>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Ekstraklasy [12-14.09.2008r.]

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Odradzam grania meczu Ruchu Chorzów z Cracovią. W Ruchu bardzo dziwna zmiana trenera, rozstanie się z Radolskim który miał dobre wyniki z chorzowskim zespołem. Pietrzak objął &quot;władzę&quot; nad piłkarzami a ja tego trenera nie uważam za dobrego szkoleniowca. Cracovia wiadomo od dawna na wyjazdach słaba, może mało goli ?
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
W Ruchu rzeczywiscie bardzo dziwna sytuacja. Nie wiem czemu dzialacze zdecydowali sie na zmiane trenera, moze mysleli, ze Ruch powalczy o puchary i miejsce w pierwszej szostce ich nie satysfakcjonowalo, zupelny bezsens. Pietrzak do jakis najlepszych trenerow nie nalezy, bardzo dziwna sytuacja.
Za to ciekawym typem moze byc spotkanie Slaska z Belchatowem. Kurs na gospodarzy dosyc wysoki, a wiadomo, ze Slask u siebie gra bardzo dobrze. GKS przegral ostatnio u siebie z LKS-em i wydaje sie, ze pilkarze z Wroclawia powinni sobie w tym meczu poradzic z przeciwnikami.
Meczu Gornika z Piastem chyba nie rusze, w Gliwicach mocno mobilizuja sie na te derby, a Gornik ostatnio spisuje sie fatalnie. Tyle tylko, ze przelamanie w koncu musi nadejsc, bardziej w tym meczu widze under 2,5.
Arka tez moze powalczyc w Warszawie. Legia bez formy, za to Arka pnie sie do gory i to w bardzo przyzwoitym stylu. To tak po krotce ode mnie, na dluzsza wypoweidz jeszcze przyjdzie czas.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem może być over 2,5 bramki w meczu Wisły z Lechem. Oba zespoły grają ciekawą, ofensywną piłkę. Warto dodać, że w ostatnich 7 meczach przy Reymonta, 6 razy padał właśnie over ????
Pozostałe mecze ciężkie do wytypowania ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ależ fajny kurs w meczu na szczycie ????
Lech, coś ostatnio w najlepszej formie nie jest, ale co lepiej atmosfery nie poprawi jak wygrana z Wisłą? Trzeba jeszcze prześledzić wszystkie absencje, no i można typować.
Ciekawy mecz również w Gdańsku. Myślę, że można pokusić się i zagrać overek.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
co do meczu WISŁA - LECH mysle ze nie warto grac w tym meczu na Lech mimo iz gral ostatnio w nie najsilniejszych skladach to do tego dochodzi ze jego zawodnicy byli powolywani do reprezentacji Wisły rownierz ale mniej.....

poza tym dochodzi do tego ze Lech naprawde dobrze trafil w losowaniu pucharu UEFA i pewnie juz jest trochem myslami w tym pucharze z ktorym na pewno wiaze wielkie nadzieje bo naprawde ma duze szanse na awans do grup.....

niestety Wisła po raz kolejny trafia na najgorszego przeciwnika i mysle ze jednak wie ze ma nikle szanse w pucharze a wiec musi poswiecic sie lidze bo tylko to im pewnie zostanie....

to takie moje dywagacje moze zbyt skomplikowane ale uwazam ze warto zagrac w tym meczu 1 szkoda ze kurs taki maly ale podejrzewam ze wzrosnie w sobote....

uwazam ze Skorza wie ze nie przejdzie tottenhamu a wtedy zostanie juz tylko liga i warto poswiecic wszystkie sily w tym meczu.....nikt nie bedzie sie oszczedzal a drugiej strony mysle ze lech wiedzac ze ma wielka szanse nie zagra na 100% a nawet jesli to myslami jest juz w uefa......(mysle ze dla franza jest wazniejsze puchary mimo iz zapewne zagra najsilniejszym skladem)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Osobiscie zagrałem grubo dubelek na zwyciestwa Lechii Gdansk oraz Gornika Zabrze. Lechia gra z Odrą Wodzisław, ktora chyba zapomniala jak sie gra poza stadionem w Wodzislawiu. Lechia u siebie w kazdym meczu max mobilizacja aby godnie sie zaprezentowac przed wlasną publicznoscią. Lechia wygrala u siebie 2:0 z Cracovią i podobnego wyniku spodziewam sie w sobotnie popoludnie. Górnik fatalnie zaczął sezon i teraz z trenerem czy bez czas najwyższy na przełamanie. Rywal zza miedzy jest idealnym przeciwnikiem na przełamanie czarnej serii spotkan bez gola i bez zwycięstwa.

Górnik - Piast 1 - 1,70
Lechia - Odra 1 - 1,90
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
bardzo podoba mi sie kurs na arkę .....ale na pewno za mala stawke za wieksza moze zagram ale na x2 i to dopiero w sobote bo kurs na arke na pewno bedzie rosl......
mimo iz wszyscy mysla ze legia juz wyszla z dolka to ja uwazam moze i ok ale arka jest w tym sezonie bardzo silna ostatnio wygrali po zacietym meczu derby i naprawde sa w gazie a prowadzeni przez naszego polskiego mourinho mysle ze pkt z łazienkowskiej wywoioza.....
x2 calkiem fajny typ ale zobaczymy jak jeszcze z brakami kadrowymi........
 
S 0

saviola07

Użytkownik
co do meczu WISŁA - LECH mysle ze nie warto grac w tym meczu na Lech mimo iz gral ostatnio w nie najsilniejszych skladach to do tego dochodzi ze jego zawodnicy byli powolywani do reprezentacji Wisły rownierz ale mniej.....

poza tym dochodzi do tego ze Lech naprawde dobrze trafil w losowaniu pucharu UEFA i pewnie juz jest trochem myslami w tym pucharze z ktorym na pewno wiaze wielkie nadzieje bo naprawde ma duze szanse na awans do grup.....

niestety Wisła po raz kolejny trafia na najgorszego przeciwnika i mysle ze jednak wie ze ma nikle szanse w pucharze a wiec musi poswiecic sie lidze bo tylko to im pewnie zostanie....

to takie moje dywagacje moze zbyt skomplikowane ale uwazam ze warto zagrac w tym meczu 1 szkoda ze kurs taki maly ale podejrzewam ze wzrosnie w sobote....

uwazam ze Skorza wie ze nie przejdzie tottenhamu a wtedy zostanie juz tylko liga i warto poswiecic wszystkie sily w tym meczu.....nikt nie bedzie sie oszczedzal a drugiej strony mysle ze lech wiedzac ze ma wielka szanse nie zagra na 100% a nawet jesli to myslami jest juz w uefa......(mysle ze dla franza jest wazniejsze puchary mimo iz zapewne zagra najsilniejszym skladem)
Dla Lecha i Wisły będzie to świetny mecz przetarcia przed Pucharem Uefa i nie sądze, że któraś z drużyn potraktuje ten mecz ulgowo, albo będzie myślami przy czwartku, ponieważ ten mecz niedzielny może mieć duży wpływ na losy mistzrostwa. A Skorza napewno nie myśli tak, że napewno nie uda mu się przejść Totenhamu!!! Pierwszy mecz na wyjeździe, a rywale początku sezonu nie mogą uznać za dobry, jest więc jakaś szanse.

Mecz ten jest ważny dla obu drużyn i myśle, że over 2,5 może się okazać dobrym typem.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Podobnie jak TBM uważam, że to już najwyższy czas na przełamanie się drużyny z Zabrza. Myślę, że nowy trener dobrze podziała na zawodników oraz słabszy zespół (jakim jest beniaminek z Gliwic) sprzyjać będzie zwycięstwu Zabrza.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech jak wiadomo nie jest druzyna która dobrze gra na wyjazdach zas Wisła na własnym terenie radzi sobie zdecydowanie najlepiej w OE
Na inauguracje sezonu Poznaniacy przegrali u siebie z Bełchatowem(pechowo ale przegrali) po rozgromieniu cieniutkiego GC i wygranego wyjazdu z przeciętną Jagiellonią doszło do wżawy wokoło tego zespołu i wiele osób postanowiło juz włożyć Lechowi mistrzowską korone który zajmuje po 4 kolejkach 7 miejsce nie ma co Lech jak narazie wygrywał w lidze z druzynami które spisują się najgorzej (Jaga/KSG) więc jezeli sprawdzą się zapewnienia min.Peszki ze chcą w Krakowie Wiśle narzucić swój styl gry to nie widze Lecha w tym spotkaniu (no oczywiscie składne ładne akcje w ich wykonaniu bedziemy mogli zobaczyc ale na wynik to raczej sie nie przełozy
Wisła Kraków-Lech Poznan
Typ:1
Kurs:1.7

PS:Jezeli ktos twierdzi ze jako kibic Wisły nie jestem obiektywny i pisze bzdury (jak to ostatnio bywa) niech odniesie sie do wybranego cytatu i go podwazy.I chce równiec podkreslic ze jako kibic z kilkunastoletnim stazem wiem na co stac druzyne w poszczególnych meczach i z jakim nastawieniem do niego podchodzą czyli mój obiektywizm jest nieco inny niz ten Janka z Gliwic który zna dany zespół z Canal+ itp.a do tego znuzyła juz go dominacja Krk klubu w PL lidze
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Chodziło mi właśnie o to, że póki co Górnik ma &#39;przejściowego&#39; trenera, a często bywa tak, że drużyna po zmianie trenera (choćby najdrobniejszej) zaczyna grać lepiej. Właśnie na takie coś liczę. Swoją drogą, Górnik to drużyna z potencjałem i spokojnie może przerwać tą złą passę :-D
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Dziś pierwszy mecz 5 kolejki, na stadion ŁKS-u przyjeżdża Jagiellonia. Obie drużyny początku rozgrywek nie mogą zaliczyc do udanych, obie drużyny dopiero w poprzedniej kolejce zaznały smaku wygranej, ŁKS wygrał 2:0 z Bełchatowem zaś Jaga pokonała Piasta Gliwice w takim samym stosunku. W ŁKS-ie zabraknie dziś Adamskiego, Freidgeimasa oraz Stachowiak. W Jagiellonii także osłabienia ponieważ trener Probierz nie będzię mógł skorzystac z usług Szczota (notabene byłego piłkarza ŁKS), Tumicza (strzelił ostatnio dwa gole w meczu z Piastem), Skerli, nie pewny jest występ nowo pozyskanego Pesira ponieważ nie wiadomo czy działacze z Białegostoku zdąża go zatwierdzic do gry. W drużynie gości słabo widzę siłę ofensywną brak Tumicza i Szczota to duże osłabienie. ŁKS nie należy do drużyn które strzelają wiele goli, oba zespoły w czterech meczach strzeliły 3 gole. W poprzednim sezonie oba zespoły grały ze soba dwukrotnie, w Białymstoku padł wynik 1:0 dla gospodarzy zaś w Łodzi był bezbramkowy remis. Dziś według mnie będzie podobnie, w tym sezonie oba zespoły rywalizowały w Pucharze Ekstraklasy, Jagiellonia wygrała w Łodzi 4:1 ale wiemy jak polskie drużyny traktują te rozgrywki...

Moja propozycja: Under 2,5 # 1,65 ✅
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik

LKS Lodz - Jagiellonia Bialystok
Kurs: 3.00
&quot;Jaga&quot; chyba się w końcu przebudzi, bo przedsezonowe &quot;cele&quot; na razie są bardzo daleko. Dzisiaj białostoczanom, przyjdzie zmierzyć się z ŁKS-em. Rywal (gospodarz), moim zdaniem jak najbardziej w zasięgu. Jagiellonia, całkiem ciekawie wypadła w meczach o Puchar Ekstraklasy. Dziś nie zagrają Szczot i Tumicz. Natomiast w zespole Marka Chojnackiego - szpital... Nie zagra prawdopodobnie kilku podstawowych graczy. W lidze ŁKS słabiutko - zaledwie 4 punkty.Czy Jaga powróci z dalekiej podróży? Mam nadzieję, że tak.
ŁKS Łódź: Wyparło - Leszczyński, Mowlik, Ognjanović, Marciniak - Biskup, Kašćelan, Haliti, Drumlak - Kujawa, Jarka.
Jagiellonia Białystok: Lech - Lewczuk, Staňo, Cionek (Pacan), Król - Renusz, Everton, Hermes, Kojasević - Arifović, Pešír.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań
cóż napewno nie dojdzie do takiego wyniku jak rok temu (4:2). Obie drużyny czekają arcyważne mecze w pucharze uefa stąd nie sądze aby tutaj Wisła czy Lech wypruwały sobie żyły. Ktoś wcześniej napisał, że Wisła skupi się na lidze bo w pucharach nic już nie osiągnie. No owszem szanse ma małe ale nie sądze aby się położyli przed meczem. Niby każdy zespół prowadzony przez Ramosa (teraz Tottenham) dobrze gra w pucharach ale jeśli Wisła nie przegra w Anglii wyżej niż 1bramką to mają duże szanse na awans. U siebie jestem spokojny o wynik.
Natomiast Lech zagra z Austrią Wiedeń. Lechowi się wydaje że to rywal do przejścia. Właściwie nie zauważyłem zbyt wielkiego respektu dla przeciwnika. A oni grać potrafią. Trzeba zauważyć że Lech bardziej szykuje się na Wisłę jak na Austrię. Lech ma połowę możliwych punktów i w przypadku wewntualnej porażki będzie miał 6/15... krótko mówiąc o mistrzu mogliby powoli zapominać (i tak na 95% go nie zdobędą).
Nie wiem co słychać w kadrach zespołów. Tzn dochodziły mnie wieści że Rengifo miał jakieś bóle brzucha po meczu z Argentyna (wszedł w końcówce) i może nie zagrać. Ale to nic pewnego. Jakby ktoś więcej wiedział to prosiłbym dać znać.

A no i typ....
bukmacher:sts
typ: 2x lub under 2,5 (mimo to dopuszczam możliwość 1 i overu ale wieksze mam przekonanie do swoich typów)
kurs: 1,87 lub 1,90
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Ruch Chorzów-Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs : 2,00 bet-at-home ✅✅WYNIK 2:0✅✅


Na Cichą przyjedzie Cracovia która jak do tej pory w meczach wyjazdowych nie błyszczy, zresztą co by nie mówic forma Cracksy na początek sezonu jest daleka od ideału. Pamiętamy fatalne występy w Intertoto. W dodatku w zespole dzisiejszych gości nie zagra w dzisiejszym meczu w dodatku ostoja linii defensywnych Krzysztof Radwański, który występował w ostatnich 49 meczach z rzędu w zespole trenera Majewskiego, a więc to pokazuje już że w obronie będzie dziura. Ponadto nie zagrają tacy gracze jak Kostrubała, Witkowski i Majoros. Wszyscy wymienieni są kontuzjowani.
Cracksa w meczach wyjazdowych dwukrotnie poległa 0:2 z Piastem Gliwice i Lechią Gdańsk.
W zespole gospodarzy atmosfera jest zagadką bo przecież nie tak dawno włodarze zwolnili trenera Radolskiego. W jego miejsce na ławce usiądzie Bogusław Pietrzak. Nowa &quot;miotła&quot; przeważnie działa dobrze na piłkarzy którzy dają z siebie maxa aby pokazac się nowemu trenerowi.
Jak do tej pory Ruch na własnym boisku dwukrotnie wygrywał w stosunku 2:1 z Lechią Gdańsk i Polonią Bytom. Chorzowianie nie grają złej piłki i trzeba przyznac że poczatek mają udany. Jeżeli chodzi o absencje w dniu dzisiejszym to zabraknie Jezierskiego i Straki.

Prawdopodobne składy :

▶Ruch : Pilarz- Grzyb,Grodzicki,Baran,Brzyski- M.Zając,Scherfchen.Pulkowski,Balaz- Ćwielong,Sobczak

▶Cracovia: Cabaj- Kulig,Polczak,Karwan,Wasiluk- Szeliga, Kłus, Tupalski,Noowak- Pawlusiński, Dudzic

Największe zagrożenie dla gospodarzy to napewno Dariusz Pawlusiński zarówno ze stałych fragmentów, z których potrafi celnie przymierzyc jak i wykańczając ataki swojego zespołu. Skutecznośc napewno nie jest mocną stroną gości. Absencja Radwańskiego może byc bolesna w skutkach ;)
Na Cichej powinni wygrac gospodarze za którymi przemawia więcej. Kibice, forma Sobczaka i Zająca, słabośc w meczach wyjazdowych Cracksy;)
Początek meczu o godzinie 20.00
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków
typ: powyżej 2,5 goli
kurs: 2.35
stawka: 4/10
Expekt
typ: 1
kurs: 2.05
stawka: 6/10
Expekt


Dziś o 20 rozpoczyna się 2 mecz 5 kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Do Chorzowa przyjedzie Cracovia. Spotyka się najbardizje overowy zespół ligi z najbardziej underowym :smile:
Ruch w 4 meczach zanotował 3 overy - Cracowia żadnego.
Dziś padnie over z kilku względów ale o tym na końcu.
Przypuszczalne składy: (z www.niebiescy.pl)
Ruch: Pilarz - Grzyb, Grodzicki, Baran G., Nykiel - Zając, Pulkowski, Scherfchen, Ćwielong, Brzyski – Fabusz.
Cracovia: Cabaj – Kulig, Polczak, Karwan, Wasiluk - Szeliga, Baran A., Kłus, Nowak – Pawlusiński, Dudzic.


Goście:
Do tej pory prezentują się niespecjalnie a co najważniejsze prezentują nierówną grę, dobre psotkania przeplatając ze słabymi.
Urwali punkty Wiśle ale wcześniej stracili je w meczach wyjazdowych z Piastem czy w Gdańsku z Lechią.
Dziś trener nie może liczyć na: Radwańskiego i Kuszubę.
Stefan Majewski zapowiedział, że zobaczymy ofensywnie nastawioną Cracovię. Liczę, że tak będzie i że pasy coś ustrzelą a wtedy over w spotkaniu już pewny.

Gospodarze:
Jak zagrają? To trudne pytanie. Do tej pory robili bardzo dobre wrażenie ale zarząd postanowił pozbyć się trenera Duszana Radolsky&#39;ego. Jego miejsce ma zająć Bogusław Pietrzak, który wraca na ławkę trenerską niebieskich po 6 latach przerwy. Myślę, że rewolucji nie będzie i chorzowianie zagrają &quot;po staremu&quot; i nie przeszkodzi im nawet brak Jezierskiego, Gabora Straki i Roberta Mioduszewskiego. Jeśli piłkarze dodatkowo zmobilizują się, żeby pokazać się trenerowi to będzie dobrze :smile:
Kolejnym plusem jest postawa Ruchu u siebie.
Do tej pory wygrywali 2 razy po 2-1 (Z Polonią B. oraz Lechią) - mam nadzieję, że dziś wygrają takim samym rezultatem.

Słaba postawa Cracovii na wyjazdach i dotychczasowe wyniki jest dla mnie argumentem za overem. Jeśli chcą się w końcu przełamać powinni zagrać zgodnie z obietnicami trenera - bardzo ofenswynie. Wtedy jednak, nawet gdy strzelą bramkę Ruch powinien strzelić więcej - szczególnie przy tak osłabionej defensywie gości (brak Radwańskiego)

Wierzę, że będzie 2-1 :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom