>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 kolejka Ekstraklasy [28.08 - 30.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Wisłę być może zagram w Betfair, jeśli kurs skoczy do ok. 1.5 (co powinno nastąpić ok. 20-30 minuty przy wyniku 0-0). W innym wypadku 1.4 który jest teraz w żadnym razie nie jest wart ryzyka. Poza tym wszyscy mówią o overze w tym meczu...nie wiem, skąd ma być ten over, skoro trener Jagi jednoznacznie zapowiedział, że poustawia zespół defensywnie. W takim wypadku możliwa powtórka z zeszłego sezonu, kiedy to Wisła wygrała 1-0. No chyba, że bramka dla któregoś zespołu padnie szybko, to potem nie ma czego bronić i over prawdopodobny. Ja jednak na over tu nie liczę ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
1.4 nie jest a 1.5 juz tak?? moze i tak ale za stawke 10000zł ...Klarowne jest to ze Jaga będzie siedziala na wlasnej polowie i szukala szczescia w kontrach przeciez od roku w lidze meczu nie wygrali nie porwia sie z motyka na slonce otwarta gra z Wisla zakonczyla by sie pogromem
sadzac po jedynym wjezdzie w tym sezonie Jaga zostawia za duzo miejsca Wisla to z zimna krwia wykorzysta...ja gram na ten mecz ale zadko kiedy decyduje sie na kursy under 1.7 moj typ na to spotkanie ponad 10 roznych kurs ok 2.0 jak Wisla wygra to handicapem







EDIT by Olo// Chłopie naucz się porządnie pisać, raz, że ortografia się kłania, ale to chyba główna zmora wielu userów, a 2, że istnieje coś takiego jak kropki i przecinki, żeby jakoś uporządkować wypowiedź, a nie pisać jednym ciągiem wszystko. Następne takie posty od razu do kasacji lecą, bo jakiś porządek w temacie musi być.

EDIT by Olo// Niech sobie inni to przeczytają to może niektórym też się przyda

edit:jak juz jestes skrupulatny to kończ zdanie kropką a po ,,przytaczają,, ma byc przecinek, forum to nie prywatny jarmark, moze jakies kartki za ortografie lub niesprawne klawiatury ?.... co sie z tym forum dzieje?
pisalem ci ze takie rzeczy to pw, bo nie wnosza nic do tematu i nie wiem po co ten cyrk z dublowaniem dygresjii chcesz wprowadzac nowe zasady kasowanie postow z bedami to ustal to najpierw z marcinem
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Marcelo jednak chyba zagra przeciwko Jagiellonii ;) Wczoraj wrócił ze swojego kraju i wznowił treningi, więc występ możliwy.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ruch - Polonia
Moim zdaniem mecz underowy. Gospodarze nie posiadają mocnej siły rażenia, a Polonia to taki zagadkowy zespół. Potrafią wygrać z Lechem 4:2, żeby za tydzień ulec Lechii na własnym terenie 1:0. Ciekawe czy zadziała efekt nowej miotły. Radolsky zna bardzo dobrze obie ekipy i jest chyba trenerem preferującym bardziej defensywny styl gry. Mój typ: under 2.5 ✅ ✅ ✅
Wisła - Jagiellonia
Zespół Skorży szybko odpadł z pucharów zresztą to staje się domeną polskich klubów. &quot;Dzięki&quot; temu mogą skupić się na walce o kolejny tytuł z rzędu... Mecz z Jagą będzie na pewno zacięty. Białostoczanie szybko odrobili ujemne punkty i raczej bez respektu podejdą do meczu z Białą Gwiazdą. I tutaj upatruję wyniku overowego. Wisła, to Wisła. Jak strzeli jednego gola, to strzela i następne. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie. Mój typ: over 2.5 ✅ ✅ ✅
Lechia - Śląsk
Lechia ma naprawdę imponujący początek sezonu. Kto by się spodziewał? Podejrzewam, że nawet sam Olo - moderator, a zarazem kibic Lechii nie myślał, że jego klub zwycięży w trzech, z czterech spotkań. Dzisiaj mecz przyjaźni ze Śląskiem. Jak to bywa - na trybunach sielanka, atmosfera rodzinna. Na boisku wg. mnie dzisiaj podobnie ???? Trudno wskazać faworyta. Mój typ: Remis ✅ ✅ ✅

Korona - Cracovia
Przyszedł Lenczyk i wprowadził pewne roszady. Efekt? Z Legią i Lechem 4 punkty. Fart? Trochę szczęścia było, ale i trochę napracowali się zawodnicy. Cracovia ma bardzo interesujący atak: Ślusarski - Matusiak. Obaj wysocy, dobrze grają głową, mają pewne doświadczenie z silniejszych lig, nawet jeśli za dużo nie grali. Korona dobrze prezentuje się w ofensywie, gorzej w obronie. W zasadzie to porażka. Wychodzi na to, że obok Cracovii, Zagłębia i Polonii mają najgorszą defensywę (wnioskując po straconych golach). Mój typ: Remis lub Cracovia ✅ ✅ ✅
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Lechia-Śląsk

Wbrew temu co większąść osób uważa to moim zdaniem w tym meczu bardzo trudno wskazać faworyta, myślę że mecz ten będzie bardzo zacięty,będzie dużo walki a mało bramek...jak dla mnie śmiało można grać under 2,5 dla odważnych remis 1-1....0-0 ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zagłębie - Arka
Gospodarze pozyskali Łabędzkiego z... Arki, ale stracili Golińskiego, który odszedł do Cracovii. Od bodajże poniedziałku szkoleniowcem Miedziowych będzie chyba na dzień dzisiejszy najlepszy trener w Polsce, Franz Smuda. Zmiany, zmiany jeszcze raz zmiany. Ale cała filozofia gry zmieni się dopiero po meczu z Arką. Spotkanie to jest ważne dla obu zespołów. Rzekłbym bardzo ważne. Obie ekipy okupują ostatnie miejsca w tabeli. Nie zdobyły jeszcze żadnych punktów! Arkowcy bez Bednarka i Sokołowskiego, czyli będą problemy w defensywie. Cieszy mnie jednak, że nowy szkoleniowiec jest podobnego charakteru co np. Tarasiewicz lub Smuda - nie lubi odpuszczać i tego wymaga od swoich piłkarzy. Mój typ: Remis lub Arka ✅ ✅ ✅

Lech - GKS

Ostatni dzwonek dla obu zespołów, gdyż najwięksi rywale uciekają i to bardzo szybko. Wisła z kompletem punktów ma właśnie dziewięć oczek przewagi nad Kolejorzem, a nad GKS-em aż 14! U poznaniaków na bank brakuje świeżości po meczu z Club Brugge, ale determinacja i wola walki na pewno będzie. Można powiedzieć, że obaj szkoleniowcy mają nóż na gardle. Bo tak to u nas jest, że wszystko idzie na trenera, gdy nie ma wyników. Warto zaznaczyć, że bełchatowianie mają pewien sposób, patent na Lecha. To bardzo niewygodny rywal dla lechitów, o czym przekonali się w zeszłym sezonie (prze-szczęśliwa wygrana w Bełchatowie 3:2 i w takim samym stosunku porażka w Poznaniu). NIe wiadomo jak kadrowo wygląda Lech po meczu z Brugią, ale wiemy, że Ulatowski do Wronek nie weźmie Drzymonta i Nowaka. Mój typ: Remis lub Bełchatów ✅ ✅ ✅
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Zagłębie - Arka
Gospodarze pozyskali Łabędzkiego z... Arki, ale stracili Golińskiego, który odszedł do Cracovii. Od bodajże poniedziałku szkoleniowcem Miedziowych będzie chyba na dzień dzisiejszy najlepszy trener w Polsce, Franz Smuda. Zmiany, zmiany jeszcze raz zmiany. Ale cała filozofia gry zmieni się dopiero po meczu z Arką. Spotkanie to jest ważne dla obu zespołów. Rzekłbym bardzo ważne. Obie ekipy okupują ostatnie miejsca w tabeli. Nie zdobyły jeszcze żadnych punktów! Arkowcy bez Bednarka i Sokołowskiego, czyli będą problemy w defensywie. Cieszy mnie jednak, że nowy szkoleniowiec jest podobnego charakteru co np. Tarasiewicz lub Smuda - nie lubi odpuszczać i tego wymaga od swoich piłkarzy. Mój typ: Remis lub Arka


Lech - GKS

Ostatni dzwonek dla obu zespołów, gdyż najwięksi rywale uciekają i to bardzo szybko. Wisła z kompletem punktów ma właśnie dziewięć oczek przewagi nad Kolejorzem, a nad GKS-em aż 14! U poznaniaków na bank brakuje świeżości po meczu z Club Brugge, ale determinacja i wola walki na pewno będzie. Można powiedzieć, że obaj szkoleniowcy mają nóż na gardle. Bo tak to u nas jest, że wszystko idzie na trenera, gdy nie ma wyników. Warto zaznaczyć, że bełchatowianie mają pewien sposób, patent na Lecha. To bardzo niewygodny rywal dla lechitów, o czym przekonali się w zeszłym sezonie (prze-szczęśliwa wygrana w Bełchatowie 3:2 i w takim samym stosunku porażka w Poznaniu). NIe wiadomo jak kadrowo wygląda Lech po meczu z Brugią, ale wiemy, że Ulatowski do Wronek nie weźmie Drzymonta i Nowaka. Mój typ: Remis lub Bełchatów


Co do typu na GKS, jak najbardziej popieram, Lech w dołku ostatnio, Bełchatów może to wykorzystać. Ale co do 2 meczu, to jak dla mnie pierwsze 3 punkty w tym sezonie zgarnie Zagłębie. Wiadomo, obie ekipy muszą w końcu wygrać. Ale Zagłębie wg mnie będzie miało mega dużą motywację, żeby się pokazać przed Franzem, który ich już za chwilę przejmie. Poza tym Zagłębie kadrowo wg mnie jest mocniejsze od Arki, pokazywali to już w zeszłym sezonie na zapleczu Ekstraklasy, co prawda ze słabszymi rywalami, ale pokazywali, że grać w piłkę to oni potrafią. W tym sezonie coś im nie idzie tak dobrze, ale myślę, że w końcu zdobędą punkty, z bądź co bądź nie grającą najlepiej na wyjazdach Arką.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Lech - GKS
Jeśli wg. Was Lech jest w dołku, to jak nazwać to, w czym jest obecnie GKS? Mega dołek? Jestem niesamowicie ciekawy tego meczu. Rzeczywiście Lech nie gra ostatnio najlepiej, ale GKS gra jeszcze gorzej i Lechowi nie powinien sprawić problemów. No ale jak będzie to zobaczymy - jeśli GKS wywiezie jakieś punkty, to się nie pogniewam
A co do meczu Arki, to obstawiam remis ze wskazaniem na Arkę. Zagłębie nie gra najlepiej, w dodatku Smuda jeszcze tego zespołu nie powąchał, dlatego też raczej nie liczę na ich dobrą postawę. Arka za to zagrała dobre spotkanie z Wisłą, co powinno dziś zaowocować.
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Lech-GKS bym sobie odpuścił.Znając polskie realia, po meczu z Brugge i 120 minut biegania dzisiaj mogą ale nie muszą być zmęczeni.Ja stawiał bym czystą 1 ale nie chcę ryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom