>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Ekstraklasy [12-14.09.2008r.]

Status
Zamknięty.
S 0

saviola07

Użytkownik
Wg mnie w meczu Ruchu będzie under 2,5, a dokładniej 2:0 dla gospodarzy. Nowy trener Ruchu, który pracował wcześniej z młodzieżą w tym klubie, zapowiedzaił, że będzie parę korekt i nie wiele zmian w składzie. Gospodarze będą zmobilizowani, i wygrają z Cracovią, która jak wiadomo słabo gra na wyjazdach. Dodatkowo po meczu z Wisłą ( na własnym stadionie, gdzie przedewszytskim była walka!) goście podjedą trochę zlekceważąco tzn. będą zbyt pewni siebie, takie jest moje zdanie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lechia Gdansk-Odra Wodzisław typ:1 K:1.9
Lechia musi podreperowac troszke swoj dorobek punktowy gdyz nie wygląda on najlepiej rozegrali obecnie 4 kolejki w tym 3 spotkania na wyjezdzie zdobywając w nich zaledwie 1 punkt teraz drugi mecz u siebie i kolejne 3 punkty będą bardzo wazne i potrzebne temu zespołowi dlatego jej piłkarze powinni dzisiaj wykorzystac swoje umiejetnosci na 100%.Obie druzyny do &#39;&#39;wyjazdowych myśliwych&#39;&#39; nie nalezą i zeby zapewnic sobie satysfakcjonującą pozycje w lidze muszą zdobywac punkty na własnym terenie i tak zarówno gra Odra jak i Lechia.Odległość Wodzisławia od Gdanska jest dosyc odległa a klimat morski od tego w Wodzisławiu na pewno w jakimś stopniu będzie oddziałowywal na organizmy zawodników.Mysle że Odra zagra dzis kiepskie spotkanie i polegnie w Gdansku.Co do atutów piłkarskich to są one dosyc wyrównane no ale tak drobne czynniki o których napisałem moga miec decydujący wpływ na wynik spotkania.
 
H 9

hob

Użytkownik
Dla mnie Slask -0.25 2.00 , Polonia Wawa -0.5 2.00 i Lechia Over2.5 2.10
Na Slask lekko spadl kurs, ale pewnie i/r bedzie mozna dobry kurs dostac...fakt, ze Gargula, Nowak i Fonfara wracaja nie specjalnie mnie przekonuje, dla mnie Belchatow gra wiecej niz przecietnie, a Slask u siebie znow bedzie ofensywny...poza tym maja Sotirovica, dla mnie jeden z najlepszych napastnikow w lidze...
Bytom cholernie ambitny i zdeterminowany u siebie, ale Wawa mimo wszystko wieksze umiejetnosci, troche mi ten mecz przypomina LKS-Polonia i nie wierze zeby goscie znow zagrali tak slaby mecz jak w Lodzi. Bytom bedzie walczyl, ale ta jedna bramka Wawa jak dla mnie 2.00+
Lechia faworyt bo czego sie mozna spodziewac po Odrze na wyjazdach, ale juz nie raz pokazali, ze wtedy kiedy sie nikt nie spodziewa to lapia punkty. Bardziej mi sie over podoba, Lechia bedzie chciala zagrac tak agresywnie jak Slask z Odra, a do skladu wracaja Buzala i Rybski, wiec w ofensywie nie powinno byc problemow. Widze tutaj gole.
Pozdro i powodzenia dzis
Hob
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
typ:1 (0:1)
kurs:2,6
expekt

Analiza:po fatalnym poczatku sezonu wkoncu przychodzi ten czas gdy Gornik musi odbic sie od dna.Ma to nastapic w niedziele 14 wrzesnia o godzinie 16:45 w starciu z Piastem Gliwice.Po tak fatalnym wystepach Gornika zarowno w lidze jak i w pucharze ekstraklasy gdzie zabrzanie nie potrafili strzelic chocby jednego gola juz gorzej byc po prostu nie moze.Piast zalicza sie do zespolow ktore prawdopodobnie beda bronic sie przed spadkiem w tym sezonie.W tym meczu Gornik musi wygrac wysoko bo jedynie to oslodzi kibicom gorycz tych wczesniejszych wpadek.Na stadonie prawdopodobnie zjawi sie komplet co musi zmobilizowac ekipe Zabrzan.Gornik jest to naprawde ciekawa ekipa , sprowadzenie Bonina czy Pitrego wnioslo spore nadzieje przed sezonem.Jesli gornikowi uda sie zdobyc szybko bramke w tym meczu te spotkanie powinno zakonczyc sie pogromem gospodarzy.Spodziewam sie ze tak bedzie i stawiam z handicapem na gospodarzy tego meczu.
 
kamil-kamas 0

kamil-kamas

Użytkownik
Trzeba się słuchać bukmachera.
Witam. Po rozegranych do tej pory 38 meczach naszej ekstraklasy nasuwa się jedna myśl, że liga polska jest łatwa do przewidzenia. Może nie powiem nic odkrywczego, ale bukmacher dobrze ocenia szanse poszczególnych drużyn w meczach tego sezonu. Zrobiłem analizę, z której wynika, że gdyby stawiać na każdy mecz obecnego sezonu ligi polskiej 100 złotych (100PLNx38 = 3800PLN) na kurs najniższy w danym meczu, czyli wynik najbardziej prawdopodobny wg bukmachera to zyskalibyśmy blisko 1000zł na plus. Jeśli można tak w ogóle powiedzieć to bukmacher wytypował 25/38 meczów. Duża w tym zasługa małej liczby remisów w obecnym sezonie. W 5 kolejce jest wyjątkowo dobrze bo 6/6 i to po niezłych kursach, podobnie było w 3 kolejce 7/8. Wydaje mi się, że to warte zauważenia.
 
H 9

hob

Użytkownik
Gornik Zabrze - Piast Gliwice

Typy:
1 na EH @3.05 Centrebet
Over2.5 @2.25 Centrebet

W małych derbach na Śląsku Górnik Zabrze gra z „lokalnym” rywalem Piastem Gliwice po raz pierwszy od bardzo długiego czasu. Nie są to co prawda derby takie jak z Ruchem, ale dla kibiców obu zespołów z pewnością ważny pojedynek. Zapowiada się komplet na Roosvelta, gdzie żywiołowo dopingujący kibice gospodarzy chcą w końcu zobaczyć swoich pupili w roli zwycięzców. Górnik do tej pory totalnie zawodzi. Nie dość że zamykają tabelę to jeszcze nie zdołali strzelić bramki. Po porażce 0-3 z Legią miarka się przebrała i pracę stracił trener Wieczorek, później również dyrektor sportowy i prezes! Najważniejsze wiadomość ostatnich dni to fakt, że już niedługo stery przejmie Kasperczak, co gospodarzy może jedynie napawać optymizmem. Poza składem tylko pauzujący za kartkie Bajic, co w zasadzie może się okazać dobrą sprawą, bo nie złapie głupiej czerwonej kartki.

Piast z kolei po dobrym starcie sezonu nieco zwolnił tempa. Porażki z Arką i Jagiellonią były już w znacznie słabszym stylu. Szczególnie ta ostatnia gdzie drużyna z Gliwic zagrała zupełnie bez wyrazu. W Zabrzu zabraknie bardzo ważnego ogniwa w obronie jakim jest Gamla i to jest wręcz kluczowa absencja, gdyż mam spore wątpliwości co do tego czy presje odpowiednio zniesie młody Glik. Piast zapewne przyjedzie z nastawieniem defensywnym, ale jeśli szybko stracą bramkę to będą się musieli otworzyć, a pewnym jest, iż Górnik będzie agresywnie i zacięcie atakował już od początku spotkania. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, a mecz z Piastem idealnym spotkaniem na przełamanie. Jak dla mnie zarówno typ na hdc Górnika jak i na Over są dobrymi opcjami.

Powodzenia,
Hob
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Wisła Kraków-Lech Poznań
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs : 1,70 bet-at-home


Dwie najlepsze polskie drużyny w chwili obecnej staną naprzeciwko siebie. Mecz budzi wielkie zainteresowanie. Na Reymonta narazie spokój bo przecież Wisła juz prowadzi w tabeli naszej kopanej. Nie będize to zwykły mecz dla obu jedenastek, mecz ten zapewne potraktują jako ostatni sprawdzian przed czwartkowymi meczami pucharowymi z Tottenhamem i Austrią Wiedeń. Wszystko co najlepsze w polskiej piłce powinniśmy dzisiaj zobaczyc w tym meczu. Naprzeciw siebie zagrają kandydaci do obsady ataku reprezentacji Polski. Wspaniały Robert Lewandowski który gdzie nie zadebiutuje tam strzela bramke naprzeciw pechowcowi minionego tygodnia Pawłowi Brożkowi. Kibice Białej Gwiazdy zapewne odetchneli z ulgą o wiesci że wszyscy piłkarze są zdolni wreszcie do gry. A wiec powracają na to spotkanie Pawełek,Głowacki,Sobolewski i wspomniany Brożek.
Kolejorz natomiast będize mial kłopot z linią obrony bo nie zagra kontuzjowany w meczu Polska-Słowenia Bartosz Bosacki, a grał on wyśmienicie do tej pory więc jego brak może oznaczac wiele złego dla Lecha w tyłach.

Przewidywane składy:

▶Wisła: Pawełek- Baszczyński, Cleber, Głowacki, Piotr Brożek-Łobodziński, Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk-Boguski, Niedzielan.

▶Lech: Kotorowski-Wojtkowiak, Tanevski, Arboleda, Henriquez-Stilić, Injac, Bandrowski, Murawski, Peszko-Lewandowski.

Siła ofensywna obu zespołów wygląda wyśmienicie. Jeśli chdzi o obrone Lecha to można się czasem uczepic błedów które dzisiaj wobec absencji Bosackiego mogą byc boleśniejsze w skutkach. Oba zespoły skupiają się raczej na ofensywie niż murowaniu dostępu do bramki. W historii ostatnich gier między oboma zespołami w Krakowie wyniki były overowe. Jedynie w sezonie 06/07 kibice nie zobaczyli bramek (0:0), w poprzednim sezonie było 4:2 dla Wisły a wcześniej także wygrywała Wisła 5:1, 4:1 i 4:2. Podobne wyniki jeśli chodzi o strzelane bramki padały na Bułgarskiej gdize w ostatnich latach padały następujące wyniki 2:1 dla Wisły, 3:3 i 3:1 dla Kolejorza.
Liczymy dzisiaj na podobne widowiska z dużą ilością bramek bo oba zespoły mają predyspozycje do gry ofensywnej i oby to się potwierdziło na boisku;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dzisiaj mecz na który czekają nie tylko kibice dwóch drużyn, które staną na Reymonta w szranki, lecz większa częśc kibiców polskiej piłki w Polsce. Chodzi oczywiście o spotkanie Wisły Kraków i Lecha Poznań. Czeka nas ciekawe widowisko ponieważ obie drużyny celują w mistrzostwo i obie drużyny walczą o fazę grupową Pucharu Uefa. Dlatego tutaj może byc trudno do końca przewidziec z jakim nastawieniem wyjdą na murawę obie jedenastki. W końcu za cztery dni czekają obie drużyny ciężkie mecze. Trener Skorża mówi: &quot;Cel Wisły Kraków jest jeden - wygrać, zdobyć trzy punkty &quot;. W Wiśle wszyscy są zdrowi - a jak wiemy nie często to się zdarza. Czy trener Białej Gwiazdy zaryzykuje i karze zagrac na 100% możliwości chociażby tak jak w rewanżu z Barceloną? Osobiście myślę, że nie. Przecież dopiero co po kontuzji wraca Paweł Brożek. Podobnie ma się sytuacja w Lechu Poznan. Oficjalnie mówi się o walce o zwycięstwo. W przypadku porażki Lechici będą tracic już 7 punktów do Wisły. Dzisiaj w ekipie Kolejorza zabraknie kontuzjowanego Bartosza Bosackiego. Poza tym Lech nie wygrał na wyjeździe z Wisłą od 15 lat! Czy dzisiaj przełamią tę passę? Wszystko zależec będzie od rzeczywistego nastawienia obu drużyn. Osobiście nie sądzę by zagrały na 100% jednak są to profesjonalne drużyny z najwyższej krajowej półki i nie sądzę by zrezygnowały z walki o 3 punkty. Wynik spotkania jest trudny do przewidzenia. Każda z drużyn może wywalczyc dzis zwycięstwo ale równie dobrze pojedynek może zakończyc się remisem. Trochę łatwiejszym do wytypowania wydaje się ilosc goli poniewaz obie drużyny preferują ofensywny styl gry. W ubiegłym sezonie Wisła pokonała Lecha u siebie 4:2 a w rewanżu 2:1. Myślę, że dzisiaj również zobaczymy kilka goli dlatego stawiam na over 2,5 w tym meczu. Czy słusznie - zobaczymy po spotkaniu ;)

Moja propozycja:
Over 2,5 wynik: 1:4✅✅✅
 
J 19

jajo

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań
typ: 2
kurs: 5.85
buk: expekt
Na początku chciałbym zaznaczyć, że dla mnie faworytem tego spotkania jest zespół Wisły Kraków. Bukmacherka jednak polega na porównaniu kursu z prawdopodobieństwem zdarzenia. Stąd mój typ na Kolejorza.
Wisła moim zdaniem, zagrała w tym sezonie dwa dobre spotkania u siebie z Beitarem i Barcelona. Ligowe zwycięstwa Wisły były niezwykle ciosane. Oczywiście ten zespół w tych spotkaniach miał spore rezerwy. Ale czy będzie je potrafił dzisiaj uaktywnić? Mobilizacja na pewno w obu ekipach jest maksymalna. Do gry zdolni są prawie wszyscy podstawowi zawodnicy. No właśnie prawie, bo w Lechu nie zagra filar defensywy Bosacki. Kolejorz jednak w tych rozgrywkach prezentuje się bardziej obiecująco od Wisły. Smuda ustawi w Krakowie zespół ofensywnie, a Lech ma czym ukłuć.
Sądzę, że możemy się spodziewać ciekawego, otwartego widowiska opartego na wymianie ciosów. Lech może dzisiaj przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę

a teraz pozwolę sobie się odnieść do dyskusji na temat odejścia Radolskyego. Można mówić, że trenera rozliczają wyniki, ale potem można się też obudzić z ręką w nocniku. Radlosky zremisował bezbramkowo na Górniku. Wynik niezły, biorąc pod uwagę jak ciężko się nam tam zawsze grało. Już gorszy, jeśli wziąć pod uwagę formę zabrzan. Następne zwycięstwa z Lechią i Polonią po 2-1, cieszyć mogą ze względu na 3 punkty. Ale z całym szacunkiem obydwaj przeciwnicy byli z takich, z których od Ruchu u siebie można wymagać tylko zwycięstwa. Mało tego, oba zwycięstwa były dość szczęśliwe. I gdańszczanie i bytomianie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Stworzyła je też Odra Wodzisław. Wykorzystała, skończyło się 3:0. W PE przenudne 0:0 z Górnikiem i porażka w Bytomiu.
W zeszłym sezonie moim zdaniem Radolsky osiągnął miejsce, w okolicach którego Ruch kadrowo się plasował. Nic ponad. W tych rozgrywkach zagraliśmy dobrze w Grodzisku (4:1), Kielcach (2:0) i u siebie z Górnikiem (3:2). To wg mnie były mecze, w których ten zespół pokazał dobrą piłkę.
Co należy zaliczyć jako bezwzględny minus dla Dusana? Defensywne ustawienie zespołu i sztywne trzymanie się tej koncepcji. Ludzie nie chcieli oglądać gry na 3 defensywnych pomocników. U żadnego z zawodnika, podczas tej ponad rocznej kariery Radolskyego, nie było postępów. Mało tego, kilku obiecujących zawodników cofnęło się w rozwoju (np. Baran czy Balaz).
W międzyczasie zespół młodej ekstraklasy koordynowany przez Pietrzaka osiągał seryjne zwycięstwa. Drużyna ta jest naprawdę nieźle fizycznie przygotowana do sezonu. Za przykład podam Michała Haftkowskiego, trenującego w zeszłym sezonie z pierwszą drużyną. W tym roku ten zawodnik jest o wiele szybszy. Mówi się też właśnie, o tym, że Dusan w drugim sezonie potrafi zajechać zespół
 
xabi 0

xabi

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 16:45
Typ: Handi:-1 1 @ 2,60
Dziś o godzinie 16:45 przy Roosvelt&#39;a Park dojdzie do starcia między zabrzańskim Górnikiem a gliwickim Piastem.Można to spotkanie nazwać takimi &quot;mini&quot; derbami Górnego Śląska. Górnik Zabrze jak narazie spisuje się najgorzej w lidze. Na 4 spotkania 1 remis oraz 3 porażki. fatalny stosunek bramek 0-7. Ekipa prowadzona przez Marcina Bochynka ma potencjał i według mnie ta zła passa to &quot;wypadek przy pracy&quot;. Górnik ma spore problemy z napastnikami co odbija się na wynikach. W fatalnej formie jest reprezentant Polski Tomasz Zahorski. Nowy nabytek z poznańskiego Kolejorza Przemysław Pitry ma podobny problem. Leopoldo Markovsy Brazylijczyk z polskimi korzeniami w tym tygodniu miał indywidualne treningi pozycyjne (Atak). Górnik dziś powinien przełamać złą passę. Zabrzanie nie mają problemów kadrowych, czyli zero absencji. W klubie po za złą formą zawodników, czarna chmura nie opuściła kadrę szkoleniową oraz włodarzy Górnika. Po słabych wynikach zwolniono szkoleniowca Zabrzan Ryszarda Wieczorka oraz trenera Marka Piotrowicza. Następnie podał się do dymisji Prezes Ryszard Szuster oraz Krzysztof Hetmański. Jedyną dobrą wiadomością jest przyszłyu kontrakt z znanym polskim trenerem Henrykiem Kasperczakiem, który podpisze kontrakt jutro. Kasperczak będzie w Zabrzu spełniał rolę menedżera, Prezes + Szkoleniowiec. Na dzisiejszym meczu zasiądzie na trybunach. Wracając do dzisiejszego meczu.Niemniej jednak na zwycięstwo w pierwszej w historii potyczce z Piastem liczą także w Zabrzu. Kapitan Górnika, Jerzy Brzęczek powiedział nawet, że każdy inny wynik niż zwycięstwo w tym prestiżowym spotkaniu będzie dla zabrzan porażką: - Piast Gliwice to beniaminek ekstraklasy i radzą sobie na razie bardzo przyzwoicie. Mają bardzo dobrze poukładany zespół i grają ładną dla oka piłkę, ale dla nas jak mówiłem liczy się tylko zwycięstwo. Na pewno szanujemy rywala, ale nie wyjdziemy na boisko z inną myślą niż ta, by schodzić z niego po dziewięćdziesięciu minutach jako zwycięzcy. Nadzieję na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo Górnika mają też kibice 14-krotnych mistrzów Polski, którzy szczelnie wypełnią stadion imienia Ernesta Pohla. Na trybunach zasiądzie 15 tysięcy fanów Górnika i blisko 2 tysiące kibiców Piastunek. Pomocnik Górnika Dariusz Kołodziej zdaje sobie sprawę, że kibice liczą na zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu: - W naszej grze widać postępy. W poprzednim spotkaniu z Odrą zdobyliśmy pierwszą bramkę, a teraz czas na zwycięstwo. Chcemy wygrać dla naszych fanów żeby zrehabilitować im niepowodzenia na starcie sezonu.
Przewidywane składy:
Górnik Zabrze: Nowak - Bonin, Hajto, Smirnovs, Magiera - Rivas, Brzęczek, Pazdan, Madejski - Zahorski, Pitry
Piast Gliwice: Kasprzik - Michniewicz, Krzycki, Banaś, Chylaszek - Kaszowski, Muszalik, Szczyrba, Andraszak - Folc, Prędota
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No widze ze troche masz błędną perspektywe przez którą patrzysz na zespół Wisły który w dotychczasowych meczach ligowych nie grał w optymalnym składzie a to przez kontuzje czy napięty terminarz rozgrywek gdzie zespół BG gral praktycznie co 3 dni.
Wisła nie grając na najwyzszych obrotach potrafila zdobywac punkty a to bardzo wazny czynnik Lech niby mimo dobrej gry wygrywał jedynie z zespołami które zajmują obecnie ostatnie miejsca a tracil punkty w niewyjasnonych okolicznosciach wiec gdzie tu konsekwencja zaespołowa taki styl gry na Wisłe nie wystarczy forma która Kolejorz prezentował w meczu z Zurichem to przeszłosc i wątpie ze trzymają chociasz sczypte tego poziomu za to Wisła ma dobrą okazje na przełamanie dlatego nie zdziwie sie gdy znowy zaaplikuje swoim rywalą jak to przewaznie bywało ok3/4 goli
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ojojojojojojoj
chyba Wisła legnie przy Reymonta. Widzisz Tommy? dwa razy się z Toba spierałem o Wisłe i w obu przypadkach miałeś rację a teraz postapilem wbrew przyslowiu do trzech razy sztuka i kasa pojdzie na spacer do bukmachera i juz nie wroci.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czasami przychodzi i przegrywac Wisła zagrała słabo Lech zagrał lepiej i zasłuzenie wygrał nie mam zamiaru w niczym usprawiedliwiac tego wyniku i postawy pewnych formacji powiem tyle ze Pawełek puszczał podobne bramki jak rok temu Dolha ;).Tym meczem walka w lidze sie nie konczy teraz liczy się konfrontacja w Londynie.
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
WISŁA KRAKÓW - LECH POZNAŃ 1:4
Mecz kolejki już od kilku dni wzbudzał duże zainteresowanie forumowiczów. Dzisiaj na Reymonta mieliśmy teatr jednego aktora, a konkretniej trzech Bandrowski-Lewandowski-Stilic.Na brawa zasługuje cały zespół z Poznania, ale Ci piłkarze w moim odczuciu zaprezentowali się najlepiej.Strzelone bramki, wyszkolenie techniczne, umiejętność wyprowadzania piłek, kontrola gry i ciekawe akcje. Po 8 minutach meczu zarówno kibice Wisły jak i sami podopieczni Macieja Skorży przetarli oczy ze zdziwienia, bo w tym momencie przegrywali już 0:2. Wisła została zaskoczona i nie umiała otrząsnąć się z szoku jaki doznała, Lech kontrolował mecz, wiele razy atakując, Wisła była częściej przy piłce, a Kolejorz kontratakował i po składnej akcji Lewandowskiego i Bandrowskiego padła trzecia bramka, ośmieszająca Pawełka, któremu piłka wyślizgnęła się z rąk, ktoś mógłby powiedzieć, że piłka &quot;przełamała&quot; mu ręce, ale wg mnie nie był to aż tak mocny strzał.
Po zmianie stron Wisła grała bardziej ofensywnie i zaczynała konstruować składniejsze akcje. W 51 minucie bramkę kontaktową strzelił Rafał Boguski i wydawało się, że Wisła obudzi się z letargu. Jednak aspiracje Krakowian ostudził nie kto inny, a Lewandowski, który w sytuacji sam na sam strzelił bramkę słabo spisującemu się w tym meczu Pawełkowi. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a Lechici w ostatnich 10 minutach bardziej zachowywali się jak na treningu niż meczu na szczycie, wymieniając między sobą podania i próbując coraz to nowe sztuczki techniczne.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
relacja z kosmosu brak faktycznego odzwierciedlenia z tego spotkania po przeczytaniu powyzszej relacji zastanawiam sie czy akurat na tym meczu byłem ????
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Nigdy kibic danego klubu nie będzie w pełni obiektywnie mówił o &quot;swoim&quot; meczu, rozumiem Cię... prawda jest taka, że Wisła grała słabo, a jeśli byłeś na meczu powinieneś to zauważyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom