>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. Grand Prix Monako [20 - 23 maja 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Monako 2021
1620929263474.png

Czwartek, 20 maja:

#1 Trening ▶ 11:30
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 22 maja:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 23 maja:
#Wyścig ▶ 15:00

1620929387948.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit de Monaco
Lokalizacja: Monako
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 3.337 km
Liczba okrążeń: 78
Całkowity dystans wyścigu: 260.286 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2018) - 1:14.260

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
McLaren w GP Monako wystartuje w jednorazowym, specjalnym malowaniu, które jest inspirowane historycznymi barwami marki Gulf

1621186787195.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +281
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Patrząc na dwa pierwsze treningi to Ferrari wygląda na bardzo szybkie. Charles wyścig u siebie (wiem, że do tej pory dwa wyścig w Monako w F1 miał fatalne) i w tym sezonie wyciągał maxa z tego bolidu. Podium w wyścigu @3,0 w STS grzech nie zagrać. Ja gram za sporą stawkę jak na swoje realia. Dla porównania fortuna daje tylko @1,87.
 
Otrzymane punkty reputacji: +211
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Monako - kwalifikacje, sobota 15:00
Vettel
- Stroll @ 1.57
Bottas - Perez @ 1.57
Kurs: 2.46
Bukmacher: Betx
Analiza:

Seb bardzo dobrze czuje sie na torach ulicznych i to widac na przekroju calej jego kariery. W Monako czy Singapurze zawsze w ciemno mozna oczekiwac od niego bardzo dobrych wynikow. Mimo, ze jeszcze nie wjezdzil sie w nowy bolid to juz widac po treningach, ze robi dobra robote i uzyskiwal w czwartek calkiem niezle czasy. Na przeciwleglym biegunie jest Stroll, ktory zawsze mial beznadziejne wyniki na torach ulicznych i czesto zabawe konczyl juz podczas Q1. On generalnie jest slabym kierowca jesli chodzi o szybkie pojedyncze okrazenie w kwalifikacjach a juz w ogole nie radzi sobie na torach ulicznych. Ide w strone Vettela bo to tor, ktory mu odpowiada i powinien byc wyzej w czasowce.
Drugi typ to para Bottas z Perezem. Bardzo wazne w Monte Carlo jest czucie bolidu a tej czutki Perez jeszcze nie ma. Walka bedzie naprawde o tysieczne czesci sekundy a Meksykanin do tej pory nie radzil sobie za dobrze w kwalifikacjach i czesto rozczarowywal. Widze go w kwalifikacjach przy mocnym Ferrari na tym torze gdzies blizej konca pierwszej 10 anizeli poczatku.

GP Monako - wyścig, niedziela 15:00
Nikita Mazepin zostanie sklasyfikowany? @ TAK
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Analiza:

Pierwsza moja mysl podczas tego weekendu to oczywiscie szukanie nie ukonczenia wyscigu przez ktoregos kierowce. Tyle, ze to jest za proste i oczywiste i kazdy buk na to liczy. Najpierw pomyslalem o ktoryms z zawodnikow Haasa i o Tsunodzie. Co do Tsunody to wg mnie on ma najwieksze szanse za nie dojechanie do mety. Mazepin za to jest ciagle jechany we wszystkich mediach i z tego zrobila sie juz niezdrowa nagonka bo gosc na az taka krytyke nie zasluguje. Wydaje mi sie, ze kazdy sobie mysli "heheh Mazepin sie rozwali w Monako" a on wg mnie zrobi wszystkim na zlosc i sie spokojnie na koncu gdzies tam doczolga do mety. W treningach jak narazie zero incydentow z jego udzialem. Spokojnie sobie jezdzi i jeszcze w obu czwartkowych treningach objechal Schumachera. W obu wyscigach w 2018 i 2019 roku nie dojechalo do mety tylko po jednym zawodniku. Kazdy tutaj bardzo uwaza a w wyscigu az tak na limicie jak w kwalifikacjach sie nie jedzie. Wg mnie Mazepin zeby nie dostac kolejnej fali krytyki to sobie dojedzie spokojnie do mety tym bardziej, ze Haas musi oszczedzac kase. Naprawy i kraksy im sa nie potrzebne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1187
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Freebet Mazepin pozioma.jpg

Ile okrążeń przejedzie podczas GP Monako Nikita Mazepin? Nie wiemy, różnie z tym bywa, ale na Waszym miejscu trzymalibyśmy kciuki, aby jak najwięcej, bo płacimy 1 zł freebet za KAŻDE ukończone przez niego okrążenie podczas niedzielnego wyścigu F1!
1. Postaw kupon
  • Zagraj zakład zawierający typowania WYŁĄCZNIE na GP Monako (trening, kwalifikacje, wyścig)
  • Kupony SOLO lub AKO
  • Kurs kuponu min. 2,5
  • Dokładna stawka 49 zł
  • Kupon musi zostać rozliczony do niedzieli, 23.05, godziny 20:00
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz 1 zł freebet za każde ukończone okrążenie Nikity Mazepina podczas wyścigu o GP Monako (bez kwalifikacji i treningu)
  • Np. ukończy wyścig, nawet na ostatnim miejscu - otrzymasz freebet 78 zł
  • Freebetem grasz jak chcesz
  • Freebet pojawi się w ciągu 48h roboczych od zakończenia promocji
3. Czas trwania
  • Od 21.05, godz. 8:00 do 23.05, godz. 14:55
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
batfan.PNG
 
Otrzymane punkty reputacji: +359
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja na kwalifikacje mam taki dubel.

Ricciardo - Ocon 1
Leclerc - Sainz 1
Ako kurs 2,32
STS

McLaren prezentuje się tu przyzwoicie ale Daniel ponoć nie może się dogadać z oponami. Jednak jest to jeden z jego ulubionych torów. W czasach panowania Vettela zawsze tutaj zmniejszał różnice a nawet był przed Sebem. Myślę że przez dwa dni rozgryzie temat i dziś zobaczymy innego Daniela.
Co do pary czerwonych to tak jak wyżej kolega wspomniał Charles u siebie, zna te uliczki lubi ten tor i myślę że jest w stanie pokonać zespołowego partnera.
Solo kusi mnie zagrać Leclerc 1-3 po kursie 2,25 w STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Norris L. - Ricciardo D - 2 3,48
Ja spróbuje podobnie jak kolega wyżej, tylko parę Norris - Daniel, jak dla mnie kurs 3.48 trochę za duży w tej rywalizacji, myślę że Ricciardo będzie blisko młodego Brytyjczyka. Oby dogadał się z oponami i widzę szanse w tym typie.
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +295
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Charles Leclerc wygrał kwalifikacje ale z tym pole position może być różnie. Zespół może bez problemu odbudować jego auto, ale jest spora szansa, że w wyniku kraksy ucierpiała skrzynia biegów. Charles Leclerc przyznał, że obawia się potencjalnej kary za wymianę skrzyni biegów po rozbiciu bolidu w końcówce Q3. Skorzystanie z nowej będzie kosztowało zawodnika Scuderii pięć pozycji na starcie wyścigu.

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Z nieoficjalnych źródeł ponoć ma jednak zostać wymieniona skrzynia biegów w bolidzie Leclerca co oznacza przesunięcie o pięć pozycji w dół. Chyba że się coś zmieni. Ja próbuje typu

Lider po pierwszym okrążeniu : Verstappen kurs 4,5 STS✅
Post automatycznie złączony:

Próbuję też typu
Leclerc - Sainz 2
Kurs 3,95
Fortuna

Jak będzie się sprawował bolid Leclerca w wyścigu wyjdzie w praniu, może będzie dobrze a może coś będzie szwankować. Drugie Ferrari też szybkie i ryzykuje zakład że Sainz ukończy wyścig przed Monakijczykiem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
B 4,5K

Borowik115

Użytkownik
Ja wyczytałem ze Ferrari potwierdziło brak wymiany skrzyni i ruszy z PP. Typów nie neguje , tylko wrzucam informacje .

Vettel-Ricciardo 1 @1.75 ✅ przewaga na starcie okaże się tutaj kluczowa na tym torze wyprzedzanie to duże wyzwanie. Ric jest zagubiony i nie czuje bolidu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z nieoficjalnych źródeł ponoć ma jednak zostać wymieniona skrzynia biegów w bolidzie Leclerca co oznacza przesunięcie o pięć pozycji w dół. Chyba że się coś zmieni. Ja próbuje typu

Lider po pierwszym okrążeniu : Verstappen kurs 4,5 STS
Post automatycznie złączony:
Taka ciekawostka. Ostatni raz kierowca startujacy z PP w Monako nie byl liderem po 1 okrazeniu w 2002 roku. Wtedy start z pierwszego pola przegral Montoya. Krotki dojazd do pierwszego zakretu. Wg mnie bez szans ale powodzenia :D

 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Taka ciekawostka. Ostatni raz kierowca startujacy z PP w Monako nie byl liderem po 1 okrazeniu w 2002 roku. Wtedy start z pierwszego pola przegral Montoya. Krotki dojazd do pierwszego zakretu. Wg mnie bez szans ale powodzenia :D

Wszystko się zgadza. Ja trochę liczę na to że z bolidem nie wszystko będzie w porządku
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Sebastian Vettel @ 1.80 Unibet
Sebastian Vettel - Daniel Ricciardo


Na początku powiem tak, nie jestem tutaj fachowcem od F1, ale w tym zakładzie będę kierował się słabszą dyspozycja Riccardo podczas jazd próbnych i kwalifikacjami do GP Monaco, ale jak również celując na przełamanie się Vettela na ustrzelenie jego pierwszych punktów w tegorocznych Mistrzostwach F1, bo jak na mistrza nie przystało być ciągle poza dziesiątka ,choć nie wiem, jaki jest kurs na TOP 10, bo może i to jest dobra droga zakładu.

Tor w Monaco jest specyficzny i większości te zakręty są wolne, kręte i ciasne, a wyprzedzanie na tym torze jest bardzo trudne co oznacza ze wazne sa umniejetnosci kierowcy a jeszcze bardziej wymaga to charakterystycznego ustawienia bolidu i tutaj widać dość zasadnicza różnice miedzy Vettelema Ricciardo.

Vettel jak na razie nie zdołał zapunktować w tegorocznym GP, ale w Monaco ma ku temu okazje, tym bardziej że na torach na których najwięcej uczestniczył to GP Monaco przy GP Niemiec czy Italii było jednym jego ulubionym torem gdzie wykręcał najlepsze wyniki, na 14 razy, raz nie dojechał i raz poza dziesiątką, tym razem na probach i kwalifikacjach meldował sie 8,10,10,8(Kwal).

D.Ricciardo w przeszłości tutaj źle nie jeździł i był wysoko w "czubie" ale tym razem po przejściu do Teamu McLarena, widać, że nie do końca się odnajduje w nowym team-ie , owszem ja na razie w czterech GP które odbyły się znajdował się w TOP 10, ale te wyniki były bliżej końca dziesiątego miejsca;(7,6,9,6) co oznacza, że nie daleko jest, aby wypaść poza dziesiątkę, tym razem widmo tego, aby nie zapunktować jest dość spore, ponieważ do swojego kolegi traci około prawie sekundę i jak sam stwierdził, nie wie dlaczego:

"Jestem raczej zdezorientowany..... Cały weekend tracę sekundę do mojego partnera, to niemożliwe, żebym był tutaj aż tak wolny".

"To dla mnie w pewnym sensie zagadka. Nie mówię, że powinienem być o sekundę szybszy, ale nie przypominam sobie, kiedy ostatnio traciłem tu tak dużo".

"Jestem po prostu rozczarowany, że dzieje się to na torze, który kocham i na którym kwalifikacje są tak bardzo ważne. Więc tak, to dziwny weekend".
D.Ricciardo w probach i kwalifikacjach 15,15,13, 12(Kwal) ale ważniejsze jest to ile tracił do Vettela; +0.549 , +0.275 , +0.422 Q1: -0.331 Q2: + 0.292 Po prostu wychodze z takiego założenia że tor trudny technicznie do wyprzedzania, Vettel na starcie jest wyżej, mało tego jest to jeden z torów na którym najlepiej potrafił jeździć, cóż, u Ricciardo jest coś z ustawieniami co widać po wynikach, a on sam potwierdza ze nie wie dlaczego tak naprawde jest. Idąc tym tropem pójdę w przełamanie Vettela który może w końcu zapunktuje a Ricciardo może się tutaj męczyć, wiec większą szanse bycia wyżej w tym zestawieniu h2h upatruje w Sebastanie Vettel-u.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Leclerc jeżeli w ogóle ruszy to z końca alei serwisowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom