze był atutem Leszczynan i nie inaczej powinno być tym razem. Para Kołodziej Baliński na własnym obiekcie potrafi wygrywac z każdym. do tego Hampel i nieobliczalna para Pavlic - Batchelor też powinni sobie radzic zawodnikami typu Jędrzejak czy Świderski. Uważam ze nawet Bjerre będzie miał problemy z wyrywaniem pojedynków.
&quot;Tylko Sparta&quot;, &quot;Świński wasz świat&quot; czy &quot;Sparta Wrocław&quot; - takie napisy pojawiły się na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Wandale wykonali je prawdopodobnie w nocy.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Powoli oferta zaczyna się pojawiać u buków. Tak patrzę na tobet i co powiecie panowie na over 11.5 Golloba ? Własny tor, mega mobilizacja, moim zdaniem linia jak najbardziej do pokonania dla takiego asa. Kurs może i na kolana na powala ale do dubelka w sam raz ;)
Co o tym sądzicie ?
Pzdr.
Zagraj bo warto a jak nie to Fortuna dala zdarzenie Gollob - Jonsson (5 startow) 1 1,75 :grin::grin::grin:. Moje typy pozniej.. ;)
Szczerze mówiąc już dawno zagrałem, pytałem tak dla upewnienia bardziej.
Super typ z Fortuny, naprawdę warto pocisnąć. Sam zaraz sprawdzę to zdarzenie :spokodfhgfh:
Flying Gollob.. :cool: to na tyle ????
Szczerze mówiąc już dawno zagrałem, pytałem tak dla upewnienia bardziej.
Super typ z Fortuny, naprawdę warto pocisnąć. Sam zaraz sprawdzę to zdarzenie :spokodfhgfh:
Edit
Moment, masz przy zakładzie małe info:
A.Jon.+2, liczy sie max pierw.5 startow
To jest normalny handicap +2 w stronę AJ&#39;a
To nic nie zmienia jak dla mnie.. smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy twierdza, ze AJ jest w mega formie. Bo co? Bo we Wrocku komplet zrobil? yhym..

Ps. Verti jesli uznasz te moje posty za spam to prosze o usuniecie ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Zagraj bo warto a jak nie to Fortuna dala zdarzenie Gollob - Jonsson (5 startow) 1 1,75 :grin::grin::grin:. Moje typy pozniej.. ;)
Szczerze mówiąc już dawno zagrałem, pytałem tak dla upewnienia bardziej.
Super typ z Fortuny, naprawdę warto pocisnąć. Sam zaraz sprawdzę to zdarzenie :spokodfhgfh:
Edit
Moment, masz przy zakładzie małe info:
A.Jon.+2, liczy sie max pierw.5 startow
To jest normalny handicap +2 w stronę AJ&#39;a
@up ????
Wg mnie także nadal typ jak najbardziej do grania, ale warto wyjasnic co i jak z góry ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
moje typy na dzis to J.crump 11.5 over tranow toruń 1 typ
crump wczoraj wygral jest liderem spokojnie te 12 walnie
a tarnow musi wrescie wygrac
Kapitalne są twoje typy, a analiza do nich pierwsza klasa. Sprzedaje dom i stawiam to bo mnie przekonałeś :]????
Gorzów - Zielona Góra. Dobry mecz i dobry zakład widzę w Betsafe. Nie dość, że obecnie najwyższy kurs na rynku na Stal Gorzów bo 1.55 to Betsafe nie ma zakładów na remis, a w tym spotkaniu remis jest możliwy a wtedy zwrot. Dlatego tym bardziej tam stawać Gorzów, co do ich wygranej jestem przekonany, derby to derby i Gollob oraz Nicki się zmobilizują, a przecież i Iversen i Zagar spisują się bardzo dobrze. Nad Mroczką też pewnie popracowali na treningach. W Zielonej Górze Davidsson czy też Dobrucki pewnie nic specjalnego nie zdziałają, Hancock i Protasiewicz powinni przywozić punkty bo AJ mimo póki co dobrego sezonu to on zawodzi wtedy kiedy nikt się tego nie spodziewa. Mój typ na ten mecz 50:40.
Drugi typ dobry z Betsafe to Marma Rzeszów +6,5 pkt, czy gospodarze wygrają więcej niż 48:42 ? Nie wydaje mi się, w ogóle ciężko może być o wygraną bo Karlsson poobijany i różnie może być, a Crump jest w świetnej formie, Harris też powinien trochę powalczyć i Lee zna ten tor świetnie. Dla mnie w tym meczu wynik powinien być około remisu dlatego +6,5 pkt to prezent z kursem jeszcze 1.75.
Vader// Najwyższy kurs na Stal jest w Sportingbet @1.727, tyle, że z remisem ;)
coolmen7// A widzisz, nie popatrzyłem na ofertę Sportingbet bo oni zazwyczaj dodają ok. 14-14.30 i zapomniałem sobie. Ale jednak bezpieczniej jest bez remisu stawiać.
 
m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
Ja rowniez widze zwyciestwo Tarnowa (Kasprzak lapie forme, a o Ulamka sie nie boje), ale z jakims handi. Over 11,5 Crumpa zagralem rowniez i mysle tez nad wygrana Rzeszowa z handi. I tu mam pytanie, wie ktos co z Okoniewskim ? Pojedzie dzis ?
Ps. Sory za brak polskich znakow :p.

Okoniewski ma pojechać / Robson_26
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Sebastian Ułamek - Fredrik Lindgren 1 @1.50 betsafe zwrot
Seba jak na razie na swoim torze 15 i 17 punktów i to z prawdopodobnie najlepszymi drużynami w lidze. Fredrik w pierwszym meczu nie wystąpił, w drugim przywiózł 4 punkty. Szwed chyba nie najlepiej czuje się na tarnowskim owalu, bo to nie ten sam zawodnik, co na wyspach czy w GP. Myślę, że nawet jakby Fredka pojechał przyzwoicie to i tak Ułamek będzie lepszy, bo dzięki swoim świetnym starcie &#39;wymiata&#39; na tarnowskim betonie.
Daniel Nermark over 9 @2.20 bet365 ✅

Daniel w czwartek na wyspach udowodnił, że po kontuzji nie ma śladu. Atomowe starty i dobry układ biegów (z juniorami, potem Kuciapa i Okoniewski) przekonują mnie co do overa Szweda. Przy takim kursie trzeba to zagrać.
Krzysztof Kasprzak - Adrian Miedziński 1 @1.72 bet365 ✅

Po tym co wczoraj zaprezentował Kasper w memoriale Romanka, mógłbym postawić na niego w parze z każdym. Widać, że zakaz startów na wyspach przyniósł skutek i Kasper znacząco się poprawił. Jutro powinien wtórować Ułamkowi w zdobywaniu punktów lecz nie jestem przekonany, że Jaskółki pokonają silny Unibax. Być może Kasprzak pojedzie 6 razy, bo scenariusz z 6-punktową przewagą Torunia w czasie meczu jest jak najbardziej realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tak dobrego wyniku Stali w meczu we Wrocku (a mógł i właściwie powinien być jeszcze lepszy). Zaskoczył przede wszystkim Ciapek, który odegrał jedną z głównych ról, a ważne punkty zdobył też Dawid Lampart. Gdyby był jeszcze w pełni zdrów Okoń to zwycięstwo było by w kieszeni. Dzisiaj wyjazd do Czewy i również wielkie nadzieje na zdobycze punktowe, ale ja sceptycznie podchodzę do tego meczu. Po pierwsze mimo przedsezonowych przewidywań, że to właśnie Włókniarz będzie najsłabszą ekipą, chłopaki wzięli się ostro do roboty i walczą jak lwy, co akurat nie dziwi :grin:. dzielnie walczyli z głównym faworytem do złota, czyli Falubazem, a z aktualnym mistrzem byli bliscy wygranej. W końcu doczekali się lidera, bo takim na pewno jest Grisza Łaguta, który potrafi pokonać każdego (jeśli tylko nie zawiedzie jego stalowy rumak). Solidny poziom trzyma Szumina, a i pozytywnie zaskakuje Nermark. Trochę więcej spodziewałem się po młodszym Łagucie i Pikeju. Także juniorka spisuje się całkiem całkiem. Z kolei w Rzeszowie doczekaliśmy się w końcu lidera z prawdziwego zdarzenia, bo Crumpy jedzie na poziomie jakiego od niego się oczekiwało. Z innymi bywa już różnie, ale dzisiaj dobrze jechać powinien także Rico, który doskonale zna częstochowski owal. I na tym kończą się według mnie nasze atuty, bo nie spodziewam się kolejnego wystrzału formy Maćka. Powtórzyć wynik z Wrocka będzie mu niezmiernie ciężko. Poza tym niewiadomą jest dyspozycja Bombera, który dzisiaj zadebiutuje na torze Włókniarza. Pojechać ma Okoń, który nie jest w pełni sił i mam wątpliwości czy da radę dzisiaj zapunktować. Co do juniorów to liczyć można tylko na Dawida, bo jeśli Krecik przywiezie jakiś punkt to tylko dzięki wykluczeniom albo defektom przeciwników. Reasumując, nie widzę dzisiaj możliwości na wygranie tego meczu przez Stalowców. Ginger i Rico to za mało naprzeciw zmobilizowanym i dobrze dopasowanym do swego toru gospodarzom. Wynik obstawiam w granicach 50-40.
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa -5.5 # 1,85 Betclic ⛔ (47-43)
To co prezentuje do tej pory drużyna z Tarnowa to obraz nędzy i rozpaczy. 4 kolejki i 4 porażki, więc teoretycznie trudno mieć nadzieję na wygraną z solidną i wyrównaną ekipą z Torunia. Ja jednak myślę, że w końcu Jaskółki muszą zacząć punktować i mimo wszystko myślę, ze mają na to szanse z Apatorem. W formie jest Seba Ułamek, a wydaje się, ze i Kasper powoli zaczyna wracać na swój poziom. Ogromnym problemem są na pewno juniorzy, którzy jadą na poziomie pierwszoligowym a może nawet gorzej. Jeśli młodym uda się dzisiaj pourywać parę &quot;oczek&quot; kolegom z Torunia to gospodarze będą mieć szanse na zwycięstwo, a gdzie ma się im to udać jeśli nie na własnym torze? Trochę do przodu ruszył tez Lindgren, ale &quot;odblokować&quot; się nie może Vaculik i to jego punktów najbardziej brakuje. Tymczasem zespół z Torunia wygląda na niezwykle wyrównany, ale moim zdaniem np. taki M. J. Jensen może mieć dzisiaj spore problemy na tarnowskim betonie. Nierówno jeździ Holta, który skarży się na konieczność przeskakiwania z jednego rodzaju tłumików na drugi w zależności od ligi. Reszta wygląda dość dobrze, ale przecież nie ma szans by wszyscy zrobili na wyjeździe po 12-13 pkt. Ogólnie rzecz biorąc spodziewam się nad wyraz wyrównanego meczu w Mościcach. Czy Unia da radę go wygrać? Nie wiem. Na pewno &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;, więc postanowiłem im zaufać i zagrać hc +4,5.
Unia Tarnów - Apator Toruń - Unia Tarnów +4.5 # 1,85 Betclic ⛔ (42-47)
Prawie weszło, ale niestety prawie robi wielka różnicę :?. W Częstochowie ani punktów dla drużyny ani wygranego zakładu, czyli najlepsze możliwe zakończenie, a Tarnowianom gratuluję znakomitej passy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń H(4 - 0) 1 2,00 Tobet 42:47⛔

Jak dla mnie bardzo dobry kurs. Nawet w przypadku remisu bądź porażki 2 punktami (44:46) zakład wchodzi. Według mnie mecz będzie wyrównany i biegi nominowane o wszystkim zadecydują. Jestem ciekawy formy Sullivana na wyjeździe bo jak narazie słabo,ciekawe jak młody Jepsen Jensen bo On na twardych torach jeździ przeciętnie czy Holta juz jest w pełni sił? Jest sporo znaków zapytania. Co o gospodarzy to Kasprzak wydaje mi się że powraca do formy Ułamek jeździ świetnie,licze na ważne punkty Fredki Lindgrena oraz Leona Madsena jeśli Oni nie zawiodą a przynajmniej nie pojadą gorzej niż Sullivan i Jepsen Jensen to powinno być dobrze.

Grigorij Łaguta over 10,5 - 1,80 Tobet 10pkt⛔

Zakład wydaje się ciekawy. Łaguta jak do tej pory na własnym torze spisuje się bardzo dobrze (nie licząc defektów przez łańcuszki). Jak do tej pory to Grigorij jest najjaśniejszym punktem swojej drużyny. 11pkt jak najbardziej do zdobycia.

Jason Crump over 11,5 - 1,50 Tobet 12pkt✅

Rudy spisuje się bardzo dobrze na początku seoznie w naszej lidze. Ma najwyższą średnią 14pkt na mecz na wyjazdach ok.2,36pkt na bieg.Crump zyskuje dużo bo w parze na początku zawodów jedzie z dwoma juniorami a więc o pkt o wiele łatwiej. Uważam,że dzisiaj przy 5 biegach stać Go na 13pkt.

Na dziś to było by na tyle bo nie ma co na siłę szukac. Co do derbów to sam nie wiem jak je ugryźć i chyba pozostawie bez typy i obejrze na spokojnie przed tv. Liczę na sporo mijanek i wyrównane zawody.

edit: Super Zeby weszło z Tarnowem brakło 1pkt z Łaguta również 1pkt...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra 1 1,72 Sportingbet ✅
Tomasz Gollob over 11,5 punktów 1,80 Fortuna ✅
Greg Hancock over 10 punktów 2,20 Bet365 ⛔

Hit kolejki bez wątpienia to spotkanie w Gorzowie, w którym miejscowa Stal podejmie gości z Zielonej Góry. Gospodarze bardzo zmotywowani by pokonać drużynę Falubazu. Na pewno mocnym punktem zespołu gospodarzy będzie Tomasz Gollob oraz Nicki Pedersen obaj są w bardzo dobrej formie, w dodatku Nicku w starciu z Unią Leszno pokazał, że na tor w Gorzowie w tym sezonie już chyba sposób znalazł. Para Zagar-Iversen to moim zdaniem dzisiaj może być najlepsza para gospodarzy, „Puk” wiadomo bardzo zmotywowany, obaj od początku sezonu pokazują wysoką formę i w Gorzowie i na wyjazdach. Wszyscy mówią, że Mroczka to dzisiaj będzie statysta i jak zdobędzie 3-4 ptk to sukces, żebyście się nie zdziwili, ten chłopak nie przyszedł do Ekstraligi grzać ławę. Wiele osób mówiło, że to wielki talent przez to jak skutecznie ścigał się w zeszłym sezonie, a teraz co? Już do niczego się nie nadaje? Yhym.. Jeśli chodzi o gości to sądzę, że ani „AJ” ani „PePe” nie będą grać pierwszych skrzypiec w dzisiejszym spotkaniu a „Herbie”Hancock. I to jego na miejscu gospodarzy najbardziej bym się obawiał. Nie zgodzę się do końca z opinią, że Jonsson ma tak kapitalną formę od początku sezonu. No i na koniec bardzo ciekawie zapowiada się walka juniorów, ale sądzę, że na ten moment handicap jest po stronie gospodarzy. Ten młody Zmarzlik robi na mnie naprawdę ogromne wrażenie, a i Cyran u siebie potrafi się ścigać. Po drugiej stronie Dudek i Strzelec którzy no są równie dobrymi juniorami co Gorzowianie a Dudek to nawet rzekł bym, że lepszym.. Ale ja liczę na mocne otwarcie w 1 biegu po stronie gospodarzy;)
Włókniarz Częstochowa – Marma Rzeszów (0-6) 2 1,80 Tobet ✅
Mecz w Częstochowie zapowiada się dla mnie również ciekawie. Wydaje mi się, że losy tego spotkania mogą rozstrzygać się w biegu 15 ;) Crump na starych tłumikach jest bardzo mocny, w Polskiej Lidze jeżdzi jak natchniony, w takim razie dlaczego nie protestował w sprawie tych nowych tłumików? Dzisiaj powinien być mocnym punktem zespołu z Rzeszowa. Richardson który spędził parę dobrych sezonów w Częstochowie też powinien być dzisiaj bardzo mocnym punktem drużyny gości. Kuciapa, „Bomber” oraz „Okoń”, który jedzie pojadą pewnie na podobnym poziomie, chociaż po Harrisie tych około 10 punktów się spodziewam. Jeśli chodzi o gospodarzy, to dla mnie dość duża zagadka. „PK” oraz Nermark poobijani, Artem bez formy. Liderem powinien być dzisiaj „Grisza” oraz „Szumina”, ale czy to wystarczy na przekonywujące zwycięstwo nad Rzeszowianami? Wątpię.

Unia Tarnów - Unibax Torun 1 2,54 Betsafe ⛔
Unia Tarnów – Unibax Toruń (6-0) 1,92 Sportingbet ✅
Unia Tarnów – Unibax Toruń Po 8 biegach (6-0) 1 1,80 Bet365
✅
No i ostatnie spotkanie które wybrałem z dzisiejszej oferty to spotkanie w Tarnowie, gdzie miejscowe „Jaskółki” podejmą „Anioły” z Torunia. Goście poza przegraną w Zielonej Górze idą za ciosą już od 3 kolejek. To bardzo mocna drużyna, tylko pytanie jak poobijani mocni Holta i „Miedziak” dziś będą się ścigać w Tarnowie. O Holder i „Saletrę” raczej był bym spokojny, ciekawie jak Bracia Pulczyńscy wypadną w potyczce z juniorami z Tarnowa, którzy od początku sezonu nie spełniają pokładanych w nich nadziei.. Natomiast gospodarze, 4 spotkania 4 porażki. Jeśli dziś przegrają to obawiam się, że może w drużynie dojść do poważnych roszad... A przecież ta drużyna ma kim wygrywać spotkania „Fredka”, Bjarne, Ułamek czy Kasprzak to nazwiska, które potrafią zdobywać punkty, przepraszam zapomniałem jeszcze o Vaculiku. Także spodziewam się, że dzisiaj w Tarnowie będzie walka na całego o każdy punkt..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Witam ????
Na dzisiaj kilka moich propozycji:
Na początek coś z derbowego pojedynku.
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 1 @ 1,727. sportingbet ✅ ✅
M.Zagar(+1)-P.Protasiewicz 2 @ 1,65 milenium ⛔
Myślę, że wysoki kurs wystawił sportingbet w porównaniu np. z Tobetem (1,45) warto zagrać po takim kursie. Stal i Falubaz od początku prezentują się bardzo dobrze, zajmują 2 pierwsze pozycje w lidze. I tak naprawdę, w tym spotkaniu może wydarzyć się wszystko. Skąd więc taki typ ? Lepiej będzie się oglądać na żywo dodając sobie jeszcze dodatkowych emocji.
Gollob i Pedersen powinni poprowadzić Stal do zwycięstwa. Jeśli swoje punkty dorzuci PUK i Zagar to wynik w granicach 48-42 jest możliwy. Nie sądzę aby Artur Mroczka dołożył zbyt dużo punktów, 2 punkty, są realne. W Zielonej Górze każdy znów pojedzie równo. Jonsson, Hancock, Protasiewicz -- każdy z nich zdobędzie blisko 10 oczek. Słabiej powinno pójść Davidsson&#39;ovi oraz Dudkowi. I wiele będzie zależeć od Dobruckiego. Ja osobiście liczę na 4 oczka , czyli słaby występ.
Zagar i Protasiewicz. Ciekawa para wystawiona przez milenium. Zagar absolutnie liderem Stali w tym sezonie nie jest. Ale razem z Iversenem tworzy świetny duet, który zdobywa dla Stali najwięcej punktów. Jednak z Piotrkiem Protasiewiczem Zagar powinien przegrać. Protasiewicz jeździe w parze z juniorami, i to on będzie odpowiedzialny za zdobycze punktowe w tych biegach. Myślę, że Protasiewicz jest w stanie w 5 startach zdobyć ponad 10 punktów ( W większosć biegów powinien być na pierwszych dwóch pozycjach) , natomiast Zagarowi może przytrafić się i 1 i 0.
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów 1 @ 1,487 sportingbet ✅ ✅
Jason Crump over 11,5 @ 1,70 milenium ✅ ✅
Częstochowa bardzo mi się w ostatnim czasie podoba. Walczą w każdym meczu i z każda drużyną. Dzisiaj pojadą u siebie z troszkę słabszą drużyną. Laguta, Szombierski i Nermark powinni sprostać zadaniu. Mimo, że każdy z nich ma duże szanse na przegraną z Crumpem to jednak z pozostałymi żużlowcami z Rzeszowa powinni sobie poradzić. A. Łaguta widać, że potrafi jechać. Pokazały to ostatnie 2 biegi w Zielonej Górze. Dzisiaj na własnym torze powinien zacząć lepiej zawody i zdobyć około 6-9 punktów. Rzeszów ma mocnego lidera (Crump) i juniora (Lampart), Harris i Richardsson lepiej prezentują się na własnym torze. Wciąż wielką niewiadomą dla mnie jest Maciej Kuciapa. Częstochowa ma bardziej wyrównany skład, do tego dochodzi atut własnego toru i wielka wola walki.
Ułamek over 10,5 @ 1,90 milenium ⛔
Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń 1 @ 3,05 sportingbet ⛔
Tarnów jeśli chce zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie musi wzbić się na wyżyny. Mobilizacji z pewnością nie brakuje. Wiadomo już, że zabraknie Holdera i z pewnością Torunianie skorzystają z Z/Z ( Holta, Sullivan, Miedziński) to 3 starty, jednak Holder pojechałby pewnie 5 biegów, kto pojedzie jeszcze jeden ? To daje większe szanse dla Tarnowa. Ułamek świetnie pojechał w meczu ze Stalą Gorzów. Od początku sezonu pokazuje, że jest w bardzo dobrej formie. Dzisiaj jest szansa, że na własnym torze nie znajdzie nikogo go będzie w stanie go pokonać, stąd 11 punktów jest w zasięgu.
Dodatkowo można spróbować zagrać po takim kursie na wygraną Tarnowa. Inne buki wystawiają kursy w granicach 2,2-2,4. Warto więc po kursie ponad 3 zagrać. Jak wspomniałem, brak Holdera, mocna mobilizacja w szeregach Tarnowian, coraz lepsza forma Kasprzaka i świetne występy Ułamka przemawiają na korzyść gospodarzy. Co więcej Sullivan nie błyszczy tak jak na własnym torze, zaś Miedziński może być trochę zmęczony po eliminacji GP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom